Hráč Mitura Václav

Mitura Václav

User Pic
Jméno: Mitura Václav
Oddíl: Slavoj Český Těšín
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2140
Elo mezinárodní: 2155
ID: 167
FIDE ID: 305278
Rok narození: 1960
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 Slavoj Český Těšín "B" 2155 2140 Olšar Zdeněk SK Slavia Orlová "D" 1905 1911 ½
2019/2020 2 Slavoj Český Těšín 2155 2140 Brychta David ŠK Gordic 2120 2117 ½
2019/2020 1 Slavoj Český Těšín 2145 2140 Mrva Marek TJ Ostrava 2151 2153 1
2018/2019 7 Slavoj Cesky Tesin 2147 2141 Kriebel Tadeáš 1. Novoborsky SK 2513 2466 0
2018/2019 5 Slavoj Cesky Tesin 2155 2141 Koziol Kamil Labortech Ostrava 2257 0 0
2018/2019 6 SK Stonava 2155 2141 Baier Pavel Baník Havířov B 2084 2079 ½
2018/2019 3 SK Stonava 2166 2148 Havelka Ondřej ŠK Šenov A 2120 2144 0
2018/2019 9 Slavoj Český Těšín "B" 2145 2141 Pacl Václav TJ Slovan Havířov "B" 2028 2013 ½
2018/2019 7 Slavoj Český Těšín "B" 2147 2141 Olšar Jaroslav ŠK Karviná "C" 2216 2220 ½
2018/2019 4 Slavoj Český Těšín "B" 2155 2148 Bulava Petr TJ Sokol Těrlicko 2031 2017 1
2017/2018 11 Slavoj Český Těšín 2185 2152 Miča Marek BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2036 1935 0
2017/2018 8 Slavoj Český Těšín 2182 2152 Zikmund Jaroslav Panda Rychnov nad Kněžnou A 1805 1826 1
2017/2018 7 Slavoj Český Těšín 2182 2152 Kratochvíl Milan Lokomotiva Brno A 2234 2222 ½
2017/2018 6 Slavoj Český Těšín 2173 2152 Malčánek Jan Šachy Hošťálková 2136 2121 1
2017/2018 4 Slavoj Český Těšín 2185 2152 Chwistek Karel KVS Ekodivize Opava 2033 1991 ½
2017/2018 3 Slavoj Český Těšín 2185 2152 Frolík Martin TŽ Třinec 2179 2191 1
2017/2018 2 Slavoj Český Těšín 2185 2152 Švancara Petr Agentura 64 Grygov 2116 2099 ½
2016/2017 11 Slavoj Český Těšín 2103 2079 Pop Ladislav TJ ŠK DUE POP Uničov 1793 1813 1
2016/2017 10 Slavoj Český Těšín 2103 2079 Zapletal Milan Tatran Litovel "B" 1894 1906 1
2016/2017 9 Slavoj Český Těšín 2103 2079 Chytil Petr TJ Sokol Velké Losiny 1790 1815 1
2016/2017 8 Slavoj Český Těšín 2103 2079 Máj Svatopluk Sokol Vrbno p/P 1918 1909 1
2016/2017 7 Slavoj Český Těšín 2103 2079 Káňa Pavel Šachový klub Karviná 2052 2048 ½
2016/2017 6 Slavoj Český Těšín 2103 2079 Kocián Karel TŽ Třinec "B" 2187 2206 1
2016/2017 5 Slavoj Český Těšín 2103 2079 Havelka Ondřej Sokol Dobrá 1911 1863 1
2016/2017 4 Slavoj Český Těšín 2103 2079 Kuboš Rostislav SK Slavia Orlová 2126 2193 ½
2016/2017 3 Slavoj Český Těšín 2103 2079 Dostál Radim ŠK Slavoj Poruba "B" 2077 2068 1
2016/2017 2 Slavoj Český Těšín 2103 2079 Škola Miroslav ŠK TJ Dolní Benešov 2188 2137 1
2016/2017 1 Slavoj Český Těšín 2103 2079 Mesiarik Rudolf TJ Slovan Havířov 2045 2051 ½
2015/2016 11 Slavoj Český Těšín 2103 2079 Machalík Marek Sokol Postoupky 1907 1890 ½
2015/2016 10 Slavoj Český Těšín 2103 2079 Kapusta Petr Slavia Kroměříž "B" 2156 2072 0
2015/2016 9 Slavoj Český Těšín 2103 2079 Očkay Tomáš ŠK Slavoj Poruba "B" 2146 2149 1
2015/2016 8 Slavoj Český Těšín 2103 2079 Svoboda Rostislav Sokol Hošťálková 2023 2027 ½
2015/2016 7 Slavoj Český Těšín 2103 2079 Baier Pavel Baník Havířov 2114 2107 ½
2015/2016 6 Slavoj Český Těšín 2103 2079 Blaha Petr ŠK Staré Město "B" 2032 2030 1
2015/2016 5 Slavoj Český Těšín 2103 2079 Bosák Jan Zbrojovka Vsetín 2148 2143 1
2015/2016 4 Slavoj Český Těšín 2103 2079 Krupa Radim ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2031 2052 1
2015/2016 3 Slavoj Český Těšín 2103 2079 Kvíčala Miroslav TŽ Třinec "B" 2011 2017 ½
2015/2016 2 Slavoj Český Těšín 2103 2079 Kubeczka Aleš TJ Slovan Havířov 2011 2021 1
2015/2016 1 Slavoj Český Těšín 2103 2079 Kaňok Jaroslav Labortech Ostrava "B" 2149 2181 ½
2015/2016 7 SK Slavie Orlová "C" 2103 2079 Baier Pavel Baník Havířov "B" 2114 2107 ½
2015/2016 4 SK Slavie Orlová "C" 2103 2079 Pohludka Ondřej ŠK Šenov "A" 2024 1975 0
2014/2015 11 Slavoj Český Těšín 2083 2090 Balogh Milan TJ Ostrava "B" 1854 1860 ½
2014/2015 10 Slavoj Český Těšín 2083 2090 Nytra Petr SK Slavia Orlová "C" 1761 1834 1
2014/2015 9 Slavoj Český Těšín 2083 2090 Štěpán Patrik BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1932 1943 ½
2014/2015 8 Slavoj Český Těšín 2083 2090 Košťál Otakar TJ Mariánské Hory "A" 1960 1895 1
2014/2015 7 Slavoj Český Těšín 2083 2090 Bienek Petr TJ Nový Jičín "A" 1879 ½
2014/2015 6 Slavoj Český Těšín 2083 2090 Müller Leo Orel Opava "A" 1887 1838 ½
2014/2015 5 Slavoj Český Těšín 2083 2090 Máj Svatopluk Sokol Vrbno p/P 1984 1988 1
2014/2015 4 Slavoj Český Těšín 2083 2090 Bříza Jiří ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 1935 1936 ½
2014/2015 3 Slavoj Český Těšín 2083 2090 Gil Karel Baník Havířov "B" 1869 1868 0
2014/2015 2 Slavoj Český Těšín 2083 2090 Albertovič Lukáš Slavoj Poruba "C" 1935 1942 0
2014/2015 1 Slavoj Český Těšín 2083 2090 Vitásek Jan ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 1977 1969 0
2014/2015 10 SK Slavia Orlová "B" 2083 2090 Kantor Petr ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2065 2060 ½
2014/2015 9 SK Slavia Orlová "B" 2083 2090 Slanina Miroslav Sokol Dobrá 2135 2137 ½
2014/2015 8 SK Slavia Orlová "B" 2083 2090 Kubeczka Aleš TJ Slovan Havířov 2079 2080 ½
2014/2015 7 SK Slavia Orlová "B" 2083 2090 Musil Vítězslav Agentura 64 Grygov "B" 2008 2005 1
2014/2015 6 SK Slavia Orlová "B" 2083 2090 Podlesný Pavel Baník Havířov 2048 2058 1
2014/2015 4 SK Slavia Orlová "B" 2083 2090 Očkay Tomáš ŠK Slavoj Poruba "B" 2122 2124 ½
2014/2015 3 SK Slavia Orlová "B" 2083 2090 Šplíchal Stanislav TJ Ostrava "A" 2129 2140 1
2014/2015 2 SK Slavia Orlová "B" 2083 2090 Orzechowski Jacek Labortech Ostrava "B" 2250 ½
2013/2014 11 Slavoj Český Těšín 2099 2096 Kaňáková Natálie BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1876 1926 ½
2013/2014 10 Slavoj Český Těšín 2099 2096 Rechtenberg Karel BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1903 1879 1
2013/2014 9 Slavoj Český Těšín 2099 2096 Dušek Libor TJ Baník Havířov "C" 1852 1870 1
2013/2014 8 Slavoj Český Těšín 2099 2096 Walowy Bohumír Inter Petrovice "A" 2154 2126 ½
2013/2014 7 Slavoj Český Těšín 2099 2096 Barteček Ladislav OS Rychvald "A" 1800 1826 ½
2013/2014 6 Slavoj Český Těšín 2099 2096 Schoupal Edvard TŽ Třinec "C" 1973 1886 1
2013/2014 5 Slavoj Český Těšín 2099 2096 Kotas Jan TJ Vendryně 1910 1886 ½
2013/2014 4 Slavoj Český Těšín 2099 2096 Walica Roman SK Slavia Orlová "D" 1744 1863 ½
2013/2014 3 Slavoj Český Těšín 2099 2096 Koždoň Petr TJ Viktorie Bohumín "A" 1989 1949 ½
2013/2014 2 Slavoj Český Těšín 2099 2096 Krampol Vladimír SK Stonava 1935 1942 1
2013/2014 1 Slavoj Český Těšín 2099 2096 Konečný Vladimír ŠK Karviná "B" 1845 1917 ½
2013/2014 11 SK Slavia Orlová “A“ 2099 2096 Skácelík Petr ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2185 2216 ½
2013/2014 10 SK Slavia Orlová “A“ 2099 2096 Seidl Štěpán ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2212 2261 ½
2013/2014 6 SK Slavia Orlová “A“ 2099 2096 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny “A“ 2089 2073 ½
2013/2014 5 SK Slavia Orlová “A“ 2099 2096 Kaňáková Natálie BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 1876 1926 1
2013/2014 4 SK Slavia Orlová “A“ 2099 2096 Hodovský Jiří ŠK Zlín “A“ 2129 2111 ½
2013/2014 3 SK Slavia Orlová “A“ 2099 2096 Haderka Karel TJ Tatran Litovel “B“ 1890 1858 1
2013/2014 2 SK Slavia Orlová “A“ 2099 2096 Bažant Petr ŠK Staré Město “A“ 2272 2264 0
2012/2013 11 SK Slavia Orlová “A“ 2164 2157 Švanda Pavel ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2180 2183 ½
2012/2013 10 SK Slavia Orlová “A“ 2164 2157 Novosadová Kristýna Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2158 2161 0
2012/2013 9 SK Slavia Orlová “A“ 2164 2157 Šenkýř Martin ŠK Zlín “A“ 2171 2172 ½
2012/2013 8 SK Slavia Orlová “A“ 2164 2157 Krejčí Jan Tatran Litovel “B“ 2199 2169 1
2012/2013 7 SK Slavia Orlová “A“ 2164 2157 Buráň Jaroslav ŠK Staré Město “A“ 2230 2228 1
2012/2013 1 SK Slavia Orlová “A“ 2164 2157 Turner Radek ŠK Gordic Jihlava 2099 2147 ½
2012/2013 11 Slavoj Český Těšín 2164 2157 Ovesný Radim TJ Slovan Havířov "B" 1977 ½
2012/2013 10 Slavoj Český Těšín 2164 2157 Heczko Rostislav TJ Vendryně 1990 1990 ½
2012/2013 9 Slavoj Český Těšín 2164 2157 Novák Bohdan TJ Sokol Fryčovice 1899 1849 ½
2012/2013 8 Slavoj Český Těšín 2164 2157 Zimniok Zdeněk ŠK Karviná "B" 1957 1835 ½
2012/2013 6 Slavoj Český Těšín 2164 2157 Krampol Vladimír SK Stonava 1930 1943 ½
2012/2013 5 Slavoj Český Těšín 2164 2157 Rechtenberg Karel BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1932 1924 ½
2012/2013 4 Slavoj Český Těšín 2164 2157 Gajdušek Josef Inter Petrovice "A" 1937 0
2012/2013 3 Slavoj Český Těšín 2164 2157 Vysoglad Petr BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2067 2074 ½
2012/2013 2 Slavoj Český Těšín 2164 2157 Koždoň Petr TJ Viktorie Bohumín "A" 1982 1
2011/2012 9 Slavoj Český Těšín 2165 2172 Kostka Vít SK Slavia Orlová "E" 1718 1863 1
2011/2012 8 Slavoj Český Těšín 2165 2172 Broda Michal ŠK Karviná "C" 1807 1850 1
2011/2012 7 Slavoj Český Těšín 2165 2172 Michalík Antonín TJ Slovan Havířov "D" 1789 1760 ½
2011/2012 6 Slavoj Český Těšín 2165 2172 Brezík Petr OS Rychvald "B" 1834 1
2011/2012 5 Slavoj Český Těšín 2165 2172 Stařičný Bronislav Inter Petrovice "B" 1873 1769 1
2011/2012 4 Slavoj Český Těšín 2165 2172 Vízner Jaroslav TJ Baník Havířov "D" 1879 1928 ½
2011/2012 3 Slavoj Český Těšín 2165 2172 Valenčík Jozef TJ Slovan Havířov "C" 1851 2091 ½
2011/2012 2 Slavoj Český Těšín 2165 2172 Güttler Evžen TJ Viktorie Bohumín "B" 1995 ½
2011/2012 1 Slavoj Český Těšín 2165 2172 Makovička Tadeáš SK Slavia Orlová "D" 2016 1981 ½
2011/2012 11 Slavia Orlová 2165 2172 Beil Martin Slavia Kroměříž 2174 2178 ½
2010/2011 8 Slavoj Český Těšín 2150 Vízner Jaroslav TJ Baník Havířov "C" 1945 ½
2010/2011 7 Slavoj Český Těšín 2150 Tchuř Pavel TJ Viktorie Bohumín "B" 2003 1
2010/2011 6 Slavoj Český Těšín 2150 Melzer Petr TJ Slovan Havířov "D" 1713 1
2010/2011 5 Slavoj Český Těšín 2150 Krajčovič Filip Jäkl Karviná "C" 1801 1
2010/2011 3 Slavoj Český Těšín 2150 Pisarek Marcin SK Slavia Orlová "E" 1250 1
2010/2011 1 Slavoj Český Těšín 2150 Červenka Roman TJ Slovan Havířov "C" 1900 ½
2010/2011 9 Slavia Orlova 2150 Koutný Petr SK Zlin B 2200 ½
2010/2011 4 Slavia Orlova 2150 Malík Jan Slavoj Ostrava - Poruba 2243 0
2009/2010 11 SK Slavia Orlová 2194 Schoupal Patrik TŽ Třinec B 2105 0
2009/2010 10 SK Slavia Orlová 2194 Dvouletý Pavel ŠK Staré Město 2092 ½
2009/2010 9 SK Slavia Orlová 2194 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2110 ½
2009/2010 6 SK Slavia Orlová 2194 Žigo Viktor ŠK Gordic Jihlava 2248 0
2009/2010 4 SK Slavia Orlová 2194 Beil Zdeněk Tatran Litovel A 2293 ½
2009/2010 3 SK Slavia Orlová 2194 Krejčí Jan Tatran Litovel B 2163 0
2009/2010 2 SK Slavia Orlová 2194 Zimniok Lubomír Jakl Karvina 2086 ½
2009/2010 1 SK Slavia Orlová 2194 Kaňok Jaroslav ŠK Labortech Ostrava 2198 0
2008/2009 10 TŽ Třinec E 2197 Bureš Martin Baník Havířov B 2123 ½
2008/2009 8 TŽ Třinec E 2197 Kraus František TJ Vendryně 2028 ½
2008/2009 6 TŽ Třinec E 2197 Sobek Martin Jäkl Karviná B 1967 ½
2008/2009 4 TŽ Třinec E 2197 Koždoň Petr Viktoria Bohumín 1976 1
2008/2009 3 TŽ Třinec E 2197 Řezníček Marcel Slavia Havířov 2044 1
2008/2009 1 TŽ Třinec E 2197 Beran Petr Slovan Havířov 2162 ½
2006/2007 11 SK Slavia Orlová "A" 2200 Václavík Aleš TJ Mořkov 2034 ½
2006/2007 10 SK Slavia Orlová "A" 2200 Hladík Oto Mittal Ostrava "B" 2204 0
2006/2007 9 SK Slavia Orlová "A" 2200 Tomeček Jan Baník Havířov "A" 2176 0
2006/2007 8 SK Slavia Orlová "A" 2200 Svozil Jaroslav Slavoj Poruba "B" 2085 1
2006/2007 7 SK Slavia Orlová "A" 2200 Sikora-Lerch Jan Jakl Karviná "A" 2314 1
2006/2007 6 SK Slavia Orlová "A" 2200 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá "A" 2120 1
2006/2007 5 SK Slavia Orlová "A" 2200 Janyška Pavel Slezan Opava "A" 2105 1
2006/2007 4 SK Slavia Orlová "A" 2200 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2224 1
2006/2007 3 SK Slavia Orlová "A" 2200 Káňa Pavel ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2096 ½
2006/2007 2 SK Slavia Orlová "A" 2200 Bachořík Otto LaborTech Ostrava "B" 2193 ½
2006/2007 1 SK Slavia Orlová "A" 2200 Kocur Valter MSA Dolní Benešov "A" 2121 0
2006/2007 8 TŽ Třinec C 2200 Rakús Pavel MSA Dolní Benešov B 2125 0
2006/2007 5 TŽ Třinec C 2200 Veselý Libor VOKD Ostrava-Poruba 2214 0
2006/2007 4 TŽ Třinec C 2200 Kolář Stanislav ŠK Šenov 2129 ½
2005/2006 9 Slavia Orlová "A" 2227 Sikora Jan TŽ Třinec "B" 2241 ½
2005/2006 8 Slavia Orlová "A" 2227 Walowy Bohumír Jakl Karviná "A" 2105 ½
2005/2006 7 Slavia Orlová "A" 2227 Vavruška Antonín ŠK Staré Město "A" 2189 0
2005/2006 6 Slavia Orlová "A" 2227 Bolacký Jiří Slavoj Poruba "A" 2264 ½
2005/2006 5 Slavia Orlová "A" 2227 Karpilovsky Oleg ŠK DURAS Brno "A" ½
2005/2006 4 Slavia Orlová "A" 2227 Dvořák Tomáš BŠS Frýdek-Místek "A" 2299 ½
2005/2006 3 Slavia Orlová "A" 2227 Řezníček Tomáš Slavia Kroměříž "A" 2276 ½
2005/2006 2 Slavia Orlová "A" 2227 Hrubeš Pavel TJ Lanškroun "A" 2142 0
2005/2006 1 Slavia Orlová "A" 2227 Šenkýř Vladimír ŠK Gordic Jihlava "A" 2173 0
2005/2006 10 SK Slavia Orlová C 2227 Cupek Martin TŽ Třinec D 2029 1
2005/2006 9 SK Slavia Orlová C 2227 Kalivoda Jiří TJ Sokol Fryčovice 2099 ½
2005/2006 8 SK Slavia Orlová C 2227 Čech Luděk TJ Sokol Dobrá B 2011 ½
2005/2006 7 SK Slavia Orlová C 2227 Koždoň Petr TJ Viktorie Bohumín 2048 0
2005/2006 6 SK Slavia Orlová C 2227 Gruštík Radomír ŠK Inter Petrovice A 2224 1
2005/2006 5 SK Slavia Orlová C 2227 Gil Karel OS Rychvald A 2008 ½
2005/2006 4 SK Slavia Orlová C 2227 Kupka Slavoj TJ Vendryně 2213 ½
2005/2006 2 SK Slavia Orlová C 2227 Marcinowski Zbigniew SK Slavia Orlová D 2014 1
2005/2006 1 SK Slavia Orlová C 2227 Řezníček Marcel Slavia Havířov A 2128 1
2004/2005 10 Slavia Orlová A" 2248 Bureš Vít Duras BVK Brno A" 2192 ½
2004/2005 8 Slavia Orlová A" 2248 Stuchlý Radim ŠK Staré Město A" 2057 ½
2004/2005 6 Slavia Orlová A" 2248 Šilhavík Antonín TJ Uherský Ostroh 2127 1
2004/2005 11 Slávia Orlová B" 2248 Košťál Otakar NH Ostrava B" 2059 ½
2004/2005 10 Slávia Orlová B" 2248 Vašenda Robin VOKD Poruba A" 1841 1
2004/2005 3 Slávia Orlová B" 2248 Stania Petr Slezan Opava C" 1679 1
2004/2005 2 Slávia Orlová B" 2248 Čujdík Jiří ŠK Stonava A" 2133 0
2004/2005 1 Slávia Orlová B" 2248 Novák Jiří Baník Havířov B" 1973 1
2003/2004 8 ŠK Stonava A" 2247 Zelenka Milan Sokol Dobrá A" 2165 0
2003/2004 7 ŠK Stonava A" 2247 Macíček Jan Frýdek-Místek B" 2223 1
2003/2004 6 ŠK Stonava A" 2247 Malík Jan VOKD Poruba A" 2225 0
2003/2004 4 ŠK Stonava A" 2247 Matějka Pavel MSA Dolní Benešov 2185 ½
2003/2004 3 ŠK Stonava A" 2247 Veselý Martin NH Ostrava B" 2155 1
2003/2004 2 ŠK Stonava A" 2247 Muratidis Nikos Slezan Opava C" 2152 ½
2003/2004 11 Slavia Orlová 2247 Rambousek Jan Slezan Opava 2089 ½
2003/2004 8 Slavia Orlová 2247 Holeksa Zdeněk VP Frýdek-Místek 2175 ½
2003/2004 7 Slavia Orlová 2247 Malík Jan Slavoj Poruba 2225 ½
2003/2004 6 Slavia Orlová 2247 Sikora Jan TŽ Třinec 2224 ½
2003/2004 5 Slavia Orlová 2247 Mrva Marek TJ NH Ostrava 2143 ½
2003/2004 4 Slavia Orlová 2247 Novotný Jaroslav Garde Brno 1960 1
2003/2004 3 Slavia Orlová 2247 Sháněl Jaroslav ŠK Staré Město 2137 1
2003/2004 2 Slavia Orlová 2247 Hudaček Josef TJ Uherský Ostroh 2057 1
2003/2004 1 Slavia Orlová 2247 Mlýnek Petr Duras BVK Brno 2187 ½