Hráč Navrátil Jiří

Navrátil Jiří

User Pic
Jméno: Navrátil Jiří
Oddíl: TJ ŠK DUE POP Uničov
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2052
Elo mezinárodní: 2080
ID: 27050
FIDE ID: 332070
Rok narození: 1997
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 TJ ŠK DUE POP Uničov 2078 2043 Müller Michal TJ Zlaté Hory 1734 1762 1
2018/2019 10 TJ ŠK DUE POP Uničov 2076 2043 Dvořák Vladimír ROŠÁDA Prostějov A 1883 1924 ½
2018/2019 9 TJ ŠK DUE POP Uničov 2076 2043 Gawlas Roman SK Řetězárna 1951 1940 1
2018/2019 7 TJ ŠK DUE POP Uničov 2070 2043 Kozák Pavel ŠK Jeseník A 1914 1901 1
2018/2019 4 TJ ŠK DUE POP Uničov 2057 2029 Lev Pavel Sokol Skalička A 2163 2191 1
2018/2019 2 TJ ŠK DUE POP Uničov 2052 2029 Telařík Radek ŠK Šternberk 1855 1890 1
2017/2018 11 Uničov 2049 2017 Šubert Josef TJ SOKOL Přemyslovice 1750 1722 1
2017/2018 8 Uničov 2043 2017 Macík Milan Česká Ves 0 1590 1
2017/2018 7 Uničov 2043 2017 Virgler Karel SK Prostějov 1827 1813 1
2017/2018 6 Uničov 2037 2017 Adámek Vladimír Rošáda Prostějov 1867 1801 1
2017/2018 4 Uničov 2049 2017 Fišer Miloš ŠK Šternberk 1779 1747 1
2017/2018 2 Uničov 2049 2017 Růžičková Ema A64 Grygov B 1306 1260 1
2017/2018 1 Uničov 2043 2022 Bureš Vladimír Velké Losiny B 2021 1994 0
2016/2017 11 TJ ŠK DUE POP Uničov 2067 2031 Miturová Magdaléna Slavoj Český Těšín 2157 2151 0
2016/2017 9 TJ ŠK DUE POP Uničov 2067 2031 Chlevišťan Jakub ŠK Slavoj Poruba "B" 2158 2158 0
2016/2017 8 TJ ŠK DUE POP Uničov 2067 2031 Rakús Pavel ŠK TJ Dolní Benešov 2188 2140 0
2016/2017 7 TJ ŠK DUE POP Uničov 2067 2031 Mesiarik Rudolf TJ Slovan Havířov 2045 2051 1
2016/2017 3 TJ ŠK DUE POP Uničov 2067 2031 Janyška Pavel Sokol Vrbno p/P 2162 2132 0
2016/2017 2 TJ ŠK DUE POP Uničov 2067 2031 Kubicka Anna Šachový klub Karviná 0
2015/2016 11 TJ ŠK DUE POP Uničov A 2067 2031 Přenosil Jiří AŠK DA Olomouc A 1969 1990 ½
2015/2016 9 TJ ŠK DUE POP Uničov A 2067 2031 Doležel Jaromír TJ Sokol Šumperk A 2068 2047 1
2015/2016 8 TJ ŠK DUE POP Uničov A 2067 2031 Nehyba Martin TJ Sokol Skalička 1805 1861 1
2015/2016 7 TJ ŠK DUE POP Uničov A 2067 2031 Kašparovský Petr TJ Sokol Přemyslovice A 1926 1
2015/2016 3 TJ ŠK DUE POP Uničov A 2067 2031 Vaculík Jakub TJ Sokol Velké Losiny B 2200 2071 ½
2015/2016 1 TJ ŠK DUE POP Uničov A 2067 2031 Trávníček Petr ŠK Šternberk 2007 2018 1
2015/2016 9 ŠK 1921 Zábřeh 2067 2031 Řezníček Dominik 2222 ŠK Polabiny C 2165 2069 0
2015/2016 4 ŠK 1921 Zábřeh 2067 2031 Hennig Thomas ŠK Rapid Pardubice B 2045 2057 1
2015/2016 3 ŠK 1921 Zábřeh 2067 2031 Rošková Kateřina 2222 ŠK Polabiny B 1925 1923 1
2015/2016 2 ŠK 1921 Zábřeh 2067 2031 Mareš Jan ŠK Ústí nad Orlicí 1990 1977 0
2015/2016 1 ŠK 1921 Zábřeh 2067 2031 Němec Bohumil TJ ŠO Chrudim 1887 1864 0
2014/2015 9 Agentura 64 Grygov „A“ 2074 2017 Bažant Petr ŠK Staré Město „A“ 2248 2243 0
2014/2015 10 TJ ŠK DUE POP Uničov 2074 2017 Zapletal Jiří TJ Sokol Přemyslovice 2018 2066 ½
2014/2015 8 TJ ŠK DUE POP Uničov 2074 2017 Valenta Vít T.J.Sokol Šumperk 2153 2131 0
2014/2015 7 TJ ŠK DUE POP Uničov 2074 2017 Závůrka Roman SK Prostějov 2155 2150 0
2014/2015 6 TJ ŠK DUE POP Uničov 2074 2017 Štverák Milan Sokol Skalička 2065 2061 ½
2014/2015 5 TJ ŠK DUE POP Uničov 2074 2017 Zbořil Tomáš AŠK DA Olomouc 2091 2086 0
2014/2015 4 TJ ŠK DUE POP Uničov 2074 2017 Krejčí Jan ŠK Šternberk 2106 2116 1
2014/2015 3 TJ ŠK DUE POP Uničov 2074 2017 Kopecký Roman Velké Losiny B 1964 1984 ½
2014/2015 2 TJ ŠK DUE POP Uničov 2074 2017 Jemelka Jan A64 PřF Olomouc 1994 1982 ½
2014/2015 5 Agentura 64 Grygov "B" 2074 2017 Čempel Jaroslav Baník Havířov 2135 2129 0
2014/2015 4 Agentura 64 Grygov "B" 2074 2017 Parák Dominik Zbrojovka Vsetín 2076 2046 0
2014/2015 3 Agentura 64 Grygov "B" 2074 2017 Chlevišťan Jakub ŠK Slavoj Poruba "B" 2167 2165 1
2014/2015 2 Agentura 64 Grygov "B" 2074 2017 Hladík Oto TJ Ostrava "A" 2204 2201 0
2014/2015 1 Agentura 64 Grygov "B" 2074 2017 Mroziak Maciej Labortech Ostrava "B" 2319 0
2013/2014 9 TJ Tatran Litovel “B“ 2049 2068 Kratochvíl Karel Lokomotiva Brno “A“ 2231 2239 0
2013/2014 8 TJ Tatran Litovel “B“ 2049 2068 Chytilek Roman ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2374 2377 0
2013/2014 7 TJ Tatran Litovel “B“ 2049 2068 Kratochvíl Josef ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2233 2232 0
2013/2014 2 TJ Tatran Litovel “B“ 2049 2068 Rabatin Jakub BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2243 2261 0
2013/2014 10 A64 Galerie Atrax Přerov "B" 2049 2068 Krmela Aleš TJ Sokol Hošťálkova 2057 2052 1
2013/2014 9 A64 Galerie Atrax Přerov "B" 2049 2068 Kudla Richard TJ VOKD Poruba 2044 2052 1
2013/2014 8 A64 Galerie Atrax Přerov "B" 2049 2068 Kalivoda Jiří Sokol Dobrá 2195 2193 ½
2013/2014 7 A64 Galerie Atrax Přerov "B" 2049 2068 Olšar Zdeněk SK Slavia Orlová "B" 1985 1990 1
2013/2014 6 A64 Galerie Atrax Přerov "B" 2049 2068 Krčál Michal ŠK Zlín "B" 2212 2216 0
2013/2014 3 A64 Galerie Atrax Přerov "B" 2049 2068 Černín Radim KVS EKODIVIZE Opava 2265 2270 1
2013/2014 1 A64 Galerie Atrax Přerov "B" 2049 2068 Cagašík Tomáš Agentura Garde Calcio Olomouc 2235 2238 0
2013/2014 11 ŠK DUE POP Uničov 2049 2068 Petr Jiří Spartak Přerov 1913 1956 ½
2013/2014 10 ŠK DUE POP Uničov 2049 2068 Matoušek Petr Sokol Přemyslovice 2107 2091 1
2013/2014 6 ŠK DUE POP Uničov 2049 2068 Závůrka Roman ROŠÁDA Prostějov 2169 2165 1
2013/2014 5 ŠK DUE POP Uničov 2049 2068 Čížek Petr T.J. Sokol Šumperk 1950 1924 1
2013/2014 4 ŠK DUE POP Uničov 2049 2068 Valenta Vít ŠK 1921 Zábřeh 2156 2131 0
2013/2014 1 ŠK DUE POP Uničov 2049 2068 Zdražil Tomáš AŠK DA Olomouc 2073 2095 0
2012/2013 10 TJ ŠK DUE POP Uničov 2057 2006 Matoušek Petr TJ Sokol Přemyslovice 2127 2109 ½
2012/2013 6 TJ ŠK DUE POP Uničov 2057 2006 Sohr Vladimír T.J. Sokol Šumperk B 2094 2099 ½
2012/2013 1 TJ ŠK DUE POP Uničov 2057 2006 Šobáň Jaroslav A64 PřF UP Olomouc 2155 2167 1
2012/2013 7 2222 ŠK Polabiny A 2057 2006 Pýcha Patrik TRW Autoelektronika Vlašim 1925 1933 1
2012/2013 6 2222 ŠK Polabiny A 2057 2006 Vykouk Jan Chess Most 1962 1985 0
2012/2013 5 2222 ŠK Polabiny A 2057 2006 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice 1905 1970 0
2012/2013 4 2222 ŠK Polabiny A 2057 2006 Havelka Josef TJ Bohemians Praha 1900 1988 ½
2012/2013 3 2222 ŠK Polabiny A 2057 2006 Kratochvíl Vít TJ Náměšť nad Oslavou 1944 1964 1
2012/2013 2 2222 ŠK Polabiny A 2057 2006 Richterová Nataša ŠK Lokomotiva Brno 1945 2087 0
2012/2013 1 2222 ŠK Polabiny A 2057 2006 Pavelek Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek 1968 1985 ½
2012/2013 7 2222 ŠK Polabiny A 2057 2006 Boček Tadeáš ŠK Duras BVK - Královo Pole 1812 1795 ½
2012/2013 6 2222 ŠK Polabiny A 2057 2006 Kratochvíl Vít TJ Náměšť nad Oslavou 1944 1964 1
2012/2013 4 2222 ŠK Polabiny A 2057 2006 Novák Jiří SK Slavia Orlová 1775 1887 0
2012/2013 3 2222 ŠK Polabiny A 2057 2006 Gažik Viktor TJ Slovan Havířov 2059 0
2012/2013 2 2222 ŠK Polabiny A 2057 2006 Richterová Nataša ŠK Lokomotiva Brno 1945 2087 0
2012/2013 1 2222 ŠK Polabiny A 2057 2006 Pavelek Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek 1968 1985 ½
2012/2013 8 Tatran Litovel “B“ 2057 2006 Kuboš Rostislav SK Slavia Orlová “A“ 2215 2203 0
2012/2013 7 Tatran Litovel “B“ 2057 2006 Karásek Lukáš ŠK Gordic Jihlava 2190 2208 1
2012/2013 5 Tatran Litovel “B“ 2057 2006 Holeksa Zdeněk Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2132 2153 0
2012/2013 4 Tatran Litovel “B“ 2057 2006 Krčál Michal ŠK Zlín “A“ 2152 2156 ½
2012/2013 3 Tatran Litovel “B“ 2057 2006 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny “B“ 2163 2150 1
2012/2013 2 Tatran Litovel “B“ 2057 2006 Kapusta Petr ŠK Staré Město “A“ 2152 2126 0
2011/2012 7 ŠK Lokomotiva Brno 2047 2017 Seidl Štěpán 2222 ŠK Polabiny 2144 2164 0
2011/2012 6 ŠK Lokomotiva Brno 2047 2017 Hrdina Robin TRW Autoelektronika Vlašim 2050 2039 0
2011/2012 5 ŠK Lokomotiva Brno 2047 2017 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice 1941 1984 0
2011/2012 4 ŠK Lokomotiva Brno 2047 2017 Rubeš Jan Sokol Údlice 2116 2155 1
2011/2012 2 ŠK Lokomotiva Brno 2047 2017 Langner Jakub TJ Slovan Havířov 1984 2027 1
2011/2012 1 ŠK Lokomotiva Brno 2047 2017 Pavelek Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek 1978 2020 1
2011/2012 11 Tatran Litovel B 2047 2017 Sobek Jaroslav Šachový klub Karviná 2267 2269 0
2011/2012 9 Tatran Litovel B 2047 2017 Neděla Vlastimil TŽ Třinec 2322 2310 0
2011/2012 7 Tatran Litovel B 2047 2017 Pacl Václav Labortech Ostrava B 2179 2166 1
2011/2012 6 Tatran Litovel B 2047 2017 Obšivač Josef A64 Grygov B 2274 2275 ½
2011/2012 5 Tatran Litovel B 2047 2017 Beil Martin Slavia Kroměříž 2174 2178 0
2011/2012 2 Tatran Litovel B 2047 2017 Švanda Pavel ŠK Gordic 2159 2164 0
2011/2012 7 ŠK Lokomotiva Brno 2047 2017 Sion David TJ Štefanydes Polička 1778 1929 ½
2011/2012 6 ŠK Lokomotiva Brno 2047 2017 Hájek Lukáš ŠK Duras BVK Královo Pole 2038 1595 0
2011/2012 4 ŠK Lokomotiva Brno 2047 2017 Langner Jakub TJ Slovan Havířov 1984 2027 1
2011/2012 3 ŠK Lokomotiva Brno 2047 2017 Pavelek Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek 1978 2020 1
2011/2012 2 ŠK Lokomotiva Brno 2047 2017 Borufka Roman ŠK Staré Město 1897 1783 1
2011/2012 1 ŠK Lokomotiva Brno 2047 2017 Volčík Luděk SK Boršice 2034 2060 1
2011/2012 10 TJ ŠK DUE POP Uničov 2047 2017 Opravil Karel LOKO Zábřeh 2068 2072 ½
2011/2012 8 TJ ŠK DUE POP Uničov 2047 2017 Matoušek Petr TJ Sokol Přemyslovice 2129 2097 0
2011/2012 4 TJ ŠK DUE POP Uničov 2047 2017 Čížek Petr T.J. Sokol Šumperk B 1856 1
2011/2012 3 TJ ŠK DUE POP Uničov 2047 2017 Volek Karel ŠK Loštice 1960 1955 1
2010/2011 7 ŠK Lokomotiva Brno 1951 Čižinský Petr 2222 ŠK Polabiny 2180 0
2010/2011 6 ŠK Lokomotiva Brno 1951 Baláček Tadeáš TRW Autolektronika Vlašim 2110 0
2010/2011 5 ŠK Lokomotiva Brno 1951 Haman Jakub ŠK Kladno 2010 0
2010/2011 4 ŠK Lokomotiva Brno 1951 Braun Marek Desko Liberec 2153 1
2010/2011 3 ŠK Lokomotiva Brno 1951 Zezula Rudolf TJ Náměšť nad Oslavou 2062 ½
2010/2011 11 TJ UNEX ŠK Uničov 1951 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá 2125 0
2010/2011 10 TJ UNEX ŠK Uničov 1951 Kočiščák Jiří BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2289 0
2010/2011 9 TJ UNEX ŠK Uničov 1951 Zwardoň Vojtěch Mittal Ostrava 2213 ½
2010/2011 8 TJ UNEX ŠK Uničov 1951 Valíčková Martina TŽ Třinec 2087 1
2010/2011 7 TJ UNEX ŠK Uničov 1951 Veselý Libor TJ VOKD Poruba 2220 1
2010/2011 6 TJ UNEX ŠK Uničov 1951 Břečka Ivan KVS EKODIVIZE Opava 2360 1
2010/2011 4 TJ UNEX ŠK Uničov 1951 Dobrovolský Ladislav ŠK Šenov 2349 0
2010/2011 3 TJ UNEX ŠK Uničov 1951 Strašil Pavel T.J. Sokol Šumperk 2125 ½
2010/2011 2 TJ UNEX ŠK Uničov 1951 Rakús Pavel MSA Dolní Benešov 2174 0
2010/2011 1 TJ UNEX ŠK Uničov 1951 Fiřt Stanislav Labortech Ostrava 2327 0
2010/2011 7 ŠK Lokomotiva Brno 1951 Volčík Luděk SK Boršice 2069 1
2010/2011 6 ŠK Lokomotiva Brno 1951 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město 2013 0
2010/2011 5 ŠK Lokomotiva Brno 1951 Zezula Rudolf TJ Náměšť nad Oslavou 2062 ½
2009/2010 7 ŠK Lokomotiva Brno 1891 Němcová Karolína SK OAZA Praha 1892 ½
2009/2010 6 ŠK Lokomotiva Brno 1891 Tázlar Petr TJ Jiskra Hořice v Podkr. 1847 0
2009/2010 5 ŠK Lokomotiva Brno 1891 Růžička Václav ŠK Sokol Klatovy 2082 ½
2009/2010 4 ŠK Lokomotiva Brno 1891 Frýda Lukáš TJ Desko Liberec 1877 1
2009/2010 3 ŠK Lokomotiva Brno 1891 Pfeffer Erik SK Boršice 1899 1
2009/2010 11 A64 PROCLIENT Grygov B 1891 Šamu Pavel TJ Mittal B 1960 ½
2009/2010 10 A64 PROCLIENT Grygov B 1891 Říman Václav TJ Mořkov 2024 0
2009/2010 2 A64 PROCLIENT Grygov B 1891 Vízner Jaroslav Baník Havířov 1931 1
2009/2010 11 TJ UNEX ŠK Uničov 1891 Klézl František TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1609 1
2009/2010 10 TJ UNEX ŠK Uničov 1891 Vaculka Pavel SK ROŠÁDA Prostějov 1847 1
2009/2010 9 TJ UNEX ŠK Uničov 1891 Čábelka Rolf LOKO Zábřeh 2026 1
2009/2010 8 TJ UNEX ŠK Uničov 1891 Molnár Jiří AŠK DA Olomouc 1927 1
2009/2010 7 TJ UNEX ŠK Uničov 1891 Opletal Josef ŠK Šternberk 1674 ½
2009/2010 6 TJ UNEX ŠK Uničov 1891 Štec František Spartak Přerov 1929 1
2009/2010 5 TJ UNEX ŠK Uničov 1891 Čížek Petr T.J. Sokol Šumperk B 1808 1
2009/2010 1 TJ UNEX ŠK Uničov 1891 Pospíšil Ludvík TJ Sokol Skalička 1924 0
2009/2010 7 ŠK Lokomotiva Brno 1891 Fusek Lukáš ŠK Staré Město 1796 ½
2009/2010 6 ŠK Lokomotiva Brno 1891 Pfeffer Erik SK Boršice 1899 1
2009/2010 5 ŠK Lokomotiva Brno 1891 Smrčková Světlana Sokol Bedřichov 1560 1
2008/2009 11 TJ UNEX ŠK Uničov 1841 Bém Josef T.J. Sokol Šumperk B 1891 0
2008/2009 10 TJ UNEX ŠK Uničov 1841 Nejezchleba Josef LOKO Zábřeh 2089 ½
2008/2009 9 TJ UNEX ŠK Uničov 1841 Navrátil Josef TJ Sokol Přemyslovice 1849 ½
2008/2009 8 TJ UNEX ŠK Uničov 1841 Klézl František TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1612 1
2008/2009 7 TJ UNEX ŠK Uničov 1841 Roháč Miloslav GARDE Calcio Olomouc 1821 ½
2008/2009 5 TJ UNEX ŠK Uničov 1841 Kolmaš Oldřich AŠK DA Olomouc B 2006 1
2008/2009 4 TJ UNEX ŠK Uničov 1841 Pišl Ondřej DDM&TJ Mohelnice 1628 0
2008/2009 2 TJ UNEX ŠK Uničov 1841 Lukša Zdeněk Spartak Přerov 1985 0
2008/2009 1 TJ UNEX ŠK Uničov 1841 Minařík Lubomír Sigmia Olomouc 1777 1
2008/2009 11 A64 DDM Olomouc 1841 Goroš Jan Garde Calcio Olomouc B 1827 1
2008/2009 10 A64 DDM Olomouc 1841 Filouš Jiří Spartak Přerov B 1725 1
2008/2009 9 A64 DDM Olomouc 1841 Andree Jiří Sigmia Senior klub Olomouc B 1756 1
2008/2009 6 A64 DDM Olomouc 1841 Tsiligkaridis Kyriakos TJ Sokol Skalička A 2140 ½
2008/2009 5 A64 DDM Olomouc 1841 Prucek Ladislav TJ Sokol Přemyslovice B 1902 0
2008/2009 4 A64 DDM Olomouc 1841 Jančík Rostislav Sportovní klub Prostějov B 1859 1
2008/2009 2 A64 DDM Olomouc 1841 Pinkava Jaroslav TJ Sokol Konice 1808 1
2008/2009 1 A64 DDM Olomouc 1841 Vozák Luboš TJ Sokol Skalička B 1643 1
2008/2009 5 ŠK Lokomotiva Brno 1841 Náplava Pavel SK Boršice 1968 1
2007/2008 7 A64 Grygov 1727 Baťka Jan Jiskra RMSK Nový Bydžov A 1632 1
2007/2008 6 A64 Grygov 1727 Kotrba Matěj TJ Bonex Teplice 1580 1
2007/2008 5 A64 Grygov 1727 Šafařík Jakub Jiskra Hořice 1772 0
2007/2008 4 A64 Grygov 1727 Schmalz Michal TJ Tourist Biomedica Říčany A 1968 1
2007/2008 3 A64 Grygov 1727 Blahynka Martin Šachový klub Lokomotiva Brno 1654 ½
2007/2008 2 A64 Grygov 1727 Fusková Martina ŠK SŠŠ Staré Město A 1476 1
2007/2008 1 A64 Grygov 1727 Walek Pavel BŠŠ Frýdek-Místek B 1943 ½
2007/2008 11 TJ UNEX ŠK Uničov 1727 Milfort Václav LOKO Zábřeh B 1678 1
2007/2008 10 TJ UNEX ŠK Uničov 1727 Trávníček Vladimír TJ Sokol Přemyslovice 1941 0
2007/2008 8 TJ UNEX ŠK Uničov 1727 Sigmia Olomouc 1
2007/2008 7 TJ UNEX ŠK Uničov 1727 Hájek Milan DDM&TJ Mohelnice 1769 ½
2007/2008 6 TJ UNEX ŠK Uničov 1727 Slavík Miroslav ŠK Sokol Šumperk B 1792 ½
2007/2008 5 TJ UNEX ŠK Uničov 1727 Reichl Roman LOKO Zábřeh A 1837 0
2007/2008 4 TJ UNEX ŠK Uničov 1727 Virgler Karel SK Prostějov B 1861 1
2007/2008 3 TJ UNEX ŠK Uničov 1727 Nečesaný Zdeněk Spartak Přerov 1916 0
2007/2008 2 TJ UNEX ŠK Uničov 1727 Vaculka Pavel SK ROŠÁDA Prostějov 1843 1
2007/2008 1 TJ UNEX ŠK Uničov 1727 Kočí Slavomír ŠK Sokol Šumperk A 1903 0
2007/2008 7 A64 Grygov 1727 Čuprová Iva SK Boršice A 1702 ½
2007/2008 6 A64 Grygov 1727 Blahynka Martin Šachový klub Lokomotiva Brno 1654 ½
2007/2008 5 A64 Grygov 1727 Kolomazníková Barbora ŠK Zlín A 1826 1
2007/2008 4 A64 Grygov 1727 Fusková Martina ŠK SŠŠ Staré Město A 1476 1
2007/2008 3 A64 Grygov 1727 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová A 1923 0
2007/2008 2 A64 Grygov 1727 Walek Pavel BŠŠ Frýdek-Místek B 1943 ½
2007/2008 1 A64 Grygov 1727 Pavelková Michaela BŠŠ Frýdek-Místek A 1906 ½
2006/2007 7 Agentura 64 Grygov 1846 Nejedlý Jiří Montako Kralupy 1492 ½
2006/2007 6 Agentura 64 Grygov 1846 Hejkal Martin TJ Union Plzeň 3 1
2006/2007 5 Agentura 64 Grygov 1846 Vlček Jan Biomedica Říčany 1673 0
2006/2007 4 Agentura 64 Grygov 1846 Durchan Jan Sokol Tábor 1487 1
2006/2007 3 Agentura 64 Grygov 1846 Miturová Magdaléna BŠS Frýdek-Místek B 1868 ½
2006/2007 2 Agentura 64 Grygov 1846 Kůs Martin Š.O. TJ Chrudim 1661 0
2006/2007 1 Agentura 64 Grygov 1846 Kastnerová Zuzana TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1633 0
2006/2007 11 TJ UNEX ŠK Uničov 1846 Smékal Zdeněk ŠK Sigmia Olomouc 1928 0
2006/2007 10 TJ UNEX ŠK Uničov 1846 Procházka Stanislav ŠK Šternberk 1819 0
2006/2007 9 TJ UNEX ŠK Uničov 1846 Hájek Milan DDM&TJ Mohelnice 1746 1
2006/2007 8 TJ UNEX ŠK Uničov 1846 Marek Milan Garde Calcio Olomouc 1799 1
2006/2007 6 TJ UNEX ŠK Uničov 1846 Vágner Marek Spartak Přerov 1704 0
2006/2007 5 TJ UNEX ŠK Uničov 1846 Zdráhal Václav TJ Sokol Přemyslovice 1836 1
2006/2007 3 TJ UNEX ŠK Uničov 1846 Král Vojtěch SK Prostějov B 1841 0
2006/2007 2 TJ UNEX ŠK Uničov 1846 Dosoudil Pavel SK Přerov 1627 1
2006/2007 1 TJ UNEX ŠK Uničov 1846 Pelcl Zdeněk LOKO Zábřeh B 1696 1
2006/2007 7 Agentura 64 Grygov 1846 Miturová Magdaléna BŠS Frýdek-Místek B 1868 ½
2006/2007 6 Agentura 64 Grygov 1846 Kočiščák Jiří BŠS Frýdek-Místek A 2133 0
2006/2007 5 Agentura 64 Grygov 1846 Roubalík Jakub ŠK Zlín A 2131 0
2006/2007 4 Agentura 64 Grygov 1846 Horsák Jan ŠK SŠŠ Staré Město A 2025 1
2006/2007 3 Agentura 64 Grygov 1846 Náplava Petr SK Boršice A 1686 0
2006/2007 2 Agentura 64 Grygov 1846 Kůs Martin Š.O. TJ Chrudim 1661 0
2006/2007 1 Agentura 64 Grygov 1846 Kastnerová Zuzana TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1633 0