Hráč Kozojed Vlastislav

Kozojed Vlastislav

User Pic
Jméno: Kozojed Vlastislav
Oddíl: Fatra Slavia Napajedla
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1847
Elo mezinárodní: 1891
ID: 969
FIDE ID: 303623
Rok narození: 1942
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 4 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1891 1847 Macháček Lukáš ŠK Staré Město E 1685 1763 ½
2018/2019 3 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1891 1847 Šaňák František SK Boršice B 1838 1800 ½
2018/2019 2 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1891 1847 Růčka Pavel ŠO Kunovice B 1733 1639 ½
2017/2018 10 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1897 1890 Krajsa Ivan TJ Bojkovice 1958 1949 0
2017/2018 8 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1900 1890 Havránek Michal SK Boršice B 2020 2042 ½
2017/2018 6 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1897 1890 Světinský Antonín ŠK Dolní Němčí A 0 1892 0
2017/2018 5 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1897 1890 Suchánek Kryštof ŠK Zlín C 1761 1748 0
2017/2018 4 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1897 1890 Vychorec Miroslav TJ Vlčnov B 0 1593 0
2017/2018 3 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1897 1890 Firych Miroslav Slavia Kroměříž D 2004 2045 0
2017/2018 10 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1897 1890 Ploch Petr ŠK Holešov A 1865 1957 ½
2017/2018 9 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1897 1890 Gabriel Adam SK Boršice A 2093 2121 0
2017/2018 8 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1900 1890 Zpěváková Kateřina ŠK Staré Město C 1918 1868 ½
2017/2018 7 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1900 1890 Závodný Jaroslav ŠK Zbrojovka Vsetín B 1758 1749 ½
2017/2018 6 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1897 1890 Foukal František ŠK Zlín B 1900 1865 1
2017/2018 5 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1897 1890 Zvardoň Petr ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2001 2010 0
2017/2018 4 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1897 1890 Brázdil Roman Sokol Postoupky A 2122 2105 0
2017/2018 3 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1897 1890 Šmíd Jan ŠK Staré Město D 1896 1909 1
2017/2018 2 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1897 1890 Pyš Zbyněk TJ Sokol Valašská Bystřice A 1932 1987 ½
2017/2018 1 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1877 1873 Rojar Libor ŠO Kunovice A 1962 1876 1
2016/2017 11 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1889 1892 Mrkus František ŠK Staré Město E 1842 1850 0
2016/2017 9 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1889 1892 Beil Martin ŠO Kunovice A 2166 2174 0
2016/2017 8 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1889 1892 Mikulík Josef TJ Bojkovice 1935 1
2016/2017 4 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1889 1892 Prachař Mojmír ŠO TJ Zborovice A 1875 0
2016/2017 2 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1889 1892 Bačák Martin Sokol Postoupky B 2085 2078 0
2016/2017 11 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1889 1892 Veselý Miroslav ŠK Zlín B 1938 1955 1
2016/2017 10 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1889 1892 Kašík Jiří Slavia Kroměříž C 1939 1954 1
2016/2017 8 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1889 1892 Krčmář Milan ŠO TJ Sokol Francova Lhota 1986 1983 ½
2016/2017 7 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1889 1892 Stančík Jakub ŠK Zbrojovka Vsetín B 1956 1968 0
2016/2017 6 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1889 1892 Frýbort Pavel SK Boršice A 1851 1891 ½
2016/2017 5 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1889 1892 Dvořák Petr Sokol Postoupky A 1701 1749 0
2016/2017 4 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1889 1892 Čechál Martin ŠK Holešov A 1960 2035 0
2016/2017 3 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1889 1892 Vránová Zdeňka ŠK Staré Město C 1991 1950 0
2016/2017 2 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1889 1892 Vlach Karel TJ Vlčnov A 2094 2108 0
2016/2017 1 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1889 1892 Dorňák Pavel TJ Valašské Meziříčí A 1922 ½
2015/2016 10 Fatra-Slavia Napajedla B 1889 1892 Blaha Bohuslav ŠK Staré Město F 1828 1787 ½
2015/2016 8 Fatra-Slavia Napajedla B 1889 1892 Pálka Bronislav Spartak Uherský Brod 1930 1908 0
2015/2016 7 Fatra-Slavia Napajedla B 1889 1892 Krajíček Miroslav Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1936 ½
2015/2016 6 Fatra-Slavia Napajedla B 1889 1892 Prachař Mojmír ŠO TJ Zborovice A 1875 0
2015/2016 4 Fatra-Slavia Napajedla B 1889 1892 Vaňhara Petr TJ Bojkovice 1776 1736 1
2015/2016 3 Fatra-Slavia Napajedla B 1889 1892 Firych Miroslav Slavia Kroměříž D 2025 2079 0
2015/2016 2 Fatra-Slavia Napajedla B 1889 1892 Rojar Libor ŠO Kunovice A 1962 1876 1
2015/2016 10 Fatra-Slavia Napajedla A 1889 1892 Večeřa Pavel Sokol Postoupky B 1464 1470 ½
2015/2016 9 Fatra-Slavia Napajedla A 1889 1892 Tomek Josef ŠK Zlín-Malenovice, z.s. A 1836 1861 1
2015/2016 8 Fatra-Slavia Napajedla A 1889 1892 Gabryš Lukáš ŠK Zbrojovka Vsetín B 1895 1940 1
2015/2016 7 Fatra-Slavia Napajedla A 1889 1892 Štefanko Igor CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 1813 1814 1
2015/2016 6 Fatra-Slavia Napajedla A 1889 1892 Frýbort Pavel SK Boršice A 1851 1891 0
2015/2016 5 Fatra-Slavia Napajedla A 1889 1892 Rachůnek Milan ŠK Staré Město C 1935 1955 ½
2015/2016 4 Fatra-Slavia Napajedla A 1889 1892 Zajíček Radek ŠK Holešov A 1803 1832 1
2015/2016 3 Fatra-Slavia Napajedla A 1889 1892 Hrtánek Jiří Šachový oddíl TJ Francova Lhota A 2025 2030 1
2015/2016 2 Fatra-Slavia Napajedla A 1889 1892 Foukal František ŠK Zlín B 1953 1910 0
2015/2016 1 Fatra-Slavia Napajedla A 1889 1892 Firych Miroslav Slavia Kroměříž C 2025 2079 0
2014/2015 11 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1927 1942 Chutný Aleš ŠK Holešov A 1860 0
2014/2015 9 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1927 1942 Krajsa Ivan Spartak Uherský Brod 1958 1988 1
2014/2015 8 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1927 1942 Světinský Antonín TJ Dolní Němčí A 1846 1
2014/2015 7 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1927 1942 Skalský Alexandr ŠK Staré Město F 1767 1628 ½
2014/2015 6 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1927 1942 Kolouch Jiří TJ Bojkovice A 1883 1890 1
2014/2015 5 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1927 1942 Janček Milan Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1789 1
2014/2015 4 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1927 1942 Frýbort Pavel SK Boršice B 1853 1866 0
2014/2015 3 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1927 1942 Netušil Jan SK EMKaD Holešov A 1807 1867 ½
2014/2015 2 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1927 1942 Rakušan Dan TJ Vlčnov A 1942 ½
2014/2015 1 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1927 1942 Knotek Josef ŠK Staré Město E 1921 1956 ½
2014/2015 10 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 1927 1942 Rakušan Miroslav Sokol Postoupky B 1772 1795 0
2014/2015 9 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 1927 1942 Náplava Petr SK Boršice A 1864 1853 0
2014/2015 8 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 1927 1942 Tomek Josef ŠK Zlínterm Zlín A 1876 0
2014/2015 7 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 1927 1942 Štefanko Igor CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 1845 1804 0
2014/2015 6 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 1927 1942 Knotek Josef ŠK Staré Město D 1921 1956 ½
2014/2015 5 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 1927 1942 Krmela Aleš Sokol Hošťálková A 2054 2040 0
2014/2015 4 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 1927 1942 Růčka Ondřej TJ Sokol Valašská Bystřice A 1845 1805 1
2014/2015 3 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 1927 1942 Stojan František ŠK Zlín C 1761 1830 0
2014/2015 2 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 1927 1942 Běhunčík Josef Šachový oddíl TJ Francova Lhota 1986 1996 ½
2014/2015 1 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 1927 1942 Petřík Petr Slavia Kroměříž C 2023 2065 0
2013/2014 9 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1897 1924 Krča Milan ŠK Staré Město F 2042 2026 ½
2013/2014 7 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1897 1924 Navrátil Marek Slavia Kroměříž D 1843 1900 0
2013/2014 6 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1897 1924 Malůš Petr TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1756 ½
2013/2014 5 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1897 1924 Čechál Martin TJ Dolní Němčí A 1958 2028 1
2013/2014 1 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1897 1924 Foukal František ŠK Zlín D 1999 1901 1
2013/2014 9 ŠK Zlínterm Zlín A 1897 1924 Volčík Luděk SK Boršice A 2045 2027 0
2013/2014 8 ŠK Zlínterm Zlín A 1897 1924 Palica Jiří ŠK Zlín C 1935 1
2013/2014 7 ŠK Zlínterm Zlín A 1897 1924 Rachůnek Milan ŠK Staré Město C 2017 2018 1
2013/2014 6 ŠK Zlínterm Zlín A 1897 1924 Bosák Jan ŠK Zbrojovka Vsetín A 2176 2163 ½
2013/2014 4 ŠK Zlínterm Zlín A 1897 1924 Slížek Josef CHESSMONT Rožnov p.R. A 1984 1956 1
2013/2014 1 ŠK Zlínterm Zlín A 1897 1924 Vránová Zdeňka Slavia Kroměříž C 2023 1945 1
2013/2014 11 TJ FS Napajedla 1897 1924 Kočí Karel ŠK HPM TEC Hustopeče 1731 0
2013/2014 8 TJ FS Napajedla 1897 1924 Křena Bohuslav ŠK Kuřim 1939 1939 0
2013/2014 4 TJ FS Napajedla 1897 1924 Dungl Martin Sokol Postoupky 2050 2060 0
2013/2014 3 TJ FS Napajedla 1897 1924 Richterová Nataša ŠK Lokomotiva Brno B 2058 2080 ½
2013/2014 2 TJ FS Napajedla 1897 1924 Vávra Antonín ŠK Staré Město B 1923 1940 1
2012/2013 11 TJ FS NAPAJEDLA 1901 1930 Křena Bohuslav ŠK KME-DDM Kuřim 1918 1928 0
2012/2013 10 TJ FS NAPAJEDLA 1901 1930 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město C 1692 1768 ½
2012/2013 9 TJ FS NAPAJEDLA 1901 1930 Kopeček Ivan Moravská Slavia Brno 1961 1970 0
2012/2013 8 TJ FS NAPAJEDLA 1901 1930 Bureš Vít ŠK Duras BVK B 2158 2159 0
2012/2013 7 TJ FS NAPAJEDLA 1901 1930 Cupal Miroslav TJ Podlužan Prušánky 2022 2024 ½
2012/2013 6 TJ FS NAPAJEDLA 1901 1930 Balážec Ludovít ŠK Zlín B 1988 1999 1
2012/2013 5 TJ FS NAPAJEDLA 1901 1930 Zpěváková Jana ŠK Staré Město B 1905 1967 0
2012/2013 4 TJ FS NAPAJEDLA 1901 1930 Kratochvíl Milan ŠK Lokomotiva Brno A 2112 2106 0
2012/2013 3 TJ FS NAPAJEDLA 1901 1930 Klenner Richard TJ ŠK Veselí nad Moravou 2026 2025 1
2012/2013 2 TJ FS NAPAJEDLA 1901 1930 Kuchynka Luboš ŠK HPM TEC Hustopeče 2005 1992 ½
2012/2013 1 TJ FS NAPAJEDLA 1901 1930 Píše Jan TJ Spartak Adamov 2078 2071 ½
2012/2013 8 Napajedla B 1901 1930 Křek Pavel Slavičín A 1979 1
2012/2013 6 Napajedla B 1901 1930 Jedlička František Brumov-Bylnice B 1543 1
2012/2013 5 Napajedla B 1901 1930 Chytil Vladimír Zlínterm B 1769 1
2012/2013 4 Napajedla B 1901 1930 Čapka Hynek Zlín E 1604 1
2012/2013 3 Napajedla B 1901 1930 Blahynka Svatopluk Napajedla C 1618 1
2011/2012 11 TJ FS Napajedla A 1966 1982 Dungl Martin TJ Sokol Postoupky A 2001 2048 0
2011/2012 10 TJ FS Napajedla A 1966 1982 Šmíd Jan ŠK Staré Město D 1894 1903 0
2011/2012 9 TJ FS Napajedla A 1966 1982 Ondrůšek Jan TJ Vlčnov A 1747 1
2011/2012 7 TJ FS Napajedla A 1966 1982 Smilek Petr ŠK Zbrojovka Vsetín A 1917 1957 0
2011/2012 6 TJ FS Napajedla A 1966 1982 Náplava Pavel SK Boršice B 1980 2015 0
2011/2012 5 TJ FS Napajedla A 1966 1982 Škrobák Petr TJ Gumárny Zubří 1875 1879 1
2011/2012 4 TJ FS Napajedla A 1966 1982 Borufka Roman ŠK Staré Město E 1897 1783 ½
2011/2012 3 TJ FS Napajedla A 1966 1982 Svítek Jiří ŠK Zlín D 2070 2072 0
2011/2012 2 TJ FS Napajedla A 1966 1982 Válek František TJ Sokol Francova Lhota A 1869 1847 ½
2011/2012 1 TJ FS Napajedla A 1966 1982 Kulišťák Milan CHESSMONT Rožnov p. R. A 2035 2065 0
2010/2011 11 TJ FS Napajedla A 2022 Navrátilík Pavel ŠK Holešov B 2156 ½
2010/2011 10 TJ FS Napajedla A 2022 Svoboda Rostislav ŠK Zlín D 1982 0
2010/2011 9 TJ FS Napajedla A 2022 Urubčík Miroslav Spartak Uherský Brod 1844 1
2010/2011 8 TJ FS Napajedla A 2022 Maňák Antonín ŠK Zbrojovka Vsetín A 1927 ½
2010/2011 7 TJ FS Napajedla A 2022 Krmela Aleš TJ Sokol Hošťálková A 2117 0
2010/2011 6 TJ FS Napajedla A 2022 Šmíd Jan ŠK Staré Město D 1988 0
2010/2011 5 TJ FS Napajedla A 2022 Běhunčík Josef ŠO TJ Francova Lhota A 1930 0
2010/2011 4 TJ FS Napajedla A 2022 Stachoň Martin Slavia Kroměříž B 1988 0
2010/2011 3 TJ FS Napajedla A 2022 Partyš Petr SK Boršice B 1989 ½
2010/2011 2 TJ FS Napajedla A 2022 Omelka Roman ŠK Staré Město E 2084 0
2010/2011 1 TJ FS Napajedla A 2022 Kulišťák Milan CHESSMONT Rožnov p.R. A 2039 0
2009/2010 11 SO Slavia-Fatra 1989 Staňa Marek SK Stare Mesto E 1948 1
2009/2010 10 SO Slavia-Fatra 1989 Svoboda Rostislav SK Zlin D 1986 1
2009/2010 9 SO Slavia-Fatra 1989 Skalka Josef SK Borsice B 1903 0
2009/2010 8 SO Slavia-Fatra 1989 Břoušek Jiří CHESSMONT Roznov 2072 1
2009/2010 7 SO Slavia-Fatra 1989 Krupa Jaroslav TJ Gumarny Zubri 1919 ½
2009/2010 6 SO Slavia-Fatra 1989 Machalík Marek TJ Sokol Postoupky 1909 0
2009/2010 5 SO Slavia-Fatra 1989 Rachůnek Milan SK Stare Mesto D 2020 1
2009/2010 4 SO Slavia-Fatra 1989 Volčík Luděk SK Borsice A 1922 0
2009/2010 3 SO Slavia-Fatra 1989 Tesař Martin SK Zlin C 1980 1
2009/2010 2 SO Slavia-Fatra 1989 Krčmář Milan TJ Sokol Franc. Lhota 1996 1
2009/2010 1 SO Slavia-Fatra 1989 Vymětal Milan MKS Holesov B 1970 1
2008/2009 11 ŠO Fatra–Slávia Napajedla 1984 Šebela Ladislav SK Boršice B 1842 1
2008/2009 10 ŠO Fatra–Slávia Napajedla 1984 Dungl Martin TJ Sokol Postoupky 1927 1
2008/2009 9 ŠO Fatra–Slávia Napajedla 1984 Vymětal Milan MKS Holešov B 1983 0
2008/2009 8 ŠO Fatra–Slávia Napajedla 1984 Hodovský Jiří ŠK Zlín D 2041 ½
2008/2009 7 ŠO Fatra–Slávia Napajedla 1984 Válek František ŠO Brumov-Bylnice 1869 1
2008/2009 6 ŠO Fatra–Slávia Napajedla 1984 Omelka Roman ŠK Staré Město D 2063 0
2008/2009 5 ŠO Fatra–Slávia Napajedla 1984 Ambros Zdenek TJ Gumárny Zubří 1965 1
2008/2009 4 ŠO Fatra–Slávia Napajedla 1984 Gabriel Adam SK Boršice A 2000 0
2008/2009 3 ŠO Fatra–Slávia Napajedla 1984 Slížek Josef ŠO Sokol Bystřička 2012 ½
2007/2008 11 ŠO Fatra-Slavia Napajedla 2012 Rafaja Marek MKS Holešov B 2020 0
2007/2008 10 ŠO Fatra-Slavia Napajedla 2012 Břoušek Jiří CHESSMONT Rožnov p.R. 2042 1
2007/2008 9 ŠO Fatra-Slavia Napajedla 2012 Butula Miroslav Slavia Kroměříž B 2012 ½
2007/2008 8 ŠO Fatra-Slavia Napajedla 2012 Válek František ŠO Brumov Bylnice 1877 ½
2007/2008 7 ŠO Fatra-Slavia Napajedla 2012 Balážec Ludovít ŠK Zlín C 2057 0
2007/2008 6 ŠO Fatra-Slavia Napajedla 2012 Horsák Jan ŠK Staré Město D 1957 1
2007/2008 5 ŠO Fatra-Slavia Napajedla 2012 Dvouletý Tomáš Loko Uherský Ostroh 1859 0
2007/2008 3 ŠO Fatra-Slavia Napajedla 2012 Kozák Petr TJ Sokol Postoupky 2138 0
2007/2008 1 ŠO Fatra-Slavia Napajedla 2012 Šmíd Jan ŠK Staré Město E 1965 1
2006/2007 11 Fatra-Slavia Napajedla 2002 Šmíd Jan ŠK Staré Město E 1827 1
2006/2007 10 Fatra-Slavia Napajedla 2002 Dvouletý Pavel ŠK Staré Město C 1956 0
2006/2007 9 Fatra-Slavia Napajedla 2002 Veselý Miroslav ŠK Zlin D 2008 ½
2006/2007 7 Fatra-Slavia Napajedla 2002 Břoušek Jiří TJ Rožnov pod Radh. 2034 ½
2006/2007 6 Fatra-Slavia Napajedla 2002 Burda Josef ŠK Staré Město D 2065 1
2006/2007 5 Fatra-Slavia Napajedla 2002 Kašík Jiří Slavia Kroměříž C 2020 ½
2006/2007 4 Fatra-Slavia Napajedla 2002 Zicháček Libor MKS Holešov B 2034 1
2006/2007 3 Fatra-Slavia Napajedla 2002 Růčka Alois TJ Sokol Hutisko-Solanec 1914 1
2006/2007 2 Fatra-Slavia Napajedla 2002 Parák Dominik ŠK Zbrojovka Vsetín 2148 0
2006/2007 1 Fatra-Slavia Napajedla 2002 Dvouletý Tomáš TJ Loko Uh. Ostroh 1794 0