Hráč Macura Emil

Macura Emil

User Pic
Jméno: Macura Emil
Oddíl: Sokol Vizovice
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1886
Elo mezinárodní: 1906
ID: 883
FIDE ID: 321680
Rok narození: 1934
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 8 Vizovice 1906 1890 Čokavec Milan Lužná 0 1741 1 soutěž
2019/2020 7 Vizovice 1906 1890 Janáč Jakub Brumov 0 1304 0 soutěž
2019/2020 6 Vizovice 1906 1890 Dančáková Klára Zbrojovka Vsetín C 1402 1420 ½ soutěž
2019/2020 4 Vizovice 1906 1890 Sewiola Petr Valašská Bystřice B 1709 1650 1 soutěž
2019/2020 2 Vizovice 1906 1890 Maňák Antonín Huslenky 1754 1769 1 soutěž
2019/2020 1 Vizovice 1906 1890 Malina Zdenek Bystřička 0 1736 1 soutěž
2018/2019 11 ŠO TJ Sokol Vizovice 1906 1895 Kroutil Zdeněk ŠK DDM Slavičín 0 1640 1 soutěž
2018/2019 9 ŠO TJ Sokol Vizovice 1906 1895 Matůš Filip Sokol Ústí 1747 1725 1 soutěž
2018/2019 6 ŠO TJ Sokol Vizovice 1906 1895 Čokavec Milan ŠO TJ Sokol Lužná 0 1763 1 soutěž
2018/2019 4 ŠO TJ Sokol Vizovice 1906 1880 Horňák Michal SK Brumov-Bylnice 0 1611 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠO TJ Sokol Vizovice 1906 1880 Kokrda Vladimír ŠK Zlín C 1784 1770 1 soutěž
2018/2019 10 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1906 1895 Krejčí Petr ŠO TJ Zborovice A 0 1874 ½ soutěž
2018/2019 3 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1906 1880 Volčík Stanislav SK Boršice B 1752 1731 0 soutěž
2018/2019 1 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1906 1880 Trávníček Jaroslav SK EMKaD Holešov A 1817 1777 0 soutěž
2017/2018 11 Vizovice 1923 1918 Petráš Milan Slavi��n 0 1684 ½ soutěž
2017/2018 9 Vizovice 1926 1918 Šašek Jaroslav EMKaD Hole�ov 1770 1800 0 soutěž
2017/2018 7 Vizovice 1936 1918 Kaminský Rudolf Rajnochovice 2070 2030 ½ soutěž
2017/2018 6 Vizovice 1936 1918 Vlachopulos Elefteris �st� 1737 1758 1 soutěž
2017/2018 5 Vizovice 1923 1918 Martinák Vlastimil �KZ Vset�n C 1638 1680 0 soutěž
2017/2018 1 Vizovice 1945 1924 Machara Radek Brumov-Bylnice 0 1312 1 soutěž
2017/2018 11 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1923 1918 Petřík Petr Slavia Kroměříž C 2040 2053 0 soutěž
2017/2018 7 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1926 1918 Motúzová Marta ŠK Zbrojovka Vsetín B 1817 0 ½ soutěž
2017/2018 5 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1936 1918 Hrtánek Jiří ŠO TJ Sokol Francova Lhota 1944 1989 0 soutěž
2017/2018 2 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1923 1918 Kubín Petr TJ Sokol Valašská Bystřice A 1999 2005 0 soutěž
2016/2017 7 TJ Vlčnov B 2004 1935 Dvořák Petr Sokol Postoupky B 1701 1749 ½ soutěž
2016/2017 6 TJ Vlčnov B 2004 1935 Pfeffer Erik SK Boršice B 1904 1892 0 soutěž
2016/2017 5 TJ Vlčnov B 2004 1935 Skalský Alexandr ŠK Staré Město E 2004 1857 ½ soutěž
2016/2017 4 TJ Vlčnov B 2004 1935 Vacula Pavel TJ Spartak Uherský Brod 2016 2013 1 soutěž
2016/2017 3 TJ Vlčnov B 2004 1935 Krejčiřík Radim TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1937 1920 0 soutěž
2016/2017 10 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 2004 1935 Bačák Petr Slavia Kroměříž C 1980 2012 1 soutěž
2016/2017 8 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 2004 1935 Doležal Karel ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2002 1994 0 soutěž
2016/2017 6 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 2004 1935 Pfeffer Erik SK Boršice A 1904 1892 0 soutěž
2016/2017 4 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 2004 1935 Zicháček Libor ŠK Holešov A 2040 2006 ½ soutěž
2016/2017 2 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 2004 1935 Staňa Marek TJ Vlčnov A 1942 2015 ½ soutěž
2015/2016 11 TJ Vlčnov A 2004 1935 Krejčiřík Radim Fatra-Slavia Napajedla B 1937 1920 ½ soutěž
2015/2016 10 TJ Vlčnov A 2004 1935 Štefaník Richard ŠK Staré Město E 1816 1894 1 soutěž
2015/2016 9 TJ Vlčnov A 2004 1935 Hlavička Roman Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1687 ½ soutěž
2015/2016 8 TJ Vlčnov A 2004 1935 Šumšal Václav TJ Dolní Němčí A 1845 1848 ½ soutěž
2015/2016 7 TJ Vlčnov A 2004 1935 Firych Miroslav Slavia Kroměříž D 2025 2079 0 soutěž
2015/2016 6 TJ Vlčnov A 2004 1935 Šebela Ladislav SK Boršice B 1866 1867 1 soutěž
2015/2016 5 TJ Vlčnov A 2004 1935 Burda Josef ŠK Staré Město F 1838 1849 ½ soutěž
2015/2016 4 TJ Vlčnov A 2004 1935 Mikulčík Josef Spartak Uherský Brod 1847 1877 1 soutěž
2015/2016 3 TJ Vlčnov A 2004 1935 Nezdařil Miroslav ŠO TJ Zborovice A 1811 1 soutěž
2015/2016 2 TJ Vlčnov A 2004 1935 Vaňhara Petr TJ Bojkovice 1776 1736 1 soutěž
2015/2016 1 TJ Vlčnov A 2004 1935 Malůš Petr ŠO Kunovice A 1785 1 soutěž
2015/2016 10 Fatra-Slavia Napajedla A 2004 1935 Kašpárek Ondřej Sokol Postoupky B 1922 1950 1 soutěž
2015/2016 8 Fatra-Slavia Napajedla A 2004 1935 Zajíček Petr ŠK Zbrojovka Vsetín B 2048 2026 0 soutěž
2015/2016 6 Fatra-Slavia Napajedla A 2004 1935 Havránek Michal SK Boršice A 2039 2073 ½ soutěž
2015/2016 5 Fatra-Slavia Napajedla A 2004 1935 Staufčík Robert ŠK Staré Město C 2121 2111 ½ soutěž
2015/2016 3 Fatra-Slavia Napajedla A 2004 1935 Zvardoň Petr Šachový oddíl TJ Francova Lhota A 2008 2033 0 soutěž
2015/2016 1 Fatra-Slavia Napajedla A 2004 1935 Bačák Petr Slavia Kroměříž C 1980 2012 0 soutěž
2014/2015 10 Vizovice 2020 2023 Válek František Brumov-Bylnice 1908 1845 1 soutěž
2014/2015 9 Vizovice 2020 2023 Pecl Jaroslav Bystřice p. Hostýnem 1804 ½ soutěž
2014/2015 8 Vizovice 2020 2023 Koláček Milan Zašová 1768 ½ soutěž
2014/2015 7 Vizovice 2020 2023 Ambros Zdenek Val. Meziříčí 1838 1802 1 soutěž
2014/2015 6 Vizovice 2020 2023 Lamper Vlastimil Rajnochovice 1873 1941 0 soutěž
2014/2015 5 Vizovice 2020 2023 Velčovský Josef Gumárny Zubří 1829 1881 ½ soutěž
2014/2015 4 Vizovice 2020 2023 Krejča Jakub Hošťálková B 1887 1923 0 soutěž
2014/2015 3 Vizovice 2020 2023 Gabryš Lukáš ŠKZ Vsetín B 1882 1950 ½ soutěž
2014/2015 2 Vizovice 2020 2023 Růčka Petr Val. Bystřice B 1925 1887 ½ soutěž
2014/2015 1 Vizovice 2020 2023 Brzobohatý Petr Val. Klobouky 1856 1 soutěž
2014/2015 11 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 2020 2023 Šmíd Jan ŠK Staré Město C 1870 1906 ½ soutěž
2014/2015 9 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 2020 2023 Pfeffer Erik SK Boršice A 1947 1894 1 soutěž
2014/2015 8 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 2020 2023 Gabriel Lubomír ŠK Zlínterm Zlín A 2015 2047 0 soutěž
2014/2015 7 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 2020 2023 Pyš Zbyněk CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 1926 1948 1 soutěž
2014/2015 5 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 2020 2023 Bednařík Josef Sokol Hošťálková A 1984 2101 1 soutěž
2014/2015 4 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 2020 2023 Foukal Jiří TJ Sokol Valašská Bystřice A 1942 1945 1 soutěž
2014/2015 3 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 2020 2023 Kocián Miroslav ŠK Zlín C 2005 2013 0 soutěž
2013/2014 11 TJ FS Napajedla 2002 1986 Urban Vlastimil ŠK HPM TEC Hustopeče 1974 1953 1 soutěž
2013/2014 10 TJ FS Napajedla 2002 1986 Malčánek Jan Slavia Kroměříž B 2033 2062 0 soutěž
2013/2014 9 TJ FS Napajedla 2002 1986 Kredl Karel Moravská Slavia Brno 2083 2080 ½ soutěž
2013/2014 8 TJ FS Napajedla 2002 1986 Parák Dominik ŠK Kuřim 2060 2065 1 soutěž
2013/2014 7 TJ FS Napajedla 2002 1986 Kratochvíl Josef ŠK GARDE Lipovec 2233 2232 0 soutěž
2013/2014 6 TJ FS Napajedla 2002 1986 Skácelík Petr ŠK Duras BVK Královo Pole B 2185 2216 ½ soutěž
2013/2014 5 TJ FS Napajedla 2002 1986 Zapletal Jiří Sportovní Klub Prostějov 2142 2133 0 soutěž
2013/2014 4 TJ FS Napajedla 2002 1986 Navrátilík Pavel Sokol Postoupky 2142 2152 1 soutěž
2013/2014 2 TJ FS Napajedla 2002 1986 Kapusta Petr ŠK Staré Město B 2139 2129 0 soutěž
2013/2014 1 TJ FS Napajedla 2002 1986 Balšínek Pavel TJ Podlužan Prušánky 2060 2053 ½ soutěž
2012/2013 11 TJ FS NAPAJEDLA 2062 2057 Košata Jan ŠK KME-DDM Kuřim 2146 2147 ½ soutěž
2012/2013 10 TJ FS NAPAJEDLA 2062 2057 Fusek Lukáš ŠK Staré Město C 1986 2002 ½ soutěž
2012/2013 9 TJ FS NAPAJEDLA 2062 2057 Řehůřek Lukáš Moravská Slavia Brno 2163 2156 ½ soutěž
2012/2013 8 TJ FS NAPAJEDLA 2062 2057 Skácelík Petr ŠK Duras BVK B 2202 2213 0 soutěž
2012/2013 7 TJ FS NAPAJEDLA 2062 2057 Mayer Josef TJ Podlužan Prušánky 2077 2046 ½ soutěž
2012/2013 6 TJ FS NAPAJEDLA 2062 2057 Koutný Petr ŠK Zlín B 2175 2189 1 soutěž
2012/2013 5 TJ FS NAPAJEDLA 2062 2057 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město B 2055 2083 1 soutěž
2012/2013 4 TJ FS NAPAJEDLA 2062 2057 Kratochvíl Josef ŠK Lokomotiva Brno A 2264 2264 0 soutěž
2012/2013 3 TJ FS NAPAJEDLA 2062 2057 Symerský Petr TJ ŠK Veselí nad Moravou 2150 2139 1 soutěž
2012/2013 2 TJ FS NAPAJEDLA 2062 2057 Medunová Věra ŠK HPM TEC Hustopeče 2118 2097 0 soutěž
2012/2013 1 TJ FS NAPAJEDLA 2062 2057 Švehla Karel TJ Spartak Adamov 2126 2123 0 soutěž
2012/2013 11 ŠK Zlínterm Zlín A 2062 2057 Rafaja Marek ŠK Holešov A 2022 2065 ½ soutěž
2012/2013 10 ŠK Zlínterm Zlín A 2062 2057 Kubín Petr TJ Gumárny Zubří 2020 2031 ½ soutěž
2012/2013 8 ŠK Zlínterm Zlín A 2062 2057 Slovák Pavel ŠK Zlín C 2044 2036 ½ soutěž
2012/2013 7 ŠK Zlínterm Zlín A 2062 2057 Kulišťák Milan CHESSMONT Rožnov p.R. A 2080 2115 0 soutěž
2012/2013 6 ŠK Zlínterm Zlín A 2062 2057 Horsák Jan ŠK Staré Město D 2115 2118 0 soutěž
2012/2013 5 ŠK Zlínterm Zlín A 2062 2057 Fiala Václav SK Boršice A 2188 2193 ½ soutěž
2012/2013 4 ŠK Zlínterm Zlín A 2062 2057 Navrátilík Pavel Slavia Kroměříž C 2106 2125 0 soutěž
2012/2013 3 ŠK Zlínterm Zlín A 2062 2057 Straděj Vlastimil ŠK Zbrojovka Vsetín A 2071 2064 ½ soutěž
2012/2013 2 ŠK Zlínterm Zlín A 2062 2057 Pala Vladimír TJ Sokol Hošťálková A 2278 2255 0 soutěž
2012/2013 1 ŠK Zlínterm Zlín A 2062 2057 Studený Radovan ŠK Staré Město E 2099 2104 0 soutěž
2011/2012 11 Zlínterm 2025 2078 Raška Václav Brumov-Bylnice 1919 1940 ½ soutěž
2011/2012 10 Zlínterm 2025 2078 Malčánek Jan Valašská Bystřice 1943 2016 1 soutěž
2011/2012 9 Zlínterm 2025 2078 Straděj Vlastimil Huslenky 2039 2026 1 soutěž
2011/2012 8 Zlínterm 2025 2078 Lamper Vlastimil Rajnochovice 1873 1973 1 soutěž
2011/2012 7 Zlínterm 2025 2078 Kubín Petr Zašová 2017 2018 0 soutěž
2011/2012 6 Zlínterm 2025 2078 Rafaja Marek Holešov B 2022 2017 0 soutěž
2011/2012 5 Zlínterm 2025 2078 Zicháček Libor Bystřice p.H. 2040 2029 1 soutěž
2011/2012 3 Zlínterm 2025 2078 Zajíček Petr Vsetín B 2046 2038 0 soutěž
2011/2012 2 Zlínterm 2025 2078 Palica Jiří Zlín E 1950 1 soutěž
2011/2012 1 Zlínterm 2025 2078 Chmelař Zdeněk Vizovice 1948 0 soutěž
2011/2012 11 TJ FS Napajedla A 2025 2078 Navrátilík Pavel TJ Sokol Postoupky A 2102 2095 0 soutěž
2011/2012 10 TJ FS Napajedla A 2025 2078 Vávra Antonín ŠK Staré Město D 1932 1949 0 soutěž
2011/2012 9 TJ FS Napajedla A 2025 2078 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov A 1800 1738 ½ soutěž
2011/2012 8 TJ FS Napajedla A 2025 2078 Zicháček Libor ŠK Holešov A 2040 2029 0 soutěž
2011/2012 7 TJ FS Napajedla A 2025 2078 Hradil Karel ŠK Zbrojovka Vsetín A 1856 1882 1 soutěž
2011/2012 6 TJ FS Napajedla A 2025 2078 Křížek František SK Boršice B 2018 2034 ½ soutěž
2011/2012 5 TJ FS Napajedla A 2025 2078 Konvička Martin TJ Gumárny Zubří 1772 1807 1 soutěž
2011/2012 4 TJ FS Napajedla A 2025 2078 Burda Josef ŠK Staré Město E 1906 1923 1 soutěž
2011/2012 3 TJ FS Napajedla A 2025 2078 Beneš Miroslav ŠK Zlín D 1967 1961 1 soutěž
2011/2012 2 TJ FS Napajedla A 2025 2078 Filák Josef TJ Sokol Francova Lhota A 1891 1917 1 soutěž
2010/2011 11 TJ FS Napajedla A 1971 Rafaja Marek ŠK Holešov B 1945 ½ soutěž
2010/2011 10 TJ FS Napajedla A 1971 Chmelař Zdeněk ŠK Zlín D 1978 1 soutěž
2010/2011 9 TJ FS Napajedla A 1971 Vlk Radek Spartak Uherský Brod 1803 1 soutěž
2010/2011 8 TJ FS Napajedla A 1971 Hradil Karel ŠK Zbrojovka Vsetín A 1909 1 soutěž
2010/2011 5 TJ FS Napajedla A 1971 Filák Josef ŠO TJ Francova Lhota A 1902 1 soutěž
2010/2011 4 TJ FS Napajedla A 1971 Kašík Miroslav Slavia Kroměříž B 2034 ½ soutěž
2010/2011 3 TJ FS Napajedla A 1971 Náplava Pavel SK Boršice B 1901 0 soutěž
2010/2011 2 TJ FS Napajedla A 1971 Knotek Josef ŠK Staré Město E 2009 1 soutěž
2010/2011 1 TJ FS Napajedla A 1971 Břoušek Jiří CHESSMONT Rožnov p.R. A 2056 1 soutěž
2010/2011 11 ZLÍNTERM Zlín A 1971 Navrátil Jiří TJ Bojkovice A 1956 1 soutěž
2010/2011 10 ZLÍNTERM Zlín A 1971 Pfeffer Erik SK Boršice C 1936 1 soutěž
2010/2011 9 ZLÍNTERM Zlín A 1971 Trubačík Josef ŠK Staré Město F 1865 1 soutěž
2010/2011 8 ZLÍNTERM Zlín A 1971 Staňa Marek TJ Vlčnov A 1981 0 soutěž
2010/2011 7 ZLÍNTERM Zlín A 1971 Prachař Mojmír ŠO TJ Zborovice A 1875 1 soutěž
2010/2011 5 ZLÍNTERM Zlín A 1971 Knotek Josef ŠO Kunovice A 2009 1 soutěž
2010/2011 4 ZLÍNTERM Zlín A 1971 Ševčík Zdeněk TJ Sokol Postoupky B 1858 ½ soutěž
2010/2011 3 ZLÍNTERM Zlín A 1971 Podešva Antonín TJ Dolní Němčí 1901 1 soutěž
2010/2011 2 ZLÍNTERM Zlín A 1971 Petrželka Josef TJ Polešovice 2272 0 soutěž
2010/2011 1 ZLÍNTERM Zlín A 1971 Rojar Libor TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1945 0 soutěž
2009/2010 11 SK Zlin D 2096 Hrabovský Vladimír TJ Sokol Franc. Lhota 2039 0 soutěž
2009/2010 9 SK Zlin D 2096 Knotek Josef SK Stare Mesto E 2018 0 soutěž
2009/2010 8 SK Zlin D 2096 Rafaja Marek MKS Holesov B 1917 1 soutěž
2009/2010 7 SK Zlin D 2096 Pfeffer Erik SK Borsice B 1899 1 soutěž
2009/2010 6 SK Zlin D 2096 Tkadlec Miloslav CHESSMONT Roznov 2109 0 soutěž
2009/2010 5 SK Zlin D 2096 Slížek Josef TJ Gumarny Zubri 2000 0 soutěž
2009/2010 4 SK Zlin D 2096 Navrátilík Pavel TJ Sokol Postoupky 2183 1 soutěž
2009/2010 3 SK Zlin D 2096 Pukl Rostislav SK Stare Mesto D 2039 1 soutěž
2009/2010 2 SK Zlin D 2096 Křížek František SK Borsice A 2056 0 soutěž
2009/2010 1 SK Zlin D 2096 Koutný Petr SK Zlin C 2110 0 soutěž
2009/2010 10 ŠK Zlín B 2096 Hošek Martin ŠK Lokomotiva Brno A 1877 0 soutěž
2009/2010 4 ŠK Zlín B 2096 Sedláček Petr ŠK 64 Brno 2091 0 soutěž
2009/2010 2 ŠK Zlín B 2096 Petřík Petr Slavia Kroměříž B 1913 0 soutěž
2008/2009 11 ŠK Zlín "C" 2057 Sieber Martin SK Slavia Orlová "B" 2072 0 soutěž
2008/2009 10 ŠK Zlín "C" 2057 Jacko Vladimír TJ VOKD Poruba 2153 0 soutěž
2008/2009 9 ŠK Zlín "C" 2057 Rzasa Janusz ŠK Labortech Ostrava "B" 2245 ½ soutěž
2008/2009 8 ŠK Zlín "C" 2057 Walowicz David Slavoj Bruntál 2027 1 soutěž
2008/2009 7 ŠK Zlín "C" 2057 Mikulec Jiří Sokol Dobrá 2089 1 soutěž
2008/2009 6 ŠK Zlín "C" 2057 Vysoglad Petr BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2073 ½ soutěž
2008/2009 5 ŠK Zlín "C" 2057 Ambros Zdenek Chessmont Rožnov p.Radhoštěm 1965 1 soutěž
2008/2009 4 ŠK Zlín "C" 2057 Veselý Martin TJ Mittal Ostrava "B" 2179 1 soutěž
2008/2009 3 ŠK Zlín "C" 2057 Štverák Milan Zbrojovka Vsetín 2079 1 soutěž
2008/2009 2 ŠK Zlín "C" 2057 Benda Aleš TJ Mořkov 2186 ½ soutěž
2008/2009 1 ŠK Zlín "C" 2057 Bulava Petr Baník Havířov 2105 ½ soutěž
2007/2008 11 ŠK Zlín D 2048 Hlaváček Pavel TJ Sokol Postoupky 1965 ½ soutěž
2007/2008 10 ŠK Zlín D 2048 Dvouletý Tomáš Loko Uherský Ostroh 1859 1 soutěž
2007/2008 8 ŠK Zlín D 2048 Navrátilík Pavel MKS Holešov B 2138 0 soutěž
2007/2008 7 ŠK Zlín D 2048 Tkadlec Miloslav CHESSMONT Rožnov p.R. 2088 1 soutěž
2007/2008 6 ŠK Zlín D 2048 Vránová Zdeňka Slavia Kroměříž B 2040 0 soutěž
2007/2008 5 ŠK Zlín D 2048 Častulík Jiří ŠO Brumov Bylnice 1792 1 soutěž
2007/2008 4 ŠK Zlín D 2048 Kičmer Petr ŠK Zlín C 2198 0 soutěž
2007/2008 3 ŠK Zlín D 2048 Dvouletý Pavel ŠK Staré Město D 2005 ½ soutěž
2007/2008 2 ŠK Zlín D 2048 Kopčil Milan ŠO Fatra-Slavia Napajedla 2003 ½ soutěž
2007/2008 1 ŠK Zlín D 2048 Fiala Václav SK Boršice B 2039 0 soutěž
2007/2008 11 ŠK Zlín B 2048 ŠK Lokomotiva Brno C 1 soutěž
2007/2008 8 ŠK Zlín B 2048 Kratochvíl Jiří TJ Tatran Poštorná 1852 1 soutěž
2006/2007 11 ŠK SK Zlín B 2031 Matoušek Petr A64 Grygov B 2091 0 soutěž
2006/2007 10 ŠK SK Zlín B 2031 Krejčí Jan Tatran Litovel B 2168 0 soutěž
2006/2007 8 ŠK SK Zlín B 2031 Petržela Pavel MKS Holešov 2022 1 soutěž
2006/2007 7 ŠK SK Zlín B 2031 Macharáček Šimon ŠK DURAS BVK Brno B 2195 0 soutěž
2006/2007 6 ŠK SK Zlín B 2031 Zapletal Jiří LOKO Zábřeh 2103 ½ soutěž
2006/2007 5 ŠK SK Zlín B 2031 Adamčík Martin SK Prostějov 2178 ½ soutěž
2006/2007 4 ŠK SK Zlín B 2031 Berisha Fadil ŠK 64 Brno 1991 0 soutěž
2006/2007 2 ŠK SK Zlín B 2031 Partyš Petr SK Boršice 1978 ½ soutěž
2006/2007 1 ŠK SK Zlín B 2031 Řehák Lukáš ŠK SK Zlín C 1892 1 soutěž
2005/2006 11 ŠK Zlín B 2152 Diviš Josef A64 MIPAP Grygov B 2083 ½ soutěž
2005/2006 10 ŠK Zlín B 2152 Pala Vladimír SK Prostějov 2235 0 soutěž
2005/2006 9 ŠK Zlín B 2152 Zapletal Jiří LOKO Zábřeh 2181 1 soutěž
2005/2006 8 ŠK Zlín B 2152 Míša Stanislav SK Boršice 1941 1 soutěž
2005/2006 7 ŠK Zlín B 2152 Juříček Stanislav ŠKZ Vsetín 2151 0 soutěž
2005/2006 6 ŠK Zlín B 2152 Plát Vojtěch Slavia Kroměříž B 2167 ½ soutěž
2005/2006 5 ŠK Zlín B 2152 Sojka Aleš MKS Holešov 2129 0 soutěž
2005/2006 4 ŠK Zlín B 2152 Navrátil Jiří Tatran Litovel B 2113 1 soutěž
2005/2006 3 ŠK Zlín B 2152 Hudaček Josef TJ Loko Uherský Ostroh 2025 0 soutěž
2005/2006 2 ŠK Zlín B 2152 Klenner Richard TJ Sokol Bzenec 2057 1 soutěž
2005/2006 1 ŠK Zlín B 2152 Jurásek Miroslav ŠK Staré Město B 2280 ½ soutěž
2004/2005 10 ŠK Trinom Zlín B 2172 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2246 0 soutěž
2004/2005 9 ŠK Trinom Zlín B 2172 Opravil Karel LOKO Zábřeh 2063 ½ soutěž
2004/2005 8 ŠK Trinom Zlín B 2172 Fuksík Jakub A64 Mipap Grygov B 2226 0 soutěž
2004/2005 7 ŠK Trinom Zlín B 2172 Blümel Otto Slavia Kroměříž B 2261 ½ soutěž
2004/2005 6 ŠK Trinom Zlín B 2172 Vavruška Antonín ŠK Staré Město B 2191 ½ soutěž
2004/2005 5 ŠK Trinom Zlín B 2172 Petruška Miroslav TJ Unex ŠK Uničov 1924 1 soutěž
2004/2005 2 ŠK Trinom Zlín B 2172 Tatran Litovel B 1 soutěž
2004/2005 1 ŠK Trinom Zlín B 2172 Kašík Miroslav Slavia Kroměříž C 1942 1 soutěž
2003/2004 11 ŠK Zlín B 2124 Kozák Petr Loko Zábřeh 2117 0 soutěž
2003/2004 10 ŠK Zlín B 2124 Blümel Otto Slavia Kroměříž A 2215 ½ soutěž
2003/2004 9 ŠK Zlín B 2124 Havránek Michal SK Boršice 1955 1 soutěž
2003/2004 8 ŠK Zlín B 2124 Závůrka Roman SK Prostějov 2186 0 soutěž
2003/2004 5 ŠK Zlín B 2124 Pavelka Jindřich Slavia Kroměříž B 2088 1 soutěž
2003/2004 4 ŠK Zlín B 2124 Lev Pavel MKS Holešov 2202 1 soutěž
2003/2004 3 ŠK Zlín B 2124 Doležel Jaromír ŠK Šumperk 2163 1 soutěž
2003/2004 2 ŠK Zlín B 2124 Garlík Michal A64 Grygov B 2146 1 soutěž
2003/2004 1 ŠK Zlín B 2124 Juříček Stanislav ŠK Zbroj Vsetín 2240 0 soutěž