Hráč Omelka Roman

Omelka Roman

User Pic
Jméno: Omelka Roman
Oddíl: ŠK Staré Město
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2051
Elo mezinárodní: 2029
ID: 2260
FIDE ID: 323012
Rok narození: 1967
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 ŠK Staré Město D 2029 2051 Vrátný Radim ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2146 2158 0
2018/2019 8 ŠK Staré Město D 2033 2051 Kubín Petr TJ Sokol Valašská Bystřice A 1981 1982 ½
2018/2019 7 ŠK Staré Město D 2033 2051 Knotek Josef ŠK Staré Město C 1938 1946 ½
2018/2019 6 ŠK Staré Město D 2046 2051 Pfeffer Erik SK Boršice A 1961 1962 0
2018/2019 5 ŠK Staré Město D 2046 2051 Šudřich Radek Slavia Kroměříž C 2025 2009 ½
2018/2019 4 ŠK Staré Město D 2044 2056 Vančura Jakub Sokol Postoupky A 1749 1799 1
2018/2019 3 ŠK Staré Město D 2045 2056 Petržela Pavel ŠK Holešov A 2003 1980 0
2018/2019 2 ŠK Staré Město D 2045 2056 Svoboda Rostislav ŠK Zlín B 2048 2043 1
2018/2019 1 ŠK Staré Město D 2050 2056 Babula Milan ŠK Zlín-Malenovice A 2228 2199 0
2017/2018 11 ŠK Staré Město D 2055 2061 Netušil Jan Sokol Postoupky A 1872 1917 ½
2017/2018 10 ŠK Staré Město D 2057 2061 Budík Pavel ŠK Zbrojovka Vsetín B 1753 1678 1
2017/2018 9 ŠK Staré Město D 2057 2061 Foukal Jiří TJ Sokol Valašská Bystřice A 1856 1856 ½
2017/2018 8 ŠK Staré Město D 2054 2061 Kadlec Pavel ŠO Kunovice A 1827 1841 1
2017/2018 7 ŠK Staré Město D 2054 2061 Šudřich Radek Slavia Kroměříž C 1995 1982 ½
2017/2018 6 ŠK Staré Město D 2052 2061 Prachař Mojmír ŠK Holešov A 1883 1899 ½
2017/2018 5 ŠK Staré Město D 2052 2061 Hlúšek Pavel SK Boršice A 1902 1917 1
2017/2018 4 ŠK Staré Město D 2057 2061 Studený Radovan ŠK Staré Město C 2056 2023 ½
2017/2018 3 ŠK Staré Město D 2057 2061 Sedláček Roman TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1759 1708 1
2017/2018 2 ŠK Staré Město D 2057 2061 Palica Jiří ŠK Zlín B 1922 1953 1
2017/2018 1 ŠK Staré Město D 2053 2064 Kubačák Lubomír ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2001 1999 0
2016/2017 9 ŠK Staré Město G 2068 2069 Churý Petr KK-ŠK Osvětimany A 1836 1773 1
2016/2017 7 ŠK Staré Město G 2068 2069 Kolouch Jiří TJ Vlčnov C 1883 1862 1
2016/2017 6 ŠK Staré Město G 2068 2069 Hlúšek Pavel SK Boršice C 1870 1933 1
2012/2013 11 ŠK Staré Město B 2068 2069 Balážec Ludovít ŠK Zlín B 1988 1999 0
2012/2013 10 ŠK Staré Město B 2068 2069 Sládek Vladislav ŠK KME-DDM Kuřim 1966 1966 ½
2012/2013 9 ŠK Staré Město B 2068 2069 Sremaňák Slavomír ŠK Lokomotiva Brno A 2120 0
2012/2013 8 ŠK Staré Město B 2068 2069 Bílek Petr TJ ŠK Veselí nad Moravou 2079 2079 1
2012/2013 7 ŠK Staré Město B 2068 2069 Kuchynka Luboš ŠK HPM TEC Hustopeče 2005 1992 ½
2012/2013 5 ŠK Staré Město B 2068 2069 Krejčiřík Radim TJ FS NAPAJEDLA 1949 1930 1
2012/2013 4 ŠK Staré Město B 2068 2069 Šmíd Jan ŠK Staré Město C 1910 1921 ½
2012/2013 3 ŠK Staré Město B 2068 2069 Švihel Karel Moravská Slavia Brno 2071 2067 ½
2012/2013 2 ŠK Staré Město B 2068 2069 Mlýnek Petr ŠK Duras BVK B 2155 2183 0
2012/2013 1 ŠK Staré Město B 2068 2069 TJ Podlužan Prušánky 1
2011/2012 11 ŠK Staré Město C 2115 2118 Mazoch Jiří Slavia Kroměříž B 2053 2058 0
2011/2012 10 ŠK Staré Město C 2115 2118 Dubina Pavel ŠK Zlín C 2161 2079 ½
2011/2012 9 ŠK Staré Město C 2115 2118 Stratil Petr T.J. Sokol Šumperk 2125 2112 0
2011/2012 8 ŠK Staré Město C 2115 2118 Drtina Milan SK Boršice 2247 2228 ½
2011/2012 7 ŠK Staré Město C 2115 2118 Markovič Ivan ŠK HPM TEC Hustopeče 2158 2144 0
2011/2012 6 ŠK Staré Město C 2115 2118 Loubal Pavel Spartak Adamov 2023 2013 ½
2011/2012 5 ŠK Staré Město C 2115 2118 Kratochvíl Karel ŠK Lokomotiva Brno B 2198 2175 ½
2011/2012 4 ŠK Staré Město C 2115 2118 Vičar Petr TJ ŠK Veselí nad Moravou 2039 2050 ½
2011/2012 3 ŠK Staré Město C 2115 2118 Zvardoň Petr TJ Sokol Hošťálková 1980 2025 0
2011/2012 2 ŠK Staré Město C 2115 2118 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město B 2061 2052 ½
2011/2012 1 ŠK Staré Město C 2115 2118 Fojtík Tomáš TJ Podlužan Prušánky 2083 2070 ½
2011/2012 11 ŠK Staré Město 2115 2118 Koutný Petr ŠK Zlín B 2156 2171 0
2011/2012 9 ŠK Staré Město 2115 2118 Blahynka Martin ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2098 2146 0
2010/2011 11 ŠK Staré Město E 2084 Hrabovský Vladimír ŠO TJ Francova Lhota A 1999 1
2010/2011 10 ŠK Staré Město E 2084 Bačák Petr Slavia Kroměříž B 2053 ½
2010/2011 9 ŠK Staré Město E 2084 Křížek František SK Boršice B 2055 1
2010/2011 8 ŠK Staré Město E 2084 Karlík Ondřej TJ Sokol Hošťálková A 2127 1
2010/2011 7 ŠK Staré Město E 2084 Pyš Zbyněk CHESSMONT Rožnov p.R. A 1973 ½
2010/2011 6 ŠK Staré Město E 2084 Rafaja Marek ŠK Holešov B 2035 1
2010/2011 5 ŠK Staré Město E 2084 Svoboda Rostislav ŠK Zlín D 1982 1
2010/2011 4 ŠK Staré Město E 2084 Urubčík Miroslav Spartak Uherský Brod 1844 1
2010/2011 3 ŠK Staré Město E 2084 Štverák Milan ŠK Zbrojovka Vsetín A 2062 ½
2010/2011 2 ŠK Staré Město E 2084 Kozojed Vlastislav TJ FS Napajedla A 2022 1
2010/2011 1 ŠK Staré Město E 2084 Rachůnek Milan ŠK Staré Město D 2011 ½
2009/2010 11 SK Stare Mesto E 2079 Plšek Miroslav SO Slavia-Fatra 2130 1
2009/2010 10 SK Stare Mesto E 2079 Rafaja Marek MKS Holesov B 2041 ½
2009/2010 9 SK Stare Mesto E 2079 Kičmer Petr SK Zlin D 2219 ½
2009/2010 8 SK Stare Mesto E 2079 Pfeffer Erik SK Borsice B 1899 0
2009/2010 7 SK Stare Mesto E 2079 Kulišťák Milan CHESSMONT Roznov 2006 ½
2009/2010 6 SK Stare Mesto E 2079 Kubín Petr TJ Gumarny Zubri 2091 1
2008/2009 11 ŠK Staré Město D 2063 Hodovský Jiří ŠK Zlín D 2041 ½
2008/2009 10 ŠK Staré Město D 2063 Válek František ŠO Brumov-Bylnice 1869 ½
2008/2009 9 ŠK Staré Město D 2063 Hurta Karel ŠO Sokol Bystřička 1851 1
2008/2009 8 ŠK Staré Město D 2063 Ambros Zdenek TJ Gumárny Zubří 1965 ½
2008/2009 7 ŠK Staré Město D 2063 Křížek František SK Boršice A 2059 1
2008/2009 6 ŠK Staré Město D 2063 Kozojed Vlastislav ŠO Fatra–Slávia Napajedla 1984 1
2008/2009 5 ŠK Staré Město D 2063 Bačák Petr Slavie Kroměříž B 2039 ½
2008/2009 4 ŠK Staré Město D 2063 Šmíd Jan ŠK Staré Město E 1994 1
2008/2009 3 ŠK Staré Město D 2063 Šebela Ladislav SK Boršice B 1842 1
2008/2009 2 ŠK Staré Město D 2063 Večeřa Petr TJ Sokol Postoupky 1926 0
2008/2009 1 ŠK Staré Město D 2063 Zicháček Libor MKS Holešov B 1991 1
2008/2009 9 ŠK Staré Město B 2063 Harasimovič Petr ŠK DURAS BVK Královo Pole C 1969 0
2008/2009 8 ŠK Staré Město B 2063 Němec Miloslav Tatran Poštorná 1919 1
2008/2009 7 ŠK Staré Město B 2063 Staufčík Michal ŠK Staré Město C 2048 ½
2008/2009 3 ŠK Staré Město B 2063 Přibyl René ŠK Lokomotiva Brno C 2059 1
2007/2008 11 ŠK Staré Město F 2073 Balážec Ludovít ŠK Zlín E 2057 0
2007/2008 10 ŠK Staré Město F 2073 Daněk Libor ŠK Rapos Sulimov 2028 1
2007/2008 8 ŠK Staré Město F 2073 Koutný Petr TJ Vlčnov A 2024 1
2007/2008 7 ŠK Staré Město F 2073 Krejčiřík Radim Fatra-Slavia Napajedla B 1897 1
2007/2008 6 ŠK Staré Město F 2073 Chutný Tomáš DK Kroměříž 1832 ½
2006/2007 11 ŠK Staré Město 2058 Šplíchal Stanislav Mittal Ostrava "A" 2209 ½
2006/2007 4 ŠK Staré Město 2058 Bína Josef ŠK Gordic Jihlava "A" 2152 0
2006/2007 2 ŠK Staré Město 2058 Horsák Jan ŠK Staré Město 1923 2025 1
2006/2007 1 ŠK Staré Město 2058 Kufa Pavel Slavoj Poruba "A" 2191 ½
2006/2007 11 ŠK Staré Město C 2058 Jánek Jiří Slavia Kroměříž C 1916 ½
2006/2007 10 ŠK Staré Město C 2058 Polášek Libor Fatra-Slavia Napajedla 1652 1
2006/2007 9 ŠK Staré Město C 2058 Zajíček Radek MKS Holešov B 1771 ½
2006/2007 8 ŠK Staré Město C 2058 Svítek Jiří ŠK Zlin D 2073 0
2006/2007 7 ŠK Staré Město C 2058 Skalík Milan TJ Sokol Hutisko-Solanec 1839 1
2006/2007 6 ŠK Staré Město C 2058 Bařina Vít TJ Vlčnov 1609 1
2006/2007 5 ŠK Staré Město C 2058 Štverák Milan ŠK Zbrojovka Vsetín 2074 0
2006/2007 3 ŠK Staré Město C 2058 Malůš Petr TJ Loko Uh. Ostroh 1785 1
2006/2007 2 ŠK Staré Město C 2058 Staňa Marek ŠK Staré Město D 1791 1
2006/2007 1 ŠK Staré Město C 2058 Marek Jiří ŠK Staré Město E 1811 1
2005/2006 11 ŠK Staré Město B 2111 Štverák Milan ŠKZ Vsetín 2077 0
2005/2006 10 ŠK Staré Město B 2111 Slavia Kroměříž B 1
2005/2006 7 ŠK Staré Město B 2111 TJ Loko Uherský Ostroh 1
2005/2006 6 ŠK Staré Město B 2111 Šafář Eduard TJ Sokol Bzenec 1773 1
2005/2006 5 ŠK Staré Město B 2111 Volčík Stanislav SK Boršice 1794 ½
2005/2006 2 ŠK Staré Město B 2111 Růžička Milan LOKO Zábřeh 2122 ½
2005/2006 11 ŠK Staré Město C 2111 Krátký Ctibor Spartak Uherský Brod 1664 1
2005/2006 9 ŠK Staré Město C 2111 Bačák Petr Slavia Kroměříž C 1829 ½
2005/2006 8 ŠK Staré Město C 2111 Zajíček Roman TJ Sokol Postoupky 1563 ½
2005/2006 7 ŠK Staré Město C 2111 ŠO TJ Zborovice 1
2005/2006 6 ŠK Staré Město C 2111 Hurdes Josef TJ Polešovice 1721 0
2005/2006 4 ŠK Staré Město C 2111 Konečný Otto LOKO Uherský Ostroh B 1315 1
2005/2006 3 ŠK Staré Město C 2111 Gabriel Adam SK Boršice B 1784 ½
2005/2006 2 ŠK Staré Město C 2111 Vránová Jarmila ŠK Staré Město E 1655 1
2005/2006 1 ŠK Staré Město C 2111 Šilhavík Marek ŠK Staré Město D 1421 1
2004/2005 11 ŠK Staré Město B 2034 Reichl Roman LOKO Zábřeh 1839 1
2004/2005 9 ŠK Staré Město B 2034 Firych Miroslav Slavia Kroměříž B 2018 1
2004/2005 8 ŠK Staré Město B 2034 Parák Dominik ŠK Zbrojovka Vsetín 2101 0
2004/2005 7 ŠK Staré Město B 2034 Axman Oldřich TJ Unex ŠK Uničov 1924 ½
2004/2005 6 ŠK Staré Město B 2034 Roubalík Jakub ŠK Trinom Zlín B 1869 0
2004/2005 5 ŠK Staré Město B 2034 Skalka Josef SK Boršice 1864 1
2004/2005 2 ŠK Staré Město B 2034 Dvouletý Pavel ŠK Staré Město C 1992 1
2003/2004 11 ŠK Staré Město B 2029 Pytolaj Radek Tatran Litovel B 1892 1
2003/2004 10 ŠK Staré Město B 2029 Butula Miroslav Slavia Kroměříž B 1938 ½
2003/2004 9 ŠK Staré Město B 2029 Pospíšil Jaroslav MKS Holešov 1999 ½
2003/2004 7 ŠK Staré Město B 2029 Svoboda Rostislav ŠK Zlín B 2083 0