Hráč Kratochvíl Karel

Kratochvíl Karel

User Pic
Jméno: Kratochvíl Karel
Oddíl: Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2151
Elo mezinárodní: 2147
ID: 13278
FIDE ID: 325546
Rok narození: 1988
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 8 ŠK Gordic 2162 2152 Vantuch Lucian BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1942 1880 1
2018/2019 6 ŠK Gordic 2162 2152 Růžička Martin Jezdci Jundrov 1945 1922 1
2018/2019 11 Lokomotiva Brno 2149 2152 Mičulka David TJ Namest n/Oslavou 2057 2033 ½
2018/2019 10 Lokomotiva Brno 2149 2152 Hlavnička Jiří Rapid Pardubice 2109 2129 1
2018/2019 9 Lokomotiva Brno 2162 2152 Beneš Petr Sokol Kolin 2093 2090 ½
2018/2019 8 Lokomotiva Brno 2162 2152 Polák Benedikt TJ Sparta Kutna Hora 2162 2151 0
2018/2019 7 Lokomotiva Brno 2162 2152 Věchet Stanislav Moravska Slavia Brno B 2114 2122 0
2018/2019 6 Lokomotiva Brno 2162 2152 Kosek Jiří SK Vysoke Myto 2070 2077 1
2018/2019 5 Lokomotiva Brno 2159 2147 Komárková Magdaléna TJ Stefanydes Policka 2005 2013 1
2017/2018 11 Lokomotiva Brno A 2157 2152 Bažant Petr ŠK Staré Město 2225 2229 ½
2017/2018 7 Lokomotiva Brno A 2160 2152 Raszka Janusz Slavoj Český Těšín 2128 0 0
2017/2018 6 Lokomotiva Brno A 2159 2152 Sedláček Oldřich ŠK Gordic 2228 2223 ½
2017/2018 5 Lokomotiva Brno A 2159 2152 Malčánek Jan Šachy Hošťálková 2136 2121 ½
2017/2018 4 Lokomotiva Brno A 2157 2152 Kubík Michael BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2251 2268 0
2017/2018 3 Lokomotiva Brno A 2157 2152 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž 2209 2205 0
2017/2018 1 Lokomotiva Brno A 2193 2162 Nábělek Marek KVS Ekodivize Opava 2244 2240 ½
2016/2017 6 ŠK Lokomotiva Brno C 2179 2158 Hladík Josef ŠK Vinohrady Brno 2118 2158 ½
2016/2017 4 ŠK Lokomotiva Brno C 2179 2158 Markovič Ivan ŠK HPM TEC Hustopeče 2124 2104 ½
2016/2017 3 ŠK Lokomotiva Brno C 2179 2158 Messerschmidt Stanislav Orel Ořechov 2036 2045 1
2016/2017 2 ŠK Lokomotiva Brno C 2179 2158 Tikovský Alexandr Moravská Slavia Brno B 2187 2198 1
2016/2017 10 Lokomotiva Brno 2179 2158 Bělunek Vladimír Tatran Litovel 2260 2254 0
2016/2017 9 Lokomotiva Brno 2179 2158 Vyskočil Neklan SK DURAS BVK Kralovo Pole 2342 2343 0
2016/2017 6 Lokomotiva Brno 2179 2158 Klíma Lukáš SK Slavoj Poruba 2345 2304 ½
2016/2017 5 Lokomotiva Brno 2179 2158 Biolek Richard Labortech Ostrava 2464 2451 ½
2016/2017 4 Lokomotiva Brno 2179 2158 Londýn Radek SK mesta Lysa nad Labem 2401 2388 ½
2016/2017 3 Lokomotiva Brno 2179 2158 Krejčí Jan Vystaviste Lysa nad Labem 2512 2460 0
2016/2017 2 Lokomotiva Brno 2179 2158 Kovář Vojtěch Prestige Photo Unichess 2346 2341 1
2016/2017 1 Lokomotiva Brno 2179 2158 Žilka Štěpán 1. Novoborsky SK 2518 2521 0
2016/2017 6 �K Lokomotiva Brno B 2179 2158 Karlík Ondřej �achy Ho���lkov� 2199 2186 ½
2016/2017 4 �K Lokomotiva Brno B 2179 2158 Markovič Ivan �K Ku�im 2124 2104 1
2016/2017 3 �K Lokomotiva Brno B 2179 2158 Blatný Pavel �K GARDE Lipovec 2370 2418 1
2016/2017 2 �K Lokomotiva Brno B 2179 2158 Balšínek Pavel SK Podlu�an Pru��nky 2056 2069 ½
2015/2016 11 Lokomotiva Brno "A" 2179 2158 Novák Jiří SK Slavia Orlová "A" 1945 1973 1
2015/2016 5 Lokomotiva Brno "A" 2179 2158 Tulis Jan TJ Štefanydes Polička 1869 1905 1
2015/2016 2 Lokomotiva Brno "A" 2179 2158 Dvořák Martin Slavia Kroměříž "A" 2210 2185 0
2015/2016 11 ŠK Lokomotiva Brno B 2179 2158 Mudra Tomáš ŠK Duras BVK B 2160 2141 ½
2015/2016 7 ŠK Lokomotiva Brno B 2179 2158 Moulis Mojmír OREL Ořechov 2088 2095 1
2015/2016 6 ŠK Lokomotiva Brno B 2179 2158 Zatloukal Petr A64 PROCLIENT Grygov B 2118 2108 1
2015/2016 5 ŠK Lokomotiva Brno B 2179 2158 Markovič Ivan ŠK Kuřim 2124 2104 ½
2015/2016 4 ŠK Lokomotiva Brno B 2179 2158 Jurek Miroslav Silko Gambit Jihlava 2071 2093 1
2015/2016 3 ŠK Lokomotiva Brno B 2179 2158 Pakosta Miroslav Jezdci Jundrov 2106 2112 ½
2015/2016 2 ŠK Lokomotiva Brno B 2179 2158 Adamčík Martin SK Prostějov 2124 2111 ½
2015/2016 1 ŠK Lokomotiva Brno B 2179 2158 Danada Tomáš TJ Podlužan Prušánky 2197 ½
2015/2016 7 ŠK Lokomotiva Brno C 2179 2158 Jireš Jiří MKS Vyškov 1955 2006 1
2015/2016 6 ŠK Lokomotiva Brno C 2179 2158 Gajdoš Daniel ŠK Bystrc Oilers 1929 1968 ½
2015/2016 4 ŠK Lokomotiva Brno C 2179 2158 Musil Jiří ŠK Lokomotiva Brno D 2126 2114 ½
2015/2016 3 ŠK Lokomotiva Brno C 2179 2158 Handl Martin TJ Spartak Adamov 2090 2107 0
2015/2016 1 ŠK Lokomotiva Brno C 2179 2158 Jelínek Ota VSK Universita Brno 2215 2192 0
2014/2015 11 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2148 2146 Zabystrzan Pavel SK Slavia Orlová „A“ 2248 2240 0
2014/2015 10 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2148 2146 Švancara Petr Agentura 64 Grygov „A“ 2080 2073 1
2014/2015 8 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2148 2146 Machlowski Slawomir Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2094 2153 1
2014/2015 7 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2148 2146 Malivánek Jiří TJ ŠO Chrudim 2124 2126 ½
2014/2015 6 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2148 2146 Zeman Radek ŠK Duras BVK „B“ 1909 1864 ½
2014/2015 5 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2148 2146 Čempel Jaroslav KVS EKODIVIZE Opava "A" 2135 2129 0
2014/2015 3 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2148 2146 Cagašík Tomáš Slavia Kroměříž „A“ 2235 2237 0
2014/2015 2 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2148 2146 Bažant Petr ŠK Staré Město „A“ 2248 2243 ½
2014/2015 1 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2148 2146 Ševčík Vladimír ŠK Duras BVK „A“ 2195 2195 ½
2014/2015 11 ŠK Lokomotiva Brno B 2148 2146 Kubíček Pavel OREL Ořechov 1977 1963 ½
2014/2015 10 ŠK Lokomotiva Brno B 2148 2146 Buchníček Petr ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2318 2294 ½
2014/2015 9 ŠK Lokomotiva Brno B 2148 2146 Bělík Dalibor ŠK GARDE Lipovec 2310 2249 ½
2014/2015 8 ŠK Lokomotiva Brno B 2148 2146 Dungl Martin Sokol Postoupky 2105 2104 0
2014/2015 7 ŠK Lokomotiva Brno B 2148 2146 Stachoň Martin Slavia Kroměříž B 2152 2189 1
2014/2015 6 ŠK Lokomotiva Brno B 2148 2146 Uřičář Jakub TJ Podlužan Prušánky 2177 2185 ½
2014/2015 5 ŠK Lokomotiva Brno B 2148 2146 Hodovský Jiří ŠK Zlín B 2161 2147 ½
2014/2015 4 ŠK Lokomotiva Brno B 2148 2146 Hladík Josef ŠK Vinohrady Brno 2139 2156 1
2014/2015 3 ŠK Lokomotiva Brno B 2148 2146 Vavruška Antonín ŠK Staré Město B 2058 2079 0
2014/2015 2 ŠK Lokomotiva Brno B 2148 2146 Holemář David Moravská Slavia Brno 2221 2219 ½
2014/2015 1 ŠK Lokomotiva Brno B 2148 2146 Dirgas Josef ŠK Hustopeče 2078 2085 1
2013/2014 11 Jezdci Jundrov B 2231 2239 Krejčí Petr ŠK 64 Brno B 2125 0
2013/2014 10 Jezdci Jundrov B 2231 2239 Vítovec Jiří Vojenská akademie 1943 1938 1
2013/2014 8 Jezdci Jundrov B 2231 2239 Tůma Miroslav Moravská Slávia C 1932 1
2013/2014 4 Jezdci Jundrov B 2231 2239 Lička Vlastimil Lokomotiva H 1954 1940 1
2013/2014 3 Jezdci Jundrov B 2231 2239 Hrdina Jiří Bystrc Oilers B 1943 1964 1
2013/2014 2 Jezdci Jundrov B 2231 2239 Tomíška Miroslav ŠK Duras BVK E 1920 1
2013/2014 1 Jezdci Jundrov B 2231 2239 Štursa Libor ŠK Vinohrady B 1910 1
2013/2014 11 Lokomotiva Brno “A“ 2231 2239 Kozel Jiří BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2014 1978 0
2013/2014 10 Lokomotiva Brno “A“ 2231 2239 Hodovský Jiří ŠK Zlín “A“ 2129 2111 0
2013/2014 9 Lokomotiva Brno “A“ 2231 2239 Navrátil Jiří TJ Tatran Litovel “B“ 2049 2068 1
2013/2014 8 Lokomotiva Brno “A“ 2231 2239 Uřičář Jakub ŠK Staré Město “A“ 2196 2208 0
2013/2014 7 Lokomotiva Brno “A“ 2231 2239 Macháň Jan 2222 ŠK Polabiny “A“ 2163 2165 ½
2013/2014 6 Lokomotiva Brno “A“ 2231 2239 Skácelík Petr ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2185 2216 ½
2013/2014 4 Lokomotiva Brno “A“ 2231 2239 Hlaváček Robert TJ ŠO Chrudim 2211 2208 ½
2013/2014 3 Lokomotiva Brno “A“ 2231 2239 Dvořák Martin Slavia Kroměříž “A“ 2194 2197 0
2013/2014 2 Lokomotiva Brno “A“ 2231 2239 Mrva Marek TJ Ostrava 2188 2189 ½
2013/2014 1 Lokomotiva Brno “A“ 2231 2239 Zabystrzan Pavel SK Slavia Orlová “A“ 2261 2244 ½
2013/2014 11 ŠK Lokomotiva Brno B 2231 2239 Kopřiva Oldřich ŠK GARDE Lipovec 2096 2071 0
2013/2014 10 ŠK Lokomotiva Brno B 2231 2239 Macharáček Šimon ŠK Duras BVK Královo Pole B 2210 2209 ½
2013/2014 9 ŠK Lokomotiva Brno B 2231 2239 Adamčík Martin Sportovní Klub Prostějov 2177 2167 ½
2013/2014 8 ŠK Lokomotiva Brno B 2231 2239 Brázdil Roman Sokol Postoupky 2103 2109 ½
2013/2014 7 ŠK Lokomotiva Brno B 2231 2239 Malčánek Jan Slavia Kroměříž B 2033 2062 ½
2013/2014 6 ŠK Lokomotiva Brno B 2231 2239 Vavruška Antonín ŠK Staré Město B 2134 2144 1
2013/2014 3 ŠK Lokomotiva Brno B 2231 2239 Blaha Petr TJ FS Napajedla 2098 2077 1
2013/2014 2 ŠK Lokomotiva Brno B 2231 2239 Holemář David Moravská Slavia Brno 2269 2258 ½
2013/2014 1 ŠK Lokomotiva Brno B 2231 2239 Parák Dominik ŠK Kuřim 2060 2065 1
2012/2013 11 ŠK Lokomotiva Brno A 2204 2202 Balšínek Pavel TJ Podlužan Prušánky 2073 2064 ½
2012/2013 10 ŠK Lokomotiva Brno A 2204 2202 Pala Vladimír ŠK Zlín B 2278 2255 0
2012/2013 9 ŠK Lokomotiva Brno A 2204 2202 Vavruška Antonín ŠK Staré Město B 2142 2130 0
2012/2013 8 ŠK Lokomotiva Brno A 2204 2202 Majer Jiří ŠK KME-DDM Kuřim 1985 1974 1
2012/2013 7 ŠK Lokomotiva Brno A 2204 2202 Vičar Petr TJ ŠK Veselí nad Moravou 2086 2094 1
2012/2013 6 ŠK Lokomotiva Brno A 2204 2202 Markovič Ivan ŠK HPM TEC Hustopeče 2140 2142 ½
2012/2013 5 ŠK Lokomotiva Brno A 2204 2202 Masák Pavel TJ Spartak Adamov 2083 2079 1
2012/2013 4 ŠK Lokomotiva Brno A 2204 2202 Kopčil Milan TJ FS NAPAJEDLA 2045 2060 1
2012/2013 3 ŠK Lokomotiva Brno A 2204 2202 Blaha Petr ŠK Staré Město C 2075 2069 1
2012/2013 2 ŠK Lokomotiva Brno A 2204 2202 Staněk Stanislav Moravská Slavia Brno 2011 2034 1
2012/2013 1 ŠK Lokomotiva Brno A 2204 2202 Tajovský Martin ŠK Duras BVK B 2187 2190 0
2012/2013 3 ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2204 2202 Vincze Roman ŠK Gordic Jihlava 2111 2108 0
2011/2012 11 ŠK Lokomotiva Brno B 2198 2175 Staufčík Robert ŠK Staré Město B 2158 2149 ½
2011/2012 10 ŠK Lokomotiva Brno B 2198 2175 Fojtík Tomáš TJ Podlužan Prušánky 2083 2070 1
2011/2012 9 ŠK Lokomotiva Brno B 2198 2175 Mazoch Jiří Slavia Kroměříž B 2053 2058 1
2011/2012 8 ŠK Lokomotiva Brno B 2198 2175 Dubina Pavel ŠK Zlín C 2161 2079 ½
2011/2012 7 ŠK Lokomotiva Brno B 2198 2175 Sohr Vladimír T.J. Sokol Šumperk 2079 2082 1
2011/2012 6 ŠK Lokomotiva Brno B 2198 2175 Volčík Luděk SK Boršice 2034 2060 ½
2011/2012 5 ŠK Lokomotiva Brno B 2198 2175 Omelka Roman ŠK Staré Město C 2115 2118 ½
2011/2012 4 ŠK Lokomotiva Brno B 2198 2175 Švehla Karel Spartak Adamov 2106 2101 1
2011/2012 3 ŠK Lokomotiva Brno B 2198 2175 Markovič Ivan ŠK HPM TEC Hustopeče 2158 2144 ½
2011/2012 2 ŠK Lokomotiva Brno B 2198 2175 Sochna Dušan TJ ŠK Veselí nad Moravou 2139 2115 1
2011/2012 1 ŠK Lokomotiva Brno B 2198 2175 Zvardoň Petr TJ Sokol Hošťálková 1980 2025 1
2011/2012 11 ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2198 2175 Kolašín Jan A64 Grygov B 2001 2049 ½
2011/2012 10 ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2198 2175 Krejčí Jan Tatran Litovel B 2195 2209 ½
2011/2012 8 ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2198 2175 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny B 2219 2196 1
2011/2012 7 ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2198 2175 Karásek Lukáš ŠK Gordic 2174 2208 ½
2011/2012 6 ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2198 2175 Koutný Petr ŠK Zlín B 2156 2171 1
2011/2012 4 ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2198 2175 Brázdil Roman Slavia Kroměříž 2137 2129 0
2011/2012 3 ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2198 2175 Sharashenidze Akaki TŽ Třinec 2308 2324 0
2011/2012 2 ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2198 2175 Dawidow Jacek Slavia Orlová 2272 1
2011/2012 1 ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2198 2175 Kovář Oldřich Labortech Ostrava B 2058 2012 0
2010/2011 11 ŠK Lokomotiva Brno D 2153 Chládek Václav ŠK Garde Lipovec 2091 1
2010/2011 10 ŠK Lokomotiva Brno D 2153 Moulis Mojmír Orel Ořechov 2058 1
2010/2011 9 ŠK Lokomotiva Brno D 2153 Přibyl René ŠK Bystrc Oilers 2038 1
2010/2011 8 ŠK Lokomotiva Brno D 2153 Košata Jan ŠK KME-DDM Kuřim 2121 ½
2010/2011 6 ŠK Lokomotiva Brno D 2153 Lamser Miroslav ŠK Duras BVK Brno C 2062 ½
2010/2011 5 ŠK Lokomotiva Brno D 2153 Staněk Stanislav ŠK Lokomotiva Brno B 2043 ½
2010/2011 4 ŠK Lokomotiva Brno D 2153 Vykydal František ŠK Lokomotiva Brno C 2151 1
2010/2011 3 ŠK Lokomotiva Brno D 2153 Spodný Josef ŠK 64 Brno 2084 ½
2010/2011 2 ŠK Lokomotiva Brno D 2153 Klenner Richard TJ Sokol Bzenec 2030 ½
2010/2011 1 ŠK Lokomotiva Brno D 2153 Seget Milan TJ Podlužan Prušánky 2121 1
2010/2011 11 Lokomotiva Brno 2153 Vařejčko Josef Sokol Zajecice 2278 ½
2010/2011 10 Lokomotiva Brno 2153 Vojtěch Ladislav SK Caissa Trebic B 2093 1
2010/2011 9 Lokomotiva Brno 2153 Zeman Martin Jiskra Litomysl 2124 1
2010/2011 8 Lokomotiva Brno 2153 Roško Luboš 2222 SK Polabiny B 2305 0
2010/2011 7 Lokomotiva Brno 2153 Kosek Jiří SK Vysoke Myto 2106 1
2010/2011 6 Lokomotiva Brno 2153 Holásek Pavel Jiskra Usti nad Orlici 2105 1
2010/2011 5 Lokomotiva Brno 2153 Sedláček Oldřich SK Caissa Trebic A 2289 1
2010/2011 4 Lokomotiva Brno 2153 Mudra Tomáš SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2182 0
2010/2011 3 Lokomotiva Brno 2153 Veselý Tomáš AKIS Pardubice 2160 1
2010/2011 2 Lokomotiva Brno 2153 Seidl Štěpán Sokol Bedrichov 2132 ½
2010/2011 1 Lokomotiva Brno 2153 Malivánek Jiří SK Chrudim 2135 1
2009/2010 11 ŠK Lokomotiva Brno D 2156 Kavan Zdeněk TJ Znojmo 2203 1
2009/2010 10 ŠK Lokomotiva Brno D 2156 Symerský Petr TJ ŠK Veselí nad Moravou 2138 0
2009/2010 9 ŠK Lokomotiva Brno D 2156 Cupal Miroslav TJ Tatran Poštorná 2082 1
2009/2010 8 ŠK Lokomotiva Brno D 2156 Majer Jiří ŠK KME-DDM Kuřim A 2127 ½
2009/2010 7 ŠK Lokomotiva Brno D 2156 Zemánek Jaroslav ŠK KME-DDM Kuřim B 1832 1
2009/2010 6 ŠK Lokomotiva Brno D 2156 Gaša Andrej TJ Podlužan Prušánky 2220 ½
2009/2010 5 ŠK Lokomotiva Brno D 2156 Donnert Milan ŠK Duras BVK Královo Pole C 2148 1
2009/2010 4 ŠK Lokomotiva Brno D 2156 Tláskal Martin ŠK Tetčice 2094 1
2009/2010 3 ŠK Lokomotiva Brno D 2156 Uhmann Jan ŠK Rosice 2128 0
2009/2010 2 ŠK Lokomotiva Brno D 2156 Švehla Karel TJ Spartak Adamov 2158 1
2009/2010 1 ŠK Lokomotiva Brno D 2156 Přibyl René ŠK Lokomotiva Brno E 2064 ½
2009/2010 11 ŠK Lokomotiva Brno C 2156 Závůrka Roman SK Prostějov 2165 0
2009/2010 10 ŠK Lokomotiva Brno C 2156 Baňas Kamil ŠK HPM TEC Hustopeče 2225 0
2009/2010 9 ŠK Lokomotiva Brno C 2156 Staufčík Michal ŠK Staré Město B 2083 ½
2009/2010 8 ŠK Lokomotiva Brno C 2156 Bačák Petr Slavia Kroměříž B 2021 1
2009/2010 7 ŠK Lokomotiva Brno C 2156 Mareš Jaroslav ŠK 64 Brno 2108 ½
2009/2010 6 ŠK Lokomotiva Brno C 2156 Porč Pavel Orel Ořechov 1808 ½
2009/2010 5 ŠK Lokomotiva Brno C 2156 Vlach Karel ŠK Zlín B 2161 0
2009/2010 4 ŠK Lokomotiva Brno C 2156 Skřenek Jiří SPgŠ+G Znojmo 2092 ½
2009/2010 3 ŠK Lokomotiva Brno C 2156 Kapusta Petr ŠK Staré Město C 2135 0
2009/2010 2 ŠK Lokomotiva Brno C 2156 Součková Marie ŠK Lokomotiva Brno A 1583 1
2009/2010 1 ŠK Lokomotiva Brno C 2156 Navrátilík Pavel MKS Holešov 2183 1
2008/2009 11 ŠK Lokomotiva Brno C 2109 Trávníček Petr TJ Tatran Litovel B 2188 1
2008/2009 10 ŠK Lokomotiva Brno C 2109 Přenosil Jiří AŠK DA Olomouc 2085 0
2008/2009 9 ŠK Lokomotiva Brno C 2109 Zatloukal Petr A64 PROCLIENT Grygov B 2096 0
2008/2009 8 ŠK Lokomotiva Brno C 2109 Karpilovský Oleg ŠK DURAS BVK Královo Pole C 2266 ½
2008/2009 7 ŠK Lokomotiva Brno C 2109 Bohuslav Jan Tatran Poštorná 2062 1
2008/2009 6 ŠK Lokomotiva Brno C 2109 Knotek Josef ŠK Staré Město C 2071 ½
2008/2009 5 ŠK Lokomotiva Brno C 2109 Vicenec Roman T.J. Sokol Šumperk 2046 0
2008/2009 4 ŠK Lokomotiva Brno C 2109 Krčál Michal ŠK Zlín B 2133 1
2008/2009 3 ŠK Lokomotiva Brno C 2109 Buráň Jaroslav ŠK Staré Město B 2169 ½
2008/2009 2 ŠK Lokomotiva Brno C 2109 Sojka Aleš MKS Holešov 2119 ½
2008/2009 1 ŠK Lokomotiva Brno C 2109 Veselý Jaromír ŠK Lokomotiva Brno B 2040 1
2008/2009 11 ŠK Lokomotiva Brno D 2109 Uřičář Jakub TJ ŠK Veselí nad Moravou 2158 0
2008/2009 10 ŠK Lokomotiva Brno D 2109 Gaša Andrej TJ Podlužan Prušánky 2214 1
2008/2009 9 ŠK Lokomotiva Brno D 2109 Majer Jiří ŠK KME-DDM Kuřim B 2043 0
2008/2009 8 ŠK Lokomotiva Brno D 2109 Pospíšil Dušan ŠK YCNEGA Sokol Tišnov 2140 1
2008/2009 7 ŠK Lokomotiva Brno D 2109 Tláskal Martin ŠK Tetčice 2047 0
2008/2009 6 ŠK Lokomotiva Brno D 2109 Spodný Josef ŠK 64 Brno 2073 ½
2008/2009 4 ŠK Lokomotiva Brno D 2109 Kalendovský Jan ŠK Průkopník Petria Bystrc 2046 1
2008/2009 3 ŠK Lokomotiva Brno D 2109 Federič Pavol ŠK HPM TEC Hustopeče 0
2008/2009 2 ŠK Lokomotiva Brno D 2109 Moulis Mojmír Pila Ořechov B 2078 1
2008/2009 1 ŠK Lokomotiva Brno D 2109 Dvořák Libor TJ Znojmo 2123 1
2007/2008 11 ŠK Lokomotiva Brno D 2136 Přibyl René ŠK Tetčice 2048 ½
2007/2008 10 ŠK Lokomotiva Brno D 2136 Uhmann Jan Orel Ořechov B 2209 1
2007/2008 9 ŠK Lokomotiva Brno D 2136 Trávníček Petr ŠK pod Věží Strážnice 2118 1
2007/2008 8 ŠK Lokomotiva Brno D 2136 Kavan Zdeněk TJ Znojmo 2156 0
2007/2008 7 ŠK Lokomotiva Brno D 2136 Švihel Karel Moravská Slavia Brno 2028 1
2007/2008 6 ŠK Lokomotiva Brno D 2136 Pospíšil Dušan ŠK Sokol Tišnov 2126 ½
2007/2008 5 ŠK Lokomotiva Brno D 2136 Riška Lubomír SPgŠ a G Znojmo 2246 ½
2007/2008 4 ŠK Lokomotiva Brno D 2136 Chládek Václav ŠK Garde Lipovec 2163 0
2007/2008 3 ŠK Lokomotiva Brno D 2136 Křížek František ŠK Veselí nad Moravou 2081 ½
2007/2008 2 ŠK Lokomotiva Brno D 2136 Dobeš Dušan Sokol Rudice 2077 1
2007/2008 11 ŠK Lokomotiva Brno C 2136 Roubalík Jakub ŠK Zlín B 2297 ½
2007/2008 10 ŠK Lokomotiva Brno C 2136 Ciprys Martin TJ Tatran Poštorná 2084 0
2007/2008 7 ŠK Lokomotiva Brno C 2136 Strašil Pavel Tatran Litovel B 2186 ½
2007/2008 6 ŠK Lokomotiva Brno C 2136 Zvolánek Libor A64 PROCLIENT Grygov B 2159 1
2007/2008 5 ŠK Lokomotiva Brno C 2136 Řezníček Tomáš Slavia Kroměříž 2253 0
2007/2008 3 ŠK Lokomotiva Brno C 2136 Federič Pavol ŠK HPM TEC Hustopeče ½
2007/2008 2 ŠK Lokomotiva Brno C 2136 Zbořil Tomáš AŠK DA Olomouc 2127 0
2007/2008 1 ŠK Lokomotiva Brno C 2136 Šimek Jan ŠK Lokomotiva Brno B 2153 0
2006/2007 11 ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 2107 Skřenek Jiří TJ ZNOJMO A 2080 1
2006/2007 10 ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 2107 Hájek Jiří TJ SOKOL ZAJEČICE 2133 1
2006/2007 9 ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 2107 Kourek Josef 2222 ŠK POLABINY C 2258 1
2006/2007 8 ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 2107 Karásek Lukáš ŠK GORDIC JIHLAVA B 2186 ½
2006/2007 7 ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 2107 Večeřa Pavel TJ ŽDAS ŽDÁR N.SÁZAVOU 2071 1
2006/2007 6 ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 2107 Lorenc Oldřich TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2160 1
2006/2007 5 ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 2107 Mlýnek Petr ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C 2176 0
2006/2007 4 ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 2107 Sekanina Jiří ŠK GARDE LIPOVEC 2131 1
2006/2007 3 ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 2107 Petuchov Sergej EUROKOMPLEX AUTOSKLA 2236 0
2006/2007 2 ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 2107 Dittrich Pavel TJ NÁMĚŠŤNAD OSLAVOU 2189 0
2006/2007 1 ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 2107 Uhmann Jan ŠK BYDO ZAKŘANY A 2175 1
2006/2007 11 Lokomotiva Brno "B" 2107 Sharashenidze Akaki TŽ Třinec "B" 0
2006/2007 10 Lokomotiva Brno "B" 2107 Šmíd Jan ŠK Staré Město 1923 1949 0
2006/2007 9 Lokomotiva Brno "B" 2107 Potomák Vladimír Slavoj Poruba "A" 2236 0
2006/2007 8 Lokomotiva Brno "B" 2107 Buráň Jaroslav ŠK Staré Město 2173 1
2006/2007 7 Lokomotiva Brno "B" 2107 Bakos Eduard Orel Ořechov "A" 1
2006/2007 6 Lokomotiva Brno "B" 2107 Medunová Věra ŠK Stonava "A" 2147 0
2006/2007 5 Lokomotiva Brno "B" 2107 Kopec Ladislav Mittal Ostrava "A" 2155 0
2006/2007 4 Lokomotiva Brno "B" 2107 Sojka Aleš Slavia Kroměříž "A" 2131 1
2006/2007 3 Lokomotiva Brno "B" 2107 Knajbl Michael Tatran Litovel "A" 1768 1
2006/2007 2 Lokomotiva Brno "B" 2107 Mlýnek Petr ŠK Duras Brno "A" 2176 0
2006/2007 1 Lokomotiva Brno "B" 2107 Brychta Jan ŠK Gordic Jihlava "A" 2198 1
2005/2006 11 LOKOMOTIVA BRNO C 2077 Bureš Vít OREL OŘECHOV 2242 1
2005/2006 10 LOKOMOTIVA BRNO C 2077 Zavadil Michal DURAS BRNO C 2155 0
2005/2006 9 LOKOMOTIVA BRNO C 2077 Polách Daneš SOKOL RUDICE 1952 1
2005/2006 8 LOKOMOTIVA BRNO C 2077 Molík Zdeněk SPgŠ+G ZNOJMO 2153 1
2005/2006 7 LOKOMOTIVA BRNO C 2077 Berisha Fadil ŠK 64 BRNO 1972 1
2005/2006 5 LOKOMOTIVA BRNO C 2077 Mičánek Tomáš DURAS BRNO B 2129 0
2005/2006 4 LOKOMOTIVA BRNO C 2077 Habina Martin GARDE LIPOVEC 2093 1
2005/2006 3 LOKOMOTIVA BRNO C 2077 Kočí Karel HPM TEC HUSTOPEČE 1725 1
2005/2006 2 LOKOMOTIVA BRNO C 2077 Česenek Jiří SOKOL ZAJEČICE 1936 ½
2005/2006 1 LOKOMOTIVA BRNO C 2077 Vincze Roman GORDIC JIHLAVA B 2041 0
2005/2006 11 Lokomotiva Brno D 2077 Pecha Juraj TJ Vinohrady Brno 2004 1
2005/2006 8 Lokomotiva Brno D 2077 Kapusta Petr SK Horáček Sudoměřice 2148 0
2005/2006 7 Lokomotiva Brno D 2077 Jaroš Mojmír Duras BVK Brno D 2135 ½
2005/2006 6 Lokomotiva Brno D 2077 Dobeš Oldřich TJ Znojmo 2081 ½
2005/2006 5 Lokomotiva Brno D 2077 Malá Anna TJ Tatran Poštorná A 1983 0
2005/2006 4 Lokomotiva Brno D 2077 Sysel Michal TJ Bučovice 1967 1
2005/2006 3 Lokomotiva Brno D 2077 Hyrš Martin ŠK KME DDM Kuřim 1928 ½
2005/2006 1 Lokomotiva Brno D 2077 Nekvapil Pavel Lokomotiva Brno E 2054 ½
2004/2005 7 Brno 1864 Růžička Ondřej Vyšehrad 1816 1
2004/2005 6 Brno 1864 Helebrant David České Budějovice 1799 1
2004/2005 5 Brno 1864 Císler Michal Plzeň B 1495 ½
2004/2005 4 Brno 1864 Postupa Pavel Lysá nad Labem 2018 1
2004/2005 3 Brno 1864 Hrouza Ondřej Bruntál 2016 0
2004/2005 2 Brno 1864 Hejný Jaroslav Brankovice 1928 ½
2004/2005 1 Brno 1864 Vala Filip Havlíčkův Brod 1974 1
2004/2005 11 Lokomotiva Brno D 1864 Zeman Libor TJ Komořany A 1797 ½
2004/2005 10 Lokomotiva Brno D 1864 Maršálek Bohumil Mor. Slávia Brno A 1783 1
2004/2005 8 Lokomotiva Brno D 1864 Ševčík Milan Garde Lipovec B 1791 1
2004/2005 7 Lokomotiva Brno D 1864 Pospíšil Jan ŠK Jevíčko A 1
2004/2005 5 Lokomotiva Brno D 1864 Klíma Oldřich Sokol Rudice B 1651 ½
2004/2005 4 Lokomotiva Brno D 1864 Fabian Zdeněk MKS Vyškov A 1776 1
2004/2005 3 Lokomotiva Brno D 1864 Majchrák Václav MKS Vyškov B 1582 1
2004/2005 2 Lokomotiva Brno D 1864 Dokoupil Jiří Makkabi Boskovice 1630 1
2004/2005 1 Lokomotiva Brno D 1864 Tvrdý Radovan Univerzita Brno B 1862 1
2004/2005 7 Loko Brno 1864 Uřičář Jakub Staré Město u U.H. 2133 1
2004/2005 6 Loko Brno 1864 Ponížil Cyril Zlín 2205 1
2004/2005 5 Loko Brno 1864 Slovák Petr Frýdek Místek 2113 1
2004/2005 4 Loko Brno 1864 Hrouza Ondřej Bruntál 2016 0
2004/2005 3 Loko Brno 1864 Biolek Richard Grygov 2098 0
2004/2005 2 Loko Brno 1864 Hejný Jaroslav Brankovice 1928 ½
2004/2005 1 Loko Brno 1864 Vala Filip Havlíčkův Brod 1974 1
2003/2004 9 Lokomotiva Brno G 1791 Svoboda Svatopluk ŠK Tetčice B" 1716 1
2003/2004 8 Lokomotiva Brno G 1791 Hruška Vladimír Sokol Střelice 1832 ½
2003/2004 7 Lokomotiva Brno G 1791 Vitula Jan ŠK KME DDM Kuřim B 1706 0
2003/2004 6 Lokomotiva Brno G 1791 Hamřík Miroslav ŠK Sokol Tišnov B 1760 1
2003/2004 5 Lokomotiva Brno G 1791 Klapal Rudolf ŠK Bydo Zakřany B 1715 1
2003/2004 4 Lokomotiva Brno G 1791 Zbořil Lubomír Orel Ořechov B 1690 1
2003/2004 3 Lokomotiva Brno G 1791 Sadílek Petr ŠK KME DDM Kuřim C 1370 1
2003/2004 2 Lokomotiva Brno G 1791 Kábela Milan TJ Slovan Ivančice 1720 0
2003/2004 1 Lokomotiva Brno G 1791 Vaculka Lubomír ŠK Židlochovice 1657 1