Hráč Růžička Martin

Růžička Martin

User Pic
Jméno: Růžička Martin
Oddíl: Jezdci Jundrov
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1898
Elo mezinárodní: 1912
ID: 34308
FIDE ID: 362883
Rok narození: 1995
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 Jezdci Jundrov C 1912 1898 Kříž Tomáš ŠK Kuřim B 1808 1876 ½
2019/2020 1 Jezdci Jundrov C 1922 1898 Tioka Zdeněk Jezdci Jundrov B 1918 1929 0
2018/2019 6 Jezdci Jundrov 1945 1922 Kratochvíl Karel ŠK Gordic 2162 2152 0
2018/2019 3 Jezdci Jundrov 1954 1919 Šrámek Vojtěch SK Slavia Orlová 2225 2031 0
2018/2019 2 Jezdci Jundrov 1954 1919 Horsák Jan ŠK Staré Město 2025 2088 ½
2018/2019 11 Jezdci Jundrov B 1927 1922 Dirgas Josef ŠK Agrotec Hustopeče 2109 2080 0
2018/2019 10 Jezdci Jundrov B 1939 1922 Ševčík Vladimír ŠK Duras BVK Královo Pole B 2190 2194 0
2018/2019 9 Jezdci Jundrov B 1939 1922 Kusalík Roman ŠK Veselí nad Moravou B 2005 2006 0
2018/2019 8 Jezdci Jundrov B 1950 1922 Předínský Vladan SK Podlužan Prušánky B 1929 1914 0
2018/2019 7 Jezdci Jundrov B 1950 1922 Moc Martin Slavia Boskovice 0 1826 0
2018/2019 5 Jezdci Jundrov B 1945 1922 Ševčík Leoš Spartak Adamov 1928 1964 1
2018/2019 4 Jezdci Jundrov B 1953 1919 Hladík Josef VSK Universita Brno 2040 2059 0
2018/2019 1 Jezdci Jundrov B 1944 1919 Taptič Filip ŠK Hodonín 1938 1883 1
2017/2018 9 Jezdci Jundrov "B" 1935 1928 Borovský Adam ŠK Střelice 1964 0 1
2017/2018 8 Jezdci Jundrov "B" 1935 1928 Kuchařík Jan Moravská Slavia Brno "C" 1843 1732 ½
2017/2018 7 Jezdci Jundrov "B" 1935 1928 Kacálek Tomáš ŠK 64 Brno 1541 1728 0
2017/2018 6 Jezdci Jundrov "B" 1935 1928 Fojt Leoš ŠK Duras BVK Královo Pole "D" 0 1798 0
2017/2018 5 Jezdci Jundrov "B" 1935 1928 Molík Zdeněk TJ Znojmo "B" 1710 1693 1
2017/2018 4 Jezdci Jundrov "B" 1935 1928 Porč Pavel TJ Slovan Ivančice 1692 1635 1
2017/2018 3 Jezdci Jundrov "B" 1935 1928 Khadash Kamil ŠK Lokomotiva Brno "D" 1685 1683 ½
2017/2018 2 Jezdci Jundrov "B" 1935 1928 Forman Robert ŠK Břežany 0 1641 1
2017/2018 11 Jezdci Jundrov 1935 1928 Hloušek Zdeněk ŠK GARDE Lipovec 1883 1897 1
2017/2018 4 Jezdci Jundrov 1935 1928 Bakoš Eduard VSK Universita Brno 2073 2072 1
2017/2018 1 Jezdci Jundrov 1913 1912 Jurák Stanislav ŠK Agrotec Hustopeče 1785 1760 1
2016/2017 11 Jezdci Jundrov B 1869 1851 Páral Stanislav Orel Ořechov 2006 2025 0
2016/2017 10 Jezdci Jundrov B 1869 1851 Tůma Miroslav Moravská Slavia Brno B 1912 1886 1
2016/2017 9 Jezdci Jundrov B 1869 1851 Martišek Karel ŠK Lokomotiva Brno C 1857 1869 1
2016/2017 7 Jezdci Jundrov B 1869 1851 Nekula Richard TJ Znojmo 1982 1945 0
2016/2017 6 Jezdci Jundrov B 1869 1851 Kusalík Roman ŠK Veselí nad Moravou 2007 2030 1
2016/2017 4 Jezdci Jundrov B 1869 1851 Havel Vojtěch ŠK GPOA Znojmo 1921 1905 1
2016/2017 3 Jezdci Jundrov B 1869 1851 Dirgas Josef ŠK Vinohrady Brno 1995 2026 ½
2016/2017 2 Jezdci Jundrov B 1869 1851 Číhal Jan ŠK Kuřim B 1856 1884 1
2016/2017 1 Jezdci Jundrov B 1869 1851 Kuchynka Luboš ŠK HPM TEC Hustopeče 1980 1966 0
2016/2017 5 Jezdci Jundrov C 1869 1851 Kubíček Pavel ŠK Střelice A 2009 1976 1
2016/2017 3 Jezdci Jundrov C 1869 1851 Mazanec Karel ŠK Lokomotiva Brno E 1719 1
2016/2017 10 Jezdci Jundrov 1869 1851 Chládek Václav �K GARDE Lipovec 2071 2055 1
2016/2017 9 Jezdci Jundrov 1869 1851 Mlénský Dalibor SK Podlu�an Pru��nky 2134 2137 ½
2016/2017 4 Jezdci Jundrov 1869 1851 Ležák Petr Spartak Adamov 1637 1607 0
2015/2016 11 Jezdci Jundrov 1869 1851 Bína Josef ŠK GORDIC 2146 2149 ½
2015/2016 6 Jezdci Jundrov 1869 1851 Menčík Pavel ŠK Duras BVK B 1585 1
2015/2016 10 Jezdci Jundrov B 1869 1851 Kopkan Pavel ŠK Bystrc Oilers 1885 1847 0
2015/2016 9 Jezdci Jundrov B 1869 1851 Adam Petr TJ Znojmo 2080 2105 ½
2015/2016 8 Jezdci Jundrov B 1869 1851 Diviš Libor ŠK Lokomotiva Brno D 1887 1869 1
2015/2016 7 Jezdci Jundrov B 1869 1851 Masák Pavel TJ Spartak Adamov 2052 2054 0
2015/2016 6 Jezdci Jundrov B 1869 1851 Kuchynka Luboš ŠK Hustopeče 1980 1966 ½
2015/2016 5 Jezdci Jundrov B 1869 1851 Jalůvka Josef VSK Universita Brno 1939 1962 1
2015/2016 4 Jezdci Jundrov B 1869 1851 Lamser Tomáš ŠK Vinohrady Brno 1959 1973 0
2015/2016 3 Jezdci Jundrov B 1869 1851 Trávníček Petr ŠK Veselí nad Moravou 2083 2049 1
2015/2016 1 Jezdci Jundrov B 1869 1851 Mikulů Lukáš SK GPOA Znojmo 1971 2009 0
2014/2015 9 Jezdci Jundrov B 1856 1848 Vičar Lubomír ŠK Veselí nad Moravou B 1805 1818 1
2014/2015 8 Jezdci Jundrov B 1856 1848 Věžník Michael ŠK Duras BVK Královo Pole D 1866 1858 1
2014/2015 7 Jezdci Jundrov B 1856 1848 Myšulka Jiří ŠK Hodonín 1895 1854 1
2014/2015 6 Jezdci Jundrov B 1856 1848 Blažek Pavel ŠK "64" Brno 1770 1763 0
2014/2015 5 Jezdci Jundrov B 1856 1848 Šmíd Vladimír Š. K. 1923 Sokol Kyjov 1860 0
2014/2015 4 Jezdci Jundrov B 1856 1848 Křápek Miroslav KŠ TJ Bučovice 1781 ½
2014/2015 3 Jezdci Jundrov B 1856 1848 Věžník Petr TJ Tatran Poštorná 1962 1874 1
2014/2015 2 Jezdci Jundrov B 1856 1848 Lisik Miroslav ŠK Lokomotiva Brno F 1678 1692 1
2014/2015 1 Jezdci Jundrov B 1856 1848 Šeráková Taťána TJ Podlužan Prušánky B 1665 1652 ½
2014/2015 6 Jezdci Jundrov 1856 1848 Ševčík Leoš TJ Spartak Adamov 1990 ½
2013/2014 9 Jezdci Jundrov 1856 1864 Pokorný Radovan ŠK Střelice "A" 1766 1
2013/2014 8 Jezdci Jundrov 1856 1864 Moulis Rudolf ŠK Duras Královo Pole "D" 1903 ½
2013/2014 6 Jezdci Jundrov 1856 1864 Prokeš Karel ŠK Tetčice "B" 1712 1
2013/2014 5 Jezdci Jundrov 1856 1864 Krajíček Filip ŠK Lokomotiva Brno "E" 1615 ½
2013/2014 3 Jezdci Jundrov 1856 1864 Forman Lubomír ŠK Sebranci RH 1722 0
2013/2014 2 Jezdci Jundrov 1856 1864 Mazanec Jan ŠK Lokomotiva Brno "D" 1830 0
2013/2014 1 Jezdci Jundrov 1856 1864 Slezák Jan ŠK Kuřim "C" 1698 1
2012/2013 11 ŠK Lokomotiva Brno D 1829 1829 Slepánková Radka MKS Vyškov 2007 1925 ½
2012/2013 10 ŠK Lokomotiva Brno D 1829 1829 Taptič Filip ŠK Hodonín 1823 ½
2012/2013 9 ŠK Lokomotiva Brno D 1829 1829 Diviš Libor SK Tetčice 1917 1951 0
2012/2013 8 ŠK Lokomotiva Brno D 1829 1829 Porč Pavel Orel Ořechov 1792 1746 1
2012/2013 7 ŠK Lokomotiva Brno D 1829 1829 Všetečka Milan ŠK 64 Brno 1728 1
2012/2013 6 ŠK Lokomotiva Brno D 1829 1829 Hyrš Martin ŠK Duras BVK Brno C 1962 1978 ½
2012/2013 4 ŠK Lokomotiva Brno D 1829 1829 Tsenov Tsvetoslav ŠK Lokomotiva Brno B 2144 0
2012/2013 3 ŠK Lokomotiva Brno D 1829 1829 Fojtík Tomáš ŠK Garde Lipovec 2043 2050 0
2012/2013 2 ŠK Lokomotiva Brno D 1829 1829 Vlk Miroslav TJ Znojmo 2073 2068 1
2012/2013 1 ŠK Lokomotiva Brno D 1829 1829 Skoumal Bohumil ŠK Bystrc Oilers 1846 ½
2011/2012 11 ŠK Lokomotiva Brno C 1755 Janás Josef ŠK Sokol Tišnov 1787 1
2011/2012 10 ŠK Lokomotiva Brno C 1755 Věžník Michael ŠK Duras BVK Brno C 1830 1817 0
2011/2012 9 ŠK Lokomotiva Brno C 1755 Janda Luboš ŠK Bystrc Oilers 1949 1865 ½
2011/2012 7 ŠK Lokomotiva Brno C 1755 Řehůřek Karel BK Moravská Slavia Brno 1908 1943 0
2011/2012 4 ŠK Lokomotiva Brno C 1755 Doležal Ladislav TJ Znojmo 1853 1
2011/2012 3 ŠK Lokomotiva Brno C 1755 Štursa Libor ŠK Vinohrady Brno 1893 0
2011/2012 2 ŠK Lokomotiva Brno C 1755 Porč Pavel Orel Ořechov 1794 1796 1
2011/2012 1 ŠK Lokomotiva Brno C 1755 Ondračka Václav ŠK Lokomotiva Brno D 1761 1
2010/2011 11 ŠK Lokomotiva Brno C 1687 Kocáb Jan TJ Podlužan Prušánky 1925 0
2010/2011 10 ŠK Lokomotiva Brno C 1687 Habina Martin ŠK Garde Lipovec 2066 0
2010/2011 9 ŠK Lokomotiva Brno C 1687 Ferdus Jiří Orel Ořechov 1943 0
2010/2011 8 ŠK Lokomotiva Brno C 1687 Hrdina Jiří ŠK Bystrc Oilers 1960 1
2010/2011 7 ŠK Lokomotiva Brno C 1687 Horák Bronislav ŠK KME-DDM Kuřim 1851 ½
2010/2011 6 ŠK Lokomotiva Brno C 1687 Doležal Ladislav TJ Znojmo 1857 ½
2010/2011 5 ŠK Lokomotiva Brno C 1687 Říha Otmar ŠK Duras BVK Brno C 1944 ½
2010/2011 4 ŠK Lokomotiva Brno C 1687 Hošek Martin ŠK Lokomotiva Brno D 2017 0
2010/2011 3 ŠK Lokomotiva Brno C 1687 Veselý Jaromír ŠK Lokomotiva Brno B 1989 1
2010/2011 2 ŠK Lokomotiva Brno C 1687 Tvrdý Radovan ŠK 64 Brno 1852 1
2010/2011 1 ŠK Lokomotiva Brno C 1687 TJ Sokol Bzenec 1
2009/2010 11 KŠ TJ Bučovice A 1730 Hejda Jaroslav Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1779 0
2009/2010 10 KŠ TJ Bučovice A 1730 Chmelíček Bronislav Moravská Slavia Brno A 1916 0
2009/2010 8 KŠ TJ Bučovice A 1730 Kozlík Jiří ŠK Hodonín 1
2009/2010 6 KŠ TJ Bučovice A 1730 Michna Jan ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 1794 ½
2009/2010 5 KŠ TJ Bučovice A 1730 Valoušek Petr ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 1583 ½
2009/2010 4 KŠ TJ Bučovice A 1730 Kovárik Oto SK Horáček Sudoměřice 1879 0
2009/2010 3 KŠ TJ Bučovice A 1730 Točev Jiří ŠK Lokomotiva Brno F 1491 ½
2009/2010 1 KŠ TJ Bučovice A 1730 Vajbar Libor TJ Tatran Poštorná B 1704 0
2008/2009 11 KŠ TJ Bučovice 1250 Komosný Josef Šach Pavlov 1533 1
2008/2009 10 KŠ TJ Bučovice 1250 Kusák Václav TJ ŠK Veselí n./M B 1573 1
2008/2009 9 KŠ TJ Bučovice 1250 Bui David ŠK HPM TEC Hustopeče B 1
2008/2009 7 KŠ TJ Bučovice 1250 Šuťjak Tomáš TJ Tatran Poštorná B 1591 1
2008/2009 6 KŠ TJ Bučovice 1250 Krolop Petr ŠK Hodonín 1722 1
2008/2009 5 KŠ TJ Bučovice 1250 Skočík Marek ŠK Dubňany A 1623 ½
2008/2009 4 KŠ TJ Bučovice 1250 Křížka Václav SK STAK Domanín 1491 1
2008/2009 3 KŠ TJ Bučovice 1250 Pařízek Ivan Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1633 ½
2008/2009 2 KŠ TJ Bučovice 1250 Dufek Martin ŠK Lokomotiva Brno F 1752 ½