Hráč Studený Radovan

Studený Radovan

User Pic
Jméno: Studený Radovan
Oddíl: ŠK Staré Město
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2014
Elo mezinárodní: 2061
ID: 8933
FIDE ID: 323098
Rok narození: 1983
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 2 B ŠK Staré Město C 2061 2014 Pagáč Jaroslav TJ Sokol Valašská Bystřice A 1869 1868 1
2018/2019 1 B ŠK Staré Město C 2056 2014 Hronek Martin ŠK Zlín B 1885 1909 1
2018/2019 2 Č ŠK Staré Město E 2061 2014 Pfeffer Erik SK Boršice B 1976 1965 1
2018/2019 1 B ŠK Staré Město E 2056 2014 Krmíček Antonín ŠO Kunovice B 1612 1650 1
2017/2018 9 Č ŠK Staré Město F 2056 2023 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov C 1767 1754 ½
2017/2018 5 B ŠK Staré Město F 2066 2023 Churý Petr KK-ŠK Osvětimany 1836 1760 ½
2017/2018 2 Č ŠK Staré Město F 2056 2023 Mikulčík Josef TJ Orel Nivnice A 1847 1815 1
2017/2018 11 B ŠK Staré Město E 2061 2023 Chmelař Zdeněk ŠK Zlín-Malenovice A 1957 2036 ½
2017/2018 10 Č ŠK Staré Město E 2056 2023 Havránek Michal SK Boršice B 2013 2042 ½
2017/2018 9 B ŠK Staré Město E 2064 2023 Prachař Mojmír ŠO TJ Zborovice A 1892 1899 ½
2017/2018 8 Č ŠK Staré Město E 2064 2023 Světinský Antonín ŠK Dolní Němčí A 0 1892 1
2017/2018 7 B ŠK Staré Město E 2066 2023 Hronek Martin ŠK Zlín C 1859 1857 ½
2017/2018 6 Č ŠK Staré Město E 2066 2023 Vychorec Miroslav TJ Vlčnov B 0 1593 1
2017/2018 5 B ŠK Staré Město E 2056 2023 Navrátil Marek Slavia Kroměříž D 1851 1859 ½
2017/2018 4 Č ŠK Staré Město E 2056 2023 Charčenko Valerij Sokol Postoupky B 1810 1810 1
2017/2018 3 Č ŠK Staré Město E 2056 2023 Knotek Josef ŠO Kunovice B 1949 1995 ½
2017/2018 2 B ŠK Staré Město E 2056 2023 Kolomazník Ladislav TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1634 1715 ½
2017/2018 1 Č ŠK Staré Město E 2063 2019 Kolouch Jiří TJ Bojkovice 1883 1877 1
2017/2018 11 Č ŠK Staré Město C 2061 2023 Prachař Mojmír ŠK Holešov A 1878 1899 ½
2017/2018 10 B ŠK Staré Město C 2056 2023 Náplava Petr SK Boršice A 1863 1864 1
2017/2018 8 Č ŠK Staré Město C 2064 2023 Polášek Libor TJ Fatra-Slavia Napajedla A 0 1607 1
2017/2018 7 B ŠK Staré Město C 2064 2023 Suchánek Kryštof ŠK Zlín B 1722 1748 ½
2017/2018 6 Č ŠK Staré Město C 2066 2023 Kubačák Lubomír ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2012 2003 ½
2017/2018 5 B ŠK Staré Město C 2066 2023 Charčenko Valerij Sokol Postoupky A 0 1780 1
2017/2018 4 Č ŠK Staré Město C 2056 2023 Omelka Roman ŠK Staré Město D 2057 2061 ½
2017/2018 3 B ŠK Staré Město C 2056 2023 Břoušek Jiří TJ Sokol Valašská Bystřice A 1927 1921 1
2017/2018 1 B ŠK Staré Město C 2063 2019 Bačák Petr Slavia Kroměříž C 1909 1930 ½
2016/2017 6 Č ŠK Staré Město F 2080 2083 Beil Martin ŠO Kunovice B 2166 2174 ½
2016/2017 5 B ŠK Staré Město F 2080 2083 Kegler Libor TJ Velehrad 1726 1
2016/2017 4 Č ŠK Staré Město F 2080 2083 Vrtal Jaroslav KK-ŠK Osvětimany A 2044 2043 1
2016/2017 3 B ŠK Staré Město F 2080 2083 Hlaváček Vladimír ŠK Staré Město G 1000 1
2016/2017 2 Č ŠK Staré Město F 2080 2083 Kolouch Jiří TJ Vlčnov C 1883 1862 ½
2016/2017 7 Č ŠK Staré Město H 2080 2083 Blahuš Zdeněk ŠK Ostrožská Nová Ves 1751 1
2016/2017 6 B ŠK Staré Město H 2080 2083 Krmíček Antonín ŠO Kunovice C 1344 0
2016/2017 5 B ŠK Staré Město H 2080 2083 Poláček Arnošt KK-ŠK Osvětimany B 1560 1
2016/2017 4 Č ŠK Staré Město H 2080 2083 Kadlčík Marek TJ Vlčnov D 1454 1
2016/2017 3 B ŠK Staré Město H 2080 2083 Janča František TJ Orel Nivnice 1415 1
2016/2017 2 Č ŠK Staré Město H 2080 2083 Babula Vlastimil ŠK Staré Město I 1249 1318 1
2016/2017 1 B ŠK Staré Město H 2080 2083 Hrobař Vlastimil TJ Polešovice 2009 1975 ½
2016/2017 9 Č ŠK Staré Město 2080 2083 Šmajzr Martin Region Panda 2201 2202 0
2016/2017 8 B ŠK Staré Město 2080 2083 Novosadová Kristýna BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2213 2211 0
2016/2017 1 Č ŠK Staré Město 2080 2083 Nábělek Marek KVS EKODIVIZE Opava 2260 2264 ½
2015/2016 11 Č ŠK Staré Město C 2080 2083 Štefanko Igor CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 1813 1814 ½
2015/2016 9 B ŠK Staré Město C 2080 2083 Firych Miroslav Slavia Kroměříž C 2025 2079 ½
2015/2016 5 B ŠK Staré Město C 2080 2083 Holub Aleš Fatra-Slavia Napajedla A 1645 1
2015/2016 4 Č ŠK Staré Město C 2080 2083 Štefaník Richard ŠK Staré Město D 1816 1894 ½
2015/2016 3 B ŠK Staré Město C 2080 2083 Opluštil David Sokol Postoupky B 1616 1716 1
2015/2016 10 B ŠK Staré Město G 2080 2083 Vychorec Miroslav TJ Vlčnov C 1581 1
2015/2016 8 Č ŠK Staré Město G 2080 2083 Hlúšek Pavel Sokol Velehrad 1870 1933 ½
2015/2016 7 B ŠK Staré Město G 2080 2083 Petrášek Zdeněk TJ Mařatice 1776 1
2015/2016 6 Č ŠK Staré Město G 2080 2083 Studnička Pavel ŠK Ostrožská Nová Ves 1607 ½
2015/2016 5 B ŠK Staré Město G 2080 2083 Šumšal Václav TJ Dolní Němčí B 1845 1848 ½
2015/2016 2 Č ŠK Staré Město G 2080 2083 Churý Petr KK-ŠK Osvětimany A 1836 1773 ½
2015/2016 1 B ŠK Staré Město G 2080 2083 Šaňák František SK Boršice C 1882 1835 1
2015/2016 11 B ŠK Staré Město F 2080 2083 Volčík Luděk SK Boršice B 2073 2061 ½
2015/2016 10 Č ŠK Staré Město F 2080 2083 Kopčil Milan Fatra-Slavia Napajedla B 2006 2021 ½
2015/2016 9 Č ŠK Staré Město F 2080 2083 Mikulčík Ladislav Spartak Uherský Brod 2224 2183 0
2015/2016 8 B ŠK Staré Město F 2080 2083 Sas Roman ŠO TJ Zborovice A 1870 ½
2015/2016 7 Č ŠK Staré Město F 2080 2083 Navrátil Jiří TJ Bojkovice 2016 1929 0
2015/2016 6 B ŠK Staré Město F 2080 2083 Beil Martin ŠO Kunovice A 2166 2174 0
2015/2016 5 Č ŠK Staré Město F 2080 2083 Dubina Pavel TJ Vlčnov A 2136 2095 ½
2015/2016 4 B ŠK Staré Město F 2080 2083 Skalský Alexandr ŠK Staré Město E 2004 1857 ½
2015/2016 3 Č ŠK Staré Město F 2080 2083 Krajíček Miroslav Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1936 ½
2015/2016 2 B ŠK Staré Město F 2080 2083 Symerský Petr TJ Dolní Němčí A 2136 2115 ½
2015/2016 1 Č ŠK Staré Město F 2080 2083 Navrátil Marek Slavia Kroměříž D 1876 1897 1
2014/2015 11 Č ŠK Staré Město G 2076 2080 Volčík Stanislav SK Boršice C 1779 1778 1
2014/2015 10 B ŠK Staré Město G 2076 2080 Hrobař Vlastimil TJ Polešovice 1950 1944 ½
2014/2015 1 B ŠK Staré Město G 2076 2080 Vychorec Miroslav TJ Vlčnov C 1541 1
2014/2015 11 Č ŠK Staré Město E 2076 2080 Botek Ludvík SK EMKaD Holešov A 1609 1
2014/2015 10 B ŠK Staré Město E 2076 2080 Podškubka Ondřej TJ Vlčnov A 1753 1
2014/2015 9 B ŠK Staré Město E 2076 2080 Hlúšek Pavel SK Boršice B 1864 1920 0
2014/2015 8 Č ŠK Staré Město E 2076 2080 Stojan František ŠK Holešov A 1761 1830 1
2014/2015 7 B ŠK Staré Město E 2076 2080 Nezdařil Miroslav ŠO TJ Zborovice A 1827 1
2014/2015 6 Č ŠK Staré Město E 2076 2080 Kratochvílová Magdalena Spartak Uherský Brod 1663 ½
2014/2015 5 B ŠK Staré Město E 2076 2080 Kadlček Petr TJ Dolní Němčí A 1672 1
2014/2015 4 Č ŠK Staré Město E 2076 2080 Sedlačík Martin ŠK Staré Město F 1754 1826 1
2014/2015 3 B ŠK Staré Město E 2076 2080 Plášek Radim TJ Bojkovice A 1959 1752 1
2014/2015 2 Č ŠK Staré Město E 2076 2080 Procházka Ludvík Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1798 1865 1
2014/2015 1 B ŠK Staré Město E 2076 2080 Sedláček Roman TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1254 1
2014/2015 9 B ŠK Staré Město C 2076 2080 Doležal Karel Šachový oddíl TJ Francova Lhota 1988 1966 1
2014/2015 8 Č ŠK Staré Město C 2076 2080 Dvouletý Tomáš Sokol Postoupky B 1806 1853 ½
2014/2015 7 B ŠK Staré Město C 2076 2080 Frýbort Pavel SK Boršice A 1853 1866 1
2014/2015 6 Č ŠK Staré Město C 2076 2080 Tomek Josef ŠK Zlínterm Zlín A 1876 1
2014/2015 5 B ŠK Staré Město C 2076 2080 Pagáč Jaroslav CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 1928 1911 1
2014/2015 4 Č ŠK Staré Město C 2076 2080 Hlíva Tomáš ŠK Staré Město D 1947 ½
2014/2015 3 B ŠK Staré Město C 2076 2080 Plšek Pavel Sokol Hošťálková A 1970 1944 0
2014/2015 2 Č ŠK Staré Město C 2076 2080 Růčka Petr TJ Sokol Valašská Bystřice A 1925 1887 1
2013/2014 11 Č ŠK Staré Město C 2100 2105 Gabriel Adam SK Boršice A 2165 2194 ½
2013/2014 10 B ŠK Staré Město C 2100 2105 Dubina Pavel ŠK Zlín C 2121 2076 0
2013/2014 9 B ŠK Staré Město C 2100 2105 Palášek Jan Sokol Postoupky B 1841 1997 1
2013/2014 8 Č ŠK Staré Město C 2100 2105 Parák Dominik ŠK Zbrojovka Vsetín A 2060 2065 0
2013/2014 7 B ŠK Staré Město C 2100 2105 Kunc Miroslav ŠK Zlínterm Zlín A 2053 2047 1
2013/2014 6 Č ŠK Staré Město C 2100 2105 Malčánek Jan CHESSMONT Rožnov p.R. A 2033 2062 ½
2013/2014 5 B ŠK Staré Město C 2100 2105 Holman Radek ŠK Holešov A 1960 1992 1
2013/2014 4 Č ŠK Staré Město C 2100 2105 Zpěváková Jana ŠK Staré Město D 1952 1983 0
2013/2014 3 B ŠK Staré Město C 2100 2105 Bačák Petr Slavia Kroměříž C 2059 2066 ½
2013/2014 2 Č ŠK Staré Město C 2100 2105 Kubín Petr TJ Gumárny Zubří 2043 2071 0
2013/2014 1 B ŠK Staré Město C 2100 2105 Krčmář Milan TJ Sokol Francova Lhota A 1970 1987 ½
2013/2014 11 Č ŠK Staré Město E 2100 2105 Čechál Martin TJ Dolní Němčí A 1958 2028 ½
2013/2014 10 B ŠK Staré Město E 2100 2105 Frýbort Pavel SK Boršice B 1826 1855 0
2013/2014 9 B ŠK Staré Město E 2100 2105 Sviták Josef TJ Bojkovice A 1893 1891 1
2013/2014 8 Č ŠK Staré Město E 2100 2105 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov A 1801 1802 1
2013/2014 7 B ŠK Staré Město E 2100 2105 Foukal František ŠK Zlín D 1999 1901 ½
2013/2014 6 Č ŠK Staré Město E 2100 2105 Krajsa Ivan Spartak Uherský Brod 1958 2010 ½
2013/2014 5 B ŠK Staré Město E 2100 2105 Sas Roman ŠO TJ Zborovice A 1852 1
2013/2014 4 Č ŠK Staré Město E 2100 2105 Trubačík Josef ŠK Staré Město F 1877 1
2013/2014 3 B ŠK Staré Město E 2100 2105 Kolomazník Ladislav TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1744 1
2013/2014 2 Č ŠK Staré Město E 2100 2105 Kašík Jiří Slavia Kroměříž D 2005 2029 1
2013/2014 1 B ŠK Staré Město E 2100 2105 Dvouletý Tomáš TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1806 1845 1
2012/2013 11 B ŠK Staré Město E 2099 2104 Pala Vladimír TJ Sokol Hošťálková A 2278 2255 0
2012/2013 10 Č ŠK Staré Město E 2099 2104 Juříček Stanislav ŠK Zbrojovka Vsetín A 2135 2103 ½
2012/2013 9 Č ŠK Staré Město E 2099 2104 Zicháček Libor ŠK Holešov A 2053 2025 0
2012/2013 8 B ŠK Staré Město E 2099 2104 Foukal Jiří TJ Gumárny Zubří 1962 1935 1
2012/2013 7 Č ŠK Staré Město E 2099 2104 Hrabovský Vladimír TJ Sokol Francova Lhota A 1953 1934 1
2012/2013 6 B ŠK Staré Město E 2099 2104 Balážec Ludovít ŠK Zlín C 1988 1999 0
2012/2013 5 Č ŠK Staré Město E 2099 2104 Kulišťák Milan CHESSMONT Rožnov p.R. A 2080 2115 ½
2012/2013 4 B ŠK Staré Město E 2099 2104 Staufčík Michal ŠK Staré Město D 2058 2046 ½
2012/2013 3 Č ŠK Staré Město E 2099 2104 Gabriel Adam SK Boršice A 2129 2152 ½
2012/2013 2 B ŠK Staré Město E 2099 2104 Brázdil Roman Slavia Kroměříž C 2108 2109 1
2012/2013 1 Č ŠK Staré Město E 2099 2104 Macura Emil ŠK Zlínterm Zlín A 2062 2057 1
2012/2013 11 Č ŠK Staré Město F 2099 2104 Jablečník Gustav Slavia Kroměříž D 2109 2100 ½
2012/2013 10 B ŠK Staré Město F 2099 2104 Strakáč Petr TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 2066 2097 1
2012/2013 9 B ŠK Staré Město F 2099 2104 Šaňák František SK Boršice C 1919 1879 1
2012/2013 8 Č ŠK Staré Město F 2099 2104 Vrtal Jaroslav KK-ŠK Osvětimany 2109 2110 0
2012/2013 7 B ŠK Staré Město F 2099 2104 Mikulčík Josef Spartak Uherský Brod 1847 1860 ½
2012/2013 6 Č ŠK Staré Město F 2099 2104 Staňa Marek TJ Vlčnov A 1951 2017 1
2012/2013 5 B ŠK Staré Město F 2099 2104 Volčík Luděk SK Boršice B 2035 2047 1
2012/2013 4 Č ŠK Staré Město F 2099 2104 Kolouch Jiří TJ Bojkovice A 1883 1883 ½
2012/2013 3 B ŠK Staré Město F 2099 2104 Bernatík Lubomír TJ Polešovice 1853 ½
2012/2013 2 Č ŠK Staré Město F 2099 2104 Rakušan Miroslav TJ Sokol Postoupky B 1802 1904 ½
2012/2013 1 B ŠK Staré Město F 2099 2104 Prachař Mojmír ŠO TJ Zborovice A 1907 1
2011/2012 11 B ŠK Staré Město E 2090 2099 Parák Dominik ŠK Zbrojovka Vsetín A 2160 2138 1
2011/2012 10 Č ŠK Staré Město E 2090 2099 Volčík Luděk SK Boršice B 2034 2060 1
2011/2012 9 B ŠK Staré Město E 2090 2099 Kubín Petr TJ Gumárny Zubří 2017 2018 ½
2011/2012 8 Č ŠK Staré Město E 2090 2099 Dvořák Martin TJ Sokol Postoupky A 2083 2096 0
2011/2012 7 Č ŠK Staré Město E 2090 2099 Hodovský Jiří ŠK Zlín D 2103 2084 ½
2011/2012 6 B ŠK Staré Město E 2090 2099 Zvardoň Petr TJ Sokol Francova Lhota A 1980 2025 ½
2011/2012 5 Č ŠK Staré Město E 2090 2099 Viták Pavel CHESSMONT Rožnov p. R. A 2197 2185 0
2011/2012 4 B ŠK Staré Město E 2090 2099 Kunc Miroslav TJ FS Napajedla A 2094 2136 ½
2011/2012 3 Č ŠK Staré Město E 2090 2099 Staufčík Michal ŠK Staré Město D 2055 2045 ½
2011/2012 2 B ŠK Staré Město E 2090 2099 Staňa Marek TJ Vlčnov A 1926 2077 1
2011/2012 1 Č ŠK Staré Město E 2090 2099 Cagašík Tomáš ŠK Holešov A 2296 2339 0
2011/2012 11 B ŠK Staré Město B 2090 2099 Bednář Jakub ŠK Lokomotiva Brno B 2134 2149 0
2011/2012 10 Č ŠK Staré Město B 2090 2099 Bílek Petr TJ ŠK Veselí nad Moravou 1946 1
2011/2012 9 B ŠK Staré Město B 2090 2099 Surý Jaroslav TJ Sokol Hošťálková 1724 1
2011/2012 8 Č ŠK Staré Město B 2090 2099 Urban Vlastimil ŠK HPM TEC Hustopeče 1994 1963 1
2011/2012 7 Č ŠK Staré Město B 2090 2099 Zálešák Petr TJ Podlužan Prušánky 1599 1
2011/2012 6 B ŠK Staré Město B 2090 2099 Petřík Petr Slavia Kroměříž B 1953 2007 1
2011/2012 5 Č ŠK Staré Město B 2090 2099 Kocián Miroslav ŠK Zlín C 2002 2020 1
2011/2012 4 B ŠK Staré Město B 2090 2099 Čížek Petr T.J. Sokol Šumperk 1856 ½
2011/2012 3 Č ŠK Staré Město B 2090 2099 Náplava Pavel SK Boršice 1980 2015 1
2011/2012 2 B ŠK Staré Město B 2090 2099 Šmíd Jan ŠK Staré Město C 1894 1903 ½
2011/2012 1 Č ŠK Staré Město B 2090 2099 Mižák Ján Spartak Adamov 2042 1990 ½
2010/2011 11 B SK Stare Mesto 2095 Szotek Josef Jakl Karvina 1976 1
2010/2011 10 Č SK Stare Mesto 2095 Seidl Štěpán SK Gordic 2132 ½
2010/2011 9 B SK Stare Mesto 2095 Sochor Stanislav A64 Grygov B 2084 0
2010/2011 7 B SK Stare Mesto 2095 Krejčí Jan Tatran Litovel B 2178 0
2010/2011 6 Č SK Stare Mesto 2095 Rubal Adam SK Zlin B 2238 0
2010/2011 5 B SK Stare Mesto 2095 Pirklová Hana Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2148 ½
2010/2011 4 Č SK Stare Mesto 2095 Jurka Miroslav SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2308 0
2010/2011 3 B SK Stare Mesto 2095 Olšarová Karolína Slavia Orlova 2181 0
2010/2011 2 Č SK Stare Mesto 2095 Veselý Martin Mittal Ostrava 2177 1
2010/2011 1 B SK Stare Mesto 2095 Potomák Vladimír Slavoj Ostrava - Poruba 2232 ½
2010/2011 11 Č ŠK Staré Město B 2095 Uhmann Jan ŠK HPM TEC Hustopeče 2155 ½
2010/2011 10 B ŠK Staré Město B 2095 Vičar Petr TJ ŠK Veselí nad Moravou 2020 1
2010/2011 9 Č ŠK Staré Město B 2095 Balážec Ludovít ŠK Zlín C 1999 1
2010/2011 8 B ŠK Staré Město B 2095 Tichý Miroslav SK Prostějov 1953 0
2010/2011 7 B ŠK Staré Město B 2095 Holman Radek TJ Sokol Postoupky 1870 1
2010/2011 6 Č ŠK Staré Město B 2095 Havránek Michal SK Boršice 2016 0
2010/2011 5 B ŠK Staré Město B 2095 Píše Jan TJ Spartak Adamov 2079 1
2010/2011 4 Č ŠK Staré Město B 2095 Mazoch Jiří Slavia Kroměříž 2106 1
2010/2011 3 B ŠK Staré Město B 2095 Svanda Josef SPgŠ+G Znojmo 2078 0
2010/2011 2 Č ŠK Staré Město B 2095 Fusek Lukáš ŠK Staré Město C 2004 ½
2010/2011 1 B ŠK Staré Město B 2095 Ploch Petr ŠK Holešov 1832 1
2009/2010 11 Č SK Stare Mesto D 2101 Kubín Petr TJ Gumarny Zubri 2091 1
2009/2010 10 B SK Stare Mesto D 2101 Dvořák Martin TJ Sokol Postoupky 2093 0
2009/2010 9 B SK Stare Mesto D 2101 Rafaja Marek MKS Holesov B 2041 0
2009/2010 8 Č SK Stare Mesto D 2101 Fiala Václav SK Borsice A 2151 0
2009/2010 7 B SK Stare Mesto D 2101 Šenkýř Martin SK Zlin C 2172 ½
2009/2010 6 Č SK Stare Mesto D 2101 Zvardoň Petr TJ Sokol Franc. Lhota 2086 ½
2009/2010 5 B SK Stare Mesto D 2101 Plšek Miroslav SO Slavia-Fatra 2130 0
2009/2010 4 Č SK Stare Mesto D 2101 Knotek Josef SK Stare Mesto E 2018 1
2009/2010 3 B SK Stare Mesto D 2101 Rubal Adam SK Zlin D 2219 0
2009/2010 2 Č SK Stare Mesto D 2101 Pfeffer Erik SK Borsice B 1899 ½
2009/2010 1 B SK Stare Mesto D 2101 Kulišťák Milan CHESSMONT Roznov 2006 1
2009/2010 11 B ŠK Staré Město B 2101 Urban Vlastimil ŠK HPM TEC Hustopeče 2039 ½
2009/2010 10 Č ŠK Staré Město B 2101 Stachoň Martin Slavia Kroměříž B 1925 1
2009/2010 9 Č ŠK Staré Město B 2101 Kratochvíl Milan ŠK Lokomotiva Brno C 2133 ½
2009/2010 8 B ŠK Staré Město B 2101 Berisha Fadil ŠK 64 Brno 2025 1
2009/2010 7 Č ŠK Staré Město B 2101 Kubát Pavel Orel Ořechov 1944 1
2009/2010 6 B ŠK Staré Město B 2101 Kořenek Petr ŠK Zlín B 2171 ½
2009/2010 5 Č ŠK Staré Město B 2101 Vlk Miroslav SPgŠ+G Znojmo 2067 ½
2009/2010 4 B ŠK Staré Město B 2101 Krča Milan ŠK Staré Město C 2089 1
2009/2010 3 Č ŠK Staré Město B 2101 Blahynka Martin ŠK Lokomotiva Brno A 1902 1
2009/2010 2 B ŠK Staré Město B 2101 Zicháček Libor MKS Holešov 2002 1
2009/2010 1 Č ŠK Staré Město B 2101 Virgler Karel SK Prostějov 1882 1
2008/2009 11 Č ŠK Staré Město D 2008 Šenkýř Martin ŠK Zlín D 2152 ½
2008/2009 10 B ŠK Staré Město D 2008 Běhunčík Josef ŠO Brumov-Bylnice 2007 1
2008/2009 9 B ŠK Staré Město D 2008 Růčka Petr ŠO Sokol Bystřička 1988 1
2008/2009 8 Č ŠK Staré Město D 2008 Kulišťák Milan TJ Gumárny Zubří 2063 1
2008/2009 7 B ŠK Staré Město D 2008 Fiala Václav SK Boršice A 2154 0
2008/2009 6 Č ŠK Staré Město D 2008 Vidlář Pavel ŠO Fatra–Slávia Napajedla 1990 ½
2008/2009 5 B ŠK Staré Město D 2008 Blümel Otto Slavie Kroměříž B 2146 0
2008/2009 4 Č ŠK Staré Město D 2008 Pukl Rostislav ŠK Staré Město E 2021 ½
2008/2009 3 B ŠK Staré Město D 2008 Havránek Michal SK Boršice B 1997 0
2008/2009 2 Č ŠK Staré Město D 2008 Dvořák Martin TJ Sokol Postoupky 2063 1
2008/2009 1 B ŠK Staré Město D 2008 Beneš Miroslav MKS Holešov B 1954 0
2008/2009 11 B ŠK Staré Město C 2008 Němec Miloslav Tatran Poštorná 1919 1
2008/2009 10 Č ŠK Staré Město C 2008 Rafaja Marek MKS Holešov 1953 ½
2008/2009 9 Č ŠK Staré Město C 2008 Doležel Jaromír T.J. Sokol Šumperk 2124 ½
2008/2009 8 B ŠK Staré Město C 2008 Bačák Petr ŠK Zlín B 2039 1
2008/2009 7 Č ŠK Staré Město C 2008 Stuchlý Radim ŠK Staré Město B 2019 ½
2008/2009 6 B ŠK Staré Město C 2008 Janovský Jozef ŠK Lokomotiva Brno C 2162 1
2008/2009 5 Č ŠK Staré Město C 2008 Lamser Tomáš ŠK Lokomotiva Brno B 1931 1
2008/2009 4 B ŠK Staré Město C 2008 Pavlík Petr TJ Tatran Litovel B 1969 1
2008/2009 3 Č ŠK Staré Město C 2008 Gerych Jan AŠK DA Olomouc 2059 ½
2008/2009 2 B ŠK Staré Město C 2008 Zatloukal Petr A64 PROCLIENT Grygov B 2096 1
2008/2009 1 Č ŠK Staré Město C 2008 Macharáček Šimon ŠK DURAS BVK Královo Pole C 2179 1
2007/2008 11 Č ŠK Staré Město C 2008 Volčík Luděk SK Boršice 2032 ½
2007/2008 10 B ŠK Staré Město C 2008 Federič Pavol ŠK HPM TEC Hustopeče 0
2007/2008 9 Č ŠK Staré Město C 2008 Bednář Jakub ŠK Lokomotiva Brno C 2086 ½
2007/2008 8 B ŠK Staré Město C 2008 Veselý Jaromír ŠK Lokomotiva Brno B 2054 1
2007/2008 7 Č ŠK Staré Město C 2008 Dubina Pavel ŠK Zlín B 2118 0
2007/2008 6 B ŠK Staré Město C 2008 Němec Miloslav TJ Tatran Poštorná 1963 ½
2007/2008 5 B ŠK Staré Město C 2008 Fiala Vlastimil AŠK DA Olomouc 2076 1
2007/2008 4 Č ŠK Staré Město C 2008 Fajstl František SK Prostějov 2140 ½
2007/2008 3 B ŠK Staré Město C 2008 Krejčí Jan Tatran Litovel B 2067 1
2007/2008 2 Č ŠK Staré Město C 2008 Šobáň Jaroslav A64 PROCLIENT Grygov B 2142 ½
2007/2008 1 B ŠK Staré Město C 2008 Pavelka Jindřich Slavia Kroměříž 2196 0
2006/2007 11 B ŠK Staré Město 1923 1989 Čujdík Jiří ŠK Stonava "A" 2063 ½
2006/2007 11 Č ŠK Staré Město C 1989 Firych Miroslav Slavia Kroměříž C 2029 ½
2006/2007 10 B ŠK Staré Město C 1989 Krejčiřík Radim Fatra-Slavia Napajedla 1919 1
2006/2007 9 Č ŠK Staré Město C 1989 Rafaja Marek MKS Holešov B 1958 ½
2006/2007 8 B ŠK Staré Město C 1989 Balážec Ludovít ŠK Zlin D 2014 1
2006/2007 7 Č ŠK Staré Město C 1989 Krmela Aleš TJ Sokol Hutisko-Solanec 2039 ½
2006/2007 6 B ŠK Staré Město C 1989 Šimčík Jan TJ Vlčnov 1847 0
2006/2007 5 Č ŠK Staré Město C 1989 Bosák Jan ŠK Zbrojovka Vsetín 2175 ½
2006/2007 4 B ŠK Staré Město C 1989 Pyš Zbyněk TJ Rožnov pod Radh. 1938 1
2006/2007 3 Č ŠK Staré Město C 1989 Hudaček Josef TJ Loko Uh. Ostroh 2004 0
2006/2007 2 B ŠK Staré Město C 1989 Krča Milan ŠK Staré Město D 2022 ½
2006/2007 1 Č ŠK Staré Město C 1989 Štefanko Igor ŠK Staré Město E 1907 1
2005/2006 11 Č ŠK Staré Město D 1950 Štencel Karel ŠO TJ Zborovice 1755 1
2005/2006 10 B ŠK Staré Město D 1950 Náplava Michal TJ Polešovice 1677 1
2005/2006 9 Č ŠK Staré Město D 1950 Krejčiřík Radim TJ Napajedla 1933 ½
2005/2006 8 B ŠK Staré Město D 1950 Hruška Karel LOKO Uherský Ostroh B 1800 1
2005/2006 7 Č ŠK Staré Město D 1950 Šaňák František SK Boršice B 2016 1
2005/2006 6 B ŠK Staré Město D 1950 Šmíd Jan ŠK Staré Město E 1879 1
2005/2006 5 B ŠK Staré Město D 1950 Daněk Libor TJ Sokol Postoupky 2015 0
2005/2006 4 Č ŠK Staré Město D 1950 Mikulčík Josef Spartak Uherský Brod 1818 1
2005/2006 3 B ŠK Staré Město D 1950 Flekač Milan TJ Vlčnov 1888 1
2005/2006 2 Č ŠK Staré Město D 1950 Kašík Jiří Slavia Kroměříž C 2006 ½
2005/2006 1 B ŠK Staré Město D 1950 Dvouletý Pavel ŠK Staré Město C 1996 1
2004/2005 11 Č ŠK Staré Město C 1946 Krčál Michal ŠK Trinom Zlín B 1983 0
2004/2005 10 B ŠK Staré Město C 1946 Havránek Michal SK Boršice 2022 0
2004/2005 9 Č ŠK Staré Město C 1946 Mohapl Petr Tatran Litovel B 2092 ½
2004/2005 8 B ŠK Staré Město C 1946 Petřík Petr Slavia Kroměříž C 1903 0
2004/2005 7 B ŠK Staré Město C 1946 Bosák Jan ŠK Zbrojovka Vsetín 2180 0
2004/2005 6 Č ŠK Staré Město C 1946 Hrubeš Pavel TJ Lanškroun 2130 1
2004/2005 5 B ŠK Staré Město C 1946 Stratil Petr LOKO Zábřeh 2139 ½
2004/2005 4 Č ŠK Staré Město C 1946 Přikryl Tomáš A64 Mipap Grygov B 1961 0
2004/2005 3 B ŠK Staré Město C 1946 Firych Miroslav Slavia Kroměříž B 2018 1
2004/2005 2 Č ŠK Staré Město C 1946 Blaha Petr ŠK Staré Město B 2160 ½
2004/2005 1 B ŠK Staré Město C 1946 Axman Oldřich TJ Unex ŠK Uničov 1924 ½