Hráč Dvouletý Tomáš

Dvouletý Tomáš

User Pic
Jméno: Dvouletý Tomáš
Oddíl: Sokol Postoupky
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1955
Elo mezinárodní: 1948
ID: 13930
FIDE ID: 326011
Rok narození: 1987
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 ŠK Holešov B 1948 1955 Skalský Alexandr ŠK Staré Město F 2191 2199 ½
2019/2020 2 Sokol Postoupky A 1948 1955 Šenkýř Martin ŠK Zlín B 2098 2108 ½
2019/2020 1 Sokol Postoupky A 1952 1955 Babula Milan ŠK Zlín-Malenovice A 2169 2174 0
2018/2019 10 Sokol Postoupky A 1907 1885 Sladovník Jiří TJ Sokol Valašská Bystřice A 0 2122 0
2018/2019 8 Sokol Postoupky A 1904 1885 Náplava Pavel SK Boršice A 2031 2062 ½
2018/2019 6 Sokol Postoupky A 1884 1885 Hodovský Jiří ŠK Zlín B 2106 2110 ½
2018/2019 5 Sokol Postoupky A 1884 1885 Zicháček Libor ŠK Holešov A 2030 2000 1
2018/2019 4 Sokol Postoupky A 1870 1864 Staufčík Michal ŠK Staré Město D 2004 2010 1
2018/2019 3 Sokol Postoupky A 1850 1864 Babula Milan ŠK Zlín-Malenovice A 2227 2199 ½
2018/2019 2 Sokol Postoupky A 1850 1864 Dorňák Pavel TJ Valašské Meziříčí A 1901 1897 1
2018/2019 1 Sokol Postoupky A 1857 1864 Smilek Petr ŠK Zbrojovka Vsetín B 1970 1993 0
2018/2019 9 Sokol Postoupky B 1904 1885 Petržela Pavel ŠK Holešov B 2015 1989 0
2018/2019 7 Sokol Postoupky B 1884 1885 Bartas Pavel TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1868 1920 1
2018/2019 4 Sokol Postoupky B 1870 1864 Knotek Josef ŠO Kunovice B 1936 1950 1
2018/2019 3 Sokol Postoupky B 1850 1864 Holman Radek SK EMKaD Holešov A 1856 1931 1
2017/2018 10 Sokol Postoupky B 1881 1887 Suchánek Kryštof ŠK Zlín C 1761 1748 ½
2017/2018 9 Sokol Postoupky B 1881 1887 Kolouch Jiří TJ Bojkovice 1883 1877 ½
2017/2018 7 Sokol Postoupky B 1878 1887 Janál Vladimír ŠK Zlín-Malenovice A 1984 1982 0
2017/2018 3 Sokol Postoupky B 1881 1887 Prachař Mojmír ŠO TJ Zborovice A 1876 1899 ½
2017/2018 2 Sokol Postoupky B 1881 1887 Knotek Josef ŠO Kunovice B 1949 1995 ½
2017/2018 1 Sokol Postoupky B 1868 1880 Čechál Martin ŠK Dolní Němčí A 1962 2026 ½
2017/2018 11 Sokol Postoupky A 1878 1887 Rachůnek Milan ŠK Staré Město D 1924 1958 ½
2017/2018 10 Sokol Postoupky A 1881 1887 Foukal Jiří TJ Sokol Valašská Bystřice A 1856 1856 ½
2017/2018 9 Sokol Postoupky A 1881 1887 Beil Martin ŠO Kunovice A 2200 2203 0
2017/2018 7 Sokol Postoupky A 1881 1887 Prachař Mojmír ŠK Holešov A 1892 1899 ½
2017/2018 6 Sokol Postoupky A 1878 1887 Míša Stanislav SK Boršice A 1983 1953 ½
2017/2018 4 Sokol Postoupky A 1881 1887 Sedláček Roman TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1759 1708 1
2017/2018 3 Sokol Postoupky A 1881 1887 Vraj Karel ŠK Zlín B 1914 1885 ½
2017/2018 2 Sokol Postoupky A 1881 1887 Krčmář Milan ŠO TJ Sokol Francova Lhota 1894 1957 ½
2017/2018 1 Sokol Postoupky A 1868 1880 Jiříček Vojtěch ŠK Zbrojovka Vsetín B 1584 1553 1
2016/2017 8 Sokol Postoupky B 1823 1885 Petržela Pavel ŠO TJ Zborovice A 1999 1996 0
2016/2017 5 Sokol Postoupky B 1823 1885 Pfeffer Erik SK Boršice B 1904 1892 1
2016/2017 3 Sokol Postoupky B 1823 1885 Mikulčík Josef TJ Spartak Uherský Brod 1847 1877 1
2016/2017 1 Sokol Postoupky B 1823 1885 Vaňhara Petr TJ Bojkovice 1776 1736 ½
2016/2017 11 Sokol Postoupky A 1823 1885 Nekarda Jan ŠK Staré Město C 1589 1627 0
2016/2017 10 Sokol Postoupky A 1823 1885 Koutný Petr TJ Vlčnov A 2141 2113 0
2016/2017 9 Sokol Postoupky A 1823 1885 Cverna Pavel TJ Valašské Meziříčí A 1796 1
2016/2017 8 Sokol Postoupky A 1823 1885 Balážec Ludovít ŠK Zlín B 1918 1869 0
2016/2017 7 Sokol Postoupky A 1823 1885 Kašík Miroslav Slavia Kroměříž C 1930 1951 ½
2016/2017 6 Sokol Postoupky A 1823 1885 Knotek Josef ŠK Staré Město D 1969 1979 0
2016/2017 5 Sokol Postoupky A 1823 1885 Pálka Bronislav TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1930 1908 0
2016/2017 4 Sokol Postoupky A 1823 1885 Kovařík Matyáš ŠK Zbrojovka Vsetín B 1759 1780 1
2016/2017 3 Sokol Postoupky A 1823 1885 Šaňák František SK Boršice A 1882 1835 ½
2016/2017 2 Sokol Postoupky A 1823 1885 Krčmář Milan ŠO TJ Sokol Francova Lhota 1986 1983 ½
2016/2017 1 Sokol Postoupky A 1823 1885 Lukša Zdeněk ŠK Holešov A 1948 1941 ½
2015/2016 10 Sokol Postoupky 1823 1885 Horsák Jan ŠK Staré Město "B" 2080 2091 ½
2015/2016 9 Sokol Postoupky 1823 1885 Gabryš Lukáš Zbrojovka Vsetín 1895 1940 0
2015/2016 7 Sokol Postoupky 1823 1885 Frolík Martin TŽ Třinec "B" 2205 2201 0
2015/2016 6 Sokol Postoupky 1823 1885 Sieber Martin TJ Slovan Havířov 2096 2032 ½
2015/2016 5 Sokol Postoupky 1823 1885 Kander Ladislav Labortech Ostrava "B" 1983 1993 0
2015/2016 1 Sokol Postoupky 1823 1885 Krejča Jakub Sokol Hošťálková 1996 1971 0
2015/2016 11 Sokol Postoupky B 1823 1885 Koutný Petr ŠK Zlín B 2141 2113 0
2015/2016 10 Sokol Postoupky B 1823 1885 Pálka Bronislav Fatra-Slavia Napajedla A 1930 1908 ½
2015/2016 9 Sokol Postoupky B 1823 1885 Fusková Martina ŠK Staré Město D 2077 2086 0
2015/2016 8 Sokol Postoupky B 1823 1885 Bačák Petr Slavia Kroměříž C 1980 2012 0
2015/2016 7 Sokol Postoupky B 1823 1885 Svítek Jiří ŠK Zlín-Malenovice, z.s. A 2093 2112 0
2015/2016 6 Sokol Postoupky B 1823 1885 Juříček Stanislav ŠK Zbrojovka Vsetín B 2110 2078 ½
2015/2016 5 Sokol Postoupky B 1823 1885 Slížek Josef CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 1953 1938 0
2015/2016 4 Sokol Postoupky B 1823 1885 Náplava Pavel SK Boršice A 2059 2070 1
2015/2016 3 Sokol Postoupky B 1823 1885 Krča Milan ŠK Staré Město C 1961 2004 1
2015/2016 2 Sokol Postoupky B 1823 1885 Rafaja Marek ŠK Holešov A 1945 1911 ½
2015/2016 1 Sokol Postoupky B 1823 1885 Hrtánek Jiří Šachový oddíl TJ Francova Lhota A 2025 2030 ½
2014/2015 6 DM Klášterského B 1806 1853 Janota Jiří Bystrc Oilers B 1956 1875 1
2014/2015 4 DM Klášterského B 1806 1853 Polák Zdeněk Lokomotiva I 1558 1
2014/2015 3 DM Klášterského B 1806 1853 Hloušek Milan Vinohrady C 1537 1510 1
2014/2015 2 DM Klášterského B 1806 1853 Brauner Radek Vojenská akademie 1756 0
2014/2015 9 SK EMKaD Holešov A 1806 1853 Indrák Jiří ŠO TJ Zborovice A 1513 1
2014/2015 7 SK EMKaD Holešov A 1806 1853 Umlauf Josef TJ Dolní Němčí A 1711 1
2014/2015 6 SK EMKaD Holešov A 1806 1853 Mrkus František ŠK Staré Město F 1803 1855 0
2014/2015 4 SK EMKaD Holešov A 1806 1853 Kudera Zbyněk Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1906 ½
2014/2015 3 SK EMKaD Holešov A 1806 1853 Holub Aleš TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1702 1
2014/2015 10 Sokol Postoupky B 1806 1853 Kolomazník Ladislav TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 1746 0
2014/2015 9 Sokol Postoupky B 1806 1853 Mazoch Jiří Slavia Kroměříž C 1967 1970 0
2014/2015 8 Sokol Postoupky B 1806 1853 Studený Radovan ŠK Staré Město C 2076 2080 ½
2014/2015 7 Sokol Postoupky B 1806 1853 Běhunčík Josef Šachový oddíl TJ Francova Lhota 1986 1996 0
2014/2015 6 Sokol Postoupky B 1806 1853 Šaňák František SK Boršice A 1876 1826 ½
2014/2015 5 Sokol Postoupky B 1806 1853 Javora Stanislav ŠK Zlínterm Zlín A 1660 1754 ½
2014/2015 4 Sokol Postoupky B 1806 1853 Slížek Josef CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 1957 1940 0
2014/2015 3 Sokol Postoupky B 1806 1853 Skalský Alexandr ŠK Staré Město D 1767 1628 1
2014/2015 2 Sokol Postoupky B 1806 1853 Krmela Aleš Sokol Hošťálková A 2054 2040 ½
2014/2015 1 Sokol Postoupky B 1806 1853 Růčka Ondřej TJ Sokol Valašská Bystřice A 1845 1805 ½
2013/2014 11 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1806 1845 Staňa Marek TJ Vlčnov A 1942 2015 0
2013/2014 9 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1806 1845 Krajsa Ivan Spartak Uherský Brod 1958 2010 0
2013/2014 8 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1806 1845 Sas Roman ŠO TJ Zborovice A 1852 ½
2013/2014 7 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1806 1845 Krča Milan ŠK Staré Město F 2042 2026 0
2013/2014 5 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1806 1845 Jablečník Gustav Slavia Kroměříž D 2090 2096 ½
2013/2014 4 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1806 1845 Sviták Josef TJ Bojkovice A 1893 1891 ½
2013/2014 3 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1806 1845 Čechál Martin TJ Dolní Němčí A 1958 2028 0
2013/2014 2 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1806 1845 Frýbort Pavel SK Boršice B 1826 1855 1
2013/2014 1 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1806 1845 Studený Radovan ŠK Staré Město E 2100 2105 0
2013/2014 13 Lokomotiva G 1806 1845 Řehůřek Jiří Bystrc Oilers B 1772 1717 1
2013/2014 12 Lokomotiva G 1806 1845 Martirosyan Ara ŠK Duras BVK E 1627 1618 0
2013/2014 11 Lokomotiva G 1806 1845 Řezník Miloslav ŠK Vinohrady B 1599 1
2013/2014 10 Lokomotiva G 1806 1845 Zerdaloglu Vasilis Univerzita Brno B 1807 ½
2013/2014 9 Lokomotiva G 1806 1845 Havlát Stanislav Moravská Slávia D 1705 1
2013/2014 8 Lokomotiva G 1806 1845 Tioka Zdeněk ŠK 64 Brno B 1800 1
2013/2014 7 Lokomotiva G 1806 1845 Nývlt Zdeněk Vojenská akademie 1826 0
2013/2014 6 Lokomotiva G 1806 1845 Gilg Jindřich DM Klášterského 1330 1
2013/2014 5 Lokomotiva G 1806 1845 Šípek Oldřich Jezdci Jundrov B 1973 1951 ½
2013/2014 3 Lokomotiva G 1806 1845 Zamarská Dagmar Lokomotiva J 1592 1592 1
2013/2014 2 Lokomotiva G 1806 1845 Nekvapil Zdeněk Moravská Slávia C 1781 1
2013/2014 1 Lokomotiva G 1806 1845 Novák Jaromír Lokomotiva H 1856 ½
2012/2013 11 ŠK Lokomotiva I 1806 1829 Turza Pavel Moravská Slávia C 1796 1818 1
2012/2013 7 ŠK Lokomotiva I 1806 1829 Zamazal Milan ŠK 64 C 1869 0
2012/2013 6 ŠK Lokomotiva I 1806 1829 Rumian Karel Moravská Slávia D 1678 1
2012/2013 5 ŠK Lokomotiva I 1806 1829 Fiala Vojtěch DM Klášterského 1444 ½
2012/2013 4 ŠK Lokomotiva I 1806 1829 Stanka Miroslav ŠK Duras BVK E 1883 0
2012/2013 3 ŠK Lokomotiva I 1806 1829 Lisik Miroslav ŠK Lokomotiva H 1647 1647 ½
2012/2013 2 ŠK Lokomotiva I 1806 1829 Hladký Milan ŠK Lokomotiva J 1704 ½
2012/2013 1 ŠK Lokomotiva I 1806 1829 Čejka Jan ŠK Lokomotiva K 1663 1
2012/2013 10 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1806 1829 Lapčík Václav ŠK Staré Město F 1731 1820 1
2012/2013 9 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1806 1829 Tomek Jiří KK-ŠK Osvětimany 1712 1
2012/2013 8 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1806 1829 Urubčík Miroslav Spartak Uherský Brod 1815 1833 0
2012/2013 6 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1806 1829 Pfeffer Erik SK Boršice B 1959 1967 1
2012/2013 4 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1806 1829 Hlaváček Tomáš TJ Polešovice 1726 1
2012/2013 3 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1806 1829 Daněk Libor TJ Sokol Postoupky B 2084 2020 0
2012/2013 2 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1806 1829 Krejčí Petr ŠO TJ Zborovice A 1847 1
2012/2013 1 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1806 1829 Blümel Michal Slavia Kroměříž D 1856 ½
2011/2012 11 Lokomotiva Brno I 1806 1867 Šebek Jan Univerzita Brno 1815 0
2011/2012 10 Lokomotiva Brno I 1806 1867 Nývlt Zdeněk Vojenská akademie 1841 ½
2011/2012 9 Lokomotiva Brno I 1806 1867 Zamazal Milan SK 64 Brno C 1867 ½
2011/2012 8 Lokomotiva Brno I 1806 1867 Kepák Libor Moravská Slávia C 1833 1
2011/2012 7 Lokomotiva Brno I 1806 1867 Havlát Stanislav Moravská Slávia D 1680 1
2011/2012 6 Lokomotiva Brno I 1806 1867 Janda Luboš Bystrc Oilers B 1949 1865 ½
2011/2012 5 Lokomotiva Brno I 1806 1867 Smutný Vladimír DM Kláterského 1593 1
2011/2012 4 Lokomotiva Brno I 1806 1867 Doškař Miloslav Lokomotiva Brno J 1757 1745 ½
2011/2012 3 Lokomotiva Brno I 1806 1867 Mazanec Karel Lokomotiva Brno H 1751 0
2011/2012 1 Lokomotiva Brno I 1806 1867 Pelikán Karel Duras BVK Brno E 1777 1
2011/2012 11 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1806 1867 Šaňák František SK Boršice C 1929 1868 0
2011/2012 10 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1806 1867 Palášek Jan TJ Sokol Postoupky B 1711 1775 0
2011/2012 9 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1806 1867 Krajsa Ivan Spartak Uherský Brod 1958 1990 0
2011/2012 8 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1806 1867 Kunc Miroslav TJ FS Napajedla B 2094 2136 0
2011/2012 7 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1806 1867 Kašík Jiří Slavia Kroměříž C 2010 2016 0
2011/2012 6 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1806 1867 Světinský Antonín TJ Dolní Němčí 1908 0
2011/2012 5 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1806 1867 Esterka Jan TJ Vlčnov B 1839 0
2011/2012 4 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1806 1867 Firych Miroslav ŠO TJ Zborovice A 2028 2102 0
2011/2012 3 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1806 1867 Trubačík Josef ŠK Staré Město F 1853 ½
2011/2012 2 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1806 1867 Hrobař Vlastimil TJ Polešovice 1921 1921 0
2011/2012 1 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1806 1867 Kolouch Jiří TJ Bojkovice A 1882 1
2010/2011 11 Lokomotiva Brno I 1852 Svíženský Luboš ŠK Vinohrady Brno B 1918 ½
2010/2011 10 Lokomotiva Brno I 1852 Janda Luboš ŠK Bystrc Oilers B 1892 0
2010/2011 9 Lokomotiva Brno I 1852 Petráň Tomáš ŠK 64 Brno C 1899 0
2010/2011 8 Lokomotiva Brno I 1852 Onuca Petr Vojenská akademie 1882 0
2010/2011 6 Lokomotiva Brno I 1852 Janků Luboslav Moravská Slávia Brno D 1868 ½
2010/2011 5 Lokomotiva Brno I 1852 Šebek Jan Univerzita Brno 1814 1
2010/2011 4 Lokomotiva Brno I 1852 Havlík Jiří ŠK Duras BVK Kr. Pole E 1818 1
2010/2011 3 Lokomotiva Brno I 1852 Spáčil Stanislav Lokomotiva Brno J 1714 0
2010/2011 2 Lokomotiva Brno I 1852 Mazanec Jan Lokomotiva Brno H 1797 0
2010/2011 10 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1852 Kadlec Pavel ŠO Kunovice A 1878 ½
2010/2011 9 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1852 Ryšavý Jan TJ Sokol Postoupky B 1781 1
2010/2011 8 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1852 Světinský Antonín TJ Dolní Němčí 1900 1
2010/2011 7 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1852 Hlaváček Petr TJ Polešovice 1785 ½
2010/2011 6 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1852 Firych Miroslav ŠO TJ Zborovice A 2090 0
2010/2011 5 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1852 Mikulčík Josef TJ Bojkovice A 1857 1
2010/2011 4 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1852 Volčík Stanislav SK Boršice C 1838 ½
2010/2011 3 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1852 Trubačík Zbyněk ŠK Staré Město F 1611 1
2010/2011 2 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1852 Moštěk Jan TJ Vlčnov A 1788 ½
2010/2011 1 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1852 Svítek Jiří ZLÍNTERM Zlín A 2060 0
2009/2010 11 Lokomotiva I 1813 Janda Luboš Bystrc Oilers B 1948 1
2009/2010 10 Lokomotiva I 1813 Petráň Tomáš ŠK 64 C 1863 1
2009/2010 9 Lokomotiva I 1813 Janků Luboslav Moravská Slávia D 1909 0
2009/2010 7 Lokomotiva I 1813 Jeřábek Oldřich Duras BVK F 1462 1
2009/2010 6 Lokomotiva I 1813 Brauner Radek Vojenská akademie 1789 ½
2009/2010 4 Lokomotiva I 1813 Lička Vlastimil Lokomotiva J 1997 ½
2009/2010 3 Lokomotiva I 1813 Zikan Karel Lokomotiva K 1761 0
2009/2010 2 Lokomotiva I 1813 Havlík Jiří Duras BVK E 1801 0
2009/2010 1 Lokomotiva I 1813 Svíženský Luboš Vinohrady B 1950 ½
2009/2010 11 TJ Lokom. Uherský Ostroh 1813 Fusek Lukáš ŠK Staré Město F 1796 ½
2009/2010 10 TJ Lokom. Uherský Ostroh 1813 Balážec Ludovít TJ Sokol Kvasice 1969 0
2009/2010 9 TJ Lokom. Uherský Ostroh 1813 Firych Miroslav ŠO TJ Zborovice A 2045 0
2009/2010 8 TJ Lokom. Uherský Ostroh 1813 Volčík Luděk SK Boršice C 1922 0
2009/2010 7 TJ Lokom. Uherský Ostroh 1813 Chutný Tomáš Dům kultury Kroměříž 1835 1
2009/2010 6 TJ Lokom. Uherský Ostroh 1813 Esterka Jan TJ Vlčnov A 1864 1
2009/2010 5 TJ Lokom. Uherský Ostroh 1813 Vacula Pavel Spartak Uherský Brod 2026 0
2009/2010 4 TJ Lokom. Uherský Ostroh 1813 Šaňák František ŠO Kunovice A 1915 1
2009/2010 3 TJ Lokom. Uherský Ostroh 1813 Pícha Zdeněk TJ Mařatice 1670 1
2009/2010 2 TJ Lokom. Uherský Ostroh 1813 Míša Stanislav TJ Polešovice 1931 1
2009/2010 1 TJ Lokom. Uherský Ostroh 1813 Machalík Marek TJ Sokol Postoupky B 1909 1
2008/2009 11 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1825 Volčík Luděk SK Boršice C 1960 0
2008/2009 10 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1825 Večeřa Petr TJ Sokol Postoupky B 1926 ½
2008/2009 9 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1825 Prachař Mojmír ŠO TJ Zborovice A 1941 1
2008/2009 8 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1825 Pícha Zdeněk TJ Mařatice 1655 1
2008/2009 7 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1825 Bernatík Lubomír TJ Polešovice 1923 1
2008/2009 6 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1825 Esterka Jan TJ Vlčnov A 1881 0
2008/2009 5 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1825 Machalík Marek TJ Sokol Postoupky C 1879 ½
2008/2009 4 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1825 Trubačík Josef ŠK Staré Město F 1854 ½
2008/2009 3 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1825 Chutný Tomáš Dům Kultury Kroměříž 1828 1
2008/2009 2 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1825 Bartas Pavel TJ Fatra Slavia Napajedla B 1876 0
2008/2009 1 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1825 Krajsa Ivan Spartak Uherský Brod 2008 0
2008/2009 11 Lokomotiva I 1825 Onuca Petr Vojenská akademie 1856 1
2008/2009 10 Lokomotiva I 1825 Novák Vítězslav Vinohrady B 1933 1
2008/2009 9 Lokomotiva I 1825 Bednařík Radomír Průkopník-Petria B 1830 0
2008/2009 8 Lokomotiva I 1825 Absolín Ladislav Univerzita 1604 1
2008/2009 7 Lokomotiva I 1825 Prokop Jiří Moravská Slávia C 1706 1
2008/2009 6 Lokomotiva I 1825 Strnad Ondřej Duras BVK E 1763 1
2008/2009 5 Lokomotiva I 1825 Halámka Radek Lokomotiva H 1719 1
2008/2009 4 Lokomotiva I 1825 Spáčil Stanislav Lokomotiva J 1716 1
2008/2009 3 Lokomotiva I 1825 Strnad Jiří Lokomotiva K 1695 1
2008/2009 2 Lokomotiva I 1825 Petráň Tomáš ŠK 64 C 1845 0
2008/2009 1 Lokomotiva I 1825 Janků Luboslav Moravská Slávia D 1904 0
2007/2008 10 Loko Uherský Ostroh 1859 Macura Emil ŠK Zlín D 2048 0
2007/2008 9 Loko Uherský Ostroh 1859 Roubalík Jakub ŠK Zlín C 2297 0
2007/2008 8 Loko Uherský Ostroh 1859 Šmíd Jan ŠK Staré Město E 1965 0
2007/2008 7 Loko Uherský Ostroh 1859 Krča Milan ŠK Staré Město D 2073 0
2007/2008 6 Loko Uherský Ostroh 1859 Navrátilík Pavel MKS Holešov B 2138 0
2007/2008 5 Loko Uherský Ostroh 1859 Kozojed Vlastislav ŠO Fatra-Slavia Napajedla 2012 1
2007/2008 4 Loko Uherský Ostroh 1859 Kubín Petr CHESSMONT Rožnov p.R. 2044 0
2007/2008 3 Loko Uherský Ostroh 1859 Fiala Václav SK Boršice B 2039 0
2007/2008 2 Loko Uherský Ostroh 1859 Mazoch Jiří Slavia Kroměříž B 2134 0
2007/2008 1 Loko Uherský Ostroh 1859 Beil Martin TJ Sokol Postoupky 2230 0
2007/2008 11 ŠK Veselí nad Mor. B 1859 Bělík Evžen ŠK Dubňany 1794 0
2007/2008 10 ŠK Veselí nad Mor. B 1859 Kratochvíl Jiří TJ Tatran Poštorná B 1852 0
2007/2008 9 ŠK Veselí nad Mor. B 1859 Dryšl Radek TJ Podlužan Prušánky 1890 ½
2007/2008 8 ŠK Veselí nad Mor. B 1859 Kubínek Roman Sokol Střelice 1742 1
2007/2008 7 ŠK Veselí nad Mor. B 1859 Ledvina Libor TJ Baník Šardice 1744 0
2007/2008 6 ŠK Veselí nad Mor. B 1859 Taptič Filip ŠK Hodonín 1643 1
2007/2008 4 ŠK Veselí nad Mor. B 1859 Cupalová Eva TJ Tatran Poštorná C 1519 1
2007/2008 3 ŠK Veselí nad Mor. B 1859 Čejka Pavel TJ Sokol Bzenec 1620 ½
2007/2008 2 ŠK Veselí nad Mor. B 1859 Šebesta Josef Š.K.1923 Sokol Kyjov 1960 ½
2007/2008 1 ŠK Veselí nad Mor. B 1859 Kovárik Oto SK Horáček Sudoměřice 2054 0
2006/2007 10 ŠK Veselí nad Mor. B 1794 Veverka František TJ Tatran Poštorná B 1902 ½
2006/2007 4 ŠK Veselí nad Mor. B 1794 Kratochvíl Jiří TJ Tatran Poštorná C 1878 0
2006/2007 2 ŠK Veselí nad Mor. B 1794 Doxanský Josef Baník Šardice 1817 ½
2006/2007 1 ŠK Veselí nad Mor. B 1794 Kubiš Ivan ŠK "Pod Věží" Strážnice 2063 0
2006/2007 11 TJ Loko Uh. Ostroh 1794 Svítek Jiří ŠK Zlin D 2073 0
2006/2007 10 TJ Loko Uh. Ostroh 1794 Ondrůšek Jan TJ Vlčnov 1789 1
2006/2007 9 TJ Loko Uh. Ostroh 1794 Kulišťák Milan TJ Rožnov pod Radh. 1895 0
2006/2007 8 TJ Loko Uh. Ostroh 1794 Krča Milan ŠK Staré Město D 2022 0
2006/2007 7 TJ Loko Uh. Ostroh 1794 Firych Miroslav Slavia Kroměříž C 2029 1
2006/2007 6 TJ Loko Uh. Ostroh 1794 Beneš Miroslav MKS Holešov B 1968 0
2006/2007 5 TJ Loko Uh. Ostroh 1794 Růčka Petr TJ Sokol Hutisko-Solanec 2025 ½
2006/2007 4 TJ Loko Uh. Ostroh 1794 Parák Dominik ŠK Zbrojovka Vsetín 2148 0
2006/2007 3 TJ Loko Uh. Ostroh 1794 Rachůnek Martin ŠK Staré Město C 2050 1
2006/2007 2 TJ Loko Uh. Ostroh 1794 Lukaštík David ŠK Staré Město E 1932 1
2006/2007 1 TJ Loko Uh. Ostroh 1794 Kozojed Vlastislav Fatra-Slavia Napajedla 2002 1
2005/2006 9 Veselí n.M. B 1780 Veverka František Prostor Břeclav 1906 0
2005/2006 8 Veselí n.M. B 1780 Předínský Vladan Podlužan Prušánky 1741 ½
2005/2006 7 Veselí n.M. B 1780 Ledvina Libor Baník Šardice 1725 0
2005/2006 6 Veselí n.M. B 1780 Jandl Miroslav MKS Vyškov B 1832 ½
2005/2006 4 Veselí n.M. B 1780 Sádlík Michal TJ Bučovice B 1
2005/2006 3 Veselí n.M. B 1780 Hlávka Stanislav DDM Vel. Pavlovice 1735 ½
2005/2006 2 Veselí n.M. B 1780 Myšulka Jiří ŠK Hodonín 1827 ½
2005/2006 11 LOKO Uherský Ostroh B 1780 Bačák Petr TJ Sokol Postoupky 1907 ½
2005/2006 10 LOKO Uherský Ostroh B 1780 Hora Vratislav SK Boršice B 2073 ½
2005/2006 9 LOKO Uherský Ostroh B 1780 Štefanko Igor ŠK Staré Město E 1947 ½
2005/2006 8 LOKO Uherský Ostroh B 1780 Vávra Antonín ŠK Staré Město D 1988 0
2005/2006 7 LOKO Uherský Ostroh B 1780 Krajsa Ivan Spartak Uherský Brod 2016 0
2005/2006 6 LOKO Uherský Ostroh B 1780 Flekač Milan TJ Vlčnov 1888 1
2005/2006 5 LOKO Uherský Ostroh B 1780 Kašík Jiří Slavia Kroměříž C 2006 0
2005/2006 4 LOKO Uherský Ostroh B 1780 Dvouletý Pavel ŠK Staré Město C 1996 1
2005/2006 3 LOKO Uherský Ostroh B 1780 Prachař Mojmír ŠO TJ Zborovice 1942 0
2005/2006 2 LOKO Uherský Ostroh B 1780 Míša Stanislav TJ Polešovice 1941 0
2005/2006 1 LOKO Uherský Ostroh B 1780 Krejčiřík Radim TJ Napajedla 1933 ½
2004/2005 9 Uherský Ostroh C 1618 Valeš Josef Bojkovice A 1592 1
2004/2005 8 Uherský Ostroh C 1618 Zemčík Jan Kunovice ŠO 1574 ½
2004/2005 7 Uherský Ostroh C 1618 Plevák Pavel Staré Město F 1750 1
2004/2005 6 Uherský Ostroh C 1618 Pilař Karel Osvětimany 1458 1
2004/2005 5 Uherský Ostroh C 1618 Umlauf Josef Dol. Němčí 1698 1
2004/2005 4 Uherský Ostroh C 1618 Oharek Josef Vlčnov B 1723 0
2004/2005 3 Uherský Ostroh C 1618 Volčík Stanislav Boršice C 1766 ½
2004/2005 1 Uherský Ostroh C 1618 Mikulík Josef Mařatice A 1934 0