Hráč Bělík Dalibor

Bělík Dalibor

User Pic
Jméno: Bělík Dalibor
Oddíl: ŠK GARDE Lipovec
Výkonnostní třída / Titul: M
Elo národní: 2226
Elo mezinárodní: 2249
ID: 138
FIDE ID: 301345
Rok narození: 1968
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 ŠK GARDE Lipovec 2239 2223 Parák Dominik ŠK Kuřim 2110 2081 1 soutěž
2019/2020 8 ŠK GARDE Lipovec 2239 2223 Messerschmidt Stanislav OREL Ořechov 1983 2007 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK GARDE Lipovec 2246 2223 Hájek Oskar SK Podlužan Prušánky z.s. 2200 2168 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK GARDE Lipovec 2246 2223 Náplava Pavel SK Boršice 2021 2050 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK GARDE Lipovec 2235 2212 Píše Jan Spartak Adamov, z.s. 2030 1962 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK GARDE Lipovec 2232 2212 Dvouletý Pavel ŠK Staré Město B 2052 2067 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK GARDE Lipovec 2232 2212 Vlach Karel TJ Vlčnov 2118 2073 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK GARDE Lipovec 2232 2212 Brázdil Roman Slavia Kroměříž B 2079 2055 1 soutěž
2018/2019 10 ŠK GARDE Lipovec 2228 2217 Klenner Richard ŠK Veselí nad Moravou 1967 1980 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK GARDE Lipovec 2231 2217 Adamčík Martin SK Prostějov 2124 2131 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK GARDE Lipovec 2239 2217 Hronek Martin ŠK Zlín 1899 1907 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK GARDE Lipovec 2245 2224 Zvolánek Libor A64 PROCLIENT Grygov 2109 2089 0 soutěž
2018/2019 4 ŠK GARDE Lipovec 2245 2224 Malý Marek ŠK Velké Losiny 2142 2156 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK GARDE Lipovec 2257 2224 Koutný Petr TJ Vlčnov 2228 2116 0 soutěž
2018/2019 2 ŠK GARDE Lipovec 2257 2224 Beil Zdeněk ŠO Kunovice 2204 2189 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠK GARDE Lipovec 2250 2224 Stančík Jakub Zbrojovka Vsetín 2127 2115 1 soutěž
2017/2018 11 ŠK GARDE Lipovec 2252 2233 Bednář Jakub Jezdci Jundrov 2177 2171 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK GARDE Lipovec 2261 2233 Hájek Oskar SK Podlužan Prušánky 2143 2145 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK GARDE Lipovec 2261 2233 Hejný Jaroslav ŠK Agrotec Hustopeče 2037 2043 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK GARDE Lipovec 2264 2233 Stachoň Martin TJ SLAVIA Kroměříž B 2163 2176 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK GARDE Lipovec 2252 2233 Holemář David Moravská Slavia Brno B 2305 2290 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK GARDE Lipovec 2252 2233 Koutný Petr TJ Vlčnov 2168 2128 ½ soutěž
2016/2017 9 �K GARDE Lipovec 2277 2248 Bosák Jan Zbrojovka Vset�n 2148 2143 ½ soutěž
2016/2017 8 �K GARDE Lipovec 2277 2248 Malčánek Jan �achy Ho���lkov� 2109 2097 ½ soutěž
2016/2017 7 �K GARDE Lipovec 2277 2248 Rozumek Vlastimil MKS Vy�kov 2047 2044 1 soutěž
2016/2017 6 �K GARDE Lipovec 2277 2248 Tajovský Martin �K Ku�im 2204 2215 ½ soutěž
2016/2017 5 �K GARDE Lipovec 2277 2248 Píše Jan Spartak Adamov 2011 1988 1 soutěž
2016/2017 4 �K GARDE Lipovec 2277 2248 Uřičář Jakub SK Podlu�an Pru��nky 2178 2195 ½ soutěž
2016/2017 3 �K GARDE Lipovec 2277 2248 Veselý Jaromír �K Lokomotiva Brno B 2054 2017 1 soutěž
2016/2017 2 �K GARDE Lipovec 2277 2248 Sojka Aleš Slavia Krom��� B 2142 2121 ½ soutěž
2016/2017 1 �K GARDE Lipovec 2277 2248 Sysel Michal �K Duras BVK B 1951 1937 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠK GARDE Lipovec 2277 2248 Adamčík Martin SK Prostějov 2124 2111 ½ soutěž
2015/2016 10 ŠK GARDE Lipovec 2277 2248 Danada Tomáš TJ Podlužan Prušánky 2197 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK GARDE Lipovec 2277 2248 Kratochvíl Milan ŠK Lokomotiva Brno B 2205 2213 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK GARDE Lipovec 2277 2248 Walek Petr ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2153 2102 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK GARDE Lipovec 2277 2248 Skácelík Petr ŠK Duras BVK B 2169 2151 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK GARDE Lipovec 2277 2248 Žigo Viktor ŠK GORDIC 2265 2260 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK GARDE Lipovec 2277 2248 Moulis Mojmír OREL Ořechov 2088 2095 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK GARDE Lipovec 2277 2248 Zedník Josef A64 PROCLIENT Grygov B 2109 2114 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK GARDE Lipovec 2277 2248 Bukáček Lubomír Silko Gambit Jihlava 2092 2092 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK GARDE Lipovec 2277 2248 Hošek Martin Jezdci Jundrov 2070 2093 1 soutěž
2014/2015 11 ŠK GARDE Lipovec 2310 2249 Tesař Jan ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2073 2047 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠK GARDE Lipovec 2310 2249 Brázdil Roman Sokol Postoupky 2119 2112 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK GARDE Lipovec 2310 2249 Kratochvíl Karel ŠK Lokomotiva Brno B 2148 2146 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK GARDE Lipovec 2310 2249 Stachoň Martin Slavia Kroměříž B 2152 2189 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK GARDE Lipovec 2310 2249 Balšínek Pavel TJ Podlužan Prušánky 2060 2061 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK GARDE Lipovec 2310 2249 Svítek Jiří ŠK Zlín B 2142 2151 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK GARDE Lipovec 2310 2249 Lamser Miroslav ŠK Vinohrady Brno 2031 1996 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK GARDE Lipovec 2310 2249 Vavruška Antonín ŠK Staré Město B 2058 2079 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK GARDE Lipovec 2310 2249 Holemář David Moravská Slavia Brno 2221 2219 ½ soutěž
2014/2015 1 ŠK GARDE Lipovec 2310 2249 Lakatoš Tomáš OREL Ořechov 2102 0 soutěž
2013/2014 11 ŠK GARDE Lipovec 2350 2278 Riška Lubomír ŠK Lokomotiva Brno B 2195 2203 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK GARDE Lipovec 2350 2278 Bažant Petr ŠK Staré Město B 2272 2264 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK GARDE Lipovec 2350 2278 Uřičář Jakub TJ Podlužan Prušánky 2196 2208 0 soutěž
2013/2014 8 ŠK GARDE Lipovec 2350 2278 Federič Jozef ŠK HPM TEC Hustopeče 2269 2262 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK GARDE Lipovec 2350 2278 Svítek Jiří TJ FS Napajedla 2139 2153 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK GARDE Lipovec 2350 2278 Vyskočil Neklan Moravská Slavia Brno 2376 2364 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠK GARDE Lipovec 2350 2278 Beil Martin Slavia Kroměříž B 2198 2199 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠK GARDE Lipovec 2350 2278 Nepomucký Ondřej ŠK Duras BVK Královo Pole B 2269 2262 0 soutěž