Hráč Pecha Tomáš

Pecha Tomáš

User Pic
Jméno: Pecha Tomáš
Oddíl: Beskydská šachová škola z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2168
Elo mezinárodní: 2167
ID: 27899
FIDE ID: 325171
Rok narození: 1992
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2015/2016 7 Beskydská šachová škola F-M "B" 2167 2195 Cagašík Tomáš Slavia Kroměříž "A" 2145 2168 0
2015/2016 6 Beskydská šachová škola F-M "B" 2167 2195 Fuksík Jakub A64 VALOZ Grygov\r 2169 2197 0
2015/2016 5 Beskydská šachová škola F-M "B" 2167 2195 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová "A" 2234 2226 ½
2015/2016 3 Beskydská šachová škola F-M "B" 2167 2195 Kratochvíl Josef Lokomotiva Brno "A" 2268 2248 0
2015/2016 6 Moravská Slavia Brno B 2167 2195 Laštovička František ŠK Kuřim C 1853 1709 1
2015/2016 5 Moravská Slavia Brno B 2167 2195 Peša Ladislav ŠK Střelice A 1970 1878 ½
2015/2016 4 Moravská Slavia Brno B 2167 2195 Koblížek Antonín Duras Brno D 1999 1946 1
2015/2016 3 Moravská Slavia Brno B 2167 2195 Hampel David TJ Slovan - Gold reklama Ivančice 2020 2005 1
2015/2016 2 Moravská Slavia Brno B 2167 2195 Doležal Ladislav TJ Znojmo B 1844 1
2015/2016 1 Moravská Slavia Brno B 2167 2195 Perutka Tomáš ŠK Lokomotiva Brno G 1763 1758 ½
2014/2015 11 Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2217 2214 Biolek Richard Agentura 64 Grygov „A“ 2424 2432 0
2014/2015 10 Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2217 2214 Svoboda Rostislav ŠK Zlín „A“ 2059 2036 ½
2014/2015 7 Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2217 2214 Zeman Radek ŠK Duras BVK „B“ 1909 1864 ½
2014/2015 4 Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2217 2214 Sochorová Petra Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2180 2179 ½
2014/2015 3 Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2217 2214 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město „A“ 2116 2154 ½
2014/2015 2 Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2217 2214 Blahynka Martin ŠK Duras BVK „A“ 2237 2224 ½
2014/2015 8 Moravská Slavia Brno 2217 2214 Horsák Jan ŠK Staré Město B 2049 2063 ½
2014/2015 6 Moravská Slavia Brno 2217 2214 Jurák Stanislav ŠK Hustopeče 1839 1823 ½
2014/2015 5 Moravská Slavia Brno 2217 2214 Kubát Pavel OREL Ořechov 1945 1941 ½
2014/2015 4 Moravská Slavia Brno 2217 2214 Ciešlak Leszek ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2003 2000 1
2014/2015 3 Moravská Slavia Brno 2217 2214 Chládek Vlastimil ŠK GARDE Lipovec 2058 2084 1
2014/2015 2 Moravská Slavia Brno 2217 2214 Mičulka David ŠK Lokomotiva Brno B 2056 2042 1
2013/2014 9 BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2212 2217 Tesař Jan ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2072 2087 0
2013/2014 7 BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2212 2217 Cagašík Tomáš Slavia Kroměříž “A“ 2235 2238 1
2013/2014 3 BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2212 2217 Šenkýř Martin ŠK Zlín “A“ 2186 2184 ½
2012/2013 7 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2210 2228 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny “B“ 2163 2150 0
2012/2013 6 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2210 2228 Roubalík Jakub ŠK Zlín “A“ 2333 2332 ½
2012/2013 3 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2210 2228 Poloch Petr Šachový klub Karviná “A“ 2290 2253 ½
2012/2013 2 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2210 2228 Sluka Radek A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2292 2296 0
2011/2012 10 BŠŠ Frýdek-Místek 2239 2253 Kulhánek Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2371 2341 0
2011/2012 6 BŠŠ Frýdek-Místek 2239 2253 Růžička Petr A64 VALOZ Grygov 2264 2263 0
2011/2012 5 BŠŠ Frýdek-Místek 2239 2253 Vaněk Ladislav Tatran Litovel 2199 2219 ½
2011/2012 11 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2239 2253 Poloch Petr Mittal Ostrava 2276 2259 ½
2011/2012 10 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2239 2253 Weczerek Marek MSA Dolní Benešov 2095 2057 ½
2011/2012 9 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2239 2253 Sluka Radek Garde Calcio Olomouc 2276 2282 ½
2011/2012 8 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2239 2253 Podlesný Pavel Baník Havířov A 2079 2095 1
2011/2012 3 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2239 2253 Závěšický Petr Sokol Dobrá 2008 2007 ½
2011/2012 2 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2239 2253 Chlevišťan Jakub TJ VOKD Poruba 2161 2153 ½
2011/2012 1 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2239 2253 Babula Milan TŽ Třinec 2306 2312 ½
2010/2011 6 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2239 Adámek Jiří TJ VOKD Poruba 2240 ½
2010/2011 5 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2239 Čempel Jaroslav KVS EKODIVIZE Opava 2271 ½
2010/2011 1 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2239 Rakús Pavel MSA Dolní Benešov 2174 1
2010/2011 11 Mittal Ostrava 2239 Malinovský Karel A64 Grygov B 2339 ½
2010/2011 10 Mittal Ostrava 2239 Sharashenidze Akaki TJ TZ Trinec B 2285 ½
2010/2011 9 Mittal Ostrava 2239 Vaněk Ladislav Tatran Litovel B 2218 0
2010/2011 8 Mittal Ostrava 2239 Roubalík Jakub SK Zlin B 2275 ½
2010/2011 7 Mittal Ostrava 2239 Čechura Petr Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2268 1
2010/2011 6 Mittal Ostrava 2239 Buchníček Petr SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2305 ½
2010/2011 5 Mittal Ostrava 2239 Helis Tadeusz Slavia Orlova 2277 ½
2010/2011 4 Mittal Ostrava 2239 Olšar Jaroslav Jakl Karvina 2266 ½
2010/2011 3 Mittal Ostrava 2239 Klíma Lukáš Slavoj Ostrava - Poruba 2396 ½
2010/2011 1 Mittal Ostrava 2239 Píza Vlastimil SK Gordic 2264 0
2009/2010 11 BŠŠ FM B 2241 Babula Milan TŽ Třinec C 2297 ½
2009/2010 10 BŠŠ FM B 2241 Helis Tadeusz ŠK MSA Dolní Benešov A 2288 ½
2009/2010 9 BŠŠ FM B 2241 Búran Robert Slavoj Bruntál 2077 0
2009/2010 7 BŠŠ FM B 2241 Lys Josef Sokol Dobrá 2237 0
2009/2010 6 BŠŠ FM B 2241 Parák Dominik Zbrojovka Vsetín 2179 0
2009/2010 5 BŠŠ FM B 2241 Kičmer Petr Baník Havířov 2219 ½
2009/2010 2 BŠŠ FM B 2241 Konštacký Matěj TJ Mořkov 2117 ½
2009/2010 1 BŠŠ FM B 2241 Adámek Jiří TJ VOKD Poruba 2268 ½
2009/2010 11 TJ Mittal Ostrava 2241 Krajina Aleš ŠK Labortech Ostrava 2204 1
2009/2010 10 TJ Mittal Ostrava 2241 Sikorová Olga TŽ Třinec B 2256 ½
2009/2010 9 TJ Mittal Ostrava 2241 Kňazovčík Ladislav ŠK Staré Město 2302 ½
2009/2010 8 TJ Mittal Ostrava 2241 Řezníček Jan ŠK Vysoké Mýto 2198 ½
2009/2010 7 TJ Mittal Ostrava 2241 Malík Jan ŠK Slavoj Poruba 2261 1
2009/2010 6 TJ Mittal Ostrava 2241 Beil Martin Slavia Kroměříž 2196 ½
2009/2010 5 TJ Mittal Ostrava 2241 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová 2165 ½
2009/2010 4 TJ Mittal Ostrava 2241 Bělohlávek Petr ŠK Gordic Jihlava 2223 ½
2009/2010 3 TJ Mittal Ostrava 2241 Vymazal Bronislav Tatran Litovel A 2334 ½
2009/2010 2 TJ Mittal Ostrava 2241 Valenta Vít Tatran Litovel B 2199 ½
2009/2010 1 TJ Mittal Ostrava 2241 Olšar Jaroslav Jakl Karvina 2270 0
2008/2009 7 BŠŠ Frýdek-Místek 2096 Hubáček Ondřej TJ Jiskra Hořice 2005 1
2008/2009 6 BŠŠ Frýdek-Místek 2096 Bednář Marcel ŠK Most 2210 0
2008/2009 5 BŠŠ Frýdek-Místek 2096 Straka Vojtěch SK OAZA Praha 2039 1
2008/2009 4 BŠŠ Frýdek-Místek 2096 Růžička Václav Šachklub Sokol Klatovy 2043 1
2008/2009 3 BŠŠ Frýdek-Místek 2096 Svoboda Karel ŠK Lokomotiva Brno 1984 ½
2008/2009 2 BŠŠ Frýdek-Místek 2096 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová 2014 1
2008/2009 1 BŠŠ Frýdek-Místek 2096 Pilch Roman TJ Slovan Havířov 2099 1
2008/2009 7 BŠŠ Frýdek-Místek 2096 Pilch Roman TJ Slovan Havířov 2099 1
2008/2009 6 BŠŠ Frýdek-Místek 2096 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová 2014 1
2008/2009 4 BŠŠ Frýdek-Místek 2096 Náplava Pavel SK Boršice 1968 ½
2008/2009 3 BŠŠ Frýdek-Místek 2096 Svoboda Karel ŠK Lokomotiva Brno 1984 ½
2008/2009 2 BŠŠ Frýdek-Místek 2096 Seidl Štěpán Sokol Bedřichov 1901 1
2008/2009 1 BŠŠ Frýdek-Místek 2096 Šimon Adam Dirickx Bohemia - Jiskra Havl. Brod 1654 1
2008/2009 11 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2096 Lys Josef Sokol Dobrá 2196 1
2008/2009 10 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2096 Zelenka Milan TJ Mořkov 2150 1
2008/2009 9 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2096 Kubín Petr Chessmont Rožnov p.Radhoštěm 2076 1
2008/2009 8 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2096 Čempel Jaroslav TJ Mittal Ostrava "B" 2298 1
2008/2009 7 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2096 Juříček Stanislav Zbrojovka Vsetín 2189 ½
2008/2009 6 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2096 Roubalík Jakub ŠK Zlín "C" 2216 ½
2008/2009 5 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2096 Baier Pavel Baník Havířov 2205 0
2008/2009 4 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2096 Hrtánek Jiří SK Slavia Orlová "B" 2154 1
2008/2009 3 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2096 Adámek Jiří TJ VOKD Poruba 2221 ½
2008/2009 2 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2096 Jaworski Miroslaw ŠK Labortech Ostrava "B" 2360 0
2008/2009 1 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2096 Vaněk Ladislav Slavoj Bruntál 2121 0
2007/2008 7 BŠŠ Frýdek-Místek A 2177 Petrová Kristýna Šachklub Sokol Klatovy A 2079 ½
2007/2008 6 BŠŠ Frýdek-Místek A 2177 Bílek Martin SK OAZA Praha A 1938 ½
2007/2008 5 BŠŠ Frýdek-Místek A 2177 Reichel Tomáš Jiskra Havlíčkův Brod 1810 1
2007/2008 4 BŠŠ Frýdek-Místek A 2177 Klement Lukáš ŠK Most A 2073 1
2007/2008 3 BŠŠ Frýdek-Místek A 2177 Roubalík Jakub ŠK Zlín A 2297 0
2007/2008 2 BŠŠ Frýdek-Místek A 2177 Volčík Luděk SK Boršice A 2032 ½
2007/2008 1 BŠŠ Frýdek-Místek A 2177 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová A 2049 1
2007/2008 7 BŠŠ Frýdek-Místek A 2177 Fusek Lukáš ŠK SŠŠ Staré Město A 1816 ½
2007/2008 6 BŠŠ Frýdek-Místek A 2177 Roubalík Jakub ŠK Zlín A 2297 0
2007/2008 5 BŠŠ Frýdek-Místek A 2177 Volčík Luděk SK Boršice A 2032 ½
2007/2008 4 BŠŠ Frýdek-Místek A 2177 Svoboda Karel Šachový klub Lokomotiva Brno 2031 1
2007/2008 3 BŠŠ Frýdek-Místek A 2177 Miturová Magdaléna BŠŠ Frýdek-Místek B 1779 1
2007/2008 2 BŠŠ Frýdek-Místek A 2177 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová A 2049 1
2007/2008 1 BŠŠ Frýdek-Místek A 2177 Kolašín Jan A64 Grygov 1953 0
2006/2007 7 BŠS Frýdek-Místek A 1956 Petrová Kristýna Šachklub Sokol Klatovy A 1776 0
2006/2007 6 BŠS Frýdek-Místek A 1956 Zemanová Jana Sportovní klub OAZA Praha 1888 1
2006/2007 5 BŠS Frýdek-Místek A 1956 Skála Kamil Šachový klub Most A 1658 1
2006/2007 4 BŠS Frýdek-Místek A 1956 Vaněk Tomáš RMSK Cidlina Lysá nad Labem 1619 1
2006/2007 3 BŠS Frýdek-Místek A 1956 Strouhalová Lenka ŠK Zlín A 1393 1
2006/2007 2 BŠS Frýdek-Místek A 1956 Gabriel Adam SK Boršice A 1775 1
2006/2007 1 BŠS Frýdek-Místek A 1956 Malá Anna ŠK SŠŠ Staré Město A 1946 ½
2006/2007 11 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1956 Lukáš Dalibor Slavoj Poruba "B" 1
2006/2007 10 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1956 Mikrut Dariusz Jakl Karviná "A" ½
2006/2007 9 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1956 Mikulec Jiří Sokol Dobrá "A" 1985 1
2006/2007 8 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1956 Rambousek Jan Slezan Opava "A" 2074 1
2006/2007 7 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1956 Kocur Valter MSA Dolní Benešov "A" 2121 1
2006/2007 6 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1956 Kaminský Rudolf ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2128 1
2006/2007 5 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1956 Bachořík Otto LaborTech Ostrava "B" 2193 0
2006/2007 4 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1956 Hrtánek Jiří SK Slavia Orlová "A" 2150 1
2006/2007 2 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1956 Kolář Stanislav Mittal Ostrava "B" 2129 0
2006/2007 1 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1956 Slawinski Petr Baník Havířov "A" 2170 1
2006/2007 11 ŠK Šenov 1956 Zdražil Tomáš Slavoj Bruntál 1964 ½
2006/2007 10 ŠK Šenov 1956 Borovička Bohumil TJ Nový Jičín 2041 ½
2006/2007 9 ŠK Šenov 1956 Černý Pavel Sokol Jakartovice 1893 ½
2006/2007 8 ŠK Šenov 1956 Snopek Jiří ŠK Svinov 1904 1
2006/2007 7 ŠK Šenov 1956 Zedek František Lokomotiva Krnov 1927 1
2006/2007 6 ŠK Šenov 1956 Židek Václav VOKD Ostrava-Poruba 2037 0
2006/2007 5 ŠK Šenov 1956 Kolář Jaroslav Sokol Fryčovice 2027 ½
2006/2007 4 ŠK Šenov 1956 Cupek Martin TŽ Třinec C 2055 1
2006/2007 3 ŠK Šenov 1956 Záleský Karel Slezan Opava B 2036 1
2006/2007 2 ŠK Šenov 1956 Rodshtein Tereza SK Slavia Orlová B 2024 1
2006/2007 1 ŠK Šenov 1956 Hošek Stanislav MSA Dolní Benešov B 1956 1
2006/2007 7 BŠS Frýdek-Místek A 1956 Strouhalová Lenka ŠK Zlín A 1393 1
2006/2007 6 BŠS Frýdek-Místek A 1956 Sněhota Martin Agentura 64 Grygov ½
2006/2007 5 BŠS Frýdek-Místek A 1956 Miturová Magdaléna BŠS Frýdek-Místek B 1868 1
2006/2007 4 BŠS Frýdek-Místek A 1956 Reichel Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1706 1
2006/2007 3 BŠS Frýdek-Místek A 1956 Zámečník Jan Š.O. TJ Chrudim 1720 1
2006/2007 2 BŠS Frýdek-Místek A 1956 Gabriel Adam SK Boršice A 1775 1
2006/2007 1 BŠS Frýdek-Místek A 1956 Malá Anna ŠK SŠŠ Staré Město A 1946 ½
2005/2006 7 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 1952 Němec Václav OAZA PRAHA 1679 ½
2005/2006 6 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 1952 Škut Michal ŠACHKLUB SOKOL KLATOVY 1724 1
2005/2006 5 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 1952 Reichel Tomáš TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD 1650 ½
2005/2006 4 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 1952 Tuma Jakub TJ LOKOMOTIVA MOST 1669 0
2005/2006 11 ŠK Frýdek-Místek "B" 1952 Oborný Lubor Slavoj Poruba "B" 1959 1
2005/2006 10 ŠK Frýdek-Místek "B" 1952 Poláček Michal Mittal Ostrava "B" 2043 1
2005/2006 9 ŠK Frýdek-Místek "B" 1952 Keprt Pavel Sokol Dobrá "A" 2048 1
2005/2006 8 ŠK Frýdek-Místek "B" 1952 Kaminský Rudolf Ritmus Ostrava "A" 2133 0
2005/2006 7 ŠK Frýdek-Místek "B" 1952 Holeksa Miloš Baník Havířov "A" 2092 1
2005/2006 6 ŠK Frýdek-Místek "B" 1952 Záleský Karel Slezan Opava "A" 2075 1
2005/2006 5 ŠK Frýdek-Místek "B" 1952 Neděla Jiří MSA Dolní Benešov"A" 2022 ½
2005/2006 4 ŠK Frýdek-Místek "B" 1952 Mayerhofer Horst ŠK TP Hrabyně "A" 2130 1
2005/2006 2 ŠK Frýdek-Místek "B" 1952 Walowy Bohumír ŠK Stonava "A" 2105 0
2005/2006 1 ŠK Frýdek-Místek "B" 1952 Olšar Zdeněk Slavia Orlová "B" 2064 1
2005/2006 11 BŠŠ Frýdek-Místek C 1952 Kolář Stanislav ŠK Šenov A 2098 1
2005/2006 10 BŠŠ Frýdek-Místek C 1952 Veselý Libor VOKD Poruba A 2138 0
2005/2006 9 BŠŠ Frýdek-Místek C 1952 Búran Robert Slavoj Bruntál A 2101 1
2005/2006 7 BŠŠ Frýdek-Místek C 1952 Kubačák Lubomír ŠK Svinov A 2050 0
2005/2006 6 BŠŠ Frýdek-Místek C 1952 Fiřt Stanislav LaborTech Ostrava B 2355 0
2005/2006 4 BŠŠ Frýdek-Místek C 1952 Řezníček Marcel Baníl Havířov B 2128 0
2005/2006 3 BŠŠ Frýdek-Místek C 1952 Nábělek Marek Slezan Opava B 2185 0
2005/2006 2 BŠŠ Frýdek-Místek C 1952 Zimniok Zdeněk Jakl Karviná B 1938 0
2005/2006 1 BŠŠ Frýdek-Místek C 1952 Malinovský Petr Lokomotiva Krnov 2096 0
2005/2006 7 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 1952 Kostka Michal ZŠ BRANKOVICE 1492 1
2005/2006 6 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 1952 Lamser Tomáš LOKOMOTIVA BRNO 1551 1
2005/2006 5 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 1952 Šmíd Jan ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 1879 ½
2005/2006 4 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 1952 Rodshtein Tereza ŠK ZLÍN 1936 1
2005/2006 3 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 1952 Pavelková Michaela BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1603 1
2005/2006 2 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 1952 Holoubková Kamila A64 GRYGOV 1859 1
2005/2006 1 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 1952 Hlaváč Lukáš LOKO DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ 1250 1
2004/2005 11 Frýdek-Místek D Kuzňarský Ludvík Rychvald A 1769 1
2004/2005 10 Frýdek-Místek D Kvíčala Miroslav Třinec C 1949 ½
2004/2005 9 Frýdek-Místek D Samiec Pavel Třinec D 1
2004/2005 8 Frýdek-Místek D Bok Tomáš Fryčovice 1782 ½
2004/2005 6 Frýdek-Místek D Kwasek Andrzej Petrovice A 1808 0
2004/2005 5 Frýdek-Místek D 1800 Labedz Patrycja Slavia Orlová C 0
2004/2005 4 Frýdek-Místek D 1800 Šíma Aleš Bohumín A 1855 0
2004/2005 11 BŠŠ+ŠK FM B 1800 Zíka Tomáš TJ F.-S.Napajedla 1
2004/2005 10 BŠŠ+ŠK FM B 1800 Gabriel Adam ŠK Boršice 1463 1
2004/2005 9 BŠŠ+ŠK FM B 1800 Přibyl Tomáš ŠK SŠŠ St.Město B 1431 ½
2004/2005 8 BŠŠ+ŠK FM B 1800 Doležal Jiří TJ Sok.Postoupky B 1360 1
2004/2005 7 BŠŠ+ŠK FM B 1800 Čermáková Radka ŠK ZŠ Brankovice B 1387 1
2004/2005 6 BŠŠ+ŠK FM B 1800 Dubina Radek TJ Sok.Postoupky A 1494 ½
2004/2005 5 BŠŠ+ŠK FM B 1800 Vrzal Martin Tatran Poštorná 1361 0
2004/2005 4 BŠŠ+ŠK FM B 1800 Vlčko Petr ŠK Hodonín 1492 ½
2004/2005 3 BŠŠ+ŠK FM B 1800 Dihel Martin ŠK TJMSA D.Benešov ½
2004/2005 2 BŠŠ+ŠK FM B 1800 Raiman Tom TJ VOKD O.-Poruba ½
2004/2005 1 BŠŠ+ŠK FM B 1800 Rabatin Jakub BŠŠ+ŠK FM C 1418 ½