Hráč Staufčík Michal

Staufčík Michal

User Pic
Jméno: Staufčík Michal
Oddíl: ŠK Staré Město
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1991
Elo mezinárodní: 1993
ID: 2177
FIDE ID: 317179
Rok narození: 1970
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 7 ŠK Staré Město D 1993 1991 Studený Radovan ŠK Staré Město C 2082 2033 ½
2018/2019 6 ŠK Staré Město D 1990 1991 Náplava Pavel SK Boršice A 2031 2062 ½
2018/2019 5 ŠK Staré Město D 1990 1991 Beneš Miroslav Slavia Kroměříž C 2054 2057 ½
2018/2019 4 ŠK Staré Město D 2004 2010 Dvouletý Tomáš Sokol Postoupky A 1870 1864 0
2018/2019 3 ŠK Staré Město D 2015 2010 Čechál Martin ŠK Holešov A 1972 1977 0
2018/2019 2 ŠK Staré Město D 2015 2010 Kocián Miroslav ŠK Zlín B 2030 2021 ½
2017/2018 11 ŠK Staré Město D 2015 2000 Večeřa Petr Sokol Postoupky A 2013 2013 ½
2017/2018 10 ŠK Staré Město D 2013 2000 Kovařík Matyáš ŠK Zbrojovka Vsetín B 1845 1889 ½
2017/2018 9 ŠK Staré Město D 2013 2000 Viták Pavel TJ Sokol Valašská Bystřice A 2267 2249 ½
2017/2018 8 ŠK Staré Město D 2016 2000 Zpěvák Pavel ŠO Kunovice A 2341 2366 0
2017/2018 6 ŠK Staré Město D 2005 2000 Petržela Pavel ŠK Holešov A 1989 1981 1
2017/2018 5 ŠK Staré Město D 2005 2000 Havránek Michal SK Boršice A 2031 2042 1
2017/2018 4 ŠK Staré Město D 2013 2000 Blaha Petr ŠK Staré Město C 2028 1988 ½
2017/2018 3 ŠK Staré Město D 2013 2000 Bartas Pavel TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1877 1904 1
2017/2018 2 ŠK Staré Město D 2013 2000 Slovák Pavel ŠK Zlín B 2011 2033 ½
2017/2018 1 ŠK Staré Město D 1993 1991 Vrátný Radim ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2182 2178 ½
2016/2017 11 ŠK Staré Město C 2015 2021 Bačák Martin Sokol Postoupky A 2085 2078 ½
2016/2017 8 ŠK Staré Město C 2015 2021 Buráň Jaroslav TJ Vlčnov A 2184 2172 0
2016/2017 7 ŠK Staré Město C 2015 2021 Pyš Zbyněk TJ Valašské Meziříčí A 1915 1947 ½
2016/2017 6 ŠK Staré Město C 2015 2021 Kocián Miroslav ŠK Zlín B 2017 2007 0
2016/2017 5 ŠK Staré Město C 2015 2021 Šudřich Radek Slavia Kroměříž C 1997 2017 ½
2016/2017 1 ŠK Staré Město C 2015 2021 Volčík Luděk SK Boršice A 2073 2061 0
2015/2016 10 ŠK Staré Město C 2015 2021 Volčík Luděk SK Boršice A 2073 2061 0
2015/2016 9 ŠK Staré Město C 2015 2021 Brázdil Roman Slavia Kroměříž C 2157 2144 ½
2015/2016 8 ŠK Staré Město C 2015 2021 Rafaja Marek ŠK Holešov A 2000 2031 0
2015/2016 7 ŠK Staré Město C 2015 2021 Bolacký Jiří Šachový oddíl TJ Francova Lhota A 2209 2237 0
2015/2016 6 ŠK Staré Město C 2015 2021 Hodovský Jiří ŠK Zlín B 2099 2107 ½
2015/2016 4 ŠK Staré Město C 2015 2021 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město D 2047 2070 ½
2015/2016 2 ŠK Staré Město C 2015 2021 Janál Vladimír ŠK Zlín-Malenovice, z.s. A 2122 2041 1
2014/2015 11 ŠK Staré Město C 2045 2033 Blaha Petr TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 2062 2055 ½
2014/2015 9 ŠK Staré Město C 2045 2033 Smilek Petr Šachový oddíl TJ Francova Lhota 1980 1982 0
2014/2015 8 ŠK Staré Město C 2045 2033 Rakušan Miroslav Sokol Postoupky B 1772 1795 ½
2014/2015 7 ŠK Staré Město C 2045 2033 Šaňák František SK Boršice A 1876 1826 1
2014/2015 6 ŠK Staré Město C 2045 2033 Chmelař Zdeněk ŠK Zlínterm Zlín A 1986 0
2014/2015 5 ŠK Staré Město C 2045 2033 Tkadlec Miloslav CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 2109 2105 0
2014/2015 4 ŠK Staré Město C 2045 2033 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město D 1887 1981 1
2014/2015 3 ŠK Staré Město C 2045 2033 Karlík Ondřej Sokol Hošťálková A 2138 2167 ½
2014/2015 2 ŠK Staré Město C 2045 2033 Kahánek Martin TJ Sokol Valašská Bystřice A 1903 1933 ½
2014/2015 1 ŠK Staré Město C 2045 2033 Veselý Miroslav ŠK Zlín C 1989 1977 ½
2013/2014 11 ŠK Staré Město C 2055 2046 Volčík Luděk SK Boršice A 2045 2027 ½
2013/2014 10 ŠK Staré Město C 2055 2046 Kocián Miroslav ŠK Zlín C 2015 2024 ½
2013/2014 9 ŠK Staré Město C 2055 2046 Rakušan Miroslav Sokol Postoupky B 1765 1831 0
2013/2014 8 ŠK Staré Město C 2055 2046 Straděj Vlastimil ŠK Zbrojovka Vsetín A 2022 2010 1
2013/2014 7 ŠK Staré Město C 2055 2046 Jaroš Vlastimil ŠK Zlínterm Zlín A 1930 ½
2013/2014 6 ŠK Staré Město C 2055 2046 Tkadlec Miloslav CHESSMONT Rožnov p.R. A 2086 2066 ½
2013/2014 3 ŠK Staré Město C 2055 2046 Navrátil Marek Slavia Kroměříž C 1843 1900 ½
2013/2014 2 ŠK Staré Město C 2055 2046 Krupa Josef TJ Gumárny Zubří 1797 1844 1
2013/2014 1 ŠK Staré Město C 2055 2046 Hájek Čestmír TJ Sokol Francova Lhota A 1940 1981 ½
2012/2013 11 ŠK Staré Město D 2058 2046 Beneš Miroslav ŠK Zlín C 1967 1963 ½
2012/2013 10 ŠK Staré Město D 2058 2046 Tkadlec Miloslav CHESSMONT Rožnov p.R. A 2100 2086 ½
2012/2013 9 ŠK Staré Město D 2058 2046 Parák Dominik ŠK Zbrojovka Vsetín A 2090 2071 ½
2012/2013 8 ŠK Staré Město D 2058 2046 Volčík Luděk SK Boršice A 2035 2047 ½
2012/2013 7 ŠK Staré Město D 2058 2046 Vrtal Jaroslav Slavia Kroměříž C 2109 2110 ½
2012/2013 6 ŠK Staré Město D 2058 2046 Svítek Jiří ŠK Zlínterm Zlín A 2078 2085 0
2012/2013 4 ŠK Staré Město D 2058 2046 Studený Radovan ŠK Staré Město E 2099 2104 ½
2012/2013 3 ŠK Staré Město D 2058 2046 Zicháček Libor ŠK Holešov A 2053 2025 ½
2012/2013 2 ŠK Staré Město D 2058 2046 Růčka Petr TJ Gumárny Zubří 1942 1983 1
2012/2013 1 ŠK Staré Město D 2058 2046 Hrabovský Vladimír TJ Sokol Francova Lhota A 1953 1934 ½
2011/2012 10 ŠK Staré Město D 2055 2045 Kunc Miroslav TJ FS Napajedla A 2094 2136 ½
2011/2012 9 ŠK Staré Město D 2055 2045 Sháněl Jaroslav TJ Sokol Postoupky A 2167 2199 ½
2011/2012 8 ŠK Staré Město D 2055 2045 Kolouch Jiří TJ Vlčnov A 1882 ½
2011/2012 7 ŠK Staré Město D 2055 2045 Sojka Aleš ŠK Holešov A 2094 2093 ½
2011/2012 6 ŠK Staré Město D 2055 2045 Juříček Stanislav ŠK Zbrojovka Vsetín A 2131 2110 1
2011/2012 5 ŠK Staré Město D 2055 2045 Volčík Luděk SK Boršice B 2034 2060 0
2011/2012 4 ŠK Staré Město D 2055 2045 Růčka Petr TJ Gumárny Zubří 1942 1963 ½
2011/2012 3 ŠK Staré Město D 2055 2045 Studený Radovan ŠK Staré Město E 2090 2099 ½
2010/2011 11 ŠK Staré Město D 2072 Kubín Petr CHESSMONT Rožnov p.R. A 2021 ½
2010/2011 9 ŠK Staré Město D 2072 Hodovský Jiří ŠK Zlín D 2044 0
2010/2011 8 ŠK Staré Město D 2072 Mikulčík Josef Spartak Uherský Brod 1857 1
2010/2011 7 ŠK Staré Město D 2072 Parák Dominik ŠK Zbrojovka Vsetín A 2138 ½
2010/2011 6 ŠK Staré Město D 2072 Kunc Miroslav TJ FS Napajedla A 2154 ½
2010/2011 5 ŠK Staré Město D 2072 Karlík Ondřej TJ Sokol Hošťálková A 2127 0
2010/2011 3 ŠK Staré Město D 2072 Bačák Martin Slavia Kroměříž B 2076 0
2010/2011 2 ŠK Staré Město D 2072 Fiala Václav SK Boršice B 2203 0
2010/2011 1 ŠK Staré Město D 2072 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město E 2013 ½
2009/2010 10 ŠK Staré Město B 2083 Petřík Petr Slavia Kroměříž B 1913 ½
2009/2010 9 ŠK Staré Město B 2083 Kratochvíl Karel ŠK Lokomotiva Brno C 2156 ½
2009/2010 7 ŠK Staré Město B 2083 Moulis Mojmír Orel Ořechov 2062 1
2009/2010 6 ŠK Staré Město B 2083 Vlach Karel ŠK Zlín B 2161 0
2009/2010 5 ŠK Staré Město B 2083 Svanda Josef SPgŠ+G Znojmo 2110 ½
2009/2010 4 ŠK Staré Město B 2083 Šmíd Jan ŠK Staré Město C 1943 ½
2009/2010 2 ŠK Staré Město B 2083 Rafaja Marek MKS Holešov 2041 1
2009/2010 1 ŠK Staré Město B 2083 Sýkora Jan SK Prostějov 2050 ½
2008/2009 10 ŠK Staré Město E 2048 Růčka Petr ŠO Sokol Bystřička 1988 1
2008/2009 6 ŠK Staré Město E 2048 Kičmer Petr ŠK Zlín D 2210 0
2008/2009 5 ŠK Staré Město E 2048 Raška Václav ŠO Brumov-Bylnice 1885 ½
2008/2009 4 ŠK Staré Město E 2048 Sháněl Jaroslav ŠK Staré Město D 2132 ½
2008/2009 3 ŠK Staré Město E 2048 Kubín Petr TJ Gumárny Zubří 2076 ½
2008/2009 11 ŠK Staré Město C 2048 Kratochvíl Jiří Tatran Poštorná 1878 1
2008/2009 10 ŠK Staré Město C 2048 Zicháček Libor MKS Holešov 1991 0
2008/2009 9 ŠK Staré Město C 2048 Stratil Ladislav T.J. Sokol Šumperk 2202 1
2008/2009 8 ŠK Staré Město C 2048 Veselý Miroslav ŠK Zlín B 2062 ½
2008/2009 7 ŠK Staré Město C 2048 Omelka Roman ŠK Staré Město B 2063 ½
2008/2009 6 ŠK Staré Město C 2048 Bednář Jakub ŠK Lokomotiva Brno C 2103 ½
2008/2009 5 ŠK Staré Město C 2048 Lička Vlastimil ŠK Lokomotiva Brno B 2012 ½
2008/2009 3 ŠK Staré Město C 2048 Mlčák Viktor AŠK DA Olomouc 2060 1
2008/2009 2 ŠK Staré Město C 2048 Švancara Petr A64 PROCLIENT Grygov B 2187 0
2008/2009 1 ŠK Staré Město C 2048 Fuchs Luděk ŠK DURAS BVK Královo Pole C 1968 1
2007/2008 11 ŠK Staré Město E 2017 Partyš Petr SK Boršice B 1951 ½
2007/2008 10 ŠK Staré Město E 2017 Beil Martin TJ Sokol Postoupky 2230 ½
2007/2008 9 ŠK Staré Město E 2017 Krčál Michal ŠK Zlín D 2157 0
2007/2008 8 ŠK Staré Město E 2017 Hudaček Josef Loko Uherský Ostroh 2062 ½
2007/2008 7 ŠK Staré Město E 2017 Navrátilík Pavel MKS Holešov B 2138 0
2007/2008 6 ŠK Staré Město E 2017 Tkadlec Miloslav CHESSMONT Rožnov p.R. 2088 0
2007/2008 5 ŠK Staré Město E 2017 Vránová Zdeňka Slavia Kroměříž B 2040 1
2007/2008 4 ŠK Staré Město E 2017 Hrabovský Vladimír ŠO Brumov Bylnice 2064 ½
2007/2008 2 ŠK Staré Město E 2017 Dvouletý Pavel ŠK Staré Město D 2005 1
2007/2008 1 ŠK Staré Město E 2017 Krejčiřík Radim ŠO Fatra-Slavia Napajedla 1897 ½
2007/2008 8 ŠK Staré Město C 2017 Vítovec Jiří ŠK Lokomotiva Brno B 1992 ½
2007/2008 6 ŠK Staré Město C 2017 Fic Zbyněk TJ Tatran Poštorná 1924 1
2007/2008 2 ŠK Staré Město C 2017 Švancara Petr A64 PROCLIENT Grygov B 2121 ½
2007/2008 1 ŠK Staré Město C 2017 Vránová Zdeňka Slavia Kroměříž 2040 ½
2006/2007 10 ŠK Staré Město F 2018 Sviták Josef Sokol ORA SV Slavičín A 1854 ½
2006/2007 9 ŠK Staré Město F 2018 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov B 1796 1
2006/2007 6 ŠK Staré Město F 2018 Pecl Jaroslav TJ Bystřice p.Hostýnem A 1780 ½
2006/2007 5 ŠK Staré Město F 2018 Kolouch Jiří TJ Bojkovice A 1792 1
2006/2007 4 ŠK Staré Město F 2018 Krejčí Petr ŠO TJ Zborovice A 1825 ½
2006/2007 3 ŠK Staré Město F 2018 Míša Stanislav TJ Polešovice 1942 ½
2006/2007 2 ŠK Staré Město F 2018 Beil Martin TJ Sokol Postoupky A 2197 0
2006/2007 9 ŠK Staré Město C 2018 Beneš Miroslav MKS Holešov B 1968 1
2006/2007 8 ŠK Staré Město C 2018 Šenkýř Martin ŠK Zlin D 2117 0
2006/2007 7 ŠK Staré Město C 2018 Bělunek Zdeněk TJ Sokol Hutisko-Solanec 1926 1
2006/2007 6 ŠK Staré Město C 2018 Javor Jan TJ Vlčnov 1803 1
2006/2007 5 ŠK Staré Město C 2018 Parák Dominik ŠK Zbrojovka Vsetín 2148 ½
2005/2006 11 ŠK Staré Město C 2023 Čermák Jaroslav Spartak Uherský Brod 1610 1
2005/2006 10 ŠK Staré Město C 2023 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov 1653 1
2005/2006 8 ŠK Staré Město C 2023 Medek Martin TJ Sokol Postoupky 1637 1
2005/2006 6 ŠK Staré Město C 2023 Hlaváček Tomáš TJ Polešovice 1646 ½
2005/2006 5 ŠK Staré Město C 2023 Blahynka Svatopluk TJ Napajedla 1581 ½
2005/2006 4 ŠK Staré Město C 2023 Kašpárek Ondřej LOKO Uherský Ostroh B 1511 1
2005/2006 1 ŠK Staré Město C 2023 Burda Josef ŠK Staré Město D 1888 ½
2003/2004 10 ŠK Staré Město B 2028 Štec František Slavia Kroměříž B 2057 ½
2003/2004 9 ŠK Staré Město B 2028 Petržela Pavel MKS Holešov 2057 ½
2003/2004 8 ŠK Staré Město B 2028 Vicenec Roman ŠK Šumperk 1951 ½
2003/2004 7 ŠK Staré Město B 2028 Slovák Pavel ŠK Zlín B 2051 0
2003/2004 6 ŠK Staré Město B 2028 Štverák Milan ŠK Zbroj Vsetín 2097 1
2003/2004 5 ŠK Staré Město B 2028 Koryčánek Jaromír Loko Zábřeh 1899 ½
2003/2004 3 ŠK Staré Město B 2028 Hlúšek Pavel SK Boršice 1866 1