Hráč Frýbort Pavel

Frýbort Pavel

User Pic
Jméno: Frýbort Pavel
Oddíl: SK Boršice
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1801
Elo mezinárodní: 1777
ID: 2830
FIDE ID: 336394
Rok narození: 1949
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 2 B SK Boršice A 1777 1801 Běhunčík Josef ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2029 2000 0
2018/2019 2 B SK Boršice B 1777 1801 Burda Josef ŠK Staré Město E 1843 1854 0
2018/2019 1 B SK Boršice B 1777 1801 Krajcar Pavel ŠK Holešov B 0 1742 ½
2017/2018 11 Č SK Boršice B 1777 1798 Kostka Michal Slavia Kroměříž D 1721 1750 ½
2017/2018 10 B SK Boršice B 1777 1798 Blaha Bohuslav ŠK Staré Město E 1820 1748 1
2017/2018 9 Č SK Boršice B 1794 1798 Trávníček Kryštof Mikuláš ŠO Kunovice B 1850 1822 1
2017/2018 7 Č SK Boršice B 1799 1798 Vaňhara Petr TJ Bojkovice 1716 1704 1
2017/2018 6 B SK Boršice B 1799 1798 Richvalský Patrik ŠK Zlín-Malenovice A 1569 1547 1
2017/2018 5 B SK Boršice B 1777 1798 Štefek Jan Sokol Postoupky B 1599 1652 1
2017/2018 3 B SK Boršice B 1777 1798 Šumšal Václav ŠK Dolní Němčí A 1845 1864 0
2017/2018 8 Č SK Boršice A 1794 1798 Suchánek Kryštof ŠK Zlín B 1722 1748 0
2017/2018 7 B SK Boršice A 1794 1798 Doležal Karel ŠO TJ Sokol Francova Lhota 1977 1974 0
2017/2018 6 Č SK Boršice A 1799 1798 Vančura Jakub Sokol Postoupky A 1626 1748 ½
2017/2018 2 Č SK Boršice A 1777 1798 Kostka Michal Slavia Kroměříž C 1719 1750 0
2016/2017 11 B SK Boršice B 1851 1891 Vaňhara Petr TJ Bojkovice 1776 1736 0
2016/2017 10 Č SK Boršice B 1851 1891 Holub Stanislav ŠK Zlín-Malenovice A 1902 1979 0
2016/2017 8 Č SK Boršice B 1851 1891 Kostka Michal Slavia Kroměříž D 1668 0
2016/2017 7 B SK Boršice B 1851 1891 Prachař Mojmír ŠO TJ Zborovice A 1875 ½
2016/2017 5 B SK Boršice B 1851 1891 Štefek Jan Sokol Postoupky B 1573 1614 0
2016/2017 4 Č SK Boršice B 1851 1891 Beil Martin ŠO Kunovice A 2166 2174 0
2016/2017 3 Č SK Boršice B 1851 1891 Štefaník Richard ŠK Staré Město E 1816 1894 ½
2016/2017 2 B SK Boršice B 1851 1891 Zpěváková Kateřina TJ Spartak Uherský Brod 1924 1874 ½
2016/2017 1 Č SK Boršice B 1851 1891 Kolomazník Ladislav TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1589 1699 1
2016/2017 11 B SK Boršice A 1851 1891 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov A 1801 1794 ½
2016/2017 9 B SK Boršice A 1851 1891 Palica Jiří ŠK Zlín B 1927 1978 0
2016/2017 8 Č SK Boršice A 1851 1891 Kašík Miroslav Slavia Kroměříž C 1930 1951 0
2016/2017 6 Č SK Boršice A 1851 1891 Kozojed Vlastislav TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1889 1892 ½
2016/2017 5 B SK Boršice A 1851 1891 Trčálek David ŠK Zbrojovka Vsetín B 1664 1738 0
2016/2017 4 Č SK Boršice A 1851 1891 Kubačák Lubomír ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2026 2032 ½
2016/2017 2 B SK Boršice A 1851 1891 Prachař Mojmír ŠK Holešov A 1875 1
2016/2017 1 Č SK Boršice A 1851 1891 Sedlačík Martin ŠK Staré Město C 1801 1809 ½
2015/2016 11 B SK Boršice A 1851 1891 Mazoch Jiří Slavia Kroměříž C 1976 1976 ½
2015/2016 10 Č SK Boršice A 1851 1891 Blaha Petr ŠK Staré Město C 2032 2030 0
2015/2016 9 B SK Boršice A 1851 1891 Vymětal Milan ŠK Holešov A 1905 1928 0
2015/2016 8 Č SK Boršice A 1851 1891 Gazda Petr Šachový oddíl TJ Francova Lhota A 1954 1935 0
2015/2016 7 B SK Boršice A 1851 1891 Stojan František ŠK Zlín B 1811 1808 0
2015/2016 6 Č SK Boršice A 1851 1891 Kozojed Vlastislav Fatra-Slavia Napajedla A 1889 1892 1
2015/2016 5 B SK Boršice A 1851 1891 Mrkus František ŠK Staré Město D 1842 1850 0
2015/2016 4 Č SK Boršice A 1851 1891 Opluštil David Sokol Postoupky B 1616 1716 ½
2015/2016 3 B SK Boršice A 1851 1891 Javora Stanislav ŠK Zlín-Malenovice, z.s. A 1728 1751 1
2015/2016 2 Č SK Boršice A 1851 1891 Jurča Marek ŠK Zbrojovka Vsetín B 1881 1953 ½
2015/2016 1 B SK Boršice A 1851 1891 Ambros Zdenek CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 1833 1796 ½
2015/2016 9 Č SK Boršice B 1851 1891 Prachař Mojmír ŠO TJ Zborovice A 1875 ½
2015/2016 8 B SK Boršice B 1851 1891 Vaňhara Petr TJ Bojkovice 1776 1736 ½
2015/2016 6 B SK Boršice B 1851 1891 Staňa Marek TJ Vlčnov A 1942 2015 0
2015/2016 5 Č SK Boršice B 1851 1891 Stuchlý Radim ŠK Staré Město E 1936 1933 1
2015/2016 4 B SK Boršice B 1851 1891 Hlavička Roman Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1687 1
2015/2016 3 Č SK Boršice B 1851 1891 Čechál Martin TJ Dolní Němčí A 1960 2035 ½
2015/2016 2 B SK Boršice B 1851 1891 Šantora Jiří Slavia Kroměříž D 1833 1822 0
2015/2016 1 B SK Boršice B 1851 1891 Sedláček Roman Fatra-Slavia Napajedla B 1721 1460 1
2014/2015 11 Č SK Boršice B 1853 1866 Bařina Vít TJ Vlčnov A 1666 1
2014/2015 10 B SK Boršice B 1853 1866 Trubačík Josef ŠK Staré Město F 1872 1
2014/2015 9 Č SK Boršice B 1853 1866 Knotek Josef ŠK Staré Město E 1921 1956 1
2014/2015 8 B SK Boršice B 1853 1866 Kolouch Jiří TJ Bojkovice A 1883 1890 1
2014/2015 7 Č SK Boršice B 1853 1866 Zicháček Libor ŠK Holešov A 2077 2041 ½
2014/2015 6 B SK Boršice B 1853 1866 Krajíček Miroslav Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1937 ½
2014/2015 5 Č SK Boršice B 1853 1866 Petřík Petr ŠO TJ Zborovice A 2023 2065 0
2014/2015 4 B SK Boršice B 1853 1866 Kozojed Vlastislav TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1927 1942 1
2014/2015 3 Č SK Boršice B 1853 1866 Pálka Bronislav Spartak Uherský Brod 1913 1905 ½
2014/2015 1 Č SK Boršice B 1853 1866 Čechál Martin TJ Dolní Němčí A 1960 2042 0
2014/2015 11 Č SK Boršice A 1853 1866 Pečiva Ervín TJ Sokol Valašská Bystřice A 1735 1
2014/2015 9 Č SK Boršice A 1853 1866 Krejčiřík Radim TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 1928 1919 ½
2014/2015 8 B SK Boršice A 1853 1866 Navrátil Marek Slavia Kroměříž C 1848 1903 0
2014/2015 7 Č SK Boršice A 1853 1866 Studený Radovan ŠK Staré Město C 2076 2080 0
2014/2015 6 B SK Boršice A 1853 1866 Zavadil Filip Sokol Postoupky B 1493 1519 1
2014/2015 5 B SK Boršice A 1853 1866 Kořenek Josef Šachový oddíl TJ Francova Lhota 1463 1
2014/2015 4 Č SK Boršice A 1853 1866 Tomek Josef ŠK Zlínterm Zlín A 1876 0
2014/2015 3 B SK Boršice A 1853 1866 Štefanko Igor CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 1845 1804 ½
2014/2015 2 Č SK Boršice A 1853 1866 Stuchlý Radim ŠK Staré Město D 1945 1933 ½
2014/2015 1 B SK Boršice A 1853 1866 Krejča Jakub Sokol Hošťálková A 1887 1923 ½
2013/2014 11 B SK Boršice A 1826 1855 Šmíd Jan ŠK Staré Město C 1887 1894 ½
2013/2014 10 Č SK Boršice A 1826 1855 Zajíček Petr ŠK Zbrojovka Vsetín A 1985 2021 1
2013/2014 7 B SK Boršice A 1826 1855 Petr Zdeněk ŠK Holešov A 1704 ½
2013/2014 4 Č SK Boršice A 1826 1855 Daněk Ivan TJ Gumárny Zubří 1897 1897 ½
2013/2014 11 B SK Boršice B 1826 1855 Kolouch Jiří TJ Bojkovice A 1883 1883 1
2013/2014 10 Č SK Boršice B 1826 1855 Studený Radovan ŠK Staré Město E 2100 2105 1
2013/2014 9 B SK Boršice B 1826 1855 Podškubka Ondřej TJ Vlčnov A 1643 ½
2013/2014 8 Č SK Boršice B 1826 1855 Phamová Xuan Mai ŠK Zlín D 1785 1906 0
2013/2014 7 B SK Boršice B 1826 1855 Krajsa Ivan Spartak Uherský Brod 1958 2010 ½
2013/2014 6 Č SK Boršice B 1826 1855 Sas Roman ŠO TJ Zborovice A 1852 0
2013/2014 5 B SK Boršice B 1826 1855 Krča Milan ŠK Staré Město F 2042 2026 1
2013/2014 4 Č SK Boršice B 1826 1855 Tomek Josef TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1885 0
2013/2014 3 B SK Boršice B 1826 1855 Kašík Jiří Slavia Kroměříž D 2005 2029 0
2013/2014 2 Č SK Boršice B 1826 1855 Dvouletý Tomáš TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1806 1845 0
2013/2014 1 B SK Boršice B 1826 1855 Kadlček Petr TJ Dolní Němčí A 1682 1
2012/2013 10 B SK Boršice C 1841 1846 Kolouch Jiří TJ Bojkovice A 1883 1883 1
2012/2013 9 Č SK Boršice C 1841 1846 Trubačík Josef ŠK Staré Město F 1880 1
2012/2013 8 B SK Boršice C 1841 1846 Petrželka Josef TJ Polešovice 2253 2261 0
2012/2013 7 Č SK Boršice C 1841 1846 Churý Petr KK-ŠK Osvětimany 1782 1774 1
2012/2013 6 B SK Boršice C 1841 1846 Daněk Libor TJ Sokol Postoupky B 2084 2020 0
2012/2013 5 Č SK Boršice C 1841 1846 Krajsa Ivan Spartak Uherský Brod 1958 1999 0
2012/2013 4 B SK Boršice C 1841 1846 Nezdařil Miroslav ŠO TJ Zborovice A 1823 ½
2012/2013 3 Č SK Boršice C 1841 1846 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov A 1805 1769 ½
2012/2013 2 B SK Boršice C 1841 1846 Bačák Petr Slavia Kroměříž D 2018 2017 0
2012/2013 9 Č SK Boršice A 1841 1846 Ambros Zdenek CHESSMONT Rožnov p.R. A 1892 1886 ½
2012/2013 4 Č SK Boršice A 1841 1846 Krejča Jakub TJ Sokol Hošťálková A 1798 1858 0
2012/2013 2 Č SK Boršice A 1841 1846 Chutný Tomáš ŠK Holešov A 1810 1
2011/2012 10 B SK Boršice B 1832 1814 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město E 1678 1802 1
2011/2012 9 Č SK Boršice B 1832 1814 Palica Jiří ŠK Zlín D 1950 1
2011/2012 10 Č SK Boršice C 1832 1814 Kolouch Jiří TJ Bojkovice A 1882 1
2011/2012 9 Č SK Boršice C 1832 1814 Palášek Jan TJ Sokol Postoupky B 1711 1775 ½
2011/2012 8 B SK Boršice C 1832 1814 Krajsa Ivan Spartak Uherský Brod 1958 1990 0
2011/2012 7 Č SK Boršice C 1832 1814 Kunc Miroslav TJ FS Napajedla B 2094 2136 1
2011/2012 6 B SK Boršice C 1832 1814 Kašík Jiří Slavia Kroměříž C 2010 2016 0
2011/2012 5 Č SK Boršice C 1832 1814 Světinský Antonín TJ Dolní Němčí 1908 1
2011/2012 4 B SK Boršice C 1832 1814 Esterka Jan TJ Vlčnov B 1839 ½
2011/2012 3 Č SK Boršice C 1832 1814 Firych Miroslav ŠO TJ Zborovice A 2028 2102 0
2011/2012 2 B SK Boršice C 1832 1814 Trubačík Josef ŠK Staré Město F 1853 0
2010/2011 11 B SK Boršice C 1835 Moštěk Jan TJ Vlčnov A 1788 1
2010/2011 10 Č SK Boršice C 1835 Svítek Jiří ZLÍNTERM Zlín A 2060 0
2010/2011 9 B SK Boršice C 1835 Vránová Zdeňka Slavia Kroměříž C 1991 1
2010/2011 8 Č SK Boršice C 1835 Kadlec Pavel ŠO Kunovice A 1878 0
2010/2011 7 B SK Boršice C 1835 Palášek Jan TJ Sokol Postoupky B 1772 0
2010/2011 6 Č SK Boršice C 1835 Světinský Antonín TJ Dolní Němčí 1900 0
2010/2011 5 B SK Boršice C 1835 Náplava Jakub TJ Polešovice 1800 ½
2010/2011 4 Č SK Boršice C 1835 Rojar Libor TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1945 0
2010/2011 3 B SK Boršice C 1835 Mikulčík Josef TJ Bojkovice A 1857 0
2010/2011 2 Č SK Boršice C 1835 Sas Roman ŠO TJ Zborovice A 1835 ½
2010/2011 1 Č SK Boršice C 1835 Číhal František ŠK Staré Město F 1810 ½
2010/2011 2 B SK Boršice B 1835 Číhal František ŠK Staré Město D 1810 ½
2009/2010 11 B SK Borsice B 1814 Beneš Miroslav SK Zlin C 1986 1
2009/2010 10 Č SK Borsice B 1814 Jurča Marek TJ Sokol Franc. Lhota 1823 0
2009/2010 9 B SK Borsice B 1814 Vidlář Pavel SO Slavia-Fatra 1978 ½
2009/2010 8 Č SK Borsice B 1814 Burda Josef SK Stare Mesto E 1969 1
2009/2010 7 B SK Borsice B 1814 Dubovecký Josef SK Zlin D 1800 1
2009/2010 6 Č SK Borsice B 1814 Vymětal Milan MKS Holesov B 1970 0
2009/2010 5 Č SK Borsice B 1814 Břoušek Jiří CHESSMONT Roznov 2072 0
2009/2010 3 Č SK Borsice B 1814 Machalík Marek TJ Sokol Postoupky 1909 1
2009/2010 2 B SK Borsice B 1814 Šmíd Jan SK Stare Mesto D 1943 1
2009/2010 1 Č SK Borsice B 1814 Partyš Petr SK Borsice A 1969 0
2009/2010 10 Č TJ Polešovice 1814 Pálka Bronislav Spartak Uherský Brod 1479 ½
2009/2010 6 B TJ Polešovice 1814 Kucián Jaromír ŠO TJ Zborovice A 1697 0
2009/2010 2 B TJ Polešovice 1814 Konečný Otto TJ Lokom. Uherský Ostroh 1533 1
2008/2009 9 B TJ Polešovice 1813 Holík Miroslav TJ Mařatice 1637 1
2008/2009 6 B TJ Polešovice 1813 Palášek Jan TJ Sokol Postoupky C 1647 ½
2008/2009 5 Č TJ Polešovice 1813 Blaha Bohuslav ŠK Staré Město F 1828 ½
2008/2009 11 B SK Boršice B 1813 Bartas Pavel ŠO Fatra–Slávia Napajedla 1876 0
2008/2009 10 Č SK Boršice B 1813 Kašík Jiří Slavie Kroměříž B 2021 0
2008/2009 9 B SK Boršice B 1813 Šmíd Jan ŠK Staré Město E 1994 ½
2008/2009 6 B SK Boršice B 1813 Zicháček Libor MKS Holešov B 1991 0
2008/2009 5 Č SK Boršice B 1813 Hodovský Jiří ŠK Zlín D 2041 0
2008/2009 4 B SK Boršice B 1813 Častulík Libor ŠO Brumov-Bylnice 1685 1
2008/2009 3 Č SK Boršice B 1813 Knotek Josef ŠK Staré Město D 2071 ½
2008/2009 2 B SK Boršice B 1813 Velčovský Josef TJ Gumárny Zubří 1838 ½
2008/2009 1 Č SK Boršice B 1813 Volčík Luděk SK Boršice A 1960 ½
2007/2008 11 Č SK Boršice B 1826 Štefanko Igor ŠK Staré Město E 1887 ½
2007/2008 10 B SK Boršice B 1826 Zajíček Radek MKS Holešov B 1792 1
2007/2008 9 Č SK Boršice B 1826 Pagáč Jaroslav CHESSMONT Rožnov p.R. 1918 ½
2007/2008 8 B SK Boršice B 1826 Jánek Jiří Slavia Kroměříž B 1880 ½
2007/2008 5 Č SK Boršice B 1826 Burda Josef ŠK Staré Město D 1999 0
2007/2008 4 B SK Boršice B 1826 Kašpárek Radoslav ŠO Fatra-Slavia Napajedla 1744 1
2007/2008 3 B SK Boršice B 1826 Kašpárek Vít Loko Uherský Ostroh 1458 0
2007/2008 2 Č SK Boršice B 1826 Dvořák Petr TJ Sokol Postoupky 1744 ½
2007/2008 1 B SK Boršice B 1826 Šudoma Marek ŠK Zlín D 1827 0
2007/2008 11 B SK Boršice 1826 Stuchlý Radim ŠK Staré Město C 1979 0
2007/2008 7 B SK Boršice 1826 Vránová Zdeňka Slavia Kroměříž 2040 0
2006/2007 9 Č SK Boršice B 1835 Krajcar Pavel TJ Bystřice p.Hostýnem A 1729 0
2006/2007 7 Č SK Boršice B 1835 Sas Roman ŠO TJ Zborovice A 1808 0
2006/2007 6 B SK Boršice B 1835 Hurdes Josef TJ Polešovice 1815 ½
2006/2007 5 Č SK Boršice B 1835 Beil Martin TJ Sokol Postoupky A 2197 0
2006/2007 4 B SK Boršice B 1835 Urubčík Miroslav Spartak Uherský Brod 1927 0
2006/2007 3 B SK Boršice B 1835 Kašný Miroslav ŠK SK Zlín E 1794 ½
2006/2007 2 Č SK Boršice B 1835 Křek Pavel Sokol ORA SV Slavičín A 1982 1
2006/2007 1 B SK Boršice B 1835 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov B 1796 0
2006/2007 8 Č SK Boršice 1835 Fuchs Luděk ŠK DURAS BVK Brno B 2019 1
2005/2006 9 Č SK Boršice 1824 Strakáč Petr TJ Loko Uherský Ostroh 1973 0
2005/2006 8 B SK Boršice 1824 Svítek Jiří ŠK Zlín B 2069 0
2005/2006 5 Č SK Boršice 1824 Plšek Miroslav ŠK Staré Město B 2117 0
2005/2006 3 Č SK Boršice 1824 Hrabal Michal A64 MIPAP Grygov B 1786 1
2005/2006 10 B SK Boršice B 1824 Konečný Otto LOKO Uherský Ostroh B 1315 1
2005/2006 9 B SK Boršice B 1824 Prokopec Zdeněk TJ Sokol Postoupky 1771 ½
2005/2006 8 Č SK Boršice B 1824 Lukaštík David ŠK Staré Město E 1816 0
2005/2006 7 B SK Boršice B 1824 Burda Josef ŠK Staré Město D 1888 1
2005/2006 6 Č SK Boršice B 1824 Vlk Radek Spartak Uherský Brod 1778 1
2005/2006 5 B SK Boršice B 1824 Bartoš Karel TJ Vlčnov 1687 1
2005/2006 4 Č SK Boršice B 1824 Jánek Jiří Slavia Kroměříž C 1970 ½
2005/2006 3 B SK Boršice B 1824 Partyš Petr ŠK Staré Město C 2023 0
2005/2006 2 Č SK Boršice B 1824 Sas Roman ŠO TJ Zborovice 1823 1
2005/2006 1 B SK Boršice B 1824 Hlaváček Tomáš TJ Polešovice 1646 0
2004/2005 11 B SK Boršice 1848 Štencel Karel Slavia Kroměříž C 1754 0
2004/2005 9 B SK Boršice 1848 Šilar Ladislav TJ Lanškroun 1976 0
2004/2005 3 B SK Boršice 1848 Janál Vladimír ŠK Trinom Zlín B 2008 ½
2004/2005 2 Č SK Boršice 1848 Parák Dominik ŠK Zbrojovka Vsetín 2101 0
2004/2005 9 B Boršice B 1848 Ondrůšek Jan Vlčnov B 1768 1
2004/2005 8 Č Boršice B 1848 Burda Josef Mařatice A 1927 0
2004/2005 7 B Boršice B 1848 Vaňhara Petr Bojkovice A 1750 0
2004/2005 6 Č Boršice B 1848 Martinák Josef Kunovice ŠO 1835 1
2004/2005 5 B Boršice B 1848 Horsák Jan Staré Město F 1784 0
2004/2005 4 Č Boršice B 1848 Churý Petr Osvětimany 1712 1
2004/2005 1 B Boršice B 1848 Volčík Stanislav Boršice C 1615 ½
2003/2004 9 Č SK Boršice 1844 Slovák Pavel ŠK Zlín B 2051 0
2003/2004 6 B SK Boršice 1844 Kojetský Pavel Slavia Kroměříž A 2162 0