Hráč Štěpán Patrik

Štěpán Patrik

User Pic
Jméno: Štěpán Patrik
Oddíl: Beskydská šachová škola z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2207
Elo mezinárodní: 2203
ID: 33202
FIDE ID: 358444
Rok narození: 1999
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2203 2207 Hladík Oto TJ Ostrava "B" 2178 2174 1
2018/2019 11 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2229 2227 Walek Milan TŽ Třinec 2293 2293 0
2018/2019 6 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2234 2227 Húsek Martin ŠK Staré Město 2216 2229 1
2018/2019 5 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2234 2227 Malík Jan TJ Ostrava 2308 2271 0
2018/2019 4 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2241 2238 Mohapl Petr TJ Tatran Litovel 2061 2043 1
2018/2019 1 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2245 2238 Zabystrzan Pavel SK Slavia Orlová 2209 2191 ½
2018/2019 10 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2228 2227 Poloch Petr ŠK Karviná 2274 2270 ½
2018/2019 9 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2229 2227 Bureš Martin Baník Havířov 2138 2097 ½
2018/2019 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2229 2227 Dobrovolský Ladislav Slavoj Poruba "C" 2273 2277 ½
2018/2019 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2234 2227 Neděla Vlastimil TJ Slovan Havířov 2319 2318 ½
2018/2019 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2234 2227 Tomaszewski Kacper SK Slavia Orlová "B" 2281 0 0
2018/2019 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2241 2238 Havelka Ondřej TJ Sokol Dobrá 2156 2144 0
2018/2019 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2249 2238 Murdzia Piotr Slavoj Poruba "B" 2410 0 0
2018/2019 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2249 2238 Szwed Jacek TŽ Třinec "B" 2397 0 1
2018/2019 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2245 2238 Butkiewicz Lukasz Sokol Vrbno pod P. 2447 0 ½
2017/2018 10 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2226 2214 Bednařík Josef Šachy Hošťálková 2117 2102 ½
2017/2018 9 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2226 2214 Mudrák Josef Slavia Kroměříž 2265 2269 ½
2017/2018 8 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2212 2214 Rambousek Jan KVS Ekodivize Opava 2013 2001 1
2017/2018 7 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2212 2214 Kocián Karel TŽ Třinec 2123 2142 ½
2017/2018 5 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2216 2214 Seidl Štěpán ŠK Gordic 2188 2190 ½
2017/2018 3 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2226 2214 Mrva Marek TJ Ostrava "A" 2187 2183 1
2017/2018 1 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2157 2212 Sabol Marian Panda Rychnov nad Kněžnou A 2353 2336 ½
2017/2018 10 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 2212 2214 Hudziec Bronislav TJ Vendryně "B" 1782 1801 1
2017/2018 9 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 2212 2214 Lipovský Tomáš Sokol Brušperk "B" 1881 1874 1
2017/2018 8 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 2212 2214 Kluz Miroslav TŽ Třinec "D" 1476 1536 1
2017/2018 6 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 2216 2214 Kočí Tomáš ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1695 1697 1
2017/2018 3 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 2226 2214 Čubok Milan TJ Dobratice "B" 1813 1830 1
2017/2018 11 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2001 1971 Sikora Jan TŽ Třinec "B" 2252 2210 1
2017/2018 10 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2001 1971 Orzechowski Jacek ŠK TJ Dolní Benešov "A" 2209 2286 ½
2017/2018 9 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2001 1971 Lys Josef TJ Sokol Dobrá „A“ 2138 2189 1
2017/2018 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2001 1971 Zabystrzan Pavel SK Slavia Orlová "A" 2267 2281 ½
2017/2018 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2001 1971 Czerw Dawid Šachový klub Karviná ½
2017/2018 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2001 1971 Peřina Michal AŠK DA Olomouc "A" 2020 1985 ½
2017/2018 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2001 1971 Murdzia Piotr ŠK Slavoj Poruba "B" 2416 2461 0
2017/2018 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2001 1971 Neděla Vlastimil TJ Slovan Havířov "A" 2329 2342 ½
2017/2018 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2001 1971 Hladík Oto Labortech Ostrava "B" 2191 2204 ½
2017/2018 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2001 1971 Stachowiak Kamil TJ Sokol Vrbno p/P 2416 2404 0
2017/2018 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2001 1971 Bureš Martin Baník Havířov "A" 2089 2096 0
2016/2017 7 BŠŠ Frýdek-Místek 2001 1971 Vystrčil Martin Klub šachistů Říčany 1925 1976 2000 1
2016/2017 6 BŠŠ Frýdek-Místek 2001 1971 Pýchová Nela TJ Spartak Vlašim 2074 2054 1
2016/2017 5 BŠŠ Frýdek-Místek 2001 1971 Miesbauer Jan Šachklub Sokol Klatovy 2217 2194 1
2016/2017 4 BŠŠ Frýdek-Místek 2001 1971 Hollan Petr PROMAT OAZA Praha 2247 2170 0
2016/2017 3 BŠŠ Frýdek-Místek 2001 1971 Lojek Marek SK Slavia Orlová 2012 2014 ½
2016/2017 2 BŠŠ Frýdek-Místek 2001 1971 Buločkin Martin 2222 ŠK Polabiny 1941 2058 1
2016/2017 1 BŠŠ Frýdek-Místek 2001 1971 Húsek Martin ŠK Staré Město 2086 2111 ½
2016/2017 7 BŠŠ Frýdek-Místek 2001 1971 Zajíček Tomáš Šachy Hošťálková 2011 1991 1
2016/2017 6 BŠŠ Frýdek-Místek 2001 1971 Húsek Martin ŠK Staré Město 2086 2111 ½
2016/2017 5 BŠŠ Frýdek-Místek 2001 1971 Lojek Marek SK Slavia Orlová 2012 2014 ½
2016/2017 4 BŠŠ Frýdek-Místek 2001 1971 Marko Daniel ŠK Lokomotiva Brno 1833 1830 ½
2016/2017 3 BŠŠ Frýdek-Místek 2001 1971 Tulis Jan TJ Štefanydes Polička 1869 1905 1
2016/2017 2 BŠŠ Frýdek-Místek 2001 1971 Buločkin Martin 2222 ŠK Polabiny 1941 2058 1
2016/2017 1 BŠŠ Frýdek-Místek 2001 1971 Vykouk Jan ŠK AD Jičín 2427 2322 0
2016/2017 11 Sokol Dobrá 2001 1971 Banasik Krzysztof Sokol Vrbno p/P 2271 0
2016/2017 10 Sokol Dobrá 2001 1971 Záleský Karel ŠK TJ Dolní Benešov 2073 2006 1
2016/2017 9 Sokol Dobrá 2001 1971 Sobek Jaroslav Šachový klub Karviná 2243 2251 0
2016/2017 8 Sokol Dobrá 2001 1971 Polok Kacper TJ Slovan Havířov 2306 ½
2016/2017 7 Sokol Dobrá 2001 1971 Fargač Martin TŽ Třinec "B" 2221 2227 1
2016/2017 6 Sokol Dobrá 2001 1971 Švéda Jiří TJ ŠK DUE POP Uničov 1884 1923 1
2016/2017 5 Sokol Dobrá 2001 1971 Urbanski Grzegorz Slavoj Český Těšín 2255 2207 ½
2016/2017 4 Sokol Dobrá 2001 1971 Neoral Antonín Tatran Litovel "B" 2139 2136 0
2016/2017 2 Sokol Dobrá 2001 1971 Malý Marek TJ Sokol Velké Losiny 2178 2191 ½
2016/2017 1 Sokol Dobrá 2001 1971 Veselý Libor ŠK Slavoj Poruba "B" 2215 2209 0
2016/2017 7 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2001 1971 Karásek Lukáš ŠK Gordic Jihlava 2201 2196 0
2016/2017 6 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2001 1971 Funiok Marcel Baník Havířov 2081 2089 1
2016/2017 4 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2001 1971 Cagašík Tomáš Slavia Kroměříž 2145 2168 0
2016/2017 2 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2001 1971 Hronek Martin ŠK Zlín 1706 1731 1
2015/2016 11 Beskydská šachová škola F-M "D" 2001 1971 Mrázek Roman ŠK Karviná "B" 1889 1929 1
2015/2016 10 Beskydská šachová škola F-M "D" 2001 1971 Lys Josef Sokol Brušperk "A" 2138 2189 0
2015/2016 9 Beskydská šachová škola F-M "D" 2001 1971 Kvíčala Miroslav TŽ Třinec "C" 2011 2017 1
2015/2016 8 Beskydská šachová škola F-M "D" 2001 1971 Čujdík Jiří SK Stonava 1949 1976 1
2015/2016 7 Beskydská šachová škola F-M "D" 2001 1971 Walica Roman TJ Vendryně 1972 1996 1
2015/2016 6 Beskydská šachová škola F-M "D" 2001 1971 Beran Petr TJ Slovan Havířov "B" 2041 2046 ½
2015/2016 5 Beskydská šachová škola F-M "D" 2001 1971 Polák Radim TJ Viktorie Bohumín "B" 1881 1909 1
2015/2016 4 Beskydská šachová škola F-M "D" 2001 1971 Sobek Jaroslav Inter Petrovice "A" 2243 2251 0
2015/2016 3 Beskydská šachová škola F-M "D" 2001 1971 Cudnik Andrzej Rychvaldský šachový oddíl "A" 2031 ½
2015/2016 2 Beskydská šachová škola F-M "D" 2001 1971 Kuboš Rostislav SK Slavia Orlová "D" 2126 2193 ½
2015/2016 1 Beskydská šachová škola F-M "D" 2001 1971 Funiok Richard TJ Slovan Havířov "C" 1838 1836 1
2015/2016 7 BŠŠ Frýdek-Místek 2001 1971 Sikora Matouš SK Slavia Orlová B 1876 1889 1
2015/2016 6 BŠŠ Frýdek-Místek 2001 1971 Lojek Marek SK Slavia Orlová A 2012 2014 1
2015/2016 5 BŠŠ Frýdek-Místek 2001 1971 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město 2047 2070 0
2015/2016 4 BŠŠ Frýdek-Místek 2001 1971 Žejdlík Patrik 2222 ŠK Polabiny B 1806 1799 1
2015/2016 3 BŠŠ Frýdek-Místek 2001 1971 Szücs Matyáš 2222 ŠK Polabiny A 2132 2127 ½
2015/2016 2 BŠŠ Frýdek-Místek 2001 1971 Marko Daniel ŠK Lokomotiva Brno 1833 1830 ½
2015/2016 1 BŠŠ Frýdek-Místek 2001 1971 Daněk Daniel ŠK Duras BVK-Královo Pole 2037 1959 0
2015/2016 11 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2001 1971 Máj Svatopluk Sokol Vrbno p/Pradědem 1918 1909 1
2015/2016 9 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2001 1971 Kuboš Rostislav SK Slavia Orlová "B" 2126 2193 ½
2015/2016 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2001 1971 Sovadina Jiří Slezan Opava "B" 1992 1999 ½
2015/2016 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2001 1971 Kaňok Jaroslav TJ Ostrava "B" 2149 2181 1
2015/2016 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2001 1971 Walica Roman SK Slavie Orlová "C" 1972 1996 1
2015/2016 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2001 1971 Siwek Antonín ŠK Šenov "A" 1806 1837 1
2015/2016 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2001 1971 Szotkowski Bohuslav ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1831 1850 1
2015/2016 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2001 1971 Sekáč Martin Baník Havířov "B" 1954 1962 ½
2015/2016 10 Beskydská šachová škola F-M "B" 2001 1971 Schaffer David TJ Štefanydes Polička 1702 1718 1
2015/2016 3 Beskydská šachová škola F-M "B" 2001 1971 Dvořák Adam Lokomotiva Brno "A" 2228 2215 0
2015/2016 2 Beskydská šachová škola F-M "B" 2001 1971 Veselý Martin TJ Ostrava "A" 2089 2105 0
2015/2016 7 BŠŠ Frýdek-Místek 2001 1971 Hollan Petr PROMAT OAZA Praha 2247 2170 1
2015/2016 6 BŠŠ Frýdek-Místek 2001 1971 Miesbauer Jan Šachklub Sokol Klatovy 2217 2194 1
2015/2016 5 BŠŠ Frýdek-Místek 2001 1971 Pýchová Nela TJ Spartak Vlašim 2074 2054 1
2015/2016 4 BŠŠ Frýdek-Místek 2001 1971 Tulis Jan TJ Štefanydes Polička 1869 1905 1
2015/2016 3 BŠŠ Frýdek-Místek 2001 1971 Lojek Marek SK Slavia Orlová A 2012 2014 1
2015/2016 2 BŠŠ Frýdek-Místek 2001 1971 Szücs Matyáš 2222 ŠK Polabiny A 2132 2127 ½
2015/2016 1 BŠŠ Frýdek-Místek 2001 1971 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město 2047 2070 0
2014/2015 11 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1932 1943 Knopp René SK Stonava 1884 1898 1
2014/2015 10 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1932 1943 Szumilo Štefan TJ Slovan Havířov "B" 1772 1
2014/2015 9 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1932 1943 Hóta Petr TŽ Třinec "C" 1980 1974 1
2014/2015 8 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1932 1943 Šrámek Ondřej TJ Viktorie Bohumín "A" 1863 1940 1
2014/2015 7 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1932 1943 Kopecký Břetislav Inter Petrovice "A" 2019 1997 ½
2014/2015 6 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1932 1943 Cyroň Karel OS Rychvald "A" 1708 1722 1
2014/2015 5 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1932 1943 Lojek Marek SK Slavia Orlová "D" 1924 1838 0
2014/2015 3 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1932 1943 Bok Tomáš Sokol Brušperk 1877 1878 1
2014/2015 2 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1932 1943 Holeksa Miloš Baník Havířov "C" 1996 1978 ½
2014/2015 1 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1932 1943 Čubok Milan BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1793 1849 1
2014/2015 7 BŠŠ Frýdek-Místek 1932 1943 Staněk Ondřej TJ Bohemians Praha 1641 1933 1
2014/2015 6 BŠŠ Frýdek-Místek 1932 1943 Sýkora Marek Desko Liberec 1873 1985 ½
2014/2015 5 BŠŠ Frýdek-Místek 1932 1943 Jandl Vojtěch Sokol Buštěhrad 1890 1955 1
2014/2015 4 BŠŠ Frýdek-Místek 1932 1943 Sucharda David ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1825 1837 1
2014/2015 3 BŠŠ Frýdek-Místek 1932 1943 Krejča Jakub ŠK Staré Město 1887 1923 1
2014/2015 2 BŠŠ Frýdek-Místek 1932 1943 Hrůza Dominik ŠK Lokomotiva Brno B 1635 1665 ½
2014/2015 1 BŠŠ Frýdek-Místek 1932 1943 Tulis Jan TJ Štefanydes Polička 1847 1825 ½
2014/2015 10 Beskydská šachová škola "G" 1932 1943 Lipovský Tomáš Sokol Brušperk "B" 1990 1946 ½
2014/2015 9 Beskydská šachová škola "G" 1932 1943 Čubok Milan TJ Dobratice "A" 1793 1849 ½
2014/2015 7 Beskydská šachová škola "G" 1932 1943 Kowolowski Vít TJ Sokol Mosty u J. "B" 1706 ½
2014/2015 6 Beskydská šachová škola "G" 1932 1943 Schoupal Edvard TŽ Třinec "D" 1948 1873 1
2014/2015 5 Beskydská šachová škola "G" 1932 1943 Sikora-Lerch Jan TJ Vendryně 2194 2192 ½
2014/2015 4 Beskydská šachová škola "G" 1932 1943 Vašut Jan TJ Dobratice "B" 1585 1
2014/2015 1 Beskydská šachová škola "G" 1932 1943 Kuchař Matěj Beskydská šachová škola "F" 1878 1967 ½
2014/2015 7 BŠŠ Frýdek-Místek 1932 1943 Zeman Radek ŠK Duras BVK Královo Pole 1909 1864 ½
2014/2015 6 BŠŠ Frýdek-Místek 1932 1943 Krejča Jakub ŠK Staré Město 1887 1923 1
2014/2015 5 BŠŠ Frýdek-Místek 1932 1943 Kostka Vít SK Slavia Orlová 1864 1908 0
2014/2015 4 BŠŠ Frýdek-Místek 1932 1943 Hrůza Dominik ŠK Lokomotiva Brno B 1635 1665 ½
2014/2015 3 BŠŠ Frýdek-Místek 1932 1943 Hofírek Benedikt ŠK Lokomotiva Brno A 2105 2111 ½
2014/2015 2 BŠŠ Frýdek-Místek 1932 1943 Grundman Václav 2222 ŠK Polabiny 1944 1897 0
2014/2015 1 BŠŠ Frýdek-Místek 1932 1943 Tulis Jan TJ Štefanydes Polička 1847 1825 ½
2014/2015 11 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1932 1943 Kadlec Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 1901 1899 1
2014/2015 10 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1932 1943 Hurta Jiří Baník Havířov "B" 1798 1805 ½
2014/2015 9 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1932 1943 Mitura Václav Slavoj Český Těšín 2083 2090 ½
2014/2015 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1932 1943 Chrostek Lukáš TJ Ostrava "B" 1818 1854 0
2014/2015 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1932 1943 Košťál Otakar TJ Mariánské Hory "A" 1960 1895 1
2014/2015 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1932 1943 Bienek Petr TJ Nový Jičín "A" 1879 ½
2014/2015 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1932 1943 Pardy Jiří Orel Opava "A" 1937 2006 1
2014/2015 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1932 1943 Pán Vladimír Sokol Vrbno p/P 2003 2024 ½
2013/2014 7 BŠS Frýdek-Místek 1762 1856 Horák Martin TJ Spartak Vlašim 1828 1827 ½
2013/2014 6 BŠS Frýdek-Místek 1762 1856 Eret Matouš TJ Sokol Klatovy 1725 1847 1
2013/2014 5 BŠS Frýdek-Místek 1762 1856 Kastl Daniel Chess Most 1764 1759 1
2013/2014 4 BŠS Frýdek-Místek 1762 1856 Nový Filip SK OAZA Praha 1803 1855 0
2013/2014 3 BŠS Frýdek-Místek 1762 1856 Lojek Marek SK Slavia Orlová A 1752 1843 ½
2013/2014 2 BŠS Frýdek-Místek 1762 1856 Zuziak Petr ŠK Duras BVK Královo Pole 1726 1851 ½
2013/2014 1 BŠS Frýdek-Místek 1762 1856 Liduch Filip 2222 ŠK Polabiny A 1856 1837 ½
2013/2014 11 BŠŠ F-M "F" 1762 1856 Beluská Tereza BŠŠ F-M "H" 1644 1867 ½
2013/2014 8 BŠŠ F-M "F" 1762 1856 Kluz Miroslav TŽ Třinec "D" 1000 1
2013/2014 7 BŠŠ F-M "F" 1762 1856 Topinka Leoš Sokol Dobrá "C" 1000 1
2013/2014 5 BŠŠ F-M "F" 1762 1856 Kocich Patrik TJ Dobratice "A" 1605 1
2013/2014 3 BŠŠ F-M "F" 1762 1856 Řeha Martin TJ Dobratice "B" 1000 1
2013/2014 11 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1762 1856 Egert Vlastimil TJ Baník Havířov "C" 1768 1830 1
2013/2014 10 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1762 1856 Cieslar Michal Slavoj Český Těšín 2007 ½
2013/2014 9 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1762 1856 Ogrocký Vladimír Inter Petrovice "A" 1676 1
2013/2014 8 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1762 1856 Barteček Ladislav OS Rychvald "A" 1800 1826 1
2013/2014 6 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1762 1856 Kotas Jan TJ Vendryně 1910 1886 0
2013/2014 3 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1762 1856 Pazdziora Tadeusz SK Stonava 1751 ½
2013/2014 2 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1762 1856 Mrázek Roman ŠK Karviná "B" 1842 1888 0
2013/2014 11 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1762 1856 Neuschl Zdeněk TJ Ostrava "B" 2130 2119 ½
2013/2014 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1762 1856 Jarolím Jan VOKD Poruba "B" 1879 1869 1
2013/2014 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1762 1856 Chwistek Karel Slezan Opava "B" 1690 1715 1
2013/2014 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1762 1856 Hrbáček Miroslav TJ Město Albrechtice "A" 1942 1957 1
2013/2014 7 BŠŠ Frýdek-Místek 1762 1856 Lojek Marek SK Slavia Orlová A 1752 1843 ½
2013/2014 6 BŠŠ Frýdek-Místek 1762 1856 Ochmyt Jakub SK Slavia Orlová B 1565 1611 1
2013/2014 5 BŠŠ Frýdek-Místek 1762 1856 Hrůza Dominik ŠK Lokomotiva Brno 1642 1624 1
2013/2014 4 BŠŠ Frýdek-Místek 1762 1856 Sucharda David ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1712 1846 1
2013/2014 3 BŠŠ Frýdek-Místek 1762 1856 Zuziak Petr ŠK Duras BVK Královo Pole 1726 1851 ½
2013/2014 2 BŠŠ Frýdek-Místek 1762 1856 Liduch Filip 2222 ŠK Polabiny A 1856 1837 ½
2013/2014 1 BŠŠ Frýdek-Místek 1762 1856 Bureš Martin 2222 ŠK Polabiny B 1644 1581 1
2012/2013 11 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1748 1844 Tvrdý Petr TJ Sokol Dobrá "B" 1780 1
2012/2013 10 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1748 1844 Klimek Jan TJ Bystřice n.O. 1628 ½
2012/2013 9 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1748 1844 Klus Šimon TJ Mosty u Jablunkova "B" 1000 1
2012/2013 8 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1748 1844 Kozubek Jaroslav Sokol Brušperk 1670 1
2012/2013 5 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1748 1844 Smolík Vítězslav TJ Dobratice "B" 1000 1
2012/2013 4 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1748 1844 TŽ Třinec "D" 1
2012/2013 11 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1748 1844 Majerčík Jaroslav TJ Viktorie Bohumín "A" 1734 1874 0
2012/2013 10 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1748 1844 Barteček Ladislav OS Rychvald "A" 1817 1
2012/2013 9 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1748 1844 Pavlíček Tomáš TJ Slovan Havířov "B" 1675 1801 1
2011/2012 11 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1667 1760 Kwasek Andrzej TJ Vendryně 1875 ½
2011/2012 9 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1667 1760 Krkoška Jaroslav BŠŠ Frýdek-Místek "C 1557 1
2011/2012 6 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1667 1760 Zimnioková Markéta ŠK Karviná "B" 1464 1
2011/2012 4 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1667 1760 Parma František Inter Petrovice "A" 1877 ½
2011/2012 3 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1667 1760 Martínek Václav OS Rychvald "A" 1837 ½
2011/2012 1 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1667 1760 Červenka Roman TJ Slovan Havířov "B 1834 1903 0