Hráč Vitula Jan

Vitula Jan

User Pic
Jméno: Vitula Jan
Oddíl: Šachový klub Galerie Závodný Mikulov, za
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1840
Elo mezinárodní: 0
ID: 31420
FIDE ID: 0
Rok narození: 1954
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 9 ŠK Galerie Závodný Mikulov 0 1840 Šafařík Vojtěch ŠO Jiskra Strážnice 2016 1984 ½
2019/2020 8 ŠK Galerie Závodný Mikulov 0 1840 Zubalík Miroslav ŠK 1923 Sokol Kyjov 0 2002 0
2019/2020 7 ŠK Galerie Závodný Mikulov 0 1840 Řehůřek Karel Moravská Slávia Brno "C" 1755 1793 ½
2019/2020 6 ŠK Galerie Závodný Mikulov 0 1840 Petráň Tomáš ŠK 64 Brno "A" 1784 1843 1
2019/2020 5 ŠK Galerie Závodný Mikulov 0 1840 Sysel Michal ŠK DDM Slavkov 1903 1908 0
2019/2020 4 ŠK Galerie Závodný Mikulov 0 1840 Skalka Michal ŠK Veselí nad Mor. "B" 1794 1869 ½
2019/2020 3 ŠK Galerie Závodný Mikulov 0 1840 Vaculík Martin ŠK Agrotec Hustopeče B 1723 1705 ½
2019/2020 2 ŠK Galerie Závodný Mikulov 0 1840 Kocáb Jan SK Podlužan Prušánky "C" 1964 1861 1
2019/2020 1 ŠK Galerie Závodný Mikulov 0 1840 Martišek Karel ŠK Lokomotiva Brno "D" 1815 1817 ½
2015/2016 9 ŠK Lokomotiva Brno G 1904 Farář Václav ŠK Střelice A 1770 1
2015/2016 8 ŠK Lokomotiva Brno G 1904 Koblížek Antonín Duras Brno D 1999 1946 ½
2015/2016 7 ŠK Lokomotiva Brno G 1904 Šustr Radomil TJ Slovan - Gold reklama Ivančice 1884 1884 ½
2015/2016 6 ŠK Lokomotiva Brno G 1904 Endl Ladislav TJ Znojmo B 1769 ½
2015/2016 5 ŠK Lokomotiva Brno G 1904 Režný František ŠK Kuřim C 1562 1531 ½
2015/2016 4 ŠK Lokomotiva Brno G 1904 Rösner Tomáš ŠK Sebranci RH 2021 1879 ½
2015/2016 3 ŠK Lokomotiva Brno G 1904 Dufek Martin Univerzita Brno B 1873 1903 0
2015/2016 1 ŠK Lokomotiva Brno G 1904 Bureš Vít Moravská Slavia Brno B 2192 2179 ½
2015/2016 7 Lokomotiva H 1904 Kacálek Tomáš Bystrc Oilers B 1552 1747 0
2015/2016 6 Lokomotiva H 1904 Martišek Karel Lokomotiva J 1857 1869 0
2015/2016 5 Lokomotiva H 1904 Bravenec Karel DM Klášterského A 1551 ½
2015/2016 4 Lokomotiva H 1904 Zikan Karel Lokomotiva I 1735 1737 ½
2015/2016 3 Lokomotiva H 1904 Janků Luboslav Moravská Slávia E 1825 ½
2015/2016 7 Lokomotiva H 1904 Hyrš Martin Duras BVK E 1940 1907 ½
2015/2016 6 Lokomotiva H 1904 Janků Luboslav Moravská Slávia E 1825 ½
2015/2016 4 Lokomotiva H 1904 Racek Michal DM Klášterského B 1950 ½
2015/2016 3 Lokomotiva H 1904 Nývlt Zdeněk Vojenská akademie 1836 ½
2015/2016 1 Lokomotiva H 1904 Pakosta Miroslav Jezdci Jundrov D 2106 2112 0
2014/2015 9 ŠK Lokomotiva Brno G 1904 Nekula Richard TJ Znojmo A 2000 1963 ½
2014/2015 8 ŠK Lokomotiva Brno G 1904 Slezák Jan ŠK Kuřim C 1702 ½
2014/2015 7 ŠK Lokomotiva Brno G 1904 Šic Miloš Šachy Zastávka 1618 1
2014/2015 5 ŠK Lokomotiva Brno G 1904 Halbrštat Petr TJ Znojmo B 1527 1568 1
2013/2014 13 Lokomotiva I 1943 Skála Přemysl ŠK Vinohrady B 1732 ½
2013/2014 12 Lokomotiva I 1943 Slepov Kyryl Univerzita Brno B 1825 0
2013/2014 11 Lokomotiva I 1943 Kopeček Ivan Moravská Slávia D 1912 1894 ½
2013/2014 10 Lokomotiva I 1943 Krejčí Petr ŠK 64 Brno B 2125 ½
2013/2014 9 Lokomotiva I 1943 Žitný Petr Vojenská akademie 1862 1912 ½
2013/2014 8 Lokomotiva I 1943 Rösner Tomáš DM Klášterského 2021 1845 ½
2013/2014 7 Lokomotiva I 1943 Seidl Antonín Jezdci Jundrov B 2002 2046 0
2013/2014 6 Lokomotiva I 1943 Tůma Miroslav Moravská Slávia C 1932 0
2013/2014 5 Lokomotiva I 1943 Píše Jan Lokomotiva J 2080 2075 0
2013/2014 4 Lokomotiva I 1943 Řehák Lukáš Lokomotiva G 1919 1959 ½
2013/2014 3 Lokomotiva I 1943 Lička Vlastimil Lokomotiva H 1954 1940 0
2013/2014 2 Lokomotiva I 1943 Kučera Petr Bystrc Oilers B 1955 2006 ½
2013/2014 9 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1943 Horký Jaroslav TJ Znojmo "B" 1939 1
2013/2014 8 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1943 Matula Roman ŠK Sebranci RH 1772 1
2013/2014 6 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1943 Dumková Daniela ŠK Kuřim "C" 1637 1761 1
2013/2014 5 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1943 Peša Ladislav ŠK Střelice "A" 1970 1908 0
2013/2014 4 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1943 Fencl Václav ŠK Duras Královo Pole "D" 2012 0
2013/2014 3 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1943 Řehůřek Karel Moravská Slavia Brno "B" 1909 1932 0
2013/2014 2 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1943 Růžička František Jezdci Jundrov 2127 2109 ½
2013/2014 1 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1943 Effenberger Adam ŠK Lokomotiva Brno "E" 1734 1737 ½
2012/2013 11 ŠK Lokomotiva J 1965 Vítovec Jiří Vojenská akademie 1956 1956 ½
2012/2013 10 ŠK Lokomotiva J 1965 Kučera Petr ŠK Bystrc Oilers B 1968 1968 ½
2012/2013 9 ŠK Lokomotiva J 1965 Krejčí Petr ŠK 64 C 2099 0
2012/2013 8 ŠK Lokomotiva J 1965 Vávra Michal Moravská Slávia D 1993 1961 ½
2012/2013 7 ŠK Lokomotiva J 1965 Smutný Vladimír DM Klášterského 1617 ½
2012/2013 6 ŠK Lokomotiva J 1965 Tomíška Miroslav ŠK Duras BVK E 1928 ½
2012/2013 5 ŠK Lokomotiva J 1965 Lička Vlastimil ŠK Lokomotiva H 1959 1927 ½
2012/2013 4 ŠK Lokomotiva J 1965 Tůma Miroslav Moravská Slávia C 1893 ½
2012/2013 3 ŠK Lokomotiva J 1965 Hájek Oskar ŠK Lokomotiva K 1833 1851 ½
2012/2013 2 ŠK Lokomotiva J 1965 Petlan Ivan ŠK Lokomotiva I 2033 ½
2012/2013 1 ŠK Lokomotiva J 1965 Varga Marian ŠK Vinohrady B 1829 1821 1
2012/2013 11 Šachový klub Lokomotiva Brno F 1965 Riška Lubomír SPgŠ + G Znojmo A 2205 2210 ½
2012/2013 9 Šachový klub Lokomotiva Brno F 1965 Přibyl Radek ŠK Tetčice B 1849 2076 0
2012/2013 7 Šachový klub Lokomotiva Brno F 1965 Tomíška Miroslav ŠK Duras BVK Královo Pole D 1928 0
2012/2013 6 Šachový klub Lokomotiva Brno F 1965 Peša Ladislav Sokol Střelice A 1970 1900 ½
2012/2013 5 Šachový klub Lokomotiva Brno F 1965 Laštovička František ŠK Kuřim C 1853 1775 ½
2012/2013 4 Šachový klub Lokomotiva Brno F 1965 Tsenov Tsvetoslav Šachový klub Lokomotiva Brno E 2144 0
2012/2013 3 Šachový klub Lokomotiva Brno F 1965 Kubíček Jiří TJ Čechie Zastávka 1856 1928 ½
2012/2013 2 Šachový klub Lokomotiva Brno F 1965 Patočka Roman TJ Slovan Ivančice 1633 1
2012/2013 1 Šachový klub Lokomotiva Brno F 1965 Šebek Jan VSK Univerzita Brno 1846 1
2011/2012 11 Lokomotiva Brno J 1941 Vítovec Jiří Vojenská akademie 1947 0
2011/2012 10 Lokomotiva Brno J 1941 Krejčí Petr SK 64 Brno C 2061 0
2011/2012 9 Lokomotiva Brno J 1941 Tůma Miroslav Moravská Slávia C 1923 1
2011/2012 8 Lokomotiva Brno J 1941 Kopeček Ivan Moravská Slávia D 1952 1971 1
2011/2012 7 Lokomotiva Brno J 1941 Janota Jiří Bystrc Oilers B 1982 1991 ½
2011/2012 6 Lokomotiva Brno J 1941 Smutný Vladimír DM Kláterského 1593 1
2011/2012 5 Lokomotiva Brno J 1941 Lička Vlastimil Lokomotiva Brno H 1981 ½
2011/2012 4 Lokomotiva Brno J 1941 Moník Martin Lokomotiva Brno I 1939 1
2011/2012 3 Lokomotiva Brno J 1941 Prášek Ladislav Lokomotiva Brno K 1618 1
2011/2012 2 Lokomotiva Brno J 1941 Vojáček Zdeněk Duras BVK Brno E 1906 1925 ½
2011/2012 1 Lokomotiva Brno J 1941 Pechan Zdeněk Univerzita Brno 1886 ½
2011/2012 11 Lokomotiva Brno F 1941 Peša Ladislav Sokol Střelice A 1970 1886 ½
2011/2012 9 Lokomotiva Brno F 1941 Jelen Jiří TJ Znojmo B 1849 1901 1
2011/2012 8 Lokomotiva Brno F 1941 Karber Jan TJ ČECHIE Zastávka 1688 1
2011/2012 7 Lokomotiva Brno F 1941 Zemánek Jaroslav SK KME-DDM Kuřim C 1828 1
2011/2012 6 Lokomotiva Brno F 1941 Něnička Jakub TJ Slovan Ivančice 1545 ½
2011/2012 5 Lokomotiva Brno F 1941 Parák Dominik SPgŠ+G Znojmo 2160 2138 1
2011/2012 4 Lokomotiva Brno F 1941 Zeman Radek SK Duras BVK Brno Královo Pole D 1713 1703 0
2011/2012 3 Lokomotiva Brno F 1941 Dirgas Josef SK Tetčice 2036 2027 1
2011/2012 2 Lokomotiva Brno F 1941 Porč Pavel Sokol Střelice B 1794 1796 0
2011/2012 1 Lokomotiva Brno F 1941 Martišek Karel Lokomotiva Brno E 1900 1861 1
2010/2011 10 Lokomotiva Brno F 1877 Fuchs Stanislav Sokol Strelice A 1867 1
2010/2011 8 Lokomotiva Brno F 1877 Karber Jan TJ CECHIE Zastavka 1682 1
2010/2011 6 Lokomotiva Brno F 1877 Pešl Jan SK KME-DDM Kurim C 1786 0
2010/2011 5 Lokomotiva Brno F 1877 Janota Jiří BK Moravska Slavia Brno 1961 ½
2010/2011 4 Lokomotiva Brno F 1877 Škaroupka Jiří SPgS Znojmo B 2131 1
2010/2011 3 Lokomotiva Brno F 1877 Dvořák Martin TJ Slovan Ivancice 1678 ½
2010/2011 1 Lokomotiva Brno F 1877 Kábela Milan SK Tetcice 1848 1
2010/2011 11 Lokomotiva Brno J 1877 Krejčí Petr ŠK 64 Brno C 2062 0
2010/2011 10 Lokomotiva Brno J 1877 Vítovec Jiří Vojenská akademie 1972 1
2010/2011 9 Lokomotiva Brno J 1877 Tůma Miroslav Moravská Slávia Brno C 1904 ½
2010/2011 8 Lokomotiva Brno J 1877 Šrámek Josef Moravská Slávia Brno D 2048 1
2010/2011 7 Lokomotiva Brno J 1877 Pechan Zdeněk Univerzita Brno 1904 ½
2010/2011 6 Lokomotiva Brno J 1877 Tomíška Miroslav ŠK Duras BVK Kr. Pole E 1965 ½
2010/2011 4 Lokomotiva Brno J 1877 Vachek Jiří Lokomotiva Brno H 1866 1
2010/2011 3 Lokomotiva Brno J 1877 Moník Martin Lokomotiva Brno I 1923 1
2010/2011 2 Lokomotiva Brno J 1877 Mouryc Tomáš ŠK Vinohrady Brno B 2000 1
2009/2010 11 Lokomotiva K 1916 Tomíška Miroslav Duras BVK E 1970 ½
2009/2010 10 Lokomotiva K 1916 Novák Vítězslav Vinohrady B 1905 ½
2009/2010 9 Lokomotiva K 1916 Hrdina Jiří Bystrc Oilers B 1950 0
2009/2010 8 Lokomotiva K 1916 Krejčí Petr ŠK 64 C 2092 1
2009/2010 7 Lokomotiva K 1916 Šrámek Josef Moravská Slávia D 2016 0
2009/2010 6 Lokomotiva K 1916 Kubíček Robert Moravská Slávia C 2114 0
2009/2010 5 Lokomotiva K 1916 Putna Vladimír Duras BVK F 1754 1
2009/2010 4 Lokomotiva K 1916 Žitný Petr Vojenská akademie 1892 1
2009/2010 3 Lokomotiva K 1916 Řehák Lukáš Lokomotiva I 1949 0
2009/2010 2 Lokomotiva K 1916 Vítovec Jiří Lokomotiva J 1958 ½
2009/2010 11 SK LOKOMOTIVA BRNO "G" 1916 Šimík Petr TJ HODONICE 1615 ½
2009/2010 10 SK LOKOMOTIVA BRNO "G" 1916 Vojáček Zdeněk SK DURAS BVK KRALOVO POLE "D" 1927 0
2009/2010 9 SK LOKOMOTIVA BRNO "G" 1916 Lapúník Michal BK MORAVSKA SLAVIA BRNO "B" 1602 0
2009/2010 8 SK LOKOMOTIVA BRNO "G" 1916 Martišek Karel SK LOKOMOTIVA BRNO "H" 1881 ½
2009/2010 7 SK LOKOMOTIVA BRNO "G" 1916 Přibyl René BYSTRC OILERS 2064 0
2009/2010 6 SK LOKOMOTIVA BRNO "G" 1916 Peša Ladislav SOKOL STRELICE 1889 ½
2009/2010 4 SK LOKOMOTIVA BRNO "G" 1916 Lamser Miroslav VINOHRADY BRNO 2078 ½
2009/2010 3 SK LOKOMOTIVA BRNO "G" 1916 Zejda Karel SK 64 BRNO "B" 1882 0
2009/2010 2 SK LOKOMOTIVA BRNO "G" 1916 Sysel Jiří TJ SLOVAN IVANCICE 1967 ½
2009/2010 1 SK LOKOMOTIVA BRNO "G" 1916 Dvořák Libor TJ ZNOJMO "B" 2075 0
2008/2009 11 Lokomotiva J 1890 Krejčí Petr ŠK 64 C 2088 ½
2008/2009 10 Lokomotiva J 1890 Vávra Michal Moravská Slávia D 1995 1
2008/2009 9 Lokomotiva J 1890 Žitný Petr Vojenská akademie 1912 1
2008/2009 8 Lokomotiva J 1890 Svíženský Luboš Vinohrady B 1794 1
2008/2009 7 Lokomotiva J 1890 Kubíček Robert Průkopník-Petria B 2139 0
2008/2009 6 Lokomotiva J 1890 Pechan Zdeněk Univerzita 1937 ½
2008/2009 5 Lokomotiva J 1890 Tůma Miroslav Moravská Slávia C 1909 1
2008/2009 4 Lokomotiva J 1890 Moník Martin Lokomotiva I 1900 1
2008/2009 3 Lokomotiva J 1890 Lička Vlastimil Lokomotiva H 2012 0
2008/2009 11 ŠK Lokomotiva Brno G 1890 Vávra Michal BK Moravská Slavia Brno A 1995 0
2008/2009 10 ŠK Lokomotiva Brno G 1890 Koblížek Antonín ŠK Duras BVK-Královo Pole D 1947 1
2008/2009 9 ŠK Lokomotiva Brno G 1890 Mucha Karel ŠK Hrušovany n.J.A 1855 0
2008/2009 8 ŠK Lokomotiva Brno G 1890 Uhmann Jan Bydo Zakřany B 2141 0
2008/2009 7 ŠK Lokomotiva Brno G 1890 Zejda Karel ŠK 64 Brno B 1895 0
2008/2009 6 ŠK Lokomotiva Brno G 1890 Janků Luboslav BK Moravská Slavia Brno B 1904 ½
2008/2009 5 ŠK Lokomotiva Brno G 1890 Kolek Josef TJ Slovan Ivančice A 1840 1
2008/2009 4 ŠK Lokomotiva Brno G 1890 Peša Ladislav Sokol Střelice A 1896 0
2008/2009 3 ŠK Lokomotiva Brno G 1890 Lamser Miroslav Vinohrady Brno A 2141 ½
2008/2009 2 ŠK Lokomotiva Brno G 1890 Doležal Ladislav TJ Znojmo B 1893 ½
2007/2008 10 ŠK LOKOMOTIVA BRNO G 1868 Matula Roman TJ HODONICE A 1694 1
2007/2008 9 ŠK LOKOMOTIVA BRNO G 1868 Jelen Jiří TJ ZNOJMO B 1927 ½
2007/2008 8 ŠK LOKOMOTIVA BRNO G 1868 Tvrdý Radovan ŠK 64 BRNO B 1824 ½
2007/2008 7 ŠK LOKOMOTIVA BRNO G 1868 Mouryc Tomáš VINOHRADY BRNO A 2068 ½
2007/2008 6 ŠK LOKOMOTIVA BRNO G 1868 Točev Dosi ŠK LOKOMOTIVA BRNO F 1785 ½
2007/2008 4 ŠK LOKOMOTIVA BRNO G 1868 Chmelíček Bronislav ŠK DURAS BVK KRÁLOVO POLE D 1974 1
2007/2008 3 ŠK LOKOMOTIVA BRNO G 1868 Juránek Petr BK MORAVSKÁ SLAVIA BRNO B 1787 1
2007/2008 11 Lokomotiva Brno J 1868 Janota Jiří Petria-Průkopník B 1957 ½
2007/2008 10 Lokomotiva Brno J 1868 Kubíček Jiří Vojenská akademie 1959 1
2007/2008 8 Lokomotiva Brno J 1868 Kaláb Lubomír Duras BVK Brno E 1919 1
2007/2008 7 Lokomotiva Brno J 1868 Palovský Ladislav Duras BVK Brno F 2034 0
2007/2008 6 Lokomotiva Brno J 1868 Šrámek Josef Moravská Slávia D 1944 0
2007/2008 5 Lokomotiva Brno J 1868 Tůma Miroslav Moravská Slávia C 1898 0
2007/2008 4 Lokomotiva Brno J 1868 Pechan Zdeněk Univerzita Brno 1920 0
2007/2008 3 Lokomotiva Brno J 1868 Vítovec Jiří Lokomotiva Brno H 1992 0
2007/2008 1 Lokomotiva Brno J 1868 Řehák Lukáš Lokomotiva Brno I 1942 1
2006/2007 10 Lokomotiva K 1831 Šrámek Josef Moravská Slávia C 2035 ½
2006/2007 9 Lokomotiva K 1831 Krč Milan Duras E 1787 1
2006/2007 8 Lokomotiva K 1831 Krejčí Petr ŠK 64 C 2119 1
2006/2007 7 Lokomotiva K 1831 Páral Adam Vinohrady B 1886 1
2006/2007 5 Lokomotiva K 1831 Petlan Ivan Lokomotiva I 2007 0
2006/2007 3 Lokomotiva K 1831 Beer František Lokomotiva J 1818 ½
2006/2007 1 Lokomotiva K 1831 Zůbek Stanislav Moravská Slávia D 1856 1