Hráč Rosinský Pavel

Rosinský Pavel

User Pic
Jméno: Rosinský Pavel
Oddíl: Tatra Kopřivnice
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1986
Elo mezinárodní: 2000
ID: 1132
FIDE ID: 324566
Rok narození: 1965
Třída trenéra: 4
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 1997 1986 Gajda Rostislav ŠK Slavoj Poruba "D" 1695 1725 1 soutěž
2019/2020 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2010 1996 Tvrdý Petr TJ Sokol Dobrá 1886 1885 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2015 1996 Mavrev David BSŠ Frýdek-Místek D 1809 1809 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2012 1996 Pekárek Aleš ŠK Slavia Orlová C 1932 1896 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2012 1995 Broskevič Lumír ŠK Šenov B 1709 1648 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2013 1995 Švec Vlastimil ŠKTP Hrabyně 1582 1854 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2003 1995 Melecký Jaroslav ŠK TJ Dolní Benešov A 1942 1948 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2010 1995 Brezík Petr Rychvaldský spolek šachový 1945 A 1742 1717 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 2012 1996 Papán Cyril TJ Nový Jičín "A" 1943 1939 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 2012 1996 Pindjak Michal TJ Fulnek 1769 1773 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 2013 1995 Zelenka Pavel TJ Mořkov "A" 1734 1728 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 2003 1995 Tkadleček Petr TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 1771 1729 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 2003 1995 Neuwirth Jaroslav ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1494 1659 1 soutěž
2018/2019 11 Tatra Kopřivnice A 2012 2030 Peterek Zbyněk TJ Ostrava C 1438 1456 1 soutěž
2018/2019 10 Tatra Kopřivnice A 2019 2030 Pazdziora Tadeusz SK Stonava 1728 1760 ½ soutěž
2018/2019 8 Tatra Kopřivnice A 2040 2030 Vícha Martin Slezan Opava B 2002 1975 0 soutěž
2018/2019 7 Tatra Kopřivnice A 2040 2030 Dobeš Luděk ŠK Slavoj Poruba D 2023 2011 0 soutěž
2018/2019 6 Tatra Kopřivnice A 2041 2030 Ondrejka Pavel ŠK Bruntál 0 1913 0 soutěž
2018/2019 5 Tatra Kopřivnice A 2041 2030 Dušek Libor Baník Havířov B 1824 1840 1 soutěž
2018/2019 3 Tatra Kopřivnice A 2047 2037 Kučera Tomáš ŠK TJ Dolní Benešov A 1615 1735 ½ soutěž
2018/2019 2 Tatra Kopřivnice A 2047 2037 Geffert Michal ŠK Šenov A 1877 1888 ½ soutěž
2018/2019 1 Tatra Kopřivnice A 2050 2037 Novák Jiří SK Slavia Orlová C 1875 1939 ½ soutěž
2018/2019 11 TJ Nový Jičín A 2019 2030 Albertovič Lukáš ŠK Slavoj Poruba E 1891 1910 ½ soutěž
2018/2019 7 TJ Nový Jičín A 2041 2030 Vrobel Jaromír TJ Fulnek 1705 1736 ½ soutěž
2018/2019 6 TJ Nový Jičín A 2041 2030 Hanko František TJ Mořkov A 1724 1717 1 soutěž
2018/2019 4 TJ Nový Jičín A 2039 2037 Šindler Václav TJ Frenštát pod Radhoštěm 1586 1659 1 soutěž
2018/2019 2 TJ Nový Jičín A 2047 2037 Jaroš Bohumil ŠK Ostrava-Jih A 1837 1837 1 soutěž
2018/2019 1 TJ Nový Jičín A 2050 2037 Cyroň Karel ŠK Hošťálkovice 1692 1733 1 soutěž
2017/2018 11 Tatra Kopřivnice A 2018 2022 Mičulka Petr ŠK Slavoj Poruba C 2045 2026 ½ soutěž
2017/2018 10 Tatra Kopřivnice A 2013 2022 Bělka Lubomír ŠK TJ Dolní Benešov B 1891 1938 1 soutěž
2017/2018 9 Tatra Kopřivnice A 2013 2022 Geffert Michal ŠK Šenov A 1889 1897 ½ soutěž
2017/2018 6 Tatra Kopřivnice A 2028 2022 Pistovčáková Aneta Slezan Opava B 1783 1836 ½ soutěž
2017/2018 5 Tatra Kopřivnice A 2028 2022 Gruszka Aleš SK Slavia Orlová C 1664 1653 1 soutěž
2017/2018 4 Tatra Kopřivnice A 2013 2022 Bednarz Valdemar SK Stonava 1936 1935 1 soutěž
2017/2018 3 Tatra Kopřivnice A 2013 2022 Hrabal Roman ŠK Bruntál 1801 1831 1 soutěž
2017/2018 2 Tatra Kopřivnice A 2013 2022 Kopec Ladislav TJ Ostrava C 1780 1684 1 soutěž
2017/2018 1 Tatra Kopřivnice A 2015 2011 Novák Jiří SK Slavia Orlová B 1964 1985 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 2013 2022 Zelenka Milan TJ Mořkov A 2072 2089 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 2020 2022 Šerek Ondřej TJ Fulnek 1646 1699 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 2020 2022 Holík Jiří TJ Frenštát pod Radhoštěm 2061 2023 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 2028 2022 Dobrovolský Ladislav ŠK Slavoj Poruba D 2286 2265 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 2013 2022 Chrostek Lukáš TJ Ostrava D 1902 1903 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 2013 2022 Štefaník Marek ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1653 1623 1 soutěž
2015/2016 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2019 2007 Slaný Jiří ŠK Hošťálkovice 1000 1 soutěž
2015/2016 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2019 2007 Jarolím Jan Slavoj Poruba "D" 1945 1947 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2019 2007 Repák Jan TJ Ostrava "C" 1705 1686 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2019 2007 Kusák Lubomír TJ Mariánské Hory "A" 1701 1718 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2019 2007 Kotlář Jarmil ŠK Šenov "B" 1907 1893 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2019 2007 Černoch Václav TJ Mořkov "A" 1646 1729 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2019 2007 Diviš Jan SK Petřvald 1623 1623 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2019 2007 Šindler Václav TJ Frenštát p/R "A" 1640 1744 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2019 2007 Mutina Antonín TJ VOKD Poruba 1784 1892 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2019 2007 Novotný Jaroslav ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1653 1717 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2019 2007 Vágner Ladislav TJ Nový Jičín "A" 1933 1932 0 soutěž
2015/2016 11 ŠK Šenov "A" 2019 2007 Bulawa Marek Baník Havířov "B" 1956 1963 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK Šenov "A" 2019 2007 Havelka Ondřej Sokol Dobrá 1911 1863 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Šenov "A" 2019 2007 Oborný Lubor Slavoj Poruba "C" 1933 1938 ½ soutěž
2014/2015 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 2044 2017 Halamíček Robert TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 1827 1 soutěž
2014/2015 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 2044 2017 Škrle Vladimír TJ Mariánské Hory "B" 1824 1849 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 2044 2017 Pohludka Ondřej ŠK Šenov "A" 2002 1990 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 2044 2017 Zelenka Pavel TJ Mořkov "A" 1871 1871 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 2044 2017 Týn Ondřej TJ Ostrava "C" 1897 1901 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 2044 2017 Jarolím Jan Slavoj Poruba "D" 1896 1889 1 soutěž
2014/2015 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2044 2017 Lepík Jaroslav BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1870 1871 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2044 2017 Kubačák Lubomír TJ Mariánské Hory "A" 2030 2024 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2044 2017 Lorenz Bohumír Orel Opava "A" 1904 1931 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2044 2017 Máj Svatopluk Sokol Vrbno p/P 1984 1988 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2044 2017 Albertovič Lukáš Slavoj Poruba "C" 1935 1942 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2044 2017 Gil Karel Baník Havířov "B" 1869 1868 0 soutěž
2014/2015 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2044 2017 Miturová Magdaléna Slavoj Český Těšín 2107 2071 0 soutěž
2014/2015 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2044 2017 Šnyta Zdeněk ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2081 2081 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2044 2017 Poláček Michal TJ Ostrava "B" 2018 2033 ½ soutěž
2013/2014 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnive "A" 2034 2027 Šima František TJ Fulnek "A" 1703 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnive "A" 2034 2027 Pohludka Ondřej ŠK Šenov "A" 1991 1936 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnive "A" 2034 2027 Mička Norbert TJ Mořkov "A" 1767 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnive "A" 2034 2027 Raiman Tom VOKD Poruba "C" 1774 0 soutěž
2013/2014 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnive "A" 2034 2027 Sládeček Ivo TJ Studénka "A" 1882 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnive "A" 2034 2027 Bíža Miroslav ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1864 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnive "A" 2034 2027 Kolařík Tomáš ŠK Hošťálkovice "A" 1717 1706 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnive "A" 2034 2027 Balogh Milan TJ Ostrava "C" 1882 1905 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnive "A" 2034 2027 Šimek Jiří TJ Nový Jičín "A" 2009 2014 ½ soutěž
2012/2013 11 Tatra Kopřivnice "A" 2072 2084 Didi Jan TJ Mariánské Hory "A" 2065 2054 ½ soutěž
2012/2013 10 Tatra Kopřivnice "A" 2072 2084 Zdražil Tomáš ŠK Bruntál "A" 2049 2072 1 soutěž
2012/2013 9 Tatra Kopřivnice "A" 2072 2084 Šnyta Zdeněk ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2081 2066 ½ soutěž
2012/2013 7 Tatra Kopřivnice "A" 2072 2084 Fargač Martin TŽ Třinec "C" 2069 2092 0 soutěž
2012/2013 5 Tatra Kopřivnice "A" 2072 2084 Záleský Karel Slezan Opava "B" 2137 2121 0 soutěž
2012/2013 4 Tatra Kopřivnice "A" 2072 2084 Chlevišťan Jakub VOKD Poruba "B" 2103 2126 ½ soutěž
2012/2013 3 Tatra Kopřivnice "A" 2072 2084 Szotkowski Jakub ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 2131 2179 0 soutěž
2012/2013 2 Tatra Kopřivnice "A" 2072 2084 Tomeček Jan Baník Havířov "B" 2189 2200 1 soutěž
2012/2013 10 TJ Nový Jičín "A" 2072 2084 Píša Vladimír ŠK Hošťálkovice "A" 1966 1980 0 soutěž
2012/2013 9 TJ Nový Jičín "A" 2072 2084 Snopek Jiří TJ Mariánské Hory "B" 1920 1850 ½ soutěž
2012/2013 6 TJ Nový Jičín "A" 2072 2084 Zelenka Milan TJ Mořkov "A" 2109 2118 0 soutěž
2012/2013 5 TJ Nový Jičín "A" 2072 2084 Mačejovský Igor VOKD Poruba "C" 2000 1988 1 soutěž
2012/2013 4 TJ Nový Jičín "A" 2072 2084 Tkadlec Miloslav T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 2100 2086 1 soutěž
2012/2013 2 TJ Nový Jičín "A" 2072 2084 Poláček Michal TJ Ostrava "B" 1991 2018 ½ soutěž
2012/2013 1 TJ Nový Jičín "A" 2072 2084 Omamík Pavel TJ Studénka "A" 2076 2035 0 soutěž
2011/2012 10 Tatra Kopřivnice 2067 2081 Bulava Petr Baník Havířov A 2063 2053 ½ soutěž
2011/2012 7 Tatra Kopřivnice 2067 2081 Černín Radim KVS EKODIVIZE Opava 2269 2283 ½ soutěž
2011/2012 6 Tatra Kopřivnice 2067 2081 Macíček Jan BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2119 2118 ½ soutěž
2011/2012 5 Tatra Kopřivnice 2067 2081 Válek Milan Sokol Dobrá 2087 2010 ½ soutěž
2011/2012 4 Tatra Kopřivnice 2067 2081 Karhánek Pavel TJ VOKD Poruba 2155 2218 0 soutěž
2011/2012 3 Tatra Kopřivnice 2067 2081 Sikorová Olga TŽ Třinec 2276 2287 ½ soutěž
2011/2012 2 Tatra Kopřivnice 2067 2081 Kopec Ladislav Mittal Ostrava 2166 2169 ½ soutěž
2011/2012 1 Tatra Kopřivnice 2067 2081 Melecký Jaroslav MSA Dolní Benešov 2006 2020 ½ soutěž
2010/2011 11 Tatra Kopřivnice "A" 2058 Kubeczka Aleš Slovan Havířov "A" 1929 0 soutěž
2010/2011 10 Tatra Kopřivnice "A" 2058 Vícha Martin Slezan Opava "B" 1914 1 soutěž
2010/2011 9 Tatra Kopřivnice "A" 2058 Schoupal Edvard TŽ Třinec "D" 1922 1 soutěž
2010/2011 6 Tatra Kopřivnice "A" 2058 Orel Opava "A" 1 soutěž
2010/2011 5 Tatra Kopřivnice "A" 2058 Miketa Jiří MSA Dolní Benešov "B" 1857 1 soutěž
2010/2011 4 Tatra Kopřivnice "A" 2058 Václavík Martin VOKD Poruba "B" 2167 1 soutěž
2010/2011 3 Tatra Kopřivnice "A" 2058 Matějka František SK Slavia Orlová "B" 1872 1 soutěž
2010/2011 2 Tatra Kopřivnice "A" 2058 Kaňok Jan Mittal Ostrava "C" 2017 ½ soutěž
2010/2011 1 Tatra Kopřivnice "A" 2058 Podlesný Petr Baník Havířov "B" 1980 1 soutěž
2010/2011 6 Tatra Kopřivnice "B" 2058 Černoch Petr TJ Mořkov "B" 1652 1 soutěž
2010/2011 4 Tatra Kopřivnice "B" 2058 Kondula Dominik VOKD Poruba "C" 1916 1 soutěž
2010/2011 2 Tatra Kopřivnice "B" 2058 Folta František TJ Nový Jičín "A" 1863 1 soutěž
2009/2010 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2028 Kriebel Rudolf MSA Dolní Benešov C 1917 1 soutěž
2009/2010 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2028 Peťovský Ľudovít Slezan Opava B 1806 1 soutěž
2009/2010 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2028 Geffert Michal ŠK Šenov A 1949 ½ soutěž
2009/2010 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2028 Bělka Lubomír MSA Dolní Benešov B 2000 1 soutěž
2009/2010 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2028 Pavelek Karel KVS EKODIVIZE Opava 2146 1 soutěž
2009/2010 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2028 Kopta Jiří SK Slavia Orlová B 2004 ½ soutěž
2009/2010 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2028 Bayer Vlastimil Mittal Ostrava C 1843 1 soutěž
2009/2010 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 2028 Jamka Josef ŠK Petřvald 1816 ½ soutěž
2009/2010 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 2028 Třetina Zdeněk VOKD Poruba C 1771 ½ soutěž
2009/2010 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 2028 Vágner Ladislav Vagonka Studénka 2052 ½ soutěž
2009/2010 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 2028 Růčka Alois TJ Frenštát 1915 1 soutěž
2009/2010 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 2028 Novotný Jaroslav ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1720 1 soutěž
2009/2010 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 2028 Šplíchal Stanislav TJ Mariánské Hory B 2225 ½ soutěž
2008/2009 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2030 Kořínková Gabriela ŠK Svinov "B" 1733 1 soutěž
2008/2009 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2030 Osladil Jaroslav Vagonka Studénka "A" 1786 ½ soutěž
2008/2009 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2030 Bobek Jan TJ Nový Jičín "A" 1632 1 soutěž
2008/2009 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2030 Přikryl Stanislav TJ Fulnek "A" 1750 ½ soutěž
2008/2009 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2030 Macháč Antonín TJ Mořkov "B" 1687 1 soutěž
2008/2009 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2030 Zeman Bořivoj ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1770 1 soutěž
2008/2009 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2030 Vícha Marek VOKD Poruba "C" 1949 ½ soutěž
2008/2009 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2030 Pšenička Pavel Mittal Ostrava "D" 1832 1 soutěž
2008/2009 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2030 Tománek Marek ŠK Petřvald u NJ "A" 1808 1 soutěž
2006/2007 11 ŠK ASK Kopřivnice "A" 2037 Stračánek Vladimír Slavoj Poruba "C" 1941 1 soutěž
2006/2007 10 ŠK ASK Kopřivnice "A" 2037 Peřík Alois ŠK Svinov "B" 1880 ½ soutěž
2006/2007 9 ŠK ASK Kopřivnice "A" 2037 Literák Jaromír T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1683 1 soutěž
2006/2007 7 ŠK ASK Kopřivnice "A" 2037 Vícha Marek VOKD Poruba "B" 1901 1 soutěž
2006/2007 6 ŠK ASK Kopřivnice "A" 2037 Londin Milan Vagónka Studénka "A" 1857 1 soutěž
2006/2007 4 ŠK ASK Kopřivnice "A" 2037 Drlík Jaroslav ŠK ASK Kopřivnice "B" 1779 1 soutěž
2006/2007 3 ŠK ASK Kopřivnice "A" 2037 Major Robert Mittal Ostrava "D" 1822 ½ soutěž
2006/2007 2 ŠK ASK Kopřivnice "A" 2037 Zátopek Oldřich TJ Nový Jičín "B" 1844 ½ soutěž
2006/2007 1 ŠK ASK Kopřivnice "A" 2037 Vícha Martin TJ Fulnek "A" 1890 1 soutěž
2006/2007 10 ŠK Šenov 2037 Míčka Jaroslav TJ Nový Jičín 1921 ½ soutěž
2006/2007 9 ŠK Šenov 2037 Kašík Josef Sokol Jakartovice 1775 1 soutěž
2006/2007 6 ŠK Šenov 2037 Mačejovský Igor VOKD Ostrava-Poruba 2024 ½ soutěž
2006/2007 5 ŠK Šenov 2037 Blecha Josef Sokol Fryčovice 1955 0 soutěž
2006/2007 1 ŠK Šenov 2037 Bělka Lubomír MSA Dolní Benešov B 1956 ½ soutěž
2005/2006 11 ŠK ASK Kopřivnice "A" 2046 Snopek Jiří ŠK Svinov "B" 1911 ½ soutěž
2005/2006 10 ŠK ASK Kopřivnice "A" 2046 Chlevišťan Jakub VOKD Poruba "B" 2074 ½ soutěž
2005/2006 6 ŠK ASK Kopřivnice "A" 2046 Šipl František VOKD Poruba "C" 1967 ½ soutěž
2005/2006 3 ŠK ASK Kopřivnice "A" 2046 Omamík Pavel Vagonka Studénka "A" 2033 ½ soutěž
2005/2006 2 ŠK ASK Kopřivnice "A" 2046 Papán Cyril TJ Nový Jičín "A" 2075 ½ soutěž
2005/2006 1 ŠK ASK Kopřivnice "A" 2046 Besta Miroslav ŠK Petřvald u NJ "A" 1771 1 soutěž
2005/2006 11 ŠK Šenov A 2046 Pavelek Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek C 1719 ½ soutěž
2005/2006 9 ŠK Šenov A 2046 Canibal Jaromír Jakl Karviná B 1861 ½ soutěž
2005/2006 8 ŠK Šenov A 2046 Daříček Vítězslav Lokomotiva Krnov 1846 ½ soutěž
2005/2006 6 ŠK Šenov A 2046 Chlevišťan Jakub VOKD Poruba A 2074 0 soutěž
2005/2006 5 ŠK Šenov A 2046 Zdražil Tomáš Slavoj Bruntál A 1964 0 soutěž
2005/2006 4 ŠK Šenov A 2046 Šnyta Zdeněk TJ Mořkov A 2054 ½ soutěž
2005/2006 3 ŠK Šenov A 2046 Sieber Martin ŠK Svinov A 2064 ½ soutěž
2004/2005 11 ASK Kopřivnice B" 2021 Kotlář Jarmil ŠK Šenov A" 1884 ½ soutěž
2004/2005 7 ASK Kopřivnice B" 2021 Adámek Stanislav VOKD Poruba B" 1602 1 soutěž
2004/2005 4 ASK Kopřivnice B" 2021 Petrovský Jan DP Ostrava A" 1829 1 soutěž
2004/2005 2 ASK Kopřivnice B" 2021 Marek Roman TJ Frenštát A" 1729 1 soutěž
2004/2005 1 ASK Kopřivnice B" 2021 Kutěj Jan VOKD Poruba C" 1781 1 soutěž
2004/2005 10 ŠK ASK Kopřivnice 2021 Fiřt Stanislav IPM COLOR Ostrava 2353 0 soutěž
2004/2005 8 ŠK ASK Kopřivnice 2046 Borovička Bohumil TJ Mořkov A 2047 ½ soutěž
2004/2005 6 ŠK ASK Kopřivnice 2021 Hrtánek Jiří ŠK Svinov A 2212 1 soutěž
2004/2005 5 ŠK ASK Kopřivnice 2021 Weissmann Lukáš TJ Sokol Dobrá B 2169 ½ soutěž
2004/2005 4 ŠK ASK Kopřivnice 2021 Szotek Josef TJ Jakl Karviná B 2029 1 soutěž
2004/2005 3 ŠK ASK Kopřivnice 2021 Karhánek Pavel Ritmus Ostrava 2216 0 soutěž
2003/2004 11 Tatra Kopřivnice 2042 Plinta Emil ŠK Stonava A" 2201 0 soutěž
2003/2004 10 Tatra Kopřivnice 2042 Caletka Radomír Slezan Opava C" 2124 ½ soutěž
2003/2004 9 Tatra Kopřivnice 2042 Kubačák Lubomír ŠK Svinov A" 2060 ½ soutěž
2003/2004 5 Tatra Kopřivnice 2042 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá A" 2160 0 soutěž
2003/2004 4 Tatra Kopřivnice 2042 Plasgura Petr Frýdek-Místek B" 2193 0 soutěž
2003/2004 3 Tatra Kopřivnice 2042 Dobeš Luděk VOKD Poruba A" 2149 0 soutěž
2003/2004 2 Tatra Kopřivnice 2042 Hrbáček Miroslav Lokomotiva Krnov 1952 ½ soutěž
2003/2004 1 Tatra Kopřivnice 2042 Vitásek Jan MSA Dolní Benešov 2102 ½ soutěž
2003/2004 11 ŠK Šenov 2042 Kubačák Lubomír ŠK Svinov 2060 ½ soutěž
2003/2004 10 ŠK Šenov 2042 Slavinský Rostislav TJ Nový Jičín 2063 0 soutěž
2003/2004 6 ŠK Šenov 2042 Borovička Bohumil Vagónka Studénka 2065 ½ soutěž
2003/2004 5 ŠK Šenov 2042 Bříza Jiří Kopřivnice 2069 ½ soutěž
2003/2004 3 ŠK Šenov 2042 Hlubina Pavel VOKD Poruba 2067 1 soutěž
2003/2004 1 ŠK Šenov 2042 Jaroš Bohumil NH Ostrava 2084 0 soutěž