Hráč Riška Lubomír

Riška Lubomír

User Pic
Jméno: Riška Lubomír
Oddíl: GPOA Znojmo, spolek
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2128
Elo mezinárodní: 2134
ID: 681
FIDE ID: 311073
Rok narození: 1968
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 4 ŠK GPOA Znojmo 2134 2128 Peša Ladislav ŠK Střelice 1970 1853 ½
2019/2020 3 ŠK GPOA Znojmo 2134 2128 Hrdina Jiří ŠK Bystrc Oilers 1840 1878 1
2019/2020 2 ŠK GPOA Znojmo 2134 2128 Moulis Rudolf ŠK Duras BVK C 0 1917 1
2019/2020 1 ŠK GPOA Znojmo 2134 2128 Forman Lubomír Optika Medek TJ Hodonice 0 1769 1
2018/2019 11 Spartak Adamov 2126 2128 Dvořák Libor TJ Znojmo 2041 2020 1
2018/2019 10 Spartak Adamov 2115 2128 Masařík Jan VSK Universita Brno 1952 1976 1
2018/2019 9 Spartak Adamov 2115 2128 Rozumek Vlastimil MKS Vyškov 1960 1954 1
2018/2019 8 Spartak Adamov 2120 2128 Urban Vlastimil ŠK Agrotec Hustopeče 1930 1907 ½
2018/2019 6 Spartak Adamov 2120 2128 Hubený Pavel Slavia Boskovice 1828 1832 1
2018/2019 5 Spartak Adamov 2120 2128 Šípek Michal Jezdci Jundrov B 2001 2030 ½
2018/2019 3 Spartak Adamov 2121 2129 Kladňák Martin ŠK Hodonín 1925 1980 1
2018/2019 2 Spartak Adamov 2121 2129 Fencl Václav ŠK Duras BVK Královo Pole B 1886 2033 ½
2018/2019 9 ŠK GPOA Znojmo 2120 2128 Khadash Samuel ŠK Lokomotiva Brno C 1576 1666 1
2018/2019 8 ŠK GPOA Znojmo 2120 2128 Tláskal Martin TJ Slovan Ivančice 2113 2094 0
2018/2019 7 ŠK GPOA Znojmo 2120 2128 Dvořák Libor TJ Znojmo B 2057 2020 1
2018/2019 6 ŠK GPOA Znojmo 2120 2128 Křena Bohuslav ŠK Kuřim B 1967 1977 1
2018/2019 4 ŠK GPOA Znojmo 2120 2129 Zeman Arnošt Moravská Slavia Brno C 1893 1924 ½
2018/2019 3 ŠK GPOA Znojmo 2121 2129 Dobeš Oldřich Optika Medek TJ Hodonice 2015 1943 ½
2018/2019 2 ŠK GPOA Znojmo 2121 2129 Vavřínková Eliška ŠK Kuřim D 1816 1774 1
2018/2019 1 ŠK GPOA Znojmo 2121 2129 Kučera Vladislav ŠK Střelice 2023 1902 ½
2017/2018 11 SK GPOA Znojmo 2113 2145 Hejný Jaroslav MKS Vyškov 2028 2043 1
2017/2018 10 SK GPOA Znojmo 2120 2145 Kureš Michael ŠK Lokomotiva Brno B 1931 1986 ½
2017/2018 9 SK GPOA Znojmo 2120 2145 Sekanina Jiří ŠK Garde Lipovec B 2035 2052 ½
2017/2018 8 SK GPOA Znojmo 2128 2145 Sysel Michal ŠK Duras BVK Královo Pole B 1918 1927 ½
2017/2018 7 SK GPOA Znojmo 2128 2145 Handl Martin Spartak Adamov 2015 2038 ½
2017/2018 6 SK GPOA Znojmo 2138 2145 Vičar Petr ŠK Veselí nad Moravou 2140 2131 0
2017/2018 5 SK GPOA Znojmo 2138 2145 Lakatoš Tomáš Orel Ořechov 2122 0 ½
2017/2018 4 SK GPOA Znojmo 2120 2145 Mayer Josef ŠK Podlužan Prušánky B 2012 2032 ½
2017/2018 3 SK GPOA Znojmo 2120 2145 Dvořák Libor TJ Znojmo 2091 2073 0
2017/2018 1 SK GPOA Znojmo 2168 2174 Gajdoš Daniel ŠK Bystrc Oilers 1969 2003 0
2016/2017 11 ŠK GPOA Znojmo 2175 2186 Majer Jiří ŠK Kuřim B 2096 2031 ½
2016/2017 10 ŠK GPOA Znojmo 2175 2186 Markovič Ivan ŠK HPM TEC Hustopeče 2124 2104 0
2016/2017 9 ŠK GPOA Znojmo 2175 2186 Jacko Vladimír Orel Ořechov 2321 ½
2016/2017 8 ŠK GPOA Znojmo 2175 2186 Věchet Stanislav Moravská Slavia Brno B 2148 2149 ½
2016/2017 7 ŠK GPOA Znojmo 2175 2186 Kratochvíl Milan ŠK Lokomotiva Brno C 2205 2213 0
2016/2017 6 ŠK GPOA Znojmo 2175 2186 Mayer Josef SK Podlužan Prušánky B 2095 2029 ½
2016/2017 5 ŠK GPOA Znojmo 2175 2186 Kavan Zdeněk TJ Znojmo 2124 2105 ½
2016/2017 4 ŠK GPOA Znojmo 2175 2186 Seidl Antonín Jezdci Jundrov B 2085 2081 ½
2016/2017 3 ŠK GPOA Znojmo 2175 2186 Slepov Kyryl VSK Universita Brno 2081 2082 ½
2016/2017 2 ŠK GPOA Znojmo 2175 2186 Bílek Petr ŠK Veselí nad Moravou 2020 2069 1
2016/2017 1 ŠK GPOA Znojmo 2175 2186 Hrabal Michal ŠK Vinohrady Brno 2059 2136 1
2016/2017 10 Spartak Adamov 2175 2186 Kapusta Petr Slavia Krom��� B 2156 2072 1
2016/2017 9 Spartak Adamov 2175 2186 Hejný Jaroslav MKS Vy�kov 2118 2099 ½
2016/2017 8 Spartak Adamov 2175 2186 Semenova Elena �K Duras BVK B 2248 ½
2016/2017 7 Spartak Adamov 2175 2186 Košata Jan �K Ku�im 2159 2139 1
2016/2017 6 Spartak Adamov 2175 2186 Húsek Martin �K Star� M�sto B 2086 2111 1
2016/2017 4 Spartak Adamov 2175 2186 Novosadová Kristýna Jezdci Jundrov 2213 2211 0
2016/2017 3 Spartak Adamov 2175 2186 Danada Tomáš SK Podlu�an Pru��nky 2197 ½
2016/2017 2 Spartak Adamov 2175 2186 Bosák Jan Zbrojovka Vset�n 2148 2143 ½
2016/2017 1 Spartak Adamov 2175 2186 Musil Jiří �K Lokomotiva Brno B 2126 2114 0
2015/2016 7 ŠK Lokomotiva Brno B 2175 2186 Kubíček Pavel OREL Ořechov 2009 1976 1
2015/2016 6 ŠK Lokomotiva Brno B 2175 2186 Šobáň Jaroslav A64 PROCLIENT Grygov B 2095 2093 ½
2015/2016 2 ŠK Lokomotiva Brno B 2175 2186 Sýkora Jan SK Prostějov 2054 2052 1
2015/2016 11 SK GPOA Znojmo 2175 2186 Kiša Lubomír VSK Universita Brno 2155 2186 ½
2015/2016 10 SK GPOA Znojmo 2175 2186 Hladík Josef ŠK Vinohrady Brno 2118 2158 1
2015/2016 9 SK GPOA Znojmo 2175 2186 Vičar Petr ŠK Veselí nad Moravou 2057 2070 0
2015/2016 8 SK GPOA Znojmo 2175 2186 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno C 2228 2215 ½
2015/2016 7 SK GPOA Znojmo 2175 2186 Markovič Ivan ŠK Hustopeče 2124 2104 ½
2015/2016 6 SK GPOA Znojmo 2175 2186 Kejík František MKS Vyškov 2101 2074 ½
2015/2016 5 SK GPOA Znojmo 2175 2186 Spodný Josef ŠK Bystrc Oilers 1959 1913 ½
2015/2016 4 SK GPOA Znojmo 2175 2186 Kavan Zdeněk TJ Znojmo 2124 2105 ½
2015/2016 3 SK GPOA Znojmo 2175 2186 Musil Jiří ŠK Lokomotiva Brno D 2126 2114 1
2015/2016 2 SK GPOA Znojmo 2175 2186 Sekanina Jiří TJ Spartak Adamov 2100 2084 ½
2015/2016 1 SK GPOA Znojmo 2175 2186 Seidl Antonín Jezdci Jundrov B 2085 2081 ½
2014/2015 9 ŠK Lokomotiva Brno D 2205 2209 Majer Jiří ŠK Kuřim B 2074 2094 1
2014/2015 8 ŠK Lokomotiva Brno D 2205 2209 Mižák Ján ŠK Garde Lipovec C 1990 1956 1
2014/2015 1 ŠK Lokomotiva Brno D 2205 2209 Moc Roman ASK Blansko 1830 ½
2014/2015 11 ŠK Lokomotiva Brno B 2205 2209 Moulis Mojmír OREL Ořechov 2070 2071 1
2014/2015 6 ŠK Lokomotiva Brno B 2205 2209 Gaša Andrej TJ Podlužan Prušánky 2317 2256 0
2014/2015 5 ŠK Lokomotiva Brno B 2205 2209 Krčál Michal ŠK Zlín B 2246 2248 ½
2014/2015 4 ŠK Lokomotiva Brno B 2205 2209 Mudra Tomáš ŠK Vinohrady Brno 2185 2183 0
2014/2015 3 ŠK Lokomotiva Brno B 2205 2209 Bažant Petr ŠK Staré Město B 2248 2243 ½
2014/2015 11 SK GPOA Znojmo 2205 2209 Bednář Jakub ŠK Lokomotiva Brno C 2162 2154 0
2014/2015 10 SK GPOA Znojmo 2205 2209 Symerský Petr ŠK Veselí nad Moravou 2127 2116 0
2014/2015 9 SK GPOA Znojmo 2205 2209 Buchníček Petr Jezdci Jundrov 2318 2294 ½
2014/2015 8 SK GPOA Znojmo 2205 2209 Habina Martin ŠK Garde Lipovec B 2063 2056 ½
2014/2015 7 SK GPOA Znojmo 2205 2209 Donnert Milan ŠK Duras BVK Brno C 2087 2088 1
2014/2015 6 SK GPOA Znojmo 2205 2209 Rozumek Vlastimil MKS Vyškov 2054 2061 ½
2014/2015 5 SK GPOA Znojmo 2205 2209 Řehůřek Lukáš ŠK Bystrc Oilers 2188 2183 ½
2014/2015 4 SK GPOA Znojmo 2205 2209 Tláskal Martin ŠK Tetčice 2126 2104 1
2014/2015 3 SK GPOA Znojmo 2205 2209 Kiša Lubomír VSK Universita Brno 2128 2184 ½
2014/2015 2 SK GPOA Znojmo 2205 2209 Kredl Karel TJ Spartak Adamov 2092 2091 ½
2014/2015 1 SK GPOA Znojmo 2205 2209 Majer Jiří ŠK Kuřim 2183 2152 ½
2013/2014 11 ŠK Lokomotiva Brno B 2195 2203 Bělík Dalibor ŠK GARDE Lipovec 2350 2278 ½
2013/2014 10 ŠK Lokomotiva Brno B 2195 2203 Ševčík Vladimír ŠK Duras BVK Královo Pole B 2198 2198 ½
2013/2014 9 ŠK Lokomotiva Brno B 2195 2203 Závůrka Roman Sportovní Klub Prostějov 2169 2165 ½
2013/2014 7 ŠK Lokomotiva Brno B 2195 2203 Stachoň Martin Slavia Kroměříž B 2113 2122 1
2013/2014 6 ŠK Lokomotiva Brno B 2195 2203 Bažant Petr ŠK Staré Město B 2272 2264 0
2013/2014 5 ŠK Lokomotiva Brno B 2195 2203 Balšínek Pavel TJ Podlužan Prušánky 2060 2053 ½
2013/2014 4 ŠK Lokomotiva Brno B 2195 2203 Kuchynka Lukáš ŠK HPM TEC Hustopeče 2304 2331 ½
2013/2014 2 ŠK Lokomotiva Brno B 2195 2203 Vyskočil Neklan Moravská Slavia Brno 2376 2364 ½
2013/2014 1 ŠK Lokomotiva Brno B 2195 2203 Habina Martin ŠK Kuřim 2073 2062 ½
2013/2014 11 SPgŠ + G Znojmo 2195 2203 Chloupek Libor Sokol Rudice 2110 2124 ½
2013/2014 10 SPgŠ + G Znojmo 2195 2203 Vrtal Jaroslav ŠK Veselí nad Moravou 2090 2095 1
2013/2014 9 SPgŠ + G Znojmo 2195 2203 Šnorek Milan ŠK Lokomotiva Brno C 2129 2126 0
2013/2014 8 SPgŠ + G Znojmo 2195 2203 Hošek Martin Vinohrady Brno 2003 2041 1
2013/2014 7 SPgŠ + G Znojmo 2195 2203 Uhmann Jan Orel Ořechov 2126 2119 ½
2013/2014 6 SPgŠ + G Znojmo 2195 2203 Hrabal Michal ŠK Duras BVK Brno C 2074 2105 ½
2013/2014 5 SPgŠ + G Znojmo 2195 2203 Přibyl Radek ŠK Tetčice 1976 2039 1
2013/2014 4 SPgŠ + G Znojmo 2195 2203 Handl Martin TJ Spartak Adamov 2088 2089 1
2013/2014 3 SPgŠ + G Znojmo 2195 2203 Kavan Zdeněk TJ Znojmo 2155 2143 ½
2013/2014 2 SPgŠ + G Znojmo 2195 2203 Rozumek Vlastimil MKS Vyškov 2100 2092 1
2013/2014 1 SPgŠ + G Znojmo 2195 2203 Řehůřek Lukáš ŠK Bystrc Oilers 2141 2134 ½
2012/2013 11 SPgŠ + G Znojmo A 2205 2210 Vitula Jan Šachový klub Lokomotiva Brno F 1965 ½
2012/2013 10 SPgŠ + G Znojmo A 2205 2210 Přibyl Radek ŠK Tetčice B 1849 2076 1
2012/2013 9 SPgŠ + G Znojmo A 2205 2210 Nekula Richard TJ Znojmo B 2042 1957 1
2012/2013 8 SPgŠ + G Znojmo A 2205 2210 Tomíška Miroslav ŠK Duras BVK Královo Pole D 1928 1
2012/2013 7 SPgŠ + G Znojmo A 2205 2210 Peša Ladislav Sokol Střelice A 1970 1900 ½
2012/2013 6 SPgŠ + G Znojmo A 2205 2210 Vašek Michael ŠK Kuřim C 1793 1
2012/2013 5 SPgŠ + G Znojmo A 2205 2210 Tsenov Tsvetoslav Šachový klub Lokomotiva Brno E 2144 1
2012/2013 4 SPgŠ + G Znojmo A 2205 2210 Kubíček Jiří TJ Čechie Zastávka 1856 1928 1
2012/2013 3 SPgŠ + G Znojmo A 2205 2210 Patočka Roman TJ Slovan Ivančice 1633 1
2012/2013 2 SPgŠ + G Znojmo A 2205 2210 Pechan Zdeněk VSK Univerzita Brno 1906 ½
2012/2013 11 ŠK Bystrc Oilers 2205 2210 Šnorek Milan ŠK Lokomotiva Brno C 2173 2153 ½
2012/2013 10 ŠK Bystrc Oilers 2205 2210 Musil Jiří ŠK Lokomotiva Brno B 2102 2133 ½
2012/2013 9 ŠK Bystrc Oilers 2205 2210 David Pavel ŠK Garde Lipovec 2378 2389 ½
2012/2013 8 ŠK Bystrc Oilers 2205 2210 Dvořák Libor TJ Znojmo 2088 2112 ½
2012/2013 7 ŠK Bystrc Oilers 2205 2210 Mlýnek Petr ŠK Duras BVK Brno C 2155 2183 0
2012/2013 6 ŠK Bystrc Oilers 2205 2210 Kupčík Zdeněk MKS Vyškov 2100 2028 ½
2012/2013 5 ŠK Bystrc Oilers 2205 2210 Trávníček Petr ŠK Hodonín 2119 2099 ½
2012/2013 3 ŠK Bystrc Oilers 2205 2210 Uhmann Jan Orel Ořechov 2147 2142 1
2012/2013 2 ŠK Bystrc Oilers 2205 2210 Spodný Josef ŠK 64 Brno 2040 2004 ½
2012/2013 1 ŠK Bystrc Oilers 2205 2210 Staněk Stanislav ŠK Lokomotiva Brno D 2011 2034 1
2011/2012 11 ŠK Bystrc Oilers 2232 2229 Lamser Miroslav ŠK Vinohrady Brno 2078 2048 1
2011/2012 10 ŠK Bystrc Oilers 2232 2229 Uhmann Jan Orel Ořechov 2152 2147 ½
2011/2012 8 ŠK Bystrc Oilers 2232 2229 Gubáš Jan ŠK Sokol Tišnov 2070 2023 1
2011/2012 7 ŠK Bystrc Oilers 2232 2229 Tomeš Pavel ŠK Duras BVK Brno C 2119 2081 1
2011/2012 6 ŠK Bystrc Oilers 2232 2229 Sikora Lukáš ŠK Lokomotiva Brno D 1947 1947 ½
2011/2012 4 ŠK Bystrc Oilers 2232 2229 Staněk Stanislav BK Moravská Slavia Brno 2024 2065 0
2011/2012 3 ŠK Bystrc Oilers 2232 2229 Sedláček Petr ŠK 64 Brno 2120 2111 1
2011/2012 2 ŠK Bystrc Oilers 2232 2229 Kopřiva Oldřich ŠK Garde Lipovec 2144 2111 ½
2011/2012 1 ŠK Bystrc Oilers 2232 2229 Kavan Zdeněk TJ Znojmo 2165 2147 ½
2011/2012 11 SPgŠ+G Znojmo 2232 2229 Kolek Josef TJ Slovan Ivančice 1864 1
2011/2012 10 SPgŠ+G Znojmo 2232 2229 Moulis Rudolf SK Duras BVK Brno Královo Pole D 1928 ½
2011/2012 9 SPgŠ+G Znojmo 2232 2229 Porč Pavel Sokol Střelice B 1794 1796 1
2011/2012 8 SPgŠ+G Znojmo 2232 2229 Kubíček Pavel Sokol Střelice A 1972 1965 1
2011/2012 7 SPgŠ+G Znojmo 2232 2229 Nekula Richard TJ Znojmo B 2042 1998 1
2011/2012 6 SPgŠ+G Znojmo 2232 2229 Číhal Jan SK KME-DDM Kuřim C 1901 1918 ½
2011/2012 5 SPgŠ+G Znojmo 2232 2229 Petruška Miroslav Lokomotiva Brno F 1928 1921 1
2011/2012 4 SPgŠ+G Znojmo 2232 2229 Přibyl Radek SK Tetčice 1713 1867 1
2011/2012 3 SPgŠ+G Znojmo 2232 2229 Kalendovský Jan Lokomotiva Brno E 2051 1999 ½
2011/2012 1 SPgŠ+G Znojmo 2232 2229 Glacner Karel TJ ČECHIE Zastávka 1669 1611 1
2010/2011 11 SPgŠ+G Znojmo 2208 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž 2256 0
2010/2011 10 SPgŠ+G Znojmo 2208 Bačák Martin TJ Sokol Postoupky 2076 1
2010/2011 9 SPgŠ+G Znojmo 2208 Kapusta Petr ŠK Staré Město C 2172 1
2010/2011 8 SPgŠ+G Znojmo 2208 Šudřich Radek ŠK Holešov 2113 1
2010/2011 7 SPgŠ+G Znojmo 2208 Federič Jozef ŠK HPM TEC Hustopeče 2262 ½
2010/2011 6 SPgŠ+G Znojmo 2208 Galuška Josef TJ ŠK Veselí nad Moravou 2117 1
2010/2011 5 SPgŠ+G Znojmo 2208 Krčál Michal ŠK Zlín C 2098 ½
2010/2011 4 SPgŠ+G Znojmo 2208 Zatloukal Petr SK Prostějov 2093 ½
2010/2011 3 SPgŠ+G Znojmo 2208 Dvouletý Pavel ŠK Staré Město B 2126 1
2010/2011 2 SPgŠ+G Znojmo 2208 Partyš Petr SK Boršice 1989 ½
2010/2011 1 SPgŠ+G Znojmo 2208 Handl Martin TJ Spartak Adamov 2067 ½
2010/2011 11 ŠK Lokomotiva Brno D 2208 Pisk Petr ŠK Garde Lipovec 2313 0
2010/2011 10 ŠK Lokomotiva Brno D 2208 Uhmann Jan Orel Ořechov 2155 0
2010/2011 8 ŠK Lokomotiva Brno D 2208 Mlénský Dalibor ŠK KME-DDM Kuřim 2156 1
2010/2011 7 ŠK Lokomotiva Brno D 2208 Kavan Zdeněk TJ Znojmo 2167 ½
2010/2011 6 ŠK Lokomotiva Brno D 2208 Hladík Josef ŠK Duras BVK Brno C 2138 ½
2010/2011 4 ŠK Lokomotiva Brno D 2208 Svobodová Michaela ŠK Lokomotiva Brno C 2130 ½
2010/2011 3 ŠK Lokomotiva Brno D 2208 Tikovský Alexandr ŠK 64 Brno 2210 ½
2010/2011 2 ŠK Lokomotiva Brno D 2208 Trávníček Petr TJ Sokol Bzenec 2164 1
2010/2011 1 ŠK Lokomotiva Brno D 2208 Gaša Andrej TJ Podlužan Prušánky 2256 ½
2009/2010 11 TJ Spartak Adamov 2222 Řehůřek Lukáš ŠK Lokomotiva Brno E 2213 ½
2009/2010 10 TJ Spartak Adamov 2222 Škaroupka Jiří TJ Znojmo 2129 ½
2009/2010 8 TJ Spartak Adamov 2222 Nepomucký Ondřej TJ Tatran Poštorná 2221 1
2009/2010 7 TJ Spartak Adamov 2222 Mlénský Dalibor ŠK KME-DDM Kuřim A 2132 1
2009/2010 6 TJ Spartak Adamov 2222 Číhal Jan ŠK KME-DDM Kuřim B 1857 1
2009/2010 4 TJ Spartak Adamov 2222 Žabenský Jaroslav ŠK Duras BVK Královo Pole C 1925 1
2009/2010 3 TJ Spartak Adamov 2222 Číp Dalibor ŠK Tetčice 2189 ½
2009/2010 2 TJ Spartak Adamov 2222 Hladík Josef ŠK Lokomotiva Brno D 2168 1
2009/2010 1 TJ Spartak Adamov 2222 Staněk Stanislav ŠK Rosice 2064 1
2009/2010 11 SPgŠ+G Znojmo 2222 Mazoch Jiří Slavia Kroměříž B 2110 ½
2009/2010 10 SPgŠ+G Znojmo 2222 Dvouletý Pavel ŠK Staré Město C 2092 0
2009/2010 9 SPgŠ+G Znojmo 2222 Fiala Václav ŠK Lokomotiva Brno A 2151 ½
2009/2010 8 SPgŠ+G Znojmo 2222 Mudrák Josef MKS Holešov 2344 0
2009/2010 7 SPgŠ+G Znojmo 2222 Závůrka Roman SK Prostějov 2165 ½
2009/2010 6 SPgŠ+G Znojmo 2222 Markovič Ivan ŠK HPM TEC Hustopeče 2134 ½
2009/2010 5 SPgŠ+G Znojmo 2222 Bažant Petr ŠK Staré Město B 2304 ½
2009/2010 4 SPgŠ+G Znojmo 2222 Šklíba Martin ŠK Lokomotiva Brno C 2285 0
2009/2010 3 SPgŠ+G Znojmo 2222 Nový Martin ŠK 64 Brno 2200 ½
2009/2010 2 SPgŠ+G Znojmo 2222 Číp Dalibor Orel Ořechov 2189 0
2009/2010 1 SPgŠ+G Znojmo 2222 Jurčík Martin ŠK Zlín B 2343 0
2008/2009 11 SPgŠ+G Znojmo A 2232 Krondráf Karel TJ Žďár n. Sázavou A 2195 ½
2008/2009 10 SPgŠ+G Znojmo A 2232 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny B 2263 1
2008/2009 9 SPgŠ+G Znojmo A 2232 Jirásek Pavel ŠK Vysoké Mýto 2262 ½
2008/2009 8 SPgŠ+G Znojmo A 2232 Čížek Antonín ŠK Caissa Třebíč B 2216 0
2008/2009 7 SPgŠ+G Znojmo A 2232 Vyskočil Neklan Pila Ořechov A 2296 ½
2008/2009 6 SPgŠ+G Znojmo A 2232 Pisk Petr ŠK Bohemia Pardubice A 2322 0
2008/2009 5 SPgŠ+G Znojmo A 2232 Vařejčko Josef TJ Sokol Zaječice A 2233 ½
2008/2009 4 SPgŠ+G Znojmo A 2232 Gubáš Jan ŠK Kuřim KME-DDM A 2101 0
2008/2009 3 SPgŠ+G Znojmo A 2232 Buchníček Petr ŠK Caissa Třebíč A 2285 ½
2008/2009 2 SPgŠ+G Znojmo A 2232 Šenkýř Vladimír ŠK Gordic Jihlava B 2179 1
2008/2009 1 SPgŠ+G Znojmo A 2232 Donnert Milan ŠK Duras BVK-Královo Pole B 2181 ½
2008/2009 11 ŠK Lokomotiva Brno D 2232 Symerský Petr TJ ŠK Veselí nad Moravou 2121 1
2008/2009 10 ŠK Lokomotiva Brno D 2232 Pisk Petr TJ Podlužan Prušánky 2322 0
2008/2009 9 ŠK Lokomotiva Brno D 2232 Košata Jan ŠK KME-DDM Kuřim B 2124 ½
2008/2009 8 ŠK Lokomotiva Brno D 2232 Gubáš Jan ŠK YCNEGA Sokol Tišnov 2101 ½
2008/2009 7 ŠK Lokomotiva Brno D 2232 Mudra Tomáš ŠK Tetčice 2163 1
2008/2009 6 ŠK Lokomotiva Brno D 2232 Tikovský Alexandr ŠK 64 Brno 2234 0
2008/2009 5 ŠK Lokomotiva Brno D 2232 Kopřiva Oldřich ŠK Garde Lipovec 2162 0
2008/2009 4 ŠK Lokomotiva Brno D 2232 Přibyl René ŠK Průkopník Petria Bystrc 2059 1
2008/2009 2 ŠK Lokomotiva Brno D 2232 Číp Dalibor Pila Ořechov B 2197 ½
2008/2009 1 ŠK Lokomotiva Brno D 2232 Škaroupka Jiří TJ Znojmo 2134 1
2007/2008 11 SPgŠ a G Znojmo 2246 Moulis Mojmír Orel Ořechov B 2078 ½
2007/2008 10 SPgŠ a G Znojmo 2246 Trávníček Petr ŠK pod Věží Strážnice 2118 1
2007/2008 9 SPgŠ a G Znojmo 2246 Kavan Zdeněk TJ Znojmo 2156 ½
2007/2008 8 SPgŠ a G Znojmo 2246 Švihel Karel Moravská Slavia Brno 2028 1
2007/2008 7 SPgŠ a G Znojmo 2246 Pospíšil Dušan ŠK Sokol Tišnov 2126 ½
2007/2008 6 SPgŠ a G Znojmo 2246 Sekanina Jiří ŠK Garde Lipovec 2128 1
2007/2008 5 SPgŠ a G Znojmo 2246 Kratochvíl Karel ŠK Lokomotiva Brno D 2136 ½
2007/2008 4 SPgŠ a G Znojmo 2246 Křížek František ŠK Veselí nad Moravou 2081 1
2007/2008 3 SPgŠ a G Znojmo 2246 Klinkovský Jiří Sokol Rudice 1748 1
2007/2008 2 SPgŠ a G Znojmo 2246 Košata Jan ŠK DDM KME Kuřim 2115 ½
2007/2008 1 SPgŠ a G Znojmo 2246 Přibyl René ŠK Tetčice 2048 0
2007/2008 10 ŠK CAISSA TŘEBÍČ A 2246 Lampíř Tomáš TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU A 2030 1
2007/2008 8 ŠK CAISSA TŘEBÍČ A 2246 Lacko Jan OREL OŘECHOV A 2222 0
2007/2008 4 ŠK CAISSA TŘEBÍČ A 2246 Jurka Miroslav BYDO ZAKŘANY A 2325 ½
2007/2008 3 ŠK CAISSA TŘEBÍČ A 2246 Večeřa Pavel TJ ŽďAS ŽďÁR NAD SÁZAVOU A 2127 ½
2007/2008 2 ŠK CAISSA TŘEBÍČ A 2246 Šenkýř Vladimír ŠK GORDIC JIHLAVA B 2196 0
2006/2007 11 ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 2227 Škaroupka Jiří TJ ZNOJMO A 2180 ½
2006/2007 10 ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 2227 Sabol Marian TJ SOKOL ZAJEČICE 2284 ½
2006/2007 9 ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 2227 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK POLABINY C 2236 1
2006/2007 8 ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 2227 Píza Vlastimil ŠK GORDIC JIHLAVA B 2242 0
2006/2007 7 ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 2227 Vašut Karel TJ ŽDAS ŽDÁR N.SÁZAVOU 2145 1
2006/2007 6 ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 2227 Červený Martin TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2285 1
2006/2007 4 ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 2227 Kopřiva Oldřich ŠK GARDE LIPOVEC 2177 1
2006/2007 3 ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 2227 Shilov Sergey EUROKOMPLEX AUTOSKLA 2275 1
2006/2007 2 ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 2227 Krčmář Zdeněk TJ NÁMĚŠŤNAD OSLAVOU 2297 ½
2006/2007 1 ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 2227 Jurka Miroslav ŠK BYDO ZAKŘANY A 2358 0
2006/2007 11 SPgŠ+G Znojmo 2227 Švihel Karel ŠK Lokomotiva Brno D 2083 ½
2006/2007 10 SPgŠ+G Znojmo 2227 Handl Martin Sokol Rudice 2059 1
2006/2007 9 SPgŠ+G Znojmo 2227 Mayer Josef TJ Tatran Poštorná 2077 1
2006/2007 8 SPgŠ+G Znojmo 2227 Přibyl René ŠK Tetčice 2063 ½
2006/2007 7 SPgŠ+G Znojmo 2227 Křížek František TJ ŠK Veselí nad Moravou 2115 0
2006/2007 6 SPgŠ+G Znojmo 2227 Berisha Fadil ŠK Lokomotiva Brno E 1991 1
2006/2007 5 SPgŠ+G Znojmo 2227 Košata Jan ŠK KME DDM Kuřim 2121 1
2006/2007 4 SPgŠ+G Znojmo 2227 Vratislavský Ivo TJ Sokol Bzenec 1872 1
2006/2007 3 SPgŠ+G Znojmo 2227 Šimbera Jiří BK Moravská Slavia Brno 2036 ½
2006/2007 2 SPgŠ+G Znojmo 2227 Trávníček Petr ŠK Hodonín 2107 1
2006/2007 1 SPgŠ+G Znojmo 2227 Jankó Zoltán ŠK HPM TEC Hustopeče 0
2005/2006 11 SPgŠ+G ZNOJMO 2198 Nepomucký Ondřej DURAS BRNO B 2216 1
2005/2006 10 SPgŠ+G ZNOJMO 2198 Sekanina Jiří GARDE LIPOVEC 2127 ½
2005/2006 9 SPgŠ+G ZNOJMO 2198 Balšínek Pavel HPM TEC HUSTOPEČE 2110 1
2005/2006 8 SPgŠ+G ZNOJMO 2198 Mališ Jiří LOKOMOTIVA BRNO C 2185 1
2005/2006 7 SPgŠ+G ZNOJMO 2198 Kozlíček Lubomír GORDIC JIHLAVA B 2149 ½
2005/2006 6 SPgŠ+G ZNOJMO 2198 Skácelík Petr OREL OŘECHOV 2244 ½
2005/2006 5 SPgŠ+G ZNOJMO 2198 Donnert Milan DURAS BRNO C 2198 1
2005/2006 4 SPgŠ+G ZNOJMO 2198 Švehla Karel SOKOL RUDICE 2140 ½
2005/2006 3 SPgŠ+G ZNOJMO 2198 Vařejčko Josef SOKOL ZAJEČICE 2194 0
2005/2006 2 SPgŠ+G ZNOJMO 2198 Nový Martin ŠK 64 BRNO 2163 ½
2005/2006 1 SPgŠ+G ZNOJMO 2198 Kulovaná Eva TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU 2153 1
2005/2006 10 Lokomotiva Brno D 2198 Bohuslav Jan TJ Tatran Poštorná B 1997 1
2005/2006 9 Lokomotiva Brno D 2198 Orel Aleš ŠK Bydo Zakřany 2005 1
2005/2006 7 Lokomotiva Brno D 2198 Kuchynka Lukáš Duras BVK Brno D 2099 1
2005/2006 6 Lokomotiva Brno D 2198 Vlk Miroslav TJ Znojmo 2090 1
2005/2006 5 Lokomotiva Brno D 2198 Balšínek Pavel TJ Tatran Poštorná A 2110 0
2005/2006 4 Lokomotiva Brno D 2198 Hejný Jaroslav TJ Bučovice 2073 1
2005/2006 3 Lokomotiva Brno D 2198 Majer Jiří ŠK KME DDM Kuřim 2110 1
2005/2006 2 Lokomotiva Brno D 2198 Symerský Petr ŠK Veselí nad Moravou 2101 ½
2005/2006 1 Lokomotiva Brno D 2198 Nehybka Jiří Lokomotiva Brno E 2219 ½
2004/2005 10 Lokomotiva Brno B 2205 Křížek František ŠK Veselí nad Mor. 2102 1
2004/2005 9 Lokomotiva Brno B 2205 Bohuslav Jan Tatran Poštorná B 1981 0
2004/2005 7 Lokomotiva Brno B 2205 Dobeš Dušan TJ Sloup 1994 1
2004/2005 6 Lokomotiva Brno B 2205 Balšínek Pavel ŠK Hustopeče 2132 0
2004/2005 5 Lokomotiva Brno B 2205 Nekvapil Pavel I. brněnská Brno 2027 ½
2004/2005 4 Lokomotiva Brno B 2205 Nejezchleb Drahoš Sokol Rudice 1902 1
2004/2005 3 Lokomotiva Brno B 2205 Fojtík Tomáš Tatran Poštorná A 2033 ½
2004/2005 2 Lokomotiva Brno B 2205 Sochor Jiří TJ Vinohrady Brno 2155 ½
2004/2005 1 Lokomotiva Brno B 2205 Sysel Michal TJ Bučovice 1968 1
2003/2004 11 TJ Bučovice 2218 Švihel Karel ŠK 64 Brno 2130 ½
2003/2004 10 TJ Bučovice 2218 Galuška Josef TJ Veselí nad Mor. 2142 ½
2003/2004 9 TJ Bučovice 2218 Provazník Michal ŠK Hodonín 2211 ½
2003/2004 8 TJ Bučovice 2218 Kejík František MKS Vyškov 2126 1
2003/2004 7 TJ Bučovice 2218 Švehla Karel TJ Sloup 2089 ½
2003/2004 6 TJ Bučovice 2218 Košata Jan KME DDM Kuřim 2131 ½
2003/2004 5 TJ Bučovice 2218 Balšínek Pavel ŠK Hustopeče 2131 1
2003/2004 4 TJ Bučovice 2218 Uhmann Jan TJ Sokol Bzenec 2157 0
2003/2004 3 TJ Bučovice 2218 Fojtík Tomáš Tatran Poštorná B 2026 1
2003/2004 2 TJ Bučovice 2218 Nekvapil Pavel I. brněnská Brno 2003 0
2003/2004 1 TJ Bučovice 2218 Skřenek Jiří TJ Znojmo B 2006 ½