Hráč Pavlík Vladimír

Pavlík Vladimír

User Pic
Jméno: Pavlík Vladimír
Oddíl: ŠK Kuřim, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1971
Elo mezinárodní: 1907
ID: 38512
FIDE ID: 377724
Rok narození: 2002
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 3 ŠK Kuřim C 1904 1971 Kolařík Jan ŠK Kuřim E 1660 1720 1 soutěž
2021/2022 2 ŠK Kuřim C 1904 1971 Sysel Jiří TJ Slovan Ivančice 1998 1952 1 soutěž
2021/2022 1 ŠK Kuřim C 1904 1971 Zavadil Michal ŠK Duras BVK C 1997 2005 0 soutěž
2021/2022 4 ŠK Kuřim 1907 1971 Náplava Petr SK Boršice 1855 1849 0 soutěž
2021/2022 4 ŠK Kuřim B 1904 1971 Hejný Jaroslav ŠO MKS Vyškov 1980 1975 ½ soutěž
2021/2022 3 ŠK Kuřim B 1904 1971 Křížek František ŠK Veselí nad Moravou 1931 1915 ½ soutěž
2021/2022 2 ŠK Kuřim B 1904 1971 Vlčko Tomáš ŠK Hodonín 1861 1882 1 soutěž
2021/2022 1 ŠK Kuřim B 1904 1971 Moc Martin TJ Sloup 1938 2000 0 soutěž
2019/2020 9 ŠK Kuřim C 1868 1948 Gajdoš Daniel VSK Universita Brno B 2041 2028 0 soutěž
2019/2020 8 ŠK Kuřim C 1868 1948 Borovský Adam ŠK Střelice 1936 0 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK Kuřim C 1845 1948 Tláskal Martin TJ Slovan Ivančice 2113 2093 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK Kuřim C 1845 1948 Molík Zdeněk ŠK GPOA Znojmo 2136 2125 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Kuřim C 1852 1980 Řehůřek Lukáš ŠK Bystrc Oilers 2168 2134 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Kuřim C 1860 1980 Glozar Petr ŠK Duras BVK C 1908 1915 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Kuřim C 1860 1980 Forman Lubomír Optika Medek TJ Hodonice 0 1769 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Kuřim C 1860 1980 Dvořák Libor TJ Znojmo B 2040 1986 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Kuřim C 1854 1980 Paulík Martin ŠK Lokomotiva Brno C 1879 1879 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK Staré Město 1876 1948 Pravda Kryštof TJ Kobylisy 1744 1693 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Staré Město 1876 1948 Papoušek Michal 1.Novoborský ŠK 1650 1615 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Staré Město 1876 1948 Šeterle Matěj Šachový klub 64 Plzeň 1704 1737 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Staré Město 1876 1948 Husa Daniel Siesta Solution Unichess 1807 1825 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Staré Město 1845 1948 Demko Robert Interchess Frýdek-Místek 1902 1901 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Staré Město 1852 1980 Lajbl Jan ŠK AD Jičín 2049 1919 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Staré Město 1854 1980 Králová Gabriela 2222 ŠK Polabiny B 1613 1666 1 soutěž
2019/2020 8 ŠK Kuřim B 1868 1948 Fojtík Tomáš ŠK Agrotec Hustopeče 2015 2016 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Kuřim B 1852 1980 Jireš Jiří ŠO MKS Vyškov 2118 2072 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK Kuřim B 1860 1980 Mlýnek Petr Jezdci Jundrov C 2114 2110 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK Kuřim D 1868 1948 Dvořáček Jan Matyáš ŠK Lokomotiva Brno E 1728 1719 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Kuřim D 1845 1948 Kubíček Pavel ŠK Střelice B 1918 1922 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Kuřim D 1845 1980 Kolek Josef TJ Slovan Ivančice B 1771 1721 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Kuřim D 1860 1980 Kudláček Jaroslav ŠK Kuřim K 1880 1834 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Kuřim D 1854 1980 Hlavsa Vladimír ŠK Sokol Tišnov B 0 1716 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Staré Město 1845 1948 Demko Robert Interchess Frýdek-Místek 1902 1901 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Staré Město 1854 1980 Lajbl Jan ŠK AD Jičín 1909 1919 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK Staré Město 1854 1980 Křížek Kryštof TJ Spartak Vlašim 1980 1964 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Staré Město 1854 1980 Gloser David 2222 ŠK Polabiny A 1998 2120 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Staré Město 1854 1980 Králová Gabriela 2222 ŠK Polabiny B 1613 1666 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Kuřim "C" 1898 1894 Matuška Jan Sokol Rudice 0 1816 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK Kuřim "C" 1898 1894 Píše Jan Spartak Adamov "B" 2029 2020 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK Kuřim "C" 1903 1894 Fryda Dominik ŠK Lokomotiva Brno "B" 1757 1919 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Kuřim "C" 1903 1894 Pokladník Martin TJ Sloup 1979 1983 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK Kuřim "C" 1923 1886 Senáši Martin ASK Blansko 1942 1897 0 soutěž
2018/2019 4 ŠK Kuřim "C" 1923 1886 Jireš Jiří MKS Vyškov "B" 2090 2068 0 soutěž
2018/2019 3 ŠK Kuřim "C" 1917 1886 Ševčík David ŠK Garde Lipovec "B" 1891 1908 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK Kuřim "C" 1917 1886 Marek Jiří Slavia Boskovice "B" 1920 1943 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK Kuřim "C" 1895 1886 Rozumek Vlastimil ŠK Lipůvka 1950 1954 1 soutěž
2018/2019 11 ŠK Kuřim A 1898 1894 Kopec Ladislav TJ Ostrava 1742 1707 0 soutěž
2018/2019 10 ŠK Kuřim A 1898 1894 Kučera Tomáš TJ Lokomotiva Krnov 1961 1873 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Kuřim A 1898 1894 Vávra Jan ŠK Staré Město B 1357 1430 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK Kuřim A 1898 1894 Urbanová Daniela SK Prostějov 1756 1786 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Kuřim A 1903 1894 Glozar Petr ŠK Duras BVK Královo Pole 1885 1856 0 soutěž
2018/2019 6 ŠK Kuřim A 1903 1894 Vojtek Pavel ŠK Kuřim C 1278 1390 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK Kuřim A 1923 1886 Novák Tomáš SK Slavia Orlová B 1139 1284 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Kuřim A 1923 1886 Vraj Ondřej TJ Sokol Ústí 1993 2050 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Kuřim A 1895 1886 Trávníček Kryštof Mikuláš ŠK Zlín-Malenovice 1908 1914 0 soutěž
2018/2019 2 ŠK Kuřim A 1895 1886 Nytra Ondřej BŠŠ Frýdek-Místek C 1820 1860 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK Kuřim A 1895 1886 Keprt Tomáš ŠK Kuřim B 1452 1610 1 soutěž
2018/2019 11 ŠK Kuřim E 1898 1894 Straka Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno F 1997 1987 0 soutěž
2018/2019 10 ŠK Kuřim E 1898 1894 Paulík Martin ŠK Lokomotiva Brno E 1879 1894 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK Kuřim E 1898 1894 Pečenka Petr Šachy Zastávka B 0 1427 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK Kuřim E 1898 1894 Bartoň Jan ŠK Tišnov B 0 1668 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Kuřim E 1903 1894 Sysel Jiří Slovan Ivančice B 1986 1997 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK Kuřim E 1903 1894 Hrdlička Vladan ŠK Střelice B 1765 1744 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK Kuřim E 1923 1886 Diviš Libor Šachy Zastávka A 1834 1855 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Kuřim E 1917 1886 Košata Jan ŠK Tišnov A 2085 2092 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK Kuřim E 1895 1886 Číhal Jan ŠK Kuřim F 1753 1744 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Kuřim 1822 1864 Špička Jan ŠK Karlovy Vary 1985 1919 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK Kuřim 1822 1864 Lhotský Zdeněk PROMAT OAZA Praha 1741 1742 0 soutěž
2017/2018 5 ŠK Kuřim 1822 1864 Otruba Marek Klub Šachistů Říčany 1925 1972 1951 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK Kuřim 1822 1864 Novák Martin ŠA VŠTE České Budějovice 1965 1941 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK Kuřim 1837 1864 Sajdl Jan ŠK AD Jičín 1731 1735 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK Kuřim 1822 1864 Šrámek Vojtěch SK Slavia Orlová 2146 2112 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK Kuřim 1687 1816 Hronek Martin ŠK Staré Město 1895 1912 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK Kuřim "C" 1822 1864 Dvořáček Milan Sokol Rudice 0 1689 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK Kuřim "C" 1822 1864 Bednář Petr Spartak Adamov "B" 1765 1661 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Kuřim "C" 1837 1864 Hubený Pavel Slavia Boskovice 1876 1842 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Kuřim "C" 1837 1864 Polách Josef ASK Blansko 0 1695 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK Kuřim "C" 1822 1864 Hlavsa Vladimír ŠK Sokol Tišnov 0 1742 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK Kuřim "C" 1822 1864 Čermák Tomáš MKS Vyškov "B" 1705 1728 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK Kuřim "C" 1822 1864 Poláček Ladislav ŠK Lipůvka 0 1468 1 soutěž
2017/2018 2 ŠK Kuřim "C" 1822 1864 Veselý Jindřich TJ Sloup 0 1812 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK Kuřim "D" 1822 1864 Kolačný Josef ŠK Sokol Tišnov "B" 0 1558 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Kuřim "D" 1822 1864 Klapal Rudolf Šachy Zastávka "A" 0 1626 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Kuřim "D" 1837 1864 Lapúník Pavel ŠK Lokomotiva Brno "F" 0 1718 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Kuřim "D" 1837 1864 Farář Václav ŠK Střelice "B" 0 1802 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK Kuřim "D" 1822 1864 Hurta Miroslav ŠK Lokomotiva Brno "G" 1853 1838 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK Kuřim "D" 1822 1864 Pečenka Petr Šachy Zastávka "B" 0 1418 1 soutěž
2017/2018 2 ŠK Kuřim "D" 1822 1864 Hrdina Jiří ŠK Kuřim "K" 0 1729 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK Kuřim "D" 1687 1816 Číhal Jan ŠK Kuřim "E 1775 1784 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK Kuřim 1837 1864 Sajdl Jan ŠK AD Jičín 1731 1735 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK Kuřim 1837 1864 Černý David 2222 ŠK Polabiny 2037 2060 0 soutěž
2017/2018 5 ŠK Kuřim 1822 1864 Šolc Filip Spartak Vlašim 2038 2008 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠK Kuřim 1687 1816 Miča Marek BŠŠ Frýdek-Místek 1913 1925 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK Kuřim 1687 1816 Šrámek Vojtěch SK Slavia Orlová 2155 2073 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK Kuřim 1687 1816 Hronek Martin ŠK Staré Město 1895 1912 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK Kuřim 1687 1816 Szotkowski David Interchess Frýdek-Místek 1997 1965 1 soutěž
2017/2018 10 ŠK Kuřim 1822 1864 Ficenc Libor TJ Vlčnov 0 1655 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK Kuřim 1687 1816 Šudřich Radek TJ SLAVIA Kroměříž B 2007 1998 1 soutěž
2016/2017 8 ŠK Kuřim B 1579 1605 Šedý Ctirad ŠK HPM TEC Hustopeče 1896 1860 0 soutěž
2016/2017 9 ŠK Kuřim "D" 1579 1605 Lapúník Pavel ŠK Lokomotiva Brno "K" 1721 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠK Kuřim "D" 1579 1605 Slezák Jan ŠK Kuřim "C" 1693 1 soutěž
2016/2017 6 ŠK Kuřim "D" 1579 1605 Šic Miloš Šachy Zastávka "A" 1594 1 soutěž
2016/2017 5 ŠK Kuřim "D" 1579 1605 Kilberger Ondřej ŠK Lokomotiva Brno "J" 1221 1 soutěž
2016/2017 3 ŠK Kuřim "D" 1579 1605 Žaža Martin Šachy Zastávka "B" 1088 1 soutěž
2016/2017 2 ŠK Kuřim "D" 1579 1605 Koblížek Milan TJ Slovan-Žaluzie Koblížek Ivančice B 1 soutěž
2016/2017 1 ŠK Kuřim "D" 1579 1605 Polák Zdeněk ŠK Sokol Tišnov "B" 1501 1 soutěž
2016/2017 2 �K Ku�im 1579 1605 Menčík Pavel �K Duras BVK B 1585 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK Kuřim "D" 1579 1605 Komprda Petr ŠK GARDE Lipovec "B" 2009 2009 0 soutěž
2015/2016 8 ŠK Kuřim "D" 1579 1605 Boháček Milan Makkabi Boskovice 2032 2042 0 soutěž
2015/2016 7 ŠK Kuřim "D" 1579 1605 Hampel David TJ Sloup 2020 2005 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK Kuřim "D" 1579 1605 Navrátil Jiří ŠK Sokol Tišnov 2016 1929 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK Kuřim "D" 1579 1605 Senáši Martin ASK Blansko 1724 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK Kuřim "D" 1579 1605 Hnilička Michal Sokol Rudice 1833 1787 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠK Kuřim "D" 1579 1605 Čermák Tomáš MKS Vyškov "B" 1705 1727 0 soutěž
2015/2016 2 ŠK Kuřim "D" 1579 1605 Krejčí Petr ŠK GARDE Lipovec "C" 1805 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK Kuřim "D" 1579 1605 Kudla Vladimír ŠK Kuřim "B" 1918 1886 0 soutěž
2015/2016 11 ŠK Kuřim "A" 1579 1605 Jiříček Jakub TJ Zbrojovka Vsetín 1807 1836 1 soutěž
2015/2016 10 ŠK Kuřim "A" 1579 1605 Vraj Karel Sokol Hošťálková 1755 1849 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK Kuřim "A" 1579 1605 Demko Robert Interchess FM 1732 1717 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Kuřim "A" 1579 1605 Kopcová Ludmila OŠŠ TJ Ostrava 1783 1758 0 soutěž
2015/2016 7 ŠK Kuřim "A" 1579 1605 Nekarda Jan ŠK Staré Město "B" 1589 1627 0 soutěž
2015/2016 6 ŠK Kuřim "A" 1579 1605 Jelínek Jindřich A64 Grygov 1538 1581 0 soutěž
2015/2016 5 ŠK Kuřim "A" 1579 1605 Hvozdovič Jan ŠK Lokomotiva Brno "C" 1629 1503 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK Kuřim "A" 1579 1605 Martyniuk Vladislav ŠK Lokomotiva Brno "B" 1283 1504 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Kuřim "A" 1579 1605 Keprt Tomáš ŠK Kuřim "B" 1569 1569 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK Kuřim "A" 1579 1605 Gnojek Petr Beskydská šachová škola FM B 1744 1822 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK Kuřim "A" 1579 1605 Mavrev David Beskydská šachová škola FM C 1601 1531 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK Kuřim "G" 1579 1605 Točev Dosi ŠK Lokomotiva Brno "L" 1726 1753 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Kuřim "G" 1579 1605 Čepeš Ladislav ŠK Sokol Tišnov "B" 1745 0 soutěž
2015/2016 7 ŠK Kuřim "G" 1579 1605 Kadeřábek Pavel Šachy Zastávka "A" 1592 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK Kuřim "G" 1579 1605 Farář Václav ŠK Střelice "B" 1770 0 soutěž
2015/2016 5 ŠK Kuřim "G" 1579 1605 Fryda Dominik ŠK Lokomotiva Brno "K" 1730 1663 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK Kuřim "G" 1579 1605 Kudláček Jaroslav ŠK Kuřim "E" 1960 1869 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK Kuřim "G" 1579 1605 Kříž Tomáš ŠK Kuřim "F" 1422 1520 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK Kuřim "D" 1250 1508 Sobek Michal ŠK ZŠ a MŠ Ratíškovice 1684 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Kuřim "D" 1250 1508 Kureš Michael ŠK Lokomotiva Brno "D" 1493 1486 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Kuřim "D" 1250 1508 Richterová Julie Šachy Zastávka 1561 1564 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Kuřim "D" 1250 1508 Ochotný Václav ŠK Veselí nad Moravou 1250 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Kuřim "D" 1250 1508 Zabloudil Radek Sportovní klub Vyškov 1428 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠK Kuřim "D" 1250 1508 Martyniuk Vladislav Makkabi Boskovice 1000 1 soutěž
2014/2015 11 ŠK Kuřim 1250 1508 Kubošová Jana SK Slavia Orlová "B" 1640 1681 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠK Kuřim 1250 1508 Adamczyk Martin OŠŠ TJ Ostrava 1467 1422 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK Kuřim 1250 1508 Šigut David Beskydská šachová škola FM B 1540 1670 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Kuřim 1250 1508 Berezjuk Rostislav Interchess FM 1439 1483 0 soutěž
2014/2015 7 ŠK Kuřim 1250 1508 Hrabal Matěj A64 Grygov 1391 1498 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK Kuřim 1250 1508 Vavřínková Anna ŠK Lokomotiva Brno "C" 1399 1450 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Kuřim 1250 1508 Všetulová Viktorie ŠK Staré Město "B" 1393 1393 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK Kuřim 1250 1508 Matošková Monika Sokol Hošťálková 1176 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Kuřim 1250 1508 Lúč Martin ŠK Duras BVK Brno "B" 1000 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK Kuřim 1250 1508 Večeřa Dominik Sokol Postoupky 1287 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Kuřim 1250 1508 Šikl Jakub Slavia Kroměříž 1224 1 soutěž
2014/2015 13 ŠK Kuřim "E" 1250 1508 Urbanec Vladimír ŠK Střelice "B" 1481 1553 0 soutěž
2014/2015 11 ŠK Kuřim "E" 1250 1508 Nekuda Jaroslav TJ Slovan Ivančice 1837 0 soutěž
2014/2015 10 ŠK Kuřim "E" 1250 1508 Kolačný Josef ŠK Sokol Tišnov "B" 1635 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK Kuřim "E" 1250 1508 Kureš Michael ŠK Lokomotiva Brno "L" 1493 1486 0 soutěž
2014/2015 6 ŠK Kuřim "E" 1250 1508 Kaplan Milan ŠK Střelice "B" 1791 1789 0 soutěž
2014/2015 5 ŠK Kuřim "E" 1250 1508 Dumek David Šachy Zastávka "B" 1452 1452 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK Kuřim "E" 1250 1508 Podolský Jan TJ Slovan Ivančice 1298 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Kuřim "E" 1250 1508 Šudák Vít ŠK Sokol Tišnov "B" 1460 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK Kuřim "E" 1250 1508 Tancerová Marie ŠK Lokomotiva Brno "K" 1364 1348 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Kuřim "E" 1250 1508 Mrkos Jaroslav ŠK Kuřim "D" 1386 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK KME - DDM Kuřim B 1250 1250 Bačík Michal ŠK Veselí nad Moravou 1000 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK KME - DDM Kuřim B 1250 1250 Vémola Štěpán Sportovní klub Vyškov A 1250 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK KME - DDM Kuřim B 1250 1250 Nečas Petr Šachový klub při ZŠ a MŠ Ratíškovice A 1000 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK KME - DDM Kuřim B 1250 1250 Slatinský Ondřej Šachový klub při ZŠ a MŠ Ratíškovice B 1000 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK KME - DDM Kuřim B 1250 1250 Pařízek Vít Šachový klub Lokomotiva Brno E 1000 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK KME - DDM Kuřim B 1250 1250 Brázda Richard Šachy Zastávka 1100 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK KME - DDM Kuřim B 1250 1250 Jelínek Vít Šachový klub Lokomotiva Brno D 1100 1100 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK KME - DDM Kuřim B 1250 1250 Ivanov Mikhail ŠK Duras BVK - Královo Pole C 1000 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK KME - DDM Kuřim B 1250 1250 Pařízek Vít Šachový klub Lokomotiva Brno E 1000 0 soutěž
2013/2014 5 ŠK KME - DDM Kuřim B 1250 1250 Jelínek Vít Šachový klub Lokomotiva Brno D 1100 1100 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK KME - DDM Kuřim B 1250 1250 Fryda Dominik Šachový klub Lokomotiva Brno C 1250 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK KME - DDM Kuřim B 1250 1250 Brázda Richard Šachy Zastávka 1100 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK KME - DDM Kuřim B 1250 1250 Palas Vladimír SPgŠ+G Znojmo 1100 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK KME - DDM Kuřim B 1250 1250 Keprt Tomáš ŠK KME - DDM Kuřim C 1100 1100 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK Kuřim "F" 1250 1250 Hloušek Milan ŠK Lokomotiva Brno "M" 1537 1537 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK KME-DDM Kuřim 1250 1250 Vraj Ondřej TJ Sokol Hošťálková 1533 1533 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK KME-DDM Kuřim 1250 1250 Jankovský Leonard Zbrojovka Vsetín 1000 1 soutěž
2012/2013 11 ŠK KME-DDM Kuřim B 1250 Klír Martin ŠK při MŠ a ZŠ Ratíškovice B 1000 1 soutěž
2012/2013 10 ŠK KME-DDM Kuřim B 1250 Mizera Petr ŠK Lokomotiva Brno E 1100 1 soutěž
2012/2013 9 ŠK KME-DDM Kuřim B 1250 Jelínek Vít ŠK Lokomotiva Brno D 1000 1 soutěž
2012/2013 8 ŠK KME-DDM Kuřim B 1250 Zemánková Gabriela ŠK při MŠ a ZŠ Ratíškovice A 1100 1 soutěž
2012/2013 7 ŠK KME-DDM Kuřim B 1250 Bobová Veronika ŠK Svornost Rousínovec 1100 1 soutěž
2012/2013 6 ŠK KME-DDM Kuřim B 1250 Řehoř Dominik Sokol Vranovice 1250 ½ soutěž
2012/2013 5 ŠK KME-DDM Kuřim B 1250 Skalková Daniela TJ ŠK Veselí nad Moravou 1100 1 soutěž
2012/2013 4 ŠK KME-DDM Kuřim B 1250 Jireš Jan SK Vyškov 1250 1 soutěž
2012/2013 3 ŠK KME-DDM Kuřim B 1250 Strnad Jakub TJ Sokol Zastávka 1000 0 soutěž
2012/2013 2 ŠK KME-DDM Kuřim B 1250 Špaček Filip SK Gym. a Střední pedagog. škola Znojmo 1100 1 soutěž
2012/2013 1 ŠK KME-DDM Kuřim B 1250 Kříž Tomáš ŠK KME-DDM Kuřim C 1100 0 soutěž
2012/2013 10 ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1250 Slepov Kyryl VSK Universita Brno "B" 1544 0 soutěž
2012/2013 8 ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1250 Dumek Aleš Sokol Zastávka "B" 1250 1 soutěž
2012/2013 6 ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1250 Němec Jakub ŠK KME-DDM Kuřim "F" 1256 0 soutěž
2012/2013 4 ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1250 Petlan Michael ŠK Lokomotiva Brno "M" 1644 0 soutěž
2012/2013 14 ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1250 Hrůza Martin ŠK Lokomotiva Brno "L" 1360 0 soutěž
2012/2013 12 ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1250 Dumek Aleš Sokol Zastávka 1250 ½ soutěž
2012/2013 3 ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1250 Šilha Josef ŠK Sokol Tišnov "B" 1634 1 soutěž
2012/2013 1 ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1250 Liška Martin ŠK KME-DDM Kuřim "D" 1323 1 soutěž
2012/2013 2 KME-DDM Kuřim 1250 Horáček Tibor ŠO Kunovice 1000 1 soutěž
2012/2013 1 KME-DDM Kuřim 1250 Skalský Alexandr ŠK Staré Město 1250 1 soutěž
2011/2012 9 ŠK KME-DDM Kurim B 1000 Šošovička Jakub Šachový klub Hodonín 1296 0 soutěž
2011/2012 8 ŠK KME-DDM Kurim B 1000 Dvořáček Jan Matyáš ŠK Lokomotiv Brno E 1000 1 soutěž
2011/2012 7 ŠK KME-DDM Kurim B 1000 Písařík Matěj ŠK DURAS BVK C 1000 1 soutěž
2011/2012 6 ŠK KME-DDM Kurim B 1000 Stankovič David Sokol Vranovice 1000 1 soutěž
2011/2012 5 ŠK KME-DDM Kurim B 1000 Vémola Štěpán Sportovní klub Vyškov 1100 1 soutěž
2011/2012 4 ŠK KME-DDM Kurim B 1000 Skalková Daniela TJ ŠK Veselí nad Moravou\r\n\r\n 1000 0 soutěž
2011/2012 3 ŠK KME-DDM Kurim B 1000 Šíp Hynek ŠK Lokomotiva Brno D 1100 0 soutěž
2011/2012 2 ŠK KME-DDM Kurim B 1000 Krupica Roman TJ Sokol Zastávka\r\n\r\n 1388 0 soutěž
2011/2012 1 ŠK KME-DDM Kurim B 1000 Němec David ŠK KME-DDM Kurim A 1000 0 soutěž
2011/2012 4 ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1000 Pělucha Jan ŠK KME-DDM Kuřim "F" 1000 1 soutěž
2011/2012 3 ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1000 Sýkorová Soňa Sokol Zastávka 1000 ½ soutěž
2011/2012 2 ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1000 Kocí Tomáš ŠK Lokomotiva Brno "O" 1250 0 soutěž
2011/2012 1 ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1000 Němec David ŠK KME-DDM Kuřim "F" 1000 ½ soutěž