Hráč Pukl Rostislav

Pukl Rostislav

User Pic
Jméno: Pukl Rostislav
Oddíl: ŠK Staré Město
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1977
Elo mezinárodní: 1951
ID: 15715
FIDE ID: 325236
Rok narození: 1982
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2015/2016 6 ŠK Staré Město D 1951 1980 Ambros Zdenek CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 1833 1796 ½
2014/2015 9 ŠK Staré Město B 1974 2000 Dvořák Petr Sokol Postoupky 1629 1747 ½
2014/2015 3 ŠK Staré Město B 1974 2000 Mičulka Petr ŠK Lokomotiva Brno B 2050 2054 0
2014/2015 11 ŠK Staré Město D 1974 2000 Kulišťák Milan CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 2087 2127 1
2014/2015 8 ŠK Staré Město D 1974 2000 Kahánek Martin TJ Sokol Valašská Bystřice A 1903 1933 0
2014/2015 6 ŠK Staré Město D 1974 2000 Krejčiřík Radim TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 1928 1919 ½
2014/2015 4 ŠK Staré Město D 1974 2000 Šmíd Jan ŠK Staré Město C 1900 1894 0
2014/2015 1 ŠK Staré Město D 1974 2000 Pálka Bronislav ŠK Zlínterm Zlín A 1913 1905 1
2013/2014 9 ŠK Staré Město D 1961 1996 Bačák Petr Slavia Kroměříž C 2059 2066 0
2013/2014 8 ŠK Staré Město D 1961 1996 Krupa Josef TJ Gumárny Zubří 1797 1844 1
2013/2014 4 ŠK Staré Město D 1961 1996 Rachůnek Milan ŠK Staré Město C 2017 2018 0
2013/2014 3 ŠK Staré Město D 1961 1996 Straděj Vlastimil ŠK Zbrojovka Vsetín A 2022 2010 1
2013/2014 2 ŠK Staré Město D 1961 1996 Gabriel Lubomír ŠK Zlínterm Zlín A 2056 1
2013/2014 8 ŠK Staré Město B 1961 1996 Dočekalová Alexandra Sportovní Klub Prostějov 1820 1865 1
2013/2014 7 ŠK Staré Město B 1961 1996 Machalík Marek Sokol Postoupky 1949 1952 1
2013/2014 3 ŠK Staré Město B 1961 1996 Kočí Karel ŠK HPM TEC Hustopeče 1731 0
2012/2013 11 ŠK Staré Město C 1984 2015 Masák Pavel TJ Spartak Adamov 2083 2079 1
2012/2013 9 ŠK Staré Město C 1984 2015 Majer Jiří ŠK KME-DDM Kuřim 1985 1974 0
2012/2013 4 ŠK Staré Město C 1984 2015 Kapusta Petr ŠK Staré Město B 2152 2126 ½
2012/2013 2 ŠK Staré Město C 1984 2015 Navrátil Josef TJ ŠK Veselí nad Moravou 2070 2038 0
2012/2013 1 ŠK Staré Město C 1984 2015 Uhmann Jan ŠK HPM TEC Hustopeče 2147 2142 0
2012/2013 10 ŠK Staré Město D 1984 2015 Jasný Igor CHESSMONT Rožnov p.R. A 1971 1
2012/2013 9 ŠK Staré Město D 1984 2015 Straděj Vlastimil ŠK Zbrojovka Vsetín A 2071 2064 0
2012/2013 8 ŠK Staré Město D 1984 2015 Havránek Michal SK Boršice A 2055 2054 0
2012/2013 3 ŠK Staré Město D 1984 2015 Krajcar Pavel ŠK Holešov A 1734 1
2012/2013 1 ŠK Staré Město D 1984 2015 Běhunčík Josef TJ Sokol Francova Lhota A 1989 1980 0
2011/2012 11 ŠK Staré Město E 1971 2017 Straděj Vlastimil ŠK Zbrojovka Vsetín A 2039 2026 ½
2011/2012 10 ŠK Staré Město E 1971 2017 Havránek Michal SK Boršice B 2028 2018 0
2011/2012 9 ŠK Staré Město E 1971 2017 Růčka Petr TJ Gumárny Zubří 1942 1963 0
2011/2012 8 ŠK Staré Město E 1971 2017 Navrátilík Pavel TJ Sokol Postoupky A 2102 2095 0
2011/2012 7 ŠK Staré Město E 1971 2017 Balážec Ludovít ŠK Zlín D 2024 2047 1
2011/2012 5 ŠK Staré Město E 1971 2017 Tkadlec Miloslav CHESSMONT Rožnov p. R. A 2103 2132 1
2011/2012 4 ŠK Staré Město E 1971 2017 Plšek Miroslav TJ FS Napajedla A 2112 2125 0
2011/2012 3 ŠK Staré Město E 1971 2017 Krča Milan ŠK Staré Město D 2043 2052 0
2011/2012 2 ŠK Staré Město E 1971 2017 Vacula Pavel TJ Vlčnov A 2021 0
2011/2012 10 ŠK Staré Město C 1971 2017 Veselý Miroslav ŠK Zlín C 2039 2027 1
2011/2012 9 ŠK Staré Město C 1971 2017 Doležel Jaromír T.J. Sokol Šumperk 2083 2053 1
2011/2012 8 ŠK Staré Město C 1971 2017 Volčík Luděk SK Boršice 2034 2060 0
2011/2012 7 ŠK Staré Město C 1971 2017 Uhmann Jan ŠK HPM TEC Hustopeče 2152 2147 0
2011/2012 6 ŠK Staré Město C 1971 2017 Mižák Ján Spartak Adamov 2042 1990 ½
2011/2012 4 ŠK Staré Město C 1971 2017 Navrátil Josef TJ ŠK Veselí nad Moravou 2058 2019 ½
2011/2012 3 ŠK Staré Město C 1971 2017 Vaculík Lubomír TJ Sokol Hošťálková 1975 1
2011/2012 2 ŠK Staré Město C 1971 2017 Vavruška Antonín ŠK Staré Město B 2137 2114 1
2010/2011 11 ŠK Staré Město C 1983 Masák Pavel TJ Spartak Adamov 2087 1
2010/2011 9 ŠK Staré Město C 1983 Parák Dominik SPgŠ+G Znojmo 2138 0
2010/2011 8 ŠK Staré Město C 1983 Večeřa Petr TJ Sokol Postoupky 1958 0
2010/2011 7 ŠK Staré Město C 1983 Šudřich Radek ŠK Holešov 2113 ½
2010/2011 6 ŠK Staré Město C 1983 Uhmann Jan ŠK HPM TEC Hustopeče 2155 0
2010/2011 5 ŠK Staré Město C 1983 Klenner Richard TJ ŠK Veselí nad Moravou 2030 ½
2010/2011 4 ŠK Staré Město C 1983 Dubina Pavel ŠK Zlín C 2061 ½
2010/2011 2 ŠK Staré Město C 1983 Bažant Petr ŠK Staré Město B 2227 0
2010/2011 1 ŠK Staré Město C 1983 Drtina Milan SK Boršice 2228 0
2010/2011 11 TJ Sokol Bzenec 1983 Sedláček Petr ŠK 64 Brno 2123 ½
2010/2011 10 TJ Sokol Bzenec 1983 Medunová Věra ŠK Lokomotiva Brno B 2105 0
2010/2011 9 TJ Sokol Bzenec 1983 Fojtík Tomáš TJ Podlužan Prušánky 2137 ½
2010/2011 8 TJ Sokol Bzenec 1983 Kopřiva Oldřich ŠK Garde Lipovec 2162 0
2010/2011 7 TJ Sokol Bzenec 1983 Číp Dalibor Orel Ořechov 2128 0
2010/2011 6 TJ Sokol Bzenec 1983 Píše Jan ŠK Bystrc Oilers 2079 ½
2010/2011 5 TJ Sokol Bzenec 1983 Markovič Ivan ŠK KME-DDM Kuřim 2142 1
2010/2011 4 TJ Sokol Bzenec 1983 Škaroupka Jiří TJ Znojmo 2131 0
2010/2011 3 TJ Sokol Bzenec 1983 Jurka Miroslav ŠK Duras BVK Brno C 2308 0
2010/2011 2 TJ Sokol Bzenec 1983 Bednář Jakub ŠK Lokomotiva Brno D 2114 0
2010/2011 1 TJ Sokol Bzenec 1983 Šípek Michal ŠK Lokomotiva Brno C 2002 1
2009/2010 11 TJ Sokol Bzenec 2039 Běloušek Michal ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 2079 ½
2009/2010 10 TJ Sokol Bzenec 2039 Strakáč Petr SK Horáček Sudoměřice 2118 1
2009/2010 9 TJ Sokol Bzenec 2039 Meduna Eduard ŠK Lokomotiva Brno F 1787 1
2009/2010 7 TJ Sokol Bzenec 2039 Veverka František TJ Tatran Poštorná B 1918 1
2009/2010 6 TJ Sokol Bzenec 2039 Zubalík Miroslav Š.K. 1923 Sokol Kyjov 2031 1
2009/2010 5 TJ Sokol Bzenec 2039 Vávra Michal Moravská Slavia Brno A 1981 1
2009/2010 4 TJ Sokol Bzenec 2039 Křížek František TJ ŠK Veselí nad Moravou B 2056 0
2009/2010 2 TJ Sokol Bzenec 2039 Křápek Miroslav KŠ TJ Bučovice A 1834 ½
2009/2010 1 TJ Sokol Bzenec 2039 Marek Jiří ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 2058 ½
2009/2010 11 SK Stare Mesto D 2039 Slížek Josef TJ Gumarny Zubri 2000 0
2009/2010 10 SK Stare Mesto D 2039 Navrátilík Pavel TJ Sokol Postoupky 2183 1
2009/2010 9 SK Stare Mesto D 2039 Šudřich Radek MKS Holesov B 2103 0
2009/2010 8 SK Stare Mesto D 2039 Křížek František SK Borsice A 2056 1
2009/2010 7 SK Stare Mesto D 2039 Koutný Petr SK Zlin C 2110 ½
2009/2010 6 SK Stare Mesto D 2039 Hrabovský Vladimír TJ Sokol Franc. Lhota 2039 1
2009/2010 5 SK Stare Mesto D 2039 Kunc Miroslav SO Slavia-Fatra 2097 0
2009/2010 4 SK Stare Mesto D 2039 Burda Josef SK Stare Mesto E 1969 ½
2009/2010 3 SK Stare Mesto D 2039 Macura Emil SK Zlin D 2096 0
2009/2010 2 SK Stare Mesto D 2039 Bernatík Lubomír SK Borsice B 1881 0
2009/2010 1 SK Stare Mesto D 2039 Tkadlec Miloslav CHESSMONT Roznov 2109 1
2008/2009 11 ŠK Staré Město E 2021 Blümel Otto Slavie Kroměříž B 2146 1
2008/2009 10 ŠK Staré Město E 2021 Toman David ŠO Sokol Bystřička 1821 1
2008/2009 9 ŠK Staré Město E 2021 Šaňák František SK Boršice B 1950 ½
2008/2009 8 ŠK Staré Město E 2021 Večeřa Petr TJ Sokol Postoupky 1926 1
2008/2009 7 ŠK Staré Město E 2021 Rafaja Marek MKS Holešov B 2040 1
2008/2009 6 ŠK Staré Město E 2021 Balážec Ludovít ŠK Zlín D 2041 1
2008/2009 5 ŠK Staré Město E 2021 Častulík Jiří ŠO Brumov-Bylnice 1799 ½
2008/2009 4 ŠK Staré Město E 2021 Studený Radovan ŠK Staré Město D 2008 ½
2008/2009 3 ŠK Staré Město E 2021 Pyš Zbyněk TJ Gumárny Zubří 1935 1
2008/2009 2 ŠK Staré Město E 2021 Křížek František SK Boršice A 2059 1
2008/2009 1 ŠK Staré Město E 2021 Kopčil Milan ŠO Fatra–Slávia Napajedla 2039 0
2008/2009 11 SK STAK Domanín 2021 Šípek Michal ŠK Lokomotiva Brno F 2020 0
2008/2009 10 SK STAK Domanín 2021 Pochylý Bronislav TJ Tatran Poštorná B 1957 1
2008/2009 9 SK STAK Domanín 2021 Cupal Miroslav ŠK Slavoj Velké Pavlovice 2086 0
2008/2009 8 SK STAK Domanín 2021 Provazník Michal ŠK Hodonín 2154 0
2008/2009 7 SK STAK Domanín 2021 Votava Jan Šach Pavlov 1837 1
2008/2009 6 SK STAK Domanín 2021 Flašar Roman ŠK Dubňany A 1913 ½
2008/2009 5 SK STAK Domanín 2021 Křížek František TJ ŠK Veselí n./M B 2059 1
2008/2009 4 SK STAK Domanín 2021 Růžička František KŠ TJ Bučovice 2135 0
2008/2009 3 SK STAK Domanín 2021 Kuchynka Luboš ŠK HPM TEC Hustopeče B 2035 0
2008/2009 2 SK STAK Domanín 2021 Zubalík Miroslav Š.K. 1923 Sokol Kyjov 2060 0
2008/2009 1 SK STAK Domanín 2021 Strakáč Petr S.K. Horáček Sudoměřice 2110 0
2007/2008 11 Š.K.1923 Sokol Kyjov 1976 Bohuslav Jan TJ Tatran Poštorná B 2032 1
2007/2008 9 Š.K.1923 Sokol Kyjov 1976 Kučera Vladislav Sokol Střelice 1945 1
2007/2008 8 Š.K.1923 Sokol Kyjov 1976 Zubalík Miroslav TJ Baník Šardice 2049 0
2007/2008 7 Š.K.1923 Sokol Kyjov 1976 Trávníček Petr ŠK Hodonín 2118 0
2007/2008 6 Š.K.1923 Sokol Kyjov 1976 Škoda Martin ŠK Slavoj Vel. Pavlovice 2058 1
2007/2008 4 Š.K.1923 Sokol Kyjov 1976 Šafář Eduard TJ Sokol Bzenec 1805 1
2007/2008 3 Š.K.1923 Sokol Kyjov 1976 Pešák Roman SK Horáček Sudoměřice 2039 1
2007/2008 2 Š.K.1923 Sokol Kyjov 1976 Symerský Petr ŠK Veselí nad Mor. B 2090 1
2007/2008 1 Š.K.1923 Sokol Kyjov 1976 Mráz Pavel ŠK Dubňany 1947 1
2007/2008 5 Domanín 1976 Mazouch Roman Ježov 1597 1
2007/2008 4 Domanín 1976 Kadaš Josef Kyjov B 1671 1
2007/2008 3 Domanín 1976 Marek Jiří Prušánky B 2004 ½
2006/2007 11 Š.K.1923 Sokol Kyjov 1922 Votava Jan Šach Pavlov 1826 1
2006/2007 10 Š.K.1923 Sokol Kyjov 1922 Pešák Roman Horáček Sudoměřice 2090 0
2006/2007 8 Š.K.1923 Sokol Kyjov 1922 Sysel Michal TJ Bučovice 1964 1
2006/2007 6 Š.K.1923 Sokol Kyjov 1922 Ciprys David TJ Tatran Poštorná C 2041 0
2006/2007 5 Š.K.1923 Sokol Kyjov 1922 Symerský Petr ŠK "Pod Věží" Strážnice 2121 ½
2006/2007 4 Š.K.1923 Sokol Kyjov 1922 Zubalík Miroslav Baník Šardice 2104 ½
2006/2007 3 Š.K.1923 Sokol Kyjov 1922 Píštěk Jan ŠK Veselí nad Mor. B 1940 ½
2006/2007 2 Š.K.1923 Sokol Kyjov 1922 Bělík Evžen ŠK Dubňany 1834 1
2006/2007 1 Š.K.1923 Sokol Kyjov 1922 Bohuslav Jan TJ Tatran Poštorná B 2061 0
2006/2007 11 TJ Sokol Bzenec 1922 Galuška Josef TJ ŠK Veselí nad Moravou 2136 0
2006/2007 10 TJ Sokol Bzenec 1922 Vosáhlo Jiří ŠK Lokomotiva Brno E 1952 1
2006/2007 9 TJ Sokol Bzenec 1922 Majer Jiří ŠK KME DDM Kuřim 2059 ½
2006/2007 8 TJ Sokol Bzenec 1922 Kratochvíl Milan ŠK Lokomotiva Brno D 2041 1
2006/2007 6 TJ Sokol Bzenec 1922 Ling Bronislav ŠK Hodonín 1976 0
2006/2007 5 TJ Sokol Bzenec 1922 Markovič Ivan ŠK HPM TEC Hustopeče 2209 0
2006/2007 4 TJ Sokol Bzenec 1922 Dočekal Jan SPgŠ+G Znojmo 2143 0
2006/2007 3 TJ Sokol Bzenec 1922 Švehla Karel Sokol Rudice 2141 0
2006/2007 2 TJ Sokol Bzenec 1922 Němec Miloslav TJ Tatran Poštorná 1927 0
2006/2007 1 TJ Sokol Bzenec 1922 Tláskal Martin ŠK Tetčice 2010 ½
2005/2006 11 TJ Sokol Bzenec 1853 Kašík Miroslav Slavia Kroměříž B 2102 1
2005/2006 10 TJ Sokol Bzenec 1853 Navrátilík Pavel MKS Holešov 2115 ½
2005/2006 9 TJ Sokol Bzenec 1853 Pavlík Petr Tatran Litovel B 2020 ½
2005/2006 8 TJ Sokol Bzenec 1853 Šilhavík Antonín TJ Loko Uherský Ostroh 2119 0
2005/2006 7 TJ Sokol Bzenec 1853 Havránek Michal SK Boršice 2029 0
2005/2006 6 TJ Sokol Bzenec 1853 Staufčík Robert ŠK Staré Město B 2157 0
2005/2006 5 TJ Sokol Bzenec 1853 Matoušek Petr A64 MIPAP Grygov B 2067 0
2005/2006 4 TJ Sokol Bzenec 1853 Zatloukal Petr SK Prostějov 2135 0
2005/2006 3 TJ Sokol Bzenec 1853 Opravil Karel LOKO Zábřeh 2153 0
2005/2006 2 TJ Sokol Bzenec 1853 Roubalík Jakub ŠK Zlín B 2011 0
2005/2006 1 TJ Sokol Bzenec 1853 Vávra Pavel ŠKZ Vsetín 2126 ½
2005/2006 11 Kyjov 1853 Krolop Petr Hodonín C 1
2005/2006 10 Kyjov 1853 Macků Petr Strážnice p.V. B 2012 1
2005/2006 9 Kyjov 1853 Matušina Miroslav ŠK Dubňany B 1710 1
2005/2006 7 Kyjov 1853 Štěpančík Zdeněk Veselí N.m. C 1764 ½
2005/2006 6 Kyjov 1853 Churý Petr Ježov 1724 1
2005/2006 5 Kyjov 1853 Trávníček Petr Hodonín B 2098 1
2005/2006 4 Kyjov 1853 Dryšl Radek Prušánky B 1848 ½
2005/2006 2 Kyjov 1853 Zubalík Miroslav Ždánice 2049 0
2005/2006 1 Kyjov 1853 Sochna Dušan Bzenec B 2159 1
2004/2005 11 SK STAK Domanín 1905 Strakáč Petr Horáček Sudoměřice 1988 ½
2004/2005 10 SK STAK Domanín 1905 Kuchynka Luboš ŠK Hustopeče B 2058 0
2004/2005 9 SK STAK Domanín 1905 Ling Bronislav ŠK Hodonín 2046 0
2004/2005 8 SK STAK Domanín 1905 Mayer Josef Podlužan Prušánky 2048 0
2004/2005 7 SK STAK Domanín 1905 Marek Jiří Prostor Břeclav 1968 0
2004/2005 6 SK STAK Domanín 1905 Šmíd Vladimír TJ Baník Šardice 1857 1
2004/2005 5 SK STAK Domanín 1905 Fic Zbyněk Tatran Poštorná C 1719 1
2004/2005 4 SK STAK Domanín 1905 Vičar Petr ŠK Veselí n.Mor. B 1921 0
2004/2005 3 SK STAK Domanín 1905 Kunčar Petr TJ Bučovice B 2050 0
2004/2005 2 SK STAK Domanín 1905 Mráz Pavel ŠK Dubňany 1937 0
2004/2005 1 SK STAK Domanín 1905 Racek Michal ŠK ZŠ Brankovice 1772 0