Hráč Mrazík Tomáš

Mrazík Tomáš

User Pic
Jméno: Mrazík Tomáš
Oddíl: Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1968
Elo mezinárodní: 1981
ID: 27317
FIDE ID: 349771
Rok narození: 1990
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 TJ Namest n/Oslavou 1975 1940 Veselý Jaromír Lokomotiva Brno 1976 2006 1
2018/2019 10 TJ Namest n/Oslavou 1975 1940 Malivánek Jiří TJ SO Chrudim 2050 2059 ½
2018/2019 9 TJ Namest n/Oslavou 1961 1940 Svíženský Luboš Caissa Pivovar Dalesice 1978 1947 1
2018/2019 8 TJ Namest n/Oslavou 1961 1940 Sýkora Josef Rapid Pardubice 2068 2067 ½
2018/2019 7 TJ Namest n/Oslavou 1952 1940 Hála Viktor Sokol Kolin 2033 2021 1
2018/2019 6 TJ Namest n/Oslavou 1952 1940 Vinklárek Ondřej TJ Sparta Kutna Hora 2079 2099 0
2018/2019 4 TJ Namest n/Oslavou 1938 1938 Kosek Jiří SK Vysoke Myto 2067 2077 ½
2018/2019 3 TJ Namest n/Oslavou 1943 1938 Houška Bronislav TJ Stefanydes Policka 2017 2009 0
2018/2019 9 Spartak Velké Meziříčí A 1975 1940 Fišar Josef TJ Žďár nad Sázavou A 2113 2090 1
2018/2019 8 Spartak Velké Meziříčí A 1961 1940 Slavík Pavel Spartak Pelhřimov A 1608 1636 ½
2018/2019 7 Spartak Velké Meziříčí A 1961 1940 Ježek Zdeněk ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1892 1885 1
2018/2019 6 Spartak Velké Meziříčí A 1952 1940 Vondra Aleš Gambit Jihlava B 1687 1692 1
2018/2019 4 Spartak Velké Meziříčí A 1938 1938 Fiala Zdeněk ŠK Světlá nad Sázavou A 1964 1971 1
2018/2019 2 Spartak Velké Meziříčí A 1943 1938 Tesař Jan ŠK Caissa Třebíč B 2041 2024 ½
2018/2019 1 Spartak Velké Meziříčí A 1950 1938 Seidl Antonín Gambit Jihlava A 2075 2079 0
2017/2018 7 Spartak Velké Meziříčí 1943 1945 Slavík Pavel TJ Spartak Pelhřimov A 1594 1658 1
2017/2018 6 Spartak Velké Meziříčí 1954 1945 Pertl Jaroslav ŠK Světlá nad Sázavou A 1761 1832 ½
2017/2018 5 Spartak Velké Meziříčí 1954 1945 Procházka Petr Gambit Jihlava B 1886 1877 ½
2017/2018 4 Spartak Velké Meziříčí 1955 1945 Ciešlak Leszek ŠK Caissa Třebíč B 1930 1917 ½
2017/2018 3 Spartak Velké Meziříčí 1955 1945 Petr Luboš TJ Žďár nad Sázavou B 1796 1803 ½
2017/2018 2 Spartak Velké Meziříčí 1955 1945 Podrázská Zuzana TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1753 1764 1
2017/2018 1 Spartak Velké Meziříčí 1944 1935 Ptáček Jan TJ Jiskra Humpolec A 1764 1784 1
2017/2018 11 TJ Namest n/Oslavou 1955 1945 Celý Jaroslav TJ Zdar nad Sazavou 2017 2003 ½
2017/2018 10 TJ Namest n/Oslavou 1955 1945 Gawlas Roman SK Velke Losiny 1955 1927 1
2017/2018 8 TJ Namest n/Oslavou 1943 1945 Marek Petr TJ Slavia Hradec Kralove B 1935 1938 1
2017/2018 7 TJ Namest n/Oslavou 1954 1945 Bednář Jiří TJ Snezka Nachod 1859 1826 0
2017/2018 6 TJ Namest n/Oslavou 1954 1945 Schaffer Ondřej TJ Stefanydes Policka 1891 1880 1
2017/2018 4 TJ Namest n/Oslavou 1955 1945 Lampíř Tomáš Caissa Pivovar Dalesice 2063 2075 ½
2017/2018 3 TJ Namest n/Oslavou 1955 1945 Hennig Thomas Eurobit 2050 2058 0
2017/2018 2 TJ Namest n/Oslavou 1955 1945 Daněk Pavel SK Vysoke Myto 1913 1918 1
2016/2017 8 Spartak Velké Meziříčí 1946 1934 Slavětínský Jaroslav TJ Spartak Pelhřimov A 1859 1
2016/2017 7 Spartak Velké Meziříčí 1946 1934 Pavlíček Robert TJ Jiskra Humpolec A 1978 1972 ½
2016/2017 6 Spartak Velké Meziříčí 1946 1934 Fiala Zdeněk ŠK Světlá nad Sázavou A 2018 1984 0
2016/2017 5 Spartak Velké Meziříčí 1946 1934 Polanský Jiří Gambit Jihlava B 1773 1762 1
2016/2017 4 Spartak Velké Meziříčí 1946 1934 Jána Martin TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1856 1913 ½
2016/2017 3 Spartak Velké Meziříčí 1946 1934 Pavliš Jaromír TJ Žďár nad Sázavou z.s. B 1901 1901 ½
2016/2017 2 Spartak Velké Meziříčí 1946 1934 Ciešlak Leszek ŠK Caissa Třebíč B 1983 1982 ½
2015/2016 9 Spartak Velké Meziříčí A 1946 1934 Kastnerová Zuzana ŠK Světlá nad Sázavou B 1783 1766 1
2015/2016 8 Spartak Velké Meziříčí A 1946 1934 Tesař Jan ŠK Caissa Třebíč B 2078 2039 0
2015/2016 7 Spartak Velké Meziříčí A 1946 1934 Pavlíček Robert TJ Jiskra Humpolec A 1978 1972 1
2015/2016 6 Spartak Velké Meziříčí A 1946 1934 Večeřa Pavel TJ Žďár nad Sázavou A 2133 2143 0
2015/2016 5 Spartak Velké Meziříčí A 1946 1934 Mašek Jan TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1922 1889 1
2015/2016 4 Spartak Velké Meziříčí A 1946 1934 Slavětínský Jaroslav TJ Spartak Pelhřimov A 1859 0
2015/2016 3 Spartak Velké Meziříčí A 1946 1934 Hrad Robert Silko Gambit Jihlava B 1772 1771 ½
2014/2015 7 Spartak Velké Meziříčí A 1931 1930 Kubíček Filip TJ Jiskra Humpolec A 1799 1805 ½
2014/2015 6 Spartak Velké Meziříčí A 1931 1930 Mašek Jan TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1987 1963 1
2014/2015 5 Spartak Velké Meziříčí A 1931 1930 Svíženský Luboš ŠK Caissa Třebíč B 1902 1884 ½
2014/2015 3 Spartak Velké Meziříčí A 1931 1930 Hruška Ondřej TJ Spartak Pelhřimov A 1931 1875 1
2014/2015 2 Spartak Velké Meziříčí A 1931 1930 Suchomelová Simona ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1883 1886 0
2013/2014 8 Spartak Velké Meziříčí A 1940 1939 Běloušek Michal ŠK SB Světlá nad Sázavou A 2076 2048 0
2013/2014 7 Spartak Velké Meziříčí A 1940 1939 Volák Michal Spartak Pelhřimov A 2179 2193 1
2013/2014 5 Spartak Velké Meziříčí A 1940 1939 Beránek Ondřej Jiskra Havlíčkův Brod B 1902 1904 ½
2013/2014 4 Spartak Velké Meziříčí A 1940 1939 Mikšů Vojtěch Jiskra Humpolec A 1799 1806 0
2013/2014 3 Spartak Velké Meziříčí A 1940 1939 Celý Jaroslav TJ Žďár nad Sázavou A 2090 2061 0
2013/2014 2 Spartak Velké Meziříčí A 1940 1939 Skořepa Tomáš Gambit Jihlava B 1765 1919 ½
2013/2014 1 Spartak Velké Meziříčí A 1940 1939 Uher Vladimír ŠK Caissa Třebíč B 2074 2062 ½
2012/2013 9 Spartak Velké Meziříčí A 1917 1914 Denk Petr TJ Žďár nad Sázavou B 1802 1764 1
2012/2013 7 Spartak Velké Meziříčí A 1917 1914 Věchet Stanislav ŠK Caissa RHEA Třebíč B 2176 2162 ½
2012/2013 6 Spartak Velké Meziříčí A 1917 1914 Celý Jaroslav TJ Žďár nad Sázavou A 2120 2090 ½
2012/2013 5 Spartak Velké Meziříčí A 1917 1914 Bajer Jiří SFiala Gambit Jihlava B 1945 1937 1
2012/2013 4 Spartak Velké Meziříčí A 1917 1914 Strnad Václav TJ Spartak Pelhřimov A 2108 2109 0
2012/2013 3 Spartak Velké Meziříčí A 1917 1914 Mičulka David TJ Náměšť nad Oslavou 1903 1913 ½
2012/2013 2 Spartak Velké Meziříčí A 1917 1914 Suchomelová Simona ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1757 1774 1
2012/2013 1 Spartak Velké Meziříčí A 1917 1914 Mašek Jan TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1945 1939 ½
2011/2012 10 Spartak Velké Meziříčí A 1894 1897 Bendl Hynek Spartak Pelhřimov A 2040 1996 1
2011/2012 9 Spartak Velké Meziříčí A 1894 1897 Pártl Ondřej Jiskra Havlíčkův Brod A 1955 1966 ½
2011/2012 8 Spartak Velké Meziříčí A 1894 1897 Kubíček Filip Jiskra Humpolec A 1760 1
2011/2012 7 Spartak Velké Meziříčí A 1894 1897 Štork Rostislav ŠK Caissa SWN Moravia Třebíč D 1752 ½
2011/2012 5 Spartak Velké Meziříčí A 1894 1897 Walek Petr TJ Náměšť nad Oslavou 1745 1868 0
2011/2012 3 Spartak Velké Meziříčí A 1894 1897 Volanin Jaromír ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1726 1
2011/2012 2 Spartak Velké Meziříčí A 1894 1897 Celý Jaroslav TJ Žďár nad Sázavou A 2109 2072 0
2011/2012 1 Spartak Velké Meziříčí A 1894 1897 Uher Vladimír ŠK Caissa TRIATEX Třebíč C 2113 2104 1
2010/2011 8 Spartak Velké Meziříčí A 1909 Mezlík Stanislav ŠK Caissa Třebíč C 1892 0
2010/2011 6 Spartak Velké Meziříčí A 1909 Rosecký Tomáš ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1896 1
2010/2011 4 Spartak Velké Meziříčí A 1909 Kratochvíl Vít TJ Náměšť nad Oslavou 1857 ½
2010/2011 3 Spartak Velké Meziříčí A 1909 Polanský Jiří SFIALA Gambit Jihlava A 1731 ½
2010/2011 1 Spartak Velké Meziříčí A 1909 Netušil Jakub TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1876 0
2009/2010 7 TJ Spartak Třebíč 'B' 1868 Svoboda František ŠK Caissa ETIMEX Třebíč 'D' 1626 0
2009/2010 6 TJ Spartak Třebíč 'B' 1868 Polanský Jiří SFiala Gambit Jihlava 'B' 1695 ½
2009/2010 5 TJ Spartak Třebíč 'B' 1868 Kodys Stanislav TJ Žďár nad Sázavou 'C' 1749 1
2009/2010 4 TJ Spartak Třebíč 'B' 1868 Seidl Štěpán Sokol Bedřichov 'B' 1983 0
2009/2010 3 TJ Spartak Třebíč 'B' 1868 Hájek Radovan ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1941 0
2009/2010 2 TJ Spartak Třebíč 'B' 1868 Svoboda František ŠK Caissa ETIMEX Třebíč 'D' 1626 ½
2009/2010 1 TJ Spartak Třebíč 'B' 1868 Polanský Jiří SFiala Gambit Jihlava 'B' 1695 0
2009/2010 11 Spartak Velké Meziříčí A 1868 Vedral Miloslav SFiala Gambit Jihlava A 1651 1
2009/2010 10 Spartak Velké Meziříčí A 1868 Škoda Martin Sokol Bedřichov A 1952 0
2009/2010 9 Spartak Velké Meziříčí A 1868 Svoboda František TJ Spartak Třebíč A 1626 0
2009/2010 7 Spartak Velké Meziříčí A 1868 Kubíček Daniel Jiskra Humpolec A 1660 1
2009/2010 5 Spartak Velké Meziříčí A 1868 Benák Jaroslav ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1907 1
2009/2010 4 Spartak Velké Meziříčí A 1868 Feldvábl Vilém TJ Náměšť nad Oslavou A 1764 1
2009/2010 3 Spartak Velké Meziříčí A 1868 Valek Miloš TJ Spartak Pelhřimov B 1736 0
2009/2010 2 Spartak Velké Meziříčí A 1868 Denk Petr TJ Žďár nad Sázavou B 1831 1
2009/2010 1 Spartak Velké Meziříčí A 1868 Hodač Pavel ŠK Gordic Jihlava B 2060 1
2008/2009 11 Spartak Velké Meziříčí A 1742 Holata Miroslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1812 ½
2008/2009 10 Spartak Velké Meziříčí A 1742 Denk Petr TJ Žďár nad Sázavou B 1765 1
2008/2009 9 Spartak Velké Meziříčí A 1742 Benák Jaroslav ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1909 ½
2008/2009 8 Spartak Velké Meziříčí A 1742 Doležal Jiří TJ Náměšť nad Oslavou A 1705 1
2008/2009 7 Spartak Velké Meziříčí A 1742 Okáč Jaroslav Gordic Jihlava C 1608 ½
2008/2009 6 Spartak Velké Meziříčí A 1742 Med Ladislav Spartak Pelhřimov A 1796 1
2008/2009 5 Spartak Velké Meziříčí A 1742 Matoušek Jiří TJ Spartak Třebíč A 1781 1
2008/2009 4 Spartak Velké Meziříčí A 1742 Zálešák Zdeněk ŠK Caissa Třebíč C ½
2008/2009 3 Spartak Velké Meziříčí A 1742 Seidl Pavel Sokol Bedřichov A 1895 1
2008/2009 2 Spartak Velké Meziříčí A 1742 Vondra Aleš Gambit Jihlava A 1462 ½
2008/2009 1 Spartak Velké Meziříčí A 1742 Mikšů Vojtěch TJ Jiskra Humpolec A 1618 1
2007/2008 11 Spartak Velké Meziříčí A 1699 Čermák Michael TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1812 0
2007/2008 10 Spartak Velké Meziříčí A 1699 Machotka Jaroslav Jiskra Humpolec A 1621 1
2007/2008 9 Spartak Velké Meziříčí A 1699 Hruška Josef TJ Spartak Pelhřimov A 1859 0
2007/2008 8 Spartak Velké Meziříčí A 1699 Němec Šimon TJ Sokol Bedřichov-Jihlava B 1442 1
2007/2008 7 Spartak Velké Meziříčí A 1699 TJ Náměšť nad Oslavou B 1
2007/2008 6 Spartak Velké Meziříčí A 1699 Mareš Vlastimil ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1717 1
2007/2008 5 Spartak Velké Meziříčí A 1699 Štork Rostislav TJ Spartak Třebíč A 1783 ½
2007/2008 4 Spartak Velké Meziříčí A 1699 Kodys Stanislav TJ ŽĎAS Žďár nad Sázavou B 1776 ½
2007/2008 3 Spartak Velké Meziříčí A 1699 Milostný Miloš ŠK Caissa Třebíč B 2064 1
2007/2008 2 Spartak Velké Meziříčí A 1699 Varró Petr TJ Sokol Bedřichov-Jihlava A 1732 0
2007/2008 1 Spartak Velké Meziříčí A 1699 Teplý Stanislav SFIALA Gambit Jihlava A 1695 1
2006/2007 11 Spartak Velké Meziříčí A 1738 Rosecký Tomáš ŠK Sklo Bohemia Světlá n.S. A 1938 ½
2006/2007 10 Spartak Velké Meziříčí A 1738 Bělohlávek Petr ŠK Caissa Třebíč A 2182 0
2006/2007 9 Spartak Velké Meziříčí A 1738 Hrad Robert SFiala Gambit Jihlava A 1902 ½
2006/2007 7 Spartak Velké Meziříčí A 1738 Holata Miroslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1764 0
2006/2007 6 Spartak Velké Meziříčí A 1738 Koubek Radim TJ Spartak Pelhřimov A 1833 0
2006/2007 4 Spartak Velké Meziříčí A 1738 Mičulka Petr TJ Náměšť nad Oslavou B 1956 0
2006/2007 3 Spartak Velké Meziříčí A 1738 Skořepa Pavel TJ Spartak Třebíč A 1844 0
2006/2007 2 Spartak Velké Meziříčí A 1738 Mouryc Tomáš TJ Sokol Bedřichov B 1765 1
2006/2007 1 Spartak Velké Meziříčí A 1738 Netušil Jakub TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1930 0
2005/2006 10 Velke Mezirici A 1688 Velka Bites 1
2005/2006 9 Velke Mezirici A 1688 Málek Miroslav Jemnice+Moravske Budejovice 1456 1
2005/2006 8 Velke Mezirici A 1688 Kulovaný Radomír Spartak Trebic B 1576 0
2005/2006 7 Velke Mezirici A 1688 Zelený Jan Opatov 1726 1
2005/2006 6 Velke Mezirici A 1688 Horký Miroslav Rouchovany 1
2005/2006 5 Velke Mezirici A 1688 Burian Jaroslav Velka Bites 1887 ½
2005/2006 4 Velke Mezirici A 1688 Čermák Zdeněk Jemnice+Moravske Budejovice 1783 0
2005/2006 3 Velke Mezirici A 1688 Kulovaný Radomír Spartak Trebic B 1576 1
2005/2006 2 Velke Mezirici A 1688 Kochrda Pavel Opatov ½
2005/2006 1 Velke Mezirici A 1688 Ludvík Lukáš Rouchovany 1602 1
2005/2006 9 Sp. Velké Meziříčí B 1688 Pokorný Jiří Gambit Jihlava C 0
2005/2006 8 Sp. Velké Meziříčí B 1688 Fišer Rudolf ŠK Caissa Třebíč B 1612 1
2005/2006 7 Sp. Velké Meziříčí B 1688 Šaroun Radek Sokol Bedřichov C 1582 0
2005/2006 6 Sp. Velké Meziříčí B 1688 Homola Tomáš TJ Náměšťn.Osl. C 1250 ½
2005/2006 4 Sp. Velké Meziříčí B 1688 Palovčík Jiří Gambit Jihlava C 1
2005/2006 3 Sp. Velké Meziříčí B 1688 Obršlík Jiří ŠK Caissa Třebíč B 1766 ½
2005/2006 2 Sp. Velké Meziříčí B 1688 Burda Patrik Sokol Bedřichov C 1490 1
2005/2006 1 Sp. Velké Meziříčí B 1688 Košutová Jitka TJ Náměšťn.Osl. C 1100 1
2004/2005 10 Velke Mezirici Katrincová Lucie Bedrichov C 1
2004/2005 8 Velke Mezirici Poláček Radim Dukovany B 1858 0
2004/2005 7 Velke Mezirici Kovář Jan Rouchovany 1
2004/2005 5 Velke Mezirici Katrincová Lucie Bedrichov C 1
2004/2005 10 Sp.Vel.Meziříčí B Richtr Karel Sokol Jemnice 1
2004/2005 9 Sp.Vel.Meziříčí B Paulas Miloš Sokol Opatov 1682 0
2004/2005 7 Sp.Vel.Meziříčí B Zikuška Miloslav Sokol Nové Veselí 1666 1
2004/2005 6 Sp.Vel.Meziříčí B Pokorný Jiří Gambit Jihlava C 1
2004/2005 5 Sp.Vel.Meziříčí B Richtr Karel Sokol Jemnice 0
2004/2005 4 Sp.Vel.Meziříčí B Paulas Miloš Sokol Opatov 1682 1
2004/2005 2 Sp.Vel.Meziříčí B Zikuška Miloslav Sokol Nové Veselí 1666 0
2004/2005 1 Sp.Vel.Meziříčí B Polanský Jiří Gambit Jihlava C ½