Hráč Brázdil Roman

Brázdil Roman

User Pic
Jméno: Brázdil Roman
Oddíl: Sokol Postoupky
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2050
Elo mezinárodní: 2063
ID: 3079
FIDE ID: 313351
Rok narození: 1968
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 Slavia Kroměříž B 2063 2050 Zatloukal Petr A64 PROCLIENT Grygov 2054 2053 1
2018/2019 7 Slavia Kroměříž B 2057 2050 Zpěváková Kateřina ŠO Kunovice 1876 1838 1
2018/2019 6 Slavia Kroměříž B 2057 2050 Parák Dominik Zbrojovka Vsetín 2095 2083 0
2018/2019 5 Slavia Kroměříž B 2083 2060 Kocián Miroslav ŠK Zlín 2017 2021 ½
2018/2019 4 Slavia Kroměříž B 2083 2060 Bílek Petr ŠK Veselí nad Moravou 1998 2042 ½
2018/2019 3 Slavia Kroměříž B 2062 2060 Gaša Andrej SK Podlužan Prušánky z.s. 2282 0 ½
2018/2019 2 Slavia Kroměříž B 2062 2060 Zbořil Tomáš SK Prostějov 2104 2107 1
2018/2019 1 Slavia Kroměříž B 2062 2060 Vavruška Antonín ŠK Staré Město B 2042 2051 ½
2018/2019 9 Sokol Postoupky B 2061 2050 Macůrek Miloslav ŠK Holešov B 1831 1839 ½
2018/2019 8 Sokol Postoupky B 2061 2050 Kolouch Jiří TJ Bojkovice A 1883 1872 1
2018/2019 2 Sokol Postoupky B 2062 2060 Navrátilík Pavel Slavia Kroměříž D 2047 2058 ½
2018/2019 1 Sokol Postoupky B 2062 2060 Sas Roman ŠO TJ Zborovice A 0 1909 ½
2018/2019 9 Sokol Postoupky A 2063 2050 Mrkus František ŠK Staré Město C 2114 2091 ½
2018/2019 8 Sokol Postoupky A 2061 2050 Volčík Luděk SK Boršice A 2121 2123 ½
2018/2019 7 Sokol Postoupky A 2061 2050 Beneš Miroslav Slavia Kroměříž C 2063 2057 ½
2018/2019 6 Sokol Postoupky A 2057 2050 Dubina Pavel ŠK Zlín B 2084 2084 ½
2018/2019 5 Sokol Postoupky A 2057 2050 Rafaja Marek ŠK Holešov A 1937 1919 1
2018/2019 4 Sokol Postoupky A 2083 2060 Vrána František ŠK Staré Město D 2254 2220 0
2018/2019 3 Sokol Postoupky A 2062 2060 Zpěvák Pavel ŠK Zlín-Malenovice A 2338 2362 0
2018/2019 2 Sokol Postoupky A 2062 2060 Novák Josef TJ Valašské Meziříčí A 1891 1934 1
2018/2019 1 Sokol Postoupky A 2062 2060 Bosák Jan ŠK Zbrojovka Vsetín B 2079 2077 ½
2017/2018 11 Sokol Postoupky B 2121 2105 Pálka Bronislav TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1935 1953 1
2017/2018 10 Sokol Postoupky B 2122 2105 Veselý Miroslav ŠK Zlín C 1983 1950 1
2017/2018 9 Sokol Postoupky B 2129 2105 Navrátil Jiří TJ Bojkovice 2018 1922 ½
2017/2018 8 Sokol Postoupky B 2129 2105 Staňa Marek TJ Vlčnov B 1968 2007 1
2017/2018 5 Sokol Postoupky B 2122 2105 Havránek Michal SK Boršice B 2013 2042 1
2017/2018 3 Sokol Postoupky B 2122 2105 Sas Roman ŠO TJ Zborovice A 0 1926 ½
2017/2018 2 Sokol Postoupky B 2122 2105 Kaňovský David ŠO Kunovice B 2413 2398 0
2017/2018 1 Sokol Postoupky B 2109 2093 Symerský Petr ŠK Dolní Němčí A 2133 2069 ½
2017/2018 11 Sokol Postoupky A 2121 2105 Šmíd Jan ŠK Staré Město D 1908 1909 ½
2017/2018 10 Sokol Postoupky A 2122 2105 Viták Pavel TJ Sokol Valašská Bystřice A 2267 2249 ½
2017/2018 9 Sokol Postoupky A 2122 2105 Zpěvák Pavel ŠO Kunovice A 2337 2366 0
2017/2018 8 Sokol Postoupky A 2129 2105 Petřík Petr Slavia Kroměříž C 2050 2053 ½
2017/2018 7 Sokol Postoupky A 2129 2105 Čechál Martin ŠK Holešov A 1961 2025 ½
2017/2018 6 Sokol Postoupky A 2124 2105 Náplava Pavel SK Boršice A 2042 2074 1
2017/2018 5 Sokol Postoupky A 2124 2105 Blaha Petr ŠK Staré Město C 2005 1988 ½
2017/2018 4 Sokol Postoupky A 2122 2105 Kozojed Vlastislav TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1897 1890 1
2017/2018 3 Sokol Postoupky A 2122 2105 Hronek Martin ŠK Zlín B 1868 1857 1
2017/2018 2 Sokol Postoupky A 2122 2105 Zvardoň Petr ŠO TJ Sokol Francova Lhota 1996 2010 1
2017/2018 1 Sokol Postoupky A 2109 2093 Smilek Petr ŠK Zbrojovka Vsetín B 1940 1971 ½
2016/2017 11 Sokol Postoupky B 2157 2144 Janál Vladimír ŠK Zlín-Malenovice A 2122 2041 1
2016/2017 9 Sokol Postoupky B 2157 2144 Jablečník Gustav Slavia Kroměříž D 2098 2102 ½
2016/2017 8 Sokol Postoupky B 2157 2144 Sas Roman ŠO TJ Zborovice A 1870 ½
2016/2017 7 Sokol Postoupky B 2157 2144 Partyš Petr TJ Vlčnov B 2053 2052 ½
2016/2017 2 Sokol Postoupky B 2157 2144 Bartas Pavel TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1867 1882 0
2016/2017 1 Sokol Postoupky B 2157 2144 Prchla Jaromír TJ Bojkovice 1821 1
2016/2017 11 Sokol Postoupky A 2157 2144 Blaha Petr ŠK Staré Město C 2032 2030 ½
2016/2017 10 Sokol Postoupky A 2157 2144 Babula Milan TJ Vlčnov A 2192 2228 ½
2016/2017 9 Sokol Postoupky A 2157 2144 Lev Pavel TJ Valašské Meziříčí A 2197 2212 ½
2016/2017 8 Sokol Postoupky A 2157 2144 Slovák Pavel ŠK Zlín B 2069 2072 1
2016/2017 7 Sokol Postoupky A 2157 2144 Sojka Aleš Slavia Kroměříž C 2142 2121 ½
2016/2017 6 Sokol Postoupky A 2157 2144 Vavruška Antonín ŠK Staré Město D 2099 2108 0
2016/2017 5 Sokol Postoupky A 2157 2144 Bažant Petr TJ Fatra-Slavia Napajedla A 2256 2248 ½
2016/2017 4 Sokol Postoupky A 2157 2144 Bělunek Vladimír ŠK Zbrojovka Vsetín B 2260 2254 0
2016/2017 3 Sokol Postoupky A 2157 2144 Volčík Luděk SK Boršice A 2073 2061 ½
2016/2017 2 Sokol Postoupky A 2157 2144 Bolacký Jiří ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2209 2237 0
2016/2017 1 Sokol Postoupky A 2157 2144 Rafaja Marek ŠK Holešov A 2000 2031 ½
2016/2017 10 Slavia Krom��� B 2157 2144 Ševčík Leoš Spartak Adamov 1931 1995 0
2016/2017 5 Slavia Krom��� B 2157 2144 Malčánek Jan �achy Ho���lkov� 2109 2097 ½
2016/2017 4 Slavia Krom��� B 2157 2144 Rozumek Vlastimil MKS Vy�kov 2047 2044 0
2016/2017 3 Slavia Krom��� B 2157 2144 Majer Jiří �K Ku�im 2096 2031 0
2015/2016 11 Sokol Postoupky 2157 2144 Urbanski Grzegorz Slavoj Český Těšín 2255 2207 ½
2015/2016 10 Sokol Postoupky 2157 2144 Bažant Petr ŠK Staré Město "B" 2332 2340 ½
2015/2016 9 Sokol Postoupky 2157 2144 Viták Pavel Zbrojovka Vsetín 2252 2231 ½
2015/2016 8 Sokol Postoupky 2157 2144 Nábělek Marek ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2260 2264 0
2015/2016 7 Sokol Postoupky 2157 2144 Tymrakiewicz Rafal TŽ Třinec "B" 2360 0
2015/2016 6 Sokol Postoupky 2157 2144 Neděla Vlastimil TJ Slovan Havířov 2329 2342 0
2015/2016 5 Sokol Postoupky 2157 2144 Mroziak Maciej Labortech Ostrava "B" 2306 1
2015/2016 4 Sokol Postoupky 2157 2144 Bureš Martin Baník Havířov 2089 2096 1
2015/2016 3 Sokol Postoupky 2157 2144 Cagašík Tomáš Slavia Kroměříž "B" 2145 2168 1
2015/2016 2 Sokol Postoupky 2157 2144 Hladík Oto ŠK Slavoj Poruba "B" 2191 2204 ½
2015/2016 1 Sokol Postoupky 2157 2144 Mudrák Josef Sokol Hošťálková 2298 2295 0
2015/2016 11 Slavia Kroměříž C 2157 2144 Volčík Luděk SK Boršice A 2073 2061 ½
2015/2016 10 Slavia Kroměříž C 2157 2144 Húsek Martin ŠK Staré Město D 2086 2111 ½
2015/2016 9 Slavia Kroměříž C 2157 2144 Staufčík Michal ŠK Staré Město C 2015 2021 ½
2015/2016 8 Slavia Kroměříž C 2157 2144 Bačák Martin Sokol Postoupky B 2085 2078 ½
2015/2016 7 Slavia Kroměříž C 2157 2144 Petržela Pavel ŠK Holešov A 1999 1996 ½
2015/2016 6 Slavia Kroměříž C 2157 2144 Janál Vladimír ŠK Zlín-Malenovice, z.s. A 2122 2041 1
2015/2016 5 Slavia Kroměříž C 2157 2144 Bolacký Jiří Šachový oddíl TJ Francova Lhota A 2209 2237 1
2015/2016 4 Slavia Kroměříž C 2157 2144 Bělunek Vladimír ŠK Zbrojovka Vsetín B 2260 2254 0
2015/2016 3 Slavia Kroměříž C 2157 2144 Koutný Petr ŠK Zlín B 2141 2113 0
2015/2016 2 Slavia Kroměříž C 2157 2144 Malčánek Jan CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 2109 2097 1
2015/2016 1 Slavia Kroměříž C 2157 2144 Kunc Miroslav Fatra-Slavia Napajedla A 2032 2046 ½
2014/2015 11 Sokol Postoupky 2119 2112 Pakosta Miroslav ŠK Vinohrady Brno 2094 2107 ½
2014/2015 10 Sokol Postoupky 2119 2112 Bělík Dalibor ŠK GARDE Lipovec 2310 2249 0
2014/2015 9 Sokol Postoupky 2119 2112 Zpěváková Jana ŠK Staré Město B 2028 2045 0
2014/2015 8 Sokol Postoupky 2119 2112 Vymazal Bronislav ŠK Lokomotiva Brno B 2321 2309 0
2014/2015 7 Sokol Postoupky 2119 2112 Vyskočil Neklan Moravská Slavia Brno 2422 2409 0
2014/2015 6 Sokol Postoupky 2119 2112 Stachoň Martin Slavia Kroměříž B 2152 2189 ½
2014/2015 5 Sokol Postoupky 2119 2112 Uhmann Jan ŠK Hustopeče 2085 2083 ½
2014/2015 4 Sokol Postoupky 2119 2112 Balšínek Pavel TJ Podlužan Prušánky 2060 2061 ½
2014/2015 3 Sokol Postoupky 2119 2112 Páral Stanislav OREL Ořechov 2084 2087 1
2014/2015 2 Sokol Postoupky 2119 2112 Svoboda Rostislav ŠK Zlín B 2059 2036 ½
2014/2015 1 Sokol Postoupky 2119 2112 Lednický Martin ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2269 2233 1
2014/2015 11 Slavia Kroměříž C 2119 2112 Smilek Petr Šachový oddíl TJ Francova Lhota 1980 1982 1
2014/2015 10 Slavia Kroměříž C 2119 2112 Krča Milan ŠK Staré Město C 2054 2023 ½
2014/2015 9 Slavia Kroměříž C 2119 2112 Bačák Martin Sokol Postoupky B 2138 2138 ½
2014/2015 8 Slavia Kroměříž C 2119 2112 Fiala Václav SK Boršice A 2181 2210 0
2014/2015 7 Slavia Kroměříž C 2119 2112 Balážec Ludovít ŠK Zlínterm Zlín A 1930 1928 1
2014/2015 6 Slavia Kroměříž C 2119 2112 Kulišťák Milan CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 2087 2127 ½
2014/2015 5 Slavia Kroměříž C 2119 2112 Kapusta Petr ŠK Staré Město D 2112 2102 ½
2014/2015 4 Slavia Kroměříž C 2119 2112 Lev Pavel Sokol Hošťálková A 2175 2200 1
2014/2015 3 Slavia Kroměříž C 2119 2112 Kubín Petr TJ Sokol Valašská Bystřice A 2028 2051 1
2014/2015 2 Slavia Kroměříž C 2119 2112 Kocián Miroslav ŠK Zlín C 2005 2013 1
2014/2015 1 Slavia Kroměříž C 2119 2112 Kunc Miroslav TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 2057 2078 1
2013/2014 11 Slavia Kroměříž C 2103 2109 Viták Pavel CHESSMONT Rožnov p.R. A 2200 2193 0
2013/2014 10 Slavia Kroměříž C 2103 2109 Holman Radek ŠK Holešov A 1960 1992 1
2013/2014 9 Slavia Kroměříž C 2103 2109 Sháněl Jaroslav ŠK Staré Město D 2157 2159 ½
2013/2014 8 Slavia Kroměříž C 2103 2109 Bačák Martin Sokol Postoupky B 2157 2150 ½
2013/2014 7 Slavia Kroměříž C 2103 2109 Škrobák Petr TJ Gumárny Zubří 1820 1866 ½
2013/2014 6 Slavia Kroměříž C 2103 2109 Zvardoň Petr TJ Sokol Francova Lhota A 2034 2041 1
2013/2014 5 Slavia Kroměříž C 2103 2109 Fiala Václav SK Boršice A 2182 2194 0
2013/2014 4 Slavia Kroměříž C 2103 2109 Beneš Miroslav ŠK Zlín C 1986 1989 1
2013/2014 3 Slavia Kroměříž C 2103 2109 Vavruška Antonín ŠK Staré Město C 2134 2144 1
2013/2014 2 Slavia Kroměříž C 2103 2109 Parák Dominik ŠK Zbrojovka Vsetín A 2060 2065 1
2013/2014 1 Slavia Kroměříž C 2103 2109 Svítek Jiří ŠK Zlínterm Zlín A 2139 2153 ½
2013/2014 11 Sokol Postoupky 2103 2109 Nepomucký Ondřej ŠK Duras BVK Královo Pole B 2269 2262 ½
2013/2014 10 Sokol Postoupky 2103 2109 Závůrka Roman Sportovní Klub Prostějov 2169 2165 ½
2013/2014 9 Sokol Postoupky 2103 2109 Bačák Petr Slavia Kroměříž B 2003 1969 ½
2013/2014 8 Sokol Postoupky 2103 2109 Kratochvíl Karel ŠK Lokomotiva Brno B 2231 2239 ½
2013/2014 7 Sokol Postoupky 2103 2109 Horsák Jan ŠK Staré Město B 2078 2095 0
2013/2014 6 Sokol Postoupky 2103 2109 Teuber Andreas TJ Podlužan Prušánky 2189 1
2013/2014 5 Sokol Postoupky 2103 2109 Uhmann Jan ŠK HPM TEC Hustopeče 2126 2119 0
2013/2014 4 Sokol Postoupky 2103 2109 Kopčil Milan TJ FS Napajedla 2059 2070 ½
2013/2014 3 Sokol Postoupky 2103 2109 Holemář David Moravská Slavia Brno 2269 2258 ½
2013/2014 2 Sokol Postoupky 2103 2109 Habina Martin ŠK Kuřim 2073 2062 ½
2013/2014 1 Sokol Postoupky 2103 2109 Kopřiva Oldřich ŠK GARDE Lipovec 2096 2071 1
2012/2013 11 Slavia Kroměříž C 2108 2109 Kubín Petr TJ Gumárny Zubří 2020 2031 ½
2012/2013 10 Slavia Kroměříž C 2108 2109 Hrabovský Vladimír TJ Sokol Francova Lhota A 1953 1934 ½
2012/2013 9 Slavia Kroměříž C 2108 2109 Slovák Pavel ŠK Zlín C 2044 2036 1
2012/2013 8 Slavia Kroměříž C 2108 2109 Kulišťák Milan CHESSMONT Rožnov p.R. A 2080 2115 ½
2012/2013 7 Slavia Kroměříž C 2108 2109 Horsák Jan ŠK Staré Město D 2115 2118 0
2012/2013 6 Slavia Kroměříž C 2108 2109 Gabriel Adam SK Boršice A 2129 2152 ½
2012/2013 5 Slavia Kroměříž C 2108 2109 Juříček Stanislav ŠK Zbrojovka Vsetín A 2135 2103 ½
2012/2013 4 Slavia Kroměříž C 2108 2109 Kunc Miroslav ŠK Zlínterm Zlín A 2070 2071 ½
2012/2013 3 Slavia Kroměříž C 2108 2109 Pala Vladimír TJ Sokol Hošťálková A 2278 2255 ½
2012/2013 2 Slavia Kroměříž C 2108 2109 Studený Radovan ŠK Staré Město E 2099 2104 0
2012/2013 1 Slavia Kroměříž C 2108 2109 Rafaja Marek ŠK Holešov A 2022 2065 ½
2012/2013 11 Sokol Postoupky 2108 2109 Chládek Václav Slavia Kroměříž "B" 2020 2003 ½
2012/2013 10 Sokol Postoupky 2108 2109 Polok Kacper SK Slavia Orlová "B" 2163 1000 ½
2012/2013 9 Sokol Postoupky 2108 2109 Záleský Karel KVS EKODIVIZE Opava 2137 2121 1
2012/2013 8 Sokol Postoupky 2108 2109 Pilch Roman TŽ Třinec 2094 2089 ½
2012/2013 7 Sokol Postoupky 2108 2109 Hrbáček Miroslav TJ Město Albrechtice 1996 2006 1
2012/2013 6 Sokol Postoupky 2108 2109 Štukner Šimon Sokol Dobrá 2158 2128 1
2012/2013 5 Sokol Postoupky 2108 2109 Potomák Vladimír TJ VOKD Poruba 2222 2218 ½
2012/2013 4 Sokol Postoupky 2108 2109 Kubeczka Aleš TJ Slovan Havířov 2018 2035 1
2012/2013 3 Sokol Postoupky 2108 2109 Krajina Aleš Labortech Ostrava "B" 2219 2218 ½
2012/2013 2 Sokol Postoupky 2108 2109 Podlesný Pavel Baník Havířov "A" 2068 2073 ½
2012/2013 1 Sokol Postoupky 2108 2109 Hladík Oto TJ Ostrava 2173 2172 0
2011/2012 11 Slavia Kroměříž B 2137 2129 Horsák Jan ŠK Staré Město C 2109 2108 0
2011/2012 10 Slavia Kroměříž B 2137 2129 Masák Pavel Spartak Adamov 2081 2086 ½
2011/2012 9 Slavia Kroměříž B 2137 2129 Šklíba Martin ŠK Lokomotiva Brno B 2301 2286 ½
2011/2012 8 Slavia Kroměříž B 2137 2129 Galuška Josef TJ ŠK Veselí nad Moravou 2124 2137 ½
2011/2012 7 Slavia Kroměříž B 2137 2129 Vaculík Lubomír TJ Sokol Hošťálková 1975 1
2011/2012 6 Slavia Kroměříž B 2137 2129 Dvouletý Pavel ŠK Staré Město B 2115 2106 ½
2011/2012 5 Slavia Kroměříž B 2137 2129 Kocáb Jan TJ Podlužan Prušánky 1996 1953 0
2011/2012 4 Slavia Kroměříž B 2137 2129 Uhmann Jan ŠK HPM TEC Hustopeče 2152 2147 0
2011/2012 3 Slavia Kroměříž B 2137 2129 Dubina Pavel ŠK Zlín C 2161 2079 ½
2011/2012 2 Slavia Kroměříž B 2137 2129 Doležel Jaromír T.J. Sokol Šumperk 2083 2053 1
2011/2012 1 Slavia Kroměříž B 2137 2129 Křížek František SK Boršice 2018 2034 0
2011/2012 11 Slavia Kroměříž 2137 2129 Makovička Tadeáš Slavia Orlová 2016 1981 1
2011/2012 10 Slavia Kroměříž 2137 2129 Švanda Pavel ŠK Gordic 2159 2164 0
2011/2012 9 Slavia Kroměříž 2137 2129 Chliapas Nikos Labortech Ostrava B 1954 1948 ½
2011/2012 8 Slavia Kroměříž 2137 2129 Koutný Petr ŠK Zlín B 2156 2171 ½
2011/2012 7 Slavia Kroměříž 2137 2129 Sochor Stanislav A64 Grygov B 2092 2101 0
2011/2012 6 Slavia Kroměříž 2137 2129 Lys Josef Šachový klub Karviná 2184 2213 0
2011/2012 5 Slavia Kroměříž 2137 2129 Strašil Pavel Tatran Litovel B 2109 2108 ½
2011/2012 4 Slavia Kroměříž 2137 2129 Kratochvíl Karel ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2198 2175 1
2011/2012 3 Slavia Kroměříž 2137 2129 Kapusta Petr ŠK Staré Město 2158 2146 ½
2011/2012 2 Slavia Kroměříž 2137 2129 Kocián Karel TŽ Třinec 2244 2241 ½
2011/2012 1 Slavia Kroměříž 2137 2129 Törvenyi Roman 2222 ŠK Polabiny B 2015 2008 1
2010/2011 11 Slavia Kroměříž 2137 Molík Zdeněk SPgŠ+G Znojmo 2146 1
2010/2011 10 Slavia Kroměříž 2137 Blaha Petr ŠK Staré Město C 2054 ½
2010/2011 1 Slavia Kroměříž 2137 Bačák Martin TJ Sokol Postoupky 2076 0
2010/2011 11 Slavia Kroměříž B 2137 Křížek František SK Boršice B 2055 ½
2010/2011 10 Slavia Kroměříž B 2137 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město E 2013 ½
2010/2011 1 Slavia Kroměříž B 2137 Zelenka Milan TJ Sokol Hošťálková A 2173 0
2009/2010 11 Slavia Kroměříž B 2170 Dočekal Jan SPgŠ+G Znojmo 2261 ½
2009/2010 10 Slavia Kroměříž B 2170 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město B 2390 0
2009/2010 9 Slavia Kroměříž B 2170 Uřičář Jakub ŠK Staré Město C 2157 ½
2009/2010 7 Slavia Kroměříž B 2170 Šimek Jan ŠK Lokomotiva Brno A 2192 1
2009/2010 6 Slavia Kroměříž B 2170 Spodný Josef ŠK 64 Brno 2128 ½
2009/2010 5 Slavia Kroměříž B 2170 Mudrák Josef MKS Holešov 2344 0
2009/2010 4 Slavia Kroměříž B 2170 Kubíček Pavel Orel Ořechov 2031 ½
2009/2010 3 Slavia Kroměříž B 2170 Mlčoch David SK Prostějov 2170 ½
2009/2010 1 Slavia Kroměříž B 2170 Markovič Ivan ŠK HPM TEC Hustopeče 2134 0
2009/2010 11 Slavia Kroměříž 2170 Kňazovčík Ladislav ŠK Staré Město 2302 ½
2009/2010 10 Slavia Kroměříž 2170 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto 2034 0
2009/2010 9 Slavia Kroměříž 2170 Potomák Vladimír ŠK Slavoj Poruba 2198 ½
2009/2010 8 Slavia Kroměříž 2170 Šenkýř Vladimír ŠK Gordic Jihlava 2203 1
2009/2010 7 Slavia Kroměříž 2170 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová 2165 ½
2009/2010 6 Slavia Kroměříž 2170 Mrva Marek TJ Mittal Ostrava 2220 ½
2009/2010 5 Slavia Kroměříž 2170 Stratil Ladislav Tatran Litovel A 2353 0
2009/2010 4 Slavia Kroměříž 2170 Vaněk Ladislav Tatran Litovel B 2165 0
2009/2010 3 Slavia Kroměříž 2170 Gibiec Ernest Jakl Karvina 2233 0
2009/2010 2 Slavia Kroměříž 2170 ŠK Labortech Ostrava 1
2009/2010 1 Slavia Kroměříž 2170 Pilch Roman TŽ Třinec B 2170 ½
2008/2009 9 Slavie Kroměříž B 2158 Bačák Martin TJ Sokol Postoupky 1964 ½
2008/2009 3 Slavie Kroměříž B 2158 Gabriel Adam SK Boršice A 2000 1
2007/2008 9 Slavia Kroměříž B 2162 Kunc Miroslav ŠO Fatra-Slavia Napajedla 2087 ½
2007/2008 4 Slavia Kroměříž B 2162 Šudřich Radek MKS Holešov B 2157 ½
2007/2008 3 Slavia Kroměříž B 2162 Tkadlec Miloslav CHESSMONT Rožnov p.R. 2088 0
2007/2008 2 Slavia Kroměříž B 2162 Rojar Libor Loko Uherský Ostroh 1846 1
2007/2008 10 Slavia Kroměříž 2162 Mohapl Petr Tatran Litovel B 2084 1
2007/2008 9 Slavia Kroměříž 2162 Přikryl Tomáš A64 PROCLIENT Grygov B 1987 1
2007/2008 8 Slavia Kroměříž 2162 Mlčák Viktor AŠK DA Olomouc 2068 ½
2007/2008 5 Slavia Kroměříž 2162 Hejný Jaroslav ŠK Lokomotiva Brno C 1986 0
2007/2008 4 Slavia Kroměříž 2162 Lička Vlastimil ŠK Lokomotiva Brno B 2001 ½
2007/2008 3 Slavia Kroměříž 2162 Hodovský Jiří ŠK Zlín B 2093 1
2007/2008 2 Slavia Kroměříž 2162 Věžník Petr TJ Tatran Poštorná 1901 1
2006/2007 9 Slavia Kroměříž B 2177 Veselský Josef SK Boršice ½
2006/2007 8 Slavia Kroměříž B 2177 Šenkýř Martin ŠK SK Zlín C 2117 ½
2006/2007 6 Slavia Kroměříž B 2177 Krejčí Jan Tatran Litovel B 2168 0
2006/2007 5 Slavia Kroměříž B 2177 Zbořil Tomáš AŠK DA Olomouc 2015 ½
2006/2007 4 Slavia Kroměříž B 2177 Šudřich Radek MKS Holešov 2096 ½
2006/2007 3 Slavia Kroměříž B 2177 Uřičář Jakub ŠK SK Zlín B 2102 1
2006/2007 2 Slavia Kroměříž B 2177 Navrátil Jiří LOKO Zábřeh 2140 1
2006/2007 1 Slavia Kroměříž B 2177 Závůrka Roman SK Prostějov 2149 1
2006/2007 11 Slavia Kroměříž "A" 2177 Švanda Pavel ŠK Gordic Jihlava "A" 2224 1
2006/2007 10 Slavia Kroměříž "A" 2177 Sikorová Olga TŽ Třinec "B" 2259 1
2006/2007 8 Slavia Kroměříž "A" 2177 Kufa Pavel Slavoj Poruba "A" 2191 0
2006/2007 7 Slavia Kroměříž "A" 2177 Buráň Jaroslav ŠK Staré Město 2173 ½
2006/2007 4 Slavia Kroměříž "A" 2177 Jelínek Ota Lokomotiva Brno "B" 2194 0
2006/2007 3 Slavia Kroměříž "A" 2177 Hladík Oto Mittal Ostrava "A" 2204 0
2006/2007 2 Slavia Kroměříž "A" 2177 Krejčí Jan Tatran Litovel "A" 2117 0
2006/2007 1 Slavia Kroměříž "A" 2177 Mlýnek Petr ŠK Duras Brno "A" 2176 0
2005/2006 11 Slavia Kroměříž "A" 2123 Pertlová Soňa TŽ Třinec "B" 2093 ½
2005/2006 10 Slavia Kroměříž "A" 2123 Walowy Bohumír Jakl Karviná "A" 2105 1
2005/2006 9 Slavia Kroměříž "A" 2123 Plát Vojtěch ŠK Staré Město "A" 2167 ½
2005/2006 8 Slavia Kroměříž "A" 2123 Potomák Vladimír Slavoj Poruba "A" 2200 ½
2005/2006 7 Slavia Kroměříž "A" 2123 Bureš Vít ŠK DURAS Brno "A" 2242 ½
2005/2006 6 Slavia Kroměříž "A" 2123 Kočiščák Jiří BŠS Frýdek-Místek "A" 2033 ½
2005/2006 5 Slavia Kroměříž "A" 2123 Kozlíček Lubomír ŠK Gordic Jihlava "A" 2149 ½
2005/2006 4 Slavia Kroměříž "A" 2123 Šilar Ladislav TJ Lanškroun "A" 1989 1
2005/2006 3 Slavia Kroměříž "A" 2123 Novák Jiří Slavia Orlová "A" 2019 1
2005/2006 2 Slavia Kroměříž "A" 2123 Krejčí Jan Tatran Litovel "A" 2212 1
2005/2006 1 Slavia Kroměříž "A" 2123 Šplíchal Stanislav Mittal Ostrava "A" 2211 ½
2005/2006 11 Slavia Kroměříž B 2123 Klenner Richard TJ Sokol Bzenec 2057 ½
2005/2006 10 Slavia Kroměříž B 2123 Vrána František ŠK Staré Město B 2272 0
2005/2006 9 Slavia Kroměříž B 2123 Sochor Stanislav A64 MIPAP Grygov B 2139 1
2005/2006 8 Slavia Kroměříž B 2123 Pala Vladimír SK Prostějov 2235 ½
2005/2006 7 Slavia Kroměříž B 2123 Valenta Vít LOKO Zábřeh 2167 1
2005/2006 6 Slavia Kroměříž B 2123 Rubal Adam ŠK Zlín B 2210 0
2005/2006 5 Slavia Kroměříž B 2123 Juříček Stanislav ŠKZ Vsetín 2151 0
2005/2006 4 Slavia Kroměříž B 2123 Veselský Josef SK Boršice 1
2005/2006 3 Slavia Kroměříž B 2123 Šudřich Radek MKS Holešov 2098 ½
2005/2006 2 Slavia Kroměříž B 2123 Mišta Ladislav Tatran Litovel B 2137 ½
2005/2006 1 Slavia Kroměříž B 2123 Stánec Stanislav TJ Loko Uherský Ostroh 2195 1
2004/2005 11 Slavia Kroměříž B 2217 Fuksík Jakub A64 Mipap Grygov B 2226 ½
2004/2005 10 Slavia Kroměříž B 2217 Bosák Jan ŠK Zbrojovka Vsetín 2180 0
2004/2005 9 Slavia Kroměříž B 2217 Sháněl Jaroslav ŠK Staré Město B 2125 0
2004/2005 8 Slavia Kroměříž B 2217 Švéda Jiří TJ Unex ŠK Uničov 1895 1
2004/2005 7 Slavia Kroměříž B 2217 Svoboda Rostislav ŠK Trinom Zlín B 2089 1
2004/2005 6 Slavia Kroměříž B 2217 Veselský Josef SK Boršice 1
2004/2005 5 Slavia Kroměříž B 2217 Žilka Štěpán Tatran Litovel B 2290 0
2004/2005 4 Slavia Kroměříž B 2217 Kašík Miroslav Slavia Kroměříž C 1942 ½
2004/2005 3 Slavia Kroměříž B 2217 Rachůnek Martin ŠK Staré Město C 2058 1
2004/2005 2 Slavia Kroměříž B 2217 Červený Petr TJ Lanškroun 2116 0
2004/2005 1 Slavia Kroměříž B 2217 Sohr Vladimír LOKO Zábřeh 2135 0
2004/2005 11 Slavie Kroměříž A 2217 Rakús Pavel MSA Dolní Benešov 2074 1
2004/2005 10 Slavie Kroměříž A 2217 Knajbl Michael Tatran Litovel 1786 ½
2004/2005 9 Slavie Kroměříž A 2217 Sikora Jan TŽ Třinec B" 2223 ½
2004/2005 8 Slavie Kroměříž A 2217 Holemář David Loko Brno 2326 0
2004/2005 7 Slavie Kroměříž A 2217 Lahner Jakub ŠK Frýdek-Místek 2241 0
2004/2005 6 Slavie Kroměříž A 2217 Mlýnek Petr Duras BVK Brno A" 2216 0
2004/2005 5 Slavie Kroměříž A 2217 Zabystrzan Pavel Slavia Orlová A" 2251 ½
2004/2005 4 Slavie Kroměříž A 2217 Bažant Petr ŠK Staré Město A" 2305 1
2004/2005 3 Slavie Kroměříž A 2217 Olšar Jaroslav Jakl Karviná A" 2269 ½
2004/2005 2 Slavie Kroměříž A 2217 Stánec Stanislav TJ Uherský Ostroh 2205 0
2004/2005 1 Slavie Kroměříž A 2217 Kulovaná Eva CD Rating Brno 2183 0
2003/2004 11 TJ Uherský Ostroh 2211 Nepomucký Ondřej Garde Brno 2142 ½
2003/2004 10 TJ Uherský Ostroh 2211 Karpilovský Oleg Duras BVK Brno 2252 ½
2003/2004 9 TJ Uherský Ostroh 2211 Nábělek Marek Slezan Opava 2120 1
2003/2004 8 TJ Uherský Ostroh 2211 Beil Martin Tatran Litovel 2171 ½
2003/2004 7 TJ Uherský Ostroh 2211 Tesař Jan TJ Náměšť n/Osl. 2044 ½
2003/2004 6 TJ Uherský Ostroh 2211 Lahner Jakub VP Frýdek-Místek 2267 0
2003/2004 5 TJ Uherský Ostroh 2211 Krejčí Jakub Slavoj Poruba 2254 ½
2003/2004 3 TJ Uherský Ostroh 2211 Döring Robert TJ NH Ostrava 2257 ½
2003/2004 1 TJ Uherský Ostroh 2211 Vrána František ŠK Staré Město 2305 0
2003/2004 11 Slavia Kroměříž A 2211 Stratil Petr ŠK Šumperk 2180 1
2003/2004 10 Slavia Kroměříž A 2211 Hodovský Jiří ŠK Zlín B 2128 1
2003/2004 9 Slavia Kroměříž A 2211 Vávra Pavel ŠK Zbroj Vsetín 2217 0
2003/2004 8 Slavia Kroměříž A 2211 Kozák Petr Loko Zábřeh 2117 0
2003/2004 7 Slavia Kroměříž A 2211 Matoušek Petr A64 Grygov B 2053 1
2003/2004 6 Slavia Kroměříž A 2211 Hora Vratislav SK Boršice 2056 0
2003/2004 5 Slavia Kroměříž A 2211 Vláčil Vladimír SK Prostějov 2110 1
2003/2004 4 Slavia Kroměříž A 2211 Blaha Petr ŠK Staré Město B 2169 ½
2003/2004 3 Slavia Kroměříž A 2211 Krejčí Jan Tatran Litovel B 2049 1
2003/2004 2 Slavia Kroměříž A 2211 Pavelka Jindřich Slavia Kroměříž B 2088 ½
2003/2004 1 Slavia Kroměříž A 2211 Petržela Pavel MKS Holešov 2057 1