Hráč Sháněl Jaroslav

Sháněl Jaroslav

User Pic
Jméno: Sháněl Jaroslav
Oddíl: ŠK Staré Město
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2158
Elo mezinárodní: 2160
ID: 8442
FIDE ID: 318671
Rok narození: 1983
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2016/2017 10 Bartoš Unichess "B" 2139 2132 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín "D" 2127 2145 1
2016/2017 8 Bartoš Unichess "B" 2139 2132 Horák Jiří CHESS MOST 2143 2124 1
2016/2017 6 Bartoš Unichess "B" 2139 2132 Krtouš Zdeněk Desko Liberec 2059 2058 1
2016/2017 2 Bartoš Unichess "B" 2139 2132 Kučera Petr ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2262 2273 ½
2016/2017 1 Bartoš Unichess "B" 2139 2132 Vozka Pavel SK Děčín 2246 2256 1
2013/2014 1 ŠK Staré Město “A“ 2157 2159 Holeksa Zdeněk BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2181 2194 0
2013/2014 9 ŠK Staré Město D 2157 2159 Brázdil Roman Slavia Kroměříž C 2103 2109 ½
2013/2014 8 ŠK Staré Město D 2157 2159 Kubín Petr TJ Gumárny Zubří 2043 2071 1
2013/2014 7 ŠK Staré Město D 2157 2159 Zvardoň Petr TJ Sokol Francova Lhota A 2034 2041 0
2013/2014 6 ŠK Staré Město D 2157 2159 Gabriel Adam SK Boršice A 2165 2194 ½
2013/2014 5 ŠK Staré Město D 2157 2159 Dubina Pavel ŠK Zlín C 2121 2076 ½
2013/2014 4 ŠK Staré Město D 2157 2159 Horsák Jan ŠK Staré Město C 2078 2095 1
2013/2014 3 ŠK Staré Město D 2157 2159 Beil Martin ŠK Zbrojovka Vsetín A 2198 2199 0
2013/2014 2 ŠK Staré Město D 2157 2159 Svítek Jiří ŠK Zlínterm Zlín A 2139 2153 0
2013/2014 9 Sokol Postoupky 2157 2159 Sojka Aleš Slavia Kroměříž B 2113 2112 ½
2013/2014 8 Sokol Postoupky 2157 2159 Vymazal Bronislav ŠK Lokomotiva Brno B 2324 2306 0
2013/2014 6 Sokol Postoupky 2157 2159 Uřičář Jakub TJ Podlužan Prušánky 2196 2208 0
2013/2014 5 Sokol Postoupky 2157 2159 Markovič Ivan ŠK HPM TEC Hustopeče 2112 2112 0
2013/2014 4 Sokol Postoupky 2157 2159 Svítek Jiří TJ FS Napajedla 2139 2153 0
2013/2014 3 Sokol Postoupky 2157 2159 Vyskočil Neklan Moravská Slavia Brno 2376 2364 ½
2013/2014 2 Sokol Postoupky 2157 2159 Tajovský Martin ŠK Kuřim 2200 2202 0
2013/2014 1 Sokol Postoupky 2157 2159 Kratochvíl Josef ŠK GARDE Lipovec 2233 2232 ½
2012/2013 11 ŠK Staré Město “A“ 2178 2190 Zimniok Lubomír Šachový klub Karviná “A“ 2145 2134 ½
2012/2013 10 ŠK Staré Město “A“ 2178 2190 Hrabal Michal A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2100 2093 0
2012/2013 9 ŠK Staré Město “A“ 2178 2190 Majer Jiří ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2248 2262 0
2012/2013 8 ŠK Staré Město “A“ 2178 2190 Dvořák Martin Slavia Kroměříž “A“ 2186 2199 ½
2012/2013 6 ŠK Staré Město “A“ 2178 2190 Pokrupa Marek ŠK Gordic Jihlava 2210 2214 0
2012/2013 5 ŠK Staré Město “A“ 2178 2190 Kulovaná Eva ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2251 2253 0
2012/2013 4 ŠK Staré Město “A“ 2178 2190 Štukner Šimon Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2158 2128 ½
2012/2013 3 ŠK Staré Město “A“ 2178 2190 Koutný Petr ŠK Zlín “A“ 2175 2189 1
2012/2013 2 ŠK Staré Město “A“ 2178 2190 Vaněk Ladislav Tatran Litovel “B“ 2181 2190 ½
2012/2013 1 ŠK Staré Město “A“ 2178 2190 Veselý Tomáš 2222 ŠK Polabiny “B“ 2140 2148 1
2012/2013 11 Sokol Postoupky 2178 2190 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž "B" 2306 2311 ½
2012/2013 10 Sokol Postoupky 2178 2190 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová "B" 2201 2247 0
2012/2013 9 Sokol Postoupky 2178 2190 Čempel Jaroslav KVS EKODIVIZE Opava 2208 2205 1
2012/2013 8 Sokol Postoupky 2178 2190 Babula Milan TŽ Třinec 2300 2305 0
2012/2013 7 Sokol Postoupky 2178 2190 Banasik Krzysztof TJ Město Albrechtice 2281 0
2012/2013 6 Sokol Postoupky 2178 2190 Slanina Miroslav Sokol Dobrá 2153 2157 ½
2012/2013 5 Sokol Postoupky 2178 2190 Židek Václav TJ VOKD Poruba 2204 2180 1
2012/2013 4 Sokol Postoupky 2178 2190 Szotkowski Jakub TJ Slovan Havířov 2131 2179 ½
2012/2013 3 Sokol Postoupky 2178 2190 Jaworski Miroslaw Labortech Ostrava "B" 2299 2335 ½
2012/2013 2 Sokol Postoupky 2178 2190 Kičmer Petr Baník Havířov "A" 2222 2220 0
2012/2013 1 Sokol Postoupky 2178 2190 Rabatin Jakub TJ Ostrava 2209 2238 ½
2011/2012 11 ŠK Staré Město B 2167 2199 Šklíba Martin ŠK Lokomotiva Brno B 2301 2286 1
2011/2012 10 ŠK Staré Město B 2167 2199 Vičar Petr TJ ŠK Veselí nad Moravou 2039 2050 0
2011/2012 9 ŠK Staré Město B 2167 2199 Zvardoň Petr TJ Sokol Hošťálková 1980 2025 1
2011/2012 8 ŠK Staré Město B 2167 2199 Baňas Kamil ŠK HPM TEC Hustopeče 2222 2225 1
2011/2012 7 ŠK Staré Město B 2167 2199 Mayer Josef TJ Podlužan Prušánky 2102 2060 1
2011/2012 6 ŠK Staré Město B 2167 2199 Dvořák Martin Slavia Kroměříž B 2083 2096 ½
2011/2012 5 ŠK Staré Město B 2167 2199 Dubina Pavel ŠK Zlín C 2161 2079 ½
2011/2012 4 ŠK Staré Město B 2167 2199 Sohr Vladimír T.J. Sokol Šumperk 2079 2082 ½
2011/2012 3 ŠK Staré Město B 2167 2199 Drtina Milan SK Boršice 2247 2228 1
2011/2012 2 ŠK Staré Město B 2167 2199 Fusek Lukáš ŠK Staré Město C 1984 2028 1
2011/2012 1 ŠK Staré Město B 2167 2199 Švehla Karel Spartak Adamov 2106 2101 1
2011/2012 11 TJ Sokol Postoupky A 2167 2199 Plšek Miroslav TJ FS Napajedla A 2112 2125 ½
2011/2012 10 TJ Sokol Postoupky A 2167 2199 Foukal Jiří TJ Gumárny Zubří 1915 1941 1
2011/2012 9 TJ Sokol Postoupky A 2167 2199 Staufčík Michal ŠK Staré Město D 2055 2045 ½
2011/2012 7 TJ Sokol Postoupky A 2167 2199 Esterka Jan TJ Vlčnov A 1839 1
2011/2012 6 TJ Sokol Postoupky A 2167 2199 Balážec Ludovít ŠK Zlín D 2024 2047 1
2011/2012 5 TJ Sokol Postoupky A 2167 2199 Sojka Aleš ŠK Holešov A 2094 2093 0
2011/2012 4 TJ Sokol Postoupky A 2167 2199 Doležal Karel TJ Sokol Francova Lhota A 2018 2024 ½
2011/2012 3 TJ Sokol Postoupky A 2167 2199 Juříček Stanislav ŠK Zbrojovka Vsetín A 2131 2110 1
2011/2012 2 TJ Sokol Postoupky A 2167 2199 Tkadlec Miloslav CHESSMONT Rožnov p. R. A 2103 2132 1
2011/2012 1 TJ Sokol Postoupky A 2167 2199 Havránek Michal SK Boršice B 2028 2018 0
2010/2011 11 ŠK Staré Město E 2164 Zvardoň Petr ŠO TJ Francova Lhota A 2044 1
2010/2011 10 ŠK Staré Město E 2164 Bačák Martin Slavia Kroměříž B 2076 1
2010/2011 5 ŠK Staré Město E 2164 Veselý Miroslav ŠK Zlín D 2040 ½
2010/2011 3 ŠK Staré Město E 2164 Juříček Stanislav ŠK Zbrojovka Vsetín A 2174 1
2010/2011 2 ŠK Staré Město E 2164 Plšek Miroslav TJ FS Napajedla A 2111 1
2010/2011 1 ŠK Staré Město E 2164 Blaha Petr ŠK Staré Město D 2054 1
2010/2011 10 ŠK Staré Město B 2164 Klenner Richard TJ ŠK Veselí nad Moravou 2030 0
2010/2011 9 ŠK Staré Město B 2164 Kocián Miroslav ŠK Zlín C 2060 1
2010/2011 3 ŠK Staré Město B 2164 Parák Dominik SPgŠ+G Znojmo 2138 ½
2009/2010 11 TJ Sokol Postoupky 2140 Vymětal Milan MKS Holesov B 1970 1
2009/2010 9 TJ Sokol Postoupky 2140 Křížek František SK Borsice A 2056 ½
2009/2010 8 TJ Sokol Postoupky 2140 Koutný Petr SK Zlin C 2110 ½
2009/2010 7 TJ Sokol Postoupky 2140 Běhunčík Josef TJ Sokol Franc. Lhota 1970 ½
2009/2010 6 TJ Sokol Postoupky 2140 Kunc Miroslav SO Slavia-Fatra 2097 1
2009/2010 4 TJ Sokol Postoupky 2140 Kičmer Petr SK Zlin D 2219 1
2009/2010 3 TJ Sokol Postoupky 2140 Šaňák František SK Borsice B 1915 1
2009/2010 2 TJ Sokol Postoupky 2140 Tkadlec Miloslav CHESSMONT Roznov 2109 ½
2009/2010 1 TJ Sokol Postoupky 2140 Slížek Josef TJ Gumarny Zubri 2000 1
2009/2010 11 ŠK Staré Město B 2140 Baňas Kamil ŠK HPM TEC Hustopeče 2225 0
2009/2010 9 ŠK Staré Město B 2140 Nábělek Marek ŠK Lokomotiva Brno C 2245 ½
2009/2010 8 ŠK Staré Město B 2140 Sládek Vladislav ŠK 64 Brno 2105 1
2009/2010 7 ŠK Staré Město B 2140 Kubíček Pavel Orel Ořechov 2031 1
2009/2010 6 ŠK Staré Město B 2140 Roubalík Jakub ŠK Zlín B 2253 0
2009/2010 4 ŠK Staré Město B 2140 Blaha Petr ŠK Staré Město C 2099 ½
2009/2010 3 ŠK Staré Město B 2140 Veselý Jaromír ŠK Lokomotiva Brno A 2071 1
2009/2010 2 ŠK Staré Město B 2140 Navrátilík Pavel MKS Holešov 2183 0
2009/2010 1 ŠK Staré Město B 2140 Matoušek Petr SK Prostějov 2168 1
2008/2009 11 ŠK Staré Město D 2132 Krčál Michal ŠK Zlín D 2133 1
2008/2009 10 ŠK Staré Město D 2132 Raška Václav ŠO Brumov-Bylnice 1885 1
2008/2009 9 ŠK Staré Město D 2132 Burdík Lubomír ŠO Sokol Bystřička 2255 0
2008/2009 8 ŠK Staré Město D 2132 Kubín Petr TJ Gumárny Zubří 2076 1
2008/2009 7 ŠK Staré Město D 2132 Drtina Milan SK Boršice A 2228 0
2008/2009 6 ŠK Staré Město D 2132 Kunc Miroslav ŠO Fatra–Slávia Napajedla 2115 1
2008/2009 5 ŠK Staré Město D 2132 Mazoch Jiří Slavie Kroměříž B 2145 1
2008/2009 4 ŠK Staré Město D 2132 Staufčík Michal ŠK Staré Město E 2048 ½
2008/2009 3 ŠK Staré Město D 2132 Partyš Petr SK Boršice B 1939 1
2008/2009 2 ŠK Staré Město D 2132 Beil Martin TJ Sokol Postoupky 2181 0
2008/2009 1 ŠK Staré Město D 2132 Rafaja Marek MKS Holešov B 2040 ½
2008/2009 11 ŠK Staré Město C 2132 Seget Milan Tatran Poštorná 2155 1
2008/2009 10 ŠK Staré Město C 2132 Šudřich Radek MKS Holešov 2130 1
2008/2009 9 ŠK Staré Město C 2132 Stratil Ladislav T.J. Sokol Šumperk 2360 1
2008/2009 8 ŠK Staré Město C 2132 Bažant Petr ŠK Zlín B 2308 0
2008/2009 7 ŠK Staré Město C 2132 Vrána František ŠK Staré Město B 2302 0
2008/2009 6 ŠK Staré Město C 2132 Vymazal Bronislav ŠK Lokomotiva Brno C 2337 1
2008/2009 5 ŠK Staré Město C 2132 Kuchynka Lukáš ŠK Lokomotiva Brno B 2246 0
2008/2009 4 ŠK Staré Město C 2132 Krejčí Jan TJ Tatran Litovel B 2397 0
2008/2009 3 ŠK Staré Město C 2132 Neoral Antonín AŠK DA Olomouc 2146 0
2008/2009 2 ŠK Staré Město C 2132 Biolek Richard A64 PROCLIENT Grygov B 2406 0
2008/2009 1 ŠK Staré Město C 2132 Mlýnek Petr ŠK DURAS BVK Královo Pole C 2222 ½
2007/2008 11 ŠK Staré Město C 2171 Hlúšek Pavel SK Boršice 1853 0
2007/2008 10 ŠK Staré Město C 2171 Dirgas Josef ŠK HPM TEC Hustopeče 2040 1
2007/2008 9 ŠK Staré Město C 2171 Šípek Michal ŠK Lokomotiva Brno C 2039 1
2007/2008 8 ŠK Staré Město C 2171 Lamser Tomáš ŠK Lokomotiva Brno B 1991 0
2007/2008 6 ŠK Staré Město C 2171 Ciprys David TJ Tatran Poštorná 2078 0
2007/2008 5 ŠK Staré Město C 2171 Gerych Jan AŠK DA Olomouc 2061 0
2007/2008 4 ŠK Staré Město C 2171 Fiala Jiří SK Prostějov 2031 1
2006/2007 10 TJ Sokol Postoupky A 2109 Kolouch Jiří TJ Bojkovice A 1792 1
2006/2007 9 TJ Sokol Postoupky A 2109 Krejčí Petr ŠO TJ Zborovice A 1825 1
2006/2007 8 TJ Sokol Postoupky A 2109 Hlaváček Petr TJ Polešovice 1800 ½
2006/2007 7 TJ Sokol Postoupky A 2109 Strojil Jiří ŠK SK Zlín E 1836 1
2006/2007 6 TJ Sokol Postoupky A 2109 Urubčík Miroslav Spartak Uherský Brod 1927 1
2006/2007 5 TJ Sokol Postoupky A 2109 Šebela Ladislav SK Boršice B 1846 ½
2006/2007 4 TJ Sokol Postoupky A 2109 Sviták Jiří Sokol ORA SV Slavičín A 1513 1
2006/2007 3 TJ Sokol Postoupky A 2109 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov B 1796 ½
2006/2007 11 ŠK Staré Město 1923 2109 Gross Štefan ŠK Stonava "A" 2224 ½
2006/2007 10 ŠK Staré Město 1923 2109 Pakosta Miroslav Lokomotiva Brno "B" 2158 0
2006/2007 9 ŠK Staré Město 1923 2109 Blümel Otto Slavia Kroměříž "A" 2270 ½
2006/2007 8 ŠK Staré Město 1923 2109 Bělunek Vladimír Tatran Litovel "A" 2249 1
2006/2007 7 ŠK Staré Město 1923 2109 Jurka Miroslav ŠK Duras Brno "A" 2358 ½
2006/2007 6 ŠK Staré Město 1923 2109 Brychta Jan ŠK Gordic Jihlava "A" 2198 0
2006/2007 5 ŠK Staré Město 1923 2109 Sikora Jan TŽ Třinec "B" 2200 ½
2006/2007 4 ŠK Staré Město 1923 2109 Hladík Oto Mittal Ostrava "A" 2204 0
2006/2007 3 ŠK Staré Město 1923 2109 Potomák Vladimír Slavoj Poruba "A" 2236 1
2006/2007 2 ŠK Staré Město 1923 2109 Buráň Jaroslav ŠK Staré Město 2173 1
2006/2007 1 ŠK Staré Město 1923 2109 Bureš Vít Orel Ořechov "A" 2168 1
2005/2006 11 ŠK Staré Město B 2154 Zádrapa Radek ŠKZ Vsetín 2126 0
2005/2006 10 ŠK Staré Město B 2154 Petřík Petr Slavia Kroměříž B 1912 1
2005/2006 9 ŠK Staré Město B 2154 Navrátilík Pavel MKS Holešov 2115 1
2005/2006 8 ŠK Staré Město B 2154 Mohapl Petr Tatran Litovel B 2074 ½
2005/2006 7 ŠK Staré Město B 2154 Hudaček Josef TJ Loko Uherský Ostroh 2025 ½
2005/2006 6 ŠK Staré Město B 2154 Sochna Dušan TJ Sokol Bzenec 2159 1
2005/2006 5 ŠK Staré Město B 2154 Hora Vratislav SK Boršice 2073 ½
2005/2006 4 ŠK Staré Město B 2154 Musil Vítězslav A64 MIPAP Grygov B 2029 1
2005/2006 3 ŠK Staré Město B 2154 Lasák Radek SK Prostějov 2156 1
2005/2006 2 ŠK Staré Město B 2154 Stratil Petr LOKO Zábřeh 2170 1
2005/2006 1 ŠK Staré Město B 2154 Krčál Michal ŠK Zlín B 2121 ½
2005/2006 11 ŠK Staré Město C 2154 Urubčík Miroslav Spartak Uherský Brod 1936 1
2005/2006 10 ŠK Staré Město C 2154 Vrtal Jaroslav TJ Vlčnov 2123 ½
2005/2006 9 ŠK Staré Město C 2154 Mazoch Jiří Slavia Kroměříž C 2145 1
2005/2006 7 ŠK Staré Město C 2154 Prachař David ŠO TJ Zborovice 1250 1
2005/2006 5 ŠK Staré Město C 2154 Kunc Miroslav TJ Napajedla 2069 ½
2005/2006 3 ŠK Staré Město C 2154 Havránek Michal SK Boršice B 2029 ½
2005/2006 2 ŠK Staré Město C 2154 Šmíd Jan ŠK Staré Město E 1857 ½
2005/2006 1 ŠK Staré Město C 2154 Horsák Jan ŠK Staré Město D 2095 0
2004/2005 11 ŠK Staré Město B 2125 Růžička Milan LOKO Zábřeh 2075 ½
2004/2005 10 ŠK Staré Město B 2125 Sochor Stanislav A64 Mipap Grygov B 2100 1
2004/2005 9 ŠK Staré Město B 2125 Brázdil Roman Slavia Kroměříž B 2217 1
2004/2005 7 ŠK Staré Město B 2125 Švéda Jiří TJ Unex ŠK Uničov 1895 0
2004/2005 6 ŠK Staré Město B 2125 Hodovský Jiří ŠK Trinom Zlín B 2052 1
2004/2005 5 ŠK Staré Město B 2125 Havránek Michal SK Boršice 2022 ½
2004/2005 4 ŠK Staré Město B 2125 Mohapl Petr Tatran Litovel B 2092 1
2004/2005 3 ŠK Staré Město B 2125 Butula Miroslav Slavia Kroměříž C 1964 ½
2004/2005 2 ŠK Staré Město B 2125 Krča Milan ŠK Staré Město C 2015 ½
2004/2005 1 ŠK Staré Město B 2125 Červený Petr TJ Lanškroun 2116 0
2004/2005 11 ŠK Staré Město A" 2125 Věchet Stanislav Loko Brno 2259 ½
2003/2004 11 ŠK Staré Město 2137 Přidal Ondřej Duras BVK Brno 2210 ½
2003/2004 9 ŠK Staré Město 2137 Trávníček Petr Tatran Litovel 2248 ½
2003/2004 7 ŠK Staré Město 2137 Holeksa Zdeněk VP Frýdek-Místek 2175 1
2003/2004 3 ŠK Staré Město 2137 Mitura Václav Slavia Orlová 2247 0
2003/2004 10 ŠK Staré Město B 2137 Pavelka Jindřich Slavia Kroměříž B 2088 ½
2003/2004 9 ŠK Staré Město B 2137 Sojka Aleš MKS Holešov 2131 ½
2003/2004 8 ŠK Staré Město B 2137 Stratil Petr ŠK Šumperk 2180 1
2003/2004 7 ŠK Staré Město B 2137 Ponížil Cyril ŠK Zlín B 2138 ½
2003/2004 4 ŠK Staré Město B 2137 Jablečník Gustav Slavia Kroměříž A 2206 0
2003/2004 3 ŠK Staré Město B 2137 Havránek Michal SK Boršice 1955 ½
2003/2004 2 ŠK Staré Město B 2137 Vláčil Vladimír SK Prostějov 2110 0
2003/2004 1 ŠK Staré Město B 2137 Zatloukal Petr A64 Grygov B 2076 0