Hráč Pokladník Martin

Pokladník Martin

User Pic
Jméno: Pokladník Martin
Oddíl: TJ Sloup
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 2019
Elo mezinárodní: 1973
ID: 13354
FIDE ID: 396915
Rok narození: 1989
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 TJ Sloup 1966 2015 Růžička Josef TJ Znojmo 2240 2221 ½ soutěž
2019/2020 11 TJ Sloup 1992 1976 Bílek Petr ŠK Veselí nad Moravou 2013 2051 0 soutěž
2019/2020 9 TJ Sloup 1982 1976 Fojtík Tomáš ŠK Agrotec Hustopeče 2015 2016 0 soutěž
2019/2020 8 TJ Sloup 1982 1976 Fencl Václav ŠK Duras BVK Královo Pole B 1891 2018 1 soutěž
2019/2020 7 TJ Sloup 1982 1976 Kejík František ŠO MKS Vyškov 2040 2050 1 soutěž
2019/2020 6 TJ Sloup 1975 1976 Šípek Michal Jezdci Jundrov C 2017 2031 1 soutěž
2019/2020 5 TJ Sloup 1975 1966 Bednář Jakub Jezdci Jundrov B 2195 2164 0 soutěž
2019/2020 4 TJ Sloup 1975 1966 Zubalík Miroslav ŠK Hodonín 0 2002 0 soutěž
2019/2020 3 TJ Sloup 1934 1966 Kiša Lubomír VSK Universita Brno 2204 2204 ½ soutěž
2019/2020 2 TJ Sloup 1934 1966 Dvořák Libor TJ Znojmo 2040 1986 1 soutěž
2019/2020 1 TJ Sloup 1938 1966 Hájek Oskar SK Podlužan Prušánky B 2166 2139 0 soutěž
2019/2020 9 TJ Sloup 1982 1976 Zemánek Jan Slavia Boskovice "A" 1860 1897 1 soutěž
2019/2020 8 TJ Sloup 1982 1976 Fryda Dominik ŠK Lokomotiva Brno "B" 1757 1884 ½ soutěž
2019/2020 7 TJ Sloup 1975 1976 Kopřiva Oldřich ŠK Garde Lipovec "B" 2072 2065 ½ soutěž
2019/2020 6 TJ Sloup 1975 1976 Moc Roman ASK Blansko 1953 1963 1 soutěž
2019/2020 5 TJ Sloup 1975 1966 Handl Martin Slavia Boskovice "B" 2009 2008 1 soutěž
2019/2020 4 TJ Sloup 1934 1966 Krejčí Petr ŠK Garde Lipovec "C" 1854 1889 1 soutěž
2019/2020 3 TJ Sloup 1934 1966 Rozumek Vlastimil ŠO MKS Vyškov "B" 1954 1931 1 soutěž
2019/2020 2 TJ Sloup 1934 1966 Navrátil Jiří ŠK Tišnov 2018 1904 1 soutěž
2019/2020 1 TJ Sloup 1938 1966 Polách Daneš Sokol Rudice 1972 1958 ½ soutěž
2018/2019 9 TJ Sloup 1979 1983 Slepánková Radka MKS Vyškov "B" 1948 1904 1 soutěž
2018/2019 8 TJ Sloup 1979 1983 Dvořáček Filip ŠK Garde Lipovec "B" 1793 1856 ½ soutěž
2018/2019 7 TJ Sloup 1979 1983 Marek Jiří Slavia Boskovice "B" 1930 1951 1 soutěž
2018/2019 6 TJ Sloup 1979 1983 Pavlík Vladimír ŠK Kuřim "C" 1903 1894 0 soutěž
2018/2019 5 TJ Sloup 1972 1977 Hnilička Michal Sokol Rudice 1836 1807 1 soutěž
2018/2019 4 TJ Sloup 1972 1977 Píše Jan Spartak Adamov "B" 2042 2019 1 soutěž
2018/2019 3 TJ Sloup 1972 1977 Marša Alexandr ŠK Lokomotiva Brno "B" 1906 1914 1 soutěž
2018/2019 2 TJ Sloup 1972 1977 Pučálka Vojtěch ŠK Lipůvka 1919 1900 ½ soutěž
2018/2019 1 TJ Sloup 1965 1977 Moc Roman ASK Blansko 0 1859 ½ soutěž
2018/2019 7 Spartak Adamov 1979 1983 Navrátil Josef ŠK Veselí nad Moravou B 2016 1973 ½ soutěž
2018/2019 4 Spartak Adamov 1972 1977 Petříček Lukáš ŠK Kuřim 1861 1858 1 soutěž
2018/2019 1 Spartak Adamov 1965 1977 Singer Milan SK Podlužan Prušánky B 1846 1873 1 soutěž
2018/2019 7 TJ Sloup B 1979 1983 Hruška Vladimír ŠK Jevíčko A 1874 1831 0 soutěž
2018/2019 4 TJ Sloup B 1979 1983 Loubal Pavel Letovice (Slavia Boskovice C) 1998 1983 1 soutěž
2018/2019 2 TJ Sloup B 1972 1977 Krejčí Petr ŠK Garde Lipovec C 1880 1888 1 soutěž
2018/2019 1 TJ Sloup B 1972 1977 Libiš Zdeněk ŠK Kunštát A 0 1695 1 soutěž
2017/2018 11 Spartak Adamov 1959 1977 Doležal Ladislav TJ Znojmo 1862 1859 1 soutěž
2017/2018 10 Spartak Adamov 1975 1977 Ling Bronislav ŠK Hodonín 1862 1847 ½ soutěž
2017/2018 9 Spartak Adamov 1975 1977 Kopkan Pavel ŠK Bystrc Oilers 1882 1846 0 soutěž
2017/2018 8 Spartak Adamov 2007 1977 Dirgas Josef MKS Vyškov 2047 2045 0 soutěž
2017/2018 7 Spartak Adamov 2007 1977 Nekvasil Radek SK GPOA Znojmo 1706 1646 ½ soutěž
2017/2018 6 Spartak Adamov 1971 1977 Flašar Roman ŠK Garde Lipovec B 1954 1910 1 soutěž
2017/2018 5 Spartak Adamov 1971 1977 Kopeček Ivan ŠK Duras BVK Královo Pole B 1915 1905 1 soutěž
2017/2018 4 Spartak Adamov 1975 1977 Wünsch Radek ŠK Lokomotiva Brno B 1817 1837 1 soutěž
2017/2018 3 Spartak Adamov 1975 1977 Křížek František ŠK Veselí nad Moravou 1943 1945 ½ soutěž
2017/2018 2 Spartak Adamov 1975 1977 Messerschmidt Stanislav Orel Ořechov 1996 2033 0 soutěž
2017/2018 1 Spartak Adamov 1950 1971 Mlénský Dalibor ŠK Podlužan Prušánky B 2137 2114 1 soutěž
2017/2018 9 TJ Sloup 2007 1977 Pučálka Vojtěch ŠK Sokol Tišnov 1919 1894 1 soutěž
2017/2018 8 TJ Sloup 2007 1977 Pech Václav MKS Vyškov "B" 1979 1970 1 soutěž
2017/2018 7 TJ Sloup 1971 1977 Varga Dávid ŠK Lipůvka 2304 0 0 soutěž
2017/2018 6 TJ Sloup 1971 1977 Boháček Milan Slavia Boskovice 2075 2030 1 soutěž
2017/2018 5 TJ Sloup 1975 1977 Marša Alexandr ŠK Lokomotiva Brno "C" 1910 1899 ½ soutěž
2017/2018 4 TJ Sloup 1975 1977 Rada Michal Sokol Rudice 2054 2104 0 soutěž
2017/2018 3 TJ Sloup 1975 1977 Masák Pavel Spartak Adamov "B" 2061 2063 0 soutěž
2017/2018 2 TJ Sloup 1975 1977 Jurásek Vojtěch ŠK Kuřim "C" 1839 1887 1 soutěž
2017/2018 1 TJ Sloup 1950 1971 Senáši Martin ASK Blansko 1854 1874 1 soutěž
2016/2017 9 TJ Sloup 1928 Kudlička Robert MKS Vyškov "B" 1725 1840 1 soutěž
2016/2017 8 TJ Sloup 1928 Komprda Petr ŠK Garde Lipovec "B" 2009 2009 1 soutěž
2016/2017 7 TJ Sloup 1928 Marek Jiří Slavia Boskovice 1996 2010 1 soutěž
2016/2017 6 TJ Sloup 1928 Polách Daneš Rudice "A" 1972 1989 0 soutěž
2016/2017 5 TJ Sloup 1928 Gubáš Jan ŠK Sokol Tišnov 2071 2002 ½ soutěž
2016/2017 4 TJ Sloup 1928 Senáši Martin ASK Blansko 1724 0 soutěž
2016/2017 3 TJ Sloup 1928 Ševčík Milan ŠK Garde Lipovec "C" 1764 1 soutěž
2016/2017 2 TJ Sloup 1928 Žitný Michal ŠK Lokomotiva Brno "D" 1657 1604 0 soutěž
2016/2017 1 TJ Sloup 1928 Tůma Miroslav Moravská Slavia Brno "C" 1912 1886 0 soutěž
2016/2017 11 ŠK Vinohrady Brno 1928 Klenner Richard ŠK Veselí nad Moravou 1964 2005 0 soutěž
2016/2017 9 ŠK Vinohrady Brno 1928 Šedý Ctirad ŠK HPM TEC Hustopeče 1896 1860 1 soutěž
2016/2017 7 ŠK Vinohrady Brno 1928 Nikodém Gustav Moravská Slavia Brno B 2004 2000 0 soutěž
2016/2017 2 ŠK Vinohrady Brno 1928 Uhmann Jan VSK Universita Brno 2068 2060 0 soutěž
2015/2016 9 TJ Sloup B 1928 Tichý David TJ Spartak Adamov B 2034 1810 1 soutěž
2015/2016 8 TJ Sloup B 1928 Matuška Jan Sokol Jedovnice 1775 0 soutěž
2015/2016 7 TJ Sloup B 1928 Neudert Jiří TJ Sokol Rovečné A 1180 1 soutěž
2015/2016 6 TJ Sloup B 1928 Veselý Miroslav Makkabi Boskovice B 1789 1 soutěž
2015/2016 5 TJ Sloup B 1928 Ševčík Miloš ŠK Garde Lipovec D 1806 1 soutěž
2015/2016 2 TJ Sloup B 1928 Zemánek Jan ŠK Jevíčko A 1849 1918 0 soutěž
2015/2016 1 TJ Sloup B 1928 Polách Daneš Sokol Rudice B 1972 1989 ½ soutěž
2015/2016 9 TJ Sloup 1928 Jireš Jiří MKS Vyškov "B" 1955 2006 ½ soutěž
2015/2016 8 TJ Sloup 1928 Hloušek Zdeněk ŠK GARDE Lipovec "C" 1909 1879 1 soutěž
2015/2016 7 TJ Sloup 1928 Němec David ŠK Kuřim "D" 1709 1612 1 soutěž
2015/2016 6 TJ Sloup 1928 Mižák Ján ŠK GARDE Lipovec "B" 1944 1923 1 soutěž
2015/2016 5 TJ Sloup 1928 Boháček Milan Makkabi Boskovice 2032 2042 0 soutěž
2015/2016 4 TJ Sloup 1928 Boček Tadeáš ŠK Kuřim "B" 1831 1925 ½ soutěž
2015/2016 3 TJ Sloup 1928 Gubáš Jan ŠK Sokol Tišnov 2071 2002 0 soutěž
2015/2016 2 TJ Sloup 1928 Moc Martin ASK Blansko 1742 ½ soutěž
2015/2016 1 TJ Sloup 1928 Polách Daneš Sokol Rudice 1972 1989 1 soutěž
2014/2015 9 Sloup B 1899 Veselý Miroslav Boskovice B 1738 1 soutěž
2014/2015 8 Sloup B 1899 Matuška Jan Jedovnice 1780 1 soutěž
2014/2015 7 Sloup B 1899 Hnilička Michal Rudice B 1833 1788 ½ soutěž
2014/2015 6 Sloup B 1899 Krondráf Karel Rovečné A 2170 2194 ½ soutěž
2014/2015 5 Sloup B 1899 Tichý David Adamov B 2034 1825 1 soutěž
2014/2015 4 Sloup B 1899 Ševčík Miloš Lipovec D 1803 1 soutěž
2014/2015 3 Sloup B 1899 Fiala Lubomír Lipůvka 1641 1 soutěž
2014/2015 1 Sloup B 1899 Zemánek Jan Jevíčko B 1849 1891 ½ soutěž
2014/2015 9 TJ Sloup 1899 Ševčík David ŠK Garde Lipovec C 1887 ½ soutěž
2014/2015 8 TJ Sloup 1899 Vojtěch Ladislav ŠK Sokol Tišnov 2028 2025 0 soutěž
2014/2015 7 TJ Sloup 1899 Dobeš Dušan Makkabi Boskovice 2087 2079 0 soutěž
2014/2015 6 TJ Sloup 1899 Moc Roman ASK Blansko 1830 0 soutěž
2014/2015 5 TJ Sloup 1899 Majer Jiří ŠK Kuřim B 2074 2094 1 soutěž
2014/2015 4 TJ Sloup 1899 Šnorek Milan ŠK Lokomotiva Brno D 2105 2117 0 soutěž
2014/2015 2 TJ Sloup 1899 Rada Michal Sokol Rudice 2054 2117 1 soutěž
2013/2014 9 Sloup B 1877 Boháček Milan Boskovice B 1853 1 soutěž
2013/2014 8 Sloup B 1877 Crhonek Vítězslav Rudice B 1738 ½ soutěž
2013/2014 7 Sloup B 1877 Matuška Jan Jedovnice 1753 1 soutěž
2013/2014 6 Sloup B 1877 Daniel Tomáš Rovečné A 1000 1 soutěž
2013/2014 5 Sloup B 1877 Kaderka Tomáš Lipůvka 1754 1 soutěž
2013/2014 4 Sloup B 1877 Šmehlík Jaroslav Adamov B 1917 1839 1 soutěž
2013/2014 3 Sloup B 1877 Šíbl Jan Lipovec E 1525 1 soutěž
2013/2014 2 Sloup B 1877 Ševčík David Lipovec D 1861 ½ soutěž
2013/2014 9 TJ Sloup 1877 Lakatoš Tomáš ŠK Brno 64 2074 ½ soutěž
2013/2014 8 TJ Sloup 1877 Hyrš Martin ŠK Kuřim B 1945 1918 ½ soutěž
2013/2014 7 TJ Sloup 1877 Gajdoš Daniel ŠK Jevíčko 1813 1950 ½ soutěž
2013/2014 6 TJ Sloup 1877 Chládek Vlastimil ŠK Garde Lipovec B 2057 2081 0 soutěž
2013/2014 5 TJ Sloup 1877 Chloupek Libor Makkabi Boskovice 2110 2124 0 soutěž
2013/2014 4 TJ Sloup 1877 Vojtěch Ladislav ŠK Sokol Tišnov A 2043 2046 1 soutěž
2013/2014 2 TJ Sloup 1877 Ševčík Miloš ŠK Garde Lipovec C 1788 ½ soutěž
2013/2014 1 TJ Sloup 1877 Moc Roman ASK Blansko 1818 0 soutěž
2012/2013 9 Sloup B 1892 Vavřínek Tomáš Lipovec D 1874 1872 0 soutěž
2012/2013 8 Sloup B 1892 Šíbl Jan Lipovec E 1520 ½ soutěž
2012/2013 5 Sloup B 1892 Heinz Martin Adamov C 1000 1 soutěž
2012/2013 4 Sloup B 1892 Plch Josef Jedovnice A 1891 0 soutěž
2012/2013 3 Sloup B 1892 Hnilička Michal Rudice B 1878 1810 ½ soutěž
2012/2013 2 Sloup B 1892 Kaderka Tomáš Lipůvka 1773 ½ soutěž
2012/2013 1 Sloup B 1892 Čermák Jan Rovečné A 1486 1 soutěž
2012/2013 11 TJ Sloup 1892 Polách Daneš Sokol Rudice 1983 2004 0 soutěž
2012/2013 10 TJ Sloup 1892 Dobeš Dušan Makkabi Boskovice 2087 2099 0 soutěž
2012/2013 9 TJ Sloup 1892 Fabian Zdeněk MKS Vyškov "B" 1903 1910 ½ soutěž
2012/2013 8 TJ Sloup 1892 Slepánková Radka MKS Vyškov "C" 2007 1925 ½ soutěž
2012/2013 7 TJ Sloup 1892 Ševčík Miloš ŠK Garde Lipovec "B" 1783 1 soutěž
2012/2013 6 TJ Sloup 1892 Moc Roman ASK Blansko 1777 1 soutěž
2012/2013 5 TJ Sloup 1892 Gajdoš Daniel ŠK Jevíčko 1813 1910 0 soutěž
2012/2013 4 TJ Sloup 1892 Šmehlík Jaroslav Spartak Adamov "B" 1924 1872 1 soutěž
2012/2013 3 TJ Sloup 1892 Veselý Jaromír ŠK Sokol Tišnov 1971 1980 0 soutěž
2012/2013 2 TJ Sloup 1892 Mráz Pavel ŠK Garde Lipovec "C" 1973 1 soutěž
2012/2013 1 TJ Sloup 1892 Hyrš Martin ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1962 1978 ½ soutěž
2011/2012 9 TJ Sloup B 1873 Dvořáček Milan TJ Sokol Rudice B 1684 ½ soutěž
2011/2012 8 TJ Sloup B 1873 Čermák Miloslav TJ Sokol Rovečné A 1507 1 soutěž
2011/2012 7 TJ Sloup B 1873 Matuška Jan Sokol Jedovnice 1716 1 soutěž
2011/2012 6 TJ Sloup B 1873 Boháček Milan Makkabi Boskovice B 1798 ½ soutěž
2011/2012 5 TJ Sloup B 1873 Kaderka Tomáš ŠK Lipůvka 1747 ½ soutěž
2011/2012 4 TJ Sloup B 1873 Krejčí Petr ŠK Garde Lipovec D 1771 1 soutěž
2011/2012 3 TJ Sloup B 1873 Šíbl Jan ŠK Garde Lipovec E 1505 1 soutěž
2011/2012 2 TJ Sloup B 1873 Libiš Zdeněk ŠK Kunštát 1692 1 soutěž
2011/2012 1 TJ Sloup B 1873 Masák Pavel Spartak Adamov C 2081 2086 0 soutěž
2011/2012 11 TJ Sloup 1873 Slepánek Jan MKS Vyškov "B" 1767 ½ soutěž
2011/2012 10 TJ Sloup 1873 Rozumek Vlastimil MKS Vyškov "A" 2092 2092 0 soutěž
2011/2012 8 TJ Sloup 1873 Majer Jiří ŠK KME-DDM Kuřim "B" 2033 2045 0 soutěž
2011/2012 7 TJ Sloup 1873 Gajdoš Daniel ŠK Jevíčko 1781 1887 1 soutěž
2011/2012 6 TJ Sloup 1873 Vavřínek Tomáš ŠK Garde Lipovec "B" 1895 1903 ½ soutěž
2011/2012 5 TJ Sloup 1873 Marek Jiří Makkabi Boskovice 2040 2066 ½ soutěž
2011/2012 4 TJ Sloup 1873 Machek Ivo ŠK Garde Lipovec "C" 1990 1925 1 soutěž
2011/2012 3 TJ Sloup 1873 Moc Roman ASK Blansko 1741 1 soutěž
2011/2012 2 TJ Sloup 1873 Šebek Jan Spartak Adamov "B 1815 ½ soutěž
2011/2012 1 TJ Sloup 1873 Rada Michal Sokol Rudice 2060 2119 0 soutěž
2010/2011 9 Sloup B 1891 Dvořáček Milan Rudice B 1697 0 soutěž
2010/2011 8 Sloup B 1891 Libiš Zdeněk Rovečné A 1708 1 soutěž
2010/2011 6 Sloup B 1891 Kratochvil Jiří Lipovec E 1581 1 soutěž
2010/2011 4 Sloup B 1891 Veselý Miroslav Boskovice B 1713 ½ soutěž
2010/2011 3 Sloup B 1891 Matuška Jan Jedovnice 1731 1 soutěž
2010/2011 2 Sloup B 1891 Ševčík Milan Lipovec D 1725 0 soutěž
2010/2011 1 Sloup B 1891 Zemánek Jan Jevíčko B 1924 0 soutěž
2010/2011 11 TJ Sloup 1891 Zemánek Jan ŠK Jevíčko 1924 0 soutěž
2010/2011 10 TJ Sloup 1891 Košata Jan ŠK KME-DDM Kuřim "B" 2121 0 soutěž
2010/2011 9 TJ Sloup 1891 Hradil Radek MKS Vyškov "B" 1841 1 soutěž
2010/2011 8 TJ Sloup 1891 Dobeš Dušan Makkabi Boskovice 2122 0 soutěž
2010/2011 7 TJ Sloup 1891 Hroza Jiří ASK Blansko 1801 1 soutěž
2010/2011 6 TJ Sloup 1891 Kupčík Zdeněk MKS Vyškov "A" 1996 0 soutěž
2010/2011 5 TJ Sloup 1891 Šmehlík Jaroslav Spartak Adamov "B" 1845 ½ soutěž
2010/2011 4 TJ Sloup 1891 Fajstl František ŠK Garde Lipovec "B" 2067 1 soutěž
2010/2011 3 TJ Sloup 1891 Krejčí Petr ŠK Garde Lipovec "C" 1740 ½ soutěž
2010/2011 2 TJ Sloup 1891 Krejčí Dalibor ŠK Sokol Tišnov 1873 1 soutěž
2010/2011 1 TJ Sloup 1891 Rada Michal Sokol Rudice 2103 0 soutěž
2009/2010 9 TJ Sloup B 1867 Ševčík David ŠK Garde Lipovec C 1884 ½ soutěž
2009/2010 8 TJ Sloup B 1867 Hnilička Michal Sokol Rudice C 1816 1 soutěž
2009/2010 6 TJ Sloup B 1867 Veselý Miroslav Makkabi Boskovice B 1697 1 soutěž
2009/2010 5 TJ Sloup B 1867 Plch Josef Sokol Jedovnice 1850 0 soutěž
2009/2010 4 TJ Sloup B 1867 Mikuš Pavol TJ Spartak Adamov C 1383 1 soutěž
2009/2010 3 TJ Sloup B 1867 Palaš Milan ASK Blansko B 1803 ½ soutěž
2009/2010 2 TJ Sloup B 1867 Libiš Zdeněk Rovečné A 1725 1 soutěž
2009/2010 1 TJ Sloup B 1867 Habina Ladislav ŠK Garde Lipovec D 1593 1 soutěž
2009/2010 11 TJ Sloup 1867 Drahovzal Milan SK Garde Lipovec B 1778 1 soutěž
2009/2010 10 TJ Sloup 1867 Rada Michal Sokol Rudice A 2088 0 soutěž
2009/2010 9 TJ Sloup 1867 Kopřiva Oldřich SK Garde Lipovec A 2149 ½ soutěž
2009/2010 8 TJ Sloup 1867 Dvořáček Milan Sokol Rudice B 1677 1 soutěž
2009/2010 7 TJ Sloup 1867 Chloupek Libor Makkabi Boskovice 2119 0 soutěž
2009/2010 6 TJ Sloup 1867 Gubáš Jan SK Sokol Tisnov 2104 ½ soutěž
2009/2010 5 TJ Sloup 1867 Martinovič Aleš MKS Vyskov B 1824 ½ soutěž
2009/2010 4 TJ Sloup 1867 Slepánková Radka MKS Vyskov A 1977 ½ soutěž
2009/2010 3 TJ Sloup 1867 Saida Jan ASK Blansko 1833 0 soutěž
2009/2010 2 TJ Sloup 1867 Zemánek Jan SK Jevicko 1839 1 soutěž
2009/2010 1 TJ Sloup 1867 Šmehlík Jaroslav TJ Spartak Adamov B 1953 ½ soutěž
2008/2009 9 TJ Sloup B 1824 Kovář Libor TJ ČKD Blansko B 1 soutěž
2008/2009 8 TJ Sloup B 1824 Šutera Zdeněk TJ Sokol Rovečné 1612 1 soutěž
2008/2009 7 TJ Sloup B 1824 Šmehlík Jaroslav TJ Spartak Adamov B 1839 1 soutěž
2008/2009 5 TJ Sloup B 1824 Nečas Michal ŠK Garde Lipovec D 1752 ½ soutěž
2008/2009 4 TJ Sloup B 1824 Hrbata Jaroslav ŠK Jevíčko B 1578 1 soutěž
2008/2009 3 TJ Sloup B 1824 Matuška Jan TJ Sokol Jedovnice 1738 ½ soutěž
2008/2009 2 TJ Sloup B 1824 Derňár Mikuláš Makkabi Boskovice B 1445 1 soutěž
2008/2009 1 TJ Sloup B 1824 Crhonek Vítězslav Sokol Rudice C 1793 ½ soutěž
2008/2009 11 TJ Sloup 1824 Zemánek Jan SK Jevicko 1853 0 soutěž
2008/2009 10 TJ Sloup 1824 Palaš Milan TJ CKD Blansko 1832 1 soutěž
2008/2009 9 TJ Sloup 1824 Krejčí Petr SK GARDE Lipovec "C" 1673 ½ soutěž
2008/2009 8 TJ Sloup 1824 Tomek Milan MKS Vyskov "B" 1810 ½ soutěž
2008/2009 7 TJ Sloup 1824 Sekanina Jiří SK GARDE Lipovec "B" 2152 0 soutěž
2008/2009 6 TJ Sloup 1824 Němec Zdeněk SK Lokomotiva Brno "E" 2007 ½ soutěž
2008/2009 5 TJ Sloup 1824 Handl Martin TJ Spartak Adamov 2082 ½ soutěž
2008/2009 4 TJ Sloup 1824 Moučka Jiří MKS Vyskov "A" 2018 1 soutěž
2008/2009 3 TJ Sloup 1824 Cvičela Anton Sokol Rudice "A" 2282 ½ soutěž
2008/2009 2 TJ Sloup 1824 Klíma Oldřich Sokol Rudice "B" 1703 1 soutěž
2008/2009 1 TJ Sloup 1824 Ševčík Leoš Makkabi Boskovice 1895 ½ soutěž
2007/2008 11 TJ Sloup 1718 Chloupek Libor Makkabi Boskovice 2104 1 soutěž
2007/2008 10 TJ Sloup 1718 Dvořáček Milan Sokol Rudice C 1713 1 soutěž
2007/2008 9 TJ Sloup 1718 Holas Jaroslav Sokol Rudice B 1893 1 soutěž
2007/2008 8 TJ Sloup 1718 Mižák Ján SK Garde Lipovec B 1948 0 soutěž
2007/2008 7 TJ Sloup 1718 Kejík František MKS Vyskov A 2079 0 soutěž
2007/2008 6 TJ Sloup 1718 Zemánek Jan SK Jevicko 1859 1 soutěž
2007/2008 5 TJ Sloup 1718 Majer Jiří SK KME-DDM Kurim B 2017 ½ soutěž
2007/2008 4 TJ Sloup 1718 Čermák Tomáš MKS Vyskov B 1761 1 soutěž
2007/2008 3 TJ Sloup 1718 Žabenský Jaroslav KS TJ Bucovice 1898 ½ soutěž
2007/2008 1 TJ Sloup 1718 Masák Pavel TJ Spartak Adamov 2129 0 soutěž
2007/2008 9 TJ Sloup B 1718 Hloušek Dušan Spartak Adamov B 1413 1 soutěž
2007/2008 8 TJ Sloup B 1718 Nečas Michal Garde Lipovec C 1742 0 soutěž
2007/2008 7 TJ Sloup B 1718 Stupavský Štefan ČKD Blansko A 1619 ½ soutěž
2007/2008 6 TJ Sloup B 1718 Keprt Jaroslav Sokol Jedovnice 1382 1 soutěž
2007/2008 5 TJ Sloup B 1718 Matuška Zdeněk Sokol Rudice D 1000 1 soutěž
2007/2008 4 TJ Sloup B 1718 Jedlička Pavel Makkabi Boskovice B 1250 1 soutěž
2007/2008 3 TJ Sloup B 1718 Antošovský Vlastimil Šk Jevíčko B 1712 1 soutěž
2007/2008 2 TJ Sloup B 1718 Sedlák Josef Garde Lipovec D 1324 1 soutěž
2007/2008 1 TJ Sloup B 1718 Hlaváček Jiří ŠK Rovečné 1 soutěž
2006/2007 11 TJ Sloup 1683 Kedroutek Fantisek ŠK Jevíčko 1000 ½ soutěž
2006/2007 10 TJ Sloup 1683 Brus Jiří Sokol Rudice C 1437 1 soutěž
2006/2007 9 TJ Sloup 1683 Klinkovský Jiří Sokol Rudice B 1770 0 soutěž
2006/2007 8 TJ Sloup 1683 Mikuš Pavol TJ Spartak Adamov A 1 soutěž
2006/2007 7 TJ Sloup 1683 Odrazil Luděk MKS Vyškov A 1710 1 soutěž
2006/2007 6 TJ Sloup 1683 Krejčí Dalibor ŠK Sokol Tišnov A 1774 0 soutěž
2006/2007 5 TJ Sloup 1683 Šmíd Tomáš ŠK KME-DDM Kuřim B 1768 ½ soutěž
2006/2007 4 TJ Sloup 1683 Brázda František MKS Vyškov B 1662 1 soutěž
2006/2007 3 TJ Sloup 1683 Točev Jiří ŠK Lokomotiva Brno F 1250 1 soutěž
2006/2007 2 TJ Sloup 1683 Ševčík Josef ŠK Garde Lipovec B 1666 1 soutěž
2006/2007 1 TJ Sloup 1683 ŠK TJ Komořany 1 soutěž
2006/2007 9 TJ Sloup B 1683 Dvořák František ŠK Rovečné 1418 1 soutěž
2006/2007 8 TJ Sloup B 1683 Boháček Milan Makkabi BoskoviceA 1 soutěž
2006/2007 6 TJ Sloup B 1683 Sedlák Josef Garde Lipovec D 1330 1 soutěž
2006/2007 5 TJ Sloup B 1683 Kuník Ján Spartak Adamov B 1365 1 soutěž
2006/2007 4 TJ Sloup B 1683 Matuška Jan Sokol Jedovnice A 1695 1 soutěž
2006/2007 3 TJ Sloup B 1683 Palaš Milan ČKD Blansko A 1802 0 soutěž
2006/2007 2 TJ Sloup B 1683 Krejčí Petr Garde Lipovec C 1675 0 soutěž
2006/2007 1 TJ Sloup B 1683 Rada Marek Sokol Rudice D 1653 1 soutěž
2005/2006 11 TJ SLOUP 1545 Dvořáček Jiří MAKKABI BOSKOVICE 1521 1 soutěž
2005/2006 10 TJ SLOUP 1545 Nikodém Gustav MORAVSKÁ SLAVIA A 1837 ½ soutěž
2005/2006 9 TJ SLOUP 1545 Dufek Petr ČKD BLANSKO 1584 1 soutěž
2005/2006 8 TJ SLOUP 1545 Ševčík Josef GARDE LIPOVEC B 1672 ½ soutěž
2005/2006 7 TJ SLOUP 1545 Krejčí Dalibor SOKOL TIŠNOV 1726 ½ soutěž
2005/2006 6 TJ SLOUP 1545 Hradil Radek MKS VYŠKOV A 1868 ½ soutěž
2005/2006 5 TJ SLOUP 1545 Klinkovský Jiří SOKOL RUDICE B 1761 0 soutěž
2005/2006 4 TJ SLOUP 1545 Pelikán Karel DURAS BRNO E 1724 1 soutěž
2005/2006 3 TJ SLOUP 1545 Spáčil Leoš TJ KOMOŘANY 1757 0 soutěž
2005/2006 2 TJ SLOUP 1545 Kolařík Jan KME-DDM KUŘIM B 1733 ½ soutěž
2005/2006 1 TJ SLOUP 1545 Novák David ŠK JEVÍČKO 1585 ½ soutěž
2005/2006 9 TJ Sloup B 1545 Krejčí Petr Garde Lipovec C 1627 ½ soutěž
2005/2006 8 TJ Sloup B 1545 Rada Marek Sokol Rudice C 1651 0 soutěž
2005/2006 7 TJ Sloup B 1545 Votřel Petr ŠK Kunštát 1615 1 soutěž
2005/2006 6 TJ Sloup B 1545 Kocina Filip Makkabi BoskoviceB 1575 0 soutěž
2005/2006 5 TJ Sloup B 1545 Sedlák Josef Garde Lipovec D 1330 1 soutěž
2005/2006 3 TJ Sloup B 1545 Unčovský Josef ŠK Rovečné ½ soutěž
2005/2006 2 TJ Sloup B 1545 Kunc Alois Sokol Jedovnice A 1463 1 soutěž
2005/2006 1 TJ Sloup B 1545 Dobrovolný Filip Spartak Adamov A 1384 1 soutěž
2004/2005 18 TJ Sloup B 1531 Kouřil Eduard Babylon Němčice 1 soutěž
2004/2005 17 TJ Sloup B 1531 Matuška Viktor Sokol Jedovnice C 1 soutěž
2004/2005 16 TJ Sloup B 1531 Šíbl Jan Garde Lipovec E 1381 1 soutěž
2004/2005 15 TJ Sloup B 1531 Vahala Zdeněk Sokol Vanovice 1 soutěž
2004/2005 14 TJ Sloup B 1531 Kratochvíla Pavel Spartak Adamov B 1 soutěž
2004/2005 13 TJ Sloup B 1531 Unčovský Josef Sokol Rovečné 1 soutěž
2004/2005 12 TJ Sloup B 1531 Miklas František Sokol Jedovnice B 1 soutěž
2004/2005 11 TJ Sloup B 1531 Poláček Ladislav ŠK Lipůvka 1 soutěž
2004/2005 9 TJ Sloup B 1531 Kouřil Eduard Babylon Němčice 1 soutěž
2004/2005 8 TJ Sloup B 1531 Matuška Viktor Sokol Jedovnice C 1 soutěž
2004/2005 7 TJ Sloup B 1531 Šíbl Jan Garde Lipovec E 1381 0 soutěž
2004/2005 6 TJ Sloup B 1531 Audy Leoš Sokol Vanovice 1 soutěž
2004/2005 5 TJ Sloup B 1531 Kratochvíla Pavel Spartak Adamov B 1 soutěž
2004/2005 4 TJ Sloup B 1531 Unčovský Josef Sokol Rovečné 1 soutěž
2004/2005 3 TJ Sloup B 1531 Přikryl Tomáš Sokol Jedovnice B 1 soutěž
2004/2005 2 TJ Sloup B 1531 Honzák Vlastimil ŠK Lipůvka 1302 1 soutěž
2004/2005 11 TJ Sloup 1531 TJ Bučovice 1 soutěž
2004/2005 10 TJ Sloup 1531 Hloušek Zdeněk Garde Lipovec 1837 0 soutěž
2004/2005 6 TJ Sloup 1531 Vašek Michael KME DDM Kuřim 1809 0 soutěž
2004/2005 5 TJ Sloup 1531 ŠK Hustopeče 1 soutěž
2004/2005 4 TJ Sloup 1531 Peša Ladislav I. brněnská Brno 1919 ½ soutěž
2004/2005 3 TJ Sloup 1531 Klinkovský Jiří Sokol Rudice 1743 1 soutěž
2004/2005 2 TJ Sloup 1531 Věžník Petr Tatran Poštorná A 1620 0 soutěž
2003/2004 6 TJ Sloup 1507 Kučerová Jana ŠK Hustopeče 1868 1 soutěž
2003/2004 3 TJ Sloup 1507 Vičar Petr TJ Veselí nad Mor. 1731 0 soutěž
2003/2004 9 TJ Sloup B 1507 Hloska Leoš ASK Blansko 1 soutěž
2003/2004 8 TJ Sloup B 1507 Brýda Ladislav Spartak Adamov 1 soutěž
2003/2004 7 TJ Sloup B 1507 Dvořáková Anna Sokol Jedovnice A 1285 1 soutěž
2003/2004 6 TJ Sloup B 1507 Záboj Josef ŠK Kunštát A 0 soutěž
2003/2004 4 TJ Sloup B 1507 Derňár Mikuláš Makkabi BoskoviceB 1 soutěž
2003/2004 3 TJ Sloup B 1507 Troubil Pavel TJ ČKD Blansko 1 soutěž