Hráč Mlénský Dalibor

Mlénský Dalibor

User Pic
Jméno: Mlénský Dalibor
Oddíl: SK Podlužan Prušánky z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2098
Elo mezinárodní: 2106
ID: 1751
FIDE ID: 317527
Rok narození: 1965
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 SK Podlužan Prušánky B 2107 2079 Parák Dominik ŠK Kuřim 2088 2083 ½
2018/2019 9 SK Podlužan Prušánky B 2116 2079 Tůma Miroslav ŠK Duras BVK Královo Pole B 1891 1914 1
2018/2019 8 SK Podlužan Prušánky B 2106 2079 Sedláček Petr Jezdci Jundrov B 2062 2083 1
2018/2019 7 SK Podlužan Prušánky B 2106 2079 Petlák Josef TJ Znojmo 1968 1953 1
2018/2019 6 SK Podlužan Prušánky B 2088 2079 Borovský Adam VSK Universita Brno 1944 0 ½
2018/2019 5 SK Podlužan Prušánky B 2088 2079 Kejík František MKS Vyškov 2054 2050 ½
2018/2019 3 SK Podlužan Prušánky B 2106 2096 Křížek František ŠK Veselí nad Moravou B 1927 1921 1
2018/2019 2 SK Podlužan Prušánky B 2106 2096 Moc Roman Slavia Boskovice 0 1859 1
2018/2019 1 SK Podlužan Prušánky B 2116 2096 Švehla Karel Spartak Adamov 2114 2116 0
2018/2019 10 SK Podlužan Prušánky z.s. 2116 2079 Blaha Petr ŠK Staré Město B 1979 1988 0
2018/2019 9 SK Podlužan Prušánky z.s. 2106 2079 David Pavel ŠK GARDE Lipovec 2306 2285 ½
2018/2019 8 SK Podlužan Prušánky z.s. 2106 2079 Matoušek Petr A64 PROCLIENT Grygov 2113 2082 0
2018/2019 7 SK Podlužan Prušánky z.s. 2088 2079 Sohr Vladimír ŠK Velké Losiny 2066 2076 1
2018/2019 6 SK Podlužan Prušánky z.s. 2088 2079 Koutný Petr TJ Vlčnov 2221 2130 1
2018/2019 3 SK Podlužan Prušánky z.s. 2106 2096 Beneš Miroslav Slavia Kroměříž B 1982 1999 0
2018/2019 2 SK Podlužan Prušánky z.s. 2106 2096 Trávníček Petr ŠK Veselí nad Moravou 2099 2099 0
2018/2019 1 SK Podlužan Prušánky z.s. 2116 2096 Šenkýř Martin ŠK Zlín 2103 2108 ½
2017/2018 11 ŠK Podlužan Prušánky B 2124 2106 Skalka Michal ŠK Veselí nad Moravou 1733 1800 ½
2017/2018 10 ŠK Podlužan Prušánky B 2120 2106 Kubát Pavel Orel Ořechov 1996 1986 ½
2017/2018 9 ŠK Podlužan Prušánky B 2120 2106 Khadash Samuel ŠK Lokomotiva Brno B 1595 1619 1
2017/2018 8 ŠK Podlužan Prušánky B 2123 2106 Endl Ladislav TJ Znojmo 0 1718 1
2017/2018 7 ŠK Podlužan Prušánky B 2123 2106 Šmíd Vladimír ŠK Hodonín 0 1834 1
2017/2018 6 ŠK Podlužan Prušánky B 2126 2106 Hrdina Jiří ŠK Bystrc Oilers 1856 1888 1
2017/2018 5 ŠK Podlužan Prušánky B 2126 2106 Zabloudil Radek MKS Vyškov 1759 1760 1
2017/2018 1 ŠK Podlužan Prušánky B 2137 2114 Pokladník Martin Spartak Adamov 1950 1971 0
2017/2018 6 Prušánky C 2120 2106 Fanta Jiří Strážnice B 1772 1726 ½
2017/2018 4 Prušánky C 2120 2106 Zubalík Miroslav Kyjov B 0 2015 ½
2017/2018 11 SK Podlužan Prušánky 2124 2106 Fuchs Petr VSK Universita Brno 0 1836 1
2017/2018 10 SK Podlužan Prušánky 2120 2106 Kuchynka Luboš ŠK Agrotec Hustopeče 1945 1928 1
2017/2018 9 SK Podlužan Prušánky 2123 2106 Chládek Vlastimil ŠK GARDE Lipovec 2017 2034 ½
2017/2018 7 SK Podlužan Prušánky 2126 2106 Vávra Michal Moravská Slavia Brno B 1979 1989 0
2017/2018 6 SK Podlužan Prušánky 2126 2106 Flekač Milan TJ Vlčnov 1971 1908 1
2017/2018 5 SK Podlužan Prušánky 2120 2106 Horsák Jan ŠK Staré Město B 2096 2090 1
2017/2018 4 SK Podlužan Prušánky 2120 2106 Vitula Jan ŠK Kuřim 1954 1985 1
2017/2018 3 SK Podlužan Prušánky 2120 2106 Martinka Jakub ŠK Zlín 1856 1804 1
2017/2018 2 SK Podlužan Prušánky 2120 2106 Růžička František Jezdci Jundrov 2090 2085 0
2017/2018 1 SK Podlužan Prušánky 2137 2114 Gabryš Lukáš Zbrojovka Vsetín 1954 1956 ½
2016/2017 10 SK Podlužan Prušánky B 2134 2137 Hrabal Radek ŠK Veselí nad Moravou 1838 1833 ½
2016/2017 8 SK Podlužan Prušánky B 2134 2137 Slezák Jiří Jezdci Jundrov B 1753 1
2016/2017 7 SK Podlužan Prušánky B 2134 2137 Šebek Jan VSK Universita Brno 1919 1794 1
2016/2017 5 SK Podlužan Prušánky B 2134 2137 Řezník Miloslav ŠK Vinohrady Brno 1601 1
2016/2017 4 SK Podlužan Prušánky B 2134 2137 Pešl Jan ŠK Kuřim B 1801 1816 1
2016/2017 3 SK Podlužan Prušánky B 2134 2137 Kočí Karel ŠK HPM TEC Hustopeče 1937 1937 1
2016/2017 2 SK Podlužan Prušánky B 2134 2137 Kaplan Milan Orel Ořechov 1803 1795 1
2016/2017 11 SK Podlu�an Pru��nky 2134 2137 Sysel Michal �K Duras BVK B 1951 1937 1
2016/2017 10 SK Podlu�an Pru��nky 2134 2137 Vávra Antonín �K Star� M�sto B 1940 1924 1
2016/2017 9 SK Podlu�an Pru��nky 2134 2137 Růžička Martin Jezdci Jundrov 1869 1851 ½
2016/2017 8 SK Podlu�an Pru��nky 2134 2137 Juříček Stanislav Zbrojovka Vset�n 2110 2078 ½
2016/2017 7 SK Podlu�an Pru��nky 2134 2137 Veselský František �achy Ho���lkov� 1943 1943 0
2016/2017 6 SK Podlu�an Pru��nky 2134 2137 Kudlička Robert MKS Vy�kov 1725 1840 1
2016/2017 5 SK Podlu�an Pru��nky 2134 2137 Sládek Vladislav �K Ku�im 2009 1999 1
2016/2017 4 SK Podlu�an Pru��nky 2134 2137 Plšek Daniel �K GARDE Lipovec 2046 ½
2016/2017 3 SK Podlu�an Pru��nky 2134 2137 Ležák Petr Spartak Adamov 1637 1607 1
2016/2017 2 SK Podlu�an Pru��nky 2134 2137 Mičulka Petr �K Lokomotiva Brno B 2014 2028 ½
2016/2017 1 SK Podlu�an Pru��nky 2134 2137 Petřík Petr Slavia Krom��� B 2009 2014 1
2015/2016 10 ŠK Hustopeče 2134 2137 Vachek Jiří ŠK Lokomotiva Brno D 1942 1805 1
2015/2016 5 ŠK Hustopeče 2134 2137 Čermák Tomáš MKS Vyškov 1705 1727 1
2015/2016 4 ŠK Hustopeče 2134 2137 Šebek Jan VSK Universita Brno 1919 1794 1
2015/2016 3 ŠK Hustopeče 2134 2137 Kopkan Pavel ŠK Bystrc Oilers 1885 1847 1
2015/2016 2 ŠK Hustopeče 2134 2137 Sysel Michal ŠK Vinohrady Brno 1951 1937 1
2015/2016 1 ŠK Hustopeče 2134 2137 Petlák Josef TJ Znojmo 1974 1891 1
2015/2016 9 ŠK HPM TEC Hustopeče B 2134 2137 Šťastný Radek TJ Tatran Poštorná 2035 2027 ½
2015/2016 5 ŠK HPM TEC Hustopeče B 2134 2137 Seget Milan TJ Podlužan Prušánky B 2081 2121 0
2015/2016 4 ŠK HPM TEC Hustopeče B 2134 2137 Donnert Milan ŠK Duras BVK Královo Pole C 2086 2083 0
2015/2016 3 ŠK HPM TEC Hustopeče B 2134 2137 Provazník Michal Šachový klub Hodonín 2212 2201 ½
2015/2016 2 ŠK HPM TEC Hustopeče B 2134 2137 Straka Vojtěch Lokomotiva Brno F 1803 1840 1
2015/2016 1 ŠK HPM TEC Hustopeče B 2134 2137 Sedláček Petr ŠK 64 Brno A 2090 2093 ½
2014/2015 3 ŠK HPM TEC Hustopeče 'B' 2102 2111 Kynický František TJ Slavoj Velké Pavlovice 1874 1874 1
2014/2015 2 ŠK HPM TEC Hustopeče 'B' 2102 2111 Ciprys Radim TJ Sokol Lanžhot 1834 1
2014/2015 1 ŠK HPM TEC Hustopeče 'B' 2102 2111 Bártů Jiří Šach Pavlov 1710 1
2014/2015 7 ŠK HPM TEC Hustopeče "B" 2102 2111 Ciprys Radim TJ Sokol Lanžhot 1834 1
2014/2015 6 ŠK HPM TEC Hustopeče "B" 2102 2111 Skoupil Lubomír Penzion Mlýn Velké Bílovice 1561 1
2014/2015 5 ŠK HPM TEC Hustopeče "B" 2102 2111 KRYSTIÁN Josef TJ Tatran Poštorná "B" 1739 1
2014/2015 4 ŠK HPM TEC Hustopeče "B" 2102 2111 Trávníček Martin TJ Sokol Brumovice 1701 1
2014/2015 3 ŠK HPM TEC Hustopeče "B" 2102 2111 Bártů Jiří Šach Pavlov 1710 1
2014/2015 2 ŠK HPM TEC Hustopeče "B" 2102 2111 Dostál Jiří Galerie Závodný Mikulov na Moravě 1100 1
2014/2015 1 ŠK HPM TEC Hustopeče "B" 2102 2111 Michna Jan TJ Slavoj Velké Pavlovice 1744 1
2014/2015 11 ŠK Hustopeče 2102 2111 Bačák Petr Slavia Kroměříž B 1993 1933 1
2014/2015 10 ŠK Hustopeče 2102 2111 Hájek Oskar TJ Podlužan Prušánky 2035 2001 ½
2014/2015 9 ŠK Hustopeče 2102 2111 Foukal František ŠK Zlín B 1998 1918 1
2014/2015 8 ŠK Hustopeče 2102 2111 Varga Marian ŠK Vinohrady Brno 1881 1853 1
2014/2015 7 ŠK Hustopeče 2102 2111 Fusková Martina ŠK Staré Město B 2145 2033 0
2014/2015 6 ŠK Hustopeče 2102 2111 Kredl Karel Moravská Slavia Brno 2092 2091 1
2014/2015 5 ŠK Hustopeče 2102 2111 Netušil Jan Sokol Postoupky 1807 1867 ½
2014/2015 3 ŠK Hustopeče 2102 2111 Svíženský Luboš ŠK Caissa Pivovar Dalešice 1902 1884 ½
2014/2015 2 ŠK Hustopeče 2102 2111 Fojtík Tomáš ŠK GARDE Lipovec 2053 2047 ½
2013/2014 3 ŠK Hustopeče "B" 2121 2128 Hlávka Stanislav ŠK Velké Pavlovice "B" 1803 1
2013/2014 2 ŠK Hustopeče 'B' 2121 2128 Hlávka Stanislav ŠK Velké Pavlovice 'B' 1803 1
2013/2014 2 ŠK HPM TEC Hustopeče 2121 2128 Balšínek Pavel TJ Podlužan Prušánky 2060 2053 0
2013/2014 1 ŠK HPM TEC Hustopeče 2121 2128 Petřík Petr Slavia Kroměříž B 1966 2015 0
2013/2014 3 Orel Ořechov 2121 2128 Řehůřek Lukáš ŠK Bystrc Oilers 2141 2134 0
2013/2014 1 Orel Ořechov 2121 2128 Vrtal Jaroslav ŠK Veselí nad Moravou 2090 2095 1
2012/2013 11 ŠK HPM TEC Hustopeče 2139 2146 Staněk Stanislav Moravská Slavia Brno 2011 2034 1
2012/2013 10 ŠK HPM TEC Hustopeče 2139 2146 Bureš Vít ŠK Duras BVK B 2158 2159 ½
2012/2013 9 ŠK HPM TEC Hustopeče 2139 2146 Fojtík Tomáš TJ Podlužan Prušánky 2043 2050 1
2012/2013 8 ŠK HPM TEC Hustopeče 2139 2146 Hodovský Jiří ŠK Zlín B 2098 2087 ½
2012/2013 7 ŠK HPM TEC Hustopeče 2139 2146 Dvouletý Pavel ŠK Staré Město B 2146 2143 ½
2012/2013 6 ŠK HPM TEC Hustopeče 2139 2146 Kratochvíl Milan ŠK Lokomotiva Brno A 2112 2106 0
2012/2013 5 ŠK HPM TEC Hustopeče 2139 2146 Navrátil Josef TJ ŠK Veselí nad Moravou 2070 2038 1
2012/2013 4 ŠK HPM TEC Hustopeče 2139 2146 Majer Jiří ŠK KME-DDM Kuřim 1985 1974 ½
2012/2013 3 ŠK HPM TEC Hustopeče 2139 2146 Loubal Pavel TJ Spartak Adamov 2013 2005 1
2012/2013 2 ŠK HPM TEC Hustopeče 2139 2146 Vidlář Pavel TJ FS NAPAJEDLA 1924 1941 0
2012/2013 1 ŠK HPM TEC Hustopeče 2139 2146 Vávra Antonín ŠK Staré Město C 1962 1975 1
2012/2013 7 ŠK Hustopeče "B" 2139 2146 Hlávka Stanislav ŠK Slavoj Velké Pavlovice"B" 1828 1
2012/2013 6 ŠK Hustopeče "B" 2139 2146 Petrla Miroslav Sokol Brumovice 1505 1
2012/2013 5 ŠK Hustopeče "B" 2139 2146 Votava Jan Šach Pavlov 1788 1
2012/2013 2 ŠK Hustopeče "B" 2139 2146 Suk Pavel PM Velké Bílovice 1316 1
2012/2013 1 ŠK Hustopeče "B" 2139 2146 Korcián Jan TJ Tatran Poštorná "C" 1805 1
2012/2013 3 ŠK Hustopeče "B" 2139 2146 Prokůpek Marek ŠK Slavoj Velké Pavlovice"B" 1957 0
2012/2013 2 ŠK Hustopeče "B" 2139 2146 Bártů Jiří Šach Pavlov 1670 1
2012/2013 1 ŠK Hustopeče "B" 2139 2146 Korcián Jan TJ Tatran Poštorná C 1805 1
2011/2012 10 ŠK KME-DDM Kuřim 2111 2127 Páral Stanislav ŠK Vinohrady Brno 2075 2063 ½
2011/2012 9 ŠK KME-DDM Kuřim 2111 2127 Moulis Mojmír Orel Ořechov 2064 2069 ½
2011/2012 8 ŠK KME-DDM Kuřim 2111 2127 Šípek Oldřich ŠK Lokomotiva Brno C 2027 2004 0
2011/2012 7 ŠK KME-DDM Kuřim 2111 2127 Pučálka Vojtěch ŠK Sokol Tišnov 1919 ½
2011/2012 6 ŠK KME-DDM Kuřim 2111 2127 Holušová Táňa ŠK Duras BVK Brno C 2081 2048 1
2011/2012 5 ŠK KME-DDM Kuřim 2111 2127 Píše Jan ŠK Bystrc Oilers 2051 2033 ½
2011/2012 4 ŠK KME-DDM Kuřim 2111 2127 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno D 1920 1912 1
2011/2012 3 ŠK KME-DDM Kuřim 2111 2127 Švihel Karel BK Moravská Slavia Brno 2042 2038 ½
2011/2012 2 ŠK KME-DDM Kuřim 2111 2127 Mareš Jaroslav ŠK 64 Brno 2106 2087 1
2011/2012 1 ŠK KME-DDM Kuřim 2111 2127 Sekanina Jiří ŠK Garde Lipovec 2146 2150 ½
2011/2012 11 ŠK HPM TEC Hustopeče 2111 2127 Doležel Jaromír T.J. Sokol Šumperk 2083 2053 1
2011/2012 9 ŠK HPM TEC Hustopeče 2111 2127 Křížek František SK Boršice 2018 2034 ½
2011/2012 7 ŠK HPM TEC Hustopeče 2111 2127 Krča Milan ŠK Staré Město C 2043 2052 1
2011/2012 5 ŠK HPM TEC Hustopeče 2111 2127 Píše Jan Spartak Adamov 2051 2033 ½
2011/2012 3 ŠK HPM TEC Hustopeče 2111 2127 Kratochvíl Milan ŠK Lokomotiva Brno B 2103 2101 1
2011/2012 1 ŠK HPM TEC Hustopeče 2111 2127 Klenner Richard TJ ŠK Veselí nad Moravou 2030 2028 1
2010/2011 11 ŠK KME-DDM Kuřim 2156 Staněk Stanislav ŠK Lokomotiva Brno B 2043 0
2010/2011 10 ŠK KME-DDM Kuřim 2156 Škaroupka Jiří TJ Znojmo 2131 ½
2010/2011 9 ŠK KME-DDM Kuřim 2156 Lamser Miroslav ŠK Duras BVK Brno C 2062 ½
2010/2011 8 ŠK KME-DDM Kuřim 2156 Riška Lubomír ŠK Lokomotiva Brno D 2208 0
2010/2011 7 ŠK KME-DDM Kuřim 2156 Svobodová Michaela ŠK Lokomotiva Brno C 2130 ½
2010/2011 6 ŠK KME-DDM Kuřim 2156 Tikovský Alexandr ŠK 64 Brno 2210 ½
2010/2011 5 ŠK KME-DDM Kuřim 2156 Trávníček Petr TJ Sokol Bzenec 2164 1
2010/2011 4 ŠK KME-DDM Kuřim 2156 Fojtík Tomáš TJ Podlužan Prušánky 2137 0
2010/2011 3 ŠK KME-DDM Kuřim 2156 Pisk Petr ŠK Garde Lipovec 2313 0
2010/2011 2 ŠK KME-DDM Kuřim 2156 Číp Dalibor Orel Ořechov 2128 ½
2010/2011 1 ŠK KME-DDM Kuřim 2156 Holemář David ŠK Bystrc Oilers 2289 0
2010/2011 11 ŠK HPM TEC Hustopeče 2156 Dvouletý Pavel ŠK Staré Město B 2126 0
2010/2011 10 ŠK HPM TEC Hustopeče 2156 Gabriel Adam SK Boršice 2148 ½
2010/2011 9 ŠK HPM TEC Hustopeče 2156 Handl Martin TJ Spartak Adamov 2067 ½
2010/2011 8 ŠK HPM TEC Hustopeče 2156 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž 2256 1
2010/2011 7 ŠK HPM TEC Hustopeče 2156 Parák Dominik SPgŠ+G Znojmo 2138 1
2010/2011 6 ŠK HPM TEC Hustopeče 2156 Buráň Jaroslav ŠK Staré Město C 2202 0
2010/2011 4 ŠK HPM TEC Hustopeče 2156 Bačák Martin TJ Sokol Postoupky 2076 1
2010/2011 2 ŠK HPM TEC Hustopeče 2156 Krčál Michal ŠK Zlín C 2098 0
2010/2011 1 ŠK HPM TEC Hustopeče 2156 Sýkora Jan SK Prostějov 2120 ½
2009/2010 11 ŠK KME-DDM Kuřim A 2132 Pisk Petr TJ Podlužan Prušánky 2346 ½
2009/2010 10 ŠK KME-DDM Kuřim A 2132 Zavadil Michal ŠK Duras BVK Královo Pole C 2143 1
2009/2010 9 ŠK KME-DDM Kuřim A 2132 Číp Dalibor ŠK Tetčice 2189 0
2009/2010 8 ŠK KME-DDM Kuřim A 2132 Hladík Josef ŠK Lokomotiva Brno D 2168 ½
2009/2010 7 ŠK KME-DDM Kuřim A 2132 Riška Lubomír TJ Spartak Adamov 2222 0
2009/2010 6 ŠK KME-DDM Kuřim A 2132 Řehůřek Lukáš ŠK Lokomotiva Brno E 2213 ½
2009/2010 5 ŠK KME-DDM Kuřim A 2132 Škaroupka Jiří TJ Znojmo 2129 1
2009/2010 4 ŠK KME-DDM Kuřim A 2132 Uřičář Jakub TJ ŠK Veselí nad Moravou 2157 0
2009/2010 3 ŠK KME-DDM Kuřim A 2132 Ciprys Martin TJ Tatran Poštorná 2109 ½
2009/2010 2 ŠK KME-DDM Kuřim A 2132 Staněk Stanislav ŠK Rosice 2064 0
2009/2010 1 ŠK KME-DDM Kuřim A 2132 Pešl Jan ŠK KME-DDM Kuřim B 1767 1
2009/2010 11 ŠK HPM TEC Hustopeče 2132 Vavruška Antonín ŠK Staré Město B 2133 1
2009/2010 10 ŠK HPM TEC Hustopeče 2132 Kratochvíl Milan ŠK Lokomotiva Brno C 2133 0
2009/2010 9 ŠK HPM TEC Hustopeče 2132 Mareš Jaroslav ŠK 64 Brno 2108 1
2009/2010 8 ŠK HPM TEC Hustopeče 2132 Kubát Pavel Orel Ořechov 1944 1
2009/2010 7 ŠK HPM TEC Hustopeče 2132 Šenkýř Martin ŠK Zlín B 2172 0
2009/2010 5 ŠK HPM TEC Hustopeče 2132 Blaha Petr ŠK Staré Město C 2099 1
2009/2010 4 ŠK HPM TEC Hustopeče 2132 Řehák Lukáš ŠK Lokomotiva Brno A 1949 1
2009/2010 3 ŠK HPM TEC Hustopeče 2132 Dvořák Martin MKS Holešov 2093 0
2009/2010 2 ŠK HPM TEC Hustopeče 2132 Zapletal Jiří SK Prostějov 2166 ½
2009/2010 1 ŠK HPM TEC Hustopeče 2132 Jablečník Gustav Slavia Kroměříž B 2129 1
2008/2009 11 ŠK HPM TEC Hustopeče 2074 Sedláček Petr ŠK 64 Brno 2068 0
2008/2009 10 ŠK HPM TEC Hustopeče 2074 Kubíček Pavel Pila Ořechov B 1995 0
2008/2009 9 ŠK HPM TEC Hustopeče 2074 Nekula Richard TJ Znojmo 2011 1
2008/2009 8 ŠK HPM TEC Hustopeče 2074 Galuška Josef TJ ŠK Veselí nad Moravou 2099 0
2008/2009 7 ŠK HPM TEC Hustopeče 2074 Pálka Miroslav TJ Podlužan Prušánky 2051 ½
2008/2009 5 ŠK HPM TEC Hustopeče 2074 Plašil Lubomír ŠK YCNEGA Sokol Tišnov 1910 ½
2008/2009 4 ŠK HPM TEC Hustopeče 2074 Dirgas Josef ŠK Tetčice 2032 ½
2008/2009 3 ŠK HPM TEC Hustopeče 2074 Uhmann Jan ŠK Lokomotiva Brno D 1975 ½
2008/2009 2 ŠK HPM TEC Hustopeče 2074 Habina Martin ŠK Garde Lipovec 2071 1
2008/2009 1 ŠK HPM TEC Hustopeče 2074 Kubíček Jiří ŠK Průkopník Petria Bystrc 1966 0
2007/2008 4 ŠK HPM TEC Hustopeče B 2075 Tatran Poštorná E 1
2007/2008 1 ŠK HPM TEC Hustopeče B 2075 König Robert Prostor Břeclav 1829 0
2007/2008 5 ŠK HPM TEC Hustopeče 2075 Fiala Václav SK Boršice 2039 0
2007/2008 4 ŠK HPM TEC Hustopeče 2075 Gerych Jan AŠK DA Olomouc 2061 0
2007/2008 3 ŠK HPM TEC Hustopeče 2075 Bednář Jakub ŠK Lokomotiva Brno C 2086 0
2007/2008 2 ŠK HPM TEC Hustopeče 2075 Jelínek Ota ŠK Lokomotiva Brno B 2191 0
2007/2008 1 ŠK HPM TEC Hustopeče 2075 Hodovský Jiří ŠK Zlín B 2093 1
2006/2007 11 ŠK HPM TEC Hustopeče 2113 Nejezchleb Drahoš Sokol Rudice 1920 ½
2006/2007 9 ŠK HPM TEC Hustopeče 2113 Krupica Pavel ŠK Tetčice 1849 1
2006/2007 8 ŠK HPM TEC Hustopeče 2113 Galuška Josef TJ ŠK Veselí nad Moravou 2136 0
2006/2007 7 ŠK HPM TEC Hustopeče 2113 Češek Liboslav ŠK Lokomotiva Brno E 2005 1
2006/2007 5 ŠK HPM TEC Hustopeče 2113 Horák Jaroslav TJ Sokol Bzenec 1851 0
2006/2007 4 ŠK HPM TEC Hustopeče 2113 Janota Jiří BK Moravská Slavia Brno 1976 1
2006/2007 3 ŠK HPM TEC Hustopeče 2113 Ling Bronislav ŠK Hodonín 1976 0
2006/2007 2 ŠK HPM TEC Hustopeče 2113 Šípek Michal ŠK Lokomotiva Brno D 1995 1
2006/2007 1 ŠK HPM TEC Hustopeče 2113 Fojtík Tomáš SPgŠ+G Znojmo 2027 ½
2005/2006 11 ŠK HRUŠOVANY N.J. 2102 Zerdaloglu Vasilis UNIVERZITA BRNO 1852 0
2005/2006 10 ŠK HRUŠOVANY N.J. 2102 Komprda Pavel ŠK TETČICE 2074 ½
2005/2006 9 ŠK HRUŠOVANY N.J. 2102 Lacko Dušan DURAS BRNO F 1766 1
2005/2006 8 ŠK HRUŠOVANY N.J. 2102 Hladil Ivo LOKOMOTIVA BRNO F 1904 1
2005/2006 7 ŠK HRUŠOVANY N.J. 2102 Petlák Josef SPgŠ+G ZNOJMO B 2012 1
2005/2006 6 ŠK HRUŠOVANY N.J. 2102 Masařík Jan ŠK 64 BRNO B 1920 1
2005/2006 5 ŠK HRUŠOVANY N.J. 2102 Breindl Jaroslav MORAVSKÁ SLAVIA B 1835 1
2005/2006 4 ŠK HRUŠOVANY N.J. 2102 Svoboda Karel LOKOMOTIVA BRNO G 1675 1
2005/2006 3 ŠK HRUŠOVANY N.J. 2102 Píše Jan PRŮKOPNÍK PETRIA 2022 ½
2005/2006 2 ŠK HRUŠOVANY N.J. 2102 Grábl Petr SOKOL VRANOVICE 1867 1
2005/2006 1 ŠK HRUŠOVANY N.J. 2102 Peša Ladislav SOKOL STŘELICE 1906 1
2004/2005 11 ŠK Hustopeče 2100 Štursa Libor TJ Vinohrady Brno 1894 1
2004/2005 10 ŠK Hustopeče 2100 Kunčar Petr TJ Bučovice 2050 ½
2004/2005 9 ŠK Hustopeče 2100 Chládek Vlastimil Garde Lipovec 1965 ½
2004/2005 8 ŠK Hustopeče 2100 Vičar Petr ŠK Veselí nad Mor. 1921 ½
2004/2005 7 ŠK Hustopeče 2100 Veverka František Tatran Poštorná B 1878 ½
2004/2005 6 ŠK Hustopeče 2100 Podbrdský Pavel Lokomotiva Brno B 2126 ½
2004/2005 5 ŠK Hustopeče 2100 Baránek Tomáš TJ Sloup 1803 1
2004/2005 4 ŠK Hustopeče 2100 Kudla Vladimír KME DDM Kuřim 1850 1
2004/2005 3 ŠK Hustopeče 2100 Martišek Karel I. brněnská Brno 1797 1
2004/2005 2 ŠK Hustopeče 2100 Crhonek Vítězslav Sokol Rudice 1873 1
2004/2005 1 ŠK Hustopeče 2100 Ciprys David Tatran Poštorná A 2002 1
2003/2004 11 ŠK Hustopeče 2079 Gubáš Jan KME DDM Kuřim 1983 1
2003/2004 10 ŠK Hustopeče 2079 Sochna Dušan TJ Sokol Bzenec 2165 0
2003/2004 9 ŠK Hustopeče 2079 Messerschmidt Stanislav I. brněnská Brno 1976 1
2003/2004 8 ŠK Hustopeče 2079 Spodný Josef ŠK 64 Brno 2059 1
2003/2004 7 ŠK Hustopeče 2079 Provazník Ivan ŠK Hodonín 2036 0
2003/2004 6 ŠK Hustopeče 2079 Loubal Pavel TJ Sloup 1980 ½
2003/2004 5 ŠK Hustopeče 2079 Kunčar Petr TJ Bučovice 1956 1
2003/2004 4 ŠK Hustopeče 2079 Kocáb Jan Tatran Poštorná B 1984 ½
2003/2004 3 ŠK Hustopeče 2079 Mucha Karel TJ Znojmo B 1906 1
2003/2004 2 ŠK Hustopeče 2079 Navrátil Josef TJ Veselí nad Mor. 2018 1
2003/2004 1 ŠK Hustopeče 2079 Šarhan Petr MKS Vyškov 1886 ½