Hráč Křena Bohuslav

Křena Bohuslav

User Pic
Jméno: Křena Bohuslav
Oddíl: ŠK Kuřim, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1954
Elo mezinárodní: 1946
ID: 3542
FIDE ID: 329266
Rok narození: 1977
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 1 ŠK Kuřim B 1946 1954 Boháček Milan TJ Sloup 2051 2060 1 soutěž
2019/2020 9 ŠK Kuřim 1960 1970 Komprda Petr ŠK GARDE Lipovec 1931 1961 0 soutěž
2019/2020 8 ŠK Kuřim 1960 1970 Koutný Petr TJ Vlčnov 2228 2151 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK Kuřim 1967 1970 Brázdil Roman Slavia Kroměříž B 2077 2060 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Kuřim 1970 1976 Kocián Miroslav ŠK Zlín 1982 1989 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK Kuřim 1970 1976 Volák Šimon ŠK Lokomotiva Brno 1932 2017 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Kuřim 1975 1976 Nezval Filip Spartak Adamov, z.s. 1771 1863 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Kuřim B 1967 1976 Skřenek Jiří TJ Znojmo 1963 1986 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Kuřim B 1970 1976 Předínský Vladan SK Podlužan Prušánky B 1940 1928 ½ soutěž
2018/2019 11 ŠK Kuřim 1970 1977 Singer Milan SK Podlužan Prušánky B 1829 1865 1 soutěž
2018/2019 10 ŠK Kuřim 1960 1977 Nekula Richard TJ Znojmo 1950 1917 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK Kuřim 1967 1977 Havel Jan Slavia Boskovice 1674 1666 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK Kuřim 1962 1973 Hladký Tadeáš Jezdci Jundrov B 1764 1798 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Kuřim B 1960 1977 Hrdlička Vladan ŠK Střelice 1763 1744 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK Kuřim B 1967 1977 Sysel Jiří TJ Slovan Ivančice 1986 1997 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK Kuřim B 1967 1977 Riška Lubomír ŠK GPOA Znojmo 2120 2128 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK Kuřim B 1962 1973 Kříž Tomáš ŠK Kuřim D 1495 1658 ½ soutěž
2017/2018 11 ŠK Kuřim 1958 1975 Věchet Stanislav Moravská Slavia Brno B 2119 2134 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠK Kuřim 1942 1975 Koutný Petr TJ Vlčnov 2168 2128 1 soutěž
2017/2018 9 ŠK Kuřim 1945 1975 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město B 2102 2094 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Kuřim 1945 1975 Hladík Josef VSK Universita Brno 2057 2060 0 soutěž
2017/2018 7 ŠK Kuřim 1963 1975 Hodovský Jiří ŠK Zlín 2096 2101 0 soutěž
2017/2018 6 ŠK Kuřim 1963 1975 Šípek Oldřich Jezdci Jundrov 1890 1875 0 soutěž
2017/2018 5 ŠK Kuřim 1942 1975 Parák Dominik Zbrojovka Vsetín 2070 2050 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK Kuřim 1942 1975 Kuchynka Luboš ŠK Agrotec Hustopeče 1945 1928 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK Kuřim 1942 1975 Sekanina Jiří ŠK GARDE Lipovec 2035 2052 ½ soutěž
2016/2017 11 �K Ku�im 1940 1974 Šípek Oldřich Jezdci Jundrov 1935 1906 1 soutěž
2016/2017 10 �K Ku�im 1940 1974 Stančík Jakub Zbrojovka Vset�n 1956 1968 ½ soutěž
2016/2017 9 �K Ku�im 1940 1974 Bednařík Josef �achy Ho���lkov� 2090 2140 0 soutěž
2016/2017 7 �K Ku�im 1940 1974 Mižák Ján Spartak Adamov 1944 1923 0 soutěž
2016/2017 6 �K Ku�im 1940 1974 Handl Martin �K GARDE Lipovec 2090 2107 1 soutěž
2016/2017 5 �K Ku�im 1940 1974 Marek Jiří SK Podlu�an Pru��nky 1996 2010 1 soutěž
2016/2017 3 �K Ku�im 1940 1974 Beneš Miroslav Slavia Krom��� B 2025 2017 0 soutěž
2016/2017 1 �K Ku�im 1940 1974 Blaha Petr �K Star� M�sto B 2032 2030 0 soutěž
2015/2016 11 ŠK Kuřim 1940 1974 A64 PROCLIENT Grygov B 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK Kuřim 1940 1974 Mouryc Tomáš Silko Gambit Jihlava 1950 1924 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK Kuřim 1940 1974 Virgler Karel SK Prostějov 1856 1839 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK Kuřim 1940 1974 Musil Jiří ŠK Lokomotiva Brno B 2126 2114 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Kuřim 1940 1974 Chládek Vlastimil ŠK GARDE Lipovec 2015 2045 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK Kuřim 1940 1974 Hron Robert ŠK GORDIC 2071 2077 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK Kuřim 1940 1974 Zeman Arnošt OREL Ořechov 1968 1983 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Kuřim "B" 1940 1974 Mižák Ján ŠK GARDE Lipovec "B" 1944 1923 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK Kuřim "B" 1940 1974 Boháček Milan Makkabi Boskovice 2032 2042 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK Kuřim B 1950 1961 Bednář Jakub ŠK Lokomotiva Brno D 2162 2154 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK Kuřim B 1950 1961 Moc Martin ASK Blansko 1736 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Kuřim B 1950 1961 Ševčík Miloš ŠK Garde Lipovec C 1803 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK Kuřim 1950 1961 Vavřínek Tomáš ŠK Garde Lipovec B 1790 1800 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Kuřim 1950 1961 Fuchs Luděk ŠK Duras BVK Brno C 1909 1898 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK Kuřim 1950 1961 Čermák Jan MKS Vyškov 1773 1821 ½ soutěž
2013/2014 11 ŠK Kuřim 1939 1939 Šmíd Jan ŠK Staré Město B 1887 1894 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK Kuřim 1939 1939 Hájek Oskar TJ Podlužan Prušánky 1918 1996 0 soutěž
2013/2014 8 ŠK Kuřim 1939 1939 Kozojed Vlastislav TJ FS Napajedla 1897 1924 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK Kuřim 1939 1939 Petřík Petr Slavia Kroměříž B 1966 2015 0 soutěž
2013/2014 5 ŠK Kuřim 1939 1939 Chládek Vlastimil ŠK GARDE Lipovec 2057 2081 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠK Kuřim 1939 1939 Zapletal Jiří Sportovní Klub Prostějov 1987 2003 0 soutěž
2013/2014 9 ŠK Kuřim B 1939 1939 Pech Václav MKS Vyškov C 2067 2000 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK Kuřim B 1939 1939 Moc Roman ASK Blansko 1818 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠK Kuřim B 1939 1939 Gajdoš Daniel ŠK Jevíčko 1813 1950 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK Kuřim B 1939 1939 Chloupek Libor Makkabi Boskovice 2110 2124 1 soutěž
2012/2013 11 ŠK KME-DDM Kuřim 1918 1928 Kozojed Vlastislav TJ FS NAPAJEDLA 1901 1930 1 soutěž
2012/2013 10 ŠK KME-DDM Kuřim 1918 1928 Zpěváková Jana ŠK Staré Město B 1905 1967 0 soutěž
2012/2013 9 ŠK KME-DDM Kuřim 1918 1928 Kňazovčík Ladislav ŠK Staré Město C 2254 2251 ½ soutěž
2012/2013 8 ŠK KME-DDM Kuřim 1918 1928 Musil Jiří ŠK Lokomotiva Brno A 2102 2133 1 soutěž
2012/2013 7 ŠK KME-DDM Kuřim 1918 1928 Vávra Michal Moravská Slavia Brno 1993 1961 0 soutěž
2012/2013 5 ŠK KME-DDM Kuřim 1918 1928 Věžník Michael ŠK Duras BVK B 1860 1842 1 soutěž
2012/2013 4 ŠK KME-DDM Kuřim 1918 1928 Kuchynka Luboš ŠK HPM TEC Hustopeče 2005 1992 0 soutěž
2012/2013 3 ŠK KME-DDM Kuřim 1918 1928 Dryšl Radek TJ Podlužan Prušánky 1864 ½ soutěž
2012/2013 2 ŠK KME-DDM Kuřim 1918 1928 Richterová Nataša TJ Spartak Adamov 1945 2087 ½ soutěž
2012/2013 1 ŠK KME-DDM Kuřim 1918 1928 Balážec Ludovít ŠK Zlín B 1988 1999 0 soutěž
2012/2013 14 ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1918 1928 Strnad Jiří ŠK Lokomotiva Brno "L" 1683 1695 1 soutěž
2012/2013 12 ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1918 1928 Dumková Daniela Sokol Zastávka 1541 1541 1 soutěž
2012/2013 10 ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1918 1928 Hlavsa Vladimír ŠK Sokol Tišnov "B" 1722 ½ soutěž
2012/2013 7 ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1918 1928 Strnad Jiří ŠK Lokomotiva Brno "L" 1683 1695 ½ soutěž
2012/2013 5 ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1918 1928 Wehrenberg Petr Sokol Zastávka 1580 1 soutěž
2012/2013 3 ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1918 1928 Hlavsa Vladimír ŠK Sokol Tišnov "B" 1722 ½ soutěž
2012/2013 2 ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1918 1928 Sojka Oldřich Sokol Střelice "B" 1614 1640 1 soutěž
2012/2013 1 ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1918 1928 Slezák Jan ŠK KME-DDM Kuřim "D" 1686 ½ soutěž
2011/2012 11 ŠK KME-DDM Kuřim 2005 1968 Vlk Miroslav TJ Znojmo 2072 2065 0 soutěž
2011/2012 10 ŠK KME-DDM Kuřim 2005 1968 Novák Vítězslav ŠK Vinohrady Brno 1934 1908 ½ soutěž
2011/2012 9 ŠK KME-DDM Kuřim 2005 1968 Kubát Pavel Orel Ořechov 1916 1926 0 soutěž
2011/2012 8 ŠK KME-DDM Kuřim 2005 1968 Šípek Michal ŠK Lokomotiva Brno C 1995 2001 0 soutěž
2011/2012 7 ŠK KME-DDM Kuřim 2005 1968 Janás Josef ŠK Sokol Tišnov 1787 1 soutěž
2011/2012 6 ŠK KME-DDM Kuřim 2005 1968 Sysel Michal ŠK Duras BVK Brno C 1970 1975 ½ soutěž
2011/2012 5 ŠK KME-DDM Kuřim 2005 1968 Nikodém Gustav ŠK Bystrc Oilers 2004 2009 ½ soutěž
2011/2012 3 ŠK KME-DDM Kuřim 2005 1968 Kopeček Ivan BK Moravská Slavia Brno 1952 1971 ½ soutěž
2011/2012 2 ŠK KME-DDM Kuřim 2005 1968 Binder Jaroslav ŠK 64 Brno 1939 1906 ½ soutěž
2011/2012 1 ŠK KME-DDM Kuřim 2005 1968 Chládek Vlastimil ŠK Garde Lipovec 2082 2099 ½ soutěž
2011/2012 10 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 2005 1968 Čermák Tomáš MKS Vyškov "B" 1795 1817 1 soutěž
2011/2012 8 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 2005 1968 Baránek Tomáš TJ Sloup 1803 1 soutěž
2010/2011 11 ŠK KME-DDM Kuřim 2020 Veselý Jaromír ŠK Lokomotiva Brno B 1989 0 soutěž
2010/2011 10 ŠK KME-DDM Kuřim 2020 Petlák Josef TJ Znojmo 1997 ½ soutěž
2010/2011 9 ŠK KME-DDM Kuřim 2020 Sysel Michal ŠK Duras BVK Brno C 1974 ½ soutěž
2010/2011 8 ŠK KME-DDM Kuřim 2020 Svoboda Karel ŠK Lokomotiva Brno D 2043 1 soutěž
2010/2011 7 ŠK KME-DDM Kuřim 2020 Šípek Oldřich ŠK Lokomotiva Brno C 1958 1 soutěž
2010/2011 6 ŠK KME-DDM Kuřim 2020 Mareš Jaroslav ŠK 64 Brno 2074 0 soutěž
2010/2011 5 ŠK KME-DDM Kuřim 2020 Horák Jaroslav TJ Sokol Bzenec 1883 ½ soutěž
2010/2011 4 ŠK KME-DDM Kuřim 2020 Marek Jiří TJ Podlužan Prušánky 1997 0 soutěž
2010/2011 3 ŠK KME-DDM Kuřim 2020 Handl Martin ŠK Garde Lipovec 2067 0 soutěž
2010/2011 9 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 2020 Bednář Petr Spartak Adamov "B" 1778 ½ soutěž
2010/2011 7 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 2020 Ševčík Miloš ŠK Garde Lipovec "C" 1738 1 soutěž
2009/2010 10 ŠK KME-DDM Kuřim A 1937 Fuchs Luděk ŠK Duras BVK Královo Pole C 2038 ½ soutěž
2009/2010 9 ŠK KME-DDM Kuřim A 1937 Diviš Libor ŠK Tetčice 1891 ½ soutěž
2009/2010 8 ŠK KME-DDM Kuřim A 1937 Uhmann Jan ŠK Lokomotiva Brno D 1977 ½ soutěž
2009/2010 7 ŠK KME-DDM Kuřim A 1937 Loubal Pavel TJ Spartak Adamov 2000 ½ soutěž
2009/2010 6 ŠK KME-DDM Kuřim A 1937 Petruška Miroslav ŠK Lokomotiva Brno E 2008 1 soutěž
2009/2010 5 ŠK KME-DDM Kuřim A 1937 Fojtách Ivan TJ Znojmo 1973 1 soutěž
2009/2010 4 ŠK KME-DDM Kuřim A 1937 Klenner Richard TJ ŠK Veselí nad Moravou 2012 ½ soutěž
2009/2010 2 ŠK KME-DDM Kuřim A 1937 Hruška Vladimír ŠK Rosice 1965 1 soutěž
2009/2010 1 ŠK KME-DDM Kuřim A 1937 Krupica Aleš ŠK KME-DDM Kuřim B 1486 1 soutěž
2009/2010 11 SK KME-DDM KURIM "C" 1937 Žitný Petr SK LOKOMOTIVA BRNO "H" 1892 1 soutěž
2009/2010 10 SK KME-DDM KURIM "C" 1937 Kolek Josef TJ SLOVAN IVANCICE 1814 0 soutěž
2009/2010 8 SK KME-DDM KURIM "C" 1937 Horký Jaroslav TJ ZNOJMO "B" 1908 0 soutěž
2009/2010 4 SK KME-DDM KURIM "C" 1937 Moulis Rudolf SK DURAS BVK KRALOVO POLE "D" 1916 1 soutěž
2008/2009 10 ŠK KME-DDM Kuřim B 1933 Kolek Josef ŠK Tetčice 1840 ½ soutěž
2008/2009 6 ŠK KME-DDM Kuřim B 1933 Jurák Stanislav ŠK HPM TEC Hustopeče 1768 1 soutěž
2008/2009 4 ŠK KME-DDM Kuřim B 1933 Fojtách Ivan TJ Znojmo 1975 1 soutěž
2008/2009 11 ŠK Kuřim KME-DDM A 1933 Jedlička Luboš TJ Sokol Zaječice A 2115 0 soutěž
2008/2009 10 ŠK Kuřim KME-DDM A 1933 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2083 ½ soutěž
2008/2009 8 ŠK Kuřim KME-DDM A 1933 Hába Zdeněk ŠK Gordic Jihlava B 2151 ½ soutěž
2008/2009 7 ŠK Kuřim KME-DDM A 1933 Schwarz Milan ŠK Duras BVK-Královo Pole B 2069 0 soutěž
2008/2009 5 ŠK Kuřim KME-DDM A 1933 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny B 2075 ½ soutěž
2008/2009 4 ŠK Kuřim KME-DDM A 1933 Fojtík Tomáš SPgŠ+G Znojmo A 2101 0 soutěž
2008/2009 3 ŠK Kuřim KME-DDM A 1933 Göth Jiří ŠK Caissa Třebíč B 2121 ½ soutěž
2008/2009 2 ŠK Kuřim KME-DDM A 1933 Číp Dalibor Pila Ořechov A 2197 0 soutěž
2008/2009 1 ŠK Kuřim KME-DDM A 1933 Zelenka Jaroslav ŠK Bohemia Pardubice A 2055 0 soutěž
2007/2008 11 ŠK DDM KME Kuřim 1951 Bílek Petr ŠK Veselí nad Moravou 1838 ½ soutěž
2007/2008 8 ŠK DDM KME Kuřim 1951 Lach Zdeněk ŠK Tetčice 1760 ½ soutěž
2007/2008 7 ŠK DDM KME Kuřim 1951 Orel Ořechov B 1 soutěž
2007/2008 6 ŠK DDM KME Kuřim 1951 Šmach Karel ŠK pod Věží Strážnice 1757 1 soutěž
2007/2008 4 ŠK DDM KME Kuřim 1951 Kuchařík Jan Moravská Slavia Brno 1823 0 soutěž
2007/2008 3 ŠK DDM KME Kuřim 1951 Bartoň Jan ŠK Sokol Tišnov 1741 ½ soutěž
2007/2008 1 ŠK DDM KME Kuřim 1951 Uhmann Jan ŠK Lokomotiva Brno D 2008 1 soutěž
2007/2008 10 SK KME-DDM Kurim B 1951 Loubal Pavel TJ Spartak Adamov 2008 1 soutěž
2007/2008 8 SK KME-DDM Kurim B 1951 Klíma Oldřich Sokol Rudice C 1688 1 soutěž
2007/2008 7 SK KME-DDM Kurim B 1951 Crhonek Vítězslav Sokol Rudice B 1782 ½ soutěž
2007/2008 3 SK KME-DDM Kurim B 1951 Kocman Richard MKS Vyskov A 1877 ½ soutěž
2007/2008 1 SK KME-DDM Kurim B 1951 Švestka Jiří KS TJ Bucovice 1795 1 soutěž
2006/2007 9 ŠK KME-DDM Kuřim B 1971 Hrbata Jaroslav ŠK Jevíčko 1551 1 soutěž
2006/2007 8 ŠK KME-DDM Kuřim B 1971 Fránek Stanislav Sokol Rudice C 1577 ½ soutěž
2006/2007 7 ŠK KME-DDM Kuřim B 1971 Hnilička Michal Sokol Rudice B 1768 ½ soutěž
2006/2007 6 ŠK KME-DDM Kuřim B 1971 Bednář Petr TJ Spartak Adamov A 1705 ½ soutěž
2006/2007 5 ŠK KME-DDM Kuřim B 1971 Sedlák Ivo TJ Sloup 1747 1 soutěž
2006/2007 4 ŠK KME-DDM Kuřim B 1971 Krejčí Dalibor ŠK Sokol Tišnov A 1774 1 soutěž
2006/2007 3 ŠK KME-DDM Kuřim B 1971 Fabian Zdeněk MKS Vyškov A 1790 ½ soutěž
2006/2007 2 ŠK KME-DDM Kuřim B 1971 Jandl Miroslav MKS Vyškov B 1857 ½ soutěž
2006/2007 1 ŠK KME-DDM Kuřim B 1971 Ondračka Václav ŠK Lokomotiva Brno F 1493 1 soutěž
2006/2007 10 ŠK KME DDM Kuřim 1971 Lička Vlastimil ŠK Lokomotiva Brno D 2007 ½ soutěž
2006/2007 9 ŠK KME DDM Kuřim 1971 Šafář Eduard TJ Sokol Bzenec 1752 1 soutěž
2006/2007 6 ŠK KME DDM Kuřim 1971 Urban Vlastimil ŠK HPM TEC Hustopeče 2003 ½ soutěž
2006/2007 5 ŠK KME DDM Kuřim 1971 Petlák Josef SPgŠ+G Znojmo 2008 ½ soutěž
2006/2007 4 ŠK KME DDM Kuřim 1971 Nejezchleb Drahoš Sokol Rudice 1920 ½ soutěž
2006/2007 3 ŠK KME DDM Kuřim 1971 Ciprys David TJ Tatran Poštorná 2041 ½ soutěž
2006/2007 2 ŠK KME DDM Kuřim 1971 Kolek Josef ŠK Tetčice 1865 ½ soutěž
2005/2006 11 KME-DDM KUŘIM B 1788 Palaš Milan ČKD BLANSKO 1794 ½ soutěž
2005/2006 10 KME-DDM KUŘIM B 1788 Ševčík Milan GARDE LIPOVEC B 1774 ½ soutěž
2005/2006 9 KME-DDM KUŘIM B 1788 Bartoň Jan SOKOL TIŠNOV 1749 ½ soutěž
2005/2006 8 KME-DDM KUŘIM B 1788 Jakubčík Jiří MKS VYŠKOV A 1797 ½ soutěž
2005/2006 7 KME-DDM KUŘIM B 1788 Klinkovský Jiří SOKOL RUDICE B 1761 1 soutěž
2005/2006 6 KME-DDM KUŘIM B 1788 Kudláček Jaroslav DURAS BRNO E 1883 ½ soutěž
2005/2006 5 KME-DDM KUŘIM B 1788 Martinovič Aleš TJ KOMOŘANY 1741 0 soutěž
2005/2006 4 KME-DDM KUŘIM B 1788 Hubený Pavel MAKKABI BOSKOVICE 1865 1 soutěž
2005/2006 2 KME-DDM KUŘIM B 1788 Němec Karel TJ SLOUP 1720 1 soutěž
2005/2006 8 Sokol Vranovice "B" 1788 Del Favero Karel ŠK Bydo Zakřany "B" 1793 1 soutěž
2005/2006 5 Sokol Vranovice "B" 1788 Novotný Jan ŠK Lokomotiva Brno "L" 1888 1 soutěž
2005/2006 3 Sokol Vranovice "B" 1788 Kubát Pavel Orel Ořechov "B" 1914 1 soutěž
2005/2006 2 Sokol Vranovice "B" 1788 Mudra Petr ŠK Tetčice "B" 1653 ½ soutěž
2004/2005 6 ŠK Židlochovice 1818 Buček Miloslav ŠKKME-DDM KuřimC"" 1551 ½ soutěž
2004/2005 5 ŠK Židlochovice 1818 Kubíček Pavel Orel Ořechov B"" 1891 0 soutěž
2004/2005 4 ŠK Židlochovice 1818 Kolek Josef TJ Slovan Ivančice 1899 0 soutěž
2004/2005 3 ŠK Židlochovice 1818 Hladil Ivo Lokomotiva BrnoG"" 1838 0 soutěž
2004/2005 2 ŠK Židlochovice 1818 Kunderka Miroslav ŠK Bydo ZakřanyB"" 1849 ½ soutěž
2004/2005 1 ŠK Židlochovice 1818 Krupica Pavel ŠKKME-DDM KuřimB"" 1872 0 soutěž
2003/2004 9 ŠK Židlochovice 1807 Nekuda Jaroslav TJ Slovan Ivančice 1780 ½ soutěž
2003/2004 8 ŠK Židlochovice 1807 Tláskal Martin ŠK Tetčice B" 1795 ½ soutěž
2003/2004 7 ŠK Židlochovice 1807 Fuchs Stanislav Sokol Střelice 1893 0 soutěž
2003/2004 6 ŠK Židlochovice 1807 Krupica Pavel ŠK KME DDM Kuřim B 1876 1 soutěž
2003/2004 5 ŠK Židlochovice 1807 Plašil Lubomír ŠK Sokol Tišnov B 1875 1 soutěž
2003/2004 4 ŠK Židlochovice 1807 Kunderka Miroslav ŠK Bydo Zakřany B 1868 1 soutěž
2003/2004 3 ŠK Židlochovice 1807 Komprda Pavel Orel Ořechov B 2037 0 soutěž
2003/2004 2 ŠK Židlochovice 1807 Buček Miloslav ŠK KME DDM Kuřim C 1549 1 soutěž
2003/2004 1 ŠK Židlochovice 1807 Makovetskyi Maksym Lokomotiva Brno G 1842 ½ soutěž