Hráč Partyš Petr

Partyš Petr

User Pic
Jméno: Partyš Petr
Oddíl: TJ Vlčnov
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 2051
Elo mezinárodní: 2035
ID: 5645
FIDE ID: 320250
Rok narození: 1978
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 5 ŠK Staré Město D 2037 2051 Mazoch Jiří Slavia Kroměříž C 1979 1980 ½
2018/2019 3 ŠK Staré Město D 2032 2048 Zajíček Radek ŠK Holešov A 1820 1834 1
2017/2018 3 ŠK Staré Město D 2039 2060 Pálka Bronislav TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1946 1953 0
2017/2018 11 TJ Vlčnov 2039 2060 Húsek Martin ŠK Staré Město B 2162 2154 0
2017/2018 9 TJ Vlčnov 2047 2060 Hodovský Jiří ŠK Zlín 2113 2101 0
2016/2017 7 TJ Vlčnov B 2053 2052 Brázdil Roman Sokol Postoupky B 2157 2144 ½
2016/2017 4 TJ Vlčnov B 2053 2052 Mikulčík Josef TJ Spartak Uherský Brod 1847 1877 1
2016/2017 3 TJ Vlčnov B 2053 2052 Pálka Bronislav TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1930 1908 1
2016/2017 2 TJ Vlčnov B 2053 2052 Prchla Jaromír TJ Bojkovice 1821 1
2016/2017 11 TJ Vlčnov A 2053 2052 Havránek Michal SK Boršice A 2039 2073 ½
2016/2017 9 TJ Vlčnov A 2053 2052 Prachař Mojmír ŠK Holešov A 1875 1
2016/2017 8 TJ Vlčnov A 2053 2052 Vávra Antonín ŠK Staré Město C 1940 1924 ½
2016/2017 7 TJ Vlčnov A 2053 2052 Kubačák Lubomír ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2026 2032 1
2016/2017 5 TJ Vlčnov A 2053 2052 Kokrda Vladimír ŠK Zlín B 1839 1879 ½
2016/2017 4 TJ Vlčnov A 2053 2052 Navrátil Marek Slavia Kroměříž C 1876 1897 1
2016/2017 3 TJ Vlčnov A 2053 2052 Stuchlý Radim ŠK Staré Město D 1936 1933 ½
2016/2017 2 TJ Vlčnov A 2053 2052 Vidlář Pavel TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1989 1990 ½
2016/2017 1 TJ Vlčnov A 2053 2052 Kovařík Matyáš ŠK Zbrojovka Vsetín B 1759 1780 1
2014/2015 11 ŠK Staré Město B 2088 2056 Beneš Miroslav ŠK Zlín B 1935 1945 ½
2014/2015 10 ŠK Staré Město B 2088 2056 ŠK Vinohrady Brno 1
2014/2015 6 ŠK Staré Město B 2088 2056 Kubát Pavel OREL Ořechov 1945 1941 ½
2014/2015 10 ŠK Staré Město C 2088 2056 Sojka Aleš Slavia Kroměříž C 2124 2124 ½
2014/2015 7 ŠK Staré Město C 2088 2056 Volčík Luděk SK Boršice A 2052 2056 ½
2013/2014 11 ŠK Staré Město C 2027 2004 Fiala Václav SK Boršice A 2182 2194 ½
2013/2014 10 ŠK Staré Město C 2027 2004 Balážec Ludovít ŠK Zlín C 1954 1961 1
2013/2014 9 ŠK Staré Město C 2027 2004 Bačák Martin Sokol Postoupky B 2157 2150 0
2013/2014 7 ŠK Staré Město C 2027 2004 Holub Stanislav ŠK Zlínterm Zlín A 1987 1
2013/2014 6 ŠK Staré Město C 2027 2004 Kulišťák Milan CHESSMONT Rožnov p.R. A 2101 2133 ½
2013/2014 5 ŠK Staré Město C 2027 2004 Rafaja Marek ŠK Holešov A 1917 1943 1
2013/2014 3 ŠK Staré Město C 2027 2004 Kašík Jiří Slavia Kroměříž C 2005 2029 1
2013/2014 2 ŠK Staré Město C 2027 2004 Škrobák Petr TJ Gumárny Zubří 1820 1866 1
2013/2014 1 ŠK Staré Město C 2027 2004 Válek František TJ Sokol Francova Lhota A 1908 1842 1
2013/2014 7 ŠK Staré Město B 2027 2004 Dungl Martin Sokol Postoupky 2050 2060 ½
2013/2014 5 ŠK Staré Město B 2027 2004 Bačák Petr Slavia Kroměříž B 2003 1969 1
2013/2014 4 ŠK Staré Město B 2027 2004 Marek Jiří TJ Podlužan Prušánky 2045 2072 1
2013/2014 2 ŠK Staré Město B 2027 2004 Krejčiřík Radim TJ FS Napajedla 1933 1922 ½
2012/2013 11 ŠK Staré Město D 2027 1980 Balážec Ludovít ŠK Zlín C 1988 1999 ½
2012/2013 10 ŠK Staré Město D 2027 1980 Malčánek Jan CHESSMONT Rožnov p.R. A 1991 2050 0
2012/2013 9 ŠK Staré Město D 2027 1980 Juříček Stanislav ŠK Zbrojovka Vsetín A 2135 2103 ½
2012/2013 8 ŠK Staré Město D 2027 1980 Náplava Pavel SK Boršice A 2027 2089 0
2012/2013 7 ŠK Staré Město D 2027 1980 Kašík Jiří Slavia Kroměříž C 2033 2056 0
2012/2013 5 ŠK Staré Město D 2027 1980 Pala Vladimír TJ Sokol Hošťálková A 2278 2255 0
2012/2013 4 ŠK Staré Město D 2027 1980 Knotek Josef ŠK Staré Město E 1952 1947 ½
2012/2013 3 ŠK Staré Město D 2027 1980 Rafaja Marek ŠK Holešov A 1928 1939 1
2012/2013 2 ŠK Staré Město D 2027 1980 Škrobák Petr TJ Gumárny Zubří 1885 1876 1
2012/2013 1 ŠK Staré Město D 2027 1980 Krčmář Milan TJ Sokol Francova Lhota A 1969 1996 0
2010/2011 11 SK Boršice B 1989 Petřík Petr Slavia Kroměříž B 2006 ½
2010/2011 3 SK Boršice B 1989 Kozojed Vlastislav TJ FS Napajedla A 2022 ½
2010/2011 5 SK Boršice 1989 Bačák Petr TJ Sokol Postoupky 2053 0
2010/2011 4 SK Boršice 1989 Masák Pavel TJ Spartak Adamov 2087 0
2010/2011 2 SK Boršice 1989 Riška Lubomír SPgŠ+G Znojmo 2208 ½
2009/2010 11 SK Borsice A 1969 Malčánek Jan CHESSMONT Roznov 1907 1
2009/2010 10 SK Borsice A 1969 Daněk Ivan TJ Gumarny Zubri 1820 ½
2009/2010 9 SK Borsice A 1969 Bačák Martin TJ Sokol Postoupky 2022 ½
2009/2010 8 SK Borsice A 1969 Šmíd Jan SK Stare Mesto D 1943 1
2009/2010 7 SK Borsice A 1969 Zajíček Radek MKS Holesov B 1843 1
2009/2010 6 SK Borsice A 1969 Beneš Miroslav SK Zlin C 1986 1
2009/2010 5 SK Borsice A 1969 Jurča Marek TJ Sokol Franc. Lhota 1823 1
2009/2010 4 SK Borsice A 1969 Vidlář Pavel SO Slavia-Fatra 1978 1
2009/2010 3 SK Borsice A 1969 Novotný Petr SK Stare Mesto E 1829 1
2009/2010 2 SK Borsice A 1969 Kocián Miroslav SK Zlin D 2054 ½
2009/2010 1 SK Borsice A 1969 Frýbort Pavel SK Borsice B 1814 1
2009/2010 11 SK Boršice C 1969 Vacula Pavel Spartak Uherský Brod 2026 1
2009/2010 10 SK Boršice C 1969 Chutný Tomáš Dům kultury Kroměříž 1835 1
2009/2010 8 SK Boršice C 1969 Kašpárek Ondřej TJ Lokom. Uherský Ostroh 1820 0
2009/2010 5 SK Boršice C 1969 Bernatík Lubomír TJ Polešovice 1881 ½
2009/2010 4 SK Boršice C 1969 Ševčík Zdeněk TJ Sokol Postoupky B 1865 ½
2008/2009 11 SK Boršice B 1939 Kunc Miroslav ŠO Fatra–Slávia Napajedla 2115 0
2008/2009 10 SK Boršice B 1939 Jablečník Gustav Slavie Kroměříž B 2128 ½
2008/2009 9 SK Boršice B 1939 Kapusta Petr ŠK Staré Město E 2084 1
2008/2009 8 SK Boršice B 1939 Burdík Lubomír ŠO Sokol Bystřička 2255 ½
2008/2009 7 SK Boršice B 1939 Beil Martin TJ Sokol Postoupky 2181 0
2008/2009 6 SK Boršice B 1939 Šudřich Radek MKS Holešov B 2130 ½
2008/2009 5 SK Boršice B 1939 Krčál Michal ŠK Zlín D 2133 1
2008/2009 4 SK Boršice B 1939 Raška Václav ŠO Brumov-Bylnice 1885 ½
2008/2009 3 SK Boršice B 1939 Sháněl Jaroslav ŠK Staré Město D 2132 0
2008/2009 2 SK Boršice B 1939 Kubín Petr TJ Gumárny Zubří 2076 ½
2008/2009 1 SK Boršice B 1939 Fiala Václav SK Boršice A 2154 ½
2008/2009 9 SK Boršice C 1939 Číhal František ŠK Staré Město F 1845 ½
2008/2009 8 SK Boršice C 1939 Chutný Aleš Dům Kultury Kroměříž 1688 1
2008/2009 6 SK Boršice C 1939 Vacula Pavel Spartak Uherský Brod 2025 ½
2008/2009 4 SK Boršice C 1939 Ševčík Zdeněk TJ Sokol Postoupky B 1861 ½
2008/2009 3 SK Boršice C 1939 Prachař Mojmír ŠO TJ Zborovice A 1941 0
2007/2008 11 SK Boršice B 1951 Staufčík Michal ŠK Staré Město E 2017 ½
2007/2008 10 SK Boršice B 1951 Rafaja Marek MKS Holešov B 2020 ½
2007/2008 8 SK Boršice B 1951 Butula Miroslav Slavia Kroměříž B 2012 ½
2007/2008 7 SK Boršice B 1951 Válek František ŠO Brumov Bylnice 1877 1
2007/2008 6 SK Boršice B 1951 Šenkýř Martin ŠK Zlín C 2146 0
2007/2008 5 SK Boršice B 1951 Dvouletý Pavel ŠK Staré Město D 2005 0
2007/2008 4 SK Boršice B 1951 Krejčiřík Radim ŠO Fatra-Slavia Napajedla 1897 ½
2007/2008 3 SK Boršice B 1951 Rojar Libor Loko Uherský Ostroh 1846 0
2007/2008 1 SK Boršice B 1951 Veselý Miroslav ŠK Zlín D 2027 1
2006/2007 11 SK Boršice 1978 Dušek Lukáš SK Prostějov 2043 ½
2006/2007 10 SK Boršice 1978 Sládek Vladislav ŠK 64 Brno 2009 ½
2006/2007 8 SK Boršice 1978 Bureš Vít ŠK DURAS BVK Brno B 2168 0
2006/2007 7 SK Boršice 1978 Veselý Miroslav ŠK SK Zlín C 2008 0
2006/2007 6 SK Boršice 1978 Šobáň Jaroslav A64 Grygov B 2111 ½
2006/2007 5 SK Boršice 1978 Šnevajs Heřman Tatran Litovel B 2035 0
2006/2007 4 SK Boršice 1978 Mlčák Viktor AŠK DA Olomouc 1988 0
2006/2007 3 SK Boršice 1978 Petržela Pavel MKS Holešov 2022 0
2006/2007 2 SK Boršice 1978 Macura Emil ŠK SK Zlín B 2031 ½
2006/2007 1 SK Boršice 1978 Zapletal Jiří LOKO Zábřeh 2103 ½
2006/2007 8 ŠK Staré Město D 1978 Rojar Libor TJ Loko Uh. Ostroh 1841 1
2006/2007 2 ŠK Staré Město D 1978 Horsák Jan ŠK Staré Město C 2025 ½
2006/2007 1 ŠK Staré Město D 1978 Kašík Jiří Slavia Kroměříž C 2020 ½
2005/2006 9 TJ Loko Uherský Ostroh 2023 Hora Vratislav SK Boršice 2073 ½
2005/2006 8 TJ Loko Uherský Ostroh 2023 Heindl Karel TJ Sokol Bzenec 1826 ½
2005/2006 5 TJ Loko Uherský Ostroh 2023 Virgler Karel SK Prostějov 1806 1
2005/2006 3 TJ Loko Uherský Ostroh 2023 Roubalík Jakub ŠK Zlín B 2011 0
2005/2006 2 TJ Loko Uherský Ostroh 2023 Parák Dominik ŠKZ Vsetín 2145 0
2005/2006 11 ŠK Staré Město C 2023 Kolouch Jiří Spartak Uherský Brod 1781 0
2005/2006 10 ŠK Staré Město C 2023 Oharek Josef TJ Vlčnov 1736 1
2005/2006 9 ŠK Staré Město C 2023 Jánek Jiří Slavia Kroměříž C 1970 1
2005/2006 8 ŠK Staré Město C 2023 Ševčík Zdeněk TJ Sokol Postoupky 1719 1
2005/2006 7 ŠK Staré Město C 2023 Štencel Karel ŠO TJ Zborovice 1755 ½
2005/2006 6 ŠK Staré Město C 2023 Hrobař Vlastimil TJ Polešovice 1777 ½
2005/2006 5 ŠK Staré Město C 2023 Kolomazník Ladislav TJ Napajedla 1759 1
2005/2006 4 ŠK Staré Město C 2023 Malůš Petr LOKO Uherský Ostroh B 1799 1
2005/2006 3 ŠK Staré Město C 2023 Frýbort Pavel SK Boršice B 1824 1
2005/2006 2 ŠK Staré Město C 2023 Trubačík Josef ŠK Staré Město E 1786 1
2005/2006 1 ŠK Staré Město C 2023 Vavřík Jiří ŠK Staré Město D 1932 ½
2004/2005 11 ŠK Staré Město B 1991 Krahula Pavel LOKO Zábřeh 1771 0
2004/2005 10 ŠK Staré Město B 1991 Dopita Bohumil A64 Mipap Grygov B 1999 0
2004/2005 8 ŠK Staré Město B 1991 Veselský František ŠK Zbrojovka Vsetín 2084 1
2004/2005 6 ŠK Staré Město B 1991 Balážec Ludovít ŠK Trinom Zlín B 2009 0
2004/2005 2 ŠK Staré Město B 1991 Číhal František ŠK Staré Město C 1815 1
2003/2004 11 ŠK Staré Město B 1996 Pavlík Petr Tatran Litovel B 1890 0
2003/2004 10 ŠK Staré Město B 1996 Kašík Jiří Slavia Kroměříž B 1975 ½