Hráč Kopřiva Oldřich

Kopřiva Oldřich

User Pic
Jméno: Kopřiva Oldřich
Oddíl: ŠK GARDE Lipovec
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2079
Elo mezinárodní: 2091
ID: 773
FIDE ID: 307912
Rok narození: 1959
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK GARDE Lipovec 2086 2071 Bačák Petr Slavia Kroměříž B 1891 1922 1
2018/2019 9 ŠK GARDE Lipovec 2070 2071 Vrtal Jaroslav SK Podlužan Prušánky z.s. 2025 2012 1
2018/2019 8 ŠK GARDE Lipovec 2070 2071 Tichý Miroslav SK Prostějov 1970 1977 1
2018/2019 5 ŠK GARDE Lipovec 2084 2078 Musil Vítězslav A64 PROCLIENT Grygov 1944 1961 0
2018/2019 4 ŠK GARDE Lipovec 2084 2078 Frnka René ŠK Velké Losiny 2171 2151 1
2018/2019 2 ŠK GARDE Lipovec 2079 2078 Rojar Libor ŠO Kunovice 1869 1873 1
2018/2019 7 ŠK Garde Lipovec "B" 2070 2071 Senáši Martin ASK Blansko 1942 1897 ½
2018/2019 6 ŠK Garde Lipovec "B" 2070 2071 Hejný Jaroslav MKS Vyškov "B" 2012 2023 ½
2018/2019 3 ŠK Garde Lipovec "B" 2079 2078 Němec David ŠK Kuřim "C" 1930 1913 0
2018/2019 1 ŠK Garde Lipovec "B" 2079 2078 Píše Jan Spartak Adamov "B" 2044 2019 1
2017/2018 9 ŠK Garde Lipovec B 2061 2081 Dočekal Jan SK GPOA Znojmo 2351 2358 ½
2017/2018 8 ŠK Garde Lipovec B 2073 2081 Veselý Jaromír ŠK Lokomotiva Brno B 2016 2034 ½
2017/2018 6 ŠK Garde Lipovec B 2083 2081 Švehla Karel Spartak Adamov 2130 2128 0
2017/2018 4 ŠK Garde Lipovec B 2061 2081 Skácelík Petr Orel Ořechov 2188 2207 0
2017/2018 2 ŠK Garde Lipovec B 2061 2081 Růžička Josef TJ Znojmo 2139 2126 1
2017/2018 11 ŠK GARDE Lipovec 2068 2081 Růžička František Jezdci Jundrov 2090 2085 1
2017/2018 10 ŠK GARDE Lipovec 2061 2081 Parák Dominik Zbrojovka Vsetín 2070 2050 ½
2017/2018 8 ŠK GARDE Lipovec 2073 2081 Dirgas Josef ŠK Agrotec Hustopeče 2047 2045 0
2017/2018 7 ŠK GARDE Lipovec 2083 2081 Hladík Josef VSK Universita Brno 2046 2060 ½
2017/2018 5 ŠK GARDE Lipovec 2061 2081 Skácelík Petr Moravská Slavia Brno B 2188 2207 0
2017/2018 3 ŠK GARDE Lipovec 2061 2081 Horsák Jan ŠK Staré Město B 2096 2090 ½
2017/2018 2 ŠK GARDE Lipovec 2061 2081 Horák Bronislav ŠK Kuřim 1983 1929 ½
2017/2018 1 ŠK GARDE Lipovec 2080 2077 Svoboda Rostislav ŠK Zlín 2034 2034 1
2016/2017 11 �K GARDE Lipovec 2086 2073 Kunc Miroslav �K Star� M�sto B 2032 2046 ½
2016/2017 10 �K GARDE Lipovec 2086 2073 Staněk Stanislav Jezdci Jundrov 1971 2013 ½
2016/2017 8 �K GARDE Lipovec 2086 2073 Bednařík Josef �achy Ho���lkov� 2090 2140 0
2016/2017 6 �K GARDE Lipovec 2086 2073 Habina Martin �K Ku�im 2005 2014 1
2016/2017 5 �K GARDE Lipovec 2086 2073 Mižák Ján Spartak Adamov 1944 1923 1
2016/2017 3 �K GARDE Lipovec 2086 2073 Hájek Oskar �K Lokomotiva Brno B 2134 2138 0
2016/2017 1 �K GARDE Lipovec 2086 2073 Menčík Pavel �K Duras BVK B 1585 1
2015/2016 11 ŠK GARDE Lipovec 2086 2073 Sýkora Jan SK Prostějov 2054 2052 ½
2015/2016 10 ŠK GARDE Lipovec 2086 2073 Balšínek Pavel TJ Podlužan Prušánky 2056 2069 ½
2015/2016 9 ŠK GARDE Lipovec 2086 2073 Mičulka David ŠK Lokomotiva Brno B 2018 2011 ½
2015/2016 8 ŠK GARDE Lipovec 2086 2073 Růžička Josef ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2211 2173 ½
2015/2016 7 ŠK GARDE Lipovec 2086 2073 Hrabal Michal ŠK Duras BVK B 2059 2136 1
2015/2016 5 ŠK GARDE Lipovec 2086 2073 Kubíček Pavel OREL Ořechov 2009 1976 ½
2015/2016 4 ŠK GARDE Lipovec 2086 2073 Šobáň Jaroslav A64 PROCLIENT Grygov B 2095 2093 ½
2015/2016 3 ŠK GARDE Lipovec 2086 2073 Majer Jiří ŠK Kuřim 2096 2031 ½
2015/2016 2 ŠK GARDE Lipovec 2086 2073 Seidl Antonín Silko Gambit Jihlava 2085 2081 0
2015/2016 1 ŠK GARDE Lipovec 2086 2073 Hladík Josef Jezdci Jundrov 2118 2158 ½
2014/2015 11 ŠK GARDE Lipovec 2111 2092 Bradáč Roman ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2041 2048 ½
2014/2015 10 ŠK GARDE Lipovec 2111 2092 Navrátilík Pavel Sokol Postoupky 2100 2104 ½
2014/2015 9 ŠK GARDE Lipovec 2111 2092 Kratochvíl Milan ŠK Lokomotiva Brno B 2200 2196 0
2014/2015 8 ŠK GARDE Lipovec 2111 2092 Malčánek Jan Slavia Kroměříž B 2030 2031 ½
2014/2015 7 ŠK GARDE Lipovec 2111 2092 Mayer Josef TJ Podlužan Prušánky 2084 2057 ½
2014/2015 6 ŠK GARDE Lipovec 2111 2092 Hodovský Jiří ŠK Zlín B 2161 2147 0
2014/2015 5 ŠK GARDE Lipovec 2111 2092 Lamser Tomáš ŠK Vinohrady Brno 1946 1958 ½
2014/2015 4 ŠK GARDE Lipovec 2111 2092 Dvouletý Pavel ŠK Staré Město B 2121 2123 0
2014/2015 3 ŠK GARDE Lipovec 2111 2092 Tikovský Alexandr Moravská Slavia Brno 2208 2222 0
2014/2015 2 ŠK GARDE Lipovec 2111 2092 Uhmann Jan ŠK Hustopeče 2085 2083 1
2014/2015 1 ŠK GARDE Lipovec 2111 2092 Páral Stanislav OREL Ořechov 2084 2087 1
2013/2014 11 ŠK GARDE Lipovec 2096 2071 Kratochvíl Karel ŠK Lokomotiva Brno B 2231 2239 1
2013/2014 10 ŠK GARDE Lipovec 2096 2071 Fusek Lukáš ŠK Staré Město B 1982 1993 1
2013/2014 9 ŠK GARDE Lipovec 2096 2071 Mayer Josef TJ Podlužan Prušánky 2063 2042 ½
2013/2014 8 ŠK GARDE Lipovec 2096 2071 Uhmann Jan ŠK HPM TEC Hustopeče 2126 2119 ½
2013/2014 7 ŠK GARDE Lipovec 2096 2071 Kunc Miroslav TJ FS Napajedla 2053 2047 1
2013/2014 6 ŠK GARDE Lipovec 2096 2071 Holemář David Moravská Slavia Brno 2269 2258 ½
2013/2014 5 ŠK GARDE Lipovec 2096 2071 Tajovský Martin ŠK Kuřim 2200 2202 ½
2013/2014 4 ŠK GARDE Lipovec 2096 2071 Sojka Aleš Slavia Kroměříž B 2113 2112 ½
2013/2014 3 ŠK GARDE Lipovec 2096 2071 Skácelík Petr ŠK Duras BVK Královo Pole B 2185 2216 0
2013/2014 2 ŠK GARDE Lipovec 2096 2071 Sýkora Jan Sportovní Klub Prostějov 2132 2063 ½
2013/2014 1 ŠK GARDE Lipovec 2096 2071 Brázdil Roman Sokol Postoupky 2103 2109 0
2012/2013 11 ŠK Garde Lipovec 2111 2079 Jurka Miroslav ŠK Duras BVK Brno C 2309 2308 ½
2012/2013 10 ŠK Garde Lipovec 2111 2079 Kavan Zdeněk TJ Znojmo 2154 2140 1
2012/2013 9 ŠK Garde Lipovec 2111 2079 Řehůřek Lukáš ŠK Bystrc Oilers 2163 2156 ½
2012/2013 8 ŠK Garde Lipovec 2111 2079 Kupčík Zdeněk MKS Vyškov 2100 2028 1
2012/2013 7 ŠK Garde Lipovec 2111 2079 Marek Jiří ŠK Hodonín 2076 2115 0
2012/2013 6 ŠK Garde Lipovec 2111 2079 Přibyl Radek SK Tetčice 1849 2076 0
2012/2013 5 ŠK Garde Lipovec 2111 2079 Číp Dalibor Orel Ořechov 2108 2109 0
2012/2013 4 ŠK Garde Lipovec 2111 2079 Spodný Josef ŠK 64 Brno 2040 2004 ½
2012/2013 3 ŠK Garde Lipovec 2111 2079 Pakosta Miroslav ŠK Lokomotiva Brno D 2087 2128 0
2012/2013 2 ŠK Garde Lipovec 2111 2079 Bednář Jakub ŠK Lokomotiva Brno C 2159 2147 ½
2012/2013 1 ŠK Garde Lipovec 2111 2079 Musil Jiří ŠK Lokomotiva Brno B 2102 2133 ½
2011/2012 5 ŠK Garde Lipovec "B" 2144 2111 Košata Jan ŠK KME-DDM Kuřim "B" 2142 2201 ½
2011/2012 2 ŠK Garde Lipovec "B" 2144 2111 Marek Jiří Makkabi Boskovice 2040 2066 0
2011/2012 11 ŠK Garde Lipovec 2144 2111 Kredl Karel BK Moravská Slavia Brno 2110 2106 0
2011/2012 10 ŠK Garde Lipovec 2144 2111 Spodný Josef ŠK 64 Brno 2079 2097 ½
2011/2012 9 ŠK Garde Lipovec 2144 2111 Hofírek Benedikt ŠK Lokomotiva Brno D 1949 1915 ½
2011/2012 8 ŠK Garde Lipovec 2144 2111 Kavan Zdeněk TJ Znojmo 2165 2147 0
2011/2012 7 ŠK Garde Lipovec 2144 2111 Páral Stanislav ŠK Vinohrady Brno 2075 2063 0
2011/2012 6 ŠK Garde Lipovec 2144 2111 Uhmann Jan Orel Ořechov 2152 2147 ½
2011/2012 5 ŠK Garde Lipovec 2144 2111 Kratochvíl Milan ŠK Lokomotiva Brno C 2103 2101 ½
2011/2012 4 ŠK Garde Lipovec 2144 2111 Krejčí Dalibor ŠK Sokol Tišnov 1910 1894 ½
2011/2012 3 ŠK Garde Lipovec 2144 2111 Zavadil Michal ŠK Duras BVK Brno C 2124 2114 0
2011/2012 2 ŠK Garde Lipovec 2144 2111 Riška Lubomír ŠK Bystrc Oilers 2232 2229 ½
2011/2012 1 ŠK Garde Lipovec 2144 2111 Košata Jan ŠK KME-DDM Kuřim 2142 2201 1
2010/2011 11 ŠK Garde Lipovec 2162 Bednář Jakub ŠK Lokomotiva Brno D 2114 ½
2010/2011 10 ŠK Garde Lipovec 2162 Pekárková Eva ŠK Lokomotiva Brno C 1953 ½
2010/2011 9 ŠK Garde Lipovec 2162 Mareš Jaroslav ŠK 64 Brno 2074 ½
2010/2011 8 ŠK Garde Lipovec 2162 Pukl Rostislav TJ Sokol Bzenec 1983 1
2010/2011 7 ŠK Garde Lipovec 2162 Fojtík Tomáš TJ Podlužan Prušánky 2137 ½
2010/2011 6 ŠK Garde Lipovec 2162 Meduna Eduard ŠK Lokomotiva Brno B 1951 ½
2010/2011 5 ŠK Garde Lipovec 2162 Švihel Karel Orel Ořechov 2075 ½
2010/2011 4 ŠK Garde Lipovec 2162 Holemář David ŠK Bystrc Oilers 2289 ½
2010/2011 3 ŠK Garde Lipovec 2162 Markovič Ivan ŠK KME-DDM Kuřim 2142 ½
2010/2011 2 ŠK Garde Lipovec 2162 Škaroupka Jiří TJ Znojmo 2131 0
2010/2011 1 ŠK Garde Lipovec 2162 Zavadil Michal ŠK Duras BVK Brno C 2084 ½
2009/2010 11 SK Garde Lipovec A 2149 Rada Michal Sokol Rudice A 2088 ½
2009/2010 10 SK Garde Lipovec A 2149 Dvořáček Milan Sokol Rudice B 1677 ½
2009/2010 9 SK Garde Lipovec A 2149 Pokladník Martin TJ Sloup 1867 ½
2009/2010 8 SK Garde Lipovec A 2149 Chloupek Libor Makkabi Boskovice 2119 0
2009/2010 7 SK Garde Lipovec A 2149 Gubáš Jan SK Sokol Tisnov 2104 ½
2009/2010 6 SK Garde Lipovec A 2149 Martinovič Aleš MKS Vyskov B 1824 1
2009/2010 5 SK Garde Lipovec A 2149 Slepánková Radka MKS Vyskov A 1977 ½
2009/2010 4 SK Garde Lipovec A 2149 Saida Jan ASK Blansko 1833 1
2009/2010 3 SK Garde Lipovec A 2149 Zemánek Jan SK Jevicko 1839 ½
2009/2010 2 SK Garde Lipovec A 2149 Loubal Pavel TJ Spartak Adamov B 2000 ½
2009/2010 1 SK Garde Lipovec A 2149 Drahovzal Milan SK Garde Lipovec B 1778 1
2008/2009 11 ŠK Garde Lipovec 2162 Dvořák Libor TJ Znojmo 2123 ½
2008/2009 10 ŠK Garde Lipovec 2162 Symerský Petr TJ ŠK Veselí nad Moravou 2121 ½
2008/2009 9 ŠK Garde Lipovec 2162 Gaša Andrej TJ Podlužan Prušánky 2214 0
2008/2009 8 ŠK Garde Lipovec 2162 Košata Jan ŠK KME-DDM Kuřim B 2124 ½
2008/2009 7 ŠK Garde Lipovec 2162 Gubáš Jan ŠK YCNEGA Sokol Tišnov 2101 ½
2008/2009 6 ŠK Garde Lipovec 2162 Mudra Tomáš ŠK Tetčice 2163 ½
2008/2009 5 ŠK Garde Lipovec 2162 Riška Lubomír ŠK Lokomotiva Brno D 2232 1
2008/2009 4 ŠK Garde Lipovec 2162 Tikovský Alexandr ŠK 64 Brno 2234 0
2008/2009 3 ŠK Garde Lipovec 2162 Přibyl René ŠK Průkopník Petria Bystrc 2059 ½
2008/2009 2 ŠK Garde Lipovec 2162 Jankó Zoltán ŠK HPM TEC Hustopeče ½
2008/2009 1 ŠK Garde Lipovec 2162 Číp Dalibor Pila Ořechov B 2197 0
2007/2008 11 ŠK Garde Lipovec 2158 Cvičela Anton Sokol Rudice 2290 ½
2007/2008 10 ŠK Garde Lipovec 2158 Pecha Juraj Moravská Slavia Brno 2104 1
2007/2008 9 ŠK Garde Lipovec 2158 Majer Jiří ŠK DDM KME Kuřim 2275 ½
2007/2008 8 ŠK Garde Lipovec 2158 Gubáš Jan ŠK Sokol Tišnov 2096 ½
2007/2008 7 ŠK Garde Lipovec 2158 Přibyl René ŠK Tetčice 2048 ½
2007/2008 6 ŠK Garde Lipovec 2158 Dočekal Jan SPgŠ a G Znojmo 2201 ½
2007/2008 5 ŠK Garde Lipovec 2158 Číp Dalibor Orel Ořechov B 2195 0
2007/2008 4 ŠK Garde Lipovec 2158 Rychtecký Miroslav ŠK Lokomotiva Brno D 2085 ½
2007/2008 3 ŠK Garde Lipovec 2158 Symerský Petr ŠK pod Věží Strážnice 2090 ½
2007/2008 2 ŠK Garde Lipovec 2158 Křížek František ŠK Veselí nad Moravou 2081 1
2007/2008 1 ŠK Garde Lipovec 2158 Dvořák Libor TJ Znojmo 2084 ½
2006/2007 11 ŠK GARDE LIPOVEC 2177 Červený Martin TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2285 0
2006/2007 10 ŠK GARDE LIPOVEC 2177 Mlýnek Petr ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C 2176 0
2006/2007 9 ŠK GARDE LIPOVEC 2177 Sabol Marian TJ SOKOL ZAJEČICE 2284 ½
2006/2007 8 ŠK GARDE LIPOVEC 2177 Shilov Sergey EUROKOMPLEX AUTOSKLA 2275 0
2006/2007 7 ŠK GARDE LIPOVEC 2177 Kaňovský David TJ NÁMĚŠŤNAD OSLAVOU 2378 ½
2006/2007 6 ŠK GARDE LIPOVEC 2177 Smištík Milan ŠK BYDO ZAKŘANY A 2338 ½
2006/2007 5 ŠK GARDE LIPOVEC 2177 Škaroupka Jiří TJ ZNOJMO A 2180 1
2006/2007 4 ŠK GARDE LIPOVEC 2177 Riška Lubomír ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 2227 0
2006/2007 3 ŠK GARDE LIPOVEC 2177 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK POLABINY C 2236 ½
2006/2007 2 ŠK GARDE LIPOVEC 2177 Kozlíček Lubomír ŠK GORDIC JIHLAVA B 2171 0
2006/2007 1 ŠK GARDE LIPOVEC 2177 Vašut Karel TJ ŽDAS ŽDÁR N.SÁZAVOU 2145 0
2005/2006 11 GARDE LIPOVEC 2158 Rada Michal SOKOL RUDICE 2128 ½
2005/2006 10 GARDE LIPOVEC 2158 Škaroupka Jiří SPgŠ+G ZNOJMO 2182 1
2005/2006 9 GARDE LIPOVEC 2158 Tikovský Alexandr ŠK 64 BRNO 2196 1
2005/2006 8 GARDE LIPOVEC 2158 Bělohlávek Petr TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU 2182 0
2005/2006 7 GARDE LIPOVEC 2158 Hladík Josef DURAS BRNO B 2219 ½
2005/2006 6 GARDE LIPOVEC 2158 Sabol Marian SOKOL ZAJEČICE 2287 0
2005/2006 5 GARDE LIPOVEC 2158 Markovič Ivan HPM TEC HUSTOPEČE 2211 ½
2005/2006 4 GARDE LIPOVEC 2158 Sochorová Petra LOKOMOTIVA BRNO C 2246 ½
2005/2006 3 GARDE LIPOVEC 2158 Tůma Jiří GORDIC JIHLAVA B 2274 ½
2005/2006 2 GARDE LIPOVEC 2158 Nehybka Jiří OREL OŘECHOV 2219 ½
2005/2006 1 GARDE LIPOVEC 2158 Přidal Ondřej DURAS BRNO C 2165 1
2004/2005 11 Garde Lipovec 2155 Mališ Jiří Lokomotiva Brno B 2212 1
2004/2005 10 Garde Lipovec 2155 Loubal Pavel TJ Sloup 2005 ½
2004/2005 9 Garde Lipovec 2155 Markovič Ivan ŠK Hustopeče 2187 0
2004/2005 8 Garde Lipovec 2155 Nehybka Jiří I. brněnská Brno 2177 0
2004/2005 7 Garde Lipovec 2155 Rada Michal Sokol Rudice 2047 ½
2004/2005 6 Garde Lipovec 2155 Mayer Josef Tatran Poštorná A 2048 1
2004/2005 5 Garde Lipovec 2155 Lamser Miroslav TJ Vinohrady Brno 2036 ½
2004/2005 4 Garde Lipovec 2155 Kunčar Petr TJ Bučovice 2050 1
2004/2005 3 Garde Lipovec 2155 Majer Jiří KME DDM Kuřim 2289 1
2004/2005 2 Garde Lipovec 2155 Křížek František ŠK Veselí nad Mor. 2102 ½
2004/2005 1 Garde Lipovec 2155 Marek Jiří Tatran Poštorná B 1968 ½