Hráč Kuchynka Luboš

Kuchynka Luboš

User Pic
Jméno: Kuchynka Luboš
Oddíl: ŠK Hustopeče
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1933
Elo mezinárodní: 1939
ID: 2308
FIDE ID: 321400
Rok narození: 1966
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 4 ŠK Agrotec Hustopeče 1939 1933 Tioka Zdeněk Jezdci Jundrov B 1919 1929 0
2019/2020 3 ŠK Agrotec Hustopeče 1927 1933 Taptič Filip ŠK Hodonín 1895 1875 ½
2019/2020 2 ŠK Agrotec Hustopeče 1927 1933 Uhmann Jan VSK Universita Brno 2029 2029 1
2019/2020 1 ŠK Agrotec Hustopeče 1915 1933 Skřenek Jiří TJ Znojmo 2002 1986 1
2019/2020 4 ŠK Agrotec Hustopeče B 1927 1933 Pribila Gerhard ŠO Jiskra Strážnice 2127 0 0
2019/2020 2 ŠK Agrotec Hustopeče B 1927 1933 Vávra Michal Moravská Slávia Brno "C" 2004 1982 0
2019/2020 1 ŠK Agrotec Hustopeče B 1915 1933 Spodný Josef ŠK 64 Brno "A" 1821 1844 ½
2018/2019 4 ŠK Agrotec Hustopeče 1925 1940 Marek Jiří SK Podlužan Prušánky B 1920 1943 0
2018/2019 3 ŠK Agrotec Hustopeče 1942 1940 Adam Petr TJ Znojmo 2055 2068 0
2018/2019 2 ŠK Agrotec Hustopeče 1942 1940 Borovský Adam VSK Universita Brno 1944 0 0
2018/2019 1 ŠK Agrotec Hustopeče 1953 1940 Čermák Jan MKS Vyškov 1925 1960 0
2018/2019 5 ŠK Agrotec Hustopeče "B" 1925 1940 Diviš Libor ŠK Bystrc Oilers 1834 1855 1
2018/2019 4 ŠK Agrotec Hustopeče "B" 1925 1940 Londin Martin KVASACO Vacenovice 0 1929 ½
2018/2019 3 ŠK Agrotec Hustopeče "B" 1942 1940 Matula Roman Š.K. 1923 Sokol Kyjov 0 1892 1
2018/2019 2 ŠK Agrotec Hustopeče "B" 1942 1940 Matula Tomáš Klub šachistů TJ Bučovice 0 1658 1
2018/2019 1 ŠK Agrotec Hustopeče "B" 1953 1940 Bednář Jakub Jezdci Jundrov "C" 2179 2169 ½
2017/2018 9 Hustopeče 'C' 1945 1928 Konečný Zdeněk Mikulov 'C' 0 1621 ½
2017/2018 8 Hustopeče 'C' 1945 1928 Šlosar Jan Pavlov 0 1488 1
2017/2018 7 Hustopeče 'C' 1945 1928 Trávníček Martin Brumovice 0 1684 ½
2017/2018 6 Hustopeče 'C' 1931 1928 Němeček Jaroslav Poštorná 'B' 0 1437 ½
2017/2018 5 Hustopeče 'C' 1931 1928 Dostál Jiří Mikulov 'B' 0 1416 ½
2017/2018 4 Hustopeče 'C' 1945 1928 Urban Vlastimil Hustopeče 'B' 1974 1944 1
2017/2018 3 Hustopeče 'C' 1945 1928 Valoušek Petr Velké Pavlovice 'B' 0 1543 1
2017/2018 2 Hustopeče 'C' 1945 1928 Prokůpek Marek Velké Pavlovice 'A' 0 1970 1
2017/2018 1 Hustopeče 'C' 1933 1930 Ciprys Radim Lanžhot 0 1813 1
2017/2018 11 ŠK Agrotec Hustopeče 1940 1928 Zádrapa Radek Zbrojovka Vsetín 2067 2074 1
2017/2018 10 ŠK Agrotec Hustopeče 1945 1928 Mlénský Dalibor SK Podlužan Prušánky 2120 2106 0
2017/2018 7 ŠK Agrotec Hustopeče 1931 1928 Bačák Petr TJ SLAVIA Kroměříž B 1904 1924 1
2017/2018 6 ŠK Agrotec Hustopeče 1931 1928 Bureš Vít Moravská Slavia Brno B 2125 2122 ½
2017/2018 5 ŠK Agrotec Hustopeče 1945 1928 Dubina Pavel TJ Vlčnov 2106 2083 0
2017/2018 4 ŠK Agrotec Hustopeče 1945 1928 Blaha Petr ŠK Staré Město B 2028 1988 1
2017/2018 3 ŠK Agrotec Hustopeče 1945 1928 Křena Bohuslav ŠK Kuřim 1942 1975 ½
2017/2018 2 ŠK Agrotec Hustopeče 1945 1928 Hronek Martin ŠK Zlín 1868 1857 ½
2017/2018 1 ŠK Agrotec Hustopeče 1933 1930 Továrek Antonín Jezdci Jundrov 2010 2006 0
2016/2017 11 ŠK HPM TEC Hustopeče 1980 1966 Zeman Arnošt VSK Universita Brno 1968 1983 0
2016/2017 10 ŠK HPM TEC Hustopeče 1980 1966 Hemala Luboš ŠK GPOA Znojmo 1863 1830 1
2016/2017 9 ŠK HPM TEC Hustopeče 1980 1966 Dirgas Josef ŠK Vinohrady Brno 1995 2026 0
2016/2017 8 ŠK HPM TEC Hustopeče 1980 1966 Rubeš Pavel ŠK Kuřim B 1940 1885 1
2016/2017 7 ŠK HPM TEC Hustopeče 1980 1966 Navrátil Josef ŠK Veselí nad Moravou 2054 2002 ½
2016/2017 6 ŠK HPM TEC Hustopeče 1980 1966 Kubát Pavel Orel Ořechov 1998 1986 0
2016/2017 5 ŠK HPM TEC Hustopeče 1980 1966 Nikodém Gustav Moravská Slavia Brno B 2004 2000 ½
2016/2017 4 ŠK HPM TEC Hustopeče 1980 1966 Martišek Karel ŠK Lokomotiva Brno C 1857 1869 1
2016/2017 3 ŠK HPM TEC Hustopeče 1980 1966 Předínský Vladan SK Podlužan Prušánky B 1957 1913 ½
2016/2017 2 ŠK HPM TEC Hustopeče 1980 1966 Nekula Richard TJ Znojmo 1982 1945 1
2016/2017 1 ŠK HPM TEC Hustopeče 1980 1966 Růžička Martin Jezdci Jundrov B 1869 1851 1
2016/2017 9 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1980 1966 Mareš Jaroslav ŠK 64 Brno A 2029 1987 0
2016/2017 8 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1980 1966 Ciprys David TJ Tatran Poštorná 1997 1978 1
2016/2017 7 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1980 1966 Štrublík Martin Klub šachistů TJ Sport Bučovice 1334 1
2016/2017 6 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1980 1966 Válek Milan ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1709 1
2016/2017 5 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1980 1966 Kalendovský Jan Lokomotiva Brno F 2000 1949 1
2016/2017 4 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1980 1966 Misorin Vladimír Šachový klub Hodonín 1631 1650 ½
2016/2017 2 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1980 1966 Racek Michal Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1950 0
2016/2017 1 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1980 1966 Křížek František ŠK Veselí nad Moravou B 1939 1953 ½
2015/2016 11 ŠK Hustopeče 1980 1966 Kusalík Roman ŠK Veselí nad Moravou 2007 2030 ½
2015/2016 10 ŠK Hustopeče 1980 1966 Diviš Libor ŠK Lokomotiva Brno D 1887 1869 0
2015/2016 9 ŠK Hustopeče 1980 1966 Kalendovský Jan ŠK Lokomotiva Brno C 2000 1949 ½
2015/2016 8 ŠK Hustopeče 1980 1966 Ševčík Leoš TJ Spartak Adamov 1931 1995 0
2015/2016 7 ŠK Hustopeče 1980 1966 Fouček Šimon SK GPOA Znojmo 1672 1809 ½
2015/2016 6 ŠK Hustopeče 1980 1966 Růžička Martin Jezdci Jundrov B 1869 1851 ½
2015/2016 5 ŠK Hustopeče 1980 1966 Slepánková Radka MKS Vyškov 1972 1937 0
2015/2016 4 ŠK Hustopeče 1980 1966 Tvrdý Radovan VSK Universita Brno 1750 1883 1
2015/2016 2 ŠK Hustopeče 1980 1966 Novák Vítězslav ŠK Vinohrady Brno 1967 1967 ½
2015/2016 1 ŠK Hustopeče 1980 1966 Nekula Richard TJ Znojmo 1982 1945 1
2015/2016 9 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1980 1966 Ciprys David TJ Tatran Poštorná 1997 1978 ½
2015/2016 8 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1980 1966 Racek Michal Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1950 1
2015/2016 7 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1980 1966 Přibyl René Moravská Slavia Brno C 1987 1999 1
2015/2016 6 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1980 1966 Navrátil Josef ŠK Veselí nad Moravou B 2054 2002 ½
2015/2016 5 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1980 1966 Kocáb Jan TJ Podlužan Prušánky B 1993 1920 ½
2015/2016 4 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1980 1966 Fencl Václav ŠK Duras BVK Královo Pole C 1693 1997 ½
2015/2016 3 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1980 1966 Pešák Roman Šachový klub Hodonín 1996 1935 1
2015/2016 2 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1980 1966 Juriga Tomáš Lokomotiva Brno F 1730 1853 1
2014/2015 11 ŠK Hustopeče 1983 1966 Bačák Petr Slavia Kroměříž B 2036 2042 ½
2014/2015 10 ŠK Hustopeče 1983 1966 Stánec Stanislav TJ Podlužan Prušánky 2162 2145 0
2014/2015 9 ŠK Hustopeče 1983 1966 Koutný Petr ŠK Zlín B 2095 2098 0
2014/2015 8 ŠK Hustopeče 1983 1966 Hladík Josef ŠK Vinohrady Brno 2139 2156 1
2014/2015 7 ŠK Hustopeče 1983 1966 Zpěváková Jana ŠK Staré Město B 2028 2045 0
2014/2015 6 ŠK Hustopeče 1983 1966 Věchet Stanislav Moravská Slavia Brno 2204 2171 0
2014/2015 5 ŠK Hustopeče 1983 1966 Palášek Jan Sokol Postoupky 1956 2006 ½
2014/2015 4 ŠK Hustopeče 1983 1966 Moulis Mojmír OREL Ořechov 2070 2071 ½
2014/2015 2 ŠK Hustopeče 1983 1966 Handl Martin ŠK GARDE Lipovec 2075 2078 ½
2014/2015 1 ŠK Hustopeče 1983 1966 Kratochvíl Milan ŠK Lokomotiva Brno B 2200 2196 1
2013/2014 3 ŠK Hustopeče "B" 2038 1986 Válek Milan ŠK Velké Pavlovice "B" 1736 1
2013/2014 2 ŠK Hustopeče "B" 2038 1986 Prokůpek Marek PM Velké Bílovice 1976 ½
2013/2014 7 ŠK Hustopeče 'B' 2038 1986 Ciprys Radim Sokol Lanžhot 1837 1
2013/2014 6 ŠK Hustopeče 'B' 2038 1986 Ševela Josef Sokol Brumovice 1441 1
2013/2014 3 ŠK Hustopeče 'B' 2038 1986 Bártů Jiří Šach Pavlov 1693 0
2013/2014 2 ŠK Hustopeče 'B' 2038 1986 Válek Milan ŠK Velké Pavlovice 'B' 1736 1
2013/2014 11 ŠK HPM TEC Hustopeče 2038 1986 Kopčil Milan TJ FS Napajedla 2059 2070 ½
2013/2014 10 ŠK HPM TEC Hustopeče 2038 1986 Řehůřek Lukáš Moravská Slavia Brno 2141 2134 0
2013/2014 8 ŠK HPM TEC Hustopeče 2038 1986 Handl Martin ŠK GARDE Lipovec 2088 2089 0
2013/2014 7 ŠK HPM TEC Hustopeče 2038 1986 Bureš Vít ŠK Duras BVK Královo Pole B 2180 2178 0
2013/2014 6 ŠK HPM TEC Hustopeče 2038 1986 Páral Stanislav Sportovní Klub Prostějov 2068 2072 1
2013/2014 3 ŠK HPM TEC Hustopeče 2038 1986 Bosák Jan ŠK Staré Město B 2176 2163 0
2013/2014 2 ŠK HPM TEC Hustopeče 2038 1986 Marek Jiří TJ Podlužan Prušánky 2045 2072 0
2012/2013 11 ŠK HPM TEC Hustopeče 2005 1992 Vávra Michal Moravská Slavia Brno 1993 1961 1
2012/2013 10 ŠK HPM TEC Hustopeče 2005 1992 Věžník Michael ŠK Duras BVK B 1860 1842 1
2012/2013 9 ŠK HPM TEC Hustopeče 2005 1992 Dryšl Radek TJ Podlužan Prušánky 1864 ½
2012/2013 7 ŠK HPM TEC Hustopeče 2005 1992 Omelka Roman ŠK Staré Město B 2068 2069 ½
2012/2013 6 ŠK HPM TEC Hustopeče 2005 1992 Musil Jiří ŠK Lokomotiva Brno A 2102 2133 ½
2012/2013 5 ŠK HPM TEC Hustopeče 2005 1992 Klenner Richard TJ ŠK Veselí nad Moravou 2026 2025 1
2012/2013 4 ŠK HPM TEC Hustopeče 2005 1992 Křena Bohuslav ŠK KME-DDM Kuřim 1918 1928 1
2012/2013 3 ŠK HPM TEC Hustopeče 2005 1992 Richterová Nataša TJ Spartak Adamov 1945 2087 ½
2012/2013 2 ŠK HPM TEC Hustopeče 2005 1992 Kozojed Vlastislav TJ FS NAPAJEDLA 1901 1930 ½
2012/2013 1 ŠK HPM TEC Hustopeče 2005 1992 Krča Milan ŠK Staré Město C 2057 2038 0
2012/2013 6 ŠK Hustopeče "B" 2005 1992 Trávníček Martin Sokol Brumovice 1713 0
2012/2013 5 ŠK Hustopeče "B" 2005 1992 Bártů Jiří Šach Pavlov 1670 1
2012/2013 3 ŠK Hustopeče "B" 2005 1992 Ciprys Radim Sokol Lanžhot 1815 1
2012/2013 2 ŠK Hustopeče "B" 2005 1992 Skoupil Lubomír PM Velké Bílovice 1494 1
2012/2013 1 ŠK Hustopeče "B" 2005 1992 Javůrek Eduard TJ Tatran Poštorná "C" 1720 ½
2012/2013 3 ŠK Hustopeče "B" 2005 1992 Hlávka Stanislav ŠK Slavoj Velké Pavlovice"B" 1828 1
2012/2013 2 ŠK Hustopeče "B" 2005 1992 Švásta Jaroslav Šach Pavlov 1523 1
2011/2012 3 ŠK Hustopeče 'B' 2015 2013 Ciprys Radim Sokol Lanžhot 1797 0
2011/2012 2 ŠK Hustopeče 'B' 2015 2013 Prokůpek Marek Slavoj Velké Pavlovice 'B' 1955 ½
2011/2012 1 ŠK Hustopeče 'B' 2015 2013 Korcián Jan Tatran Poštorná 'C' 1830 1
2011/2012 7 ŠK Hustopeče "B" 2015 2013 Suk Pavel PM Velké Bílovice 1318 1
2011/2012 6 ŠK Hustopeče "B" 2015 2013 Ciprys Radim Sokol Lanžhot 1797 0
2011/2012 5 ŠK Hustopeče "B" 2015 2013 Petrla Miroslav Sokol Brumovice 1483 1
2011/2012 4 ŠK Hustopeče "B" 2015 2013 Prokůpek Marek Slavoj Velké Pavlovice "B" 1955 ½
2011/2012 3 ŠK Hustopeče "B" 2015 2013 Korcián Jan Tatran Poštorná "C" 1830 1
2011/2012 2 ŠK Hustopeče "B" 2015 2013 Votava Jan Šach Pavlov 1815 1
2011/2012 11 ŠK HPM TEC Hustopeče 2015 2013 Opravil Karel T.J. Sokol Šumperk 2068 2072 1
2011/2012 10 ŠK HPM TEC Hustopeče 2015 2013 Vaculík Lubomír TJ Sokol Hošťálková 1975 ½
2011/2012 9 ŠK HPM TEC Hustopeče 2015 2013 Havránek Michal SK Boršice 2028 2018 0
2011/2012 8 ŠK HPM TEC Hustopeče 2015 2013 Kňazovčík Ladislav ŠK Staré Město B 2257 2254 0
2011/2012 7 ŠK HPM TEC Hustopeče 2015 2013 Knotek Josef ŠK Staré Město C 1967 1963 0
2011/2012 6 ŠK HPM TEC Hustopeče 2015 2013 Kocáb Jan TJ Podlužan Prušánky 1996 1953 0
2011/2012 2 ŠK HPM TEC Hustopeče 2015 2013 Kopčil Milan ŠK Zlín C 2058 2074 1
2010/2011 11 ŠK HPM TEC Hustopeče 2011 Vávra Antonín ŠK Staré Město B 1945 ½
2010/2011 10 ŠK HPM TEC Hustopeče 2011 Náplava Pavel SK Boršice 1901 0
2010/2011 9 ŠK HPM TEC Hustopeče 2011 Píše Jan TJ Spartak Adamov 2079 0
2010/2011 8 ŠK HPM TEC Hustopeče 2011 Kašík Miroslav Slavia Kroměříž 2034 1
2010/2011 7 ŠK HPM TEC Hustopeče 2011 Talpa Pavel SPgŠ+G Znojmo 1843 1
2010/2011 6 ŠK HPM TEC Hustopeče 2011 Krča Milan ŠK Staré Město C 2021 0
2010/2011 5 ŠK HPM TEC Hustopeče 2011 Rafaja Marek ŠK Holešov 1945 1
2010/2011 4 ŠK HPM TEC Hustopeče 2011 Daněk Libor TJ Sokol Postoupky 2024 0
2010/2011 3 ŠK HPM TEC Hustopeče 2011 Uřičář Zdeněk TJ ŠK Veselí nad Moravou 1989 1
2010/2011 2 ŠK HPM TEC Hustopeče 2011 Balážec Ludovít ŠK Zlín C 1999 ½
2010/2011 1 ŠK HPM TEC Hustopeče 2011 Virgler Karel SK Prostějov 1949 ½
2009/2010 11 ŠK HPM TEC Hustopeče 2012 Stuchlý Radim ŠK Staré Město B 2030 ½
2009/2010 9 ŠK HPM TEC Hustopeče 2012 Binder Jaroslav ŠK 64 Brno 1955 ½
2009/2010 8 ŠK HPM TEC Hustopeče 2012 Botur Miroslav Orel Ořechov 1852 ½
2009/2010 7 ŠK HPM TEC Hustopeče 2012 Beneš Miroslav ŠK Zlín B 1986 ½
2009/2010 6 ŠK HPM TEC Hustopeče 2012 Dobeš Oldřich SPgŠ+G Znojmo 1990 0
2009/2010 5 ŠK HPM TEC Hustopeče 2012 Krča Milan ŠK Staré Město C 2089 1
2009/2010 4 ŠK HPM TEC Hustopeče 2012 Musil Jiří ŠK Lokomotiva Brno A 1852 1
2009/2010 3 ŠK HPM TEC Hustopeče 2012 Zicháček Libor MKS Holešov 2002 ½
2009/2010 2 ŠK HPM TEC Hustopeče 2012 Virgler Karel SK Prostějov 1882 0
2009/2010 1 ŠK HPM TEC Hustopeče 2012 Petřík Petr Slavia Kroměříž B 1913 1
2009/2010 11 Tatran Litovel A 2012 Lys Josef Jakl Karvina 2237 0
2009/2010 7 Tatran Litovel A 2012 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto 1985 ½
2009/2010 5 Tatran Litovel A 2012 Stánec Stanislav Slavia Kroměříž 2196 0
2008/2009 11 ŠK HPM TEC Hustopeče B 2035 Provazník Michal ŠK Hodonín 2154 ½
2008/2009 10 ŠK HPM TEC Hustopeče B 2035 Komprda Petr ŠK Dubňany A 2053 0
2008/2009 9 ŠK HPM TEC Hustopeče B 2035 Růžička František KŠ TJ Bučovice 2135 ½
2008/2009 8 ŠK HPM TEC Hustopeče B 2035 Zubalík Miroslav Š.K. 1923 Sokol Kyjov 2060 ½
2008/2009 7 ŠK HPM TEC Hustopeče B 2035 Šípek Michal ŠK Lokomotiva Brno F 2020 ½
2008/2009 6 ŠK HPM TEC Hustopeče B 2035 Balšínek Pavel ŠK Slavoj Velké Pavlovice 2125 ½
2008/2009 5 ŠK HPM TEC Hustopeče B 2035 Petráň Tomáš Šach Pavlov 1845 ½
2008/2009 4 ŠK HPM TEC Hustopeče B 2035 Křížek František TJ ŠK Veselí n./M B 2059 ½
2008/2009 3 ŠK HPM TEC Hustopeče B 2035 Pukl Rostislav SK STAK Domanín 2021 1
2008/2009 2 ŠK HPM TEC Hustopeče B 2035 Strakáč Petr S.K. Horáček Sudoměřice 2110 0
2008/2009 1 ŠK HPM TEC Hustopeče B 2035 Pochylý Bronislav TJ Tatran Poštorná B 1957 1
2008/2009 11 ŠK HPM TEC Hustopeče 2035 Binder Jaroslav ŠK 64 Brno 2014 1
2008/2009 10 ŠK HPM TEC Hustopeče 2035 Pehal Luděk Pila Ořechov B 1663 1
2008/2009 9 ŠK HPM TEC Hustopeče 2035 Petlák Josef TJ Znojmo 1991 ½
2008/2009 8 ŠK HPM TEC Hustopeče 2035 Vičar Petr TJ ŠK Veselí nad Moravou 1990 1
2008/2009 7 ŠK HPM TEC Hustopeče 2035 Kocáb Jan TJ Podlužan Prušánky 1983 1
2008/2009 6 ŠK HPM TEC Hustopeče 2035 Kudláček Jaroslav ŠK KME-DDM Kuřim B 1890 ½
2008/2009 5 ŠK HPM TEC Hustopeče 2035 Janás Josef ŠK YCNEGA Sokol Tišnov 1756 1
2008/2009 4 ŠK HPM TEC Hustopeče 2035 Sysel Jiří ŠK Tetčice 1933 ½
2008/2009 3 ŠK HPM TEC Hustopeče 2035 Dráb Tomáš ŠK Lokomotiva Brno D 1908 1
2008/2009 2 ŠK HPM TEC Hustopeče 2035 Ševčík David ŠK Garde Lipovec 1925 ½
2008/2009 1 ŠK HPM TEC Hustopeče 2035 Řehůřek Jiří ŠK Průkopník Petria Bystrc 1787 1
2007/2008 8 ŠK HPM TEC Hustopeče B 2021 Partyka Josef Tatran Poštorná D 1927 ½
2007/2008 7 ŠK HPM TEC Hustopeče B 2021 Suk Pavel Velké Bílovice 1293 1
2007/2008 6 ŠK HPM TEC Hustopeče B 2021 Ševela Josef Sokol Brumovice 1423 1
2007/2008 5 ŠK HPM TEC Hustopeče B 2021 Hlávka Stanislav Sokol Šakvice 1743 ½
2007/2008 1 ŠK HPM TEC Hustopeče B 2021 Lokaj Marek Prostor Břeclav 1874 0
2007/2008 11 ŠK HPM TEC Hustopeče 2021 Ciprys David TJ Tatran Poštorná 2078 0
2007/2008 10 ŠK HPM TEC Hustopeče 2021 Šmíd Jan ŠK Staré Město C 1965 ½
2007/2008 9 ŠK HPM TEC Hustopeče 2021 Vláčil Vladimír SK Prostějov 2047 1
2007/2008 7 ŠK HPM TEC Hustopeče 2021 Hrabal Michal A64 PROCLIENT Grygov B 1830 1
2007/2008 6 ŠK HPM TEC Hustopeče 2021 Řezníček Tomáš Slavia Kroměříž 2253 0
2007/2008 5 ŠK HPM TEC Hustopeče 2021 Volčík Luděk SK Boršice 2032 ½
2007/2008 2 ŠK HPM TEC Hustopeče 2021 Veselý Jaromír ŠK Lokomotiva Brno B 2054 0
2006/2007 10 ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C 2070 Chloupek Libor ŠK GARDE LIPOVEC 1964 0
2006/2007 3 ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C 2070 Hodač Pavel ŠK GORDIC JIHLAVA B 2076 1
2006/2007 1 ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C 2070 Houška František TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 1250 1
2006/2007 11 ŠK HPM TEC Hustopeče 2070 Hnilička Michal Sokol Rudice 1768 ½
2006/2007 10 ŠK HPM TEC Hustopeče 2070 Věžník Petr TJ Tatran Poštorná 1912 1
2006/2007 9 ŠK HPM TEC Hustopeče 2070 Kolek Josef ŠK Tetčice 1865 1
2006/2007 8 ŠK HPM TEC Hustopeče 2070 Uřičář Zdeněk TJ ŠK Veselí nad Moravou 2020 ½
2006/2007 7 ŠK HPM TEC Hustopeče 2070 Novák Jaromír ŠK Lokomotiva Brno E 1960 1
2006/2007 6 ŠK HPM TEC Hustopeče 2070 Kudláček Jaroslav ŠK KME DDM Kuřim 1892 ½
2006/2007 5 ŠK HPM TEC Hustopeče 2070 Čejka Pavel TJ Sokol Bzenec 1633 1
2006/2007 4 ŠK HPM TEC Hustopeče 2070 Vávra Michal BK Moravská Slavia Brno 1944 1
2006/2007 3 ŠK HPM TEC Hustopeče 2070 Myšulka Jiří ŠK Hodonín 1839 1
2006/2007 2 ŠK HPM TEC Hustopeče 2070 Lička Vlastimil ŠK Lokomotiva Brno D 2007 ½
2006/2007 1 ŠK HPM TEC Hustopeče 2070 Dobeš Oldřich SPgŠ+G Znojmo 2026 1
2005/2006 11 HPM TEC HUSTOPEČE 1994 Lamser Miroslav DURAS BRNO C 2043 0
2005/2006 8 HPM TEC HUSTOPEČE 1994 Berisha Fadil ŠK 64 BRNO 1972 1
2005/2006 7 HPM TEC HUSTOPEČE 1994 Horák Miroslav TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU 1962 0
2005/2006 6 HPM TEC HUSTOPEČE 1994 Macharáček Šimon DURAS BRNO B 2194 0
2005/2006 5 HPM TEC HUSTOPEČE 1994 Mižák Ján GARDE LIPOVEC 1969 0
2005/2006 4 HPM TEC HUSTOPEČE 1994 Jelínek Milan SOKOL ZAJEČICE 1997 1
2005/2006 3 HPM TEC HUSTOPEČE 1994 Vykydal František LOKOMOTIVA BRNO C 2150 ½
2005/2006 2 HPM TEC HUSTOPEČE 1994 Motáček Vladimír GORDIC JIHLAVA B 2055 1
2005/2006 1 HPM TEC HUSTOPEČE 1994 Kubíček Pavel OREL OŘECHOV 1941 1
2005/2006 11 Duras BVK Brno D 1994 Kupčík Zdeněk TJ Bučovice 2035 ½
2005/2006 9 Duras BVK Brno D 1994 Navrátil Josef ŠK Veselí nad Moravou 2008 ½
2005/2006 8 Duras BVK Brno D 1994 Němec Zdeněk Lokomotiva Brno E 1932 1
2005/2006 7 Duras BVK Brno D 1994 Kalendovský Jan Lokomotiva Brno D 2107 ½
2005/2006 6 Duras BVK Brno D 1994 Kratochvíl Jiří TJ Tatran Poštorná B 1591 1
2005/2006 5 Duras BVK Brno D 1994 Sysel Jiří ŠK Bydo Zakřany 1865 1
2005/2006 3 Duras BVK Brno D 1994 Páral Adam TJ Vinohrady Brno 1840 1
2005/2006 2 Duras BVK Brno D 1994 Skřenek Jiří TJ Znojmo 2068 1
2005/2006 1 Duras BVK Brno D 1994 Němec Miloslav TJ Tatran Poštorná A 2013 ½
2004/2005 11 ŠK Hustopeče 2058 Zemánek Jaroslav TJ Vinohrady Brno 1874 1
2004/2005 9 ŠK Hustopeče 2058 Fajstl František Garde Lipovec 2155 0
2004/2005 8 ŠK Hustopeče 2058 Fridrich Michal ŠK Veselí nad Mor. 1874 0
2004/2005 7 ŠK Hustopeče 2058 Fic Zbyněk Tatran Poštorná B 1719 ½
2004/2005 6 ŠK Hustopeče 2058 Kalendovský Jan Lokomotiva Brno B 2123 0
2004/2005 5 ŠK Hustopeče 2058 Sedlák Ivo TJ Sloup 1744 1
2004/2005 3 ŠK Hustopeče 2058 Novák Jaromír I. brněnská Brno 1955 ½
2004/2005 1 ŠK Hustopeče 2058 Věžník Petr Tatran Poštorná A 1620 0
2004/2005 11 ŠK Hustopeče B 2058 Fic Zbyněk Tatran Poštorná C 1719 ½
2004/2005 10 ŠK Hustopeče B 2058 Pukl Rostislav SK STAK Domanín 1905 1
2004/2005 9 ŠK Hustopeče B 2058 Navrátil Josef ŠK Veselí n.Mor. B 2036 ½
2004/2005 8 ŠK Hustopeče B 2058 Provazník Michal ŠK Hodonín 2181 ½
2004/2005 6 ŠK Hustopeče B 2058 Němec Miloslav Podlužan Prušánky 2061 1
2004/2005 4 ŠK Hustopeče B 2058 Lokaj Marek Prostor Břeclav 1855 ½
2004/2005 2 ŠK Hustopeče B 2058 Šmíd Vladimír TJ Baník Šardice 1857 ½
2004/2005 1 ŠK Hustopeče B 2058 Strakáč Petr Horáček Sudoměřice 1988 ½
2003/2004 11 ŠK Hustopeče 2023 Rubeš Pavel KME DDM Kuřim 1927 ½
2003/2004 10 ŠK Hustopeče 2023 Klenner Richard TJ Sokol Bzenec 1971 ½
2003/2004 9 ŠK Hustopeče 2023 Vosáhlo Jiří I. brněnská Brno 1970 ½
2003/2004 8 ŠK Hustopeče 2023 Mareš Jaroslav ŠK 64 Brno 2091 ½
2003/2004 7 ŠK Hustopeče 2023 Makovička Martin ŠK Hodonín 2014 0
2003/2004 6 ŠK Hustopeče 2023 Hubený Pavel TJ Sloup 1872 ½
2003/2004 5 ŠK Hustopeče 2023 Sládek Vladislav TJ Bučovice 1910 ½
2003/2004 3 ŠK Hustopeče 2023 Petlák Josef TJ Znojmo B 1900 0
2003/2004 2 ŠK Hustopeče 2023 Kusalík Roman TJ Veselí nad Mor. 1878 0
2003/2004 1 ŠK Hustopeče 2023 Kudlička Robert MKS Vyškov 1837 1