Hráč Chmelíček Bronislav

Chmelíček Bronislav

User Pic
Jméno: Chmelíček Bronislav
Oddíl: Jezdci Jundrov
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1886
Elo mezinárodní: 1888
ID: 2155
FIDE ID: 324086
Rok narození: 1963
Třída rozhodčího: U
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 4 Jezdci Jundrov B 1888 1886 Šedý Ctirad ŠK Agrotec Hustopeče 1892 1856 ½
2019/2020 2 Jezdci Jundrov B 1935 1886 Čermák Jan ŠO MKS Vyškov 1914 1931 0
2019/2020 1 Jezdci Jundrov B 1936 1886 Šípek Oldřich Jezdci Jundrov C 1907 1856 ½
2018/2019 7 Jezdci Jundrov 1952 1912 Cagašík Tomáš Slavia Kroměříž 2167 2178 0
2018/2019 2 Jezdci Jundrov 1949 1913 Babula Vlastimil ŠK Staré Město 1951 1904 ½
2018/2019 10 Jezdci Jundrov B 1947 1912 Fencl Václav ŠK Duras BVK Královo Pole B 1898 2035 0
2018/2019 6 Jezdci Jundrov B 1949 1912 Adam Petr TJ Znojmo 2062 2073 ½
2018/2019 7 Jezdci Jundrov "C" 1949 1912 Londin Lukáš Vojtěch KVASACO Vacenovice 1403 1290 0
2018/2019 6 Jezdci Jundrov "C" 1949 1912 Solařík Pavel ŠO Jiskra Strážnice 1804 1764 1
2018/2019 5 Jezdci Jundrov "C" 1949 1913 Čechal Jan Š.K. 1923 Sokol Kyjov 0 1821 ½
2018/2019 2 Jezdci Jundrov "C" 1949 1913 Říha Otmar VSK Univerzita Brno "B" 1935 1928 ½
2018/2019 1 Jezdci Jundrov "C" 1949 1913 Knápek Tomáš ŠK Agrotec Hustopeče "B" 0 1546 ½
2017/2018 9 Jezdci Jundrov C 1949 1902 Trnka Tomáš TJ Tatran Poštorná 1976 1894 1
2017/2018 7 Jezdci Jundrov C 1950 1902 Petráňová Teresa Galerie Závodný Mikulov 1451 1699 1
2017/2018 5 Jezdci Jundrov C 1949 1902 Tajovský Matěj ŠK Duras BVK Královo Pole C 1725 1691 ½
2017/2018 4 Jezdci Jundrov C 1949 1902 Neduchal Jiří Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1770 1810 1
2017/2018 1 Jezdci Jundrov C 1947 1899 Šuráň Jakub Jiskra Strážnice 1788 1788 ½
2017/2018 6 Jezdci Jundrov 1950 1902 Sládek Vladislav ŠK Kuřim 1906 1917 ½
2017/2018 3 Jezdci Jundrov 1949 1902 Juříček Stanislav Zbrojovka Vsetín 2097 2060 ½
2016/2017 5 Jezdci Jundrov B 1956 1904 Šebek Jan VSK Universita Brno 1919 1794 1
2016/2017 7 Jezdci Jundrov C 1956 1904 Tláskal Martin TJ Slovan - Žaluzie Koblížek Ivančice 2113 2100 0
2016/2017 4 Jezdci Jundrov C 1956 1904 Přibyl René ŠK Bystrc Oilers 1987 1999 ½
2016/2017 3 Jezdci Jundrov C 1956 1904 Mazanec Jan ŠK Lokomotiva Brno E 1831 1
2015/2016 6 Jezdci Jundrov D 1956 1904 Žitný Petr Vojenská akademie 1827 1853 0
2015/2016 5 Jezdci Jundrov D 1956 1904 Skála Přemysl Vinohrady B 1748 ½
2015/2016 3 Jezdci Jundrov D 1956 1904 Moulis Rudolf Duras BVK E 1891 ½
2015/2016 2 Jezdci Jundrov D 1956 1904 Janků Luboslav Moravská Slávia E 1825 ½
2015/2016 11 Jezdci Jundrov 1956 1904 Brychta David ŠK GORDIC 2146 2142 0
2015/2016 3 Jezdci Jundrov 1956 1904 Zavacký Peter ŠK Lokomotiva Brno B 2098 2114 0
2015/2016 10 Jezdci Jundrov B 1956 1904 Ševčík Jakub ŠK Bystrc Oilers 1994 2022 ½
2015/2016 8 Jezdci Jundrov B 1956 1904 Kubát Pavel ŠK Lokomotiva Brno D 1998 1986 0
2015/2016 2 Jezdci Jundrov B 1956 1904 Sládek Vladislav ŠK Lokomotiva Brno C 2009 1999 ½
2015/2016 3 Jezdci Jundrov D 1956 1904 Žitný Petr Vojenská akademie 1827 1853 0
2015/2016 1 Jezdci Jundrov D 1956 1904 Moulis Rudolf Duras BVK E 1891 ½
2014/2015 9 Jezdci Jundrov B 1958 1919 Uřičář Zdeněk ŠK Veselí nad Moravou B 1916 1888 ½
2014/2015 7 Jezdci Jundrov B 1958 1919 Pešák Roman ŠK Hodonín 1996 1955 ½
2014/2015 6 Jezdci Jundrov B 1958 1919 Masařík Jan ŠK "64" Brno 1934 1982 0
2014/2015 5 Jezdci Jundrov B 1958 1919 Neduchal Jiří Š. K. 1923 Sokol Kyjov 1737 1761 1
2014/2015 4 Jezdci Jundrov B 1958 1919 Švestka Jiří KŠ TJ Bučovice 1744 ½
2014/2015 2 Jezdci Jundrov B 1958 1919 Zikan Karel ŠK Lokomotiva Brno F 1772 1756 ½
2014/2015 1 Jezdci Jundrov B 1958 1919 Cupal Miroslav TJ Podlužan Prušánky B 2015 2016 0
2014/2015 9 Jezdci Jundrov 1958 1919 Marek Jakub SK GPOA Znojmo 1704 1704 1
2014/2015 8 Jezdci Jundrov 1958 1919 Šustr Radomil ŠK Tetčice 1879 ½
2014/2015 5 Jezdci Jundrov 1958 1919 Horák Bronislav ŠK Kuřim 1968 1962 0
2014/2015 4 Jezdci Jundrov 1958 1919 Vykydal František ŠK Lokomotiva Brno C 2106 2104 ½
2013/2014 12 Jezdci Jundrov B 1958 1946 Rumian Karel Moravská Slávia D 1676 ½
2013/2014 11 Jezdci Jundrov B 1958 1946 Blažek Pavel ŠK 64 Brno B 1795 1806 ½
2013/2014 10 Jezdci Jundrov B 1958 1946 Brauner Radek Vojenská akademie 1781 1
2013/2014 8 Jezdci Jundrov B 1958 1946 Kuchařík Jan Moravská Slávia C 1843 1819 ½
2013/2014 6 Jezdci Jundrov B 1958 1946 Zamarská Dagmar Lokomotiva J 1592 1592 1
2013/2014 5 Jezdci Jundrov B 1958 1946 Sviták Jiří Lokomotiva G 1699 1
2013/2014 4 Jezdci Jundrov B 1958 1946 Novák Jaromír Lokomotiva H 1856 ½
2013/2014 3 Jezdci Jundrov B 1958 1946 Skoumal Bohumil Bystrc Oilers B 1844 ½
2013/2014 2 Jezdci Jundrov B 1958 1946 Strnad Radek ŠK Duras BVK E 1697 1714 ½
2013/2014 1 Jezdci Jundrov B 1958 1946 Buchta Miroslav ŠK Vinohrady B 1000 1
2013/2014 7 Jezdci Jundrov 1958 1946 Prokop Jiří Moravská Slavia Brno "B" 1727 1739 ½
2013/2014 6 Jezdci Jundrov 1958 1946 Prášek Ladislav ŠK Tetčice "B" 1612 1
2013/2014 5 Jezdci Jundrov 1958 1946 Štencel Václav ŠK Lokomotiva Brno "E" 1869 ½
2013/2014 4 Jezdci Jundrov 1958 1946 Molík Zdeněk TJ Znojmo "B" 1715 ½
2013/2014 3 Jezdci Jundrov 1958 1946 Dajč Ján ŠK Sebranci RH 1597 ½
2013/2014 2 Jezdci Jundrov 1958 1946 Straka Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno "D" 1542 1
2013/2014 1 Jezdci Jundrov 1958 1946 Krupica Aleš ŠK Kuřim "C" 1769 1697 ½
2012/2013 11 Moravská Slavia Brno 1941 1927 Urban Vlastimil ŠK HPM TEC Hustopeče 1975 1945 ½
2012/2013 7 Moravská Slavia Brno 1941 1927 Vitula Jan ŠK KME-DDM Kuřim 1884 1898 1
2012/2013 4 Moravská Slavia Brno 1941 1927 Balážec Ludovít ŠK Zlín B 1988 1999 1
2012/2013 2 Moravská Slavia Brno 1941 1927 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno A 2030 2051 ½
2012/2013 8 BK Moravská Slavia Brno B 1941 1927 Blažek Pavel ŠK "64" Brno B 1857 1854 ½
2012/2013 6 BK Moravská Slavia Brno B 1941 1927 Hošek Martin Vinohrady Brno A 2027 2072 0
2012/2013 3 BK Moravská Slavia Brno B 1941 1927 Žitný Petr ŠK Lokomotiva Brno G 1869 1921 1
2012/2013 1 BK Moravská Slavia Brno B 1941 1927 Šmíd Vladimír Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1875 ½
2011/2012 10 BK Moravská Slavia Brno B 1935 1906 Korcián Jan TJ Tatran Poštorná B 1830 ½
2011/2012 9 BK Moravská Slavia Brno B 1935 1906 Píštěk Jan TJ ŠK Veselí nad Moravou B 1879 1891 0
2011/2012 7 BK Moravská Slavia Brno B 1935 1906 Masařík Jan ŠK 64 Brno B 2014 2014 ½
2011/2012 6 BK Moravská Slavia Brno B 1935 1906 Paulík Martin ŠK Lokomotiva Brno G 1730 1928 ½
2011/2012 4 BK Moravská Slavia Brno B 1935 1906 Ciprys David TJ Tatran Poštorná A 2010 ½
2011/2012 2 BK Moravská Slavia Brno B 1935 1906 Šmíd Vladimír Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1863 1
2010/2011 11 BK Moravská Slavia Brno B 1905 Pešák Roman SK Horáček Sudoměřice A 2043 0
2010/2011 10 BK Moravská Slavia Brno B 1905 Trávníček Petr ŠK Hodonín 2164 ½
2010/2011 9 BK Moravská Slavia Brno B 1905 Sysel Michal KŠ TJ Bučovice 1974 ½
2010/2011 8 BK Moravská Slavia Brno B 1905 Hladík Josef Vinohrady Brno A 2138 ½
2010/2011 7 BK Moravská Slavia Brno B 1905 Píštěk Jan TJ ŠK Veselí na Moravou B 1925 0
2010/2011 6 BK Moravská Slavia Brno B 1905 Nepomucký Ondřej TJ Tatran Poštorná 2230 ½
2010/2011 5 BK Moravská Slavia Brno B 1905 Hošek Martin ŠK Lokomotiva Brno G 2017 0
2010/2011 4 BK Moravská Slavia Brno B 1905 Zubalík Miroslav Š.K.1923 Sokol Kyjov 2002 ½
2010/2011 3 BK Moravská Slavia Brno B 1905 Marek Jiří ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 1997 0
2010/2011 2 BK Moravská Slavia Brno B 1905 Svoboda Ivo ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 2021 ½
2010/2011 1 BK Moravská Slavia Brno B 1905 Masařík Jan ŠK 64 Brno B 1977 ½
2009/2010 11 Moravská Slavia Brno A 1916 Rožek Ivan ŠK Hodonín 1657 ½
2009/2010 10 Moravská Slavia Brno A 1916 Růžička Martin KŠ TJ Bučovice A 1730 1
2009/2010 9 Moravská Slavia Brno A 1916 Michna Jan ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 1794 1
2009/2010 8 Moravská Slavia Brno A 1916 Valoušek Petr ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 1583 1
2009/2010 5 Moravská Slavia Brno A 1916 Ingr František TJ Sokol Bzenec 1744 0
2009/2010 1 Moravská Slavia Brno A 1916 Vičar Lubomír TJ ŠK Veselí nad Moravou B 1746 ½
2009/2010 7 BK MORAVSKA SLAVIA BRNO "B" 1916 Masařík Jan SK 64 BRNO "B" 1958 ½
2009/2010 6 BK MORAVSKA SLAVIA BRNO "B" 1916 Šustr Radomil TJ SLOVAN IVANCICE 1910 ½
2009/2010 5 BK MORAVSKA SLAVIA BRNO "B" 1916 Petlák Josef TJ ZNOJMO "B" 2027 0
2009/2010 4 BK MORAVSKA SLAVIA BRNO "B" 1916 Mucha Karel TJ HODONICE 1855 ½
2009/2010 3 BK MORAVSKA SLAVIA BRNO "B" 1916 Vojáček Zdeněk SK DURAS BVK KRALOVO POLE "D" 1927 ½
2009/2010 2 BK MORAVSKA SLAVIA BRNO "B" 1916 Majer Jiří SK KME-DDM KURIM "C" 2127 ½
2008/2009 11 BK Moravská Slavia Brno A 1935 Musil Jiří ŠK Lokomotiva Brno G 1866 ½
2008/2009 10 BK Moravská Slavia Brno A 1935 Páral Adam Vinohrady Brno A 1970 ½
2008/2009 7 BK Moravská Slavia Brno A 1935 Farář Václav Sokol Střelice A 1772 ½
2008/2009 5 BK Moravská Slavia Brno A 1935 Rösner Tomáš ŠK Hrušovany n.J.A 1884 ½
2008/2009 4 BK Moravská Slavia Brno A 1935 Diviš Libor Bydo Zakřany B 1891 ½
2008/2009 3 BK Moravská Slavia Brno A 1935 Tvrdý Radovan ŠK 64 Brno B 1848 ½
2008/2009 2 BK Moravská Slavia Brno A 1935 Juránek Petr BK Moravská Slavia Brno B 1798 ½
2008/2009 1 BK Moravská Slavia Brno A 1935 Doležal Petr TJ Slovan Ivančice A 1671 1
2008/2009 9 TJ Spartak Adamov 1935 Řehulka Martin MKS Vyskov "B" 1670 0
2008/2009 8 TJ Spartak Adamov 1935 Ševčík Milan SK GARDE Lipovec "B" 1767 ½
2008/2009 6 TJ Spartak Adamov 1935 Tichý Miroslav MKS Vyskov "A" 1894 1
2007/2008 11 ŠK DURAS BVK KRÁLOVO POLE D 1974 Štolba Josef ŠK 64 BRNO B 1697 1
2007/2008 10 ŠK DURAS BVK KRÁLOVO POLE D 1974 Juránek Petr BK MORAVSKÁ SLAVIA BRNO B 1787 1
2007/2008 8 ŠK DURAS BVK KRÁLOVO POLE D 1974 Voborný David ŠK HRUŠOVANY n.JEVIŠOVKOU A 1881 0
2007/2008 7 ŠK DURAS BVK KRÁLOVO POLE D 1974 SPgŠ+G ZNOJMO B 1
2007/2008 6 ŠK DURAS BVK KRÁLOVO POLE D 1974 Hrabec Karel TJ HODONICE A 1588 ½
2007/2008 4 ŠK DURAS BVK KRÁLOVO POLE D 1974 Vitula Jan ŠK LOKOMOTIVA BRNO G 1868 0
2007/2008 3 ŠK DURAS BVK KRÁLOVO POLE D 1974 Svíženský Luboš VINOHRADY BRNO A 1783 1
2007/2008 2 ŠK DURAS BVK KRÁLOVO POLE D 1974 Točev Dosi ŠK LOKOMOTIVA BRNO F 1785 ½
2007/2008 1 ŠK DURAS BVK KRÁLOVO POLE D 1974 Kunderka Miroslav ŠK BYDO ZAKŘANY B 1842 ½
2007/2008 11 Duras BVK Brno E 1974 Češek Liboslav Lokomotiva Brno H 1924 ½
2007/2008 10 Duras BVK Brno E 1974 Petlan Ivan Lokomotiva Brno I 1997 ½
2007/2008 9 Duras BVK Brno E 1974 Brauner Radek Vojenská akademie 1804 ½
2007/2008 8 Duras BVK Brno E 1974 Klíma Jaroslav Lokomotiva Brno J 1612 1
2007/2008 5 Duras BVK Brno E 1974 Roštinský Miroslav ŠK 64 Brno C 1826 ½
2007/2008 4 Duras BVK Brno E 1974 Řehůřek Jiří Petria-Průkopník B 1733 1
2007/2008 3 Duras BVK Brno E 1974 Varga Marian Vinohrady Brno B 1664 ½
2007/2008 2 Duras BVK Brno E 1974 Strnad Ondřej Duras BVK Brno F 1571 ½
2007/2008 1 Duras BVK Brno E 1974 Nekvapil Zdeněk Moravská Slávia C 1782 ½
2006/2007 11 ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C 1978 Konrád František TJ SOKOL ZAJEČICE 1689 0
2006/2007 10 ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C 1978 Fajstl František ŠK GARDE LIPOVEC 2149 ½
2006/2007 9 ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C 1978 Daněk Pavel EUROKOMPLEX AUTOSKLA 1968 ½
2006/2007 7 ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C 1978 Sysel Jiří ŠK BYDO ZAKŘANY A 1933 1
2006/2007 4 ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C 1978 Kastner Vojtěch 2222 ŠK POLABINY C 2034 ½
2005/2006 11 DURAS BRNO C 1930 Jurák Stanislav HPM TEC HUSTOPEČE 1687 ½
2005/2006 10 DURAS BRNO C 1930 Vachek Jiří LOKOMOTIVA BRNO C 1878 1
2005/2006 9 DURAS BRNO C 1930 Hodač Pavel GORDIC JIHLAVA B 2055 0
2005/2006 8 DURAS BRNO C 1930 Uhmann Jan OREL OŘECHOV 2198 ½
2005/2006 5 DURAS BRNO C 1930 Dvořák Libor SPgŠ+G ZNOJMO 2099 1
2005/2006 3 DURAS BRNO C 1930 Tesař Jan TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU 2095 0
2005/2006 11 Duras BVK Brno D 1930 Pokorný Tomáš TJ Bučovice 1529 1
2005/2006 10 Duras BVK Brno D 1930 Gubáš Jan ŠK KME DDM Kuřim 1964 ½
2005/2006 9 Duras BVK Brno D 1930 Vičar Petr ŠK Veselí nad Moravou 1919 ½
2005/2006 8 Duras BVK Brno D 1930 Martišek Karel Lokomotiva Brno E 1817 0
2005/2006 6 Duras BVK Brno D 1930 Bohuslav Pavel TJ Tatran Poštorná B 1702 1
2005/2006 5 Duras BVK Brno D 1930 Staněk Stanislav ŠK Bydo Zakřany 2008 0
2005/2006 4 Duras BVK Brno D 1930 Janás Vladimír SK Horáček Sudoměřice 1850 ½
2005/2006 3 Duras BVK Brno D 1930 Hlavinka Zdeněk TJ Vinohrady Brno 1945 ½
2005/2006 2 Duras BVK Brno D 1930 Petlák Josef TJ Znojmo 2012 0