Hráč Jurásek Vojtěch

Jurásek Vojtěch

User Pic
Jméno: Jurásek Vojtěch
Oddíl: Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1855
Elo mezinárodní: 1823
ID: 35792
FIDE ID: 365726
Rok narození: 2001
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 10 ŠK Lokomotiva Brno B 1839 1887 Parák Dominik SK GPOA Znojmo 2070 2050 0
2017/2018 2 ŠK Lokomotiva Brno B 1839 1887 Hudeček Jan ŠK Veselí nad Moravou 2244 2219 0
2017/2018 9 ŠK Kuřim "C" 1839 1887 Rada Michal Sokol Rudice 2054 2104 0
2017/2018 8 ŠK Kuřim "C" 1839 1887 Masák Pavel Spartak Adamov "B" 2052 2063 ½
2017/2018 7 ŠK Kuřim "C" 1834 1887 Boháček Milan Slavia Boskovice 2075 2030 ½
2017/2018 6 ŠK Kuřim "C" 1834 1887 Senáši Martin ASK Blansko 1854 1874 1
2017/2018 5 ŠK Kuřim "C" 1839 1887 Navrátil Jiří ŠK Sokol Tišnov 2018 1922 ½
2017/2018 4 ŠK Kuřim "C" 1839 1887 Zabloudil Radek MKS Vyškov "B" 1747 1760 ½
2017/2018 2 ŠK Kuřim "C" 1839 1887 Pokladník Martin TJ Sloup 1975 1977 0
2017/2018 1 ŠK Kuřim "C" 1872 1919 Marša Alexandr ŠK Lokomotiva Brno "C" 1904 1894 0
2017/2018 11 ŠK Lokomotiva Brno "A" 1831 1887 Ochmyt Jakub SK Slavia Orlová "B" 1805 1752 ½
2017/2018 10 ŠK Lokomotiva Brno "A" 1831 1887 Gnojek Petr BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1974 2018 0
2017/2018 9 ŠK Lokomotiva Brno "A" 1831 1887 Trávníček Kryštof Mikuláš TJ Sokol Ústí 1860 1822 ½
2017/2018 8 ŠK Lokomotiva Brno "A" 1831 1887 Jiříček Vojtěch ŠK Zbrojovka Vsetín 1472 1511 1
2017/2018 7 ŠK Lokomotiva Brno "A" 1834 1887 Londin Šimon Agentura 64 Grygov 1840 1828 ½
2017/2018 6 ŠK Lokomotiva Brno "A" 1834 1887 Macháček Lukáš ŠK Staré Město "B" 1490 1568 1
2017/2018 5 ŠK Lokomotiva Brno "A" 1839 1887 Vraj Ondřej Šachy Hošťálková 1855 1948 0
2017/2018 4 ŠK Lokomotiva Brno "A" 1839 1887 Suchánek Kryštof ŠK Zlín 1761 1748 1
2017/2018 3 ŠK Lokomotiva Brno "A" 1872 1919 Khadash Kamil ŠK Lokomotiva Brno "B" 1629 1691 ½
2017/2018 2 ŠK Lokomotiva Brno "A" 1872 1919 Chwistek Karel TJ Lokomotiva Krnov 2015 1998 ½
2017/2018 1 ŠK Lokomotiva Brno "A" 1872 1919 Kopec Ladislav TJ Ostrava 1777 1737 0
2016/2017 7 ŠK Kuřim "D" 1681 1747 Boček Tadeáš ŠK Kuřim "C" 1831 1925 1
2016/2017 6 ŠK Kuřim "D" 1681 1747 Dumková Daniela Šachy Zastávka "A" 1906 1881 1
2016/2017 5 ŠK Kuřim "D" 1681 1747 Hurta Miroslav ŠK Lokomotiva Brno "J" 1832 1862 1
2016/2017 4 ŠK Kuřim "D" 1681 1747 Kříž Tomáš ŠK Kuřim "E" 1422 1520 1
2016/2017 2 ŠK Kuřim "D" 1681 1747 Kolek Josef TJ Slovan-Žaluzie Koblížek Ivančice B 1796 1817 1
2016/2017 1 ŠK Kuřim "D" 1681 1747 Pučálka Vojtěch ŠK Sokol Tišnov "B" 1919 1914 1
2016/2017 7 ŠK Lokomotiva Brno 1681 1747 Sýkora Marek Desko Liberec 1827 1834 ½
2016/2017 6 ŠK Lokomotiva Brno 1681 1747 Balek Filip Sokol Buštěhrad 1603 1566 1
2016/2017 5 ŠK Lokomotiva Brno 1681 1747 Petr Jakub TJ Bohemians Praha 1898 1811 0
2016/2017 4 ŠK Lokomotiva Brno 1681 1747 Pařízek Vojtěch Sokol Praha-Kobylisy 1910 1847 0
2016/2017 3 ŠK Lokomotiva Brno 1681 1747 Švanda Ondřej TJ Štefanydes Polička 1917 1912 0
2016/2017 1 ŠK Lokomotiva Brno 1681 1747 Vraj Karel Šachy Hošťálková 1755 1849 1
2016/2017 5 ŠK Lokomotiva Brno 1681 1747 Švanda Ondřej TJ Štefanydes Polička 1917 1912 0
2016/2017 4 ŠK Lokomotiva Brno 1681 1747 Beluská Tereza BŠŠ Frýdek-Místek 1956 1933 1
2016/2017 3 ŠK Lokomotiva Brno 1681 1747 Sikora Matouš SK Slavia Orlová 1876 1889 0
2016/2017 2 ŠK Lokomotiva Brno 1681 1747 Mrkus František ŠK Staré Město 1842 1850 0
2016/2017 1 ŠK Lokomotiva Brno 1681 1747 Vraj Karel Šachy Hošťálková 1755 1849 1
2015/2016 7 ŠK Lokomotiva Brno 1681 1747 Jun Rudolf 2222 ŠK Polabiny B 1569 1659 1
2015/2016 6 ŠK Lokomotiva Brno 1681 1747 Grundman Václav 2222 ŠK Polabiny A 2033 2046 0
2015/2016 5 ŠK Lokomotiva Brno 1681 1747 Koukal Ondřej ŠK Duras BVK-Královo Pole 1561 1634 1
2015/2016 4 ŠK Lokomotiva Brno 1681 1747 Horváth Tomáš SK Slavia Orlová A 2011 1971 0
2015/2016 3 ŠK Lokomotiva Brno 1681 1747 Ochmyt Jakub SK Slavia Orlová B 1535 1567 ½
2015/2016 2 ŠK Lokomotiva Brno 1681 1747 Gřesová Zuzana BŠŠ Frýdek-Místek 1774 1857 0
2015/2016 1 ŠK Lokomotiva Brno 1681 1747 Filip Tomáš ŠK Staré Město 1769 1722 0
2015/2016 9 ŠK Lokomotiva Brno E 1681 1747 Uhmann Jan Univerzita Brno B 2059 2054 0
2015/2016 8 ŠK Lokomotiva Brno E 1681 1747 Kolařík Jan ŠK Kuřim C 1773 1
2015/2016 7 ŠK Lokomotiva Brno E 1681 1747 Bureš Vít Moravská Slavia Brno B 2192 2179 0
2015/2016 6 ŠK Lokomotiva Brno E 1681 1747 Peša Ladislav ŠK Střelice A 1970 1878 ½
2015/2016 4 ŠK Lokomotiva Brno E 1681 1747 Sysel Jiří TJ Slovan - Gold reklama Ivančice 1996 1994 ½
2015/2016 2 ŠK Lokomotiva Brno E 1681 1747 Hrůza Dominik ŠK Lokomotiva Brno G 1658 1747 1
2015/2016 7 ŠK Lokomotiva Brno 1681 1747 Sýkora Marek Desko Liberec 1827 1834 0
2015/2016 6 ŠK Lokomotiva Brno 1681 1747 Novotný David Sokol Praha-Kobylisy 1710 1713 0
2015/2016 5 ŠK Lokomotiva Brno 1681 1747 Kadlec Daniel Chess Most 1788 1803 1
2015/2016 4 ŠK Lokomotiva Brno 1681 1747 Otruba Marek Klub Šachistů Říčany 1925 1659 1763 ½
2015/2016 3 ŠK Lokomotiva Brno 1681 1747 Jun Rudolf 2222 ŠK Polabiny B 1569 1659 1
2015/2016 2 ŠK Lokomotiva Brno 1681 1747 Ochmyt Jakub SK Slavia Orlová B 1535 1567 ½
2015/2016 1 ŠK Lokomotiva Brno 1681 1747 Koukal Ondřej ŠK Duras BVK-Královo Pole 1561 1634 1
2014/2015 7 ŠK Lokomotiva Brno A 1627 1722 Němcová Kamila PROMAT OAZA Praha 1660 1721 ½
2014/2015 6 ŠK Lokomotiva Brno A 1627 1722 Filip Vojtěch TJ Spartak Vlašim 1950 2011 0
2014/2015 5 ŠK Lokomotiva Brno A 1627 1722 Benešová Martina CHESS Most 1520 1552 ½
2014/2015 4 ŠK Lokomotiva Brno A 1627 1722 Hurdzan Tomáš Šachklub Sokol Klatovy 1946 2014 0
2014/2015 3 ŠK Lokomotiva Brno A 1627 1722 Půlpán Matěj 2222 ŠK Polabiny 1939 1987 ½
2014/2015 2 ŠK Lokomotiva Brno A 1627 1722 Šrámek Vojtěch SK Slavia Orlová 1677 1709 1
2014/2015 1 ŠK Lokomotiva Brno A 1627 1722 Glozar Petr ŠK Duras BVK Královo Pole 1665 1813 ½
2014/2015 7 ŠK Lokomotiva Brno E 1627 1722 Mucha Karel ŠK Sebranci RH 1847 1
2014/2015 6 ŠK Lokomotiva Brno E 1627 1722 Řehůřek Karel Moravská Slavia Brno B 1909 1926 ½
2014/2015 3 ŠK Lokomotiva Brno E 1627 1722 Vašek Michael ŠK Kuřim C 1814 1
2014/2015 1 ŠK Lokomotiva Brno E 1627 1722 Točev Dosi ŠK Lokomotiva Brno G 1726 1775 1
2014/2015 7 ŠK Lokomotiva Brno A 1627 1722 Půlpán Matěj 2222 ŠK Polabiny 1939 1987 ½
2014/2015 6 ŠK Lokomotiva Brno A 1627 1722 Švanda Ondřej TJ Štefanydes Polička 1833 1797 1
2014/2015 5 ŠK Lokomotiva Brno A 1627 1722 Žitný Michal ŠK Lokomotiva Brno B 1547 1654 1
2014/2015 4 ŠK Lokomotiva Brno A 1627 1722 Šrámek Vojtěch SK Slavia Orlová 1677 1709 1
2014/2015 3 ŠK Lokomotiva Brno A 1627 1722 Beluská Tereza BŠŠ Frýdek-Místek 1729 1722 1
2014/2015 2 ŠK Lokomotiva Brno A 1627 1722 Skalský Alexandr ŠK Staré Město 1767 1628 0
2014/2015 1 ŠK Lokomotiva Brno A 1627 1722 Glozar Petr ŠK Duras BVK Královo Pole 1665 1813 ½
2013/2014 7 ŠK Lokomotiva Brno 1479 1660 Suchomel Tomáš Desko Liberec 1792 1796 1
2013/2014 6 ŠK Lokomotiva Brno 1479 1660 Novák Lukáš ŠACHklub SIMOPT Tábor 1647 1699 1
2013/2014 5 ŠK Lokomotiva Brno 1479 1660 Škvařil Michal TJ Bohemians Praha 1726 1785 ½
2013/2014 4 ŠK Lokomotiva Brno 1479 1660 Bobek Daniel TJ Sokol Údlice 1694 1755 ½
2013/2014 3 ŠK Lokomotiva Brno 1479 1660 Šrámek Ondřej SK Slavia Orlová B 1765 1771 0
2013/2014 2 ŠK Lokomotiva Brno 1479 1660 Pražák Matouš ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1818 1923 0
2013/2014 1 ŠK Lokomotiva Brno 1479 1660 Žejdlík Patrik 2222 ŠK Polabiny B 1637 1793 ½
2013/2014 4 Šachový klub Lokomotiva Brno C 1479 1660 Tajovský Matěj ŠK KME - DDM Kuřim B 1530 1530 1
2013/2014 9 ŠK Lokomotiva Brno "E" 1479 1660 Vašek Michael ŠK Kuřim "C" 1805 ½
2013/2014 6 ŠK Lokomotiva Brno "E" 1479 1660 Staněk Stanislav Moravská Slavia Brno "B" 1941 1967 0
2013/2014 5 ŠK Lokomotiva Brno "E" 1479 1660 Továrek Antonín Jezdci Jundrov 2023 0
2013/2014 2 ŠK Lokomotiva Brno "E" 1479 1660 Voborný David ŠK Sebranci RH 1918 1842 0
2013/2014 1 ŠK Lokomotiva Brno "E" 1479 1660 Mazanec Jan ŠK Lokomotiva Brno "D" 1830 0
2013/2014 7 ŠK Lokomotiva Brno 1479 1660 Šrámek Ondřej SK Slavia Orlová B 1765 1771 0
2013/2014 6 ŠK Lokomotiva Brno 1479 1660 Kostka Vít SK Slavia Orlová A 1866 1866 0
2013/2014 5 ŠK Lokomotiva Brno 1479 1660 Kaňák Filip BŠŠ Frýdek-Místek 1831 1878 0
2013/2014 4 ŠK Lokomotiva Brno 1479 1660 Kladňák Martin ŠK Duras BVK Královo Pole 1713 1945 1
2013/2014 3 ŠK Lokomotiva Brno 1479 1660 Pražák Matouš ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1818 1923 0
2013/2014 2 ŠK Lokomotiva Brno 1479 1660 Žejdlík Patrik 2222 ŠK Polabiny B 1637 1793 ½
2013/2014 1 ŠK Lokomotiva Brno 1479 1660 Melichar Vojtěch 2222 ŠK Polabiny A 1939 1975 0
2012/2013 8 ŠK Lokomotiva Brno G 1414 1382 Hlávka Stanislav ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1828 0
2012/2013 7 ŠK Lokomotiva Brno G 1414 1382 Vítek Milan TJ ŠK Veselí n. Moravou B 1784 ½
2012/2013 11 ŠK Lokomotiva Brno B 1414 1382 Havelka Jan ŠK Řevnice 1779 1833 ½
2012/2013 10 ŠK Lokomotiva Brno B 1414 1382 Soukup Jiří SK Pyrit Příbram 1536 1
2012/2013 9 ŠK Lokomotiva Brno B 1414 1382 Novák Lukáš Šachklub Tábor A 1626 1683 ½
2012/2013 8 ŠK Lokomotiva Brno B 1414 1382 Rybín Jan Šachklub Tábor B 1547 1547 ½
2012/2013 5 ŠK Lokomotiva Brno B 1414 1382 Havelka Jonáš QCC České Budějovice B 1400 1
2012/2013 4 ŠK Lokomotiva Brno B 1414 1382 Steinbauer Filip QCC České Budějovice A 1511 1
2012/2013 3 ŠK Lokomotiva Brno B 1414 1382 Dumek David ŠK Lokomotiva Brno C 1250 1
2012/2013 2 ŠK Lokomotiva Brno B 1414 1382 Zadina Vít Protect.cz Humpolec 1342 ½
2012/2013 1 ŠK Lokomotiva Brno B 1414 1382 Helebrand František Spartak Vlašim B 1402 1635 1
2012/2013 7 ŠK Lokomotiva Brno 1414 1382 Nezval Jiří TJ Slovan Havířov 1000 1
2012/2013 6 ŠK Lokomotiva Brno 1414 1382 Horváth Tomáš SK Slavia Orlová 1477 1543 ½
2011/2012 9 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1465 Zajíc Jiří TJ Sokol Vranovice 1696 ½
2011/2012 5 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1465 Svoboda Filip ŠK KME-MDDM Kuřim "E" 1293 1
2011/2012 11 ŠK Lokomotiva Brno B 1465 Pilch David SK Slavia Orlová B 1615 1599 0
2011/2012 10 ŠK Lokomotiva Brno B 1465 Novák Jiří SK Slavia Orlová A 1705 1745 0
2011/2012 9 ŠK Lokomotiva Brno B 1465 Němec Pavel ŠK Staré Město B 1774 1774 0
2011/2012 8 ŠK Lokomotiva Brno B 1465 Zatloukal Jakub SK Boršice B 1424 1643 1
2011/2012 7 ŠK Lokomotiva Brno B 1465 Klus Ben Nathanael TŽ Třinec 1000 1
2011/2012 6 ŠK Lokomotiva Brno B 1465 Bareš Jáchym A64 Grygov 1684 1798 0
2011/2012 4 ŠK Lokomotiva Brno B 1465 Koukal Ondřej Duras BVK Brno B 1502 1443 1
2011/2012 3 ŠK Lokomotiva Brno B 1465 Hrůza Dominik ŠK Lokomotiva Brno C 1250 ½
2011/2012 2 ŠK Lokomotiva Brno B 1465 Krejča Jakub Sokol Hošťálková 1829 1673 ½
2011/2012 1 ŠK Lokomotiva Brno B 1465 Gabryš Lukáš Zbrojovka Vsetín 1640 1
2010/2011 7 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1313 Just Pavel TJ Slovan Ivančice B 1466 ½
2010/2011 3 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1313 Froněk Drahomír Sokol Vranovice 1380 1
2010/2011 1 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1313 Urbanec Vladimír Sokol Střelice "C" 1568 0
2010/2011 11 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1313 Štefaník Richard ŠK Staré Město "B" 1606 0
2010/2011 10 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1313 Slabá Lenka SK Boršice "B" 1362 1
2010/2011 9 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1313 Večeřa Pavel TJ Sokol Postoupky "B" 1359 1
2010/2011 8 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1313 Rakušan Miroslav TJ Sokol Postoupky "A" 1385 ½
2010/2011 7 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1313 Daněk Daniel ŠK Duras BVK Brno "B" 1370 ½
2010/2011 6 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1313 Boček Tadeáš ŠK Duras BVK Brno "A" 1792 0
2010/2011 5 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1313 Reich Štěpán SK DDM Vyškov 1250 1
2010/2011 4 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1313 Martinek Erik Sokol Bedřichov 1100 1
2010/2011 3 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1313 Bartošová Veronika ŠK Lokomotiva Brno "C" 1299 1
2009/2010 9 Lokomotiva Brno D 1100 Vondruška Viktor KME Kuřim 1000 ½
2009/2010 8 Lokomotiva Brno D 1100 Glozar Tomáš Duras BVK Brno C 1100 1
2009/2010 7 Lokomotiva Brno D 1100 Šťastný Radek Vinohrady Brno 1000 1
2009/2010 6 Lokomotiva Brno D 1100 Dumek David Sokol Zastávka 1000 1
2009/2010 5 Lokomotiva Brno D 1100 Rapcová Adéla Sokol Vranovice 1100 1
2009/2010 4 Lokomotiva Brno D 1100 Mlčoch Albert Moravská Slávia Brno 1100 1
2009/2010 2 Lokomotiva Brno D 1100 Vavřínková Eliška Lokomotiva Brno E 1100 1
2009/2010 1 Lokomotiva Brno D 1100 Ciprys Radim Tatran Poštorná 1000 1
2009/2010 5 SK Lokomotiva Brno L 1100 Tancerová Marie Sokol Vranovice 1282 0
2009/2010 3 SK Lokomotiva Brno L 1100 Doležal Pavel TJ Slovan Ivancice B 1250 0
2009/2010 11 SK Lokomotiva Brno "B" 1100 Wojcik Jan Slavia Orlova "B" 1393 0
2009/2010 10 SK Lokomotiva Brno "B" 1100 Kostka Vít TZ Trinec 1573 0
2009/2010 9 SK Lokomotiva Brno "B" 1100 Rakušan Miroslav Sokol Postoupky "B" 1464 0
2009/2010 8 SK Lokomotiva Brno "B" 1100 Indra Josef Sokol Postoupky "A" 1360 1
2009/2010 7 SK Lokomotiva Brno "B" 1100 Skalka Michal SK Veseli nad Moravou 1250 1
2009/2010 6 SK Lokomotiva Brno "B" 1100 Otruba Zdeněk SK Borsice "B" 1000 1
2009/2010 4 SK Lokomotiva Brno "B" 1100 Fusková Martina SK Stare Mesto "B" 1694 0
2008/2009 7 Lokomotiva Brno D 1000 Vyškov 1
2008/2009 6 Lokomotiva Brno D 1000 Fabík Václav Vinohrady Brno 1000 1
2008/2009 5 Lokomotiva Brno D 1000 Vranovice A 1