Hráč Vlachopulos Elefteris

Vlachopulos Elefteris

User Pic
Jméno: Vlachopulos Elefteris
Oddíl: ŠO TJ Karolinka
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1653
Elo mezinárodní: 1667
ID: 3059
FIDE ID: 329665
Rok narození: 1947
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 ŠO Karolinka A 1667 1653 Sagánek Miroslav MEZ Vsetín 0 1747 0 soutěž
2019/2020 9 Karolinka 1709 1698 Čokavec Milan MEZ Vsetín 0 1741 0 soutěž
2019/2020 8 Karolinka 1709 1698 Dančáková Klára Zbrojovka Vsetín D 1402 1420 1 soutěž
2019/2020 7 Karolinka 1709 1698 Martiňák Cyril Valašské Meziříčí B 1801 1928 0 soutěž
2019/2020 6 Karolinka 1709 1698 Hrbáček Pavel Huslenky B 0 1527 1 soutěž
2019/2020 4 Karolinka 1709 1719 Vraj Ondřej Ústí 2007 1960 0 soutěž
2019/2020 3 Karolinka 1709 1719 Špaňhel Petr Valašská Polanka 2205 2063 0 soutěž
2019/2020 2 Karolinka 1709 1719 Lamper Vlastimil Rajnochovice 1869 1911 0 soutěž
2019/2020 1 Karolinka 1709 1719 Sušeň Jaroslav Valašská Bystřice C 1821 1836 0 soutěž
2019/2020 7 Karolinka B 1709 1698 Trčálek David Ústí B 1772 1803 0 soutěž
2019/2020 3 Karolinka B 1709 1719 Bělunek Zdeněk Zašová B 1901 1911 0 soutěž
2019/2020 2 Karolinka B 1709 1719 Jurča Zdeněk Valašská Bystřice E 0 1547 0 soutěž
2018/2019 9 ŠO TJ Karolinka 1766 1773 Špaňhel Petr TJ Sokol Valašská Polanka 2205 2053 0 soutěž
2018/2019 8 ŠO TJ Karolinka 1766 1773 Peterka Josef TJ Sokol Valašská Bystřice C 1846 1871 0 soutěž
2018/2019 7 ŠO TJ Karolinka 1766 1773 Lukaštík Jaroslav Sokol Ústí B 0 1960 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠO TJ Karolinka 1766 1773 Bělunek Zdeněk KH Zašová 1901 1933 0 soutěž
2018/2019 4 ŠO TJ Karolinka 1766 1759 Juříček Stanislav TJ Sokol Huslenky 2075 2092 0 soutěž
2018/2019 2 ŠO TJ Karolinka 1766 1759 Hájek Čestmír MEZ Vsetín 1949 1953 0 soutěž
2018/2019 1 ŠO TJ Karolinka 1766 1759 Mladý Pavel ŠK Zbrojovka Vsetín D 1616 1620 1 soutěž
2018/2019 5 ŠO Karolinka B 1766 1759 Bělunek Zdeněk KH Zašová B 1901 1933 0 soutěž
2018/2019 3 ŠO Karolinka B 1766 1759 Růčka Jiří TJ Sokol Valašská Bystřice E 1592 1569 1 soutěž
2017/2018 4 TJ Sokol Valašská Bystřice C 1737 1758 Hájek Čestmír TJ Valašské Meziříčí B 1949 1964 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK Rajnochovice 1737 1758 Lev Pavel TJ Sokol Valašská Polanka 2173 2194 0 soutěž
2017/2018 10 Sokol Ústí B 1737 1758 Mieres Petr KH Zašová 1754 1746 0 soutěž
2017/2018 9 Sokol Ústí B 1737 1758 Peterka Josef ŠK Rajnochovice 1812 1811 0 soutěž
2017/2018 8 Sokol Ústí B 1737 1758 Hromada Petr TJ Sokol Huslenky 0 1873 ½ soutěž
2017/2018 7 Sokol Ústí B 1737 1758 Tomčík Libor ŠO TJ Karolinka 1915 1946 ½ soutěž
2017/2018 6 Sokol Ústí B 1737 1758 Bělunek Zdeněk MEZ Vsetín 1901 1955 ½ soutěž
2017/2018 5 Sokol Ústí B 1737 1758 Bobalík Petr ŠK Zbrojovka Vsetín D 1910 1885 1 soutěž
2017/2018 3 Sokol Ústí B 1737 1758 Vraj Ondřej TJ Sokol Valašská Bystřice C 1855 1948 0 soutěž
2017/2018 1 Sokol Ústí B 1737 1798 Trčálek David TJ Sokol Valašská Bystřice C 1686 1769 0 soutěž
2017/2018 11 �st� 1737 1758 Čokavec Milan Lu�n� 0 1785 ½ soutěž
2017/2018 10 �st� 1737 1758 Vaculík Jiří Ho���lkov� B 0 1815 0 soutěž
2017/2018 7 �st� 1737 1758 Břoušek Jiří Vala�sk� Byst�ice B 1928 1921 ½ soutěž
2017/2018 6 �st� 1737 1758 Macura Emil Vizovice 1936 1918 0 soutěž
2017/2018 5 �st� 1737 1758 Martiňák Cyril Vala�sk� Mezi���� 0 1918 0 soutěž
2017/2018 4 �st� 1737 1758 Hapka Tomáš Rajnochovice 1952 1849 ½ soutěž
2017/2018 3 �st� 1737 1758 Sovadina Martin EMKaD Hole�ov 1737 1756 1 soutěž
2017/2018 2 �st� 1737 1758 Hradil Karel �KZ Vset�n C 1802 1788 ½ soutěž
2017/2018 1 �st� 1737 1798 Daněk Ivan Zub�� 1884 1844 1 soutěž
2015/2016 10 Karolinka B 1801 1745 Surovec Vladimír Francova Lhota B 1646 1705 0 soutěž
2015/2016 8 Karolinka B 1801 1745 Smutek Vladimír Val. Bystřice D 1648 1663 1 soutěž
2015/2016 7 Karolinka B 1801 1745 Bierská Adéla ŠKZ Vsetín E 1588 1653 1 soutěž
2015/2016 6 Karolinka B 1801 1745 Múdrý Jan Huslenky B 1737 1766 0 soutěž
2015/2016 4 Karolinka B 1801 1745 Lev František Val. Meziříčí D 1668 0 soutěž
2015/2016 11 Karolinka 1801 1745 Doležal Karel Val. Polanka 2002 1994 0 soutěž
2015/2016 10 Karolinka 1801 1745 Hurta Karel Bystřička 1762 1 soutěž
2015/2016 9 Karolinka 1801 1745 Hradil Karel ŠKZ Vsetín D 1847 1838 ½ soutěž
2015/2016 8 Karolinka 1801 1745 Sagánek Miroslav MEZ Vsetín 1853 ½ soutěž
2015/2016 7 Karolinka 1801 1745 Foukal Jiří Val. Bystřice C 1885 1877 0 soutěž
2015/2016 6 Karolinka 1801 1745 Kahánek Martin Val. Meziříčí B 1894 1930 0 soutěž
2015/2016 5 Karolinka 1801 1745 Mieres Petr Huslenky 1794 1807 1 soutěž
2015/2016 3 Karolinka 1801 1745 Trčálek David Ústí 1664 1738 0 soutěž
2015/2016 2 Karolinka 1801 1745 Veselský František Hošťálková C 1943 1943 ½ soutěž
2015/2016 1 Karolinka 1801 1745 Peterka Josef Val. Bystřice B 1711 1726 1 soutěž
2014/2015 7 Karolinka A 1792 1787 Lukaštík Jaroslav Ústí B 1906 0 soutěž
2014/2015 6 Karolinka A 1792 1787 Matúš Rudolf Francova Lhota B 1529 1 soutěž
2014/2015 5 Karolinka A 1792 1787 Rýdl Vladimír Branky 1708 0 soutěž
2014/2015 4 Karolinka A 1792 1787 Staněk Jiří Val. Meziříčí C 1687 0 soutěž
2014/2015 3 Karolinka A 1792 1787 Múdrý Jan Huslenky B 1733 1738 ½ soutěž
2014/2015 2 Karolinka A 1792 1787 Komínek Martin Val. Bystřice D 1552 1 soutěž
2014/2015 1 Karolinka A 1792 1787 Bambušek Vladislav Karolinka B 1685 1625 1 soutěž
2014/2015 10 Ústí 1792 1787 Maňák Antonín Huslenky 1754 1811 ½ soutěž
2014/2015 9 Ústí 1792 1787 Klíma Vladimír Rožnov B 1906 1 soutěž
2014/2015 8 Ústí 1792 1787 Burdík Miloslav Bystřička 1787 1 soutěž
2014/2015 7 Ústí 1792 1787 Kovařík Matyáš ŠKZ Vsetín C 1885 1949 1 soutěž
2014/2015 5 Ústí 1792 1787 Papšík Miroslav Valašská Polanka 1686 1 soutěž
2014/2015 4 Ústí 1792 1787 Parák František MEZ Vsetín 1739 1726 0 soutěž
2014/2015 3 Ústí 1792 1787 Gálík Jakub Hošťálková C 1560 1577 1 soutěž
2014/2015 2 Ústí 1792 1787 Gut Rudolf Valašské Meziříčí B 1676 ½ soutěž
2014/2015 1 Ústí 1792 1787 Bartošek Ivan ŠKZ Vsetín D 1832 1813 0 soutěž
2013/2014 10 Ústí 1768 1800 Velčovský Josef Val. Bystřice 1828 1872 0 soutěž
2013/2014 9 Ústí 1768 1800 Gabryš Lukáš ŠKZ Vsetín B 1773 1913 0 soutěž
2013/2014 8 Ústí 1768 1800 Juřenčák Josef Brumov - Bylnice 1250 1 soutěž
2013/2014 7 Ústí 1768 1800 Nekvapil Jiří Vizovice 1546 1 soutěž
2013/2014 6 Ústí 1768 1800 Lev František Val. Meziříčí 1715 1 soutěž
2013/2014 3 Ústí 1768 1800 Peška Antonín EMKaD Holešov 1740 1 soutěž
2013/2014 11 Karolinka 1768 1800 Růčka Ondřej Val. Bystřice B 1865 1822 ½ soutěž
2013/2014 10 Karolinka 1768 1800 Bednařík Josef Hošťálková B 1876 1933 0 soutěž
2013/2014 9 Karolinka 1768 1800 Hurta Karel Bystřička 1797 0 soutěž
2013/2014 8 Karolinka 1768 1800 Horák Martin Rožnov B 1695 1 soutěž
2013/2014 7 Karolinka 1768 1800 Hladký Jan Val. Meziříčí B 1746 1 soutěž
2013/2014 6 Karolinka 1768 1800 Obšivačová Hana Val. Bystřice C 1730 1 soutěž
2013/2014 5 Karolinka 1768 1800 Gabryš Lukáš ŠKZ Vsetín C 1773 1913 0 soutěž
2013/2014 4 Karolinka 1768 1800 Hromada Petr Val. Polanka 1910 0 soutěž
2013/2014 3 Karolinka 1768 1800 Maňák Antonín Huslenky 1754 1840 0 soutěž
2013/2014 2 Karolinka 1768 1800 Šulák Radomír MEZ Vsetín 1689 0 soutěž
2013/2014 1 Karolinka 1768 1800 Lukaštík Jaroslav Ústí B 1769 0 soutěž
2012/2013 11 Karolinka 1719 1747 Jasný Stanislav Valašská Bystřice B 1838 1806 ½ soutěž
2012/2013 10 Karolinka 1719 1747 Doležal Karel Lužná 2005 2015 0 soutěž
2012/2013 9 Karolinka 1719 1747 Kahánek Martin Valašské Meziříčí B 1882 1876 ½ soutěž
2012/2013 8 Karolinka 1719 1747 Vaculík Jiří Hošťálková B 1858 1 soutěž
2012/2013 7 Karolinka 1719 1747 Slížek Josef Rožnov B 1990 1960 0 soutěž
2012/2013 6 Karolinka 1719 1747 Gabryš Lukáš ŠKZ Vsetín C 1720 1 soutěž
2012/2013 5 Karolinka 1719 1747 Hromada Petr Valašská Polanka 1890 0 soutěž
2012/2013 4 Karolinka 1719 1747 Lev Pavel Bystřička 2169 2149 0 soutěž
2012/2013 3 Karolinka 1719 1747 Sagánek Miroslav MEZ Vsetín 1897 ½ soutěž
2012/2013 2 Karolinka 1719 1747 Mieres Petr Huslenky 1794 ½ soutěž
2011/2012 11 Karolinka 1735 1762 Zádrapa Radek ŠKZ Vsetín C 2021 2031 ½ soutěž
2011/2012 10 Karolinka 1735 1762 Doležal Karel Lužná 2018 2024 0 soutěž
2011/2012 9 Karolinka 1735 1762 Bělunek Zdeněk Valašská Bystřice B 1976 1940 0 soutěž
2011/2012 8 Karolinka 1735 1762 Plšek Pavel Hošťálková B 2026 1999 ½ soutěž
2011/2012 7 Karolinka 1735 1762 Horák Martin Rožnov B 1735 1 soutěž
2011/2012 6 Karolinka 1735 1762 Šulák Radomír MEZ Vsetín 1680 ½ soutěž
2011/2012 5 Karolinka 1735 1762 Mieres Petr Ústí 1781 ½ soutěž
2011/2012 4 Karolinka 1735 1762 Dorňák Pavel Valašské Meziříčí B 1938 0 soutěž
2011/2012 3 Karolinka 1735 1762 Štefka Bohumil Valašská Polanka 1663 1 soutěž
2011/2012 2 Karolinka 1735 1762 Jasný Igor Vidče 1994 ½ soutěž
2011/2012 1 Karolinka 1735 1762 Burdík Miloslav Bystřička 1807 ½ soutěž
2011/2012 11 Huslenky 1735 1762 Stojan František Zlín E 1834 ½ soutěž
2011/2012 10 Huslenky 1735 1762 Častulík Jiří Brumov-Bylnice 1826 1821 ½ soutěž
2011/2012 9 Huslenky 1735 1762 Holub Stanislav Zlínterm 2039 0 soutěž
2011/2012 8 Huslenky 1735 1762 Bělunek Zdeněk Zašová 1976 1940 ½ soutěž
2011/2012 7 Huslenky 1735 1762 Novák Zdeněk Bystřice p.H. 1853 1777 0 soutěž
2011/2012 5 Huslenky 1735 1762 Špaňhel Petr Vizovice 2205 2121 0 soutěž
2011/2012 4 Huslenky 1735 1762 Jasný Igor Valašská Bystřice 1994 ½ soutěž
2011/2012 3 Huslenky 1735 1762 Uhlíř Jiří Rajnochovice 1920 1902 0 soutěž
2011/2012 2 Huslenky 1735 1762 Petržela Pavel Holešov B 2026 2040 1 soutěž
2011/2012 1 Huslenky 1735 1762 Adame Vladimír Valašské Meziříčí 1928 1929 ½ soutěž
2010/2011 10 Karolinka 1839 Jasný Igor Vidče 1986 0 soutěž
2010/2011 9 Karolinka 1839 Bobalík Petr Valašské Meziříčí B 2005 ½ soutěž
2010/2011 8 Karolinka 1839 Foukal Jiří Valašská Bystřice B 1992 0 soutěž
2010/2011 7 Karolinka 1839 Hromada Petr Valašská Polanka 1928 ½ soutěž
2010/2011 6 Karolinka 1839 Vaculík Lubomír Hošťálková B 1970 0 soutěž
2010/2011 5 Karolinka 1839 Galetka Jaromír ŠKZ Vsetín C 1711 1 soutěž
2010/2011 4 Karolinka 1839 Hurta Karel Bystřička 1776 0 soutěž
2010/2011 3 Karolinka 1839 Michalčák Lubomír Zašová 2102 0 soutěž
2010/2011 2 Karolinka 1839 Šulák Radomír MEZ Vsetín 1689 0 soutěž
2010/2011 1 Karolinka 1839 Smilek Petr Lužná 1817 ½ soutěž
2010/2011 11 Huslenky 1839 Sviták Josef Slavičín 1888 ½ soutěž
2010/2011 10 Huslenky 1839 Parák František Ústí 1760 0 soutěž
2010/2011 9 Huslenky 1839 Hradil Karel Vsetín B 1909 ½ soutěž
2010/2011 8 Huslenky 1839 Válek František Brumov-Bylnice 1873 1 soutěž
2010/2011 7 Huslenky 1839 Pyš Zbyněk Zubří 1973 ½ soutěž
2010/2011 6 Huslenky 1839 Růčka Petr Val.Bystřice 1959 0 soutěž
2010/2011 5 Huslenky 1839 Foukal František Zlín E 1898 0 soutěž
2010/2011 4 Huslenky 1839 Myška Dušan Bystřice p.H 1778 1 soutěž
2010/2011 3 Huslenky 1839 Dorňák Pavel Val. Meziříčí 1931 ½ soutěž
2010/2011 2 Huslenky 1839 Janíček Jindřich Podhradní Lhota 2049 0 soutěž
2010/2011 1 Huslenky 1839 Janál Vladimír Vizovice 1997 0 soutěž
2009/2010 11 TJ Sokol Huslenky 1820 Bobalík Petr TJ Valasske Mezirici 1921 0 soutěž
2009/2010 10 TJ Sokol Huslenky 1820 Karlík Ondřej TJ Sokol Hostalkova 1901 0 soutěž
2009/2010 9 TJ Sokol Huslenky 1820 Hromada Petr TJ Sokol Usti 1930 ½ soutěž
2009/2010 8 TJ Sokol Huslenky 1820 Běhunčík Josef SO Brumov-Bylnice 1970 1 soutěž
2009/2010 7 TJ Sokol Huslenky 1820 Plášek Radim TJ Bojkovice 1918 0 soutěž
2009/2010 6 TJ Sokol Huslenky 1820 Sviták Josef Sokol ORA SV Slavicin 1903 0 soutěž
2009/2010 5 TJ Sokol Huslenky 1820 Hodovský Jiří SK Zlin E 2087 0 soutěž
2009/2010 4 TJ Sokol Huslenky 1820 Janíček Jindřich TJ Sokol Podhr. Lhota 2082 0 soutěž
2009/2010 3 TJ Sokol Huslenky 1820 Špaňhel Petr TJ Sokol Vizovice 2138 ½ soutěž
2009/2010 2 TJ Sokol Huslenky 1820 Fojtů Vojtěch TJ Spartak V. Klobouky 1838 1 soutěž
2009/2010 1 TJ Sokol Huslenky 1820 Slížek Josef TJ Sokol V. Bystrice 2000 1 soutěž
2009/2010 11 Karolinka 1820 Doležal Karel MEZ Vsetín 2000 1 soutěž
2009/2010 10 Karolinka 1820 Parák Dominik ŠKZ Vsetín B 2179 ½ soutěž
2009/2010 9 Karolinka 1820 Růčka Petr Valašská Bystřice B 1981 1 soutěž
2009/2010 8 Karolinka 1820 Smilek Petr Lužná 1786 ½ soutěž
2009/2010 7 Karolinka 1820 Michalčák Lubomír Bystřička 2091 0 soutěž
2009/2010 6 Karolinka 1820 Lev Pavel Valašské Meziříčí B 2148 0 soutěž
2009/2010 5 Karolinka 1820 Jasný Igor Vidče 1990 1 soutěž
2009/2010 4 Karolinka 1820 Bil Vladimír A 64 Valašský 1680 1 soutěž
2009/2010 3 Karolinka 1820 Hromada Petr Valašská Polanka 1930 1 soutěž
2009/2010 2 Karolinka 1820 Vičan Jaromír Zašová 1889 0 soutěž
2009/2010 1 Karolinka 1820 Vaculík Lubomír Hošťálková B 1979 1 soutěž
2008/2009 9 TJ Karolinka 1825 Jasný Stanislav TJ Vidče 1858 ½ soutěž
2008/2009 8 TJ Karolinka 1825 Maňák Antonín Sokol Huslenky 1902 0 soutěž
2008/2009 7 TJ Karolinka 1825 Hromada Petr Sokol Valašská Polanka 1931 0 soutěž
2008/2009 6 TJ Karolinka 1825 Vojkůvka Libor Chessmont Rožnov pR B 1920 1 soutěž
2008/2009 5 TJ Karolinka 1825 Sadílek Jaromír TJ Zašová 1906 1 soutěž
2008/2009 4 TJ Karolinka 1825 Karlík Ondřej ŠKZ Vsetín C 1905 ½ soutěž
2008/2009 3 TJ Karolinka 1825 Dorňák Pavel TJ Valašské Meziříčí B 1915 1 soutěž
2008/2009 2 TJ Karolinka 1825 Smílek Jan Sokol Lužná 1693 ½ soutěž
2007/2008 9 ŠKZ Vsetín B 1783 Sviták Josef Sokol ORA SV Slavičín 1885 0 soutěž
2007/2008 8 ŠKZ Vsetín B 1783 Votava Petr TJ Sokol Ústí 2103 0 soutěž
2007/2008 7 ŠKZ Vsetín B 1783 Šustr Radomil ŠO Sokol Bystřička 1913 ½ soutěž
2007/2008 6 ŠKZ Vsetín B 1783 Káňa Zdeněk TJ Sokol Podhr. Lhota 1800 ½ soutěž
2007/2008 5 ŠKZ Vsetín B 1783 Vaculík Jiří TJ Sokol Hošťálková 1890 0 soutěž
2007/2008 4 ŠKZ Vsetín B 1783 Bistrý Jaromír TJ Spartak Val. Klobouky 1710 1 soutěž
2007/2008 3 ŠKZ Vsetín B 1783 Hájek Čestmír TJ Sokol Francova Lhota 2035 ½ soutěž
2007/2008 2 ŠKZ Vsetín B 1783 Machalec Pavel TJ MEZ Vsetín 1736 ½ soutěž
2007/2008 1 ŠKZ Vsetín B 1783 Bařinka Miroslav TJ Sokol Vizovice 1728 ½ soutěž
2007/2008 8 TJ Karolinka 1783 Růčka Petr S. Valašská Bystřice 2030 0 soutěž
2007/2008 7 TJ Karolinka 1783 Galetka Jaromír Z Vsetín C 1743 ½ soutěž
2007/2008 6 TJ Karolinka 1783 Jančálek Zdeněk TJ Jasenice 1699 0 soutěž
2007/2008 5 TJ Karolinka 1783 Maňák Antonín S. Huslenky 1863 1 soutěž
2007/2008 4 TJ Karolinka 1783 Horák Martin A 64 Valašský 1745 0 soutěž
2007/2008 3 TJ Karolinka 1783 Jasný Stanislav S. Vidče 1857 1 soutěž
2007/2008 2 TJ Karolinka 1783 Votava Petr S. Lužná 2103 0 soutěž
2007/2008 1 TJ Karolinka 1783 Šimek Zdeněk S. Valašská Polanka 1751 1 soutěž
2006/2007 11 Sokol Hošťálková 1806 Knápek František Sokol Bystřička 1852 0 soutěž
2006/2007 9 Sokol Hošťálková 1806 Válek František ŠO Brumov-Bylnice 1846 0 soutěž
2006/2007 8 Sokol Hošťálková 1806 Hradil Karel ŠKZ Vsetín B 1874 0 soutěž
2006/2007 7 Sokol Hošťálková 1806 Bařinka Miroslav TJ Sokol Vizovice 1734 0 soutěž
2006/2007 6 Sokol Hošťálková 1806 Valo Rudolf Sokol Valašská Polanka 1943 ½ soutěž
2006/2007 5 Sokol Hošťálková 1806 Staněk Stanislav Sokol Podhradní Lhota 2032 0 soutěž
2006/2007 4 Sokol Hošťálková 1806 Šulák Radomír TJ MEZ Vsetín 1761 1 soutěž
2006/2007 3 Sokol Hošťálková 1806 Hrabovský Vladimír Sokol Francova Lhota 2020 0 soutěž
2006/2007 2 Sokol Hošťálková 1806 Hlavička Roman Spartak Valašské Klobouky 1593 1 soutěž
2006/2007 1 Sokol Hošťálková 1806 Velčovský Josef TJ Gumárny Zubří 1874 0 soutěž
2006/2007 9 TJ Karolinka 1806 Jasný Stanislav TJ Vidče 1868 ½ soutěž
2006/2007 8 TJ Karolinka 1806 Vičan Jaromír TJ Zašová 1902 0 soutěž
2006/2007 7 TJ Karolinka 1806 Horák Martin A 64 Valašský 1731 1 soutěž
2006/2007 6 TJ Karolinka 1806 Dorňák Pavel TJ Valašské Meziříčí B 1876 0 soutěž
2006/2007 5 TJ Karolinka 1806 Herman Vladimír TJ Jasenice 1772 1 soutěž
2006/2007 4 TJ Karolinka 1806 Závodný Jaroslav ŠKZ Vsetín C 1538 1 soutěž
2006/2007 3 TJ Karolinka 1806 Machalec Pavel Sokol Huslenky 1829 1 soutěž
2006/2007 2 TJ Karolinka 1806 Koňařík Alois Sokol Ústí 1775 1 soutěž
2006/2007 1 TJ Karolinka 1806 Smílek Jan Sokol Lužná 1572 0 soutěž
2005/2006 10 TJ Karolinka 1844 Vaculík Lubomír S.Hošťálková 1960 1 soutěž
2005/2006 9 TJ Karolinka 1844 Hromada Petr Valašská Polanka 1942 0 soutěž
2005/2006 8 TJ Karolinka 1844 Hladký Jan Val.Meziříčí B 1782 1 soutěž
2005/2006 7 TJ Karolinka 1844 Hájek Čestmír MEZ Vsetín 1987 ½ soutěž
2005/2006 6 TJ Karolinka 1844 Vojkůvka Libor TJ Rožnov B 1880 0 soutěž
2005/2006 5 TJ Karolinka 1844 Jasný Stanislav TJ Vidče 1853 1 soutěž
2005/2006 4 TJ Karolinka 1844 Rýdl František TJ Jasenice 1773 ½ soutěž
2005/2006 3 TJ Karolinka 1844 Žižka Petr Sokol Huslenky 1785 1 soutěž
2005/2006 2 TJ Karolinka 1844 Koňařík Alois Sokol Ústí 1767 0 soutěž
2005/2006 1 TJ Karolinka 1844 Papšík Miroslav Sokol Lužná 1704 1 soutěž