Hráč Roubalík Jakub

Roubalík Jakub

User Pic
Jméno: Roubalík Jakub
Oddíl: Moravská Slavia Brno
Výkonnostní třída / Titul: M
Elo národní: 2375
Elo mezinárodní: 2391
ID: 14551
FIDE ID: 322237
Rok narození: 1991
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 11 Šachy Hošťálková 2398 2392 Michenka Jozef TJ Ostrava 2299 2272 ½ soutěž
2019/2020 10 Šachy Hošťálková 2398 2392 Neděla Vlastimil SK Slavia Orlová 2340 2352 0 soutěž
2019/2020 7 Šachy Hošťálková 2402 2392 Hába Petr ŠK Gordic 2470 2438 ½ soutěž
2019/2020 6 Šachy Hošťálková 2408 2392 Molenda Marcin Slavoj Český Těšín 2371 0 ½ soutěž
2019/2020 4 Šachy Hošťálková 2401 2376 Húsek Martin ŠK Staré Město 2227 2185 1 soutěž
2019/2020 3 Šachy Hošťálková 2395 2376 Vesselovsky Serguei BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2315 2281 ½ soutěž
2019/2020 2 Šachy Hošťálková 2395 2376 Kočiščák Jiří Moravská Slavia Brno "B" 2510 2501 1 soutěž
2019/2020 8 ŠK Zlín B 2402 2392 Blaha Petr ŠK Staré Město D 1991 2019 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Zlín B 2408 2376 Worek Joanna ŠO Kunovice A 2290 2284 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Duras BVK 2408 2392 Jirovský Miloš GASCO Pardubice 2453 2441 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK Duras BVK 2408 2392 Šimáček Pavel ŠK Zikuda Turnov 2469 2464 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Duras BVK 2395 2376 Oral Tomáš Výstaviště Lysá nad Labem 2501 2519 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Duras BVK 2395 2376 Bartel Mateusz 1. Novoborský šachový klub 2604 0 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Duras BVK 2410 2376 Burdalev Kirill ŠK Dopravní podnik Praha 2406 2395 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Duras BVK 2410 2376 Bernášek Jan Siesta Solution Unichess 2490 2481 0 soutěž
2018/2019 11 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2417 2377 Mrázek Lumír Slavoj Cesky Tesin 2364 2328 1 soutěž
2018/2019 10 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2417 2377 Rausis Igors Beskydska sachova skola 2653 2573 0 soutěž
2018/2019 9 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2417 2377 Blatný Pavel Moravska Slavia Brno 2326 2397 0 soutěž
2018/2019 8 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2412 2377 Kuba Jindřich Siesta Solution Unichess B 2310 2310 ½ soutěž
2018/2019 7 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2412 2377 Oral Tomáš Vystaviste Lysa nad Labem 2510 2522 0 soutěž
2018/2019 5 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2412 2377 Bernášek Jan Siesta Solution Unichess A 2471 2463 0 soutěž
2018/2019 4 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2410 2372 Pakleza Zbigniew Labortech Ostrava 2503 0 ½ soutěž
2018/2019 3 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2410 2372 Bureš Jaroslav SK Slavoj Poruba 2395 2401 ½ soutěž
2018/2019 11 Šachy Hošťálková 2417 2377 Cvek Robert Slavia Kroměříž 2524 2501 ½ soutěž
2018/2019 10 Šachy Hošťálková 2405 2377 Jirásek Pavel 2222 ŠK Polabiny "C" 2270 2232 1 soutěž
2018/2019 9 Šachy Hošťálková 2405 2377 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová 2376 2328 1 soutěž
2018/2019 7 Šachy Hošťálková 2412 2377 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2361 2346 1 soutěž
2018/2019 6 Šachy Hošťálková 2412 2377 Goluch Piotr Panda Rychnov n. K. 2332 0 1 soutěž
2018/2019 5 Šachy Hošťálková 2412 2377 Zwardoň Vojtěch ŠK Gordic 2455 2451 ½ soutěž
2018/2019 3 Šachy Hošťálková 2410 2372 Húsek Martin ŠK Staré Město 2154 2115 ½ soutěž
2018/2019 2 Šachy Hošťálková 2410 2372 Caletka Radomír TJ Ostrava 2301 2335 1 soutěž
2017/2018 11 Šachy Hošťálková 2398 2378 Píza Vlastimil ŠK Gordic 2232 2255 ½ soutěž
2017/2018 10 Šachy Hošťálková 2385 2378 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2383 2365 1 soutěž
2017/2018 8 Šachy Hošťálková 2391 2378 Kaňovský David ŠK Staré Město 2413 2398 0 soutěž
2017/2018 7 Šachy Hošťálková 2391 2378 Sabuk Piotr Panda Rychnov nad Kněžnou A 2370 0 1 soutěž
2017/2018 6 Šachy Hošťálková 2397 2378 Molenda Marcin Slavoj Český Těšín 2391 0 0 soutěž
2017/2018 3 Šachy Hošťálková 2385 2378 Caletka Radomír KVS Ekodivize Opava 2301 2334 0 soutěž
2017/2018 2 Šachy Hošťálková 2385 2378 Szotkowski Jakub TŽ Třinec 2338 2344 1 soutěž
2017/2018 1 Šachy Hošťálková 2394 2379 Obšivač Josef Agentura 64 Grygov 2381 2367 ½ soutěž
2017/2018 11 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2398 2378 Repka Christopher GASCO Pardubice 2521 0 ½ soutěž
2017/2018 10 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2398 2378 Vykouk Jan SK Zikuda Turnov 2426 2438 ½ soutěž
2017/2018 9 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2398 2378 Blatný Pavel Moravska Slavia Brno 2353 2417 1 soutěž
2017/2018 8 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2391 2378 Talla Vladimír Labortech Ostrava 2403 2401 ½ soutěž
2017/2018 7 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2391 2378 Sosna Jan SK Slavoj Poruba 2337 2295 0 soutěž
2017/2018 6 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2397 2378 Žilka Štěpán 1. Novoborsky SK 2513 2512 0 soutěž
2017/2018 5 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2397 2378 Jurčík Martin Unichess 2334 0 ½ soutěž
2017/2018 4 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2385 2378 Bureš Jaroslav BSS Frydek-Mistek 2404 2413 ½ soutěž
2017/2018 3 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2385 2378 Krejčí Jan Tatran Litovel 2118 2115 1 soutěž
2017/2018 2 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2385 2378 Krejčí Jan Vystaviste Lysa nad Labem 2579 2534 0 soutěž
2017/2018 1 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2385 2378 Londýn Radek SK mesta Lysa nad Labem 2436 2417 ½ soutěž
2016/2017 11 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2406 2375 Cífka Stanislav Tatran Litovel 2410 2404 ½ soutěž
2016/2017 10 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2406 2375 Szotkowski Jakub BSS Frydek Mistek 2326 2317 ½ soutěž
2016/2017 9 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2406 2375 Dvořák Adam Lokomotiva Brno 2228 2215 ½ soutěž
2016/2017 8 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2406 2375 Konopka Michal SK Rapid Pardubice 2416 2407 0 soutěž
2016/2017 7 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2406 2375 Kraus Tomáš SK AD Jicin 2426 2429 0 soutěž
2016/2017 6 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2406 2375 Velička Petr Labortech Ostrava 2432 2410 ½ soutěž
2016/2017 5 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2406 2375 Adámek Jiří SK Slavoj Poruba 2363 2344 0 soutěž
2016/2017 4 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2406 2375 Štoček Jiří Vystaviste Lysa nad Labem 2534 2537 0 soutěž
2016/2017 3 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2406 2375 Šuráň Jan SK mesta Lysa nad Labem 2405 2406 ½ soutěž
2016/2017 2 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2406 2375 Markoš Ján 1. Novoborsky SK 2569 2546 1 soutěž
2016/2017 1 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2406 2375 Jirka Jiří Prestige Photo Unichess 2420 2411 ½ soutěž
2016/2017 11 ŠK Zlín 2406 2375 Pacl Václav Baník Havířov 2115 2132 1 soutěž
2016/2017 9 ŠK Zlín 2406 2375 Malinovský Karel Slavia Kroměříž 2454 2454 0 soutěž
2016/2017 8 ŠK Zlín 2406 2375 Havelka Josef Region Panda 2271 2257 1 soutěž
2016/2017 7 ŠK Zlín 2406 2375 Bureš Jaroslav ŠK Staré Město 2396 2398 1 soutěž
2016/2017 5 ŠK Zlín 2406 2375 Kalod Radek Moravská Slavia Brno 2478 2476 1 soutěž
2016/2017 4 ŠK Zlín 2406 2375 Caletka Radomír KVS EKODIVIZE Opava 2331 2347 1 soutěž
2016/2017 3 ŠK Zlín 2406 2375 Klíma Lukáš TJ Ostrava 2345 2304 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠK Zlín 2406 2375 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2367 2353 1 soutěž
2016/2017 1 ŠK Zlín 2406 2375 Píza Vlastimil ŠK Gordic Jihlava 2273 2284 0 soutěž
2015/2016 10 ŠK Zlín "A" 2406 2375 Kaňovský David A64 VALOZ Grygov\r 2455 2449 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK Zlín "A" 2406 2375 Talla Vladimír SK Slavia Orlová "A" 2426 2440 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK Zlín "A" 2406 2375 Adámek Jiří KVS EKODIVIZE Opava 2363 2344 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK Zlín "A" 2406 2375 Plát Vojtěch Lokomotiva Brno "A" 2492 2456 0 soutěž
2015/2016 11 ŠK Duras BVK 2406 2375 Vlasák Lukáš AD Mahrla Praha 2375 2368 0 soutěž
2015/2016 10 ŠK Duras BVK 2406 2375 Jirovský Miloš Rapid Pardubice 2454 2454 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK Duras BVK 2406 2375 Bělunek Vladimír Tatran Litovel 2260 2254 0 soutěž
2015/2016 8 ŠK Duras BVK 2406 2375 Plát Vojtěch Výstaviště Lysá nad Labem 2492 2456 0 soutěž
2015/2016 7 ŠK Duras BVK 2406 2375 Priehoda Vítězslav ŠK města Lysá nad Labem B 2364 2356 1 soutěž
2014/2015 11 ŠK Zlín „A“ 2366 2364 Caletka Radomír KVS EKODIVIZE Opava "A" 2362 2373 1 soutěž
2014/2015 10 ŠK Zlín „A“ 2366 2364 Vesselovsky Serguei Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2355 2350 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠK Zlín „A“ 2366 2364 Plát Vojtěch Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2432 2416 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Zlín „A“ 2366 2364 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město „A“ 2371 2375 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK Zlín „A“ 2366 2364 Polák Tomáš ŠK Duras BVK „A“ 2513 2514 0 soutěž
2014/2015 6 ŠK Zlín „A“ 2366 2364 Neděla Vlastimil SK Slavia Orlová „A“ 2312 2308 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Zlín „A“ 2366 2364 Kaňovský David Agentura 64 Grygov „A“ 2419 2422 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠK Zlín „A“ 2366 2364 Klíma Lukáš Slavia Kroměříž „A“ 2341 2336 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Zlín „A“ 2366 2364 Ringel Zbyněk Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2293 2279 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK Zlín „A“ 2366 2364 Sabol Marian TJ ŠO Chrudim 2282 2279 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Zlín „A“ 2366 2364 Seidl Štěpán ŠK Duras BVK „B“ 2211 2225 1 soutěž
2014/2015 11 ŠK Zlín B 2366 2364 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město B 2116 2154 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠK Zlín B 2366 2364 Kalod Radek Moravská Slavia Brno 2479 2477 0 soutěž
2014/2015 9 ŠK Zlín B 2366 2364 Markovič Ivan ŠK Hustopeče 2137 2139 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Zlín B 2366 2364 Číp Dalibor OREL Ořechov 2145 2144 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Zlín B 2366 2364 Buchníček Petr ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2318 2294 0 soutěž
2014/2015 6 ŠK Zlín B 2366 2364 David Pavel ŠK GARDE Lipovec 2358 2354 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Zlín B 2366 2364 Burdalev Kirill ŠK Lokomotiva Brno B 2275 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠK Zlín B 2366 2364 Mudrák Josef Slavia Kroměříž B 2337 2345 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Zlín B 2366 2364 Uřičář Jakub TJ Podlužan Prušánky 2177 2185 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK Zlín B 2366 2364 Dvořák Martin Sokol Postoupky 2225 2229 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Zlín B 2366 2364 Fiala Václav ŠK Vinohrady Brno 2181 2210 ½ soutěž
2013/2014 11 ŠK Zlín “A“ 2329 2346 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město “A“ 2381 2395 0 soutěž
2013/2014 10 ŠK Zlín “A“ 2329 2346 Kalod Radek Lokomotiva Brno “A“ 2486 2483 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK Zlín “A“ 2329 2346 Bernášek Jan ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2539 2524 0 soutěž
2013/2014 8 ŠK Zlín “A“ 2329 2346 Seidl Štěpán ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2212 2261 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK Zlín “A“ 2329 2346 Pokorný Zdeněk TJ ŠO Chrudim 2275 2296 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK Zlín “A“ 2329 2346 Lanč Alois Slavia Kroměříž “A“ 2355 2403 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK Zlín “A“ 2329 2346 Malík Jan TJ Ostrava 2257 2242 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK Zlín “A“ 2329 2346 Talla Vladimír SK Slavia Orlová “A“ 2386 2411 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK Zlín “A“ 2329 2346 Vesselovsky Serguei BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2349 2343 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠK Zlín “A“ 2329 2346 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny “A“ 2241 2232 0 soutěž
2013/2014 1 ŠK Zlín “A“ 2329 2346 Stachowiak Kamil TJ Tatran Litovel “B“ 2451 2404 ½ soutěž
2013/2014 11 ŠK Zlín "B" 2329 2346 Langner Ladislav TJ Slovan Havířov 2341 2346 0 soutěž
2013/2014 10 ŠK Zlín "B" 2329 2346 Sikora-Lerch Jan ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2187 2180 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK Zlín "B" 2329 2346 Caletka Radomír KVS EKODIVIZE Opava 2355 2372 1 soutěž
2013/2014 8 ŠK Zlín "B" 2329 2346 Neděla Vlastimil TŽ Třinec "B" 2304 2287 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK Zlín "B" 2329 2346 Pastirčák Milan Agentura Garde Calcio Olomouc 2400 2365 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK Zlín "B" 2329 2346 Hrabal Michal A64 Galerie Atrax Přerov "B" 2074 2105 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK Zlín "B" 2329 2346 Motúz Karol TJ Sokol Hošťálkova 2312 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK Zlín "B" 2329 2346 Veselý Libor TJ VOKD Poruba 2190 2206 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Zlín "B" 2329 2346 Slanina Miroslav Sokol Dobrá 2164 2164 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK Zlín "B" 2329 2346 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová "B" 2211 2232 0 soutěž
2013/2014 1 ŠK Zlín "B" 2329 2346 Čempel Jaroslav Baník Havířov "A" 2188 2177 1 soutěž
2012/2013 11 ŠK Zlín B 2333 2332 Bažant Petr ŠK Staré Město B 2376 2370 ½ soutěž
2012/2013 10 ŠK Zlín B 2333 2332 Ramík Zdeněk ŠK Lokomotiva Brno A 2275 2300 0 soutěž
2012/2013 9 ŠK Zlín B 2333 2332 Uřičář Jakub TJ ŠK Veselí nad Moravou 2163 2179 1 soutěž
2012/2013 8 ŠK Zlín B 2333 2332 Plachetka Ján ŠK HPM TEC Hustopeče 2355 2350 1 soutěž
2012/2013 7 ŠK Zlín B 2333 2332 Sekanina Jiří TJ Spartak Adamov 2125 2128 ½ soutěž
2012/2013 6 ŠK Zlín B 2333 2332 Kunc Miroslav TJ FS NAPAJEDLA 2070 2071 1 soutěž
2012/2013 5 ŠK Zlín B 2333 2332 Horsák Jan ŠK Staré Město C 2115 2118 0 soutěž
2012/2013 4 ŠK Zlín B 2333 2332 Věchet Stanislav Moravská Slavia Brno 2176 2162 ½ soutěž
2012/2013 3 ŠK Zlín B 2333 2332 Macharáček Šimon ŠK Duras BVK B 2209 2208 1 soutěž
2012/2013 2 ŠK Zlín B 2333 2332 Gaša Andrej TJ Podlužan Prušánky 2282 2256 ½ soutěž
2012/2013 1 ŠK Zlín B 2333 2332 Vyskočil Neklan ŠK KME-DDM Kuřim 2368 2336 1 soutěž
2012/2013 11 ŠK Zlín “A“ 2333 2332 Majer Jiří ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2248 2262 ½ soutěž
2012/2013 10 ŠK Zlín “A“ 2333 2332 Mudrák Josef Slavia Kroměříž “A“ 2323 2310 ½ soutěž
2012/2013 9 ŠK Zlín “A“ 2333 2332 Kriebel Tadeáš SK Slavia Orlová “A“ 2359 2366 1 soutěž
2012/2013 8 ŠK Zlín “A“ 2333 2332 Hába Zdeněk ŠK Gordic Jihlava 2210 2220 1 soutěž
2012/2013 7 ŠK Zlín “A“ 2333 2332 Kaňovský David ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2415 2382 0 soutěž
2012/2013 6 ŠK Zlín “A“ 2333 2332 Pecha Tomáš Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2210 2228 ½ soutěž
2012/2013 5 ŠK Zlín “A“ 2333 2332 Hošek Milan 2222 ŠK Polabiny “B“ 2308 2301 1 soutěž
2012/2013 4 ŠK Zlín “A“ 2333 2332 Bělunek Vladimír Tatran Litovel “B“ 2263 2286 1 soutěž
2012/2013 3 ŠK Zlín “A“ 2333 2332 Sosna Jan ŠK Staré Město “A“ 2385 2390 0 soutěž
2012/2013 2 ŠK Zlín “A“ 2333 2332 Kolosowski Mateusz Šachový klub Karviná “A“ 2442 0 soutěž
2012/2013 1 ŠK Zlín “A“ 2333 2332 Sluka Radek A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2292 2296 ½ soutěž
2011/2012 11 ŠK Zlín 2307 2310 Erneker Josef TJ Bohemians Praha 2251 2264 1 soutěž
2011/2012 10 ŠK Zlín 2307 2310 Špaček Petr Výstaviště Lysá nad Labem 2398 2393 0 soutěž
2011/2012 9 ŠK Zlín 2307 2310 Kočiščák Jiří ŠK Labortech Ostrava 2318 2320 0 soutěž
2011/2012 8 ŠK Zlín 2307 2310 Vesselovsky Serguei BŠŠ Frýdek-Místek 2362 2365 0 soutěž
2011/2012 7 ŠK Zlín 2307 2310 Caletka Radomír Slavoj Ostrava - Poruba 2319 2355 ½ soutěž
2011/2012 4 ŠK Zlín 2307 2310 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2464 2460 1 soutěž
2011/2012 3 ŠK Zlín 2307 2310 Vlasák Lukáš Tatran Litovel 2319 2316 ½ soutěž
2011/2012 2 ŠK Zlín 2307 2310 Černoušek Lukáš ŠK Rapid Pardubice 2438 2429 ½ soutěž
2011/2012 1 ŠK Zlín 2307 2310 Čižinský Petr 2222 ŠK Polabiny 2178 2186 ½ soutěž
2011/2012 11 ŠK Zlín B 2307 2310 Uřičář Jakub ŠK Staré Město 2212 2237 1 soutěž
2011/2012 10 ŠK Zlín B 2307 2310 Hrabuša Matej 2222 ŠK Polabiny B 2344 2332 1 soutěž
2011/2012 9 ŠK Zlín B 2307 2310 Sedláček Oldřich ŠK Gordic 2259 2244 0 soutěž
2011/2012 8 ŠK Zlín B 2307 2310 Mudrák Josef Slavia Kroměříž 2368 2352 ½ soutěž
2011/2012 7 ŠK Zlín B 2307 2310 Jurčík Martin Šachový klub Karviná 2355 2372 ½ soutěž
2011/2012 6 ŠK Zlín B 2307 2310 Vyskočil Neklan ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2308 2311 ½ soutěž
2011/2012 5 ŠK Zlín B 2307 2310 Plát Vojtěch TŽ Třinec 2419 2417 ½ soutěž
2011/2012 4 ŠK Zlín B 2307 2310 Kislinsky Alexey Slavia Orlová 2528 2482 0 soutěž
2011/2012 3 ŠK Zlín B 2307 2310 Fiřt Stanislav Labortech Ostrava B 2294 2276 ½ soutěž
2011/2012 2 ŠK Zlín B 2307 2310 Biolek Richard Jr. A64 Grygov B 2399 2388 ½ soutěž
2011/2012 1 ŠK Zlín B 2307 2310 Vaněk Ladislav Tatran Litovel B 2199 2219 1 soutěž
2010/2011 11 SK Zlin B 2275 Ringel Zbyněk Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2265 0 soutěž
2010/2011 10 SK Zlin B 2275 Vyskočil Neklan SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2376 ½ soutěž
2010/2011 9 SK Zlin B 2275 Dawidów Jacek Slavia Orlova 2285 ½ soutěž
2010/2011 8 SK Zlin B 2275 Pecha Tomáš Mittal Ostrava 2239 ½ soutěž
2010/2011 7 SK Zlin B 2275 Neděla Vlastimil Slavoj Ostrava - Poruba 2334 0 soutěž
2010/2011 6 SK Zlin B 2275 Hudeček Jan SK Stare Mesto 2286 1 soutěž
2010/2011 4 SK Zlin B 2275 Kaňovský David A64 Grygov B 2497 ½ soutěž
2010/2011 3 SK Zlin B 2275 Frolík Martin TJ TZ Trinec B 2211 1 soutěž
2010/2011 2 SK Zlin B 2275 Bělunek Vladimír Tatran Litovel B 2278 1 soutěž
2010/2011 1 SK Zlin B 2275 Jurčík Martin Jakl Karvina 2372 1 soutěž
2010/2011 9 ŠK Zlín 2275 Cvek Robert 1. Novoborský ŠK 2494 0 soutěž
2010/2011 7 ŠK Zlín 2275 Movsesian Julia ŠK Rapid Pardubice 2327 ½ soutěž
2010/2011 6 ŠK Zlín 2275 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny 2279 ½ soutěž
2010/2011 5 ŠK Zlín 2275 Kočiščák Jiří ŠK Labortech Ostrava 2289 ½ soutěž
2010/2011 4 ŠK Zlín 2275 Ondruš Martin ŠK Mahrla Praha 2284 ½ soutěž
2010/2011 3 ŠK Zlín 2275 Šuráň Jan Výstaviště Lysá nad Labem 2371 1 soutěž
2010/2011 2 ŠK Zlín 2275 Kriebel Tadeáš BŠŠ Frýdek-Místek 2321 1 soutěž
2010/2011 1 ŠK Zlín 2275 Frolík Martin TŽ Třinec 2211 ½ soutěž
2009/2010 11 ŠK Zlín B 2253 Dvouletý Pavel ŠK Staré Město C 2092 0 soutěž
2009/2010 9 ŠK Zlín B 2253 Sojka Aleš MKS Holešov 2179 ½ soutěž
2009/2010 8 ŠK Zlín B 2253 Matoušek Petr SK Prostějov 2168 ½ soutěž
2009/2010 6 ŠK Zlín B 2253 Sháněl Jaroslav ŠK Staré Město B 2140 1 soutěž
2009/2010 3 ŠK Zlín B 2253 Číp Dalibor Orel Ořechov 2189 1 soutěž
2009/2010 1 ŠK Zlín B 2253 Fojtík Tomáš SPgŠ+G Znojmo 2095 ½ soutěž
2009/2010 10 ŠK SK Zlín 2253 Dvořák Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek 2296 1 soutěž
2009/2010 9 ŠK SK Zlín 2253 Znamenáček Květoslav TJ Bohemians Praha 2299 ½ soutěž
2009/2010 8 ŠK SK Zlín 2253 Cífka Stanislav ŠK Mahrla Praha 2423 ½ soutěž
2009/2010 7 ŠK SK Zlín 2253 Movsesian Julia SAGINA Pardubice 2305 1 soutěž
2009/2010 2 ŠK SK Zlín 2253 Fiřt Stanislav ŠK Geofin Ostrava 2315 0 soutěž
2009/2010 1 ŠK SK Zlín 2253 Bureš Jaroslav A64 VALOZ Grygov 2295 ½ soutěž
2008/2009 11 ŠK Zlín "C" 2216 Rodshtein Tereza SK Slavia Orlová "B" 2108 1 soutěž
2008/2009 10 ŠK Zlín "C" 2216 Adámek Jiří TJ VOKD Poruba 2221 ½ soutěž
2008/2009 8 ŠK Zlín "C" 2216 Kárník Pavel Slavoj Bruntál 2330 ½ soutěž
2008/2009 7 ŠK Zlín "C" 2216 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá 2146 1 soutěž
2008/2009 6 ŠK Zlín "C" 2216 Pecha Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2096 ½ soutěž
2008/2009 5 ŠK Zlín "C" 2216 Kubín Petr Chessmont Rožnov p.Radhoštěm 2076 0 soutěž
2008/2009 4 ŠK Zlín "C" 2216 Olšar Jaroslav TJ Mittal Ostrava "B" 2326 0 soutěž
2008/2009 3 ŠK Zlín "C" 2216 Juříček Stanislav Zbrojovka Vsetín 2189 0 soutěž
2008/2009 2 ŠK Zlín "C" 2216 Macíček Jakub TJ Mořkov 2183 1 soutěž
2008/2009 1 ŠK Zlín "C" 2216 Baier Pavel Baník Havířov 2205 1 soutěž
2008/2009 11 ŠK SK Zlín 2216 Hájek Michal ŠK GEOFIN Ostrava 2224 ½ soutěž
2008/2009 10 ŠK SK Zlín 2216 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2391 ½ soutěž
2008/2009 9 ŠK SK Zlín 2216 Znamenáček Květoslav TJ Bohemians Praha 2296 ½ soutěž
2008/2009 8 ŠK SK Zlín 2216 Orság Milan ŠK Mahrla Praha 2428 1 soutěž
2008/2009 6 ŠK SK Zlín 2216 Zelený Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2218 1 soutěž
2007/2008 7 ŠK Zlín A 2297 Klecker Tadeáš SK OAZA Praha A 2078 1 soutěž
2007/2008 6 ŠK Zlín A 2297 Vlasák Lukáš Šachklub Sokol Klatovy A 2079 ½ soutěž
2007/2008 5 ŠK Zlín A 2297 Tuma Jakub ŠK Most A 2112 ½ soutěž
2007/2008 4 ŠK Zlín A 2297 Zemanová Jana Jiskra Havlíčkův Brod 1922 1 soutěž
2007/2008 3 ŠK Zlín A 2297 Pecha Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek A 2177 1 soutěž
2007/2008 2 ŠK Zlín A 2297 Rodshtein Tereza SK Slavia Orlová A 2078 1 soutěž
2007/2008 1 ŠK Zlín A 2297 Gabriel Adam SK Boršice A 1797 1 soutěž
2007/2008 11 ŠK Zlín C 2297 Mazoch Jiří Slavia Kroměříž B 2134 ½ soutěž
2007/2008 10 ŠK Zlín C 2297 Raška Václav ŠO Brumov Bylnice 1898 1 soutěž
2007/2008 9 ŠK Zlín C 2297 Dvouletý Tomáš Loko Uherský Ostroh 1859 1 soutěž
2007/2008 8 ŠK Zlín C 2297 Blaha Petr ŠK Staré Město D 2082 1 soutěž
2007/2008 7 ŠK Zlín C 2297 Kunc Miroslav ŠO Fatra-Slavia Napajedla 2087 ½ soutěž
2007/2008 6 ŠK Zlín C 2297 Havránek Michal SK Boršice B 2008 1 soutěž
2007/2008 5 ŠK Zlín C 2297 Dvořák Martin TJ Sokol Postoupky 2036 ½ soutěž
2007/2008 4 ŠK Zlín C 2297 Krčál Michal ŠK Zlín D 2157 0 soutěž
2007/2008 3 ŠK Zlín C 2297 Rachůnek Milan ŠK Staré Město E 2049 ½ soutěž
2007/2008 2 ŠK Zlín C 2297 Šudřich Radek MKS Holešov B 2157 ½ soutěž
2007/2008 1 ŠK Zlín C 2297 Kubín Petr CHESSMONT Rožnov p.R. 2044 1 soutěž
2007/2008 11 ŠK Zlín B 2297 Kratochvíl Karel ŠK Lokomotiva Brno C 2136 ½ soutěž
2007/2008 10 ŠK Zlín B 2297 Šimek Jan ŠK Lokomotiva Brno B 2153 1 soutěž
2007/2008 9 ŠK Zlín B 2297 Neoral Antonín AŠK DA Olomouc 2144 0 soutěž
2007/2008 8 ŠK Zlín B 2297 Mayer Josef TJ Tatran Poštorná 2045 1 soutěž
2007/2008 7 ŠK Zlín B 2297 Vrána František ŠK Staré Město C 2312 ½ soutěž
2007/2008 6 ŠK Zlín B 2297 Závůrka Roman SK Prostějov 2174 ½ soutěž
2007/2008 5 ŠK Zlín B 2297 Suchomel Jan Tatran Litovel B 2241 0 soutěž
2007/2008 4 ŠK Zlín B 2297 Fuksík Jakub A64 PROCLIENT Grygov B 2169 ½ soutěž
2007/2008 3 ŠK Zlín B 2297 Mudrák Josef Slavia Kroměříž 2317 ½ soutěž
2007/2008 2 ŠK Zlín B 2297 Vrtal Jaroslav SK Boršice 2128 0 soutěž
2007/2008 7 ŠK Zlín A 2297 Miturová Magdaléna BŠŠ Frýdek-Místek B 1779 1 soutěž
2007/2008 6 ŠK Zlín A 2297 Pecha Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek A 2177 1 soutěž
2007/2008 5 ŠK Zlín A 2297 Šnevajs Heřman A64 Grygov 1949 1 soutěž
2007/2008 4 ŠK Zlín A 2297 Rodshtein Tereza SK Slavia Orlová A 2078 1 soutěž
2007/2008 3 ŠK Zlín A 2297 Fusek Lukáš ŠK SŠŠ Staré Město A 1816 1 soutěž
2007/2008 2 ŠK Zlín A 2297 Gabriel Adam SK Boršice A 1797 1 soutěž
2007/2008 1 ŠK Zlín A 2297 Svoboda Karel Šachový klub Lokomotiva Brno 2031 1 soutěž
2006/2007 7 ŠK Zlín A 2131 Körschner Miroslav Šachový klub Most A 1878 1 soutěž
2006/2007 6 ŠK Zlín A 2131 Dvořák David RMSK Cidlina Lysá nad Labem 1798 1 soutěž
2006/2007 5 ŠK Zlín A 2131 Jonáš Václav Šachklub Sokol Klatovy A 1923 1 soutěž
2006/2007 4 ŠK Zlín A 2131 Svoboda Václav Sportovní klub OAZA Praha 2172 0 soutěž
2006/2007 3 ŠK Zlín A 2131 Krejčí Jan BŠS Frýdek-Místek A 2117 1 soutěž
2006/2007 2 ŠK Zlín A 2131 Horsák Jan ŠK SŠŠ Staré Město A 2025 1 soutěž
2006/2007 1 ŠK Zlín A 2131 Náplava Petr SK Boršice A 1686 0 soutěž
2006/2007 11 ŠK SK Zlín B 2131 Zvolánek Libor A64 Grygov B 2169 ½ soutěž
2006/2007 10 ŠK SK Zlín B 2131 Mišta Ladislav Tatran Litovel B 2111 1 soutěž
2006/2007 9 ŠK SK Zlín B 2131 Gerych Jan AŠK DA Olomouc 2041 1 soutěž
2006/2007 8 ŠK SK Zlín B 2131 Sojka Aleš MKS Holešov 2131 ½ soutěž
2006/2007 7 ŠK SK Zlín B 2131 Mudra Tomáš ŠK DURAS BVK Brno B 2162 0 soutěž
2006/2007 5 ŠK SK Zlín B 2131 Závůrka Roman SK Prostějov 2149 0 soutěž
2006/2007 4 ŠK SK Zlín B 2131 Nový Martin ŠK 64 Brno 2125 0 soutěž
2006/2007 3 ŠK SK Zlín B 2131 Kapusta Petr Slavia Kroměříž B 2161 0 soutěž
2006/2007 2 ŠK SK Zlín B 2131 Křížek František SK Boršice 2115 ½ soutěž
2006/2007 1 ŠK SK Zlín B 2131 Hodovský Jiří ŠK SK Zlín C 2115 ½ soutěž
2006/2007 11 ŠK Zlin D 2131 Strakáč Petr TJ Loko Uh. Ostroh 2084 1 soutěž
2006/2007 9 ŠK Zlin D 2131 Kunc Miroslav Fatra-Slavia Napajedla 2099 ½ soutěž
2006/2007 8 ŠK Zlin D 2131 Vavruška Antonín ŠK Staré Město C 2148 ½ soutěž
2006/2007 7 ŠK Zlin D 2131 Kusalík Roman TJ Vlčnov 2018 ½ soutěž
2006/2007 6 ŠK Zlin D 2131 Kubín Petr TJ Rožnov pod Radh. 1993 0 soutěž
2006/2007 5 ŠK Zlin D 2131 Vávra Antonín ŠK Staré Město D 2017 1 soutěž
2006/2007 4 ŠK Zlin D 2131 Mazoch Jiří Slavia Kroměříž C 2121 1 soutěž
2006/2007 3 ŠK Zlin D 2131 Navrátilík Pavel MKS Holešov B 2141 1 soutěž
2006/2007 2 ŠK Zlin D 2131 Tkadlec Miloslav TJ Sokol Hutisko-Solanec 2137 1 soutěž
2006/2007 1 ŠK Zlin D 2131 Lev Pavel ŠK Zbrojovka Vsetín 2182 ½ soutěž
2006/2007 7 ŠK Zlín A 2131 Krejčí Jan BŠS Frýdek-Místek A 2117 1 soutěž
2006/2007 6 ŠK Zlín A 2131 Kozel Jan BŠS Frýdek-Místek B 1770 1 soutěž
2006/2007 5 ŠK Zlín A 2131 Navrátil Jiří Agentura 64 Grygov 1846 1 soutěž
2006/2007 4 ŠK Zlín A 2131 Náplava Petr SK Boršice A 1686 0 soutěž
2006/2007 3 ŠK Zlín A 2131 Horsák Jan ŠK SŠŠ Staré Město A 2025 1 soutěž
2006/2007 2 ŠK Zlín A 2131 Štukheil Martin TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1941 1 soutěž
2006/2007 1 ŠK Zlín A 2131 Culek Karel Š.O. TJ Chrudim 1743 0 soutěž
2005/2006 7 ŠK ZLÍN 2011 Somer Jakub TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD 1810 1 soutěž
2005/2006 6 ŠK ZLÍN 2011 Řehák Jakub TJ LOKOMOTIVA MOST 1735 1 soutěž
2005/2006 5 ŠK ZLÍN 2011 Klecker Tadeáš OAZA PRAHA 1899 ½ soutěž
2005/2006 4 ŠK ZLÍN 2011 Vlasák Lukáš ŠACHKLUB SOKOL KLATOVY 1875 ½ soutěž
2005/2006 11 ŠK Zlín B 2011 Doubek Tomáš A64 MIPAP Grygov B 1865 ½ soutěž
2005/2006 10 ŠK Zlín B 2011 Mlčoch David SK Prostějov 2169 ½ soutěž
2005/2006 9 ŠK Zlín B 2011 Růžička Milan LOKO Zábřeh 2122 1 soutěž
2005/2006 8 ŠK Zlín B 2011 Šaňák František SK Boršice 2016 1 soutěž
2005/2006 7 ŠK Zlín B 2011 Vávra Pavel ŠKZ Vsetín 2126 ½ soutěž
2005/2006 6 ŠK Zlín B 2011 Kašík Jiří Slavia Kroměříž B 2006 1 soutěž
2005/2006 5 ŠK Zlín B 2011 Petržela Pavel MKS Holešov 2029 1 soutěž
2005/2006 4 ŠK Zlín B 2011 Krejčí Jan Tatran Litovel B 2121 ½ soutěž
2005/2006 3 ŠK Zlín B 2011 Partyš Petr TJ Loko Uherský Ostroh 2023 1 soutěž
2005/2006 2 ŠK Zlín B 2011 Pukl Rostislav TJ Sokol Bzenec 1853 1 soutěž
2005/2006 1 ŠK Zlín B 2011 Vavruška Antonín ŠK Staré Město B 2189 ½ soutěž
2005/2006 11 ŠK Zlín C 2011 Toman David Sokol Bystřička 1865 1 soutěž
2005/2006 9 ŠK Zlín C 2011 Zvardoň Petr Sokol Franc. Lhota 2076 0 soutěž
2005/2006 8 ŠK Zlín C 2011 Tkadlec Miloslav TJ Rožnov p.Radh. 2119 1 soutěž
2005/2006 7 ŠK Zlín C 2011 Konečný Zdeněk TJ Gumárny Zubří 2039 ½ soutěž
2005/2006 6 ŠK Zlín C 2011 Tomčík Libor TJ Val. Meziříčí 1981 1 soutěž
2005/2006 5 ŠK Zlín C 2011 Šudřich Radek MKS Holešov B 2098 0 soutěž
2005/2006 4 ŠK Zlín C 2011 Krmela Aleš ŠKZ Vsetín B 2058 1 soutěž
2005/2006 3 ŠK Zlín C 2011 Janál Vladimír ŠK Zlín D 2032 0 soutěž
2005/2006 2 ŠK Zlín C 2011 Brzobohatý Petr Spartak V.Klobouky 1862 0 soutěž
2005/2006 7 ŠK ZLÍN 2011 Petráž Martin LOKO DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ 1722 1 soutěž
2005/2006 6 ŠK ZLÍN 2011 Doubek Tomáš A64 GRYGOV 1865 1 soutěž
2005/2006 5 ŠK ZLÍN 2011 Rabatin Jakub BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1809 1 soutěž
2005/2006 4 ŠK ZLÍN 2011 Kočiščák Jiří BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 2033 1 soutěž
2005/2006 3 ŠK ZLÍN 2011 Dvouletý Pavel ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 1996 ½ soutěž
2005/2006 2 ŠK ZLÍN 2011 Svoboda Karel LOKOMOTIVA BRNO 1675 1 soutěž
2005/2006 1 ŠK ZLÍN 2011 Šťastný Radek ZŠ BRANKOVICE 1994 ½ soutěž
2004/2005 11 ŠK Trinom Zlín B 1869 Krča Milan ŠK Staré Město C 2015 ½ soutěž
2004/2005 10 ŠK Trinom Zlín B 1869 Procházka Petr TJ Lanškroun 1941 1 soutěž
2004/2005 7 ŠK Trinom Zlín B 1869 Firych Miroslav Slavia Kroměříž B 2018 0 soutěž
2004/2005 6 ŠK Trinom Zlín B 1869 Omelka Roman ŠK Staré Město B 2034 1 soutěž
2004/2005 5 ŠK Trinom Zlín B 1869 Preiser Henrik Albert TJ Unex ŠK Uničov 1822 0 soutěž
2004/2005 4 ŠK Trinom Zlín B 1869 Parák Dominik ŠK Zbrojovka Vsetín 2101 ½ soutěž
2004/2005 2 ŠK Trinom Zlín B 1869 Tatran Litovel B 1 soutěž
2004/2005 1 ŠK Trinom Zlín B 1869 Jánek Jiří Slavia Kroměříž C 1818 1 soutěž
2004/2005 7 Zlín 1869 Heller Šimon Tábor 1663 1 soutěž
2004/2005 6 Zlín 1869 Kubát Miroslav Plzeň A 1691 1 soutěž
2004/2005 5 Zlín 1869 Pospíšil Aleš Liberec 1731 0 soutěž
2004/2005 4 Zlín 1869 Němcová Kristýna OAZA Praha 1970 1 soutěž
2004/2005 3 Zlín 1869 Krejčí Jan Frýdek-Místek 2116 0 soutěž
2004/2005 2 Zlín 1869 Bureš Jaroslav Grygov 1890 ½ soutěž
2004/2005 1 Zlín 1869 Malá Anna Staré Město 1974 1 soutěž
2004/2005 7 Zlín 1869 Gablech Imrich Havlíčkův Brod 1815 1 soutěž
2004/2005 6 Zlín 1869 Dráb Tomáš Loko Brno 1565 1 soutěž
2004/2005 5 Zlín 1869 Bureš Jaroslav Grygov 1890 ½ soutěž
2004/2005 4 Zlín 1869 Šťastný Radek Brankovice 1872 1 soutěž
2004/2005 3 Zlín 1869 Krejčí Jan Frýdek Místek 2116 0 soutěž
2004/2005 2 Zlín 1869 Studený Petr Bruntál 1768 1 soutěž
2004/2005 1 Zlín 1869 Malá Anna Staré Město u U.H. 1974 1 soutěž
2004/2005 10 ŠK Trinom Zlín C 1869 Křek Pavel S. ORA SV Slavičín 1987 ½ soutěž
2004/2005 9 ŠK Trinom Zlín C 1869 Zajíček Petr ŠKZ Vsetín B 2046 1 soutěž
2004/2005 8 ŠK Trinom Zlín C 1869 Novák Josef TJ Val. Meziříčí 1873 ½ soutěž
2004/2005 7 ŠK Trinom Zlín C 1869 Škrobák Petr TJ Gumárny Zubří 1793 1 soutěž
2004/2005 6 ŠK Trinom Zlín C 1869 Hurta Karel TJ Sokol Bystřička 1853 ½ soutěž
2004/2005 5 ŠK Trinom Zlín C 1869 Kývala Petr TJ Sokol Vizovice 1550 1 soutěž
2004/2005 4 ŠK Trinom Zlín C 1869 Filák Josef Sokol Franc. Lhota 1889 ½ soutěž
2004/2005 3 ŠK Trinom Zlín C 1869 Bělunek Zdeněk Sokol Hut.-Solanec 1867 0 soutěž
2004/2005 2 ŠK Trinom Zlín C 1869 Kulišťák Milan TJ Rožnov p.Radh. 1897 ½ soutěž