Hráč Knotek Josef

Knotek Josef

User Pic
Jméno: Knotek Josef
Oddíl: ŠO Kunovice
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1921
Elo mezinárodní: 1928
ID: 2090
FIDE ID: 322113
Rok narození: 1955
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Staré Město C 1943 1946 Trávníček Kryštof Mikuláš SK Boršice A 1909 1912 0
2018/2019 9 ŠK Staré Město C 1938 1946 Netušil Jan Sokol Postoupky A 1877 1906 1
2018/2019 8 ŠK Staré Město C 1938 1946 Pospíšil Ignác ŠK Holešov A 1873 1866 1
2018/2019 7 ŠK Staré Město C 1938 1946 Omelka Roman ŠK Staré Město D 2033 2051 ½
2018/2019 6 ŠK Staré Město C 1932 1946 Zapletal Oldřich ŠK Zlín-Malenovice A 1976 1978 0
2018/2019 5 ŠK Staré Město C 1932 1946 Ryšánek Jakub TJ Valašské Meziříčí A 1836 1840 ½
2018/2019 4 ŠK Staré Město C 1936 1950 Jurča Marek ŠK Zbrojovka Vsetín B 1892 1945 0
2018/2019 3 ŠK Staré Město C 1950 1950 Kubačák Lubomír ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2004 1999 ½
2018/2019 2 ŠK Staré Město C 1950 1950 Slížek Josef TJ Sokol Valašská Bystřice A 1949 1900 ½
2018/2019 1 ŠK Staré Město C 1938 1950 Foukal František ŠK Zlín B 1881 1854 1
2018/2019 11 ŠO Kunovice 1938 1946 Vaculík Jakub ŠK Velké Losiny 2155 2177 0
2018/2019 10 ŠO Kunovice 1938 1946 Danada Tomáš TJ Vlčnov 2257 0 0
2018/2019 9 ŠO Kunovice 1938 1946 Bednařík Josef ŠK Zlín 2133 2127 0
2018/2019 8 ŠO Kunovice 1938 1946 Parák Dominik Zbrojovka Vsetín 2108 2083 0
2018/2019 7 ŠO Kunovice 1932 1946 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž B 2171 2132 ½
2018/2019 6 ŠO Kunovice 1932 1946 Klenner Richard ŠK Veselí nad Moravou 1972 1980 1
2018/2019 5 ŠO Kunovice 1936 1950 Gaša Andrej SK Podlužan Prušánky z.s. 2282 0 ½
2018/2019 3 ŠO Kunovice 1950 1950 Horsák Jan ŠK Staré Město B 2025 2088 0
2018/2019 2 ŠO Kunovice 1950 1950 Sekanina Jiří ŠK GARDE Lipovec 2035 2058 0
2018/2019 1 ŠO Kunovice 1938 1950 Zatloukal Petr A64 PROCLIENT Grygov 2054 2037 ½
2018/2019 4 ŠO Kunovice B 1936 1950 Dvouletý Tomáš Sokol Postoupky B 1870 1864 0
2017/2018 11 ŠO Kunovice B 1946 1995 Prchla Jaromír TJ Bojkovice 0 1850 ½
2017/2018 8 ŠO Kunovice B 1962 1995 Prachař Mojmír ŠO TJ Zborovice A 1892 1899 ½
2017/2018 7 ŠO Kunovice B 1962 1995 Světinský Antonín ŠK Dolní Němčí A 0 1892 1
2017/2018 6 ŠO Kunovice B 1962 1995 Phamová Xuan Mai ŠK Zlín C 1824 1883 ½
2017/2018 5 ŠO Kunovice B 1949 1995 Bartoš Karel TJ Vlčnov B 0 1623 1
2017/2018 4 ŠO Kunovice B 1949 1995 Bačák Petr Slavia Kroměříž D 1877 1924 ½
2017/2018 3 ŠO Kunovice B 1949 1995 Studený Radovan ŠK Staré Město E 2056 2023 ½
2017/2018 2 ŠO Kunovice B 1949 1995 Dvouletý Tomáš Sokol Postoupky B 1881 1887 ½
2017/2018 1 ŠO Kunovice B 1947 1987 Bartas Pavel TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1868 1916 0
2017/2018 11 ŠO Kunovice A 1946 1995 Slovák Pavel ŠK Zlín B 2011 2033 0
2017/2018 10 ŠO Kunovice A 1949 1995 Hrtánek Jiří ŠO TJ Sokol Francova Lhota 1987 1989 ½
2017/2018 9 ŠO Kunovice A 1949 1995 Charčenko Valerij Sokol Postoupky A 1810 1810 ½
2017/2018 8 ŠO Kunovice A 1962 1995 Vávra Antonín ŠK Staré Město D 1923 1926 0
2017/2018 7 ŠO Kunovice A 1962 1995 Růčka Petr TJ Sokol Valašská Bystřice A 1880 1934 ½
2017/2018 6 ŠO Kunovice A 1962 1995 Gabryš Lukáš ŠK Zbrojovka Vsetín B 1936 1944 1
2017/2018 5 ŠO Kunovice A 1962 1995 Šudřich Radek Slavia Kroměříž C 1988 1982 0
2017/2018 4 ŠO Kunovice A 1949 1995 Pospíšil Ignác ŠK Holešov A 1904 1927 1
2017/2018 3 ŠO Kunovice A 1949 1995 Vrtal Jaroslav SK Boršice A 2034 2013 ½
2017/2018 2 ŠO Kunovice A 1949 1995 Sedlačík Martin ŠK Staré Město C 1773 1796 1
2017/2018 1 ŠO Kunovice A 1947 1987 Bartas Pavel TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1868 1916 ½
2016/2017 11 ŠO Kunovice A 1969 1979 Mikulčík Josef TJ Spartak Uherský Brod 1847 1877 1
2016/2017 10 ŠO Kunovice A 1969 1979 Zajíček Radek ŠO TJ Zborovice A 1803 1832 1
2016/2017 9 ŠO Kunovice A 1969 1979 Kolomazník Ladislav TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1589 1699 1
2016/2017 8 ŠO Kunovice A 1969 1979 Bartoš Karel TJ Vlčnov B 1626 1
2016/2017 7 ŠO Kunovice A 1969 1979 Major Robert TJ Bojkovice 1800 1
2016/2017 6 ŠO Kunovice A 1969 1979 Dvořák Petr Sokol Postoupky B 1701 1749 1
2016/2017 5 ŠO Kunovice A 1969 1979 Zapletal Oldřich ŠK Zlín-Malenovice A 1953 1967 ½
2016/2017 4 ŠO Kunovice A 1969 1979 Šaňák František SK Boršice B 1882 1835 1
2016/2017 3 ŠO Kunovice A 1969 1979 Čechál Martin ŠK Dolní Němčí A 1960 2035 ½
2016/2017 2 ŠO Kunovice A 1969 1979 Štefaník Richard ŠK Staré Město E 1816 1894 1
2016/2017 1 ŠO Kunovice A 1969 1979 Navrátil Marek Slavia Kroměříž D 1876 1897 1
2016/2017 11 ŠK Staré Město D 1969 1979 Navrátil Marek Slavia Kroměříž C 1876 1897 ½
2016/2017 10 ŠK Staré Město D 1969 1979 Kubačák Lubomír ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2026 2032 ½
2016/2017 9 ŠK Staré Město D 1969 1979 Bartas Pavel TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1867 1882 ½
2016/2017 8 ŠK Staré Město D 1969 1979 Bosák Jan ŠK Zbrojovka Vsetín B 2148 2143 0
2016/2017 7 ŠK Staré Město D 1969 1979 Náplava Pavel SK Boršice A 2059 2070 0
2016/2017 6 ŠK Staré Město D 1969 1979 Dvouletý Tomáš Sokol Postoupky A 1823 1885 1
2016/2017 5 ŠK Staré Město D 1969 1979 Pospíšil Ignác ŠK Holešov A 1931 1953 ½
2016/2017 4 ŠK Staré Město D 1969 1979 Vránová Zdeňka ŠK Staré Město C 1991 1950 0
2016/2017 3 ŠK Staré Město D 1969 1979 Staňa Marek TJ Vlčnov A 1942 2015 1
2016/2017 2 ŠK Staré Město D 1969 1979 Novák Josef TJ Valašské Meziříčí A 1876 0
2016/2017 1 ŠK Staré Město D 1969 1979 Hronek Martin ŠK Zlín B 1706 1731 0
2015/2016 11 ŠK Staré Město D 1969 1979 Kolomazník Ladislav Fatra-Slavia Napajedla A 1589 1699 1
2015/2016 10 ŠK Staré Město D 1969 1979 Sojka Aleš Slavia Kroměříž C 2142 2121 ½
2015/2016 9 ŠK Staré Město D 1969 1979 Opluštil David Sokol Postoupky B 1616 1716 ½
2015/2016 8 ŠK Staré Město D 1969 1979 Zapletal Oldřich ŠK Zlín-Malenovice, z.s. A 1953 1967 ½
2015/2016 7 ŠK Staré Město D 1969 1979 Smilek Petr ŠK Zbrojovka Vsetín B 1985 2013 ½
2015/2016 6 ŠK Staré Město D 1969 1979 Křižák Eduard CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 1791 1780 1
2015/2016 5 ŠK Staré Město D 1969 1979 Míša Stanislav SK Boršice A 1984 1984 0
2015/2016 4 ŠK Staré Město D 1969 1979 Šmíd Jan ŠK Staré Město C 1944 1911 ½
2015/2016 3 ŠK Staré Město D 1969 1979 Rafaja Marek ŠK Holešov A 1945 1911 ½
2015/2016 2 ŠK Staré Město D 1969 1979 Hrtánek Jiří Šachový oddíl TJ Francova Lhota A 2025 2030 ½
2015/2016 1 ŠK Staré Město D 1969 1979 Svoboda Rostislav ŠK Zlín B 2023 2027 ½
2015/2016 11 ŠO Kunovice A 1969 1979 Stuchlý Radim ŠK Staré Město E 1936 1933 ½
2015/2016 10 ŠO Kunovice A 1969 1979 Kudera Zbyněk Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1922 0
2015/2016 9 ŠO Kunovice A 1969 1979 Symerský Petr TJ Dolní Němčí A 2136 2115 0
2015/2016 8 ŠO Kunovice A 1969 1979 Jablečník Gustav Slavia Kroměříž D 2098 2102 0
2015/2016 7 ŠO Kunovice A 1969 1979 Havránek Michal SK Boršice B 2039 2073 0
2015/2016 6 ŠO Kunovice A 1969 1979 Krča Milan ŠK Staré Město F 1961 2004 ½
2015/2016 5 ŠO Kunovice A 1969 1979 Mikulčík Josef Spartak Uherský Brod 1847 1877 1
2015/2016 4 ŠO Kunovice A 1969 1979 Petržela Pavel ŠO TJ Zborovice A 1999 1996 ½
2015/2016 3 ŠO Kunovice A 1969 1979 Major Robert TJ Bojkovice 1800 1
2015/2016 2 ŠO Kunovice A 1969 1979 Bartas Pavel Fatra-Slavia Napajedla B 1867 1882 0
2015/2016 1 ŠO Kunovice A 1969 1979 Staňa Marek TJ Vlčnov A 1942 2015 0
2014/2015 11 ŠK Staré Město E 1921 1956 Šašek Jaroslav SK EMKaD Holešov A 1700 1835 1
2014/2015 10 ŠK Staré Město E 1921 1956 Hasík Karel TJ Vlčnov A 1735 0
2014/2015 9 ŠK Staré Město E 1921 1956 Frýbort Pavel SK Boršice B 1853 1866 0
2014/2015 8 ŠK Staré Město E 1921 1956 Rafaja Marek ŠK Holešov A 1931 1927 1
2014/2015 7 ŠK Staré Město E 1921 1956 Petřík Petr ŠO TJ Zborovice A 2023 2065 ½
2014/2015 6 ŠK Staré Město E 1921 1956 Mikulčík Josef Spartak Uherský Brod 1847 1883 1
2014/2015 5 ŠK Staré Město E 1921 1956 Čechál Martin TJ Dolní Němčí A 1960 2042 1
2014/2015 4 ŠK Staré Město E 1921 1956 Trubačík Josef ŠK Staré Město F 1872 ½
2014/2015 3 ŠK Staré Město E 1921 1956 Prchla Jaromír TJ Bojkovice A 1848 1
2014/2015 2 ŠK Staré Město E 1921 1956 Janček Milan Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1789 ½
2014/2015 1 ŠK Staré Město E 1921 1956 Kozojed Vlastislav TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1927 1942 ½
2014/2015 11 ŠK Staré Město D 1921 1956 Tkadlec Miloslav CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 2109 2105 0
2014/2015 10 ŠK Staré Město D 1921 1956 Zvardoň Petr Šachový oddíl TJ Francova Lhota 2074 2079 ½
2014/2015 9 ŠK Staré Město D 1921 1956 Konvička Martin Sokol Hošťálková A 2007 2075 ½
2014/2015 8 ŠK Staré Město D 1921 1956 Růčka Petr TJ Sokol Valašská Bystřice A 1925 1887 1
2014/2015 7 ŠK Staré Město D 1921 1956 Foukal František ŠK Zlín C 1998 1918 1
2014/2015 6 ŠK Staré Město D 1921 1956 Kozojed Vlastislav TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 1927 1942 ½
2014/2015 5 ŠK Staré Město D 1921 1956 Petřík Petr Slavia Kroměříž C 2023 2065 ½
2014/2015 4 ŠK Staré Město D 1921 1956 Rachůnek Milan ŠK Staré Město C 2010 2010 1
2014/2015 3 ŠK Staré Město D 1921 1956 Bačák Petr Sokol Postoupky B 2036 2042 0
2014/2015 2 ŠK Staré Město D 1921 1956 Šaňák František SK Boršice A 1876 1826 ½
2014/2015 1 ŠK Staré Město D 1921 1956 Zapletal Oldřich ŠK Zlínterm Zlín A 1878 1947 1
2013/2014 11 ŠK Staré Město D 1928 1930 Rafaja Marek ŠK Holešov A 1917 1943 ½
2013/2014 10 ŠK Staré Město D 1928 1930 Večeřa Petr Sokol Postoupky B 2068 2062 0
2013/2014 9 ŠK Staré Město D 1928 1930 Kašík Jiří Slavia Kroměříž C 2005 2029 1
2013/2014 8 ŠK Staré Město D 1928 1930 Svák Josef TJ Gumárny Zubří 1710 1
2013/2014 7 ŠK Staré Město D 1928 1930 Válek František TJ Sokol Francova Lhota A 1908 1842 ½
2013/2014 6 ŠK Staré Město D 1928 1930 Hlúšek Pavel SK Boršice A 1870 1932 0
2013/2014 5 ŠK Staré Město D 1928 1930 Fišer Vladimír ŠK Zlín C 1688 1
2013/2014 4 ŠK Staré Město D 1928 1930 Krča Milan ŠK Staré Město C 2042 2026 0
2013/2014 3 ŠK Staré Město D 1928 1930 Zádrapa Radek ŠK Zbrojovka Vsetín A 2034 2034 0
2013/2014 2 ŠK Staré Město D 1928 1930 Vidlář Pavel ŠK Zlínterm Zlín A 1969 1981 ½
2013/2014 1 ŠK Staré Město D 1928 1930 Pyš Zbyněk CHESSMONT Rožnov p.R. A 1949 1957 1
2013/2014 11 ŠK Staré Město E 1928 1930 Světinský Antonín TJ Dolní Němčí A 1899 1
2013/2014 10 ŠK Staré Město E 1928 1930 Šaňák František SK Boršice B 1871 1836 ½
2013/2014 9 ŠK Staré Město E 1928 1930 Mikulík Josef TJ Bojkovice A 1902 ½
2013/2014 8 ŠK Staré Město E 1928 1930 Hasík Karel TJ Vlčnov A 1732 1
2013/2014 7 ŠK Staré Město E 1928 1930 Phamová Xuan Mai ŠK Zlín D 1785 1906 ½
2013/2014 6 ŠK Staré Město E 1928 1930 Zpěváková Kateřina Spartak Uherský Brod 1931 1931 1
2013/2014 5 ŠK Staré Město E 1928 1930 Firych Miroslav ŠO TJ Zborovice A 2028 2104 ½
2013/2014 4 ŠK Staré Město E 1928 1930 Sedlačík Martin ŠK Staré Město F 1668 1793 1
2013/2014 3 ŠK Staré Město E 1928 1930 Sedláček Roman TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1100 1
2013/2014 2 ŠK Staré Město E 1928 1930 Blümel Michal Slavia Kroměříž D 1890 1890 ½
2013/2014 1 ŠK Staré Město E 1928 1930 Malůš Petr TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1756 1
2012/2013 11 ŠK Staré Město C 1952 1947 Mižák Ján TJ Spartak Adamov 2047 2004 ½
2012/2013 8 ŠK Staré Město C 1952 1947 Švihel Karel Moravská Slavia Brno 2071 2067 0
2012/2013 5 ŠK Staré Město C 1952 1947 Hodovský Jiří ŠK Zlín B 2098 2087 ½
2012/2013 2 ŠK Staré Město C 1952 1947 Křížek František TJ ŠK Veselí nad Moravou 2000 1995 0
2012/2013 11 ŠK Staré Město E 1952 1947 Beseda Roman TJ Sokol Hošťálková A 2128 2107 ½
2012/2013 10 ŠK Staré Město E 1952 1947 Straděj Vlastimil ŠK Zbrojovka Vsetín A 2071 2064 0
2012/2013 9 ŠK Staré Město E 1952 1947 Rafaja Marek ŠK Holešov A 1928 1939 0
2012/2013 8 ŠK Staré Město E 1952 1947 Růčka Petr TJ Gumárny Zubří 1942 1983 ½
2012/2013 7 ŠK Staré Město E 1952 1947 Krčmář Milan TJ Sokol Francova Lhota A 1969 1996 1
2012/2013 6 ŠK Staré Město E 1952 1947 Palica Jiří ŠK Zlín C 1936 1
2012/2013 5 ŠK Staré Město E 1952 1947 Tkadlec Miloslav CHESSMONT Rožnov p.R. A 2100 2086 ½
2012/2013 4 ŠK Staré Město E 1952 1947 Partyš Petr ŠK Staré Město D 2027 1980 ½
2012/2013 3 ŠK Staré Město E 1952 1947 Fiala Václav SK Boršice A 2188 2193 0
2012/2013 2 ŠK Staré Město E 1952 1947 Navrátilík Pavel Slavia Kroměříž C 2106 2125 0
2012/2013 1 ŠK Staré Město E 1952 1947 Svítek Jiří ŠK Zlínterm Zlín A 2078 2085 ½
2011/2012 11 ŠK Staré Město E 1967 1963 Maňák Antonín ŠK Zbrojovka Vsetín A 1788 1923 ½
2011/2012 10 ŠK Staré Město E 1967 1963 Pfeffer Erik SK Boršice B 1936 1919 0
2011/2012 9 ŠK Staré Město E 1967 1963 Konvička Martin TJ Gumárny Zubří 1772 1807 ½
2011/2012 8 ŠK Staré Město E 1967 1963 Bačák Martin TJ Sokol Postoupky A 2105 2070 ½
2011/2012 7 ŠK Staré Město E 1967 1963 Svoboda Rostislav ŠK Zlín D 2008 2019 0
2011/2012 6 ŠK Staré Město E 1967 1963 Hrabovský Vladimír TJ Sokol Francova Lhota A 1993 1978 ½
2011/2012 5 ŠK Staré Město E 1967 1963 Kulišťák Milan CHESSMONT Rožnov p. R. A 2035 2065 0
2011/2012 4 ŠK Staré Město E 1967 1963 Kopčil Milan TJ FS Napajedla A 2058 2074 ½
2011/2012 3 ŠK Staré Město E 1967 1963 Rachůnek Milan ŠK Staré Město D 2021 2021 ½
2011/2012 2 ŠK Staré Město E 1967 1963 Světinský Antonín TJ Vlčnov A 1908 ½
2011/2012 1 ŠK Staré Město E 1967 1963 Rafaja Marek ŠK Holešov A 2022 2017 1
2011/2012 8 ŠK Staré Město C 1967 1963 Náplava Pavel SK Boršice 1980 2015 0
2011/2012 7 ŠK Staré Město C 1967 1963 Kuchynka Luboš ŠK HPM TEC Hustopeče 2015 2013 1
2011/2012 5 ŠK Staré Město C 1967 1963 Pakosta Miroslav ŠK Lokomotiva Brno B 2161 2161 0
2010/2011 11 ŠO Kunovice A 2009 Petrželka Josef TJ Polešovice 2272 0
2010/2011 10 ŠO Kunovice A 2009 Rojar Libor TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1945 1
2010/2011 9 ŠO Kunovice A 2009 Plášek Radim TJ Bojkovice A 1915 1
2010/2011 8 ŠO Kunovice A 2009 Pfeffer Erik SK Boršice C 1936 ½
2010/2011 6 ŠO Kunovice A 2009 Staňa Marek TJ Vlčnov A 1981 1
2010/2011 5 ŠO Kunovice A 2009 Macura Emil ZLÍNTERM Zlín A 1971 0
2010/2011 4 ŠO Kunovice A 2009 Kašík Jiří Slavia Kroměříž C 1979 ½
2010/2011 3 ŠO Kunovice A 2009 Prachař Mojmír ŠO TJ Zborovice A 1875 ½
2010/2011 2 ŠO Kunovice A 2009 Ševčík Zdeněk TJ Sokol Postoupky B 1858 0
2010/2011 1 ŠO Kunovice A 2009 Podešva Antonín TJ Dolní Němčí 1901 1
2010/2011 11 ŠK Staré Město E 2009 Běhunčík Josef ŠO TJ Francova Lhota A 1930 ½
2010/2011 10 ŠK Staré Město E 2009 Stachoň Martin Slavia Kroměříž B 1988 0
2010/2011 9 ŠK Staré Město E 2009 Volčík Luděk SK Boršice B 2069 0
2010/2011 8 ŠK Staré Město E 2009 Zelenka Milan TJ Sokol Hošťálková A 2173 0
2010/2011 7 ŠK Staré Město E 2009 Tkadlec Miloslav CHESSMONT Rožnov p.R. A 2104 0
2010/2011 6 ŠK Staré Město E 2009 Šudřich Radek ŠK Holešov B 2113 0
2010/2011 5 ŠK Staré Město E 2009 Chmelař Zdeněk ŠK Zlín D 1978 1
2010/2011 4 ŠK Staré Město E 2009 Vlk Radek Spartak Uherský Brod 1803 ½
2010/2011 3 ŠK Staré Město E 2009 Maňák Antonín ŠK Zbrojovka Vsetín A 1927 ½
2010/2011 2 ŠK Staré Město E 2009 Macura Emil TJ FS Napajedla A 1971 0
2010/2011 1 ŠK Staré Město E 2009 Šmíd Jan ŠK Staré Město D 1988 1
2009/2010 11 SK Stare Mesto E 2018 Kunc Miroslav SO Slavia-Fatra 2097 0
2009/2010 10 SK Stare Mesto E 2018 Šudřich Radek MKS Holesov B 2103 ½
2009/2010 9 SK Stare Mesto E 2018 Macura Emil SK Zlin D 2096 1
2009/2010 8 SK Stare Mesto E 2018 Šaňák František SK Borsice B 1915 ½
2009/2010 7 SK Stare Mesto E 2018 Tkadlec Miloslav CHESSMONT Roznov 2109 ½
2009/2010 6 SK Stare Mesto E 2018 Konečný Zdeněk TJ Gumarny Zubri 2016 0
2009/2010 5 SK Stare Mesto E 2018 Dvořák Martin TJ Sokol Postoupky 2093 0
2009/2010 4 SK Stare Mesto E 2018 Studený Radovan SK Stare Mesto D 2101 0
2009/2010 3 SK Stare Mesto E 2018 Fiala Václav SK Borsice A 2151 0
2009/2010 2 SK Stare Mesto E 2018 Šenkýř Martin SK Zlin C 2172 1
2009/2010 1 SK Stare Mesto E 2018 Zvardoň Petr TJ Sokol Franc. Lhota 2086 0
2009/2010 11 ŠK Staré Město C 2018 Kořenek Petr ŠK Zlín B 2171 0
2009/2010 10 ŠK Staré Město C 2018 Svanda Josef SPgŠ+G Znojmo 2110 ½
2009/2010 9 ŠK Staré Město C 2018 Bačák Martin Slavia Kroměříž B 2022 1
2009/2010 8 ŠK Staré Město C 2018 Blahynka Martin ŠK Lokomotiva Brno A 1902 ½
2009/2010 7 ŠK Staré Město C 2018 Šudřich Radek MKS Holešov 2103 ½
2009/2010 6 ŠK Staré Město C 2018 Zapletal Jiří SK Prostějov 2166 ½
2009/2010 5 ŠK Staré Město C 2018 Uhmann Jan ŠK HPM TEC Hustopeče 2128 0
2009/2010 4 ŠK Staré Město C 2018 Horsák Jan ŠK Staré Město B 2056 ½
2009/2010 3 ŠK Staré Město C 2018 Bednář Jakub ŠK Lokomotiva Brno C 2091 0
2009/2010 2 ŠK Staré Město C 2018 Berisha Fadil ŠK 64 Brno 2025 1
2009/2010 1 ŠK Staré Město C 2018 Moulis Mojmír Orel Ořechov 2062 ½
2008/2009 11 ŠK Staré Město D 2071 Tesař Martin ŠK Zlín D 1970 0
2008/2009 10 ŠK Staré Město D 2071 Vítek Karel ŠO Brumov-Bylnice 1768 ½
2008/2009 9 ŠK Staré Město D 2071 Burdík Miloslav ŠO Sokol Bystřička 1832 ½
2008/2009 8 ŠK Staré Město D 2071 Škrobák Petr TJ Gumárny Zubří 1809 1
2008/2009 7 ŠK Staré Město D 2071 Gabriel Adam SK Boršice A 2000 1
2008/2009 6 ŠK Staré Město D 2071 Bartas Pavel ŠO Fatra–Slávia Napajedla 1876 1
2008/2009 5 ŠK Staré Město D 2071 Vránová Zdeňka Slavie Kroměříž B 2032 0
2008/2009 4 ŠK Staré Město D 2071 Lukaštík David ŠK Staré Město E 1891 1
2008/2009 3 ŠK Staré Město D 2071 Frýbort Pavel SK Boršice B 1813 ½
2008/2009 2 ŠK Staré Město D 2071 Machalík Marek TJ Sokol Postoupky 1879 0
2008/2009 1 ŠK Staré Město D 2071 Petržela Pavel MKS Holešov B 2017 ½
2008/2009 11 ŠK Staré Město C 2071 Věžník Petr Tatran Poštorná 1969 1
2008/2009 10 ŠK Staré Město C 2071 Ploch Petr MKS Holešov 1789 ½
2008/2009 9 ŠK Staré Město C 2071 Stratil Petr T.J. Sokol Šumperk 2142 0
2008/2009 8 ŠK Staré Město C 2071 Krčál Michal ŠK Zlín B 2133 ½
2008/2009 7 ŠK Staré Město C 2071 Kapusta Petr ŠK Staré Město B 2084 0
2008/2009 6 ŠK Staré Město C 2071 Kratochvíl Karel ŠK Lokomotiva Brno C 2109 ½
2008/2009 5 ŠK Staré Město C 2071 Veselý Jaromír ŠK Lokomotiva Brno B 2040 0
2008/2009 4 ŠK Staré Město C 2071 Krejčí Jan TJ Tatran Litovel B 2117 1
2008/2009 3 ŠK Staré Město C 2071 Přenosil Jiří AŠK DA Olomouc 2085 1
2008/2009 2 ŠK Staré Město C 2071 Zvolánek Libor A64 PROCLIENT Grygov B 2225 0
2008/2009 1 ŠK Staré Město C 2071 Zavadil Michal ŠK DURAS BVK Královo Pole C 2062 0
2007/2008 11 ŠK Staré Město D 2062 Břoušek Jiří CHESSMONT Rožnov p.R. 2042 ½
2007/2008 10 ŠK Staré Město D 2062 Petřík Petr Slavia Kroměříž B 1985 ½
2007/2008 9 ŠK Staré Město D 2062 Vítek Karel ŠO Brumov Bylnice 1739 1
2007/2008 8 ŠK Staré Město D 2062 Kocián Miroslav ŠK Zlín C 2067 0
2007/2008 6 ŠK Staré Město D 2062 Kolomazník Ladislav ŠO Fatra-Slavia Napajedla 1704 1
2007/2008 5 ŠK Staré Město D 2062 Hlúšek Pavel SK Boršice B 1853 1
2007/2008 4 ŠK Staré Město D 2062 Večeřa Petr TJ Sokol Postoupky 1735 0
2007/2008 2 ŠK Staré Město D 2062 Štefanko Igor ŠK Staré Město E 1887 0
2007/2008 1 ŠK Staré Město D 2062 Zajíček Radek MKS Holešov B 1792 1
2006/2007 11 ŠK Staré Město 1923 2064 Gibiec Ernest ŠK Stonava "A" 2244 0
2006/2007 9 ŠK Staré Město 1923 2064 Sojka Aleš Slavia Kroměříž "A" 2131 0
2006/2007 8 ŠK Staré Město 1923 2064 Krejčí Jan Tatran Litovel "A" 2117 0
2006/2007 5 ŠK Staré Město 1923 2064 Kocián Karel TŽ Třinec "B" 2229 ½
2006/2007 2 ŠK Staré Město 1923 2064 Kapusta Petr ŠK Staré Město 2161 1
2006/2007 11 ŠK Staré Město C 2064 Kašík Jiří Slavia Kroměříž C 2020 ½
2006/2007 10 ŠK Staré Město C 2064 Vidlář Pavel Fatra-Slavia Napajedla 1846 ½
2006/2007 7 ŠK Staré Město C 2064 Konečný Zdeněk TJ Sokol Hutisko-Solanec 1994 0
2006/2007 6 ŠK Staré Město C 2064 Ondrůšek Jan TJ Vlčnov 1789 1
2006/2007 5 ŠK Staré Město C 2064 Straděj Vlastimil ŠK Zbrojovka Vsetín 2096 ½
2006/2007 4 ŠK Staré Město C 2064 Pagáč Jaroslav TJ Rožnov pod Radh. 1900 ½
2006/2007 3 ŠK Staré Město C 2064 Rojar Libor TJ Loko Uh. Ostroh 1841 ½
2006/2007 2 ŠK Staré Město C 2064 Noha Michal ŠK Staré Město D 1988 0
2006/2007 1 ŠK Staré Město C 2064 Lukaštík David ŠK Staré Město E 1932 ½
2005/2006 11 TJ Loko Uherský Ostroh 2075 Zicháček Libor MKS Holešov 1948 ½
2005/2006 9 TJ Loko Uherský Ostroh 2075 Skalka Josef SK Boršice 1892 1
2005/2006 8 TJ Loko Uherský Ostroh 2075 Šafář Eduard TJ Sokol Bzenec 1773 1
2005/2006 6 TJ Loko Uherský Ostroh 2075 Diviš Josef A64 MIPAP Grygov B 2083 1
2005/2006 4 TJ Loko Uherský Ostroh 2075 Opravil Karel LOKO Zábřeh 2153 ½
2005/2006 2 TJ Loko Uherský Ostroh 2075 Štverák Milan ŠKZ Vsetín 2077 0
2005/2006 1 TJ Loko Uherský Ostroh 2075 Vránová Zdeňka Slavia Kroměříž B 2001 0
2005/2006 11 ŠK Staré Město C 2075 Mikulčík Josef Spartak Uherský Brod 1818 1
2005/2006 10 ŠK Staré Město C 2075 Javor Jan TJ Vlčnov 1740 1
2005/2006 9 ŠK Staré Město C 2075 Petřík Petr Slavia Kroměříž C 1912 ½
2005/2006 8 ŠK Staré Město C 2075 Prokopec Zdeněk TJ Sokol Postoupky 1771 ½
2005/2006 7 ŠK Staré Město C 2075 Sas Roman ŠO TJ Zborovice 1823 1
2005/2006 6 ŠK Staré Město C 2075 Náplava Michal TJ Polešovice 1677 ½
2005/2006 5 ŠK Staré Město C 2075 Bartas Pavel TJ Napajedla 1594 1
2005/2006 4 ŠK Staré Město C 2075 Hruška Karel LOKO Uherský Ostroh B 1800 ½
2005/2006 3 ŠK Staré Město C 2075 Hlúšek Pavel SK Boršice B 1855 1
2005/2006 2 ŠK Staré Město C 2075 Lukaštík David ŠK Staré Město E 1816 ½
2005/2006 1 ŠK Staré Město C 2075 Krča Milan ŠK Staré Město D 2025 ½
2004/2005 11 ŠK Staré Město C 2160 Ponížil Cyril ŠK Trinom Zlín B 2205 ½
2004/2005 10 ŠK Staré Město C 2160 Drtina Milan SK Boršice 2292 ½
2004/2005 8 ŠK Staré Město C 2160 Mazoch Jiří Slavia Kroměříž C 2142 0
2004/2005 7 ŠK Staré Město C 2160 Bělunek Vladimír ŠK Zbrojovka Vsetín 2275 0
2004/2005 6 ŠK Staré Město C 2160 Bernášek Jan TJ Lanškroun 2382 0
2004/2005 5 ŠK Staré Město C 2160 Kozák Petr LOKO Zábřeh 2080 0
2004/2005 4 ŠK Staré Město C 2160 Fuksík Jakub A64 Mipap Grygov B 2226 ½
2004/2005 3 ŠK Staré Město C 2160 Pavelka Jindřich Slavia Kroměříž B 2125 0
2004/2005 2 ŠK Staré Město C 2160 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město B 2339 ½
2004/2005 1 ŠK Staré Město C 2160 Zapletal Jiří TJ Unex ŠK Uničov 2154 ½