Hráč Peša Ladislav

Peša Ladislav

User Pic
Jméno: Peša Ladislav
Oddíl: ŠK Střelice
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1853
Elo mezinárodní: 1970
ID: 2133
FIDE ID: 317640
Rok narození: 1955
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 ŠK Střelice 1970 1860 Kudláček Jaroslav ŠK Kuřim B 1880 1841 ½
2018/2019 8 ŠK Střelice 1970 1860 Vítovec Jiří ŠK 64 Brno 1943 1905 ½
2018/2019 7 ŠK Střelice 1970 1860 Řehůřek Karel Moravská Slavia Brno C 1743 1815 0
2018/2019 6 ŠK Střelice 1970 1860 Dobeš Oldřich Optika Medek TJ Hodonice 2013 1944 ½
2018/2019 5 ŠK Střelice 1970 1860 Tajovský Šimon ŠK Kuřim D 1450 1541 1
2018/2019 4 ŠK Střelice 1970 1860 Doležal Ladislav TJ Znojmo B 1847 1847 ½
2018/2019 3 ŠK Střelice 1970 1860 Pelikán Jaromír ŠK Lokomotiva Brno C 1746 1756 ½
2017/2018 9 ŠK Střelice 1970 1870 Tioka Zdeněk Jezdci Jundrov "B" 1895 1913 0
2017/2018 8 ŠK Střelice 1970 1870 Kureš Miroslav ŠK Lokomotiva Brno "D" 1597 1569 1
2017/2018 7 ŠK Střelice 1970 1870 Holienka Ladislav ŠK Břežany 0 1623 1
2017/2018 6 ŠK Střelice 1970 1870 Keprt Tomáš ŠK Kuřim "B" 1500 1900 ½
2017/2018 5 ŠK Střelice 1970 1870 Kolek Josef TJ Slovan Ivančice 1817 1832 ½
2017/2018 4 ŠK Střelice 1970 1870 Řehůřek Karel Moravská Slavia Brno "C" 1728 1817 ½
2017/2018 3 ŠK Střelice 1970 1870 Všetečka Milan ŠK 64 Brno 0 1663 ½
2017/2018 2 ŠK Střelice 1970 1870 Koblížek Antonín ŠK Duras BVK Královo Pole "D" 1999 1917 ½
2017/2018 1 ŠK Střelice 1970 1870 Halbrštat Petr TJ Znojmo "B" 1564 1614 ½
2016/2017 9 ŠK Střelice A 1970 1878 Doležal Ladislav TJ Znojmo B 1844 ½
2016/2017 8 ŠK Střelice A 1970 1878 Kábela Milan TJ Slovan - Žaluzie Koblížek Ivančice 1852 ½
2016/2017 7 ŠK Střelice A 1970 1878 Forman Robert ŠK Sebranci RH 1662 ½
2016/2017 6 ŠK Střelice A 1970 1878 Přibyl René ŠK Bystrc Oilers 1987 1999 ½
2016/2017 5 ŠK Střelice A 1970 1878 Slezák Jiří Jezdci Jundrov C 1753 ½
2016/2017 4 ŠK Střelice A 1970 1878 Pelikán Jaromír ŠK Lokomotiva Brno E 1832 1848 ½
2016/2017 3 ŠK Střelice A 1970 1878 Rokos Jiří VSK Univerzita Brno B 1831 0
2016/2017 2 ŠK Střelice A 1970 1878 Fencl Václav ŠK Duras BVK D 1693 1997 0
2016/2017 1 ŠK Střelice A 1970 1878 Kaplan Milan ŠK Střelice B 1803 1795 1
2015/2016 7 ŠK Střelice A 1970 1878 Uhmann Jan Univerzita Brno B 2059 2054 ½
2015/2016 6 ŠK Střelice A 1970 1878 Jurásek Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno E 1681 1747 ½
2015/2016 5 ŠK Střelice A 1970 1878 Pecha Tomáš Moravská Slavia Brno B 2167 2195 ½
2015/2016 4 ŠK Střelice A 1970 1878 Kolařík Jan ŠK Kuřim C 1773 ½
2015/2016 3 ŠK Střelice A 1970 1878 Koblížek Antonín Duras Brno D 1999 1946 ½
2015/2016 2 ŠK Střelice A 1970 1878 Sysel Jiří TJ Slovan - Gold reklama Ivančice 1996 1994 ½
2015/2016 1 ŠK Střelice A 1970 1878 Doležal Ladislav TJ Znojmo B 1844 ½
2014/2015 9 ŠK Střelice A 1970 1917 Voborný David ŠK Sebranci RH 1908 1845 0
2014/2015 8 ŠK Střelice A 1970 1917 Kubíček Jiří Šachy Zastávka 1859 1918 1
2014/2015 7 ŠK Střelice A 1970 1917 Kopeček Ivan Moravská Slavia Brno B 1938 1943 0
2014/2015 6 ŠK Střelice A 1970 1917 Novotný Jan ŠK Lokomotiva Brno G 1999 0
2014/2015 5 ŠK Střelice A 1970 1917 Effenberger Adam ŠK Lokomotiva Brno E 1783 1761 0
2014/2015 4 ŠK Střelice A 1970 1917 Horký Jaroslav TJ Znojmo B 1908 0
2014/2015 3 ŠK Střelice A 1970 1917 Růžička Josef TJ Znojmo A 1992 2018 ½
2014/2015 2 ŠK Střelice A 1970 1917 Sysel Jiří ŠK Tetčice B 2018 2001 0
2014/2015 1 ŠK Střelice A 1970 1917 Vašek Michael ŠK Kuřim C 1814 ½
2013/2014 9 ŠK Střelice "A" 1970 1908 Fiala Václav Jezdci Jundrov 2182 2194 0
2013/2014 8 ŠK Střelice "A" 1970 1908 Makalouš Dan ŠK Lokomotiva Brno "E" 1431 1
2013/2014 7 ŠK Střelice "A" 1970 1908 Růžička Josef TJ Znojmo "B" 2034 2034 ½
2013/2014 6 ŠK Střelice "A" 1970 1908 Dobeš Oldřich ŠK Sebranci RH 2044 2011 ½
2013/2014 5 ŠK Střelice "A" 1970 1908 Vitula Jan ŠK Lokomotiva Brno "D" 1943 1
2013/2014 4 ŠK Střelice "A" 1970 1908 Vašek Michael ŠK Kuřim "C" 1805 1
2013/2014 3 ŠK Střelice "A" 1970 1908 Přibyl Radek ŠK Tetčice "B" 1976 2039 0
2013/2014 2 ŠK Střelice "A" 1970 1908 Lamser Miroslav ŠK Duras Královo Pole "D" 2069 2025 ½
2013/2014 1 ŠK Střelice "A" 1970 1908 Staněk Stanislav Moravská Slavia Brno "B" 1941 1967 0
2012/2013 11 Sokol Střelice A 1970 1900 Tsenov Tsvetoslav Šachový klub Lokomotiva Brno E 2144 0
2012/2013 10 Sokol Střelice A 1970 1900 Glacner Karel TJ Čechie Zastávka 1600 1624 1
2012/2013 9 Sokol Střelice A 1970 1900 Kubát Pavel TJ Slovan Ivančice 1899 1917 ½
2012/2013 8 Sokol Střelice A 1970 1900 Šebek Jan VSK Univerzita Brno 1846 1
2012/2013 7 Sokol Střelice A 1970 1900 Riška Lubomír SPgŠ + G Znojmo A 2205 2210 ½
2012/2013 6 Sokol Střelice A 1970 1900 Vitula Jan Šachový klub Lokomotiva Brno F 1965 ½
2012/2013 5 Sokol Střelice A 1970 1900 Přibyl Radek ŠK Tetčice B 1849 2076 0
2012/2013 4 Sokol Střelice A 1970 1900 Jelen Jiří TJ Znojmo B 1849 1892 ½
2012/2013 3 Sokol Střelice A 1970 1900 Tomíška Miroslav ŠK Duras BVK Královo Pole D 1928 ½
2012/2013 1 Sokol Střelice A 1970 1900 Laštovička František ŠK Kuřim C 1853 1775 ½
2011/2012 11 Sokol Střelice A 1970 1886 Vitula Jan Lokomotiva Brno F 1941 ½
2011/2012 10 Sokol Střelice A 1970 1886 Horký Jaroslav TJ Znojmo B 1876 ½
2011/2012 9 Sokol Střelice A 1970 1886 Zemánek Jaroslav SK KME-DDM Kuřim C 1828 1
2011/2012 8 Sokol Střelice A 1970 1886 Parák Dominik SPgŠ+G Znojmo 2160 2138 0
2011/2012 7 Sokol Střelice A 1970 1886 Přibyl René SK Tetčice 2040 2070 0
2011/2012 4 Sokol Střelice A 1970 1886 Glacner Karel TJ ČECHIE Zastávka 1669 1611 1
2011/2012 3 Sokol Střelice A 1970 1886 Krystl Jaromír TJ Slovan Ivančice 1807 1
2011/2012 2 Sokol Střelice A 1970 1886 Vojáček Zdeněk SK Duras BVK Brno Královo Pole D 1906 1925 ½
2011/2012 1 Sokol Střelice A 1970 1886 Blahák Jan Sokol Střelice B 1725 1
2010/2011 11 Sokol Strelice A 1905 Žitný Petr Lokomotiva Brno E 1894 ½
2010/2011 10 Sokol Strelice A 1905 Novotný Jan Lokomotiva Brno F 1968 ½
2010/2011 9 Sokol Strelice A 1905 Šic Miloš TJ CECHIE Zastavka 1628 1
2010/2011 8 Sokol Strelice A 1905 Nekula Richard TJ Znojmo B 1991 0
2010/2011 7 Sokol Strelice A 1905 Snášel Michal SK KME-DDM Kurim C 1803 0
2010/2011 6 Sokol Strelice A 1905 Šrámek Josef BK Moravska Slavia Brno 2048 0
2010/2011 5 Sokol Strelice A 1905 Smrčka Filip SPgS Znojmo B 1416 1
2010/2011 4 Sokol Strelice A 1905 Krystl Jaromír TJ Slovan Ivancice 1773 0
2010/2011 3 Sokol Strelice A 1905 Tomíška Miroslav SK Duras BVK Brno Kralovo Pole D 1965 ½
2010/2011 2 Sokol Strelice A 1905 Sysel Jiří SK Tetcice 2017 ½
2010/2011 1 Sokol Strelice A 1905 Pehal Luděk Sokol Strelice B 1797 1
2009/2010 10 SOKOL STRELICE 1889 Turza Pavel BK MORAVSKA SLAVIA BRNO "B" 1801 ½
2009/2010 9 SOKOL STRELICE 1889 Kosina Vladimír SK LOKOMOTIVA BRNO "H" 1862 ½
2009/2010 8 SOKOL STRELICE 1889 Kalendovský Jan BYSTRC OILERS 2082 ½
2009/2010 7 SOKOL STRELICE 1889 Košata Jan SK KME-DDM KURIM "C" 2094 0
2009/2010 6 SOKOL STRELICE 1889 Vitula Jan SK LOKOMOTIVA BRNO "G" 1916 ½
2009/2010 5 SOKOL STRELICE 1889 Lamser Miroslav VINOHRADY BRNO 2078 ½
2009/2010 4 SOKOL STRELICE 1889 Zejda Karel SK 64 BRNO "B" 1882 ½
2009/2010 3 SOKOL STRELICE 1889 Dvořák Martin TJ SLOVAN IVANCICE 1712 1
2009/2010 2 SOKOL STRELICE 1889 Dvořák Libor TJ ZNOJMO "B" 2075 1
2009/2010 1 SOKOL STRELICE 1889 Mucha Karel TJ HODONICE 1855 ½
2008/2009 11 Sokol Střelice A 1896 Horký Jaroslav TJ Znojmo B 1939 0
2008/2009 10 Sokol Střelice A 1896 Zejda Karel ŠK 64 Brno B 1895 ½
2008/2009 9 Sokol Střelice A 1896 Bauer Ladislav Sokol Štítary A 1676 1
2008/2009 8 Sokol Střelice A 1896 Janků Luboslav BK Moravská Slavia Brno B 1904 0
2008/2009 7 Sokol Střelice A 1896 Janota Jiří BK Moravská Slavia Brno A 1982 ½
2008/2009 6 Sokol Střelice A 1896 Nekuda Jaroslav TJ Slovan Ivančice A 1847 ½
2008/2009 5 Sokol Střelice A 1896 Koblížek Antonín ŠK Duras BVK-Královo Pole D 1947 ½
2008/2009 4 Sokol Střelice A 1896 Vitula Jan ŠK Lokomotiva Brno G 1890 1
2008/2009 3 Sokol Střelice A 1896 Mucha Karel ŠK Hrušovany n.J.A 1855 ½
2008/2009 2 Sokol Střelice A 1896 Lamser Miroslav Vinohrady Brno A 2141 0
2008/2009 1 Sokol Střelice A 1896 Uhmann Jan Bydo Zakřany B 2141 0
2007/2008 11 Sokol Střelice 1917 Vajbar Libor TJ Tatran Poštorná C 1694 0
2007/2008 10 Sokol Střelice 1917 Sochna Dušan TJ Sokol Bzenec 2117 0
2007/2008 9 Sokol Střelice 1917 Racek Michal Š.K.1923 Sokol Kyjov 1895 1
2007/2008 8 Sokol Střelice 1917 Navrátil Josef ŠK Veselí nad Mor. B 2042 0
2007/2008 7 Sokol Střelice 1917 Komprda Petr ŠK Dubňany 2033 0
2007/2008 6 Sokol Střelice 1917 Kocáb Jan TJ Tatran Poštorná B 1991 ½
2007/2008 5 Sokol Střelice 1917 Šebesta Radovan TJ Podlužan Prušánky 2118 0
2007/2008 4 Sokol Střelice 1917 Strakáč Petr SK Horáček Sudoměřice 2058 0
2007/2008 3 Sokol Střelice 1917 Šmíd Vladimír TJ Baník Šardice 1831 1
2007/2008 2 Sokol Střelice 1917 Trávníček Petr ŠK Hodonín 2118 0
2007/2008 1 Sokol Střelice 1917 Fiala Zdeněk ŠK Slavoj Vel. Pavlovice 1948 ½
2005/2006 11 SOKOL STŘELICE 1906 Komprda Pavel ŠK TETČICE 2074 0
2005/2006 10 SOKOL STŘELICE 1906 Fojt Leoš DURAS BRNO F 1763 ½
2005/2006 9 SOKOL STŘELICE 1906 Hladil Ivo LOKOMOTIVA BRNO F 1904 ½
2005/2006 7 SOKOL STŘELICE 1906 Zejda Karel ŠK 64 BRNO B 1854 ½
2005/2006 6 SOKOL STŘELICE 1906 Breindl Jaroslav MORAVSKÁ SLAVIA B 1835 ½
2005/2006 5 SOKOL STŘELICE 1906 Hurta Miroslav LOKOMOTIVA BRNO G 1892 1
2005/2006 4 SOKOL STŘELICE 1906 Kalendovský Jan PRŮKOPNÍK PETRIA 2107 ½
2005/2006 3 SOKOL STŘELICE 1906 Šťastný Pavel SOKOL VRANOVICE 1767 ½
2005/2006 2 SOKOL STŘELICE 1906 Pechan Zdeněk UNIVERZITA BRNO 1905 ½
2005/2006 1 SOKOL STŘELICE 1906 Mlénský Dalibor ŠK HRUŠOVANY N.J. 2102 0
2005/2006 11 Lokomotiva Brno E 1906 Veverka František TJ Tatran Poštorná B 1906 ½
2005/2006 10 Lokomotiva Brno E 1906 Markovič Ivan ŠK Bydo Zakřany 2211 0
2005/2006 9 Lokomotiva Brno E 1906 Hudaček Josef SK Horáček Sudoměřice 2025 ½
2005/2006 8 Lokomotiva Brno E 1906 Jaroš Mojmír Duras BVK Brno D 2135 ½
2005/2006 7 Lokomotiva Brno E 1906 Dvořák Libor TJ Znojmo 2099 ½
2005/2006 4 Lokomotiva Brno E 1906 Kudláček Jaroslav ŠK KME DDM Kuřim 1883 ½
2005/2006 3 Lokomotiva Brno E 1906 Křížek František ŠK Veselí nad Moravou 2080 ½
2005/2006 2 Lokomotiva Brno E 1906 Pecha Juraj TJ Vinohrady Brno 2004 0
2005/2006 1 Lokomotiva Brno E 1906 Kalendovský Jan Lokomotiva Brno D 2107 0
2004/2005 10 První Brno B 1919 Tichý Miroslav MKS Vyškov A 1982 ½
2004/2005 9 První Brno B 1919 Čermák Tomáš MKS Vyškov B 1742 1
2004/2005 8 První Brno B 1919 Ševčík Leoš Makkabi Boskovice 1798 1
2004/2005 7 První Brno B 1919 Pechan Zdeněk Univerzita Brno B 1901 ½
2004/2005 6 První Brno B 1919 Blatný František Lokomotiva Brno D 2236 ½
2004/2005 5 První Brno B 1919 Šrámek Josef Mor. Slávia Brno A 1979 0
2004/2005 4 První Brno B 1919 Pučálka Vojtěch Sokol Tišnov A 1993 ½
2004/2005 3 První Brno B 1919 Chládek Vlastimil Garde Lipovec B 1965 0
2004/2005 2 První Brno B 1919 Rumián Libor ŠK Jevíčko A 1755 0
2004/2005 1 První Brno B 1919 Kocman Richard TJ Komořany A 1853 ½
2004/2005 11 I. brněnská Brno 1919 Malá Anna Tatran Poštorná A 1974 ½
2004/2005 10 I. brněnská Brno 1919 Fabík Jan TJ Vinohrady Brno 1647 1
2004/2005 8 I. brněnská Brno 1919 Fajstl František Garde Lipovec 2155 0
2004/2005 7 I. brněnská Brno 1919 Uřičář Zdeněk ŠK Veselí nad Mor. 1822 ½
2004/2005 6 I. brněnská Brno 1919 Partyka Josef Tatran Poštorná B 1961 ½
2004/2005 5 I. brněnská Brno 1919 Setínek Stanislav Lokomotiva Brno B 1991 ½
2004/2005 4 I. brněnská Brno 1919 Pokladník Martin TJ Sloup 1531 ½
2004/2005 2 I. brněnská Brno 1919 Kudla Vladimír KME DDM Kuřim 1850 ½
2004/2005 1 I. brněnská Brno 1919 Saida Jan Sokol Rudice 1843 ½
2003/2004 10 I. brněnská Brno 1973 Loubal Pavel TJ Sloup 1980 ½
2003/2004 8 I. brněnská Brno 1973 Ciprys David Tatran Poštorná B 2006 0
2003/2004 6 I. brněnská Brno 1973 Křížek František TJ Veselí nad Mor. 1972 ½
2003/2004 5 I. brněnská Brno 1973 Kupčík Zdeněk MKS Vyškov 2066 ½
2003/2004 4 I. brněnská Brno 1973 Gubáš Jan KME DDM Kuřim 1983 ½
2003/2004 3 I. brněnská Brno 1973 Sochna Dušan TJ Sokol Bzenec 2165 0
2003/2004 2 I. brněnská Brno 1973 Kunčar Petr TJ Bučovice 1956 ½
2003/2004 1 I. brněnská Brno 1973 Mareš Jaroslav ŠK 64 Brno 2091 ½