Hráč Cagašík Tomáš

Cagašík Tomáš

User Pic
Jméno: Cagašík Tomáš
Oddíl: Slavia Kroměříž
Výkonnostní třída / Titul: FM
Elo národní: 2128
Elo mezinárodní: 2138
ID: 5338
FIDE ID: 316865
Rok narození: 1977
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 11 Slavia Kroměříž B 2128 2133 Hájek Oskar SK Podlužan Prušánky z.s. 2165 2168 1 soutěž
2019/2020 8 Slavia Kroměříž B 2121 2133 Babula Vlastimil ŠK Staré Město B 1987 2023 1 soutěž
2019/2020 6 Slavia Kroměříž B 2143 2133 Parák Dominik ŠK Kuřim 2090 2081 ½ soutěž
2019/2020 4 Slavia Kroměříž B 2109 2109 Nehyba Martin ŠK Lokomotiva Brno 2108 2157 1 soutěž
2019/2020 3 Slavia Kroměříž B 2109 2109 Mlýnek Petr Jezdci Jundrov 2114 2110 1 soutěž
2019/2020 1 Slavia Kroměříž B 2109 2109 Moulis Mojmír OREL Ořechov 2085 2085 ½ soutěž
2019/2020 9 Slavia Kroměříž C 2121 2133 Šenkýř Martin ŠK Zlín B 2087 2101 ½ soutěž
2019/2020 8 Slavia Kroměříž C 2121 2133 Staufčík Michal ŠK Staré Město C 1981 1987 1 soutěž
2019/2020 7 Slavia Kroměříž C 2121 2133 Worek Joanna ŠO Kunovice A 2319 2284 0 soutěž
2019/2020 6 Slavia Kroměříž C 2143 2133 Rafaja Marek ŠK Holešov A 1959 1945 ½ soutěž
2019/2020 5 Slavia Kroměříž C 2143 2109 Jurča Marek ŠK Zbrojovka Vsetín B 1928 1977 0 soutěž
2019/2020 4 Slavia Kroměříž C 2133 2109 Beneš Miroslav Slavia Kroměříž D 2058 2071 ½ soutěž
2019/2020 3 Slavia Kroměříž C 2109 2109 Vavruška Antonín ŠK Staré Město D 2011 2024 1 soutěž
2019/2020 2 Slavia Kroměříž C 2109 2109 Kubín Petr TJ Valašská Bystřice A 1983 2004 1 soutěž
2019/2020 1 Slavia Kroměříž C 2109 2109 Bolacký Jiří ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2127 2164 ½ soutěž
2018/2019 11 Slavia Kroměříž 2158 2178 Plšek Pavel Šachy Hošťálková 1932 1900 ½ soutěž
2018/2019 10 Slavia Kroměříž 2172 2178 Babula Vlastimil ŠK Staré Město 2040 1960 ½ soutěž
2018/2019 9 Slavia Kroměříž 2172 2178 Škola Miroslav TJ Ostrava 2064 2048 ½ soutěž
2018/2019 8 Slavia Kroměříž 2167 2178 Gerych Jan TJ Tatran Litovel 2004 1996 ½ soutěž
2018/2019 7 Slavia Kroměříž 2167 2178 Chmelíček Bronislav Jezdci Jundrov 1952 1912 1 soutěž
2018/2019 6 Slavia Kroměříž 2188 2178 Veselý Tomáš 2222 ŠK Polabiny "C" 2055 2059 1 soutěž
2018/2019 5 Slavia Kroměříž 2188 2178 Kostka Vít SK Slavia Orlová 2135 2145 0 soutěž
2018/2019 4 Slavia Kroměříž 2192 2161 Pilch Roman TŽ Třinec 2169 2115 1 soutěž
2018/2019 3 Slavia Kroměříž 2185 2161 Laurincová Kristýna BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1928 1973 1 soutěž
2018/2019 2 Slavia Kroměříž 2185 2161 Martyniuk Vladislav Panda Rychnov n. K. 1677 1825 1 soutěž
2018/2019 1 Slavia Kroměříž 2166 2161 Brychta David ŠK Gordic 2144 2135 1 soutěž
2018/2019 11 Slavia Kroměříž B 2172 2178 Kalod Radek ŠK GARDE Lipovec 2466 2449 0 soutěž
2018/2019 10 Slavia Kroměříž B 2172 2178 Obšivač Josef A64 PROCLIENT Grygov 2278 2285 0 soutěž
2018/2019 9 Slavia Kroměříž B 2167 2178 Holtman Teodor ŠK Velké Losiny 2237 0 ½ soutěž
2018/2019 8 Slavia Kroměříž B 2167 2178 Babula Milan TJ Vlčnov 2226 2188 ½ soutěž
2018/2019 7 Slavia Kroměříž B 2188 2178 Worek Joanna ŠO Kunovice 2308 2294 0 soutěž
2018/2019 6 Slavia Kroměříž B 2188 2178 Bělunek Vladimír Zbrojovka Vsetín 2212 2216 0 soutěž
2018/2019 5 Slavia Kroměříž B 2192 2161 Šenkýř Martin ŠK Zlín 2104 2108 0 soutěž
2018/2019 4 Slavia Kroměříž B 2192 2161 Uřičář Jakub ŠK Veselí nad Moravou 2158 2160 ½ soutěž
2018/2019 3 Slavia Kroměříž B 2185 2161 Mikeš Jan SK Podlužan Prušánky z.s. 2298 2300 0 soutěž
2018/2019 2 Slavia Kroměříž B 2185 2161 Adamčík Martin SK Prostějov 2129 2141 1 soutěž
2018/2019 1 Slavia Kroměříž B 2166 2161 Mrkus František ŠK Staré Město B 2163 2102 1 soutěž
2017/2018 11 Slavia Kroměříž 2193 2194 Šobáň Jaroslav Agentura 64 Grygov 2086 2044 0 soutěž
2017/2018 10 Slavia Kroměříž 2170 2194 Seidl Štěpán ŠK Gordic 2215 2190 1 soutěž
2017/2018 9 Slavia Kroměříž 2170 2194 Kozel Jiří BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2141 2154 ½ soutěž
2017/2018 8 Slavia Kroměříž 2191 2194 Hladík Oto TJ Ostrava "A" 2167 2176 ½ soutěž
2017/2018 6 Slavia Kroměříž 2202 2194 Novotný Josef Panda Rychnov nad Kněžnou A 2044 2048 1 soutěž
2017/2018 5 Slavia Kroměříž 2202 2194 Wiewiora Eneasz Slavoj Český Těšín 2326 0 0 soutěž
2017/2018 4 Slavia Kroměříž 2170 2194 Plšek Pavel Šachy Hošťálková 1945 1924 1 soutěž
2017/2018 3 Slavia Kroměříž 2170 2194 Vachek Jiří Lokomotiva Brno A 1839 1762 1 soutěž
2017/2018 2 Slavia Kroměříž 2170 2194 Rambousek Jan KVS Ekodivize Opava 2012 2001 0 soutěž
2017/2018 1 Slavia Kroměříž 2211 2202 Sikora Jan TŽ Třinec 2226 2199 ½ soutěž
2017/2018 11 TJ SLAVIA Kroměříž B 2193 2194 Malčánek Jan ŠK Zlín 2134 2121 ½ soutěž
2017/2018 10 TJ SLAVIA Kroměříž B 2170 2194 Novosadová Kristýna Jezdci Jundrov 2263 2216 1 soutěž
2017/2018 9 TJ SLAVIA Kroměříž B 2191 2194 Viták Pavel Zbrojovka Vsetín 2258 2249 0 soutěž
2017/2018 8 TJ SLAVIA Kroměříž B 2191 2194 Gaša Patrik SK Podlužan Prušánky 2103 0 0 soutěž
2017/2018 7 TJ SLAVIA Kroměříž B 2202 2194 Markovič Ivan ŠK Agrotec Hustopeče 2121 2126 ½ soutěž
2017/2018 6 TJ SLAVIA Kroměříž B 2202 2194 Kratochvíl Josef ŠK GARDE Lipovec 2263 2258 0 soutěž
2017/2018 5 TJ SLAVIA Kroměříž B 2170 2194 Hladík Josef VSK Universita Brno 2063 2060 ½ soutěž
2017/2018 3 TJ SLAVIA Kroměříž B 2170 2194 Buráň Jaroslav TJ Vlčnov 2153 2174 0 soutěž
2017/2018 2 TJ SLAVIA Kroměříž B 2170 2194 Bažant Petr ŠK Staré Město B 2299 2277 1 soutěž
2017/2018 1 TJ SLAVIA Kroměříž B 2211 2202 Habina Martin ŠK Kuřim 1975 1966 1 soutěž
2016/2017 11 Slavia Krom��� B 2145 2168 Mičulka David �K Lokomotiva Brno B 2018 2011 1 soutěž
2016/2017 10 Slavia Krom��� B 2145 2168 Kredl Karel Spartak Adamov 2102 2083 ½ soutěž
2016/2017 9 Slavia Krom��� B 2145 2168 Šenkýř Martin �K Duras BVK B 2154 2165 ½ soutěž
2016/2017 8 Slavia Krom��� B 2145 2168 Fusková Martina �K Star� M�sto B 2077 2086 1 soutěž
2016/2017 6 Slavia Krom��� B 2145 2168 Zádrapa Radek Zbrojovka Vset�n 2029 2005 ½ soutěž
2016/2017 5 Slavia Krom��� B 2145 2168 Karlík Ondřej �achy Ho���lkov� 2199 2186 ½ soutěž
2016/2017 4 Slavia Krom��� B 2145 2168 Kejík František MKS Vy�kov 2101 2074 ½ soutěž
2016/2017 3 Slavia Krom��� B 2145 2168 Markovič Ivan �K Ku�im 2124 2104 1 soutěž
2016/2017 2 Slavia Krom��� B 2145 2168 David Pavel �K GARDE Lipovec 2331 2327 ½ soutěž
2016/2017 1 Slavia Krom��� B 2145 2168 Danada Tomáš SK Podlu�an Pru��nky 2197 ½ soutěž
2016/2017 11 Slavia Kroměříž 2145 2168 Húsek Martin ŠK Staré Město 2086 2111 ½ soutěž
2016/2017 10 Slavia Kroměříž 2145 2168 Novotný Josef Region Panda 2113 2106 1 soutěž
2016/2017 9 Slavia Kroměříž 2145 2168 Slovák Pavel ŠK Zlín 2069 2072 ½ soutěž
2016/2017 7 Slavia Kroměříž 2145 2168 Skácelík Petr Moravská Slavia Brno 2169 2151 0 soutěž
2016/2017 6 Slavia Kroměříž 2145 2168 Židek Václav KVS EKODIVIZE Opava 2185 2180 1 soutěž
2016/2017 5 Slavia Kroměříž 2145 2168 Šplíchal Stanislav TJ Ostrava 2168 2169 ½ soutěž
2016/2017 4 Slavia Kroměříž 2145 2168 Štěpán Patrik BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2001 1971 1 soutěž
2016/2017 3 Slavia Kroměříž 2145 2168 Žigo Viktor ŠK Gordic Jihlava 2265 2260 0 soutěž
2016/2017 2 Slavia Kroměříž 2145 2168 Podlesný Pavel Baník Havířov 2117 2087 ½ soutěž
2016/2017 1 Slavia Kroměříž 2145 2168 Zatloukal Petr Agentura 64 Grygov 2118 2108 ½ soutěž
2015/2016 11 Slavia Kroměříž "A" 2145 2168 Hodovský Jiří ŠK Zlín "A" 2099 2107 ½ soutěž
2015/2016 10 Slavia Kroměříž "A" 2145 2168 Bažant Petr ŠK Staré Město "A" 2256 2248 ½ soutěž
2015/2016 9 Slavia Kroměříž "A" 2145 2168 Komárek David TJ Štefanydes Polička 2159 2144 0 soutěž
2015/2016 8 Slavia Kroměříž "A" 2145 2168 Tikovský Alexandr Moravská Slavia Brno\r "A" 2187 2198 0 soutěž
2015/2016 7 Slavia Kroměříž "A" 2145 2168 Pecha Tomáš Beskydská šachová škola F-M "B" 2167 2195 1 soutěž
2015/2016 6 Slavia Kroměříž "A" 2145 2168 Olšar Jaroslav ŠK Karviná "A" 2227 2205 0 soutěž
2015/2016 5 Slavia Kroměříž "A" 2145 2168 Zatloukal Petr A64 VALOZ Grygov\r 2118 2108 1 soutěž
2015/2016 3 Slavia Kroměříž "A" 2145 2168 Muratidis Nikos KVS EKODIVIZE Opava 2194 2156 ½ soutěž
2015/2016 2 Slavia Kroměříž "A" 2145 2168 Dvořák Adam Lokomotiva Brno "A" 2228 2215 0 soutěž
2015/2016 1 Slavia Kroměříž "A" 2145 2168 Mrva Marek TJ Ostrava "A" 2227 2200 0 soutěž
2015/2016 10 Slavia Kroměříž "B" 2145 2168 Urbanski Grzegorz Slavoj Český Těšín 2255 2207 1 soutěž
2015/2016 9 Slavia Kroměříž "B" 2145 2168 Bažant Petr ŠK Staré Město "B" 2256 2248 0 soutěž
2015/2016 7 Slavia Kroměříž "B" 2145 2168 Rakús Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2188 2140 0 soutěž
2015/2016 5 Slavia Kroměříž "B" 2145 2168 Neděla Vlastimil TJ Slovan Havířov 2329 2342 1 soutěž
2015/2016 4 Slavia Kroměříž "B" 2145 2168 Jakubiec Edyta Labortech Ostrava "B" 2189 2184 ½ soutěž
2015/2016 3 Slavia Kroměříž "B" 2145 2168 Brázdil Roman Sokol Postoupky 2157 2144 0 soutěž
2015/2016 2 Slavia Kroměříž "B" 2145 2168 Čempel Jaroslav Baník Havířov 2182 2140 0 soutěž
2015/2016 1 Slavia Kroměříž "B" 2145 2168 Hladík Oto ŠK Slavoj Poruba "B" 2191 2204 ½ soutěž
2015/2016 6 T.J. Sokol Citov 2145 2168 Přikryl Tomáš ŠK Vinary 1943 1981 1 soutěž
2015/2016 1 T.J. Sokol Citov 2145 2168 Čala Jiří T.J. Sokol Tovačov 1765 1783 1 soutěž
2014/2015 11 Slavia Kroměříž B 2235 2237 Markovič Ivan ŠK Hustopeče 2137 2139 0 soutěž
2014/2015 7 Slavia Kroměříž B 2235 2237 Burdalev Kirill ŠK Lokomotiva Brno B 2275 0 soutěž
2014/2015 6 Slavia Kroměříž B 2235 2237 Karlík Ondřej Sokol Postoupky 2138 2167 1 soutěž
2014/2015 4 Slavia Kroměříž B 2235 2237 Svítek Jiří ŠK Zlín B 2142 2151 1 soutěž
2014/2015 3 Slavia Kroměříž B 2235 2237 Hošek Martin ŠK Vinohrady Brno 2079 2078 0 soutěž
2014/2015 1 Slavia Kroměříž B 2235 2237 Holemář David Moravská Slavia Brno 2221 2219 0 soutěž
2014/2015 11 Slavia Kroměříž „A“ 2235 2237 Hlaváček Robert TJ ŠO Chrudim 2205 2203 ½ soutěž
2014/2015 10 Slavia Kroměříž „A“ 2235 2237 Skácelík Petr ŠK Duras BVK „A“ 2136 2158 1 soutěž
2014/2015 9 Slavia Kroměříž „A“ 2235 2237 Hladík Josef ŠK Duras BVK „B“ 2139 2156 ½ soutěž
2014/2015 8 Slavia Kroměříž „A“ 2235 2237 Kopta Jiří SK Slavia Orlová „A“ 2030 2030 1 soutěž
2014/2015 7 Slavia Kroměříž „A“ 2235 2237 Židek Václav KVS EKODIVIZE Opava "A" 2206 2197 0 soutěž
2014/2015 6 Slavia Kroměříž „A“ 2235 2237 Zvolánek Libor Agentura 64 Grygov „A“ 2225 2175 ½ soutěž
2014/2015 5 Slavia Kroměříž „A“ 2235 2237 Novosadová Kristýna Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2177 2197 0 soutěž
2014/2015 4 Slavia Kroměříž „A“ 2235 2237 Krčál Michal ŠK Zlín „A“ 2246 2248 0 soutěž
2014/2015 3 Slavia Kroměříž „A“ 2235 2237 Kratochvíl Karel Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2148 2146 1 soutěž
2014/2015 2 Slavia Kroměříž „A“ 2235 2237 Novotný Josef Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2121 2111 1 soutěž
2014/2015 1 Slavia Kroměříž „A“ 2235 2237 Vrána František ŠK Staré Město „A“ 2249 2257 1 soutěž
2013/2014 11 Slavia Kroměříž “A“ 2235 2238 Malivánek Jiří TJ ŠO Chrudim 2163 2163 0 soutěž
2013/2014 10 Slavia Kroměříž “A“ 2235 2238 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny “A“ 2089 2073 0 soutěž
2013/2014 8 Slavia Kroměříž “A“ 2235 2238 Kuboš Rostislav SK Slavia Orlová “A“ 2199 2194 1 soutěž
2013/2014 7 Slavia Kroměříž “A“ 2235 2238 Pecha Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2212 2217 0 soutěž
2013/2014 5 Slavia Kroměříž “A“ 2235 2238 Vaněk Ladislav TJ Tatran Litovel “B“ 2177 2181 1 soutěž
2013/2014 4 Slavia Kroměříž “A“ 2235 2238 Bažant Petr ŠK Staré Město “A“ 2272 2264 ½ soutěž
2013/2014 2 Slavia Kroměříž “A“ 2235 2238 Majer Jiří ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2201 2208 1 soutěž
2013/2014 1 Slavia Kroměříž “A“ 2235 2238 Seidl Štěpán ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2212 2261 1 soutěž
2013/2014 11 Agentura Garde Calcio Olomouc 2235 2238 Krmela Aleš TJ Sokol Hošťálkova 2057 2052 1 soutěž
2013/2014 10 Agentura Garde Calcio Olomouc 2235 2238 Veselý Libor TJ VOKD Poruba 2190 2206 0 soutěž
2013/2014 9 Agentura Garde Calcio Olomouc 2235 2238 Holeksa Zdeněk Sokol Dobrá 2181 2194 0 soutěž
2013/2014 7 Agentura Garde Calcio Olomouc 2235 2238 Šenkýř Martin ŠK Zlín "B" 2186 2184 1 soutěž
2013/2014 6 Agentura Garde Calcio Olomouc 2235 2238 Kaňok Jaroslav TJ Slovan Havířov 2189 2198 ½ soutěž
2013/2014 5 Agentura Garde Calcio Olomouc 2235 2238 Szotkowski Jakub ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2202 2260 1 soutěž
2013/2014 3 Agentura Garde Calcio Olomouc 2235 2238 Sikorová Olga TŽ Třinec "B" 2278 2254 ½ soutěž
2013/2014 1 Agentura Garde Calcio Olomouc 2235 2238 Navrátil Jiří A64 Galerie Atrax Přerov "B" 2049 2068 1 soutěž
2012/2013 11 Agentura Garde Calcio Olomouc 2259 2254 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové B 2376 2374 0 soutěž
2012/2013 10 Agentura Garde Calcio Olomouc 2259 2254 Valenta Vít Václav T.J. Sokol Šumperk 2169 2142 1 soutěž
2012/2013 8 Agentura Garde Calcio Olomouc 2259 2254 Výprachtický David TJ Lokomotiva Česká Třebová 2092 2154 1 soutěž
2012/2013 7 Agentura Garde Calcio Olomouc 2259 2254 Šmajzr Martin Šachový klub Ústí nad Orlicí 2208 2205 ½ soutěž
2012/2013 6 Agentura Garde Calcio Olomouc 2259 2254 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny C 2163 2150 1 soutěž
2012/2013 5 Agentura Garde Calcio Olomouc 2259 2254 Čechura Petr TJ Náchod 2201 2200 1 soutěž
2012/2013 1 Agentura Garde Calcio Olomouc 2259 2254 Stratil Ladislav TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2362 2363 ½ soutěž
2012/2013 8 Slavia Kroměříž “A“ 2259 2254 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město “A“ 2055 2083 ½ soutěž
2012/2013 7 Slavia Kroměříž “A“ 2259 2254 Olšar Jaroslav Šachový klub Karviná “A“ 2233 2233 0 soutěž
2012/2013 6 Slavia Kroměříž “A“ 2259 2254 Sochor Stanislav A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2122 2133 1 soutěž
2012/2013 5 Slavia Kroměříž “A“ 2259 2254 Nepomucký Ondřej ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2266 2260 ½ soutěž
2012/2013 3 Slavia Kroměříž “A“ 2259 2254 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová “A“ 2201 2247 0 soutěž
2012/2013 1 Slavia Kroměříž “A“ 2259 2254 Bělohlávek Petr ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2155 2146 ½ soutěž
2011/2012 11 ŠK Holešov A 2296 2339 Balážec Ludovít ŠK Zlín D 2024 2047 1 soutěž
2011/2012 10 ŠK Holešov A 2296 2339 Hrabovský Vladimír TJ Sokol Francova Lhota A 1993 1978 1 soutěž
2011/2012 7 ŠK Holešov A 2296 2339 Fusek Lukáš ŠK Staré Město D 1984 2028 1 soutěž
2011/2012 6 ŠK Holešov A 2296 2339 Staňa Marek TJ Vlčnov A 1926 2077 1 soutěž
2011/2012 5 ŠK Holešov A 2296 2339 Dvořák Martin TJ Sokol Postoupky A 2083 2096 0 soutěž
2011/2012 3 ŠK Holešov A 2296 2339 Volčík Luděk SK Boršice B 2034 2060 0 soutěž
2011/2012 2 ŠK Holešov A 2296 2339 Kubín Petr TJ Gumárny Zubří 2017 2018 ½ soutěž
2011/2012 1 ŠK Holešov A 2296 2339 Studený Radovan ŠK Staré Město E 2090 2099 1 soutěž
2011/2012 11 Garde Calcio Olomouc 2296 2339 Káňa Pavel Tatra Kopřivnice 2052 2063 1 soutěž
2011/2012 9 Garde Calcio Olomouc 2296 2339 Rabatin Jakub BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2156 2154 0 soutěž
2011/2012 8 Garde Calcio Olomouc 2296 2339 Kalivoda Jiří Sokol Dobrá 2152 2149 ½ soutěž
2011/2012 7 Garde Calcio Olomouc 2296 2339 Židek Václav TJ VOKD Poruba 2176 2162 1 soutěž
2011/2012 6 Garde Calcio Olomouc 2296 2339 Sikora Jan TŽ Třinec 2251 2253 1 soutěž
2011/2012 4 Garde Calcio Olomouc 2296 2339 Rakús Pavel MSA Dolní Benešov 2141 2142 ½ soutěž
2011/2012 3 Garde Calcio Olomouc 2296 2339 Sieber Martin Baník Havířov B 2022 2029 ½ soutěž
2011/2012 2 Garde Calcio Olomouc 2296 2339 Baier Pavel Baník Havířov A 2157 2141 1 soutěž
2011/2012 1 Garde Calcio Olomouc 2296 2339 Pacl Václav TJ Slovan Havířov 2179 2166 0 soutěž
2010/2011 11 Spartak Přerov 2279 Švancara Petr Garde Calcio Olomouc 2120 1 soutěž
2010/2011 10 Spartak Přerov 2279 Hastík Svatopluk TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2053 1 soutěž
2010/2011 9 Spartak Přerov 2279 Kolašín Jan A64 PřF UP Olomouc 2119 1 soutěž
2010/2011 8 Spartak Přerov 2279 Kočí Slavomír T.J. Sokol Šumperk B 1957 1 soutěž
2010/2011 7 Spartak Přerov 2279 Malý Marek Tatran Litovel C 1954 1 soutěž
2010/2011 5 Spartak Přerov 2279 Růžička Milan LOKO Zábřeh 2105 1 soutěž
2010/2011 4 Spartak Přerov 2279 Mlčák Viktor AŠK DA Olomouc 2038 1 soutěž
2010/2011 2 Spartak Přerov 2279 Závůrka Roman SK ROŠÁDA Prostějov 2199 ½ soutěž
2010/2011 11 ŠK Holešov 2279 Fiala Václav SK Boršice 2203 ½ soutěž
2010/2011 9 ŠK Holešov 2279 Mudrák Josef Slavia Kroměříž 2363 0 soutěž
2010/2011 7 ŠK Holešov 2279 Buráň Jaroslav ŠK Staré Město C 2202 ½ soutěž
2010/2011 6 ŠK Holešov 2279 Večeřa Petr TJ Sokol Postoupky 1958 1 soutěž
2010/2011 5 ŠK Holešov 2279 Jankó Zoltán ŠK HPM TEC Hustopeče ½ soutěž
2010/2011 2 ŠK Holešov 2279 Zapletal Jiří SK Prostějov 2166 1 soutěž
2010/2011 1 ŠK Holešov 2279 Kňazovčík Ladislav ŠK Staré Město B 2256 ½ soutěž
2009/2010 11 MKS Holešov 2276 Tikovský Alexandr ŠK 64 Brno 2215 0 soutěž
2009/2010 10 MKS Holešov 2276 Nehybka Jiří Orel Ořechov 2239 0 soutěž
2009/2010 8 MKS Holešov 2276 Dočekal Jan SPgŠ+G Znojmo 2261 1 soutěž
2009/2010 7 MKS Holešov 2276 Uřičář Jakub ŠK Staré Město C 2157 0 soutěž
2009/2010 5 MKS Holešov 2276 Beil Martin Slavia Kroměříž B 2196 1 soutěž
2009/2010 3 MKS Holešov 2276 Kuchynka Lukáš ŠK HPM TEC Hustopeče 2317 0 soutěž
2009/2010 1 MKS Holešov 2276 Šklíba Martin ŠK Lokomotiva Brno C 2285 0 soutěž
2009/2010 11 Spartak Přerov 2276 Zatloukal Petr TJ Sokol Přemyslovice 2090 1 soutěž
2009/2010 10 Spartak Přerov 2276 Urbášek Oleg DDM&TJ Mohelnice 2001 ½ soutěž
2009/2010 9 Spartak Přerov 2276 Švancara Petr GARDE Calcio Olomouc 2132 1 soutěž
2009/2010 8 Spartak Přerov 2276 Tsiligkaridis Kyriakos TJ Sokol Skalička 2132 1 soutěž
2009/2010 7 Spartak Přerov 2276 Doležel Jaromír TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2109 0 soutěž
2009/2010 6 Spartak Přerov 2276 Hrabal Michal TJ UNEX ŠK Uničov 1908 1 soutěž
2009/2010 5 Spartak Přerov 2276 Zapletal Jiří LOKO Zábřeh 2166 ½ soutěž
2009/2010 4 Spartak Přerov 2276 Přenosil Jiří AŠK DA Olomouc 2116 1 soutěž
2009/2010 3 Spartak Přerov 2276 Vymětalík Ivo ŠK Šternberk 1959 1 soutěž
2008/2009 11 Sportovní klub Přerov 2253 Mikulík Josef Sigmia Senior klub Olomouc B 1933 1 soutěž
2008/2009 10 Sportovní klub Přerov 2253 Novák Bořivoj TJ Sokol Hranice 1775 1 soutěž
2008/2009 9 Sportovní klub Přerov 2253 Zapletal Jiří TJ Sokol Přemyslovice B 1722 1 soutěž
2008/2009 8 Sportovní klub Přerov 2253 Sýkora Jan TJ Sokol Skalička A 2050 1 soutěž
2008/2009 7 Sportovní klub Přerov 2253 Šnevajs Heřman A64 DDM Olomouc 2003 1 soutěž
2008/2009 6 Sportovní klub Přerov 2253 Závůrka Roman Sportovní klub Prostějov B 2153 ½ soutěž
2008/2009 5 Sportovní klub Přerov 2253 Lasák Radek SK ROŠÁDA Prostějov B 2128 1 soutěž
2008/2009 2 Sportovní klub Přerov 2253 Rickardt Roman Garde Calcio Olomouc B 1890 1 soutěž
2008/2009 1 Sportovní klub Přerov 2253 Šlechta Ladislav Spartak Přerov B 1911 1 soutěž
2008/2009 11 Spartak Přerov 2253 Sonter Matthew Sigmia Olomouc 2175 0 soutěž
2008/2009 10 Spartak Přerov 2253 Sohr Vladimír T.J. Sokol Šumperk B 2157 1 soutěž
2008/2009 5 Spartak Přerov 2253 Bureš Jaroslav SK Prostějov 2243 0 soutěž
2008/2009 4 Spartak Přerov 2253 Zbořil Tomáš AŠK DA Olomouc B 2109 1 soutěž
2008/2009 3 Spartak Přerov 2253 Formánek Martin DDM&TJ Mohelnice 2169 ½ soutěž
2008/2009 2 Spartak Přerov 2253 Navrátil Jiří TJ UNEX ŠK Uničov 2176 1 soutěž
2008/2009 1 Spartak Přerov 2253 Dvořák Vladimír SK ROŠÁDA Prostějov 2024 1 soutěž
2007/2008 11 Spartak Přerov 2254 Formánek Martin DDM&TJ Mohelnice 2208 1 soutěž
2007/2008 9 Spartak Přerov 2254 Bém Josef ŠK Sokol Šumperk B 1889 1 soutěž
2007/2008 8 Spartak Přerov 2254 Čábelka Rolf LOKO Zábřeh B 2015 1 soutěž
2007/2008 7 Spartak Přerov 2254 Strašil Pavel LOKO Zábřeh A 2186 ½ soutěž
2007/2008 6 Spartak Přerov 2254 Švéda Lubomír TJ Sokol Přemyslovice 1931 1 soutěž
2007/2008 1 Spartak Přerov 2254 Mlčoch David SK ROŠÁDA Prostějov 2206 0 soutěž
2007/2008 11 OREL OŘECHOV A 2254 Berisha Fadil ŠK 64 BRNO A 2010 ½ soutěž
2007/2008 9 OREL OŘECHOV A 2254 Šťastný Jan 2222 ŠK POLABINY B 2228 ½ soutěž
2007/2008 6 OREL OŘECHOV A 2254 Skácelík Petr BYDO ZAKŘANY A 2264 1 soutěž
2007/2008 5 OREL OŘECHOV A 2254 Fišar Josef TJ ŽďAS ŽďÁR NAD SÁZAVOU A 2059 ½ soutěž
2007/2008 4 OREL OŘECHOV A 2254 Vincze Roman ŠK GORDIC JIHLAVA B 2069 1 soutěž
2007/2008 3 OREL OŘECHOV A 2254 Hošek Milan 2222 ŠK POLABINY C 2285 ½ soutěž
2007/2008 2 OREL OŘECHOV A 2254 Ptáček Luboš ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2066 1 soutěž
2006/2007 11 MKS Holešov 2277 Suchomel Jan Tatran Litovel B 2230 1 soutěž
2006/2007 10 MKS Holešov 2277 Neoral Antonín AŠK DA Olomouc 2143 ½ soutěž
2006/2007 8 MKS Holešov 2277 Ponížil Cyril ŠK SK Zlín B 2273 1 soutěž
2006/2007 7 MKS Holešov 2277 Opravil Karel LOKO Zábřeh 2157 0 soutěž
2006/2007 5 MKS Holešov 2277 Spodný Josef ŠK 64 Brno 2077 1 soutěž
2006/2007 3 MKS Holešov 2277 Jablonický František SK Boršice 0 soutěž
2006/2007 2 MKS Holešov 2277 Šenkýř Martin ŠK SK Zlín C 2117 1 soutěž
2006/2007 9 Orel Ořechov "A" 2277 Šplíchal Stanislav Mittal Ostrava "A" 2209 0 soutěž
2006/2007 8 Orel Ořechov "A" 2277 Antošík Alois ŠK Stonava "A" 2251 1 soutěž
2006/2007 6 Orel Ořechov "A" 2277 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž "A" 2297 ½ soutěž
2006/2007 5 Orel Ořechov "A" 2277 Suchomel Jan Tatran Litovel "A" 2230 0 soutěž
2006/2007 3 Orel Ořechov "A" 2277 Brychta David ŠK Gordic Jihlava "A" 2137 0 soutěž
2006/2007 1 Orel Ořechov "A" 2277 Bažant Petr ŠK Staré Město 1923 2324 0 soutěž
2005/2006 11 OREL OŘECHOV 2291 Vymazal Bronislav LOKOMOTIVA BRNO C 2206 0 soutěž
2005/2006 10 OREL OŘECHOV 2291 Vachtfeidl Petr GORDIC JIHLAVA B 2087 1 soutěž
2005/2006 9 OREL OŘECHOV 2291 Česenek Jiří SOKOL ZAJEČICE 1936 1 soutěž
2005/2006 8 OREL OŘECHOV 2291 Zavadil Michal DURAS BRNO C 2155 ½ soutěž
2005/2006 7 OREL OŘECHOV 2291 Polách Daneš SOKOL RUDICE 1952 1 soutěž
2005/2006 5 OREL OŘECHOV 2291 Mareš Jaroslav ŠK 64 BRNO 2091 ½ soutěž
2005/2006 4 OREL OŘECHOV 2291 Kulovaná Eva TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU 2153 1 soutěž
2005/2006 3 OREL OŘECHOV 2291 Macharáček Šimon DURAS BRNO B 2194 ½ soutěž
2005/2006 2 OREL OŘECHOV 2291 Chládek Václav GARDE LIPOVEC 2139 ½ soutěž
2005/2006 11 MKS Holešov B 2291 Tkadlec Miloslav TJ Rožnov p.Radh. 2119 1 soutěž
2005/2006 7 MKS Holešov B 2291 Lev Pavel TJ Val. Meziříčí 2222 1 soutěž
2005/2006 1 MKS Holešov B 2291 Balážec Ludovít ŠK Zlín D 2026 ½ soutěž
2003/2004 10 Spartak Přerov 2238 Popelka Josef Sokol Přemyslovice 2121 1 soutěž
2003/2004 9 Spartak Přerov 2238 Hastík Svatopluk ŠK Jeseník 2096 ½ soutěž
2003/2004 8 Spartak Přerov 2238 Kozák Petr AŠK DA Olomouc 2117 1 soutěž
2003/2004 3 Spartak Přerov 2238 Závůrka Roman SK Prostějov B 2186 ½ soutěž
2003/2004 1 Spartak Přerov 2238 Navrátil Jiří TJ Unex Uničov 2163 1 soutěž