Hráč Vrána František

Vrána František

User Pic
Jméno: Vrána František
Oddíl: ŠK Staré Město
Výkonnostní třída / Titul: FM
Elo národní: 2218
Elo mezinárodní: 2254
ID: 166
FIDE ID: 302066
Rok narození: 1960
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 ŠK Staré Město 2264 2239 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž 2163 2132 ½
2018/2019 7 ŠK Staré Město 2271 2239 Fargač Martin TŽ Třinec 2246 2221 1
2018/2019 1 ŠK Staré Město 2252 2220 Hladík Oto TJ Ostrava 2163 2165 1
2018/2019 7 ŠK Staré Město D 2271 2239 Mrkus František ŠK Staré Město C 2114 2091 ½
2018/2019 6 ŠK Staré Město D 2265 2239 Volčík Luděk SK Boršice A 2122 2123 ½
2018/2019 4 ŠK Staré Město D 2254 2220 Brázdil Roman Sokol Postoupky A 2083 2060 1
2018/2019 9 ŠK Staré Město B 2271 2239 Závůrka Roman SK Prostějov 2172 2135 ½
2018/2019 8 ŠK Staré Město B 2271 2239 Malčánek Jan ŠK Zlín 2098 2114 0
2018/2019 5 ŠK Staré Město B 2254 2220 Holtman Teodor ŠK Velké Losiny 2237 0 ½
2018/2019 4 ŠK Staré Město B 2254 2220 Kapusta Petr TJ Vlčnov 2217 2217 1
2018/2019 3 ŠK Staré Město B 2256 2220 Beil Martin ŠO Kunovice 2180 2227 ½
2017/2018 10 ŠK Staré Město 2260 2237 Goluch Piotr Panda Rychnov nad Kněžnou A 2324 0 0
2017/2018 7 ŠK Staré Město 2247 2237 Mudrák Josef Slavia Kroměříž 2275 2269 1
2017/2018 4 ŠK Staré Město 2260 2237 Richterová Nataša Agentura 64 Grygov 2177 2189 1
2017/2018 1 ŠK Staré Město 2253 2220 Mrva Marek TJ Ostrava "A" 2223 2217 1
2017/2018 11 ŠK Staré Město B 2254 2237 Moštěk Jan TJ Vlčnov 1802 1750 ½
2017/2018 9 ŠK Staré Město B 2247 2237 Horák Bronislav ŠK Kuřim 1962 1929 ½
2017/2018 8 ŠK Staré Město B 2247 2237 Šenkýř Martin ŠK Zlín 2106 2124 1
2017/2018 7 ŠK Staré Město B 2256 2237 Novosadová Kristýna Jezdci Jundrov 2245 2216 0
2017/2018 6 ŠK Staré Město B 2256 2237 Parák Dominik Zbrojovka Vsetín 2053 2050 ½
2017/2018 5 ŠK Staré Město B 2260 2237 Hájek Oskar SK Podlužan Prušánky 2150 2145 1
2017/2018 4 ŠK Staré Město B 2260 2237 Hejný Jaroslav ŠK Agrotec Hustopeče 2028 2043 ½
2017/2018 3 ŠK Staré Město B 2260 2237 David Pavel ŠK GARDE Lipovec 2314 2306 ½
2016/2017 11 �K Star� M�sto B 2207 2185 Kratochvíl Josef �K GARDE Lipovec 2268 2248 ½
2016/2017 10 �K Star� M�sto B 2207 2185 Danada Tomáš SK Podlu�an Pru��nky 2197 ½
2016/2017 6 �K Star� M�sto B 2207 2185 Kredl Karel Spartak Adamov 2102 2083 0
2016/2017 3 �K Star� M�sto B 2207 2185 Pala Vladimír �achy Ho���lkov� 2242 2197 ½
2016/2017 1 �K Star� M�sto B 2207 2185 Majer Jiří �K Ku�im 2096 2031 1
2016/2017 11 ŠK Staré Město 2207 2185 Mudrák Josef Slavia Kroměříž 2298 2295 1
2016/2017 10 ŠK Staré Město 2207 2185 Mrva Marek TJ Ostrava 2227 2200 1
2016/2017 9 ŠK Staré Město 2207 2185 Machlowski Slawomir Region Panda 2096 2159 0
2016/2017 7 ŠK Staré Město 2207 2185 Hodovský Jiří ŠK Zlín 2099 2107 ½
2016/2017 6 ŠK Staré Město 2207 2185 Žigo Viktor ŠK Gordic Jihlava 2265 2260 ½
2016/2017 5 ŠK Staré Město 2207 2185 Chytilek Roman TŽ Třinec 2328 2337 ½
2016/2017 4 ŠK Staré Město 2207 2185 Bulava Petr Baník Havířov 2101 2102 1
2016/2017 3 ŠK Staré Město 2207 2185 Tikovský Alexandr Moravská Slavia Brno 2187 2198 ½
2016/2017 2 ŠK Staré Město 2207 2185 Zvolánek Libor Agentura 64 Grygov 2212 2179 ½
2016/2017 1 ŠK Staré Město 2207 2185 Čempel Jaroslav KVS EKODIVIZE Opava 2182 2140 ½
2015/2016 11 ŠK Staré Město "B" 2207 2185 Vrátný Radim Labortech Ostrava "B" 2179 2210 ½
2015/2016 10 ŠK Staré Město "B" 2207 2185 Navrátilík Pavel Sokol Postoupky 2078 2090 1
2015/2016 9 ŠK Staré Město "B" 2207 2185 Pastirčák Milan Slavia Kroměříž "B" 2365 2336 0
2015/2016 8 ŠK Staré Město "B" 2207 2185 Dostál Radim ŠK Slavoj Poruba "B" 2077 2068 1
2015/2016 7 ŠK Staré Město "B" 2207 2185 Pala Vladimír Sokol Hošťálková 2242 2197 0
2015/2016 6 ŠK Staré Město "B" 2207 2185 Miturová Magdaléna Slavoj Český Těšín 2157 2151 1
2015/2016 5 ŠK Staré Město "B" 2207 2185 Čempel Jaroslav Baník Havířov 2182 2140 0
2015/2016 4 ŠK Staré Město "B" 2207 2185 Parák Dominik Zbrojovka Vsetín 2106 2088 1
2015/2016 1 ŠK Staré Město "B" 2207 2185 Zabystrzan Pavel TJ Slovan Havířov 2267 2281 ½
2015/2016 11 ŠK Staré Město "A" 2207 2185 Kubík Michael Beskydská šachová škola F-M "B" 2226 2277 0
2015/2016 10 ŠK Staré Město "A" 2207 2185 Kapusta Petr Slavia Kroměříž "A" 2156 2072 ½
2015/2016 7 ŠK Staré Město "A" 2207 2185 Muratidis Nikos KVS EKODIVIZE Opava 2194 2156 0
2015/2016 4 ŠK Staré Město "A" 2207 2185 Karlík Ondřej ŠK Zlín "A" 2199 2186 1
2015/2016 3 ŠK Staré Město "A" 2207 2185 Zimniok Lubomír ŠK Karviná "A" 2087 2114 1
2015/2016 2 ŠK Staré Město "A" 2207 2185 Lorenc Oldřich TJ Štefanydes Polička 2063 2068 0
2014/2015 11 ŠK Staré Město „A“ 2249 2257 Chytilek Roman ŠK Duras BVK „A“ 2362 2364 0
2014/2015 7 ŠK Staré Město „A“ 2249 2257 Kracík Tomáš Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2203 2225 0
2014/2015 6 ŠK Staré Město „A“ 2249 2257 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim 2265 2265 0
2014/2015 5 ŠK Staré Město „A“ 2249 2257 Mičánek Tomáš ŠK Duras BVK „B“ 2108 2092 1
2014/2015 3 ŠK Staré Město „A“ 2249 2257 Novosadová Kristýna Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2177 2197 0
2014/2015 1 ŠK Staré Město „A“ 2249 2257 Cagašík Tomáš Slavia Kroměříž „A“ 2235 2237 0
2014/2015 11 ŠK Staré Město B 2249 2257 Koutný Petr ŠK Zlín B 2095 2098 1
2014/2015 10 ŠK Staré Město B 2249 2257 Hošek Martin ŠK Vinohrady Brno 2079 2078 ½
2014/2015 8 ŠK Staré Město B 2249 2257 Pisk Petr Moravská Slavia Brno 2394 2394 0
2014/2015 7 ŠK Staré Město B 2249 2257 Dirgas Josef ŠK Hustopeče 2078 2085 1
2014/2015 6 ŠK Staré Město B 2249 2257 Lakatoš Tomáš OREL Ořechov 2102 0
2014/2015 5 ŠK Staré Město B 2249 2257 Lednický Martin ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2269 2233 ½
2014/2015 4 ŠK Staré Město B 2249 2257 Kratochvíl Josef ŠK GARDE Lipovec 2236 2247 1
2014/2015 2 ŠK Staré Město B 2249 2257 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž B 2248 2249 ½
2014/2015 1 ŠK Staré Město B 2249 2257 Mayer Josef TJ Podlužan Prušánky 2084 2057 1
2013/2014 11 ŠK Staré Město “A“ 2261 2252 Hodovský Jiří ŠK Zlín “A“ 2129 2111 ½
2013/2014 10 ŠK Staré Město “A“ 2261 2252 Strašil Pavel TJ Tatran Litovel “B“ 2121 2120 1
2013/2014 5 ŠK Staré Město “A“ 2261 2252 Malivánek Jiří TJ ŠO Chrudim 2163 2163 1
2013/2014 11 ŠK Staré Město E 2261 2252 Symerský Petr TJ Dolní Němčí A 2134 2126 ½
2013/2014 10 ŠK Staré Město E 2261 2252 Volčík Luděk SK Boršice B 2045 2027 1
2013/2014 9 ŠK Staré Město E 2261 2252 Kolouch Jiří TJ Bojkovice A 1883 1883 1
2013/2014 8 ŠK Staré Město E 2261 2252 Staňa Marek TJ Vlčnov A 1942 2015 ½
2013/2014 6 ŠK Staré Město E 2261 2252 Mikulčík Josef Spartak Uherský Brod 1847 1896 1
2013/2014 5 ŠK Staré Město E 2261 2252 Prachař Mojmír ŠO TJ Zborovice A 1898 1
2013/2014 3 ŠK Staré Město E 2261 2252 Tomek Josef TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1885 1
2013/2014 2 ŠK Staré Město E 2261 2252 Jablečník Gustav Slavia Kroměříž D 2090 2096 ½
2013/2014 1 ŠK Staré Město E 2261 2252 Rojar Libor TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1962 1914 1
2012/2013 10 ŠK Staré Město C 2282 2279 Kunc Miroslav TJ FS NAPAJEDLA 2070 2071 ½
2012/2013 9 ŠK Staré Město C 2282 2279 Vyskočil Neklan ŠK KME-DDM Kuřim 2368 2336 0
2012/2013 7 ŠK Staré Město C 2282 2279 Blahynka Martin ŠK Duras BVK B 2153 2153 1
2012/2013 6 ŠK Staré Město C 2282 2279 Gaša Andrej TJ Podlužan Prušánky 2282 2256 ½
2012/2013 4 ŠK Staré Město C 2282 2279 Bažant Petr ŠK Staré Město B 2376 2370 ½
2012/2013 2 ŠK Staré Město C 2282 2279 Gabriel Adam TJ ŠK Veselí nad Moravou 2129 2152 0
2012/2013 1 ŠK Staré Město C 2282 2279 Kuchynka Lukáš ŠK HPM TEC Hustopeče 2310 2350 ½
2012/2013 10 ŠK Staré Město “A“ 2282 2279 Sluka Radek A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2292 2296 0
2012/2013 8 ŠK Staré Město “A“ 2282 2279 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž “A“ 2306 2311 ½
2012/2013 7 ŠK Staré Město “A“ 2282 2279 Zabystrzan Pavel SK Slavia Orlová “A“ 2302 2295 ½
2012/2013 6 ŠK Staré Město “A“ 2282 2279 Hába Zdeněk ŠK Gordic Jihlava 2210 2220 1
2012/2013 5 ŠK Staré Město “A“ 2282 2279 Buchníček Petr ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2352 2321 0
2012/2013 4 ŠK Staré Město “A“ 2282 2279 Worek Joanna Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2278 2274 ½
2012/2013 3 ŠK Staré Město “A“ 2282 2279 Krčál Michal ŠK Zlín “A“ 2152 2156 0
2012/2013 1 ŠK Staré Město “A“ 2282 2279 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny “B“ 2163 2150 ½
2011/2012 11 ŠK Staré Město C 2249 2290 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž B 2286 2282 0
2011/2012 10 ŠK Staré Město C 2249 2290 Šenkýř Martin ŠK Zlín C 2202 2201 1
2011/2012 6 ŠK Staré Město C 2249 2290 Sekanina Jiří Spartak Adamov 2146 2150 1
2011/2012 10 ŠK Staré Město 2249 2290 Lys Josef Šachový klub Karviná 2184 2213 ½
2011/2012 8 ŠK Staré Město 2249 2290 Sikora Jan TŽ Třinec 2251 2253 ½
2011/2012 7 ŠK Staré Město 2249 2290 Rodshtein Tereza Slavia Orlová 2244 2229 1
2011/2012 6 ŠK Staré Město 2249 2290 Bachořík Otto Labortech Ostrava B 2166 2159 1
2011/2012 4 ŠK Staré Město 2249 2290 Neoral Antonín Tatran Litovel B 2150 2153 ½
2011/2012 3 ŠK Staré Město 2249 2290 Bačák Petr Slavia Kroměříž 2015 2013 1
2010/2011 9 ŠK Staré Město C 2305 Dočekal Jan SPgŠ+G Znojmo 2261 0
2010/2011 8 ŠK Staré Město C 2305 Dvořák Martin TJ Sokol Postoupky 2151 1
2010/2011 7 ŠK Staré Město C 2305 Sojka Aleš ŠK Holešov 2145 1
2010/2011 6 ŠK Staré Město C 2305 Federič Jozef ŠK HPM TEC Hustopeče 2262 1
2010/2011 4 ŠK Staré Město C 2305 Koutný Petr ŠK Zlín C 2200 0
2010/2011 3 ŠK Staré Město C 2305 Závůrka Roman SK Prostějov 2199 1
2010/2011 1 ŠK Staré Město C 2305 Pagerka Martin SK Boršice 1
2010/2011 11 SK Stare Mesto 2305 Olšar Jaroslav Jakl Karvina 2266 0
2010/2011 10 SK Stare Mesto 2305 Píza Vlastimil SK Gordic 2264 1
2010/2011 9 SK Stare Mesto 2305 Biolek Richard A64 Grygov B 2433 0
2010/2011 8 SK Stare Mesto 2305 Kocián Karel TJ TZ Trinec B 2217 0
2010/2011 7 SK Stare Mesto 2305 Butkiewicz Lukasz Tatran Litovel B 2408 ½
2010/2011 6 SK Stare Mesto 2305 Chytilek Roman SK Zlin B 2366 ½
2010/2011 5 SK Stare Mesto 2305 Daneš Jaroslav Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2285 0
2010/2011 4 SK Stare Mesto 2305 Skácelík Petr SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2238 0
2010/2011 3 SK Stare Mesto 2305 Dawidów Jacek Slavia Orlova 2285 ½
2010/2011 2 SK Stare Mesto 2305 Poloch Petr Mittal Ostrava 2268 ½
2010/2011 1 SK Stare Mesto 2305 Mudrák Josef Slavoj Ostrava - Poruba 2363 0
2009/2010 11 ŠK Staré Město 2285 Mazoch Jiří Slavia Kroměříž 2110 1
2009/2010 10 ŠK Staré Město 2285 Kuboš Rostislav SK Slavia Orlová 2205 ½
2009/2010 9 ŠK Staré Město 2285 Šplíchal Stanislav TJ Mittal Ostrava 2225 0
2009/2010 8 ŠK Staré Město 2285 Stratil Ladislav Tatran Litovel A 2353 0
2009/2010 7 ŠK Staré Město 2285 Krejčí Jan Tatran Litovel B 2163 0
2009/2010 6 ŠK Staré Město 2285 Olšar Jaroslav Jakl Karvina 2270 ½
2009/2010 5 ŠK Staré Město 2285 Krajina Aleš ŠK Labortech Ostrava 2204 1
2009/2010 4 ŠK Staré Město 2285 Sikorová Olga TŽ Třinec B 2256 ½
2009/2010 3 ŠK Staré Město 2285 Sedláček Oldřich ŠK Gordic Jihlava 2296 1
2009/2010 2 ŠK Staré Město 2285 Řezníček Jan ŠK Vysoké Mýto 2198 ½
2009/2010 1 ŠK Staré Město 2285 Bolacký Jiří ŠK Slavoj Poruba 2248 1
2009/2010 11 ŠK Staré Město B 2285 Federič Jozef ŠK HPM TEC Hustopeče 2262 1
2009/2010 10 ŠK Staré Město B 2285 Jablečník Gustav Slavia Kroměříž B 2129 ½
2009/2010 9 ŠK Staré Město B 2285 Augustin Josef ŠK Lokomotiva Brno C 2306 ½
2009/2010 8 ŠK Staré Město B 2285 Spodný Josef ŠK 64 Brno 2128 1
2009/2010 4 ŠK Staré Město B 2285 Kapusta Petr ŠK Staré Město C 2135 ½
2008/2009 11 ŠK Staré Město B 2302 Dvořák Martin AŠK DA Olomouc 2063 1
2008/2009 10 ŠK Staré Město B 2302 Šobáň Jaroslav A64 PROCLIENT Grygov B 2151 1
2008/2009 9 ŠK Staré Město B 2302 Karpilovský Oleg ŠK DURAS BVK Královo Pole C 2266 ½
2008/2009 7 ŠK Staré Město B 2302 Sháněl Jaroslav ŠK Staré Město C 2132 1
2008/2009 5 ŠK Staré Město B 2302 Bažant Petr ŠK Zlín B 2308 ½
2008/2009 4 ŠK Staré Město B 2302 Mudrák Josef MKS Holešov 2346 0
2008/2009 2 ŠK Staré Město B 2302 Pakosta Miroslav ŠK Lokomotiva Brno B 2156 1
2008/2009 1 ŠK Staré Město B 2302 Bělunek Vladimír TJ Tatran Litovel B 2295 0
2007/2008 11 ŠK Staré Město C 2312 Vrtal Jaroslav SK Boršice 2128 1
2007/2008 8 ŠK Staré Město C 2312 Seitler Andrej ŠK Lokomotiva Brno B ½
2007/2008 7 ŠK Staré Město C 2312 Roubalík Jakub ŠK Zlín B 2297 ½
2007/2008 5 ŠK Staré Město C 2312 Neoral Antonín AŠK DA Olomouc 2144 ½
2007/2008 4 ŠK Staré Město C 2312 Bureš Jaroslav SK Prostějov 2258 1
2007/2008 3 ŠK Staré Město C 2312 Strašil Pavel Tatran Litovel B 2186 ½
2006/2007 10 ŠK Staré Město 1923 2296 Vymazal Bronislav Lokomotiva Brno "B" 2271 0
2006/2007 9 ŠK Staré Město 1923 2296 Mudrák Josef Slavia Kroměříž "A" 2350 1
2006/2007 8 ŠK Staré Město 1923 2296 Žilka Štěpán Tatran Litovel "A" 2373 0
2006/2007 7 ŠK Staré Město 1923 2296 Vyskočil Neklan ŠK Duras Brno "A" 2339 1
2006/2007 6 ŠK Staré Město 1923 2296 Kulovaná Eva ŠK Gordic Jihlava "A" 2252 ½
2006/2007 5 ŠK Staré Město 1923 2296 Biolek Richard TŽ Třinec "B" 2288 ½
2006/2007 4 ŠK Staré Město 1923 2296 Břečka Ivan Mittal Ostrava "A" 2343 ½
2006/2007 3 ŠK Staré Město 1923 2296 Hrivňák Daniel Slavoj Poruba "A" 2258 1
2006/2007 2 ŠK Staré Město 1923 2296 Jurásek Miroslav ŠK Staré Město 2298 1
2006/2007 1 ŠK Staré Město 1923 2296 Nehybka Jiří Orel Ořechov "A" 2214 1
2006/2007 9 ŠK Staré Město C 2296 Navrátilík Pavel MKS Holešov B 2141 ½
2006/2007 1 ŠK Staré Město C 2296 Rachůnek Milan ŠK Staré Město E 2055 1
2005/2006 11 ŠK Staré Město "A" 2272 Vyskočil Neklan ŠK DURAS Brno "A" 2318 ½
2005/2006 10 ŠK Staré Město "A" 2272 Kubala Martin BŠS Frýdek-Místek "A" 2390 1
2005/2006 9 ŠK Staré Město "A" 2272 Malinovský Karel Slavia Kroměříž "A" 2317 1
2005/2006 8 ŠK Staré Město "A" 2272 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun "A" 2276 1
2005/2006 6 ŠK Staré Město "A" 2272 Vesselovsky Serguei Tatran Litovel "A" 2409 ½
2005/2006 5 ŠK Staré Město "A" 2272 Neděla Vlastimil Mittal Ostrava "A" 2376 ½
2005/2006 4 ŠK Staré Město "A" 2272 Babula Milan TŽ Třinec "B" 2314 0
2005/2006 3 ŠK Staré Město "A" 2272 Olšar Jaroslav Jakl Karviná "A" 2285 ½
2005/2006 2 ŠK Staré Město "A" 2272 Žigo Viktor ŠK Gordic Jihlava "A" 2258 ½
2005/2006 1 ŠK Staré Město "A" 2272 Hrivňák Daniel Slavoj Poruba "A" 2267 0
2005/2006 11 ŠK Staré Město B 2272 Lev Pavel ŠKZ Vsetín 2222 1
2005/2006 10 ŠK Staré Město B 2272 Brázdil Roman Slavia Kroměříž B 2123 1
2005/2006 9 ŠK Staré Město B 2272 Mudrák Josef MKS Holešov 2354 0
2005/2006 8 ŠK Staré Město B 2272 Mišta Ladislav Tatran Litovel B 2137 1
2005/2006 7 ŠK Staré Město B 2272 Hudeček Jan TJ Loko Uherský Ostroh 2302 ½
2005/2006 6 ŠK Staré Město B 2272 Symerský Petr TJ Sokol Bzenec 2101 1
2005/2006 5 ŠK Staré Město B 2272 Křížek František SK Boršice 2080 1
2005/2006 3 ŠK Staré Město B 2272 Pala Vladimír SK Prostějov 2235 ½
2004/2005 11 ŠK Staré Město B 2271 Opravil Karel LOKO Zábřeh 2063 ½
2004/2005 10 ŠK Staré Město B 2271 Fuksík Jakub A64 Mipap Grygov B 2226 1
2004/2005 8 ŠK Staré Město B 2271 Straděj Vlastimil ŠK Zbrojovka Vsetín 2157 1
2004/2005 7 ŠK Staré Město B 2271 Zapletal Jiří TJ Unex ŠK Uničov 2154 1
2004/2005 5 ŠK Staré Město B 2271 Jablonický František SK Boršice 1
2004/2005 4 ŠK Staré Město B 2271 Stýblo Michal Tatran Litovel B 2233 1
2004/2005 3 ŠK Staré Město B 2271 Pecina Michal Slavia Kroměříž C 2194 ½
2004/2005 1 ŠK Staré Město B 2271 Sabol Marian TJ Lanškroun 2347 ½
2004/2005 9 ŠK Staré Město A" 2271 Bureš Vít Duras BVK Brno A" 2192 0
2004/2005 7 ŠK Staré Město A" 2271 Kulovaná Eva CD Rating Brno 2183 1
2004/2005 6 ŠK Staré Město A" 2271 Zimniok Lubomír Jakl Karviná A" 2196 1
2004/2005 5 ŠK Staré Město A" 2271 Kapusta Petr TJ Uherský Ostroh 2137 1
2004/2005 3 ŠK Staré Město A" 2271 Rakús Pavel MSA Dolní Benešov 2074 1
2004/2005 2 ŠK Staré Město A" 2271 Beil Zdeněk Tatran Litovel 2313 ½
2004/2005 1 ŠK Staré Město A" 2271 Kretek Břetislav TŽ Třinec B" 2245 ½
2003/2004 11 ŠK Staré Město 2305 Karpilovský Oleg Duras BVK Brno 2252 0
2003/2004 10 ŠK Staré Město 2305 Caletka Radomír Slezan Opava 2124 1
2003/2004 9 ŠK Staré Město 2305 Suchomel Jan Tatran Litovel 2213 ½
2003/2004 8 ŠK Staré Město 2305 Mičulka Petr TJ Náměšť n/Osl. 2093 1
2003/2004 7 ŠK Staré Město 2305 Jasný Stanislav VP Frýdek-Místek 2276 0
2003/2004 6 ŠK Staré Město 2305 Krejčí Jakub Slavoj Poruba 2254 1
2003/2004 5 ŠK Staré Město 2305 Sikorová Olga TŽ Třinec 2241 0
2003/2004 2 ŠK Staré Město 2305 Nepomucký Ondřej Garde Brno 2142 ½
2003/2004 1 ŠK Staré Město 2305 Brázdil Roman TJ Uherský Ostroh 2211 1
2003/2004 11 ŠK Staré Město B 2305 Beil Martin Tatran Litovel B 2171 1
2003/2004 8 ŠK Staré Město B 2305 Doležel Jaromír ŠK Šumperk 2163 1
2003/2004 7 ŠK Staré Město B 2305 Roubalík Vlastimil ŠK Zlín B 2101 1
2003/2004 5 ŠK Staré Město B 2305 Opravil Karel Loko Zábřeh 2138 1
2003/2004 4 ŠK Staré Město B 2305 Blümel Otto Slavia Kroměříž A 2215 ½
2003/2004 3 ŠK Staré Město B 2305 Jablonický František SK Boršice 2215 1
2003/2004 2 ŠK Staré Město B 2305 Závůrka Roman SK Prostějov 2186 0
2003/2004 1 ŠK Staré Město B 2305 Obšivač Josef A64 Grygov B 2361 0