Hráč Michalčák Lubomír

Michalčák Lubomír

User Pic
Jméno: Michalčák Lubomír
Oddíl: KH Zašová
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2047
Elo mezinárodní: 2033
ID: 5388
FIDE ID: 314048
Rok narození: 1979
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 4 ŠK GPOA Znojmo 2033 2047 Farář Václav ŠK Střelice 0 1738 1
2019/2020 3 ŠK GPOA Znojmo 2033 2047 Pelikán Jaromír ŠK Bystrc Oilers 1788 1767 ½
2019/2020 2 ŠK GPOA Znojmo 2033 2047 Hyrš Martin ŠK Duras BVK C 1887 1829 1
2019/2020 1 ŠK GPOA Znojmo 2034 2047 Mucha Karel Optika Medek TJ Hodonice 1861 1818 1
2019/2020 1 TJ Valašská Bystřice A 2034 2047 Staufčík Michal ŠK Staré Město C 1991 1993 ½
2019/2020 2 Zašová 2033 2047 Hromada Petr Valašská Polanka 0 1905 ½
2018/2019 1 KH Zašová 2031 2045 Trčálek David Sokol Ústí B 1742 1851 1
2018/2019 9 ŠK GPOA Znojmo 2031 2045 Ulčák Michael ŠK Lokomotiva Brno C 1488 1517 1
2018/2019 8 ŠK GPOA Znojmo 2031 2045 Sysel Jiří TJ Slovan Ivančice 1986 1997 1
2018/2019 7 ŠK GPOA Znojmo 2031 2045 Nekula Richard TJ Znojmo B 1952 1917 1
2018/2019 6 ŠK GPOA Znojmo 2031 2045 Rubeš Pavel ŠK Kuřim B 1909 1896 ½
2018/2019 5 ŠK GPOA Znojmo 2031 2045 Mareš Jaroslav ŠK 64 Brno 1990 1940 0
2018/2019 4 ŠK GPOA Znojmo 2031 2045 Kopkan Pavel Moravská Slavia Brno C 1895 1846 1
2018/2019 3 ŠK GPOA Znojmo 2031 2045 Matula Roman Optika Medek TJ Hodonice 0 1784 1
2018/2019 2 ŠK GPOA Znojmo 2031 2045 Němec Jakub ŠK Kuřim D 1678 1693 ½
2018/2019 1 ŠK GPOA Znojmo 2031 2045 Kaplan Milan ŠK Střelice 1823 1820 1
2017/2018 10 SK GPOA Znojmo 2031 2063 Šaršon Ondřej ŠK Lokomotiva Brno B 1817 1838 1
2017/2018 9 SK GPOA Znojmo 2031 2063 Ševčík David ŠK Garde Lipovec B 1874 1907 ½
2017/2018 8 SK GPOA Znojmo 2059 2063 Zuziak Petr ŠK Duras BVK Královo Pole B 1927 1934 0
2017/2018 7 SK GPOA Znojmo 2059 2063 Ševčík Leoš Spartak Adamov 1899 1965 0
2017/2018 6 SK GPOA Znojmo 2055 2063 Hudeček Jan ŠK Veselí nad Moravou 2227 2219 0
2017/2018 5 SK GPOA Znojmo 2055 2063 Páral Stanislav Orel Ořechov 2026 2054 1
2017/2018 4 SK GPOA Znojmo 2031 2063 Balšínek Pavel ŠK Podlužan Prušánky B 2010 2038 ½
2017/2018 3 SK GPOA Znojmo 2031 2063 Skřenek Jiří TJ Znojmo 2029 2004 1
2017/2018 1 SK GPOA Znojmo 2051 2061 Spodný Josef ŠK Bystrc Oilers 1880 1883 ½
2017/2018 11 MEZ Vsetín 2031 2063 Bobalík Petr Valašské Meziříčí C 1910 1885 1
2017/2018 2 MEZ Vsetín 2031 2063 Tomčík Libor ŠO TJ Karolinka 1915 1946 ½
2016/2017 11 ŠK GPOA Znojmo 2056 2061 Horák Bronislav ŠK Kuřim B 1950 1901 1
2016/2017 9 ŠK GPOA Znojmo 2056 2061 Lakatoš Tomáš Orel Ořechov 2126 ½
2016/2017 8 ŠK GPOA Znojmo 2056 2061 Kredl Karel Moravská Slavia Brno B 2102 2083 0
2016/2017 6 ŠK GPOA Znojmo 2056 2061 Vrtal Jaroslav SK Podlužan Prušánky B 2044 2043 1
2016/2017 5 ŠK GPOA Znojmo 2056 2061 Dvořák Libor TJ Znojmo 2042 2044 0
2016/2017 4 ŠK GPOA Znojmo 2056 2061 Růžička František Jezdci Jundrov B 2086 2090 1
2016/2017 3 ŠK GPOA Znojmo 2056 2061 Jelínek Ota VSK Universita Brno 2215 2192 1
2016/2017 1 ŠK GPOA Znojmo 2056 2061 Sysel Michal ŠK Vinohrady Brno 1951 1937 ½
2015/2016 10 Zašová 2056 2061 Trčálek David Lužná 1664 1738 1
2015/2016 6 Zašová 2056 2061 Palica Jiří Zlín C 1927 1978 1
2015/2016 5 Zašová 2056 2061 Řehák Lukáš Slavičín 1919 1957 0
2015/2016 3 Zašová 2056 2061 Běhunčík Josef Brumov-Bylnice 2002 2002 0
2015/2016 11 SK GPOA Znojmo 2056 2061 Uhmann Jan VSK Universita Brno 2068 2060 ½
2015/2016 10 SK GPOA Znojmo 2056 2061 Dirgas Josef ŠK Vinohrady Brno 1995 2026 1
2015/2016 9 SK GPOA Znojmo 2056 2061 Bílek Petr ŠK Veselí nad Moravou 2020 2069 ½
2015/2016 8 SK GPOA Znojmo 2056 2061 Veselý Jaromír ŠK Lokomotiva Brno C 2054 2017 0
2015/2016 7 SK GPOA Znojmo 2056 2061 Markovič Milan ŠK Hustopeče 2109 2123 0
2015/2016 6 SK GPOA Znojmo 2056 2061 Jireš Jiří MKS Vyškov 1955 2006 0
2015/2016 5 SK GPOA Znojmo 2056 2061 Sysel Jiří ŠK Bystrc Oilers 1996 1994 1
2015/2016 4 SK GPOA Znojmo 2056 2061 Dvořák Libor TJ Znojmo 2042 2044 ½
2015/2016 2 SK GPOA Znojmo 2056 2061 Kredl Karel TJ Spartak Adamov 2102 2083 ½
2015/2016 1 SK GPOA Znojmo 2056 2061 Staněk Stanislav Jezdci Jundrov B 1971 2013 ½
2014/2015 11 SK GPOA Znojmo 2045 2044 Musil Jiří ŠK Lokomotiva Brno C 2092 2089 0
2014/2015 10 SK GPOA Znojmo 2045 2044 Vičar Petr ŠK Veselí nad Moravou 2109 2111 1
2014/2015 8 SK GPOA Znojmo 2045 2044 Holušová Táňa ŠK Garde Lipovec B 2064 2065 ½
2014/2015 7 SK GPOA Znojmo 2045 2044 Zavadil Michal ŠK Duras BVK Brno C 2056 2057 1
2014/2015 6 SK GPOA Znojmo 2045 2044 Hejný Jaroslav MKS Vyškov 2061 2063 ½
2014/2015 4 SK GPOA Znojmo 2045 2044 Dirgas Josef ŠK Tetčice 2078 2085 1
2014/2015 2 SK GPOA Znojmo 2045 2044 Švehla Karel TJ Spartak Adamov 2123 2121 0
2014/2015 1 SK GPOA Znojmo 2045 2044 Košata Jan ŠK Kuřim 2146 2132 0
2014/2015 5 Zašová 2045 2044 Doležal Karel Lužná 1988 1966 1
2014/2015 4 Zašová 2045 2044 Raška Václav Brumov-Bylnice 1929 1942 ½
2013/2014 4 Zašová 2073 2071 Lev Pavel Val. Meziříčí 2170 2176 0
2013/2014 11 SPgŠ + G Znojmo 2073 2071 Polách Daneš Sokol Rudice 1983 2023 1
2013/2014 10 SPgŠ + G Znojmo 2073 2071 Vičar Petr ŠK Veselí nad Moravou 2091 2094 0
2013/2014 9 SPgŠ + G Znojmo 2073 2071 Musil Jiří ŠK Lokomotiva Brno C 2094 2099 1
2013/2014 8 SPgŠ + G Znojmo 2073 2071 Seidl Antonín Vinohrady Brno 2002 2046 1
2013/2014 7 SPgŠ + G Znojmo 2073 2071 Lakatoš Tomáš Orel Ořechov 2074 ½
2013/2014 6 SPgŠ + G Znojmo 2073 2071 Donnert Milan ŠK Duras BVK Brno C 2117 2121 0
2013/2014 4 SPgŠ + G Znojmo 2073 2071 Kredl Karel TJ Spartak Adamov 2083 2080 0
2013/2014 3 SPgŠ + G Znojmo 2073 2071 Skřenek Jiří TJ Znojmo 2082 2087 1
2013/2014 2 SPgŠ + G Znojmo 2073 2071 Hejný Jaroslav MKS Vyškov 2062 2063 0
2013/2014 1 SPgŠ + G Znojmo 2073 2071 Gajdoš Daniel ŠK Bystrc Oilers 1813 1950 1
2012/2013 11 SPgŠ + G Znojmo A 2074 2074 Mazanec Karel Šachový klub Lokomotiva Brno F 1723 1
2012/2013 10 SPgŠ + G Znojmo A 2074 2074 Nývlt Zdeněk ŠK Tetčice B 1841 ½
2012/2013 9 SPgŠ + G Znojmo A 2074 2074 Horký Jaroslav TJ Znojmo B 1911 0
2012/2013 7 SPgŠ + G Znojmo A 2074 2074 Farář Václav Sokol Střelice A 1834 1
2012/2013 5 SPgŠ + G Znojmo A 2074 2074 Juriga Tomáš Šachový klub Lokomotiva Brno E 1726 1768 1
2012/2013 4 SPgŠ + G Znojmo A 2074 2074 Horáček Petr TJ Čechie Zastávka 1663 1
2012/2013 3 SPgŠ + G Znojmo A 2074 2074 Skalník Josef TJ Slovan Ivančice 1706 1
2012/2013 8 Zašová 2074 2074 Raška Václav Brumov-Bylnice 1919 1962 1
2012/2013 6 Zašová 2074 2074 Rafaja Marek Holešov B 1928 1939 ½
2012/2013 2 Zašová 2074 2074 Káňa Zdeněk Rajnochovice 2148 2066 ½
2012/2013 1 Zašová 2074 2074 Juříček Stanislav ŠKZ Vsetín B 2135 2103 ½
2011/2012 11 SPgŠ+G Znojmo 2100 2100 Něnička Jakub TJ Slovan Ivančice 1545 1
2011/2012 9 SPgŠ+G Znojmo 2100 2100 Peška Jan Sokol Střelice B 1683 1
2011/2012 7 SPgŠ+G Znojmo 2100 2100 Jelen Jiří TJ Znojmo B 1849 1901 ½
2011/2012 6 SPgŠ+G Znojmo 2100 2100 Vašek Michael SK KME-DDM Kuřim C 1787 1
2011/2012 1 SPgŠ+G Znojmo 2100 2100 Šic Miloš TJ ČECHIE Zastávka 1612 1
2011/2012 10 Zašová 2100 2100 Palica Jiří Zlín E 1950 1
2011/2012 5 Zašová 2100 2100 Hradil Karel Vsetín B 1856 1882 1
2010/2011 11 SPgŠ+G Znojmo 2102 Mazoch Jiří Slavia Kroměříž 2106 0
2010/2011 10 SPgŠ+G Znojmo 2102 Holman Radek TJ Sokol Postoupky 1870 1
2010/2011 9 SPgŠ+G Znojmo 2102 Blaha Petr ŠK Staré Město C 2054 1
2010/2011 8 SPgŠ+G Znojmo 2102 Rafaja Marek ŠK Holešov 1945 1
2010/2011 7 SPgŠ+G Znojmo 2102 Uhmann Jan ŠK HPM TEC Hustopeče 2155 0
2010/2011 6 SPgŠ+G Znojmo 2102 Navrátil Josef TJ ŠK Veselí nad Moravou 1997 ½
2010/2011 5 SPgŠ+G Znojmo 2102 Beneš Miroslav ŠK Zlín C 1939 1
2010/2011 4 SPgŠ+G Znojmo 2102 Vláčil Vladimír SK Prostějov 1984 ½
2010/2011 3 SPgŠ+G Znojmo 2102 Rachůnek Milan ŠK Staré Město B 2011 ½
2010/2011 2 SPgŠ+G Znojmo 2102 Náplava Pavel SK Boršice 1901 1
2010/2011 1 SPgŠ+G Znojmo 2102 Píše Jan TJ Spartak Adamov 2079 ½
2010/2011 11 Zašová 2102 Růčka Petr Valašská Bystřice B 1959 1
2010/2011 9 Zašová 2102 Červenka Emil Hošťálková B 1819 1
2010/2011 3 Zašová 2102 Vlachopulos Elefteris Karolinka 1839 1
2010/2011 2 Zašová 2102 Jasný Stanislav Vidče 2351 0
2009/2010 10 Bystřička 2091 Hromada Petr Valašská Polanka 1930 ½
2009/2010 7 Bystřička 2091 Vlachopulos Elefteris Karolinka 1820 1
2009/2010 2 Bystřička 2091 Straděj Vlastimil ŠKZ Vsetín B 2064 ½
2009/2010 10 SPgŠ+G Znojmo 2091 Šmíd Jan ŠK Staré Město C 1943 ½
2009/2010 8 SPgŠ+G Znojmo 2091 Navrátilík Pavel MKS Holešov 2183 1
2009/2010 6 SPgŠ+G Znojmo 2091 Urban Vlastimil ŠK HPM TEC Hustopeče 2039 ½
2009/2010 3 SPgŠ+G Znojmo 2091 Sedláček Petr ŠK 64 Brno 2091 0
2009/2010 1 SPgŠ+G Znojmo 2091 Koutný Petr ŠK Zlín B 2110 ½
2008/2009 11 ŠO Sokol Bystřička 2043 Častulík Jiří ŠO Brumov-Bylnice 1799 1
2008/2009 8 ŠO Sokol Bystřička 2043 Bernatík Lubomír SK Boršice B 1923 1
2008/2009 3 ŠO Sokol Bystřička 2043 Vidlář Pavel ŠO Fatra–Slávia Napajedla 1990 ½
2008/2009 11 TJ Sokol Pečky B 2043 Mejzr Jan ŠK města Dobrovice B 1653 1
2008/2009 10 TJ Sokol Pečky B 2043 Zima Tomáš TJ Sokol Nymburk B 1812 1
2008/2009 9 TJ Sokol Pečky B 2043 Maláč Petr Sokol Mladá Boleslav C 2045 ½
2008/2009 8 TJ Sokol Pečky B 2043 Postupa Martin ŠK JOLY Lysá n/L. D 1963 ½
2008/2009 7 TJ Sokol Pečky B 2043 Fencl Pavel ŠK JOLY Lysá n/L. E 1887 1
2008/2009 6 TJ Sokol Pečky B 2043 Kabát Josef TJ Sokol Brandýs n/L. A 1762 1
2008/2009 5 TJ Sokol Pečky B 2043 Hanibal Kamil ŠK města Dobrovice A 1961 1
2008/2009 4 TJ Sokol Pečky B 2043 Žáček Zdeněk ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 2023 0
2008/2009 3 TJ Sokol Pečky B 2043 Hampl Jiří Auto Škoda Ml.Boleslav B 1963 ½
2008/2009 2 TJ Sokol Pečky B 2043 Černíková Alena TJ Neratovice B 1980 1
2008/2009 1 TJ Sokol Pečky B 2043 Linhart Jiří Sokol Bakov n/J B 1731 1
2007/2008 10 ŠO Sokol Bystřička 2039 Sagánek Miroslav TJ MEZ Vsetín 1917 0
2007/2008 9 ŠO Sokol Bystřička 2039 Kulišťák Milan TJ Gumárny Zubří 1996 0
2007/2008 8 ŠO Sokol Bystřička 2039 Peléšek Zdeněk Sokol ORA SV Slavičín 1677 1
2007/2008 6 ŠO Sokol Bystřička 2039 Vaculík Lubomír TJ Sokol Hošťálková 1990 1
2007/2008 3 ŠO Sokol Bystřička 2039 Novák Josef TJ Valašské Meziříčí 1866 1
2007/2008 1 ŠO Sokol Bystřička 2039 Kaminský Rudolf TJ Sokol Podhr. Lhota 2104 ½
2006/2007 11 Sokol Bystřička 1998 Veselský František Sokol Hošťálková 2031 ½
2006/2007 7 Sokol Bystřička 1998 Sagánek Miroslav TJ MEZ Vsetín 1908 0
2006/2007 3 Sokol Bystřička 1998 Špaňhel Petr TJ Sokol Vizovice 2111 0
2006/2007 1 Sokol Bystřička 1998 Káňa Zdeněk Sokol Podhradní Lhota 2150 1
2006/2007 9 SPgŠ+G Znojmo 1998 Kocáb Jan TJ Tatran Poštorná 2010 ½
2006/2007 8 SPgŠ+G Znojmo 1998 Hampel David ŠK Tetčice 1839 ½
2006/2007 4 SPgŠ+G Znojmo 1998 Šafařík Vojtěch TJ Sokol Bzenec 1976 1
2006/2007 2 SPgŠ+G Znojmo 1998 Ling Bronislav ŠK Hodonín 1976 ½
2005/2006 9 DURAS BRNO C 2022 Vincze Roman GORDIC JIHLAVA B 2041 0
2005/2006 4 DURAS BRNO C 2022 Binder Jaroslav ŠK 64 BRNO 1974 0
2005/2006 1 DURAS BRNO C 2022 Chládek Vlastimil GARDE LIPOVEC 1996 0
2005/2006 10 Sokol Bystřička 2022 Parák Dominik ŠKZ Vsetín B 2145 0
2005/2006 9 Sokol Bystřička 2022 Foukal František ŠK Zlín D 1963 ½
2005/2006 8 Sokol Bystřička 2022 Orsák Radim Spartak V.Klobouky ½
2005/2006 3 Sokol Bystřička 2022 Břoušek Jiří TJ Rožnov p.Radh. 2025 0
2005/2006 2 Sokol Bystřička 2022 Konečný Zdeněk TJ Gumárny Zubří 2039 0
2005/2006 1 Sokol Bystřička 2022 Tomčík Libor TJ Val. Meziříčí 1981 1
2004/2005 11 TJ Sokol Bystřička 2050 Tomčík Libor TJ Val. Meziříčí 2000 ½
2004/2005 9 TJ Sokol Bystřička 2050 Růčka Petr Sokol Hut.-Solanec 1972 0
2004/2005 5 TJ Sokol Bystřička 2050 Jasný Igor TJ Rožnov p.Radh. 1982 0
2004/2005 3 TJ Sokol Bystřička 2050 Častulík Jiří ŠO Brumov-Bylnice 1818 1
2004/2005 1 TJ Sokol Bystřička 2050 Veselský František ŠKZ Vsetín B 2084 1