Hráč Mrázek Lumír

Mrázek Lumír

User Pic
Jméno: Mrázek Lumír
Oddíl: Beskydská šachová škola z.s.
Výkonnostní třída / Titul: FM
Elo národní: 2287
Elo mezinárodní: 2299
ID: 29997
FIDE ID: 332127
Rok narození: 1993
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 3 SK Slavia Orlová 2312 2287 Skalský Alexandr ŠK Staré Město 2191 2199 0
2019/2020 1 SK Slavia Orlová 2303 2287 Švanda Ondřej Moravská Slavia Brno "B" 2268 2233 1
2019/2020 4 BŠŠ Frýdek-Místek 2312 2287 Kaňovský David ŠK Slavoj Poruba 2423 2418 0
2019/2020 3 BŠŠ Frýdek-Místek 2312 2287 Skalský Alexandr Labortech Ostrava 2191 2199 1
2018/2019 11 Slavoj Cesky Tesin 2364 2328 Roubalík Jakub SK DURAS BVK Kralovo Pole 2417 2377 0
2018/2019 10 Slavoj Cesky Tesin 2364 2328 Obšivač Josef Moravska Slavia Brno 2285 2285 ½
2018/2019 9 Slavoj Cesky Tesin 2364 2328 Rojíček Vojtěch Beskydska sachova skola 2386 2383 ½
2018/2019 8 Slavoj Cesky Tesin 2365 2328 Jurčík Marián Siesta Solution Unichess A 2445 0 ½
2018/2019 7 Slavoj Cesky Tesin 2365 2328 Krejčí Jan 1. Novoborsky SK 2558 2546 ½
2018/2019 6 Slavoj Cesky Tesin 2379 2328 Kaňovský David SK Slavoj Poruba 2427 2426 ½
2018/2019 5 Slavoj Cesky Tesin 2379 2328 Velička Petr Labortech Ostrava 2421 2449 0
2018/2019 4 Slavoj Cesky Tesin 2347 2325 Vlasák Lukáš SK ZIKUDA Turnov 2401 2378 ½
2018/2019 2 Slavoj Cesky Tesin 2357 2325 Kislinsky Alexey Vystaviste Lysa nad Labem 2423 2425 0
2018/2019 1 Slavoj Cesky Tesin 2357 2325 Kuba Jindřich Siesta Solution Unichess B 2304 2298 0
2018/2019 11 SK Slavia Orlová 2364 2328 Sabuk Piotr Panda Rychnov n. K. 2377 0 0
2018/2019 10 SK Slavia Orlová 2376 2328 Holtman Teodor ŠK Gordic 2237 0 ½
2018/2019 9 SK Slavia Orlová 2376 2328 Roubalík Jakub Šachy Hošťálková 2405 2377 0
2018/2019 8 SK Slavia Orlová 2365 2328 Skalský Alexandr ŠK Staré Město 2102 2108 1
2018/2019 7 SK Slavia Orlová 2365 2328 Klíma Lukáš TJ Ostrava 2339 2329 ½
2018/2019 6 SK Slavia Orlová 2379 2328 Bělunek Vladimír TJ Tatran Litovel 2212 2216 1
2018/2019 5 SK Slavia Orlová 2379 2328 Lanč Alois Slavia Kroměříž 2292 0 0
2018/2019 4 SK Slavia Orlová 2347 2325 Vařejčko Josef 2222 ŠK Polabiny "C" 2223 2208 1
2018/2019 2 SK Slavia Orlová 2357 2325 Szotkowski Jakub TŽ Třinec 2353 2351 1
2018/2019 1 SK Slavia Orlová 2356 2325 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2375 2359 ½
2017/2018 11 Slavoj Český Těšín 2327 2281 Piesik Piotr BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2371 0 ½
2017/2018 10 Slavoj Český Těšín 2308 2281 Malík Jan TJ Ostrava "A" 2298 2249 1
2017/2018 9 Slavoj Český Těšín 2308 2281 Bažant Petr ŠK Staré Město 2299 2277 1
2017/2018 8 Slavoj Český Těšín 2305 2281 Machlowski Slawomir Panda Rychnov nad Kněžnou A 2104 2165 1
2017/2018 7 Slavoj Český Těšín 2305 2281 Kulovaná Eva Lokomotiva Brno A 2159 2183 ½
2017/2018 6 Slavoj Český Těšín 2303 2281 Motúz Karol Šachy Hošťálková 2425 0 0
2017/2018 5 Slavoj Český Těšín 2303 2281 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž 2225 2205 1
2017/2018 4 Slavoj Český Těšín 2308 2281 Záleský Karel KVS Ekodivize Opava 2031 2002 1
2017/2018 2 Slavoj Český Těšín 2308 2281 Biolek Richard Agentura 64 Grygov 2410 2401 0
2017/2018 1 Slavoj Český Těšín 2278 2278 Holtman Teodor ŠK Gordic ½
2017/2018 11 SK Slavia Orlová "A" 2261 2253 Murdzia Piotr ŠK Slavoj Poruba "B" 2416 2461 1
2017/2018 10 SK Slavia Orlová "A" 2261 2253 Poloch Petr Šachový klub Karviná 2301 2284 ½
2017/2018 8 SK Slavia Orlová "A" 2261 2253 Piesik Piotr BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2289 ½
2017/2018 7 SK Slavia Orlová "A" 2261 2253 Neděla Vlastimil TJ Slovan Havířov "A" 2329 2342 ½
2017/2018 5 SK Slavia Orlová "A" 2261 2253 Butkiewicz Lukasz TJ Sokol Vrbno p/P 2445 2408 1
2017/2018 3 SK Slavia Orlová "A" 2261 2253 Tymrakiewicz Rafal TŽ Třinec "B" 2360 0
2017/2018 2 SK Slavia Orlová "A" 2261 2253 Rakús Pavel ŠK TJ Dolní Benešov "A" 2188 2140 1
2017/2018 1 SK Slavia Orlová "A" 2261 2253 Lys Josef TJ Sokol Dobrá „A“ 2138 2189 ½
2016/2017 11 SK Slavia Orlová 2261 2253 Neděla Vlastimil TJ Slovan Havířov 2329 2342 0
2016/2017 10 SK Slavia Orlová 2261 2253 Navrátil Jiří TJ ŠK DUE POP Uničov 2045 2059 ½
2016/2017 9 SK Slavia Orlová 2261 2253 Zbořil Tomáš Tatran Litovel "B" 2148 2111 1
2016/2017 8 SK Slavia Orlová 2261 2253 Vaculík Jakub TJ Sokol Velké Losiny 2200 2071 1
2016/2017 6 SK Slavia Orlová 2261 2253 Zimniok Lubomír Šachový klub Karviná 2087 2114 1
2016/2017 4 SK Slavia Orlová 2261 2253 Langner Ladislav Slavoj Český Těšín 2366 2339 0
2016/2017 3 SK Slavia Orlová 2261 2253 Kula Dominik Sokol Dobrá 2203 2160 ½
2016/2017 2 SK Slavia Orlová 2261 2253 Chlevišťan Jakub ŠK Slavoj Poruba "B" 2158 2158 1
2016/2017 1 SK Slavia Orlová 2261 2253 Nábělek Marek ŠK TJ Dolní Benešov 2260 2264 ½
2015/2016 10 SK Slavia Orlová "A" 2261 2253 Hladík Oto TJ Ostrava "A" 2191 2204 ½
2015/2016 7 SK Slavia Orlová "A" 2261 2253 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička 2012 2058 1
2015/2016 3 SK Slavia Orlová "A" 2261 2253 Obšivač Josef A64 VALOZ Grygov\r 2339 2309 ½
2015/2016 1 SK Slavia Orlová "A" 2261 2253 Muratidis Nikos KVS EKODIVIZE Opava 2194 2156 0
2015/2016 11 SK Slavia Orlová "D" 2261 2253 Cudnik Andrzej Rychvaldský šachový oddíl "A" 2031 1
2015/2016 10 SK Slavia Orlová "D" 2261 2253 Tchuř Pavel TJ Viktorie Bohumín "B" 1912 1945 1
2015/2016 9 SK Slavia Orlová "D" 2261 2253 Funiok Richard TJ Slovan Havířov "C" 1838 1836 1
2015/2016 8 SK Slavia Orlová "D" 2261 2253 Olšar Jaroslav ŠK Karviná "B" 2227 2205 1
2015/2016 7 SK Slavia Orlová "D" 2261 2253 Lys Josef Sokol Brušperk "A" 2138 2189 0
2015/2016 6 SK Slavia Orlová "D" 2261 2253 Koziol Kamil TŽ Třinec "C" 2262 ½
2015/2016 3 SK Slavia Orlová "D" 2261 2253 Polok Kacper TJ Slovan Havířov "B" 2306 0
2015/2016 2 SK Slavia Orlová "D" 2261 2253 Kaňáková Natálie Beskydská šachová škola F-M "D" 2064 2006 1
2015/2016 1 SK Slavia Orlová "D" 2261 2253 Sobek Jaroslav Inter Petrovice "A" 2243 2251 0
2015/2016 11 SK Slavia Orlová "B" 2261 2253 Pavelek Karel Slezan Opava "B" 2152 2131 1
2015/2016 9 SK Slavia Orlová "B" 2261 2253 Milat Patrik BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2073 2073 1
2015/2016 8 SK Slavia Orlová "B" 2261 2253 Pacl Václav ŠK Šenov "A" 2115 2132 1
2015/2016 6 SK Slavia Orlová "B" 2261 2253 Hladík Lumír Viktorie Bohumín 2013 2020 1
2015/2016 5 SK Slavia Orlová "B" 2261 2253 Dobrovolský Ladislav Slavoj Poruba "C" 2284 2256 1
2015/2016 2 SK Slavia Orlová "B" 2261 2253 Kula Dominik Sokol Dobrá 2203 2160 1
2014/2015 11 SK Slavia Orlová „A“ 2237 2248 Dvořák Adam Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2036 2059 1
2014/2015 10 SK Slavia Orlová „A“ 2237 2248 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město „A“ 2116 2154 0
2014/2015 9 SK Slavia Orlová „A“ 2237 2248 Ševčík Vladimír ŠK Duras BVK „A“ 2195 2195 1
2014/2015 8 SK Slavia Orlová „A“ 2237 2248 Mudrák Josef Slavia Kroměříž „A“ 2337 2345 1
2014/2015 7 SK Slavia Orlová „A“ 2237 2248 Fuksík Jakub Agentura 64 Grygov „A“ 2164 2181 0
2014/2015 6 SK Slavia Orlová „A“ 2237 2248 Hodovský Jiří ŠK Zlín „A“ 2161 2147 1
2014/2015 5 SK Slavia Orlová „A“ 2237 2248 Novotný Josef Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2121 2111 1
2014/2015 4 SK Slavia Orlová „A“ 2237 2248 Malivánek Jiří TJ ŠO Chrudim 2124 2126 1
2014/2015 1 SK Slavia Orlová „A“ 2237 2248 Štukner Šimon Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2121 2120 ½
2014/2015 10 SK Slavia Orlová "B" 2237 2248 Szwed Jacek ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2375 0
2014/2015 9 SK Slavia Orlová "B" 2237 2248 Lys Josef Sokol Dobrá 2204 2212 1
2014/2015 8 SK Slavia Orlová "B" 2237 2248 Neděla Vlastimil TJ Slovan Havířov 2312 2308 0
2014/2015 7 SK Slavia Orlová "B" 2237 2248 Obšivač Josef Agentura 64 Grygov "B" 2281 2267 ½
2014/2015 6 SK Slavia Orlová "B" 2237 2248 Kičmer Petr Baník Havířov 2223 2218 0
2014/2015 5 SK Slavia Orlová "B" 2237 2248 Parák Dominik Zbrojovka Vsetín 2076 2046 ½
2014/2015 4 SK Slavia Orlová "B" 2237 2248 Veselý Libor ŠK Slavoj Poruba "B" 2197 2209 1
2014/2015 3 SK Slavia Orlová "B" 2237 2248 Rabatin Jakub TJ Ostrava "A" 2226 2231 ½
2014/2015 2 SK Slavia Orlová "B" 2237 2248 Jaworski Miroslaw Labortech Ostrava "B" 2278 2335 0
2014/2015 1 SK Slavia Orlová "B" 2237 2248 Sikorová Olga TŽ Třinec "B" 2282 2256 1
2013/2014 11 SK Slavia Orlová “A“ 2211 2232 Vyskočil Neklan ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2376 2364 ½
2013/2014 10 SK Slavia Orlová “A“ 2211 2232 Buchníček Petr ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2309 2305 0
2013/2014 9 SK Slavia Orlová “A“ 2211 2232 Onderek David TJ ŠO Chrudim 2188 2196 ½
2013/2014 8 SK Slavia Orlová “A“ 2211 2232 Pavelka Jindřich Slavia Kroměříž “A“ 2203 2196 1
2013/2014 7 SK Slavia Orlová “A“ 2211 2232 Veselý Martin TJ Ostrava 2156 2167 1
2013/2014 6 SK Slavia Orlová “A“ 2211 2232 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny “A“ 2199 2179 ½
2013/2014 5 SK Slavia Orlová “A“ 2211 2232 Holeksa Zdeněk BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2181 2194 1
2013/2014 4 SK Slavia Orlová “A“ 2211 2232 Koutný Petr ŠK Zlín “A“ 2172 2180 0
2013/2014 2 SK Slavia Orlová “A“ 2211 2232 Bažant Petr ŠK Staré Město “A“ 2347 2326 0
2013/2014 10 SK Slavia Orlová "B" 2211 2232 Nábělek Marek KVS EKODIVIZE Opava 2274 2278 ½
2013/2014 9 SK Slavia Orlová "B" 2211 2232 Szczepkowska-Horowska Karina TŽ Třinec "B" 2382 2303 ½
2013/2014 8 SK Slavia Orlová "B" 2211 2232 Pastirčák Milan Agentura Garde Calcio Olomouc 2400 2365 1
2013/2014 7 SK Slavia Orlová "B" 2211 2232 Biolek Richard A64 Galerie Atrax Přerov "B" 2419 2420 0
2013/2014 5 SK Slavia Orlová "B" 2211 2232 Veselý Libor TJ VOKD Poruba 2190 2206 ½
2013/2014 4 SK Slavia Orlová "B" 2211 2232 Lys Josef Sokol Dobrá 2192 2210 0
2013/2014 3 SK Slavia Orlová "B" 2211 2232 Čempel Jaroslav Baník Havířov "A" 2188 2177 0
2013/2014 2 SK Slavia Orlová "B" 2211 2232 Roubalík Jakub ŠK Zlín "B" 2329 2346 1
2013/2014 1 SK Slavia Orlová "B" 2211 2232 Zabystrzan Pavel TJ Slovan Havířov 2261 2244 ½
2012/2013 11 SK Slavia Orlová “A“ 2201 2247 Bělohlávek Petr ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2155 2146 1
2012/2013 10 SK Slavia Orlová “A“ 2201 2247 Rabatin Jakub Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2209 2238 ½
2012/2013 9 SK Slavia Orlová “A“ 2201 2247 Koutný Petr ŠK Zlín “A“ 2175 2189 0
2012/2013 8 SK Slavia Orlová “A“ 2201 2247 Strašil Pavel Tatran Litovel “B“ 2094 2093 1
2012/2013 7 SK Slavia Orlová “A“ 2201 2247 Kapusta Petr ŠK Staré Město “A“ 2152 2126 1
2012/2013 6 SK Slavia Orlová “A“ 2201 2247 Lys Josef Šachový klub Karviná “A“ 2158 2150 0
2012/2013 5 SK Slavia Orlová “A“ 2201 2247 Vysloužil Lukáš A64 PROCLIENT Grygov “B“ 1860 1905 ½
2012/2013 4 SK Slavia Orlová “A“ 2201 2247 Ševčík Vladimír ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2230 2231 1
2012/2013 3 SK Slavia Orlová “A“ 2201 2247 Cagašík Tomáš Slavia Kroměříž “A“ 2259 2254 1
2012/2013 2 SK Slavia Orlová “A“ 2201 2247 Hájek Lukáš 2222 ŠK Polabiny “B“ 2155 1595 1
2012/2013 1 SK Slavia Orlová “A“ 2201 2247 Sedláček Oldřich ŠK Gordic Jihlava 2223 2214 0
2012/2013 11 SK Slavia Orlová "B" 2201 2247 Vaněk Ladislav TJ Město Albrechtice 2181 2190 1
2012/2013 10 SK Slavia Orlová "B" 2201 2247 Sháněl Jaroslav Sokol Postoupky 2178 2190 1
2012/2013 9 SK Slavia Orlová "B" 2201 2247 Židek Václav TJ VOKD Poruba 2204 2180 ½
2012/2013 8 SK Slavia Orlová "B" 2201 2247 Zabystrzan Pavel TJ Slovan Havířov 2302 2295 ½
2012/2013 7 SK Slavia Orlová "B" 2201 2247 Krajina Aleš Labortech Ostrava "B" 2219 2218 0
2012/2013 5 SK Slavia Orlová "B" 2201 2247 Hladík Oto TJ Ostrava 2173 2172 0
2012/2013 4 SK Slavia Orlová "B" 2201 2247 Mazoch Jiří Slavia Kroměříž "B" 2042 2047 1
2012/2013 3 SK Slavia Orlová "B" 2201 2247 Slanina Miroslav Sokol Dobrá 2153 2157 0
2012/2013 2 SK Slavia Orlová "B" 2201 2247 Nábělek Marek KVS EKODIVIZE Opava 2200 2222 0
2012/2013 1 SK Slavia Orlová "B" 2201 2247 Halamus Agata TŽ Třinec 2057 1
2011/2012 11 SK Slavia Orlová "B" 2190 2240 Weissmann Lukáš TJ Mariánské Hory "A" 2123 2103 ½
2011/2012 10 SK Slavia Orlová "B" 2190 2240 Závěšický Petr ŠK Šenov 2008 2007 1
2011/2012 9 SK Slavia Orlová "B" 2190 2240 Václavík David VOKD Poruba "B" 2058 1
2011/2012 8 SK Slavia Orlová "B" 2190 2240 Nábělek Marek Slezan Opava "B" 2225 2251 ½
2011/2012 6 SK Slavia Orlová "B" 2190 2240 Šnyta Zdeněk MSA Dolní Benešov "B" 2076 2066 1
2011/2012 5 SK Slavia Orlová "B" 2190 2240 Tustanowski Robert TJ Město Albrechtice 2274 0
2011/2012 2 SK Slavia Orlová "B" 2190 2240 Šamu Pavel Mittal Ostrava "B" 1947 1963 1
2011/2012 1 SK Slavia Orlová "B" 2190 2240 Fargač Martin TŽ Třinec "C" 2099 2081 1
2010/2011 11 SK Slavia Orlová "C" 2183 Milat Patrik BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1899 1
2010/2011 10 SK Slavia Orlová "C" 2183 Sobek Jaroslav Inter Petrovice 2299 ½
2010/2011 9 SK Slavia Orlová "C" 2183 Růžička Petr TŽ Třinec "E" 2242 ½
2010/2011 8 SK Slavia Orlová "C" 2183 Bělačík Jan Jäkl Karviná "B" 2042 ½
2010/2011 7 SK Slavia Orlová "C" 2183 Gibiec Ernest SK Stonava 2275 0
2010/2011 6 SK Slavia Orlová "C" 2183 Zabystrzan Pavel TJ Slovan Havířov "B" 2306 ½
2010/2011 4 SK Slavia Orlová "C" 2183 Lipovský Tomáš TJ Sokol Fryčovice 2064 1
2010/2011 3 SK Slavia Orlová "C" 2183 Vacek Antonín TJ Viktorie Bohumín "A" 2068 1
2010/2011 1 SK Slavia Orlová "C" 2183 Sikora-Lerch Jan ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 2221 ½
2010/2011 11 Slavia Orlova 2183 TJ TZ Trinec B 1
2010/2011 9 Slavia Orlova 2183 Rubal Adam SK Zlin B 2238 1
2010/2011 8 Slavia Orlova 2183 Kracík Tomáš Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2099 1
2010/2011 7 Slavia Orlova 2183 Mičánek Tomáš SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2120 ½
2010/2011 4 Slavia Orlova 2183 Adámek Jiří Slavoj Ostrava - Poruba 2240 0
2010/2011 3 Slavia Orlova 2183 Buráň Jaroslav SK Stare Mesto 2202 0
2010/2011 2 Slavia Orlova 2183 Švanda Pavel SK Gordic 2168 0
2010/2011 1 Slavia Orlova 2183 Fuksík Jakub A64 Grygov B 2135 0
2009/2010 7 SK Slavia Orlová 2125 Škut Michal ŠK Sokol Klatovy 1985 ½
2009/2010 6 SK Slavia Orlová 2125 Suchomel Aleš TJ Desko Liberec 1881 0
2009/2010 5 SK Slavia Orlová 2125 Straka Vojtěch SK OAZA Praha 2044 1
2009/2010 4 SK Slavia Orlová 2125 Šafařík Jakub TJ Jiskra Hořice v Podkr. 1960 1
2009/2010 3 SK Slavia Orlová 2125 Pavelek Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek 1960 1
2009/2010 2 SK Slavia Orlová 2125 Volčík Luděk SK Boršice 1922 1
2009/2010 1 SK Slavia Orlová 2125 Blahynka Martin ŠK Lokomotiva Brno 1902 ½
2009/2010 11 Slavia Orlová C 2125 Kuboš Rostislav Slavia Orlová D 2205 ½
2009/2010 8 Slavia Orlová C 2125 Talla Vladimír Slovan Havířov 2433 ½
2009/2010 6 Slavia Orlová C 2125 Lipovský Tomáš Sokol Fryčovice 2036 ½
2009/2010 2 Slavia Orlová C 2125 Sekáč Martin Baník Havířov B 2052 1
2009/2010 1 Slavia Orlová C 2125 Sobek Jaroslav Inter Petrovice 2288 0
2009/2010 7 SK Slavia Orlova 2125 Pavelek Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek 1960 1
2009/2010 6 SK Slavia Orlova 2125 Tomečková Aneta ŠŠ Panda Rychnov n/Kn. 1802 1
2009/2010 5 SK Slavia Orlova 2125 Langner Jakub TJ Slovan Havířov 1849 ½
2009/2010 4 SK Slavia Orlova 2125 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město 1874 ½
2009/2010 3 SK Slavia Orlova 2125 Volčík Luděk SK Boršice 1922 1
2009/2010 2 SK Slavia Orlova 2125 Blahynka Martin ŠK Lokomotiva Brno 1902 ½
2009/2010 1 SK Slavia Orlova 2125 Seidl Štěpán Sokol Bedřichov 1983 1
2009/2010 10 SK Slavia Orlová 2125 Buráň Jaroslav ŠK Staré Město 2182 0
2009/2010 9 SK Slavia Orlová 2125 Hájek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2178 1
2009/2010 7 SK Slavia Orlová 2125 Sojka Aleš Slavia Kroměříž 2179 0
2009/2010 2 SK Slavia Orlová 2125 Zwardoň Vojtěch Jakl Karvina 2257 1
2009/2010 1 SK Slavia Orlová 2125 Pacl Václav ŠK Labortech Ostrava 2275 ½
2008/2009 9 Slavia Orlová D 2014 Barabasz Gustav Sokol Těrlicko 1788 1
2008/2009 7 Slavia Orlová D 2014 Pavlíček Tomáš Slovan Havířov B 1581 ½
2008/2009 6 Slavia Orlová D 1923 Havlík Vlastimil OS Rychvald B 1859 1
2008/2009 5 Slavia Orlová D 2014 Ramík Jan Baník Havířov C 2057 1
2008/2009 4 Slavia Orlová D 2014 Koběrský Patrik Slovan Havířov C 1805 1
2008/2009 1 Slavia Orlová D 2014 Filip Hubert Jäkl Karviná C 1838 1
2008/2009 7 SK Slavia Orlová 2014 Kolomazníková Barbora ŠK Zlín 1977 1
2008/2009 6 SK Slavia Orlová 2014 Pecha Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek 2096 0
2008/2009 5 SK Slavia Orlová 2014 Valenčík Jozef TJ Slovan Havířov 1724 ½
2008/2009 4 SK Slavia Orlová 2014 Šimon Adam Dirickx Bohemia - Jiskra Havl. Brod 1654 ½
2008/2009 3 SK Slavia Orlová 2014 Seidl Štěpán Sokol Bedřichov 1901 0
2008/2009 2 SK Slavia Orlová 2014 Náplava Pavel SK Boršice 1968 1
2008/2009 1 SK Slavia Orlová 2014 Hošek Martin ŠK Lokomotiva Brno 1843 1
2008/2009 7 SK Slavia Orlová 2014 Růžička Václav Šachklub Sokol Klatovy 2043 1
2008/2009 6 SK Slavia Orlová 2014 Straka Vojtěch SK OAZA Praha 2039 1
2008/2009 5 SK Slavia Orlová 2014 Tuma Jakub ŠK Most 2132 0
2008/2009 4 SK Slavia Orlová 2014 Hubáček Ondřej TJ Jiskra Hořice 2005 1
2008/2009 3 SK Slavia Orlová 2014 Valenčík Jozef TJ Slovan Havířov 1724 ½
2008/2009 2 SK Slavia Orlová 2014 Pecha Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek 2096 0
2008/2009 1 SK Slavia Orlová 2014 Hošek Martin ŠK Lokomotiva Brno 1843 1
2008/2009 11 SK Slavia Orlová "B" 2014 Beneš Miroslav ŠK Zlín "C" 1954 1
2008/2009 9 SK Slavia Orlová "B" 2014 Macíček Jan TJ Mořkov 2148 1
2008/2009 8 SK Slavia Orlová "B" 2014 Dobeš Luděk TJ VOKD Poruba 2082 1
2008/2009 7 SK Slavia Orlová "B" 2014 Kovář Oldřich ŠK Labortech Ostrava "B" 2051 1
2008/2009 5 SK Slavia Orlová "B" 2014 Válek Milan Sokol Dobrá 2020 0
2008/2009 4 SK Slavia Orlová "B" 2014 Pavelek Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1964 1
2008/2009 3 SK Slavia Orlová "B" 2014 Pagáč Jaroslav Chessmont Rožnov p.Radhoštěm 1931 1
2008/2009 2 SK Slavia Orlová "B" 2014 Didi Jan TJ Mittal Ostrava "B" 2031 ½
2008/2009 1 SK Slavia Orlová "B" 2014 Plšek Pavel Zbrojovka Vsetín 2088 1
2007/2008 7 SK Slavia Orlová A 1923 Čermák Michael Jiskra Havlíčkův Brod 1812 1
2007/2008 6 SK Slavia Orlová A 1923 Grussová Helena ŠK Most A 1754 1
2007/2008 5 SK Slavia Orlová A 1923 Škut Michal Šachklub Sokol Klatovy A 1901 ½
2007/2008 4 SK Slavia Orlová A 1923 Straka Vojtěch SK OAZA Praha A 1911 1
2007/2008 3 SK Slavia Orlová A 1923 Náplava Petr SK Boršice A 1815 1
2007/2008 2 SK Slavia Orlová A 1923 Valešová Šárka ŠK Zlín A 1927 1
2007/2008 9 Slavia Orlová D Poncza Bronislav Sokol Chotěbuz 0
2007/2008 8 Slavia Orlová D Bulava Petr Slovan Havířov A 1
2007/2008 7 Slavia Orlová D Mrázek Roman Jakl Karviná C ½
2007/2008 6 Slavia Orlová D Chroboček Ladislav Viktorie Bohumín B 1
2007/2008 5 Slavia Orlová D Lamacz Pavel Sokol Těrlicko ½
2007/2008 4 Slavia Orlová D Bukový Josef Slovan Havířov B 1
2007/2008 3 Slavia Orlová D Mach Milan Slavoj Český Těšín 0
2007/2008 2 Slavia Orlová D Crha Břetislav 0S Rychvald B 1
2007/2008 7 SK Slavia Orlová A 1923 Hošek Martin Šachový klub Lokomotiva Brno 1559 1
2007/2008 6 SK Slavia Orlová A 1923 Náplava Petr SK Boršice A 1815 1
2007/2008 5 SK Slavia Orlová A 1923 Plevák Petr ŠK SŠŠ Staré Město A 1461 1
2007/2008 4 SK Slavia Orlová A 1923 Valešová Šárka ŠK Zlín A 1927 1
2007/2008 3 SK Slavia Orlová A 1923 Navrátil Jiří A64 Grygov 1727 1
2006/2007 6 SK Slavia Orlová 2039 Raiman Tom VOKD Poruba 1709 ½
2006/2007 5 SK Slavia Orlová 2039 Rabatin Jakub BŠŠ DDM Frýdek-Místek C 1976 1
2006/2007 4 SK Slavia Orlová 2039 Svoboda Matěj BŠŠ DDM Frýdek-Místek D 1403 1
2006/2007 3 SK Slavia Orlová 2039 Kratochvíl Jiří Tatran Poštorná 1878 0
2006/2007 2 SK Slavia Orlová 2039 Suchánek Miroslav MSA Dolní Benešov 1798 ½
2006/2007 1 SK Slavia Orlová 2039 Kroupa Zdeněk Slavia Kroměříž 1445 1
2006/2007 7 Slavia Orlová D 2039 Bembenek Osvald Slavia Havířov B 1729 ½
2006/2007 6 Slavia Orlová D 2039 Güttler Evžen Viktorie Bohumín 1939 ½
2006/2007 5 Slavia Orlová D 2039 Omasta Dušan Slovan Havířov 1778 1
2006/2007 4 Slavia Orlová D 2039 Mareš Petr Baník Havířov D 1913 1
2006/2007 2 Slavia Orlová D 2039 Kloza Jaroslav Inter Petrovice B 1900 ½
2006/2007 1 Slavia Orlová D 2039 Adamčík Bohdan OS Rychvald B 1773 0
2006/2007 5 SK Slavia Orlová "E" 2039 Chroboček Ladislav TJ Viktorie Bohumín "B" 1725 1
2006/2007 4 SK Slavia Orlová "E" 2039 Červenka Roman TJ Slovan Havířov "B" 1881 1
2006/2007 3 SK Slavia Orlová "E" 2039 Kotouček Jiří TJ Slavia Havířov "C" 1811 1
2006/2007 1 SK Slavia Orlová "E" 2039 Brzezny Petr OS Rychvald "C" 1687 1
2005/2006 9 SK Slavia Orlová D 1290 Chwastek Otto TJ Vendryně 1894 0
2005/2006 4 SK Slavia Orlová D 1290 Makovička Tadeáš TŽ Třinec D 1930 0
2005/2006 7 SK Slavia Orlová F 1290 Kála František TJ Slovan Havířov B 1000 1
2005/2006 6 SK Slavia Orlová F 1290 Kuzňarský Ludvík OS Rychvald C 1735 0
2005/2006 3 SK Slavia Orlová F 1290 Melzer Petr TJ Slavia Havířov C 1708 0
2005/2006 1 SK Slavia Orlová F 1290 Bdžoch Vojtěch SK Slavia Orlová E 1250 1