Hráč Musil Vítězslav

Musil Vítězslav

User Pic
Jméno: Musil Vítězslav
Oddíl: Agentura 64 Grygov
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1944
Elo mezinárodní: 1927
ID: 1242
FIDE ID: 308803
Rok narození: 1952
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 A64 Proclient Grygov 1927 1944 Vrba Svatopluk Sokol Vrbno pod P. 1682 1768 1
2018/2019 11 A64 PřF Olomouc 1990 1945 Zapletal Milan ŠK Šternberk 1810 1828 0
2018/2019 10 A64 PřF Olomouc 1978 1945 Doležel Jaromír ŠK 1921 Zábřeh 1995 1993 1
2018/2019 9 A64 PřF Olomouc 1978 1945 Siekaniec Jan TJ Zlaté Hory 2116 0 ½
2018/2019 7 A64 PřF Olomouc 1967 1945 Gawlas Roman SK Řetězárna 1951 1940 ½
2018/2019 6 A64 PřF Olomouc 1957 1945 Trávníček Vladimír Sokol Přemyslovice A 1911 1932 1
2018/2019 5 A64 PřF Olomouc 1957 1945 Střecha Zdeněk ŠK Jeseník A 1767 1774 1
2018/2019 4 A64 PřF Olomouc 1944 1961 Mlčák Viktor ŠK Olomouc A 1917 1922 ½
2018/2019 3 A64 PřF Olomouc 1935 1961 Hejnar Petr TJ ŠK DUE POP Uničov 1842 1855 1
2018/2019 2 A64 PřF Olomouc 1935 1961 Štverák Milan Sokol Skalička A 2025 2022 ½
2018/2019 4 A64 Grygov - mládež 1944 1961 Krejčí Jan TJ Tatran Litovel C 2095 2107 0
2018/2019 3 A64 Grygov - mládež 1935 1961 Kašpárek Jiří Šachový klub Olomouc C 1794 1798 1
2018/2019 8 A64 PROCLIENT Grygov 1967 1945 Mayer Josef SK Podlužan Prušánky z.s. 2026 1992 1
2018/2019 7 A64 PROCLIENT Grygov 1957 1945 Fiala Jiří SK Prostějov 1864 1880 ½
2018/2019 6 A64 PROCLIENT Grygov 1957 1945 Šmíd Jan ŠK Staré Město B 1928 1920 ½
2018/2019 5 A64 PROCLIENT Grygov 1944 1961 Kopřiva Oldřich ŠK GARDE Lipovec 2084 2078 1
2018/2019 4 A64 PROCLIENT Grygov 1944 1961 Balážec Ludovít ŠK Zlín 1955 1934 ½
2018/2019 3 A64 PROCLIENT Grygov 1935 1961 Kubíček Antonín ŠK Velké Losiny 2136 2128 0
2018/2019 2 A64 PROCLIENT Grygov 1935 1961 Vlach Karel TJ Vlčnov 2100 2073 ½
2017/2018 11 Agentura 64 Grygov 1995 1966 Dvořák Martin Slavia Kroměříž 2192 2157 0
2017/2018 10 Agentura 64 Grygov 1995 1966 Rambousek Jan KVS Ekodivize Opava 2012 2001 ½
2017/2018 11 A64 PŘF UP Olomouc 1995 1966 Mikulka Jan ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B 1805 1819 1
2017/2018 10 A64 PŘF UP Olomouc 1995 1966 Pinkava Jaroslav T.J. Sokol Konice 0 1762 ½
2017/2018 9 A64 PŘF UP Olomouc 2003 1966 Vejmola Adam T.J. Sokol Přemyslovice B 1789 1837 1
2017/2018 8 A64 PŘF UP Olomouc 2003 1966 Londin Šimon SK Prostějov C 1863 1828 ½
2017/2018 7 A64 PŘF UP Olomouc 1994 1966 Pospíšil Ignác Spartak Přerov 1911 1927 ½
2017/2018 6 A64 PŘF UP Olomouc 1994 1966 Hradský Aleš SK Prostějov B 1757 1737 1
2017/2018 5 A64 PŘF UP Olomouc 1995 1966 Kašpárek Jiří AŠK DA Olomouc C 1773 1799 1
2017/2018 4 A64 PŘF UP Olomouc 1995 1966 Přikryl Tomáš T.J. Sokol Citov 1945 1967 1
2017/2018 3 A64 PŘF UP Olomouc 1995 1966 Kučera Jiří ŠK SIGMIA Olomouc A 2007 2019 ½
2017/2018 2 A64 PŘF UP Olomouc 1995 1966 Dvořák Vladimír SK ROŠÁDA Prostějov B 2013 2010 1
2017/2018 9 A64 Grygov B 1995 1966 Míka Tomáš Tatran Litovel B 0 1637 1
2017/2018 8 A64 Grygov B 2003 1966 Vláčil Vladimír SK Prostějov 2009 1986 0
2017/2018 7 A64 Grygov B 2003 1966 Vodák Rostislav Velké Losiny B 2056 2055 ½
2017/2018 6 A64 Grygov B 1994 1966 Kašparovský Petr TJ SOKOL Přemyslovice 1952 1964 1
2017/2018 4 A64 Grygov B 1995 1966 Mlčák Viktor AŠK Olomouc B 1950 1933 1
2017/2018 3 A64 Grygov B 1995 1966 Chytil Petr Česká Ves 1939 1928 1
2017/2018 2 A64 Grygov B 1995 1966 Filipík Jaroslav Uničov 1858 1837 1
2017/2018 1 A64 Grygov B 1961 1952 Pavel Richard Rošáda Prostějov 1907 1922 1
2015/2016 11 TJ Sokol Skalička 1939 1948 Kašparovský Petr TJ Sokol Přemyslovice A 1926 ½
2015/2016 10 TJ Sokol Skalička 1939 1948 Kolmaš Oldřich AŠK DA Olomouc B 1896 1856 ½
2015/2016 9 TJ Sokol Skalička 1939 1948 Fiala Jiří Sigmia Olomouc A 1912 1906 ½
2015/2016 8 TJ Sokol Skalička 1939 1948 Opravil Karel TJ ŠK DUE POP Uničov A 1985 1988 0
2015/2016 7 TJ Sokol Skalička 1939 1948 Doležel Jiří TJ Sokol Velké Losiny B 1877 1909 1
2015/2016 5 TJ Sokol Skalička 1939 1948 Mohapl Petr ŠK Šternberk 2101 2109 0
2015/2016 4 TJ Sokol Skalička 1939 1948 Peřina Michal AŠK DA Olomouc A 2020 1985 0
2015/2016 3 TJ Sokol Skalička 1939 1948 Kozák Pavel ŠK Jeseník A 1960 1974 0
2015/2016 2 TJ Sokol Skalička 1939 1948 Sohr Vladimír TJ Sokol Šumperk A 2086 2101 0
2015/2016 1 TJ Sokol Skalička 1939 1948 Dvořák Vladimír ŠK ROŠÁDA Prostějov A 1979 1952 0
2015/2016 10 A64 Př.F UP Olomouc 1939 1948 Čala Jiří T.J. Sokol Tovačov 1765 1783 1
2015/2016 8 A64 Př.F UP Olomouc 1939 1948 Jemelka Jan Spartak Přerov 1987 1964 ½
2015/2016 9 A64 PROCLIENT Grygov B 1939 1948 Továrek Antonín Jezdci Jundrov 1959 1981 1
2015/2016 7 A64 PROCLIENT Grygov B 1939 1948 Vrtal Jaroslav TJ Podlužan Prušánky 2044 2043 ½
2015/2016 5 A64 PROCLIENT Grygov B 1939 1948 Lampíř Tomáš ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2030 2080 0
2015/2016 3 A64 PROCLIENT Grygov B 1939 1948 Švanda Pavel ŠK GORDIC 2069 2083 ½
2015/2016 2 A64 PROCLIENT Grygov B 1939 1948 Zeman Arnošt OREL Ořechov 1968 1983 0
2015/2016 1 A64 PROCLIENT Grygov B 1939 1948 Fuchs Luděk ŠK Duras BVK B 1886 1884 1
2014/2015 10 Agentura 64 Grygov „A“ 2008 2005 Dvořák Adam Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2036 2059 0
2014/2015 9 Agentura 64 Grygov „A“ 2008 2005 Zpěváková Jana ŠK Staré Město „A“ 2028 2045 ½
2014/2015 5 Agentura 64 Grygov „A“ 2008 2005 Koutný Petr ŠK Zlín „A“ 2095 2098 ½
2014/2015 4 Agentura 64 Grygov „A“ 2008 2005 Machlowski Slawomir Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2094 2153 0
2014/2015 2 Agentura 64 Grygov „A“ 2008 2005 Věžník Michael ŠK Duras BVK „B“ 1866 1858 ½
2014/2015 11 Sokol Skalička 2008 2005 Vaculík Jakub Velké Losiny B 1966 1966 ½
2014/2015 8 Sokol Skalička 2008 2005 Maláč Pavel Sigmia Olomouc 1962 1958 1
2014/2015 7 Sokol Skalička 2008 2005 Švéda Lubomír TJ Sokol Přemyslovice 1832 1883 ½
2014/2015 6 Sokol Skalička 2008 2005 Navrátil Jiří TJ ŠK DUE POP Uničov 2091 2093 ½
2014/2015 3 Sokol Skalička 2008 2005 Siekaniec Jan TJ Zlaté Hory 2034 1
2014/2015 1 Sokol Skalička 2008 2005 Mohapl Petr ŠK Šternberk 2076 2085 ½
2014/2015 11 Agentura 64 Grygov "B" 2008 2005 Hóta Petr TŽ Třinec "B" 1980 1974 ½
2014/2015 9 Agentura 64 Grygov "B" 2008 2005 Samiec Pavel ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1983 2017 1
2014/2015 8 Agentura 64 Grygov "B" 2008 2005 Čech Tomáš Sokol Dobrá 2155 2145 ½
2014/2015 7 Agentura 64 Grygov "B" 2008 2005 Mitura Václav SK Slavia Orlová "B" 2083 2090 0
2014/2015 5 Agentura 64 Grygov "B" 2008 2005 Podlesný Pavel Baník Havířov 2048 2058 0
2014/2015 4 Agentura 64 Grygov "B" 2008 2005 Straděj Vlastimil Zbrojovka Vsetín 2006 1992 ½
2014/2015 1 Agentura 64 Grygov "B" 2008 2005 Trombík Karel Labortech Ostrava "B" 2005 2002 0
2013/2014 9 T.J. Sokol Skalička B 1987 1989 Maláč Pavel ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B 1972 1999 ½
2013/2014 6 T.J. Sokol Skalička B 1987 1989 Přikryl Tomáš SK Přerov 1996 1991 1
2013/2014 10 A64 Galerie Atrax Přerov "B" 1987 1989 Bednařík Josef TJ Sokol Hošťálkova 1876 1933 0
2013/2014 9 A64 Galerie Atrax Přerov "B" 1987 1989 Jarolím Jan TJ VOKD Poruba 1879 1869 ½
2013/2014 8 A64 Galerie Atrax Přerov "B" 1987 1989 Čech Tomáš Sokol Dobrá 2163 2152 ½
2013/2014 5 A64 Galerie Atrax Přerov "B" 1987 1989 Valenčík Jozef TJ Slovan Havířov 1975 2009 0
2013/2014 4 A64 Galerie Atrax Přerov "B" 1987 1989 Kantor Petr ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2087 2069 0
2013/2014 3 A64 Galerie Atrax Přerov "B" 1987 1989 Rambousek Jan KVS EKODIVIZE Opava 2001 1997 0
2013/2014 2 A64 Galerie Atrax Přerov "B" 1987 1989 Fargač Martin TŽ Třinec "B" 2149 2184 ½
2013/2014 1 A64 Galerie Atrax Přerov "B" 1987 1989 Strašil Pavel Agentura Garde Calcio Olomouc 2121 2120 ½
2013/2014 11 Sokol Skalička 1987 1989 Vaculík Jakub Sokol Velké Losiny B 2026 2014 ½
2013/2014 10 Sokol Skalička 1987 1989 Maláč Pavel Sigmia Olomouc 1972 1999 ½
2013/2014 9 Sokol Skalička 1987 1989 Švéda Jiří ŠK DUE POP Uničov 1925 1973 1
2013/2014 8 Sokol Skalička 1987 1989 Dvořák Vladimír ROŠÁDA Prostějov 2046 2047 0
2013/2014 7 Sokol Skalička 1987 1989 Kočí Slavomír T.J. Sokol Šumperk 1867 1941 ½
2013/2014 6 Sokol Skalička 1987 1989 Opravil Karel ŠK 1921 Zábřeh 2058 2055 0
2013/2014 5 Sokol Skalička 1987 1989 Skácel Ondřej ŠK Šternberk 1796 1798 1
2013/2014 4 Sokol Skalička 1987 1989 Zedník Josef A64 PřF Olomouc 2081 2094 ½
2013/2014 3 Sokol Skalička 1987 1989 Zbořil Tomáš AŠK DA Olomouc 2116 2110 1
2013/2014 2 Sokol Skalička 1987 1989 Petr Jiří Spartak Přerov 1913 1956 ½
2013/2014 1 Sokol Skalička 1987 1989 Zapletal Jiří Sokol Přemyslovice 1987 2003 ½
2012/2013 11 TJ Sokol Skalička 2018 2037 Jemelka Jan Spartak Přerov 2020 2008 ½
2012/2013 10 TJ Sokol Skalička 2018 2037 Fuksík Jakub A64 PřF UP Olomouc 2169 2196 1
2012/2013 9 TJ Sokol Skalička 2018 2037 Maláč Pavel Sigmia Olomouc 1924 1987 ½
2012/2013 8 TJ Sokol Skalička 2018 2037 Zapletal Jiří TJ Sokol Přemyslovice 1999 2036 ½
2012/2013 7 TJ Sokol Skalička 2018 2037 Gnida Patrik TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 1927 2046 0
2012/2013 6 TJ Sokol Skalička 2018 2037 Klička Pavel ŠK Loštice 1876 1877 0
2012/2013 5 TJ Sokol Skalička 2018 2037 Zapletal Jiří LOKO Zábřeh 2136 2121 ½
2012/2013 4 TJ Sokol Skalička 2018 2037 Doležel Jaromír T.J. Sokol Šumperk B 2061 2042 0
2012/2013 3 TJ Sokol Skalička 2018 2037 Navrátil Jiří TJ ŠK DUE POP Uničov 2094 2089 0
2012/2013 2 TJ Sokol Skalička 2018 2037 Vláčil Vladimír SK Prostějov 2040 2020 ½
2012/2013 1 TJ Sokol Skalička 2018 2037 Vaculka Pavel SK ROŠÁDA Prostějov 1819 1890 1
2012/2013 11 TJ Sokol Skalička B 2018 2037 Zapletal Jiří GARDE Calcio Olomouc B 2136 2121 ½
2012/2013 10 TJ Sokol Skalička B 2018 2037 Zapletal Jiří TJ Sokol Přemyslovice B 1999 2036 ½
2012/2013 9 TJ Sokol Skalička B 2018 2037 Přenosil Jiří AŠK DA Olomouc 2116 2000 ½
2012/2013 8 TJ Sokol Skalička B 2018 2037 Přikryl Tomáš SK Přerov 1996 1988 ½
2012/2013 7 TJ Sokol Skalička B 2018 2037 Gorba Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov B 1775 1765 1
2012/2013 6 TJ Sokol Skalička B 2018 2037 Mikulka Jan ŠK Sigmia Senior klub Olomouc B 1865 1
2012/2013 5 TJ Sokol Skalička B 2018 2037 Drtil Lubomír TJ Sokol Tovačov 1703 1
2012/2013 4 TJ Sokol Skalička B 2018 2037 Kubina Felix SK Junior A 1686 1
2012/2013 3 TJ Sokol Skalička B 2018 2037 Vykopal Jan TJ Sokol Hranice 1742 1
2012/2013 2 TJ Sokol Skalička B 2018 2037 Zavurka Roman SK Prostějov B 2154 2148 ½
2011/2012 11 TJ Sokol Skalička 2005 1989 Rábek Vlastimil ŠK Loštice 1679 ½
2011/2012 10 TJ Sokol Skalička 2005 1989 Tichý Miroslav SK ROŠÁDA Prostějov 2000 1999 ½
2011/2012 9 TJ Sokol Skalička 2005 1989 Malý Marek TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1996 2052 ½
2011/2012 8 TJ Sokol Skalička 2005 1989 Meissel Karel SK Prostějov 1833 ½
2011/2012 7 TJ Sokol Skalička 2005 1989 Zapletal Jiří LOKO Zábřeh 2146 2116 ½
2011/2012 6 TJ Sokol Skalička 2005 1989 Maďar Vladimír ŠK MKZ Šternberk 1726 1712 ½
2011/2012 5 TJ Sokol Skalička 2005 1989 Filipík Jaroslav TJ ŠK DUE POP Uničov 2047 1978 1
2011/2012 4 TJ Sokol Skalička 2005 1989 Maláč Pavel Sigmia Olomouc 1996 ½
2011/2012 3 TJ Sokol Skalička 2005 1989 Nečesaný Zdeněk TJ Spartak Přerov 1891 1
2011/2012 11 Sokol Skalička B 2005 1989 Prucek Ladislav TJ Sokol Přemyslovice B 1891 1878 1
2011/2012 10 Sokol Skalička B 2005 1989 Hrabal Michal A64 PřF UP Olomouc 2046 2048 ½
2011/2012 9 Sokol Skalička B 2005 1989 Molnár Jiří GARDE Calcio Olomouc B 1851 1918 1
2011/2012 8 Sokol Skalička B 2005 1989 Peřina Michal AŠK DA Olomouc 1972 1996 1
2011/2012 7 Sokol Skalička B 2005 1989 Hajnyš Antonín TJ Sokol Konice 1845 0
2011/2012 6 Sokol Skalička B 2005 1989 Štec František SK Přerov 2075 1953 1
2011/2012 5 Sokol Skalička B 2005 1989 Závůrka Roman SK Prostějov B 2166 2186 ½
2011/2012 4 Sokol Skalička B 2005 1989 Kocmel Rostislav SK ROŠÁDA Prostějov B 1749 1
2011/2012 3 Sokol Skalička B 2005 1989 Mikulka Jan Sigmia Senior klub Olomouc B 1847 1
2011/2012 2 Sokol Skalička B 2005 1989 Vykopal Jan TJ Sokol Hranice 1764 1
2011/2012 1 Sokol Skalička B 2005 1989 Čala Jiří TJ Sokol Tovačov 1761 1
2010/2011 11 TJ Sokol Skalička B 1979 Čala Jiří TJ Sokol Tovačov 1000 1
2010/2011 10 TJ Sokol Skalička B 1979 Sonter Matthew Sigmia Olomouc A 2175 1
2010/2011 9 TJ Sokol Skalička B 1979 Snášel Michal SK ROŠÁDA Prostějov B 1705 1
2010/2011 8 TJ Sokol Skalička B 1979 Novák Bořivoj TJ Sokol Hranice 1809 ½
2010/2011 7 TJ Sokol Skalička B 1979 Hajnyš Antonín TJ Sokol Konice 1850 1
2010/2011 6 TJ Sokol Skalička B 1979 Mikulík Josef SIgmia Olomouc B 1924 ½
2010/2011 5 TJ Sokol Skalička B 1979 Fiala Jiří SK Prostějov B 1937 ½
2010/2011 3 TJ Sokol Skalička B 1979 Trávníček Petr GARDE Calcio Olomouc B 2081 ½
2010/2011 2 TJ Sokol Skalička B 1979 Čechál Martin SK Přerov 2008 ½
2010/2011 1 TJ Sokol Skalička B 1979 Zapletal Jiří TJ Sokol Přemyslovice B 1934 1
2010/2011 11 TJ Sokol Skalička 1979 Opravil Karel LOKO Zábřeh 2052 ½
2010/2011 10 TJ Sokol Skalička 1979 Unzeitig Libor AŠK DA Olomouc 1802 ½
2010/2011 9 TJ Sokol Skalička 1979 Popelka Josef TJ Sokol Přemyslovice 2073 0
2010/2011 8 TJ Sokol Skalička 1979 Pavel Richard SK ROŠÁDA Prostějov 1916 1
2010/2011 7 TJ Sokol Skalička 1979 Telařík Radek ŠK Šternberk 1905 1
2010/2011 6 TJ Sokol Skalička 1979 Pospíšil Ignác Spartak Přerov 1955 ½
2010/2011 5 TJ Sokol Skalička 1979 Doležel Jaromír TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2067 0
2010/2011 4 TJ Sokol Skalička 1979 Kotrys Tomáš A64 PřF UP Olomouc 1692 1
2010/2011 3 TJ Sokol Skalička 1979 Bém Josef T.J. Sokol Šumperk B 1926 1
2010/2011 2 TJ Sokol Skalička 1979 Malý Marek Tatran Litovel C 1954 ½
2009/2010 11 A64 DDM Olomouc 1968 Jemelka Jan SK Přerov 2006 1
2009/2010 10 A64 DDM Olomouc 1968 Jančík Rostislav SK Prostějov B 1863 ½
2009/2010 9 A64 DDM Olomouc 1968 Svoboda Otakar ŠK Sigmia senior klub Olomouc B 1724 ½
2009/2010 7 A64 DDM Olomouc 1968 Vykopal Jan TJ Sokol Hranice 1748 ½
2009/2010 5 A64 DDM Olomouc 1968 Bednář Václav TJ Sokol Skalička B 1767 ½
2009/2010 4 A64 DDM Olomouc 1968 Tichý Miroslav SK ROŠÁDA Prostějov B 1885 0
2009/2010 3 A64 DDM Olomouc 1968 Roháč Miloslav Garde Calcio Olomouc B 1789 1
2009/2010 2 A64 DDM Olomouc 1968 Geryk Milan Spartak Přerov B 1670 1
2009/2010 11 TJ Sokol Skalička 1968 Čábelka Rolf LOKO Zábřeh 2026 1
2009/2010 10 TJ Sokol Skalička 1968 Peřina Michal AŠK DA Olomouc 2020 0
2009/2010 8 TJ Sokol Skalička 1968 Štec František Spartak Přerov 1929 1
2009/2010 7 TJ Sokol Skalička 1968 Pavlů Jiří T.J. Sokol Šumperk B 1898 1
2009/2010 6 TJ Sokol Skalička 1968 Spurný Antonín TJ Sokol Přemyslovice 1956 0
2009/2010 4 TJ Sokol Skalička 1968 Rickardt Roman GARDE Calcio Olomouc 1889 ½
2009/2010 3 TJ Sokol Skalička 1968 Vaculka Pavel SK ROŠÁDA Prostějov 1847 1
2009/2010 2 TJ Sokol Skalička 1968 Doležel Jiří TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1991 ½
2008/2009 11 TJ Sokol Skalička A 2039 Filouš Jiří Spartak Přerov B 1725 1
2008/2009 10 TJ Sokol Skalička A 2039 Dosoudil Bedřich Sigmia Senior klub Olomouc B 1844 ½
2008/2009 9 TJ Sokol Skalička A 2039 Vykopal Jan TJ Sokol Hranice 1739 1
2008/2009 8 TJ Sokol Skalička A 2039 Štec František Sportovní klub Přerov 1931 1
2008/2009 7 TJ Sokol Skalička A 2039 Prucek Ladislav TJ Sokol Přemyslovice B 1902 1
2008/2009 6 TJ Sokol Skalička A 2039 Sněhota Martin A64 DDM Olomouc 1930 ½
2008/2009 5 TJ Sokol Skalička A 2039 Fiala Jiří Sportovní klub Prostějov B 1993 1
2008/2009 4 TJ Sokol Skalička A 2039 Šmudla Jan SK ROŠÁDA Prostějov B 1948 ½
2008/2009 3 TJ Sokol Skalička A 2039 Pinkava Jaroslav TJ Sokol Konice 1808 ½
2008/2009 2 TJ Sokol Skalička A 2039 Vozák Luboš TJ Sokol Skalička B 1643 1
2008/2009 1 TJ Sokol Skalička A 2039 Goroš Jan Garde Calcio Olomouc B 1827 0
2008/2009 10 GARDE Calcio Olomouc 2039 Matoušek Petr SK Prostějov 2126 ½
2008/2009 9 GARDE Calcio Olomouc 2039 Unzeitig Libor AŠK DA Olomouc B 1767 ½
2008/2009 8 GARDE Calcio Olomouc 2039 Chvojka Antonín DDM&TJ Mohelnice 1720 0
2008/2009 4 GARDE Calcio Olomouc 2039 Pavlů Jiří T.J. Sokol Šumperk B 1893 1
2008/2009 2 GARDE Calcio Olomouc 2039 Spurný Antonín TJ Sokol Přemyslovice 1872 1
2008/2009 1 GARDE Calcio Olomouc 2039 Vicenec Roman TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2046 ½
2007/2008 5 Sportovní klub Přerov 2010 Peřina Michal AŠK DA Olomouc B 1993 0
2007/2008 2 Sportovní klub Přerov 2010 Štaffa Lubomír TJ Sokol Přemyslovice B 2051 1
2007/2008 10 A64 PROCLIENT Grygov B 2010 Peřina Michal AŠK DA Olomouc 1993 0
2007/2008 8 A64 PROCLIENT Grygov B 2010 Skalka Josef SK Boršice 1864 0
2007/2008 4 A64 PROCLIENT Grygov B 2010 Škovran Jaroslav ŠK Zlín B 2062 ½
2006/2007 9 A64 Grygov B 2052 Zatloukal Petr SK Prostějov 2150 0
2006/2007 7 A64 Grygov B 2052 Hudaček Josef Slavia Kroměříž B 2004 0
2006/2007 6 A64 Grygov B 2052 Šaňák František SK Boršice 1959 ½
2006/2007 4 A64 Grygov B 2052 Mudra Tomáš ŠK DURAS BVK Brno B 2162 ½
2006/2007 2 A64 Grygov B 2052 Mlčák Viktor AŠK DA Olomouc 1988 0
2006/2007 10 SK Přerov 2052 Doležel Jiří TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1966 0
2006/2007 9 SK Přerov 2052 Popelka Josef TJ Sokol Přemyslovice 2078 ½
2006/2007 8 SK Přerov 2052 Závůrka Roman SK Prostějov B 2149 0
2006/2007 7 SK Přerov 2052 Strašil Pavel LOKO Zábřeh B 2156 1
2006/2007 6 SK Přerov 2052 Beil Martin ŠK Šternberk 2197 0
2006/2007 5 SK Přerov 2052 Trávníček Petr Garde Calcio Olomouc 2116 0
2006/2007 1 SK Přerov 2052 Fiala Vlastimil ŠK Sigmia Olomouc 2055 ½
2005/2006 10 A64 MIPAP Grygov B 2029 Parák Dominik ŠKZ Vsetín 2145 ½
2005/2006 4 A64 MIPAP Grygov B 2029 Sháněl Jaroslav ŠK Staré Město B 2154 0
2005/2006 11 A64 Grygov C 2029 Nekovář Evžen ŠK Sigmia Olomouc 1971 0
2005/2006 10 A64 Grygov C 2029 Štaffa Lubomír TJ Sokol Přemyslovice 2059 0
2005/2006 9 A64 Grygov C 2029 Klézl František TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1684 1
2005/2006 8 A64 Grygov C 2029 Kočí Slavomír ŠK Šumperk 1901 1
2005/2006 7 A64 Grygov C 2029 Jančík Rostislav SK Prostějov B 1822 ½
2005/2006 6 A64 Grygov C 2029 Hájek Milan DDM+TJ Mohelnice 1748 1
2005/2006 5 A64 Grygov C 2029 Zbořil Tomáš AŠK DA Olomouc 2015 0
2005/2006 4 A64 Grygov C 2029 Odstrčil Martin LOKO Zábřeh B 1838 ½
2005/2006 3 A64 Grygov C 2029 Švéda Jiří TJ UNEX ŠK Uničov 1961 ½
2005/2006 2 A64 Grygov C 2029 Pavlík Petr ŠK Šternberk 2020 1
2005/2006 1 A64 Grygov C 2029 Mathon Dimitrij SK Přerov 1739 1
2004/2005 11 A64 Mipap Grygov B 2000 Firych Miroslav Slavia Kroměříž B 2018 ½
2004/2005 10 A64 Mipap Grygov B 2000 Vavřík Jiří ŠK Staré Město B 1902 ½
2004/2005 9 A64 Mipap Grygov B 2000 Filipík Jaroslav TJ Unex ŠK Uničov 2054 1
2004/2005 8 A64 Mipap Grygov B 2000 Svítek Jiří ŠK Trinom Zlín B 2063 ½
2004/2005 7 A64 Mipap Grygov B 2000 Šebela Ladislav SK Boršice 1830 0
2004/2005 6 A64 Mipap Grygov B 2000 Pavlík Petr Tatran Litovel B 1903 1
2004/2005 5 A64 Mipap Grygov B 2000 Petřík Petr Slavia Kroměříž C 1903 1
2004/2005 4 A64 Mipap Grygov B 2000 Plát Vojtěch ŠK Staré Město C 1787 ½
2004/2005 3 A64 Mipap Grygov B 2000 Švub Jan TJ Lanškroun 1929 0
2004/2005 2 A64 Mipap Grygov B 2000 Nejezchleba Josef LOKO Zábřeh 2088 1
2004/2005 1 A64 Mipap Grygov B 2000 Parák Dominik ŠK Zbrojovka Vsetín 2101 ½
2004/2005 11 A64 Valoz Grygov C 2000 Pavlík Petr Tatran Litovel C 1903 1
2004/2005 7 A64 Valoz Grygov C 2000 Navrátil Josef TJ Sokol Přemyslovice B 1782 1
2004/2005 4 A64 Valoz Grygov C 2000 Lejsal Slavomír TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2020 1
2003/2004 10 A64 Grygov C 2129 Glöckner Jaromír DDM+TJ Mohelnice 1892 ½
2003/2004 9 A64 Grygov C 2129 Kočí Ladislav TJ Unex Uničov 1970 0
2003/2004 8 A64 Grygov C 2129 Jančík Rostislav SK Prostějov B 1781 1
2003/2004 7 A64 Grygov C 2129 Ševčík Josef Sokol Přemyslovice 1650 0
2003/2004 6 A64 Grygov C 2129 Táborský Bedřich ŠK Jeseník 1711 1
2003/2004 3 A64 Grygov C 2129 Dosoudil Pavel SK Přerov 1638 1
2003/2004 2 A64 Grygov C 2129 Pelcl Zdeněk Loko Zábřeh B 1667 0
2003/2004 1 A64 Grygov C 2129 Pytolaj Radek Tatran Litovel C 1892 1
2003/2004 11 A64 Grygov B 2129 Hradil Karel ŠK Zbroj Vsetín 1880 ½
2003/2004 10 A64 Grygov B 2129 Krejčí Jan Tatran Litovel B 2190 0
2003/2004 9 A64 Grygov B 2129 Růžička Milan Loko Zábřeh 2060 ½
2003/2004 8 A64 Grygov B 2129 Kašík Jiří Slavia Kroměříž B 1975 1
2003/2004 6 A64 Grygov B 2129 Piskač Ondřej MKS Holešov 1814 ½
2003/2004 2 A64 Grygov B 2129 Svoboda Rostislav ŠK Zlín B 2083 0
2003/2004 1 A64 Grygov B 2129 Rachůnek Martin ŠK Staré Město B 2116 ½