Hráč Zbořil Tomáš

Zbořil Tomáš

User Pic
Jméno: Zbořil Tomáš
Oddíl: Šachový klub Olomouc z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2083
Elo mezinárodní: 2105
ID: 8011
FIDE ID: 304425
Rok narození: 1976
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 Šachový klub Olomouc 2105 2083 Zvolánek Libor Agentura 64 Grygov B 2144 2146 0
2019/2020 1 ŠK Olomouc B 2105 2083 Hájek Zdeněk T.J. Sokol Přemyslovice B 1953 1915 1
2018/2019 11 ŠK Olomouc A 2093 2098 Závůrka Roman ROŠÁDA Prostějov A 2166 2135 1
2018/2019 10 ŠK Olomouc A 2090 2098 Gnida Patrik SK Řetězárna 2194 2165 ½
2018/2019 9 ŠK Olomouc A 2090 2098 Matoušek Petr Sokol Přemyslovice A 2114 2082 ½
2018/2019 8 ŠK Olomouc A 2085 2098 Hastík Svatopluk ŠK Jeseník A 2007 2015 1
2018/2019 7 ŠK Olomouc A 2085 2098 Žilka Štěpán ŠK Velké Losiny B 2533 2518 ½
2018/2019 6 ŠK Olomouc A 2099 2098 Navrátil Jiří TJ ŠK DUE POP Uničov 1995 1990 1
2018/2019 5 ŠK Olomouc A 2099 2098 Šimáček Pavel Sokol Skalička A 2481 2493 0
2018/2019 4 ŠK Olomouc A 2097 2107 Zvolánek Libor A64 PřF Olomouc 2109 2089 ½
2018/2019 3 ŠK Olomouc A 2104 2107 Vymětalík Ivo ŠK Šternberk 1957 1924 1
2018/2019 2 ŠK Olomouc A 2104 2107 Sohr Vladimír ŠK 1921 Zábřeh 2063 2081 ½
2018/2019 1 ŠK Olomouc A 2110 2107 Banasik Krzysztof TJ Zlaté Hory 2228 0 0
2018/2019 9 SK Prostějov 2085 2098 Vavruška Antonín ŠK Staré Město B 2052 2060 0
2018/2019 7 SK Prostějov 2099 2098 Richterová Nataša A64 PROCLIENT Grygov 2186 2178 0
2018/2019 6 SK Prostějov 2099 2098 Strašil Pavel ŠK Velké Losiny 2029 2052 0
2018/2019 5 SK Prostějov 2097 2107 Buráň Jaroslav TJ Vlčnov 2152 2148 ½
2018/2019 3 SK Prostějov 2104 2107 Parák Dominik Zbrojovka Vsetín 2084 2080 ½
2018/2019 2 SK Prostějov 2104 2107 Brázdil Roman Slavia Kroměříž B 2062 2060 0
2018/2019 1 SK Prostějov 2110 2107 Symerský Petr ŠK Veselí nad Moravou 2118 2067 ½
2017/2018 11 AŠK Olomouc B 2106 2102 Závůrka Roman SK Prostějov 2115 2141 1
2017/2018 10 AŠK Olomouc B 2107 2102 Gnida Patrik Česká Ves 2157 2169 ½
2017/2018 9 AŠK Olomouc B 2107 2102 Navrátil Jiří Uničov 2011 2019 1
2017/2018 8 AŠK Olomouc B 2107 2102 Zajíček Tomáš Rošáda Prostějov 1923 1946 ½
2017/2018 6 AŠK Olomouc B 2105 2102 Mohapl Petr ŠK Šternberk 2029 2037 1
2017/2018 5 AŠK Olomouc B 2105 2102 Neoral Antonín Tatran Litovel B 2130 2133 ½
2017/2018 4 AŠK Olomouc B 2107 2102 Hrabal Michal A64 Grygov B 2062 2079 1
2017/2018 2 AŠK Olomouc B 2107 2102 Matoušek Petr TJ SOKOL Přemyslovice 2123 2108 ½
2017/2018 1 AŠK Olomouc B 2138 2125 Banasik Krzysztof Zlaté Hory 2271 0
2017/2018 11 AŠK DA Olomouc "A" 2148 2111 Rakús Pavel ŠK TJ Dolní Benešov "A" 2188 2140 0
2017/2018 10 AŠK DA Olomouc "A" 2148 2111 Lys Josef TJ Sokol Dobrá „A“ 2138 2189 0
2017/2018 9 AŠK DA Olomouc "A" 2148 2111 Kostka Vít SK Slavia Orlová "A" 2148 2129 ½
2017/2018 8 AŠK DA Olomouc "A" 2148 2111 Kubicka Anna Šachový klub Karviná ½
2017/2018 6 AŠK DA Olomouc "A" 2148 2111 Kaňáková Natálie BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2064 2006 0
2017/2018 5 AŠK DA Olomouc "A" 2148 2111 Jaworski Miroslaw TJ Slovan Havířov "A" 2269 2335 0
2017/2018 4 AŠK DA Olomouc "A" 2148 2111 Šplíchal Stanislav Labortech Ostrava "B" 2168 2169 0
2017/2018 3 AŠK DA Olomouc "A" 2148 2111 Butkiewicz Lukasz TJ Sokol Vrbno p/P 2445 2408 0
2017/2018 2 AŠK DA Olomouc "A" 2148 2111 Kičmer Petr Baník Havířov "A" 2206 2197 0
2017/2018 1 AŠK DA Olomouc "A" 2148 2111 Fargač Martin TŽ Třinec "B" 2221 2227 0
2016/2017 9 Tatran Litovel "B" 2148 2111 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová 2261 2253 0
2016/2017 8 Tatran Litovel "B" 2148 2111 Macíček Jakub ŠK Slavoj Poruba "B" 2239 2226 ½
2016/2017 6 Tatran Litovel "B" 2148 2111 Pacl Václav TJ Slovan Havířov 2115 2132 ½
2016/2017 5 Tatran Litovel "B" 2148 2111 Strašil Pavel TJ ŠK DUE POP Uničov 2099 2138 0
2016/2017 4 Tatran Litovel "B" 2148 2111 Kula Dominik Sokol Dobrá 2203 2160 0
2016/2017 3 Tatran Litovel "B" 2148 2111 Žilka Štěpán TJ Sokol Velké Losiny 2518 2521 0
2016/2017 2 Tatran Litovel "B" 2148 2111 Tustanowski Robert Sokol Vrbno p/P 2208 0
2016/2017 1 Tatran Litovel "B" 2148 2111 Sobek Jaroslav Šachový klub Karviná 2243 2251 ½
2015/2016 11 AŠK DA Olomouc A 2148 2111 Strašil Pavel TJ ŠK DUE POP Uničov A 2099 2138 ½
2015/2016 9 AŠK DA Olomouc A 2148 2111 Banasik Krzysztof TJ Zlaté Hory 2271 ½
2015/2016 8 AŠK DA Olomouc A 2148 2111 Trávníček Petr ŠK Šternberk 2007 2018 ½
2015/2016 7 AŠK DA Olomouc A 2148 2111 Závůrka Roman ŠK ROŠÁDA Prostějov A 2164 2173 1
2015/2016 4 AŠK DA Olomouc A 2148 2111 Štverák Milan TJ Sokol Skalička 2038 2041 1
2015/2016 3 AŠK DA Olomouc A 2148 2111 Zapletal Jiří TJ Sokol Přemyslovice A 2068 2056 ½
2015/2016 2 AŠK DA Olomouc A 2148 2111 Novák Miroslav AŠK DA Olomouc B 1444 1458 1
2015/2016 1 AŠK DA Olomouc A 2148 2111 Fiala Jiří Sigmia Olomouc A 1912 1906 1
2015/2016 11 Tatran Litovel B 2148 2111 Navrátil František 2222 ŠK Polabiny B 2133 2124 ½
2015/2016 9 Tatran Litovel B 2148 2111 Komárek David TJ ŠO Chrudim 2159 2144 1
2015/2016 7 Tatran Litovel B 2148 2111 Doseděl Jiří ŠK Vysoké Mýto 2062 2071 ½
2015/2016 3 Tatran Litovel B 2148 2111 Hájek Jiří ŠK ZVU Engineering Lípa A 2069 2086 1
2015/2016 2 Tatran Litovel B 2148 2111 Novotný Josef Region Panda Rychnov n. Kněž. 2113 2106 1
2015/2016 1 Tatran Litovel B 2148 2111 Vávra Radim ŠK Rapid Pardubice B 2083 2086 ½
2015/2016 7 ASK DA Olomouc C 2148 2111 Karger Ivo Sigmia Olomouc C 1691 1
2014/2015 11 AŠK DA Olomouc 2091 2086 Pavlík Petr ŠK Šternberk 1956 1955 1
2014/2015 10 AŠK DA Olomouc 2091 2086 Malý Marek Velké Losiny B 2158 2165 0
2014/2015 9 AŠK DA Olomouc 2091 2086 Zatloukal Petr A64 PřF Olomouc 2134 2114 ½
2014/2015 8 AŠK DA Olomouc 2091 2086 Dvořák Vladimír SK ROŠÁDA Prostějov 2060 2048 ½
2014/2015 7 AŠK DA Olomouc 2091 2086 Fiala Vlastimil Sigmia Olomouc 2042 2036 0
2014/2015 6 AŠK DA Olomouc 2091 2086 Matoušek Petr TJ Sokol Přemyslovice 2153 2136 ½
2014/2015 5 AŠK DA Olomouc 2091 2086 Navrátil Jiří TJ ŠK DUE POP Uničov 2074 2017 1
2014/2015 4 AŠK DA Olomouc 2091 2086 Valenta Vít T.J.Sokol Šumperk 2153 2131 0
2014/2015 3 AŠK DA Olomouc 2091 2086 Adamčík Martin SK Prostějov 2169 2160 ½
2014/2015 2 AŠK DA Olomouc 2091 2086 Přikryl Tomáš Sokol Skalička 1940 1936 ½
2014/2015 1 AŠK DA Olomouc 2091 2086 Gnida Patrik TJ Zlaté Hory 2000 2014 1
2014/2015 8 Tatran Litovel "B" 2091 2086 Zádrapa Radek Zbrojovka Vsetín 2018 2023 ½
2014/2015 7 Tatran Litovel "B" 2091 2086 Chlevišťan Jakub ŠK Slavoj Poruba "B" 2167 2165 0
2014/2015 6 Tatran Litovel "B" 2091 2086 Mrva Marek TJ Ostrava "A" 2185 2186 0
2014/2015 5 Tatran Litovel "B" 2091 2086 Krajina Aleš Labortech Ostrava "B" 2193 2191 ½
2014/2015 4 Tatran Litovel "B" 2091 2086 Frolík Martin TŽ Třinec "B" 2223 2223 1
2014/2015 2 Tatran Litovel "B" 2091 2086 Szotkowski Bohuslav ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1852 1854 1
2013/2014 11 Agentura Garde Calcio Olomouc 2116 2110 Plšek Pavel TJ Sokol Hošťálkova 1981 1944 1
2013/2014 10 Agentura Garde Calcio Olomouc 2116 2110 Chlevišťan Jakub TJ VOKD Poruba 2142 2142 ½
2013/2014 8 Agentura Garde Calcio Olomouc 2116 2110 Kopta Jiří SK Slavia Orlová "B" 1960 1959 ½
2013/2014 2 Agentura Garde Calcio Olomouc 2116 2110 Mohyla Tomáš Baník Havířov "A" 2085 2049 0
2013/2014 1 Agentura Garde Calcio Olomouc 2116 2110 Doubek Tomáš A64 Galerie Atrax Přerov "B" 1932 1963 ½
2013/2014 11 AŠK DA Olomouc 2116 2110 Dvořák Vladimír ROŠÁDA Prostějov 2046 2047 ½
2013/2014 9 AŠK DA Olomouc 2116 2110 Valenta Vít ŠK 1921 Zábřeh 2156 2131 1
2013/2014 8 AŠK DA Olomouc 2116 2110 Pavlík Petr ŠK Šternberk 1954 1970 0
2013/2014 7 AŠK DA Olomouc 2116 2110 Zedník Josef A64 PřF Olomouc 2081 2094 ½
2013/2014 6 AŠK DA Olomouc 2116 2110 Gnida Patrik Sokol Velké Losiny B 1996 2099 ½
2013/2014 5 AŠK DA Olomouc 2116 2110 Jemelka Jan Spartak Přerov 2005 1991 ½
2013/2014 3 AŠK DA Olomouc 2116 2110 Musil Vítězslav Sokol Skalička 1987 1989 0
2013/2014 2 AŠK DA Olomouc 2116 2110 Fiala Vlastimil Sigmia Olomouc 2066 2058 1
2013/2014 1 AŠK DA Olomouc 2116 2110 Žůrek Milan ŠK DUE POP Uničov 2359 2339 0
2012/2013 9 AŠK DA Olomouc 2138 2125 Sýkora Jan TJ Sokol Skalička B 2158 2125 1
2012/2013 5 AŠK DA Olomouc 2138 2125 Matoušek Petr GARDE Calcio Olomouc B 2127 2109 ½
2012/2013 4 AŠK DA Olomouc 2138 2125 Zapletal Jiří TJ Sokol Přemyslovice B 1999 2036 ½
2012/2013 11 Agentura Garde Calcio Olomouc 2138 2125 Jaeger Luděk TJ Slavia Hradec Králové B 2013 2032 1
2012/2013 10 Agentura Garde Calcio Olomouc 2138 2125 Růžička Milan T.J. Sokol Šumperk 2059 2077 ½
2012/2013 7 Agentura Garde Calcio Olomouc 2138 2125 Holásek Pavel Šachový klub Ústí nad Orlicí 2048 2051 0
2012/2013 6 Agentura Garde Calcio Olomouc 2138 2125 Černý Jan 2222 ŠK Polabiny C 2069 2059 ½
2012/2013 3 Agentura Garde Calcio Olomouc 2138 2125 Lahner Jakub TJ ŠO Chrudim 2291 2277 0
2012/2013 2 Agentura Garde Calcio Olomouc 2138 2125 Fiedler Bedřich ŠK Vysoké Mýto 2111 2106 0
2012/2013 1 Agentura Garde Calcio Olomouc 2138 2125 Hastík Svatopluk TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2024 2013 ½
2011/2012 11 AŠK DA Olomouc 2138 2124 Závůrka Roman SK Prostějov B 2166 2186 1
2011/2012 9 AŠK DA Olomouc 2138 2124 Štec František SK Přerov 2075 1953 0
2011/2012 7 AŠK DA Olomouc 2138 2124 Kocmel Rostislav SK ROŠÁDA Prostějov B 1749 1
2011/2012 6 AŠK DA Olomouc 2138 2124 Dosoudil Bedřich Sigmia Senior klub Olomouc B 1835 1
2011/2012 5 AŠK DA Olomouc 2138 2124 Šeiner Jiří TJ Sokol Hranice 1775 1
2011/2012 3 AŠK DA Olomouc 2138 2124 Spurný Antonín TJ Sokol Přemyslovice B 1938 1915 0
2011/2012 2 AŠK DA Olomouc 2138 2124 Sochor Stanislav A64 PřF UP Olomouc 2092 2101 1
2011/2012 1 AŠK DA Olomouc 2138 2124 Molnár Jiří GARDE Calcio Olomouc B 1851 1918 1
2010/2011 11 AŠK DA Olomouc 2135 Pavlík Petr Tatran Litovel C 1955 0
2010/2011 8 AŠK DA Olomouc 2135 Švancara Petr Garde Calcio Olomouc 2120 ½
2009/2010 7 Sigmia Olomouc A 2140 Klička Pavel ŠK Loštice 1886 1
2009/2010 11 AŠK DA Olomouc 2140 Trávníček Petr GARDE Calcio Olomouc 2098 ½
2009/2010 10 AŠK DA Olomouc 2140 Tsiligkaridis Kyriakos TJ Sokol Skalička 2132 ½
2009/2010 9 AŠK DA Olomouc 2140 Doležel Jaromír TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2109 0
2009/2010 7 AŠK DA Olomouc 2140 Zapletal Jiří LOKO Zábřeh 2166 ½
2009/2010 6 AŠK DA Olomouc 2140 Závůrka Roman SK ROŠÁDA Prostějov 2165 0
2009/2010 5 AŠK DA Olomouc 2140 Vymětalík Ivo ŠK Šternberk 1959 1
2009/2010 2 AŠK DA Olomouc 2140 Zatloukal Petr TJ Sokol Přemyslovice 2090 ½
2009/2010 1 AŠK DA Olomouc 2140 Formánek Martin DDM&TJ Mohelnice 2132 1
2008/2009 11 AŠK DA Olomouc 2109 Hudeček Jan ŠK Staré Město B 2323 0
2008/2009 10 AŠK DA Olomouc 2109 Markovič Ivan ŠK Lokomotiva Brno C 2199 0
2008/2009 9 AŠK DA Olomouc 2109 Kuchynka Lukáš ŠK Lokomotiva Brno B 2246 0
2008/2009 8 AŠK DA Olomouc 2109 Krejčí Jan TJ Tatran Litovel B 2397 1
2008/2009 7 AŠK DA Olomouc 2109 Šudřich Radek MKS Holešov 2130 ½
2008/2009 6 AŠK DA Olomouc 2109 Biolek Richard A64 PROCLIENT Grygov B 2434 0
2008/2009 5 AŠK DA Olomouc 2109 Mudra Tomáš ŠK DURAS BVK Královo Pole C 2163 1
2008/2009 4 AŠK DA Olomouc 2109 Ciprys Martin Tatran Poštorná 2143 0
2008/2009 3 AŠK DA Olomouc 2109 Dvouletý Pavel ŠK Staré Město C 2115 1
2008/2009 2 AŠK DA Olomouc 2109 Opravil Karel T.J. Sokol Šumperk 2131 ½
2008/2009 1 AŠK DA Olomouc 2109 Šenkýř Martin ŠK Zlín B 2152 0
2008/2009 10 AŠK DA Olomouc B 2109 Hastík Svatopluk TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2107 1
2008/2009 8 AŠK DA Olomouc B 2109 Adamčík Martin SK Prostějov 2189 ½
2008/2009 7 AŠK DA Olomouc B 2109 Dvořák Vladimír SK ROŠÁDA Prostějov 2024 1
2008/2009 6 AŠK DA Olomouc B 2109 Formánek Martin DDM&TJ Mohelnice 2169 1
2008/2009 5 AŠK DA Olomouc B 2109 Navrátil Jiří TJ UNEX ŠK Uničov 2176 ½
2008/2009 4 AŠK DA Olomouc B 2109 Cagašík Tomáš Spartak Přerov 2253 0
2008/2009 3 AŠK DA Olomouc B 2109 Fiala Vlastimil Sigmia Olomouc 1997 0
2008/2009 1 AŠK DA Olomouc B 2109 Zapletal Jiří LOKO Zábřeh 2138 ½
2007/2008 10 Sigmia Olomouc 2127 Opravil Karel LOKO Zábřeh A 2156 0
2007/2008 9 Sigmia Olomouc 2127 Matoušek Petr SK Prostějov B 2062 ½
2007/2008 7 Sigmia Olomouc 2127 Dvořák Vladimír SK ROŠÁDA Prostějov 2054 1
2007/2008 6 Sigmia Olomouc 2127 Sohr Vladimír ŠK Sokol Šumperk A 2136 1
2007/2008 5 Sigmia Olomouc 2127 Čábelka Rolf LOKO Zábřeh B 2015 ½
2007/2008 4 Sigmia Olomouc 2127 Popelka Josef TJ Sokol Přemyslovice 2066 0
2007/2008 3 Sigmia Olomouc 2127 Neoral Antonín Garde Calcio Olomouc 2144 ½
2007/2008 2 Sigmia Olomouc 2127 Lukša Zdeněk Spartak Přerov 1964 ½
2007/2008 11 AŠK DA Olomouc 2127 Šimek Jan ŠK Lokomotiva Brno B 2153 1
2007/2008 9 AŠK DA Olomouc 2127 Rubal Adam ŠK Zlín B 2202 ½
2007/2008 8 AŠK DA Olomouc 2127 Jablečník Gustav Slavia Kroměříž 2130 0
2007/2008 7 AŠK DA Olomouc 2127 Seget Milan TJ Tatran Poštorná 2100 0
2007/2008 6 AŠK DA Olomouc 2127 Veselský Josef SK Boršice 0
2007/2008 5 AŠK DA Olomouc 2127 Horsák Jan ŠK Staré Město C 1957 0
2007/2008 4 AŠK DA Olomouc 2127 Baňas Kamil ŠK HPM TEC Hustopeče ½
2007/2008 3 AŠK DA Olomouc 2127 Matoušek Petr SK Prostějov 2062 ½
2007/2008 2 AŠK DA Olomouc 2127 Kratochvíl Karel ŠK Lokomotiva Brno C 2136 1
2007/2008 1 AŠK DA Olomouc 2127 Strašil Pavel Tatran Litovel B 2186 0
2006/2007 11 AŠK DA Olomouc 2015 Bakoš Eduard ŠK DURAS BVK Brno B 2119 1
2006/2007 10 AŠK DA Olomouc 2015 Petržela Pavel MKS Holešov 2022 1
2006/2007 9 AŠK DA Olomouc 2015 Svoboda Rostislav ŠK SK Zlín B 2073 0
2006/2007 8 AŠK DA Olomouc 2015 Zapletal Jiří LOKO Zábřeh 2103 1
2006/2007 7 AŠK DA Olomouc 2015 Adamčík Martin SK Prostějov 2178 ½
2006/2007 6 AŠK DA Olomouc 2015 Sládek Vladislav ŠK 64 Brno 2009 ½
2006/2007 5 AŠK DA Olomouc 2015 Brázdil Roman Slavia Kroměříž B 2177 ½
2006/2007 4 AŠK DA Olomouc 2015 Veselský Josef SK Boršice 0
2006/2007 3 AŠK DA Olomouc 2015 Dubina Pavel ŠK SK Zlín C 2050 ½
2006/2007 2 AŠK DA Olomouc 2015 Šobáň Jaroslav A64 Grygov B 2111 1
2006/2007 1 AŠK DA Olomouc 2015 Mohapl Petr Tatran Litovel B 2098 ½
2006/2007 10 ŠK Sigmia Olomouc 2015 Urbášek Oleg DDM&TJ Mohelnice 2037 0
2006/2007 6 ŠK Sigmia Olomouc 2015 Nejezchleba Josef LOKO Zábřeh B 2052 1
2006/2007 5 ŠK Sigmia Olomouc 2015 Beil Ondřej ŠK Šternberk 2047 1
2006/2007 3 ŠK Sigmia Olomouc 2015 Klofáč Dimitrij Spartak Přerov 1971 ½
2006/2007 1 ŠK Sigmia Olomouc 2015 Čechál Martin SK Přerov 1976 ½
2005/2006 11 AŠK DA Olomouc 2015 Trunda Otakar SK Prostějov B 1975 ½
2005/2006 10 AŠK DA Olomouc 2015 Tichý David DDM+TJ Mohelnice 1983 ½
2005/2006 9 AŠK DA Olomouc 2015 Přikryl Tomáš SK Přerov 1986 1
2005/2006 8 AŠK DA Olomouc 2015 Koryčánek Jaromír LOKO Zábřeh B 1895 1
2005/2006 7 AŠK DA Olomouc 2015 Petruška Miroslav TJ UNEX ŠK Uničov 1929 0
2005/2006 6 AŠK DA Olomouc 2015 Mohapl Petr ŠK Šternberk 2074 0
2005/2006 5 AŠK DA Olomouc 2015 Musil Vítězslav A64 Grygov C 2029 1
2005/2006 4 AŠK DA Olomouc 2015 Kučera Jiří ŠK Sigmia Olomouc 2013 1
2005/2006 3 AŠK DA Olomouc 2015 Štaffa Lubomír TJ Sokol Přemyslovice 2059 1
2005/2006 2 AŠK DA Olomouc 2015 Bureš Vladimír TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2019 1
2005/2006 1 AŠK DA Olomouc 2015 Vicenec Roman ŠK Šumperk 2027 ½
2004/2005 11 AŠK DA Olomouc 2002 Zatloukal Petr SK Prostějov 2061 1
2004/2005 10 AŠK DA Olomouc 2002 Růžička Milan TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2075 0
2004/2005 9 AŠK DA Olomouc 2002 Valenta Vít A64 Valoz Grygov C 2129 ½
2004/2005 8 AŠK DA Olomouc 2002 Smékal Zdeněk Sigmia Olomouc 1924 1
2004/2005 7 AŠK DA Olomouc 2002 Tichý David DDM&TJ Mohelnice 1982 1
2004/2005 6 AŠK DA Olomouc 2002 Haderka Karel Tatran Litovel C 1894 1
2004/2005 5 AŠK DA Olomouc 2002 Reichl Roman LOKO Zábřeh B 1839 0
2004/2005 4 AŠK DA Olomouc 2002 Lukša Zdeněk SK Přerov 1954 0
2004/2005 3 AŠK DA Olomouc 2002 Štaffa Lubomír TJ Sokol Přemyslovice A 2036 1
2004/2005 2 AŠK DA Olomouc 2002 Šmudla Jan TJ Sokol Přemyslovice B 1816 0
2004/2005 1 AŠK DA Olomouc 2002 Kočí Slavomír ŠK Šumperk 1920 1
2003/2004 11 AŠK DA Olomouc 2016 Čechál Martin SK Přerov 1937 ½
2003/2004 10 AŠK DA Olomouc 2016 Pelcl Josef Loko Zábřeh B 1944 ½
2003/2004 9 AŠK DA Olomouc 2016 Mišta Ladislav Tatran Litovel C 2227 ½
2003/2004 8 AŠK DA Olomouc 2016 Štec František Spartak Přerov 2057 ½
2003/2004 7 AŠK DA Olomouc 2016 Volek Karel DDM+TJ Mohelnice 1895 1
2003/2004 6 AŠK DA Olomouc 2016 Opravil Karel TJ Unex Uničov 2138 0
2003/2004 5 AŠK DA Olomouc 2016 Sochor Stanislav A64 Grygov C 2147 ½
2003/2004 4 AŠK DA Olomouc 2016 Popelka Josef Sokol Přemyslovice 2121 ½
2003/2004 3 AŠK DA Olomouc 2016 Kozák Pavel ŠK Jeseník 2157 ½
2003/2004 2 AŠK DA Olomouc 2016 Zatloukal Petr SK Prostějov B 2076 ½
2003/2004 1 AŠK DA Olomouc 2016 Španner Josef Sigmia Olomouc 1919 0