Hráč Sýkora Jan

Sýkora Jan

User Pic
Jméno: Sýkora Jan
Oddíl: Oddíl šachů Sportovního klubu Prostějov
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2032
Elo mezinárodní: 2025
ID: 8301
FIDE ID: 357430
Rok narození: 1973
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 SK Prostějov 2025 2032 Štaffa Lubomír Sokol Přemyslovice 2006 2058 0
2019/2020 1 SK Prostějov 2033 2032 Kubíček Antonín ŠK Velké Losiny A 2100 2097 0
2018/2019 11 SK Prostějov 2027 2045 Boháček Milan SK Podlužan Prušánky z.s. 2127 2076 ½
2018/2019 10 SK Prostějov 2027 2045 Bednařík Josef ŠK Zlín 2131 2127 ½
2018/2019 9 SK Prostějov 2038 2045 Blaha Petr ŠK Staré Město B 1973 1988 0
2018/2019 8 SK Prostějov 2038 2045 Sekanina Jiří ŠK GARDE Lipovec 2051 2046 ½
2018/2019 7 SK Prostějov 2048 2045 Zvolánek Libor A64 PROCLIENT Grygov 2133 2124 0
2018/2019 6 SK Prostějov 2048 2045 Chytil Petr ŠK Velké Losiny 1943 1954 ½
2018/2019 5 SK Prostějov 2056 2056 Kapusta Petr TJ Vlčnov 2217 2217 0
2018/2019 4 SK Prostějov 2056 2056 Trávníček Kryštof Mikuláš ŠO Kunovice 1973 1914 ½
2018/2019 3 SK Prostějov 2070 2056 Zádrapa Radek Zbrojovka Vsetín 2021 2034 ½
2018/2019 2 SK Prostějov 2070 2056 Beneš Miroslav Slavia Kroměříž B 1982 1999 0
2018/2019 1 SK Prostějov 2062 2056 Klenner Richard ŠK Veselí nad Moravou 1976 1985 1
2017/2018 10 SK Prostějov 2079 2072 Pytolaj Radek Tatran Litovel B 1950 1954 0
2017/2018 9 SK Prostějov 2079 2072 Chytil Petr Česká Ves 1939 1928 ½
2017/2018 8 SK Prostějov 2081 2072 Kamarád František A64 Grygov B 1828 1789 ½
2017/2018 7 SK Prostějov 2081 2072 Hejnar Petr Uničov 1862 1849 1
2017/2018 6 SK Prostějov 2078 2072 Malý Marek Velké Losiny B 2180 2185 ½
2017/2018 4 SK Prostějov 2079 2072 Vejmola Adam TJ SOKOL Přemyslovice 1789 1837 1
2017/2018 3 SK Prostějov 2079 2072 Doležel Jaromír ŠK Zábřeh 2001 2023 1
2017/2018 2 SK Prostějov 2079 2072 Kosinka Vladimír Zlaté Hory 1711 1692 1
2017/2018 1 SK Prostějov 2072 2067 Zapletal Milan ŠK Šternberk 1850 1864 ½
2015/2016 11 SK Prostějov 2054 2052 Kopřiva Oldřich ŠK GARDE Lipovec 2086 2073 ½
2015/2016 10 SK Prostějov 2054 2052 Hába Zdeněk ŠK GORDIC 2227 2193 0
2015/2016 9 SK Prostějov 2054 2052 Moulis Mojmír OREL Ořechov 2088 2095 ½
2015/2016 8 SK Prostějov 2054 2052 Zatloukal Petr A64 PROCLIENT Grygov B 2118 2108 ½
2015/2016 6 SK Prostějov 2054 2052 Jurek Miroslav Silko Gambit Jihlava 2071 2093 ½
2015/2016 5 SK Prostějov 2054 2052 Hladík Josef Jezdci Jundrov 2118 2158 ½
2015/2016 4 SK Prostějov 2054 2052 Hrabal Michal ŠK Duras BVK B 2059 2136 1
2015/2016 3 SK Prostějov 2054 2052 Gaša Patrik TJ Podlužan Prušánky 2108 1
2015/2016 2 SK Prostějov 2054 2052 Riška Lubomír ŠK Lokomotiva Brno B 2175 2186 0
2015/2016 1 SK Prostějov 2054 2052 Růžička Josef ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2211 2173 0
2015/2016 11 TJ Sokol Skalička 2054 2052 Matoušek Petr TJ Sokol Přemyslovice A 2157 2146 ½
2015/2016 1 TJ Sokol Skalička 2054 2052 Závůrka Roman ŠK ROŠÁDA Prostějov A 2164 2173 0
2014/2015 10 T. J. Sokol Skalička B 2099 2067 Přenosil Jiří AŠK DA Olomouc B 2091 2017 0
2014/2015 9 T. J. Sokol Skalička B 2099 2067 Čechál Martin Spartak Přerov 1960 2042 ½
2014/2015 8 T. J. Sokol Skalička B 2099 2067 Přikryl Tomáš ŠK Vinary 1940 1936 1
2014/2015 7 T. J. Sokol Skalička B 2099 2067 Zvoníček Václav SK Junior Prostějov 1902 1
2014/2015 6 T. J. Sokol Skalička B 2099 2067 Novák Bořivoj T. J. Sokol Hranice 1842 1785 1
2014/2015 4 T. J. Sokol Skalička B 2099 2067 Dvořák Vladimír SK ROŠÁDA Prostějov B 2060 2048 1
2014/2015 2 T. J. Sokol Skalička B 2099 2067 Zapletal Jiří T. J. Sokol Přemyslovice B 2018 2066 1
2014/2015 1 T. J. Sokol Skalička B 2099 2067 Vláčil Vladimír T. J. Sokol Tovačov 2065 2046 1
2014/2015 10 SK Prostějov 2099 2067 Zajíček Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov 1841 1951 0
2014/2015 9 SK Prostějov 2099 2067 Růžička Marek Sigmia Olomouc 1907 1933 1
2014/2015 8 SK Prostějov 2099 2067 Zapletal Jiří TJ Sokol Přemyslovice 2018 2066 ½
2014/2015 7 SK Prostějov 2099 2067 Navrátil Jiří TJ ŠK DUE POP Uničov 2091 2093 ½
2014/2015 6 SK Prostějov 2099 2067 Sohr Vladimír T.J.Sokol Šumperk 2085 2111 0
2014/2015 5 SK Prostějov 2099 2067 Kraus Petr TJ Zlaté Hory 1791 1
2014/2015 4 SK Prostějov 2099 2067 Vaculík Petr Sokol Skalička 1839 1839 ½
2014/2015 2 SK Prostějov 2099 2067 Mohapl Petr ŠK Šternberk 2076 2085 ½
2014/2015 1 SK Prostějov 2099 2067 Kopecký Roman Velké Losiny B 1964 1984 ½
2013/2014 11 Sportovní Klub Prostějov 2132 2063 Sojka Aleš Slavia Kroměříž B 2113 2112 0
2013/2014 10 Sportovní Klub Prostějov 2132 2063 Navrátilík Pavel Sokol Postoupky 2142 2152 0
2013/2014 8 Sportovní Klub Prostějov 2132 2063 Bažant Petr ŠK Staré Město B 2272 2264 ½
2013/2014 7 Sportovní Klub Prostějov 2132 2063 Teuber Andreas TJ Podlužan Prušánky 2189 ½
2013/2014 6 Sportovní Klub Prostějov 2132 2063 Markovič Ivan ŠK HPM TEC Hustopeče 2112 2112 1
2013/2014 5 Sportovní Klub Prostějov 2132 2063 Blaha Petr TJ FS Napajedla 2098 2077 0
2013/2014 4 Sportovní Klub Prostějov 2132 2063 Věchet Stanislav Moravská Slavia Brno 2162 2142 ½
2013/2014 3 Sportovní Klub Prostějov 2132 2063 Košata Jan ŠK Kuřim 2115 2116 ½
2013/2014 2 Sportovní Klub Prostějov 2132 2063 Kopřiva Oldřich ŠK GARDE Lipovec 2096 2071 ½
2013/2014 1 Sportovní Klub Prostějov 2132 2063 Skácelík Petr ŠK Duras BVK Královo Pole B 2185 2216 1
2013/2014 10 Sokol Skalička 2132 2063 Fiala Jiří Sigmia Olomouc 2012 1967 ½
2013/2014 9 Sokol Skalička 2132 2063 Švancara Petr ŠK DUE POP Uničov 2094 2092 0
2013/2014 8 Sokol Skalička 2132 2063 Závůrka Roman ROŠÁDA Prostějov 2169 2165 0
2013/2014 7 Sokol Skalička 2132 2063 Čížek Petr T.J. Sokol Šumperk 1950 1924 1
2013/2014 6 Sokol Skalička 2132 2063 Valenta Vít ŠK 1921 Zábřeh 2156 2131 1
2013/2014 5 Sokol Skalička 2132 2063 Pavlík Petr ŠK Šternberk 1954 1970 1
2013/2014 2 Sokol Skalička 2132 2063 Přikryl Tomáš Spartak Přerov 1996 1991 ½
2012/2013 11 SK Prostějov 2158 2125 Novosák Jiří A64 PřF UP Olomouc 2314 2302 0
2012/2013 10 SK Prostějov 2158 2125 Maláč Pavel Sigmia Olomouc 1924 1987 ½
2012/2013 9 SK Prostějov 2158 2125 Švéda Lubomír TJ Sokol Přemyslovice 1921 ½
2012/2013 8 SK Prostějov 2158 2125 Gnida Patrik TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 1927 2046 0
2012/2013 7 SK Prostějov 2158 2125 Klička Pavel ŠK Loštice 1876 1877 0
2012/2013 6 SK Prostějov 2158 2125 Zapletal Jiří LOKO Zábřeh 2136 2121 ½
2012/2013 5 SK Prostějov 2158 2125 Doležel Jaromír T.J. Sokol Šumperk B 2061 2042 1
2012/2013 4 SK Prostějov 2158 2125 Kočí Ladislav TJ ŠK DUE POP Uničov 1942 1928 1
2012/2013 3 SK Prostějov 2158 2125 Tichý Miroslav SK ROŠÁDA Prostějov 2010 2003 1
2012/2013 2 SK Prostějov 2158 2125 Tsiligkaridis Kyriakos TJ Sokol Skalička 2116 2083 ½
2012/2013 1 SK Prostějov 2158 2125 Petr Jiří Spartak Přerov 1906 1970 ½
2012/2013 11 TJ Sokol Skalička B 2158 2125 Matoušek Petr GARDE Calcio Olomouc B 2127 2109 ½
2012/2013 10 TJ Sokol Skalička B 2158 2125 Hájek Zdeněk TJ Sokol Přemyslovice B 1952 1934 ½
2012/2013 9 TJ Sokol Skalička B 2158 2125 Zbořil Tomáš AŠK DA Olomouc 2138 2125 0
2012/2013 7 TJ Sokol Skalička B 2158 2125 Dvořák Vladimír SK ROŠÁDA Prostějov B 1996 2016 ½
2012/2013 6 TJ Sokol Skalička B 2158 2125 Mikulík Josef ŠK Sigmia Senior klub Olomouc B 1907 ½
2012/2013 5 TJ Sokol Skalička B 2158 2125 Čala Jiří TJ Sokol Tovačov 1771 0
2012/2013 4 TJ Sokol Skalička B 2158 2125 Kocmel Rostislav SK Junior A 1740 1739 ½
2012/2013 3 TJ Sokol Skalička B 2158 2125 Novák Bořivoj TJ Sokol Hranice 1893 1823 1
2011/2012 11 SK Prostějov 2149 2121 Filipík Jaroslav TJ ŠK DUE POP Uničov 2047 1978 ½
2011/2012 10 SK Prostějov 2149 2121 Kučera Jiří Sigmia Olomouc 2035 2032 ½
2011/2012 9 SK Prostějov 2149 2121 Štec František TJ Spartak Přerov 2075 1953 ½
2011/2012 7 SK Prostějov 2149 2121 Sohr Vladimír T.J. Sokol Šumperk B 2079 2082 ½
2011/2012 6 SK Prostějov 2149 2121 Klička Pavel ŠK Loštice 1878 ½
2011/2012 5 SK Prostějov 2149 2121 Tichý Miroslav SK ROŠÁDA Prostějov 2000 1999 1
2011/2012 4 SK Prostějov 2149 2121 Stratil Ladislav TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2369 2370 ½
2011/2012 3 SK Prostějov 2149 2121 Zapletal Jiří TJ Sokol Přemyslovice 1937 1947 1
2011/2012 2 SK Prostějov 2149 2121 Zapletal Jiří LOKO Zábřeh 2146 2116 ½
2011/2012 1 SK Prostějov 2149 2121 Telařík Radek ŠK MKZ Šternberk 1876 ½
2011/2012 11 Sokol Skalička B 2149 2121 Hájek Zdeněk TJ Sokol Přemyslovice B 1934 1915 1
2011/2012 10 Sokol Skalička B 2149 2121 Sochor Stanislav A64 PřF UP Olomouc 2092 2101 0
2011/2012 9 Sokol Skalička B 2149 2121 Gerych Jan GARDE Calcio Olomouc B 2067 2035 1
2011/2012 8 Sokol Skalička B 2149 2121 Unzeitig Libor AŠK DA Olomouc 1801 1
2011/2012 7 Sokol Skalička B 2149 2121 Kučera Bohuslav TJ Sokol Konice 1763 1
2011/2012 6 Sokol Skalička B 2149 2121 Přikryl Tomáš SK Přerov 1999 1957 1
2011/2012 4 Sokol Skalička B 2149 2121 Dvořák Vladimír SK ROŠÁDA Prostějov B 2027 2080 0
2011/2012 3 Sokol Skalička B 2149 2121 Oral Josef Sigmia Senior klub Olomouc B 1935 1901 1
2011/2012 2 Sokol Skalička B 2149 2121 Novák Bořivoj TJ Sokol Hranice 1958 1845 1
2010/2011 11 TJ Sokol Skalička 2120 Růžička Milan LOKO Zábřeh 2105 ½
2010/2011 10 TJ Sokol Skalička 2120 Peřina Michal AŠK DA Olomouc 1998 ½
2010/2011 9 TJ Sokol Skalička 2120 Matoušek Petr TJ Sokol Přemyslovice 2113 ½
2010/2011 8 TJ Sokol Skalička 2120 Dvořák Vladimír SK ROŠÁDA Prostějov 2005 ½
2010/2011 7 TJ Sokol Skalička 2120 Zapletal Milan ŠK Šternberk 1954 1
2010/2011 6 TJ Sokol Skalička 2120 Jemelka Jan Spartak Přerov 2011 ½
2010/2011 5 TJ Sokol Skalička 2120 Kalod Radek TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2506 0
2010/2011 4 TJ Sokol Skalička 2120 Zedník Josef A64 PřF UP Olomouc 1851 0
2010/2011 3 TJ Sokol Skalička 2120 Čížek Petr T.J. Sokol Šumperk B 1823 1
2010/2011 11 SK Prostějov 2120 Sochna Dušan TJ ŠK Veselí nad Moravou 2102 0
2010/2011 10 SK Prostějov 2120 Veselý Miroslav ŠK Zlín C 2040 1
2010/2011 9 SK Prostějov 2120 Bačák Petr TJ Sokol Postoupky 2053 1
2010/2011 8 SK Prostějov 2120 Vavruška Antonín ŠK Staré Město B 2111 ½
2010/2011 7 SK Prostějov 2120 Křížek František SK Boršice 2055 1
2010/2011 6 SK Prostějov 2120 Loubal Pavel TJ Spartak Adamov 2011 1
2010/2011 5 SK Prostějov 2120 Jablečník Gustav Slavia Kroměříž 2121 ½
2010/2011 4 SK Prostějov 2120 Parák Dominik SPgŠ+G Znojmo 2138 0
2010/2011 3 SK Prostějov 2120 Horsák Jan ŠK Staré Město C 2112 ½
2010/2011 2 SK Prostějov 2120 Šudřich Radek ŠK Holešov 2113 1
2010/2011 1 SK Prostějov 2120 Mlénský Dalibor ŠK HPM TEC Hustopeče 2156 ½
2009/2010 11 SK Prostějov 2050 Jelínek Ota ŠK Lokomotiva Brno C 2130 ½
2009/2010 10 SK Prostějov 2050 Mareš Jaroslav ŠK 64 Brno 2108 1
2009/2010 9 SK Prostějov 2050 Cetkovský Petr Orel Ořechov 2118 ½
2009/2010 8 SK Prostějov 2050 Vlach Karel ŠK Zlín B 2161 ½
2009/2010 7 SK Prostějov 2050 Svanda Josef SPgŠ+G Znojmo 2110 0
2009/2010 6 SK Prostějov 2050 Krča Milan ŠK Staré Město C 2089 0
2009/2010 5 SK Prostějov 2050 Hošek Martin ŠK Lokomotiva Brno A 1877 1
2009/2010 4 SK Prostějov 2050 Rafaja Marek MKS Holešov 2041 1
2009/2010 3 SK Prostějov 2050 Kašík Miroslav Slavia Kroměříž B 2037 1
2009/2010 2 SK Prostějov 2050 Uhmann Jan ŠK HPM TEC Hustopeče 2128 1
2009/2010 1 SK Prostějov 2050 Staufčík Michal ŠK Staré Město B 2083 ½
2009/2010 11 TJ Sokol Skalička 2050 Růžička Milan LOKO Zábřeh 2083 ½
2009/2010 10 TJ Sokol Skalička 2050 Kozák Petr AŠK DA Olomouc 2138 1
2009/2010 9 TJ Sokol Skalička 2050 Vymětalík Ivo ŠK Šternberk 1959 1
2009/2010 8 TJ Sokol Skalička 2050 Jemelka Jan Spartak Přerov 2006 1
2009/2010 7 TJ Sokol Skalička 2050 Kočí Slavomír T.J. Sokol Šumperk B 1930 0
2009/2010 6 TJ Sokol Skalička 2050 Trávníček Vladimír TJ Sokol Přemyslovice 2003 ½
2009/2010 5 TJ Sokol Skalička 2050 Sojma Zdeněk DDM&TJ Mohelnice 1979 0
2009/2010 4 TJ Sokol Skalička 2050 Trávníček Petr GARDE Calcio Olomouc 2098 ½
2009/2010 3 TJ Sokol Skalička 2050 Dvořák Vladimír SK ROŠÁDA Prostějov 1996 ½
2009/2010 1 TJ Sokol Skalička 2050 Kolašín Jan TJ UNEX ŠK Uničov 1982 ½
2008/2009 11 SK Prostějov 2050 Vicenec Roman TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2046 ½
2008/2009 10 SK Prostějov 2050 Roháč Miloslav GARDE Calcio Olomouc 1821 1
2008/2009 9 SK Prostějov 2050 Vychodil Oldřich SK ROŠÁDA Prostějov 1518 1
2008/2009 8 SK Prostějov 2050 Kosík Roman AŠK DA Olomouc B 1811 1
2008/2009 7 SK Prostějov 2050 Hájek Milan DDM&TJ Mohelnice 1766 ½
2008/2009 6 SK Prostějov 2050 Axman Oldřich TJ UNEX ŠK Uničov 1899 ½
2008/2009 5 SK Prostějov 2050 Štec František Spartak Přerov 1931 ½
2008/2009 4 SK Prostějov 2050 Minařík Lubomír Sigmia Olomouc 1777 1
2008/2009 3 SK Prostějov 2050 Čížek Petr T.J. Sokol Šumperk B 1676 1
2008/2009 2 SK Prostějov 2050 Nejezchleba Josef LOKO Zábřeh 2089 1
2008/2009 1 SK Prostějov 2050 Trávníček Vladimír TJ Sokol Přemyslovice 1949 0
2008/2009 11 TJ Sokol Skalička A 2050 Nečesaný Zdeněk Spartak Přerov B 1925 1
2008/2009 10 TJ Sokol Skalička A 2050 Mikulík Josef Sigmia Senior klub Olomouc B 1933 ½
2008/2009 9 TJ Sokol Skalička A 2050 Novák Bořivoj TJ Sokol Hranice 1775 0
2008/2009 8 TJ Sokol Skalička A 2050 Cagašík Tomáš Sportovní klub Přerov 2253 0
2008/2009 7 TJ Sokol Skalička A 2050 Zapletal Jiří TJ Sokol Přemyslovice B 1722 1
2008/2009 6 TJ Sokol Skalička A 2050 Navrátil Jiří A64 DDM Olomouc 2176 0
2008/2009 4 TJ Sokol Skalička A 2050 Lasák Radek SK ROŠÁDA Prostějov B 2128 1
2008/2009 3 TJ Sokol Skalička A 2050 Kašparovský Petr TJ Sokol Konice 1810 1
2008/2009 2 TJ Sokol Skalička A 2050 Bednář Martin TJ Sokol Skalička B 1747 1
2008/2009 1 TJ Sokol Skalička A 2050 Rickardt Roman Garde Calcio Olomouc B 1890 1
2007/2008 11 SK Prostějov B 2055 Trávníček Vladimír TJ Sokol Přemyslovice 1941 ½
2007/2008 10 SK Prostějov B 2055 Gerych Jan Garde Calcio Olomouc 2061 1
2007/2008 8 SK Prostějov B 2055 Sojma Zdeněk DDM&TJ Mohelnice 1918 1
2007/2008 7 SK Prostějov B 2055 Švécar František ŠK Sokol Šumperk B 1799 ½
2007/2008 6 SK Prostějov B 2055 Nejezchleba Josef LOKO Zábřeh A 2063 ½
2007/2008 5 SK Prostějov B 2055 Jemelka Jan Spartak Přerov 1928 0
2007/2008 3 SK Prostějov B 2055 Kocmel Rostislav SK ROŠÁDA Prostějov 1732 ½
2007/2008 1 SK Prostějov B 2055 Kubíček Martin LOKO Zábřeh B 1515 1
2007/2008 11 TJ Sokol Skalička 2055 Mikulík Josef ŠK Sigmia Senior klub Olomouc B 1915 0
2007/2008 9 TJ Sokol Skalička 2055 Jančík Rostislav TJ Sokol Přemyslovice B 1870 1
2007/2008 8 TJ Sokol Skalička 2055 Pinkava Jaroslav TJ Sokol Konice 1812 1
2007/2008 7 TJ Sokol Skalička 2055 Novák Bořivoj TJ Sokol Hranice 1832 1
2007/2008 5 TJ Sokol Skalička 2055 Dvořák Vladimír SK ROŠÁDA Prostějov B 2054 ½
2007/2008 4 TJ Sokol Skalička 2055 Rickardt Roman Agentura GARDE Calcio Olomouc B 1923 1
2007/2008 1 TJ Sokol Skalička 2055 Přenosil Jiří AŠK DA Olomouc B 2066 ½
2006/2007 11 SK Prostějov B 2026 Telařík Radek Garde Calcio Olomouc 1854 ½
2006/2007 10 SK Prostějov B 2026 Nečesaný Zdeněk Spartak Přerov 1871 1
2006/2007 9 SK Prostějov B 2026 Pavlů Jiří ŠK Sokol Šumperk 1865 1
2006/2007 7 SK Prostějov B 2026 Mlčák Viktor ŠK Sigmia Olomouc 1988 1
2006/2007 6 SK Prostějov B 2026 Sojma Zdeněk DDM&TJ Mohelnice 1866 1
2006/2007 5 SK Prostějov B 2026 Dobeš Jaroslav TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1754 1
2006/2007 2 SK Prostějov B 2026 Reichl Roman LOKO Zábřeh B 1824 ½
2006/2007 1 SK Prostějov B 2026 Zapletal Milan ŠK Šternberk 1929 ½
2005/2006 11 SK Prostějov B 2010 Gerych Jan AŠK DA Olomouc 2022 ½
2005/2006 10 SK Prostějov B 2010 Koryčánek Jaromír LOKO Zábřeh B 1895 ½
2005/2006 9 SK Prostějov B 2010 Petruška Miroslav TJ UNEX ŠK Uničov 1929 1
2005/2006 8 SK Prostějov B 2010 Dosoudil Miroslav ŠK Šternberk 1995 1
2005/2006 7 SK Prostějov B 2010 Zatloukal Petr A64 Grygov C 2135 1
2005/2006 6 SK Prostějov B 2010 Maláč Pavel ŠK Sigmia Olomouc 2017 ½
2005/2006 5 SK Prostějov B 2010 Spurný Antonín TJ Sokol Přemyslovice 1855 ½
2005/2006 4 SK Prostějov B 2010 Lejsal Slavomír TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1970 1
2005/2006 3 SK Prostějov B 2010 Vicenec Roman ŠK Šumperk 2027 1
2005/2006 2 SK Prostějov B 2010 Přikryl Tomáš SK Přerov 1986 0
2005/2006 1 SK Prostějov B 2010 Tichý David DDM+TJ Mohelnice 1983 ½
2004/2005 10 SK Prostějov 2016 Matl Rostislav TJ Sokol Přemyslovice A 1912 ½
2004/2005 9 SK Prostějov 2016 Brablec Leoš TJ Sokol Přemyslovice B 1745 1
2004/2005 7 SK Prostějov 2016 Pala Vladimír SK Přerov 2223 0
2004/2005 6 SK Prostějov 2016 Lejsal Slavomír TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2020 ½
2004/2005 5 SK Prostějov 2016 Matoušek Petr A64 Valoz Grygov C 2011 ½
2004/2005 4 SK Prostějov 2016 Müller Rudolf Sigmia Olomouc 1916 0
2004/2005 3 SK Prostějov 2016 Glöckner Jaromír DDM&TJ Mohelnice 1912 0
2004/2005 2 SK Prostějov 2016 Dothan David Tatran Litovel C 1654 1
2004/2005 1 SK Prostějov 2016 Odstrčil Martin LOKO Zábřeh B 1827 1
2003/2004 11 SK Prostějov B 2025 Müller Rudolf Sigmia Olomouc 1960 ½
2003/2004 10 SK Prostějov B 2025 Zapletal Milan TJ Unex Uničov 1955 1
2003/2004 8 SK Prostějov B 2025 Šobáň Jaroslav A64 Grygov C 2141 1
2003/2004 7 SK Prostějov B 2025 Reichl Roman Loko Zábřeh B 1822 ½
2003/2004 5 SK Prostějov B 2025 Pavlík Petr Tatran Litovel C 1890 1
2003/2004 4 SK Prostějov B 2025 Robenek Jiří ŠK Jeseník 1718 ½
2003/2004 3 SK Prostějov B 2025 Šlechta Ladislav Spartak Přerov 1953 0
2003/2004 2 SK Prostějov B 2025 Mlčák Viktor AŠK DA Olomouc 1933 0
2003/2004 1 SK Prostějov B 2025 Tichý David DDM+TJ Mohelnice 1794 1
2003/2004 11 SK Prostějov 2025 Petřík Petr Slavia Kroměříž B 1868 0
2003/2004 10 SK Prostějov 2025 Rafaja Marek MKS Holešov 1898 ½
2003/2004 9 SK Prostějov 2025 Slavík Miroslav ŠK Šumperk 1865 ½
2003/2004 8 SK Prostějov 2025 Svoboda Rostislav ŠK Zlín B 2083 0
2003/2004 7 SK Prostějov 2025 Veselský František ŠK Zbroj Vsetín 2203 1
2003/2004 6 SK Prostějov 2025 Koryčánek Jaromír Loko Zábřeh 1899 1