Hráč Krajina Aleš

Krajina Aleš

User Pic
Jméno: Krajina Aleš
Oddíl: Šachový klub HM Ostrava
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2143
Elo mezinárodní: 2156
ID: 188
FIDE ID: 302112
Rok narození: 1958
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 ŠK Šenov A 2141 2143 Bureš Martin Baník Havířov B 2117 2134 1
2019/2020 2 Labortech Ostrava "B" 2156 2143 Václavík Martin ŠK Slavoj Poruba "C" 2082 2116 1
2019/2020 1 Labortech Ostrava "B" 2141 2143 Kolář Stanislav Baník Havířov 2084 2082 1
2019/2020 1 Labortech Ostrava 2141 2143 Kislinsky Alexey Vystaviste Lysa nad Labem 2442 2449 0
2018/2019 11 Labortech Ostrava 2126 2130 Priehoda Vítězslav Vystaviste Lysa nad Labem 2360 2363 ½
2018/2019 9 Labortech Ostrava 2126 2130 Bureš Jaroslav SK Slavoj Poruba 2384 2407 0
2018/2019 8 Labortech Ostrava 2118 2130 Čech Pavel SK ZIKUDA Turnov 2325 2325 ½
2018/2019 7 Labortech Ostrava 2118 2130 Petr Martin GASCO Pardubice 2447 2441 0
2018/2019 6 Labortech Ostrava 2121 2130 Rabatin Jakub Beskydska sachova skola 2319 2306 0
2018/2019 1 Labortech Ostrava 2119 2125 Babula Vlastimil 1. Novoborsky SK 2538 2520 0
2018/2019 11 Labortech Ostrava "B" 2120 2130 Gnojek Petr BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2147 2082 0
2018/2019 10 Labortech Ostrava "B" 2120 2130 Vícha Marek Slavoj Poruba "C" 1966 1993 1
2018/2019 9 Labortech Ostrava "B" 2118 2130 Valenčík Jozef TJ Slovan Havířov 2078 2073 ½
2018/2019 7 Labortech Ostrava "B" 2121 2130 Muratidis Nikos KVS EKODIVIZE Opava 2172 2166 ½
2018/2019 5 Labortech Ostrava "B" 2120 2125 Kufa Pavel Slavoj Poruba "B" 2157 2166 ½
2018/2019 3 Labortech Ostrava "B" 2119 2125 Tustanowski Robert Sokol Vrbno pod P. 2238 0 ½
2018/2019 1 Labortech Ostrava "B" 2116 2125 Olšar Jaroslav ŠK Karviná 2231 2216 ½
2017/2018 10 Labortech Ostrava "B" 2176 2178 Bureš Martin Baník Havířov "A" 2089 2096 ½
2017/2018 9 Labortech Ostrava "B" 2176 2178 Fargač Martin TŽ Třinec "B" 2221 2227 1
2017/2018 7 Labortech Ostrava "B" 2176 2178 Weissmann Lukáš TJ Sokol Dobrá „A“ 2144 2125 1
2017/2018 6 Labortech Ostrava "B" 2176 2178 Kostka Vít SK Slavia Orlová "A" 2148 2129 ½
2017/2018 5 Labortech Ostrava "B" 2176 2178 Olšar Jaroslav Šachový klub Karviná 2227 2205 ½
2017/2018 2 Labortech Ostrava "B" 2176 2178 Pacl Václav TJ Slovan Havířov "A" 2115 2132 ½
2017/2018 1 Labortech Ostrava "B" 2176 2178 Bolacký Jiří ŠK Slavoj Poruba "B" 2209 2237 0
2015/2016 9 Labortech Ostrava "B" 2176 2178 Gemsa Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov 1915 1896 1
2015/2016 8 Labortech Ostrava "B" 2176 2178 Szwed Jacek TŽ Třinec "B" 2392 0
2015/2016 4 Labortech Ostrava "B" 2176 2178 Beil Martin Slavia Kroměříž "B" 2166 2174 ½
2015/2016 3 Labortech Ostrava "B" 2176 2178 Chlevišťan Jakub ŠK Slavoj Poruba "B" 2158 2158 ½
2015/2016 11 Labortech Ostrava 2176 2178 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2367 2353 ½
2014/2015 11 Labortech Ostrava "B" 2193 2191 Čempel Jaroslav Baník Havířov 2135 2129 ½
2014/2015 8 Labortech Ostrava "B" 2193 2191 Šplíchal Stanislav TJ Ostrava "A" 2129 2140 ½
2014/2015 6 Labortech Ostrava "B" 2193 2191 Tymrakiewicz Rafal TŽ Třinec "B" 2250 0
2014/2015 5 Labortech Ostrava "B" 2193 2191 Zbořil Tomáš Tatran Litovel "B" 2091 2086 ½
2014/2015 4 Labortech Ostrava "B" 2193 2191 Kantor Petr ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2065 2060 ½
2014/2015 2 Labortech Ostrava "B" 2193 2191 Kopta Jiří SK Slavia Orlová "B" 2030 2030 1
2014/2015 1 Labortech Ostrava "B" 2193 2191 Švancara Petr Agentura 64 Grygov "B" 2080 2073 ½
2013/2014 11 Labortech Ostrava "B" 2228 2227 Janyška Pavel TJ Město Albrechtice "A" 2080 2115 ½
2013/2014 10 Labortech Ostrava "B" 2228 2227 Vacek Antonín TJ Ostrava "B" 2053 2067 ½
2013/2014 9 Labortech Ostrava "B" 2228 2227 Trombík Karel SK Slavia Orlová "C" 2017 2005 ½
2013/2014 7 Labortech Ostrava "B" 2228 2227 Kudla Richard VOKD Poruba "B" 2044 2052 ½
2013/2014 5 Labortech Ostrava "B" 2228 2227 Potomák Vladimír Slavoj Poruba "B" 2161 2159 ½
2013/2014 4 Labortech Ostrava "B" 2228 2227 Záleský Karel Slezan Opava "B" 2043 2060 1
2013/2014 3 Labortech Ostrava "B" 2228 2227 Štukner Šimon BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2155 2136 1
2013/2014 2 Labortech Ostrava "B" 2228 2227 Klimša Jiří ŠK TP Hrabyně "A" 1923 1892 1
2013/2014 1 Labortech Ostrava "B" 2228 2227 Sekáč Martin Baník Havířov "B" 2050 2056 1
2012/2013 10 Labortech Ostrava "B" 2219 2218 Funiok Marcel Baník Havířov "A" 2114 2083 ½
2012/2013 9 Labortech Ostrava "B" 2219 2218 Mrva Marek TJ Ostrava 2207 2208 1
2012/2013 8 Labortech Ostrava "B" 2219 2218 Sojka Aleš Slavia Kroměříž "B" 2118 2118 0
2012/2013 7 Labortech Ostrava "B" 2219 2218 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová "B" 2201 2247 1
2012/2013 6 Labortech Ostrava "B" 2219 2218 Čempel Jaroslav KVS EKODIVIZE Opava 2208 2205 1
2012/2013 4 Labortech Ostrava "B" 2219 2218 Janyška Pavel TJ Město Albrechtice 2077 2142 1
2012/2013 3 Labortech Ostrava "B" 2219 2218 Brázdil Roman Sokol Postoupky 2108 2109 ½
2012/2013 2 Labortech Ostrava "B" 2219 2218 Šindler Michal TJ VOKD Poruba 2153 2149 ½
2012/2013 1 Labortech Ostrava "B" 2219 2218 Szotkowski Jakub TJ Slovan Havířov 2131 2179 ½
2011/2012 10 Labortech Ostrava B 2205 2204 Rodshtein Tereza Slavia Orlová 2244 2229 ½
2011/2012 9 Labortech Ostrava B 2205 2204 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž 2286 2282 ½
2011/2012 7 Labortech Ostrava B 2205 2204 Beil Zdeněk Tatran Litovel B 2256 2230 ½
2011/2012 5 Labortech Ostrava B 2205 2204 Hošek Milan 2222 ŠK Polabiny B 2289 2280 ½
2011/2012 4 Labortech Ostrava B 2205 2204 Kratochvíl Josef ŠK Gordic 2233 2223 1
2011/2012 2 Labortech Ostrava B 2205 2204 Olšar Jaroslav Šachový klub Karviná 2231 2221 ½
2011/2012 1 Labortech Ostrava B 2205 2204 Skácelík Petr ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2206 2233 ½
2010/2011 11 Labortech Ostrava 2189 Kocur Aleš BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 1919 1
2010/2011 10 Labortech Ostrava 2189 Tauš Martin Mittal Ostrava 2111 0
2010/2011 9 Labortech Ostrava 2189 Staszko Martin TŽ Třinec 2040 1
2010/2011 8 Labortech Ostrava 2189 Dobeš Luděk TJ VOKD Poruba 2054 1
2010/2011 6 Labortech Ostrava 2189 Baier Pavel Baník Havířov 2138 0
2010/2011 5 Labortech Ostrava 2189 Závěšický Petr ŠK Šenov 2037 1
2010/2011 4 Labortech Ostrava 2189 Frnka René T.J. Sokol Šumperk 2166 ½
2010/2011 3 Labortech Ostrava 2189 Žák Pavel MSA Dolní Benešov 2063 1
2010/2011 2 Labortech Ostrava 2189 Štukner Šimon Sokol Dobrá 2127 1
2010/2011 1 Labortech Ostrava 2189 Filipík Jaroslav TJ UNEX ŠK Uničov 1990 1
2009/2010 11 ŠK Labortech Ostrava 2204 Pecha Tomáš TJ Mittal Ostrava 2241 0
2009/2010 9 ŠK Labortech Ostrava 2204 Strašil Pavel Tatran Litovel B 2146 1
2009/2010 8 ŠK Labortech Ostrava 2204 Vesselovsky Serguei Jakl Karvina 2362 0
2009/2010 7 ŠK Labortech Ostrava 2204 Karásek Lukáš ŠK Gordic Jihlava 2194 ½
2009/2010 5 ŠK Labortech Ostrava 2204 Vrána František ŠK Staré Město 2285 0
2009/2010 4 ŠK Labortech Ostrava 2204 Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto 2343 ½
2009/2010 3 ŠK Labortech Ostrava 2204 Neděla Vlastimil ŠK Slavoj Poruba 2355 ½
2009/2010 2 ŠK Labortech Ostrava 2204 Lanč Alois Slavia Kroměříž 2403 0
2009/2010 1 ŠK Labortech Ostrava 2204 Kuboš Rostislav SK Slavia Orlová 2205 ½
2009/2010 11 ŠK Geofin Ostrava 2204 Cvek Robert 1. Novoborský ŠK 2517 0
2009/2010 10 ŠK Geofin Ostrava 2204 Řehořek Martin ŠK Zikuda Turnov 2342 0
2009/2010 7 ŠK Geofin Ostrava 2204 Cífka Stanislav ŠK Mahrla Praha 2423 ½
2009/2010 5 ŠK Geofin Ostrava 2204 Obšivač Josef A64 VALOZ Grygov 2300 ½
2008/2009 11 ŠK Labortech Ostrava "B" 2236 Hladík Oto TJ Mittal Ostrava "B" 2170 ½
2008/2009 10 ŠK Labortech Ostrava "B" 2236 Parák Dominik Zbrojovka Vsetín 2162 1
2008/2009 8 ŠK Labortech Ostrava "B" 2236 Tomeček Jan Baník Havířov 2160 ½
2008/2009 7 ŠK Labortech Ostrava "B" 2236 Trombík Karel SK Slavia Orlová "B" 2143 1
2008/2009 6 ŠK Labortech Ostrava "B" 2236 Šindler Michal TJ VOKD Poruba 2175 0
2008/2009 5 ŠK Labortech Ostrava "B" 2236 Konštacký Matěj TJ Mořkov 2133 1
2008/2009 3 ŠK Labortech Ostrava "B" 2236 Štukner Šimon Sokol Dobrá 2153 0
2008/2009 1 ŠK Labortech Ostrava "B" 2236 Tkadlec Miloslav Chessmont Rožnov p.Radhoštěm 2102 1
2008/2009 10 ŠK GEOFIN Ostrava 2236 Sluka Radek A64 VALOZ Grygov 2298 0
2007/2008 11 Labortech-Geofin Ostrava 2239 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2277 0
2007/2008 10 Labortech-Geofin Ostrava 2239 Michenka Jozef Tatran Litovel 2382 0
2006/2007 9 LaborTech Ostrava "B" 2205 Šimek Jiří Slavoj Poruba "B" 2072 ½
2006/2007 8 LaborTech Ostrava "B" 2205 Jankovec Ivan Jakl Karviná "A" 2189 ½
2006/2007 7 LaborTech Ostrava "B" 2205 Šnyta Zdeněk Sokol Dobrá "A" 2096 1
2006/2007 6 LaborTech Ostrava "B" 2205 Schuster Vít Slezan Opava "A" 2132 1
2006/2007 5 LaborTech Ostrava "B" 2205 Kočiščák Jiří BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2133 ½
2006/2007 4 LaborTech Ostrava "B" 2205 Káňa Pavel ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2096 ½
2006/2007 3 LaborTech Ostrava "B" 2205 Vitásek Jan MSA Dolní Benešov "A" 2136 ½
2006/2007 2 LaborTech Ostrava "B" 2205 Kuboš Rostislav SK Slavia Orlová "A" 2205 1
2006/2007 1 LaborTech Ostrava "B" 2205 Václavík Aleš TJ Mořkov 2034 0
2005/2006 7 Spartak UL F"" 2204 Stoly Jindřich Mosad Č, Kam. B"" 1635 0
2005/2006 4 Spartak UL F"" 2204 Durdisová Monika Štětí B"" 1469 1
2005/2006 1 Spartak UL F"" 2204 Různa Jindřich Demas Děčín D"" 0
2005/2006 10 LaborTech Ostrava B 2204 Borovička Bohumil TJ Mořkov A 2047 1
2005/2006 9 LaborTech Ostrava B 2204 Gazda Petr ŠK Svinov A 2013 ½
2005/2006 8 LaborTech Ostrava B 2204 Bulava Petr Baníl Havířov B 2086 1
2005/2006 7 LaborTech Ostrava B 2204 Valíčková Martina TŽ Třinec C 2062 ½
2005/2006 6 LaborTech Ostrava B 2204 Novosadová Kristýna BŠŠ Frýdek-Místek C 1935 1
2005/2006 5 LaborTech Ostrava B 2204 Záleský Karel Slezan Opava B 2075 1
2005/2006 4 LaborTech Ostrava B 2204 Jakl Karviná B 1
2005/2006 3 LaborTech Ostrava B 2204 Mucha Břetislav Lokomotiva Krnov 2080 1
2005/2006 1 LaborTech Ostrava B 2204 Chlevišťan Jakub VOKD Poruba A 2074 0
2004/2005 11 IPM COLOR Ostrava 2216 TJ Jakl Karviná B 1
2004/2005 9 IPM COLOR Ostrava 2216 Loko Krnov A 1
2004/2005 8 IPM COLOR Ostrava 2204 Slaměník Jan TJ Jiskra Rýmařov 1989 1
2004/2005 7 IPM COLOR Ostrava 2216 Vaněk Ladislav TJ Břidličná A 1987 1
2004/2005 6 IPM COLOR Ostrava 2216 Karhánek Pavel Ritmus Ostrava 2216 0
2004/2005 5 IPM COLOR Ostrava 2216 Macíček Jakub ŠK Frýdek Místek C 2093 ½
2004/2005 4 IPM COLOR Ostrava 2216 Borovička Bohumil TJ Mořkov A 2080 0
2004/2005 3 IPM COLOR Ostrava 2216 Adámek Jiří Slavoj Poruba B 2217 ½
2004/2005 2 IPM COLOR Ostrava 2216 Hrtánek Jiří ŠK Svinov A 2212 ½
2004/2005 1 IPM COLOR Ostrava 2216 Závěšický Petr TJ Sokol Dobrá B 2056 1
2003/2004 10 H FUCHS Ostrava 2217 Kaňok Jan NH Ostrava 1928 1
2003/2004 9 H FUCHS Ostrava 2217 Snopek Jiří ŠK Svinov 1951 1
2003/2004 8 H FUCHS Ostrava 2217 Slavinský Rostislav TJ Nový Jičín 2063 1
2003/2004 5 H FUCHS Ostrava 2217 Didi Jan NH Ostrava 2119 ½
2003/2004 4 H FUCHS Ostrava 2217 Borovička Bohumil Vagónka Studénka 2065 ½
2003/2004 3 H FUCHS Ostrava 2217 Hlaváček Pavel Kopřivnice 1764 1
2003/2004 1 H FUCHS Ostrava 2217 Plesník Miroslav VOKD Poruba 1880 1
2003/2004 11 IPM Color Ostrava 2217 Walowy Bohumír TJ Jakl Karviná 2203 ½
2003/2004 10 IPM Color Ostrava 2217 Sikora Jan TŽ Třinec 2224 ½