Hráč Biolek Richard

Biolek Richard

User Pic
Jméno: Biolek Richard
Oddíl: Šachový klub HM Ostrava
Výkonnostní třída / Titul: IM
Elo národní: 2449
Elo mezinárodní: 2455
ID: 10882
FIDE ID: 319996
Rok narození: 1990
Třída rozhodčího: 1
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 B Agentura 64 Grygov 2447 2457 Krejčí Jan Slavia Kroměříž 2582 2534 ½
2017/2018 10 Č Agentura 64 Grygov 2445 2457 Caletka Radomír KVS Ekodivize Opava 2301 2334 1
2017/2018 9 B Agentura 64 Grygov 2445 2457 Szotkowski Jakub TŽ Třinec 2338 2344 ½
2017/2018 8 Č Agentura 64 Grygov 2448 2457 Kratochvíl Josef Lokomotiva Brno A 2271 2258 ½
2017/2018 7 Č Agentura 64 Grygov 2448 2457 Hába Petr ŠK Gordic 2443 2442 0
2017/2018 6 B Agentura 64 Grygov 2456 2457 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2390 2397 ½
2017/2018 5 Č Agentura 64 Grygov 2456 2457 Klíma Lukáš TJ Ostrava "A" 2312 2277 ½
2017/2018 4 B Agentura 64 Grygov 2445 2457 Sosna Jan ŠK Staré Město 2350 2295 1
2017/2018 3 Č Agentura 64 Grygov 2445 2457 Sabuk Piotr Panda Rychnov nad Kněžnou A 2365 0 ½
2017/2018 2 B Agentura 64 Grygov 2445 2457 Langner Ladislav Slavoj Český Těšín 2399 2387 ½
2017/2018 1 Č Agentura 64 Grygov 2449 2449 Ponížil Cyril Šachy Hošťálková 2476 2476 ½
2017/2018 11 B Labortech Ostrava 2447 2457 Vaněk Ladislav Tatran Litovel 2268 2250 ½
2017/2018 10 Č Labortech Ostrava 2447 2457 Bureš Jaroslav BSS Frydek-Mistek 2407 2413 ½
2017/2018 9 Č Labortech Ostrava 2447 2457 Kaňovský David SK Slavoj Poruba 2407 2398 ½
2017/2018 8 B Labortech Ostrava 2448 2457 Polák Tomáš SK DURAS BVK Kralovo Pole 2503 2508 ½
2017/2018 7 Č Labortech Ostrava 2448 2457 Blatný Pavel Moravska Slavia Brno 2349 2417 1
2017/2018 6 Č Labortech Ostrava 2456 2457 Špaček Petr SK mesta Lysa nad Labem 2360 2341 ½
2017/2018 5 B Labortech Ostrava 2456 2457 Krejčí Jan Vystaviste Lysa nad Labem 2569 2534 0
2017/2018 4 B Labortech Ostrava 2445 2457 Rýdl Jiří Unichess 2422 2426 ½
2017/2018 3 Č Labortech Ostrava 2445 2457 Babula Vlastimil 1. Novoborsky SK 2556 2548 ½
2017/2018 2 Č Labortech Ostrava 2445 2457 Čech Pavel SK Zikuda Turnov 2349 2371 1
2017/2018 1 B Labortech Ostrava 2445 2457 Petr Martin GASCO Pardubice 2462 2466 ½
2016/2017 11 B Lokomotiva Brno 2421 2409 Azarov Sergei BSS Frydek Mistek 2589 2601 0
2016/2017 10 Č Lokomotiva Brno 2421 2409 Luch Michal Tatran Litovel 2445 2387 ½
2016/2017 9 Č Lokomotiva Brno 2421 2409 Shengelia David SK DURAS BVK Kralovo Pole 2566 0
2016/2017 8 Č Lokomotiva Brno 2421 2409 Gajewski Grzegorz SK AD Jicin 2627 2555 0
2016/2017 7 B Lokomotiva Brno 2421 2409 Rodshtein Maxim SK Rapid Pardubice 2680 ½
2016/2017 6 B Lokomotiva Brno 2421 2409 Mišta Alexander SK Slavoj Poruba 2577 2565 0
2016/2017 5 Č Lokomotiva Brno 2421 2409 Miton Kamil Labortech Ostrava 2625 2616 0
2016/2017 4 B Lokomotiva Brno 2421 2409 Potkin Vladimir Alekseevich SK mesta Lysa nad Labem 2596 0
2016/2017 3 Č Lokomotiva Brno 2421 2409 Najer Evgeniy Vystaviste Lysa nad Labem 2682 0
2016/2017 2 Č Lokomotiva Brno 2421 2409 Michalík Peter Prestige Photo Unichess 2552 2455 ½
2016/2017 1 B Lokomotiva Brno 2421 2409 Pentala Harikrishna 1. Novoborsky SK 2763 0
2016/2017 11 B Agentura 64 Grygov 2421 2409 Havelka Josef Region Panda 2271 2257 ½
2016/2017 10 Č Agentura 64 Grygov 2421 2409 Ponížil Cyril ŠK Zlín 2487 2451 1
2016/2017 9 B Agentura 64 Grygov 2421 2409 Michalík Peter TŽ Třinec 2552 2455 ½
2016/2017 8 Č Agentura 64 Grygov 2421 2409 Polák Tomáš Moravská Slavia Brno 2511 2518 1
2016/2017 7 B Agentura 64 Grygov 2421 2409 Adámek Jiří KVS EKODIVIZE Opava 2363 2344 ½
2016/2017 6 Č Agentura 64 Grygov 2421 2409 Marek Matyáš TJ Ostrava 2200 2240 ½
2016/2017 5 B Agentura 64 Grygov 2421 2409 Vesselovsky Serguei BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2352 2330 1
2016/2017 4 Č Agentura 64 Grygov 2421 2409 Hába Petr ŠK Gordic Jihlava 2481 2473 ½
2016/2017 3 B Agentura 64 Grygov 2421 2409 Michenka Jozef Baník Havířov 2317 2323 1
2016/2017 2 Č Agentura 64 Grygov 2421 2409 Bureš Jaroslav ŠK Staré Město 2396 2398 ½
2016/2017 1 Č Agentura 64 Grygov 2421 2409 Malinovský Karel Slavia Kroměříž 2454 2454 0
2015/2016 11 B A64 VALOZ Grygov\r 2421 2409 Klíma Lukáš TJ Ostrava "A" 2345 2304 1
2015/2016 10 Č A64 VALOZ Grygov\r 2421 2409 Ponížil Cyril ŠK Zlín "A" 2487 2451 0
2015/2016 9 B A64 VALOZ Grygov\r 2421 2409 Bureš Jaroslav ŠK Staré Město "A" 2396 2398 ½
2015/2016 8 Č A64 VALOZ Grygov\r 2421 2409 Červený Petr TJ Štefanydes Polička 2286 2275 ½
2015/2016 7 B A64 VALOZ Grygov\r 2421 2409 Polák Tomáš Moravská Slavia Brno\r "A" 2511 2518 1
2015/2016 6 Č A64 VALOZ Grygov\r 2421 2409 Rojíček Vojtěch Beskydská šachová škola F-M "B" 2404 2419 ½
2015/2016 5 B A64 VALOZ Grygov\r 2421 2409 Krejčí Jan Slavia Kroměříž "A" 2512 2460 0
2015/2016 3 Č A64 VALOZ Grygov\r 2421 2409 Talla Vladimír SK Slavia Orlová "A" 2426 2440 0
2015/2016 2 B A64 VALOZ Grygov\r 2421 2409 Caletka Radomír KVS EKODIVIZE Opava 2331 2347 ½
2015/2016 1 Č A64 VALOZ Grygov\r 2421 2409 Zwardoň Vojtěch Lokomotiva Brno "A" 2446 2429 ½
2015/2016 11 B TŽ Třinec 2421 2409 Jakubowski Krzysztof ŠK Slavoj Poruba 2573 2502 1
2015/2016 10 Č TŽ Třinec 2421 2409 Pakleza Zbigniew Labortech Ostrava 2511 2498 ½
2015/2016 9 B TŽ Třinec 2421 2409 Antoniewski Rafal BŠŠ Frýdek-Místek 2533 2604 1
2015/2016 8 Č TŽ Třinec 2421 2409 Ftáčník Lubomír Zikuda Turnov 2539 2578 ½
2015/2016 7 B TŽ Třinec 2421 2409 Navara David 1. Novoborský ŠK 2726 2736 0
2015/2016 6 B TŽ Třinec 2421 2409 Yemelin Vasily Vladimirovich Výstaviště Lysá nad Labem 2558 2572 ½
2015/2016 5 Č TŽ Třinec 2421 2409 Khenkin Igor ŠK města Lysá nad Labem B 2586 ½
2015/2016 4 B TŽ Třinec 2421 2409 Swiercz Dariusz AD Mahrla Praha 2655 2522 0
2015/2016 3 Č TŽ Třinec 2421 2409 Movsesian Sergei Rapid Pardubice 2659 2721 0
2015/2016 2 Č TŽ Třinec 2421 2409 Roško Luboš Tatran Litovel 2348 2345 ½
2015/2016 1 B TŽ Třinec 2421 2409 Ponížil Cyril ŠK Duras BVK 2487 2451 0
2014/2015 11 B Agentura 64 Grygov „A“ 2446 2425 Zwardoň Vojtěch Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2389 2381 1
2014/2015 10 Č Agentura 64 Grygov „A“ 2446 2425 Kratochvíl Josef Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2236 2247 ½
2014/2015 9 B Agentura 64 Grygov „A“ 2446 2425 Bureš Jaroslav ŠK Staré Město „A“ 2395 2399 ½
2014/2015 8 Č Agentura 64 Grygov „A“ 2446 2425 Michalík Peter ŠK Duras BVK „A“ 2571 2455 ½
2014/2015 6 Č Agentura 64 Grygov „A“ 2446 2425 Malinovský Karel Slavia Kroměříž „A“ 2447 2445 ½
2014/2015 5 Č Agentura 64 Grygov „A“ 2446 2425 Ponížil Cyril ŠK Zlín „A“ 2436 2419 ½
2014/2015 4 B Agentura 64 Grygov „A“ 2446 2425 Zeberski Jakub Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2331 2386 ½
2014/2015 3 Č Agentura 64 Grygov „A“ 2446 2425 Novotný Michal TJ ŠO Chrudim 2328 2322 0
2014/2015 2 B Agentura 64 Grygov „A“ 2446 2425 Burdalev Kirill ŠK Duras BVK „B“ 2275 1
2014/2015 1 Č Agentura 64 Grygov „A“ 2446 2425 Caletka Radomír KVS EKODIVIZE Opava "A" 2362 2373 ½
2014/2015 7 Č Vinohrady B 2446 2425 Tůma Miroslav Moravská Slávia C 1905 1
2014/2015 11 B TŽ Třinec 2446 2425 Petr Martin Rapid Pardubice 2531 2528 ½
2014/2015 10 Č TŽ Třinec 2446 2425 Hrabuša Matěj 2222 ŠK Polabiny 2295 2332 1
2014/2015 9 Č TŽ Třinec 2446 2425 Mroziak Maciej ŠK Karviná 2319 1
2014/2015 8 Č TŽ Třinec 2446 2425 Krejčí Jan Ancora Tatran Litovel 2531 2524 ½
2014/2015 7 B TŽ Třinec 2446 2425 Fedorov Aleksei BŠŠ Frýdek-Místek 2555 1
2014/2015 6 B TŽ Třinec 2446 2425 Rašík Vítězslav Labortech Ostrava 2437 2446 ½
2014/2015 5 Č TŽ Třinec 2446 2425 Kaňovský David Slavoj Ostrava - Poruba 2419 2422 ½
2014/2015 4 Č TŽ Třinec 2446 2425 Šimáček Pavel Zikuda Turnov 2464 2460 ½
2014/2015 3 B TŽ Třinec 2446 2425 Hráček Zbyněk 1. ŠK Novoborský 2636 2593 0
2014/2015 2 B TŽ Třinec 2446 2425 Yemelin Vasily Vladimirovich Výstaviště Lysá nad Labem 2574 2572 ½
2014/2015 1 Č TŽ Třinec 2446 2425 Bulski Krzysztof AD Mahrla Praha 2520 ½
2013/2014 11 Č ŠK Staré Město “A“ 2404 2403 Pacher Milan ŠK Zlín “A“ 2446 0
2013/2014 9 B ŠK Staré Město “A“ 2404 2403 Votava Jan 2222 ŠK Polabiny “A“ 2512 2504 0
2013/2014 8 Č ŠK Staré Město “A“ 2404 2403 Adámek Jiří Lokomotiva Brno “A“ 2298 2293 0
2013/2014 7 B ŠK Staré Město “A“ 2404 2403 Michalík Peter ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2576 2455 0
2013/2014 5 B ŠK Staré Město “A“ 2404 2403 Hába Petr TJ ŠO Chrudim 2505 2468 ½
2013/2014 3 B ŠK Staré Město “A“ 2404 2403 Klíma Lukáš TJ Ostrava 2342 2335 1
2013/2014 2 Č ŠK Staré Město “A“ 2404 2403 Talla Vladimír SK Slavia Orlová “A“ 2386 2411 0
2013/2014 1 B ŠK Staré Město “A“ 2404 2403 Zwardoň Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2383 2335 ½
2013/2014 11 B A64 VALOZ Grygov 2404 2403 Rašík Vítězslav Labortech Ostrava 2450 2476 ½
2013/2014 10 Č A64 VALOZ Grygov 2404 2403 Murdzia Piotr Slavoj Ostrava - Poruba 2444 2461 1
2013/2014 9 Č A64 VALOZ Grygov 2404 2403 Azarov Sergei BŠŠ Frýdek-Místek 2616 2601 ½
2013/2014 8 Č A64 VALOZ Grygov 2404 2403 Kuchynka Lukáš ANCORA Tatran Litovel 2304 2331 ½
2013/2014 7 B A64 VALOZ Grygov 2404 2403 Heberla Bartolomiej Rapid Pardubice 2556 2538 0
2013/2014 6 B A64 VALOZ Grygov 2404 2403 Ftáčník Lubomír ŠK Zikuda Turnov 2545 2578 0
2013/2014 5 Č A64 VALOZ Grygov 2404 2403 Navara David 1. Novoborský ŠK 2705 2716 1
2013/2014 4 Č A64 VALOZ Grygov 2404 2403 Petrík Tomáš TŽ Třinec 2519 2536 0
2013/2014 3 B A64 VALOZ Grygov 2404 2403 Sergeev Vladimir ŠK Karviná 2421 2474 ½
2013/2014 2 B A64 VALOZ Grygov 2404 2403 Černoušek Lukáš ŠK ERA Poštovní spořitelna 2455 2460 1
2013/2014 1 Č A64 VALOZ Grygov 2404 2403 Štoček Jiří Výstaviště Lysá nad Labem 2543 2549 ½
2012/2013 11 B A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2399 2393 Krejčí Jan Tatran Litovel “B“ 2529 2512 0
2012/2013 10 Č A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2399 2393 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město “A“ 2379 2408 0
2012/2013 9 B A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2399 2393 Jurčík Marián Šachový klub Karviná “A“ 2496 2466 ½
2012/2013 8 Č A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2399 2393 Votava Jan 2222 ŠK Polabiny “B“ 2534 2527 ½
2012/2013 7 Č A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2399 2393 Polák Tomáš ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2520 2514 ½
2012/2013 6 B A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2399 2393 Cvek Robert Slavia Kroměříž “A“ 2541 2547 ½
2012/2013 4 B A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2399 2393 Píza Vlastimil ŠK Gordic Jihlava 2257 2260 ½
2012/2013 2 B A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2399 2393 Rojíček Vojtěch Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2450 2454 ½
2012/2013 10 B A64 VALOZ Grygov 2399 2393 Rogozenco Dorian Výstaviště Lysá nad Labem 2498 2534 0
2012/2013 9 Č A64 VALOZ Grygov 2399 2393 Duda Jan-Krzysztof TJ Tatran Litovel 2456 0
2012/2013 8 B A64 VALOZ Grygov 2399 2393 Konopka Michal ŠK Zikuda Turnov 2453 2447 ½
2012/2013 7 Č A64 VALOZ Grygov 2399 2393 Hráček Zbyněk 1. Novoborský ŠK 2615 2609 0
2012/2013 6 Č A64 VALOZ Grygov 2399 2393 Hausner Ivan AD Mahrla Praha 2407 2390 1
2012/2013 5 B A64 VALOZ Grygov 2399 2393 Tričkov Vasil TJ Bohemians Praha 2320 2329 1
2012/2013 4 Č A64 VALOZ Grygov 2399 2393 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2450 2454 ½
2012/2013 3 B A64 VALOZ Grygov 2399 2393 Pisk Petr TŽ Třinec 2389 2371 ½
2012/2013 2 B A64 VALOZ Grygov 2399 2393 Jakubiec Artur Labortech Ostrava 2518 2547 0
2012/2013 1 Č A64 VALOZ Grygov 2399 2393 Klíma Lukáš ŠK Slavoj Poruba 2339 2320 0
2011/2012 10 B A64 Grygov B 2399 2388 Jakubowski Krzysztof TŽ Třinec 2491 2502 ½
2011/2012 9 Č A64 Grygov B 2399 2388 Zabystrzan Pavel Slavia Orlová 2316 2305 ½
2011/2012 8 B A64 Grygov B 2399 2388 Malík Jan Labortech Ostrava B 2352 2326 1
2011/2012 5 B A64 Grygov B 2399 2388 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město 2392 2416 ½
2011/2012 3 B A64 Grygov B 2399 2388 Hába Zdeněk ŠK Gordic 2207 2213 1
2011/2012 2 Č A64 Grygov B 2399 2388 Roubalík Jakub ŠK Zlín B 2307 2310 ½
2011/2012 1 B A64 Grygov B 2399 2388 Sobek Jaroslav Šachový klub Karviná 2267 2269 1
2011/2012 11 Č A64 VALOZ Grygov 2399 2388 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny 2262 2254 1
2011/2012 10 B A64 VALOZ Grygov 2399 2388 Votava Jan ŠK Rapid Pardubice 2538 2539 ½
2011/2012 9 B A64 VALOZ Grygov 2399 2388 Bulski Krzysztof Tatran Litovel 2507 ½
2011/2012 8 Č A64 VALOZ Grygov 2399 2388 Jansa Vlastimil Výstaviště Lysá nad Labem 2478 2495 1
2011/2012 7 B A64 VALOZ Grygov 2399 2388 Znamenáček Květoslav TJ Bohemians Praha 2294 2295 ½
2011/2012 6 Č A64 VALOZ Grygov 2399 2388 Talla Vladimír BŠŠ Frýdek-Místek 2399 2417 ½
2011/2012 5 B A64 VALOZ Grygov 2399 2388 Klíma Lukáš Slavoj Ostrava - Poruba 2370 2369 ½
2011/2012 4 B A64 VALOZ Grygov 2399 2388 Lipka Juraj ŠK Zlín 2443 2414 0
2011/2012 3 Č A64 VALOZ Grygov 2399 2388 Jedynak Radoslaw ŠK Labortech Ostrava 2494 2479 0
2011/2012 2 B A64 VALOZ Grygov 2399 2388 Sergeev Vladimir ŠK Zikuda Turnov 2526 2474 ½
2010/2011 11 Č A64 Grygov B 2413 Poloch Petr Mittal Ostrava 2268 ½
2010/2011 10 B A64 Grygov B 2413 Cvek Robert Slavoj Ostrava - Poruba 2494 0
2010/2011 9 Č A64 Grygov B 2413 Sosna Jan SK Stare Mesto 2396 1
2010/2011 8 B A64 Grygov B 2413 Kratochvíl Josef SK Gordic 2234 0
2010/2011 7 B A64 Grygov B 2413 Jurčík Martin Jakl Karvina 2372 ½
2010/2011 6 Č A64 Grygov B 2413 Sikorová Olga TJ TZ Trinec B 2290 1
2010/2011 5 B A64 Grygov B 2413 Žilka Štěpán Tatran Litovel B 2479 0
2010/2011 4 Č A64 Grygov B 2413 Rubal Adam SK Zlin B 2238 0
2010/2011 3 B A64 Grygov B 2413 Zeberski Jakub Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2386 ½
2010/2011 2 Č A64 Grygov B 2413 Vyskočil Neklan SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2376 1
2010/2011 1 B A64 Grygov B 2413 Dawidów Jacek Slavia Orlova 2285 1
2010/2011 11 Č A64 VALOZ Grygov 2413 Jurčík Marián ŠK Zlín 2466 1
2010/2011 10 B A64 VALOZ Grygov 2413 Jakubiec Artur ŠK Labortech Ostrava 2547 0
2010/2011 7 Č A64 VALOZ Grygov 2413 Plát Vojtěch TŽ Třinec 2416 ½
2010/2011 6 B A64 VALOZ Grygov 2413 Dydyshko Viacheslav BŠŠ Frýdek-Místek 2547 0
2010/2011 5 Č A64 VALOZ Grygov 2413 Krejčí Jan Tatran Litovel 2454 0
2010/2011 4 B A64 VALOZ Grygov 2413 Jirka Jiří 2222 ŠK Polabiny 2424 1
2010/2011 3 Č A64 VALOZ Grygov 2413 Bobras Piotr ŠK Rapid Pardubice 2530 ½
2010/2011 2 B A64 VALOZ Grygov 2413 Sergeev Vladimir ŠK Zikuda Turnov 2474 0
2010/2011 1 Č A64 VALOZ Grygov 2413 Hráček Zbyněk 1. Novoborský ŠK 2631 0
2009/2010 11 Č A64 PROCLIENT Grygov B 2385 Hladík Oto TJ Mittal B 2187 ½
2009/2010 9 Č A64 PROCLIENT Grygov B 2385 Caletka Radomír TJ VOKD Poruba 2287 ½
2009/2010 8 B A64 PROCLIENT Grygov B 2385 Rabatin Jakub BŠŠ FM B 2168 1
2009/2010 5 B A64 PROCLIENT Grygov B 2385 Worek Joanna TŽ Třinec C 2234 1
2009/2010 3 B A64 PROCLIENT Grygov B 2385 Parák Dominik Zbrojovka Vsetín 2179 1
2009/2010 10 B A64 VALOZ Grygov 2385 Markoš Ján 1. Novoborský ŠK 2549 0
2009/2010 8 Č A64 VALOZ Grygov 2385 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2426 ½
2009/2010 7 Č A64 VALOZ Grygov 2385 Jüptner Jan TJ Bohemians Praha 2361 1
2009/2010 6 B A64 VALOZ Grygov 2385 Jirovský Miloš ŠK Mahrla Praha 2482 ½
2009/2010 5 Č A64 VALOZ Grygov 2385 Fiřt Stanislav ŠK Geofin Ostrava 2315 ½
2009/2010 4 B A64 VALOZ Grygov 2385 Bernášek Jan SAGINA Pardubice 2476 1
2009/2010 3 Č A64 VALOZ Grygov 2385 Hrabuša Matěj 2222 ŠK Polabiny 2287 1
2009/2010 2 Č A64 VALOZ Grygov 2385 Skácelík Petr ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2270 ½
2009/2010 1 B A64 VALOZ Grygov 2385 Chytilek Roman ŠK SK Zlín 2390 ½
2008/2009 11 Č A64 PROCLIENT Grygov B 2406 Ponížil Cyril ŠK Zlín B 2251 ½
2008/2009 8 B A64 PROCLIENT Grygov B 2406 Kuchynka Lukáš ŠK Lokomotiva Brno B 2246 0
2008/2009 7 Č A64 PROCLIENT Grygov B 2406 Butkiewicz Lukasz TJ Tatran Litovel B 2328 0
2008/2009 6 B A64 PROCLIENT Grygov B 2406 Kozák Petr AŠK DA Olomouc 2144 1
2008/2009 5 B A64 PROCLIENT Grygov B 2406 Zpěvák Pavel MKS Holešov 2398 0
2008/2009 3 B A64 PROCLIENT Grygov B 2406 Ciprys Martin Tatran Poštorná 2143 1
2008/2009 2 Č A64 PROCLIENT Grygov B 2406 Sháněl Jaroslav ŠK Staré Město C 2132 1
2008/2009 1 B A64 PROCLIENT Grygov B 2406 Valenta Vít T.J. Sokol Šumperk 2190 1
2008/2009 11 B A64 VALOZ Grygov 2406 Jacková Jana BŠŠ Frýdek-Místek 2360 ½
2008/2009 10 Č A64 VALOZ Grygov 2406 Fiřt Stanislav ŠK GEOFIN Ostrava 2314 0
2008/2009 9 Č A64 VALOZ Grygov 2406 Meduna Eduard ŠK Mahrla Praha 2469 1
2008/2009 8 B A64 VALOZ Grygov 2406 Kukel Imre TJ Bohemians Praha 2285 1
2008/2009 6 B A64 VALOZ Grygov 2406 Vokáč Marek 1. Novoborský ŠK 2451 ½
2008/2009 5 Č A64 VALOZ Grygov 2406 Michalík Peter ŠK SK Zlín 2404 1
2008/2009 1 B A64 VALOZ Grygov 2406 Worek Joanna TŽ Třinec B 2301 0
2007/2008 11 Č A64 VALOZ Grygov 2277 Krajina Aleš Labortech-Geofin Ostrava 2239 1
2007/2008 10 B A64 VALOZ Grygov 2277 Sikora Jan TŽ Třinec 2249 ½
2007/2008 9 B A64 VALOZ Grygov 2277 Klíma Lukáš 1. Novoborský ŠK 2422 0
2007/2008 8 Č A64 VALOZ Grygov 2277 Zelený Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2231 ½
2007/2008 7 Č A64 VALOZ Grygov 2277 Svatoš Jan Sokol Plzeň I 2314 1
2007/2008 5 Č A64 VALOZ Grygov 2277 Bělunek Vladimír Tatran Litovel 2317 ½
2007/2008 4 B A64 VALOZ Grygov 2277 David Pavel ŠK Zlín 2407 1
2007/2008 3 Č A64 VALOZ Grygov 2277 Dvořák Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek 2288 0
2007/2008 2 B A64 VALOZ Grygov 2277 Voříšek Jaroslav TJ Bohemians Praha 2298 1
2007/2008 1 Č A64 VALOZ Grygov 2277 Hausner Ivan ŠK Mahrla Praha 2396 0
2006/2007 7 B Agentura 64 Grygov 2288 Slapnička Karel Montako Kralupy 1763 1
2006/2007 6 Č Agentura 64 Grygov 2288 Kříž Daniel TJ Union Plzeň 1845 1
2006/2007 5 B Agentura 64 Grygov 2288 Fojtů Jan Biomedica Říčany 2059 1
2006/2007 4 Č Agentura 64 Grygov 2288 Hruška Ondřej Sokol Tábor 1723 1
2006/2007 2 Č Agentura 64 Grygov 2288 Žák Pavel Š.O. TJ Chrudim 1669 1
2006/2007 1 B Agentura 64 Grygov 2288 Vala Filip TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1974 ½
2006/2007 10 Č TŽ Třinec "B" 2288 Blümel Otto Slavia Kroměříž "A" 2270 ½
2006/2007 9 B TŽ Třinec "B" 2288 Žůrek Milan Tatran Litovel "A" 2369 0
2006/2007 8 Č TŽ Třinec "B" 2288 Vyskočil Neklan ŠK Duras Brno "A" 2339 ½
2006/2007 7 B TŽ Třinec "B" 2288 Sedláček Oldřich ŠK Gordic Jihlava "A" 2241 0
2006/2007 5 Č TŽ Třinec "B" 2288 Vrána František ŠK Staré Město 1923 2296 ½
2006/2007 4 B TŽ Třinec "B" 2288 Adámek Jiří Slavoj Poruba "A" 2237 ½
2006/2007 3 Č TŽ Třinec "B" 2288 Hudeček Jan ŠK Staré Město 2300 ½
2006/2007 2 B TŽ Třinec "B" 2288 Skácelík Petr Orel Ořechov "A" 2260 ½
2006/2007 1 Č TŽ Třinec "B" 2288 Poloch Petr ŠK Stonava "A" 2310 1
2006/2007 11 Č A64 Valoz Grygov 2288 Česal Jaroslav Sokol Plzeň I. Ingem 2298 1
2006/2007 10 Č A64 Valoz Grygov 2288 Stehno Pavel RC Sport Pardubice 2273 ½
2006/2007 6 B A64 Valoz Grygov 2288 Pakosta Miroslav Lokomotiva Brno 2158 ½
2006/2007 4 Č A64 Valoz Grygov 2288 Jaworski Miroslaw Labortech Ostrava 0
2006/2007 3 Č A64 Valoz Grygov 2288 Kretek Břetislav TJ TŽ Třinec 2250 1
2006/2007 2 Č Agentura 64 Grygov 2288 Žák Pavel Š.O. TJ Chrudim 1669 1
2006/2007 1 B Agentura 64 Grygov 2288 Vala Filip TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1974 ½
2005/2006 9 B TŽ Třinec "B" 2235 Misiuga Andrzej Slavia Orlová "A" ½
2005/2006 8 Č TŽ Třinec "B" 2235 Suchomel Jan Tatran Litovel "A" 2276 1
2005/2006 7 B TŽ Třinec "B" 2235 Bureš Martin Mittal Ostrava "A" 2167 1
2005/2006 5 Č TŽ Třinec "B" 2235 Babušek Miroslav Jakl Karviná "A" 1975 1
2005/2006 4 B TŽ Třinec "B" 2235 Jurásek Miroslav ŠK Staré Město "A" 2280 0
2005/2006 3 Č TŽ Třinec "B" 2235 Potomák Vladimír Slavoj Poruba "A" 2200 ½
2005/2006 1 Č TŽ Třinec "B" 2235 Rojíček Vojtěch BŠS Frýdek-Místek "A" 2225 0
2005/2006 11 Č A64 Hagemann Opava 2235 Fiřt Stanislav Labortech Ostrava 2355 1
2005/2006 1 B A64 Hagemann Opava 2235 Petr Jan TJ Pankrác 2201 0
2004/2005 11 Č A64 Mipap Grygov B 2098 Pavelka Jindřich Slavia Kroměříž B 2125 ½
2004/2005 10 B A64 Mipap Grygov B 2098 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město B 2339 ½
2004/2005 9 Č A64 Mipap Grygov B 2098 Zapletal Jiří TJ Unex ŠK Uničov 2154 ½
2004/2005 8 B A64 Mipap Grygov B 2098 Jurčík Marián C ŠK Trinom Zlín B 0
2004/2005 7 Č A64 Mipap Grygov B 2098 Jablonický František SK Boršice 0
2004/2005 6 B A64 Mipap Grygov B 2098 Stýblo Michal Tatran Litovel B 2233 ½
2004/2005 4 B A64 Mipap Grygov B 2098 Buráň Jaroslav ŠK Staré Město C 2197 0
2004/2005 3 Č A64 Mipap Grygov B 2098 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2246 0
2004/2005 2 B A64 Mipap Grygov B 2098 Kozák Petr LOKO Zábřeh 2080 ½
2004/2005 1 B A64 Mipap Grygov B 2098 Juříček Stanislav ŠK Zbrojovka Vsetín 2172 ½
2004/2005 7 Č Grygov 2098 Šimůnek Filip Plzeň A 2048 ½
2004/2005 6 B Grygov 2098 Trepka Jan Tábor 2022 ½
2004/2005 5 Č Grygov 2098 Němcová Kateřina OAZA Praha 2144 ½
2004/2005 4 B Grygov 2098 Vrána Jan Liberec 2078 ½
2004/2005 3 Č Grygov 2098 Uřičář Jakub Staré Město 2133 0
2004/2005 2 Č Grygov 2098 Ponížil Cyril Zlín 2205 1
2004/2005 1 B Grygov 2098 Slovák Petr Frýdek-Místek 2113 1
2004/2005 7 B Grygov 2098 Beil Ondřej Bruntál 1938 1
2004/2005 6 B Grygov 2098 Slovák Petr Frýdek Místek 2113 1
2004/2005 5 Č Grygov 2098 Ponížil Cyril Zlín 2205 1
2004/2005 4 Č Grygov 2098 Uřičář Jakub Staré Město u U.H. 2133 0
2004/2005 3 B Grygov 2098 Kratochvíl Karel Loko Brno 1864 1
2004/2005 2 B Grygov 2098 Vala Filip Havlíčkův Brod 1974 1
2004/2005 1 Č Grygov 2098 Hejný Jaroslav Brankovice 1928 1
2003/2004 11 Č A64 Grygov A 2178 Vrzal Tomáš TJ Tatran Poštorná 1766 ½
2003/2004 10 Č A64 Grygov A 2178 Dvorský Vladimír Sokol Jedovnice 1727 1
2003/2004 9 B A64 Grygov A 2178 Valešová Šárka SŠŠ Staré Město B 1561 1
2003/2004 8 Č A64 Grygov A 2178 Štětina Pavel Sokol Postoupky C 1
2003/2004 7 B A64 Grygov A 2178 Basovník Marek Sokol Postoupky B 1309 ½
2003/2004 6 Č A64 Grygov A 2178 Dvořák Martin Sokol Postoupky A 1523 1
2003/2004 4 B A64 Grygov A 2178 Mourycová Jana ŠK ZŠ Brankovice B 1445 1
2003/2004 2 Č A64 Grygov A 2178 Mück Jaroslav BŠS+DDM FM C 1581 1
2003/2004 1 Č A64 Grygov A 2178 Konštacký Matěj BŠŠ+DDM FM B 1952 1
2003/2004 8 B SC A64 Grygov 2178 Bělaška Přemysl ŠK Mahrla Praha 2271 ½
2003/2004 11 Č A64 Grygov B 2178 Bělunek Vladimír ŠK Zbroj Vsetín 2305 0
2003/2004 10 B A64 Grygov B 2178 Suchomel Jan Tatran Litovel B 2213 1
2003/2004 8 B A64 Grygov B 2178 Mazoch Jiří Slavia Kroměříž B 2113 0
2003/2004 7 Č A64 Grygov B 2178 Mudrák Josef Slavia Kroměříž A 2387 0
2003/2004 6 B A64 Grygov B 2178 Sojka Aleš MKS Holešov 2131 1
2003/2004 5 Č A64 Grygov B 2178 Křížek František SK Boršice 1972 ½
2003/2004 3 Č A64 Grygov B 2178 Závůrka Roman SK Prostějov 2186 ½
2003/2004 2 B A64 Grygov B 2178 Hodovský Jiří ŠK Zlín B 2128 ½
2003/2004 1 Č A64 Grygov B 2178 Vavruška Antonín ŠK Staré Město B 2165 0