Hráč Bačák Martin

Bačák Martin

User Pic
Jméno: Bačák Martin
Oddíl: Sokol Postoupky
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2049
Elo mezinárodní: 2058
ID: 10978
FIDE ID: 316237
Rok narození: 1984
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 6 Sokol Postoupky B 2085 2080 Malinovský Karel Slavia Kroměříž D 2478 2476 0
2017/2018 4 Sokol Postoupky B 2063 2080 Krča Milan ŠK Staré Město E 1957 1968 0
2017/2018 10 Sokol Postoupky A 2063 2080 Bělunek Vladimír TJ Sokol Valašská Bystřice A 2218 2240 0
2017/2018 8 Sokol Postoupky A 2075 2080 Beneš Miroslav Slavia Kroměříž C 2007 2009 0
2017/2018 6 Sokol Postoupky A 2085 2080 Volčík Luděk SK Boršice A 2096 2095 0
2017/2018 5 Sokol Postoupky A 2085 2080 Vavruška Antonín ŠK Staré Město C 2069 2072 ½
2017/2018 4 Sokol Postoupky A 2063 2080 Pálka Bronislav TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1946 1953 0
2017/2018 3 Sokol Postoupky A 2063 2080 Dubina Pavel ŠK Zlín B 2106 2083 1
2017/2018 2 Sokol Postoupky A 2063 2080 Bolacký Jiří ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2228 2257 0
2017/2018 1 Sokol Postoupky A 2110 2099 Kovařík Matyáš ŠK Zbrojovka Vsetín B 1969 1971 0
2016/2017 11 Sokol Postoupky B 2085 2078 Balážec Ludovít ŠK Zlín-Malenovice A 1918 1869 1
2016/2017 9 Sokol Postoupky B 2085 2078 Bačák Petr Slavia Kroměříž D 1980 2012 ½
2016/2017 8 Sokol Postoupky B 2085 2078 Prachař Mojmír ŠO TJ Zborovice A 1875 ½
2016/2017 2 Sokol Postoupky B 2085 2078 Kozojed Vlastislav TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1889 1892 1
2016/2017 11 Sokol Postoupky A 2085 2078 Staufčík Michal ŠK Staré Město C 2015 2021 ½
2016/2017 10 Sokol Postoupky A 2085 2078 Buráň Jaroslav TJ Vlčnov A 2184 2172 ½
2016/2017 9 Sokol Postoupky A 2085 2078 Bobalík Petr TJ Valašské Meziříčí A 1949 1899 1
2016/2017 8 Sokol Postoupky A 2085 2078 Svoboda Rostislav ŠK Zlín B 2023 2027 1
2016/2017 7 Sokol Postoupky A 2085 2078 Šudřich Radek Slavia Kroměříž C 1997 2017 ½
2016/2017 6 Sokol Postoupky A 2085 2078 Skalský Alexandr ŠK Staré Město D 2004 1857 ½
2016/2017 5 Sokol Postoupky A 2085 2078 Kunc Miroslav TJ Fatra-Slavia Napajedla A 2032 2046 0
2016/2017 4 Sokol Postoupky A 2085 2078 Malčánek Jan ŠK Zbrojovka Vsetín B 2109 2097 ½
2016/2017 3 Sokol Postoupky A 2085 2078 Havránek Michal SK Boršice A 2039 2073 ½
2016/2017 2 Sokol Postoupky A 2085 2078 Vrátný Radim ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2179 2210 ½
2016/2017 1 Sokol Postoupky A 2085 2078 Beneš Miroslav ŠK Holešov A 2025 2017 1
2016/2017 9 Slavia Krom��� B 2085 2078 Menčík Pavel �K Duras BVK B 1585 1
2015/2016 11 Sokol Postoupky 2085 2078 Miturová Magdaléna Slavoj Český Těšín 2157 2151 ½
2015/2016 10 Sokol Postoupky 2085 2078 Bažant Petr ŠK Staré Město "B" 2256 2248 ½
2015/2016 9 Sokol Postoupky 2085 2078 Parák Dominik Zbrojovka Vsetín 2106 2088 0
2015/2016 8 Sokol Postoupky 2085 2078 Orzechowski Jacek ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2209 2286 ½
2015/2016 7 Sokol Postoupky 2085 2078 Babula Milan TŽ Třinec "B" 2192 2228 ½
2015/2016 6 Sokol Postoupky 2085 2078 Zabystrzan Pavel TJ Slovan Havířov 2267 2281 ½
2015/2016 5 Sokol Postoupky 2085 2078 Fiřt Stanislav Labortech Ostrava "B" 2230 2213 0
2015/2016 4 Sokol Postoupky 2085 2078 Tomeček Jan Baník Havířov 2134 2155 ½
2015/2016 2 Sokol Postoupky 2085 2078 Kufa Pavel ŠK Slavoj Poruba "B" 2180 2190 ½
2015/2016 1 Sokol Postoupky 2085 2078 Karlík Ondřej Sokol Hošťálková 2199 2186 0
2015/2016 10 Sokol Postoupky B 2085 2078 Kunc Miroslav Fatra-Slavia Napajedla A 2032 2046 ½
2015/2016 8 Sokol Postoupky B 2085 2078 Brázdil Roman Slavia Kroměříž C 2157 2144 ½
2015/2016 5 Sokol Postoupky B 2085 2078 Malčánek Jan CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 2109 2097 1
2015/2016 2 Sokol Postoupky B 2085 2078 Zicháček Libor ŠK Holešov A 2040 2006 ½
2014/2015 11 Sokol Postoupky 2138 2138 Hladík Josef ŠK Vinohrady Brno 2139 2156 0
2014/2015 10 Sokol Postoupky 2138 2138 Kratochvíl Josef ŠK GARDE Lipovec 2236 2247 0
2014/2015 9 Sokol Postoupky 2138 2138 Kapusta Petr ŠK Staré Město B 2112 2102 1
2014/2015 6 Sokol Postoupky 2138 2138 Mudrák Josef Slavia Kroměříž B 2337 2345 ½
2014/2015 4 Sokol Postoupky 2138 2138 Uřičář Jakub TJ Podlužan Prušánky 2177 2185 ½
2014/2015 3 Sokol Postoupky 2138 2138 Lakatoš Tomáš OREL Ořechov 2102 1
2014/2015 2 Sokol Postoupky 2138 2138 Slovák Pavel ŠK Zlín B 2108 2072 0
2014/2015 1 Sokol Postoupky 2138 2138 Bednář Jaromír ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2249 2280 0
2014/2015 9 Sokol Postoupky B 2138 2138 Brázdil Roman Slavia Kroměříž C 2119 2112 ½
2014/2015 5 Sokol Postoupky B 2138 2138 Chmelař Zdeněk ŠK Zlínterm Zlín A 1986 0
2014/2015 3 Sokol Postoupky B 2138 2138 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město D 1887 1981 0
2014/2015 1 Sokol Postoupky B 2138 2138 Bosák Jan TJ Sokol Valašská Bystřice A 2175 2166 ½
2014/2015 9 Slavia Kroměříž „A“ 2138 2138 Věžník Michael ŠK Duras BVK „B“ 1866 1858 1
2014/2015 7 Slavia Kroměříž „A“ 2138 2138 Čempel Jaroslav KVS EKODIVIZE Opava "A" 2135 2129 0
2013/2014 10 Sokol Postoupky B 2157 2150 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město D 1803 1839 0
2013/2014 9 Sokol Postoupky B 2157 2150 Partyš Petr ŠK Staré Město C 2027 2004 1
2013/2014 8 Sokol Postoupky B 2157 2150 Brázdil Roman Slavia Kroměříž C 2103 2109 ½
2013/2014 6 Sokol Postoupky B 2157 2150 Kubín Petr TJ Gumárny Zubří 2043 2071 1
2013/2014 5 Sokol Postoupky B 2157 2150 Kopčil Milan ŠK Zlínterm Zlín A 2059 2070 1
2013/2014 4 Sokol Postoupky B 2157 2150 Krčmář Milan TJ Sokol Francova Lhota A 1970 1987 1
2013/2014 1 Sokol Postoupky B 2157 2150 Petřivalský Jiří ŠK Holešov A 1565 1
2013/2014 11 Sokol Postoupky 2157 2150 Blahynka Martin ŠK Duras BVK Královo Pole B 2188 2235 ½
2013/2014 9 Sokol Postoupky 2157 2150 Kašík Miroslav Slavia Kroměříž B 1985 1963 ½
2013/2014 8 Sokol Postoupky 2157 2150 Kratochvíl Milan ŠK Lokomotiva Brno B 2168 2164 ½
2013/2014 7 Sokol Postoupky 2157 2150 Bažant Petr ŠK Staré Město B 2272 2264 ½
2013/2014 5 Sokol Postoupky 2157 2150 Medunová Věra ŠK HPM TEC Hustopeče 2115 2096 1
2013/2014 4 Sokol Postoupky 2157 2150 Blaha Petr TJ FS Napajedla 2098 2077 ½
2013/2014 3 Sokol Postoupky 2157 2150 Věchet Stanislav Moravská Slavia Brno 2162 2142 ½
2013/2014 2 Sokol Postoupky 2157 2150 Košata Jan ŠK Kuřim 2115 2116 ½
2012/2013 10 Slavia Kroměříž C 2103 2087 Zvardoň Petr TJ Sokol Francova Lhota A 2024 2032 ½
2012/2013 9 Slavia Kroměříž C 2103 2087 Dubina Pavel ŠK Zlín C 2122 2080 1
2012/2013 8 Slavia Kroměříž C 2103 2087 Viták Pavel CHESSMONT Rožnov p.R. A 2191 2183 1
2012/2013 7 Slavia Kroměříž C 2103 2087 Staufčík Robert ŠK Staré Město D 2151 2146 ½
2012/2013 5 Slavia Kroměříž C 2103 2087 Parák Dominik ŠK Zbrojovka Vsetín A 2090 2071 1
2012/2013 3 Slavia Kroměříž C 2103 2087 Karlík Ondřej TJ Sokol Hošťálková A 2111 2196 0
2012/2013 1 Slavia Kroměříž C 2103 2087 Šudřich Radek ŠK Holešov A 2080 2074 1
2012/2013 11 Sokol Postoupky 2103 2087 Šudřich Radek Slavia Kroměříž "B" 2080 2074 ½
2012/2013 10 Sokol Postoupky 2103 2087 Kuboš Rostislav SK Slavia Orlová "B" 2215 2203 1
2012/2013 9 Sokol Postoupky 2103 2087 Nábělek Marek KVS EKODIVIZE Opava 2200 2222 0
2012/2013 8 Sokol Postoupky 2103 2087 Frolík Martin TŽ Třinec 2203 2203 ½
2012/2013 7 Sokol Postoupky 2103 2087 Janyška Pavel TJ Město Albrechtice 2077 2142 0
2012/2013 6 Sokol Postoupky 2103 2087 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá 2126 2124 ½
2012/2013 5 Sokol Postoupky 2103 2087 Očkay Tomáš TJ VOKD Poruba 2141 2153 ½
2012/2013 4 Sokol Postoupky 2103 2087 Pacl Václav TJ Slovan Havířov 2136 2128 ½
2012/2013 3 Sokol Postoupky 2103 2087 Fiřt Stanislav Labortech Ostrava "B" 2290 2278 ½
2012/2013 2 Sokol Postoupky 2103 2087 Kolář Stanislav Baník Havířov "A" 2140 2142 0
2012/2013 1 Sokol Postoupky 2103 2087 Mrva Marek TJ Ostrava 2207 2208 1
2011/2012 10 Slavia Kroměříž B 2105 2070 Švehla Karel Spartak Adamov 2106 2101 0
2011/2012 8 Slavia Kroměříž B 2105 2070 Symerský Petr TJ ŠK Veselí nad Moravou 2143 2127 ½
2011/2012 7 Slavia Kroměříž B 2105 2070 Plšek Pavel TJ Sokol Hošťálková 2026 1999 1
2011/2012 6 Slavia Kroměříž B 2105 2070 Vavruška Antonín ŠK Staré Město B 2137 2114 0
2011/2012 5 Slavia Kroměříž B 2105 2070 Cupal Miroslav TJ Podlužan Prušánky 2047 2042 1
2011/2012 3 Slavia Kroměříž B 2105 2070 Hodovský Jiří ŠK Zlín C 2103 2084 0
2011/2012 2 Slavia Kroměříž B 2105 2070 Růžička Milan T.J. Sokol Šumperk 2067 2070 1
2011/2012 1 Slavia Kroměříž B 2105 2070 Volčík Luděk SK Boršice 2034 2060 1
2011/2012 11 TJ Sokol Postoupky A 2105 2070 Vidlář Pavel TJ FS Napajedla A 1922 1941 ½
2011/2012 10 TJ Sokol Postoupky A 2105 2070 Velčovský Josef TJ Gumárny Zubří 1764 1882 1
2011/2012 9 TJ Sokol Postoupky A 2105 2070 Šmíd Jan ŠK Staré Město D 1989 1970 ½
2011/2012 8 TJ Sokol Postoupky A 2105 2070 Knotek Josef ŠK Staré Město E 1967 1963 ½
2011/2012 7 TJ Sokol Postoupky A 2105 2070 Šimčík Jan TJ Vlčnov A 1832 1789 1
2011/2012 6 TJ Sokol Postoupky A 2105 2070 Beneš Miroslav ŠK Zlín D 1967 1961 1
2011/2012 5 TJ Sokol Postoupky A 2105 2070 Rafaja Marek ŠK Holešov A 1916 1922 0
2011/2012 4 TJ Sokol Postoupky A 2105 2070 Krčmář Milan TJ Sokol Francova Lhota A 1837 1954 1
2011/2012 3 TJ Sokol Postoupky A 2105 2070 Hradil Karel ŠK Zbrojovka Vsetín A 1856 1882 1
2011/2012 2 TJ Sokol Postoupky A 2105 2070 Pyš Zbyněk CHESSMONT Rožnov p. R. A 1987 1985 ½
2011/2012 1 TJ Sokol Postoupky A 2105 2070 Náplava Petr SK Boršice B 1882 1891 ½
2010/2011 11 TJ Sokol Postoupky 2076 Krčál Michal ŠK Zlín C 2098 ½
2010/2011 10 TJ Sokol Postoupky 2076 Riška Lubomír SPgŠ+G Znojmo 2208 0
2010/2011 9 TJ Sokol Postoupky 2076 Adamčík Martin SK Prostějov 2182 0
2010/2011 8 TJ Sokol Postoupky 2076 Horsák Jan ŠK Staré Město C 2112 0
2010/2011 7 TJ Sokol Postoupky 2076 Dvouletý Pavel ŠK Staré Město B 2126 0
2010/2011 6 TJ Sokol Postoupky 2076 Navrátilík Pavel ŠK Holešov 2156 1
2010/2011 5 TJ Sokol Postoupky 2076 Gabriel Adam SK Boršice 2148 0
2010/2011 4 TJ Sokol Postoupky 2076 Mlénský Dalibor ŠK HPM TEC Hustopeče 2156 0
2010/2011 3 TJ Sokol Postoupky 2076 Handl Martin TJ Spartak Adamov 2067 0
2010/2011 2 TJ Sokol Postoupky 2076 Klenner Richard TJ ŠK Veselí nad Moravou 2030 0
2010/2011 1 TJ Sokol Postoupky 2076 Brázdil Roman Slavia Kroměříž 2137 1
2010/2011 10 Slavia Kroměříž B 2076 Sháněl Jaroslav ŠK Staré Město E 2164 0
2010/2011 9 Slavia Kroměříž B 2076 Pyš Zbyněk CHESSMONT Rožnov p.R. A 1973 1
2010/2011 8 Slavia Kroměříž B 2076 Sojka Aleš ŠK Holešov B 2145 1
2010/2011 7 Slavia Kroměříž B 2076 Veselý Miroslav ŠK Zlín D 2040 1
2010/2011 6 Slavia Kroměříž B 2076 Mikulčík Josef Spartak Uherský Brod 1857 1
2010/2011 5 Slavia Kroměříž B 2076 Straděj Vlastimil ŠK Zbrojovka Vsetín A 2061 ½
2010/2011 4 Slavia Kroměříž B 2076 Plšek Miroslav TJ FS Napajedla A 2111 0
2010/2011 3 Slavia Kroměříž B 2076 Staufčík Michal ŠK Staré Město D 2072 1
2010/2011 2 Slavia Kroměříž B 2076 Doležal Karel ŠO TJ Francova Lhota A 2043 1
2010/2011 1 Slavia Kroměříž B 2076 Krmela Aleš TJ Sokol Hošťálková A 2117 1
2009/2010 11 TJ Sokol Postoupky 2022 Ševela Vladimír MKS Holesov B 1780 1
2009/2010 10 TJ Sokol Postoupky 2022 Šmíd Jan SK Stare Mesto D 1943 1
2009/2010 9 TJ Sokol Postoupky 2022 Partyš Petr SK Borsice A 1969 ½
2009/2010 8 TJ Sokol Postoupky 2022 Tesař Martin SK Zlin C 1980 1
2009/2010 7 TJ Sokol Postoupky 2022 Dolina Václav TJ Sokol Franc. Lhota 1485 1
2009/2010 6 TJ Sokol Postoupky 2022 Bartas Pavel SO Slavia-Fatra 1917 1
2009/2010 5 TJ Sokol Postoupky 2022 Dobeš Vojtěch SK Stare Mesto E 1874 1
2009/2010 4 TJ Sokol Postoupky 2022 Slovák Pavel SK Zlin D 2094 0
2009/2010 3 TJ Sokol Postoupky 2022 Volčík Stanislav SK Borsice B 1887 1
2009/2010 2 TJ Sokol Postoupky 2022 Malčánek Jan CHESSMONT Roznov 1907 1
2009/2010 1 TJ Sokol Postoupky 2022 Krupa Josef TJ Gumarny Zubri 1869 1
2009/2010 11 Slavia Kroměříž B 2022 Svanda Josef SPgŠ+G Znojmo 2110 ½
2009/2010 10 Slavia Kroměříž B 2022 Horsák Jan ŠK Staré Město B 2056 1
2009/2010 9 Slavia Kroměříž B 2022 Knotek Josef ŠK Staré Město C 2018 0
2009/2010 8 Slavia Kroměříž B 2022 Kratochvíl Milan ŠK Lokomotiva Brno C 2133 1
2009/2010 6 Slavia Kroměříž B 2022 Berisha Fadil ŠK 64 Brno 2025 0
2009/2010 5 Slavia Kroměříž B 2022 Navrátilík Pavel MKS Holešov 2183 0
2009/2010 4 Slavia Kroměříž B 2022 Pehal Luděk Orel Ořechov 1817 1
2009/2010 2 Slavia Kroměříž B 2022 Krčál Michal ŠK Zlín B 2138 1
2009/2010 1 Slavia Kroměříž B 2022 Urban Vlastimil ŠK HPM TEC Hustopeče 2039 1
2008/2009 11 TJ Sokol Postoupky 1964 Křížek František SK Boršice A 2059 0
2008/2009 10 TJ Sokol Postoupky 1964 Vidlář Pavel ŠO Fatra–Slávia Napajedla 1990 1
2008/2009 9 TJ Sokol Postoupky 1964 Brázdil Roman Slavie Kroměříž B 2158 ½
2008/2009 7 TJ Sokol Postoupky 1964 Šaňák František SK Boršice B 1950 1
2008/2009 6 TJ Sokol Postoupky 1964 Hurta Karel ŠO Sokol Bystřička 1851 1
2008/2009 5 TJ Sokol Postoupky 1964 Rafaja Marek MKS Holešov B 2040 ½
2008/2009 4 TJ Sokol Postoupky 1964 Svoboda Rostislav ŠK Zlín D 2018 1
2008/2009 3 TJ Sokol Postoupky 1964 Častulík Jiří ŠO Brumov-Bylnice 1799 ½
2008/2009 2 TJ Sokol Postoupky 1964 Blaha Petr ŠK Staré Město D 2082 ½
2008/2009 1 TJ Sokol Postoupky 1964 Pyš Zbyněk TJ Gumárny Zubří 1935 ½
2008/2009 10 TJ Sokol Postoupky B 1964 Malůš Petr TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1778 1
2008/2009 9 TJ Sokol Postoupky B 1964 Palášek Jan TJ Sokol Postoupky C 1647 1
2008/2009 8 TJ Sokol Postoupky B 1964 Číhal František ŠK Staré Město F 1845 1
2008/2009 5 TJ Sokol Postoupky B 1964 Urubčík Miroslav Spartak Uherský Brod 1870 ½
2008/2009 3 TJ Sokol Postoupky B 1964 Bařina Vít TJ Vlčnov A 1651 1
2008/2009 2 TJ Sokol Postoupky B 1964 Prachař Mojmír ŠO TJ Zborovice A 1941 ½
2007/2008 11 TJ Sokol Postoupky 1914 Beneš Miroslav ŠK Zlín D 1952 1
2007/2008 10 TJ Sokol Postoupky 1914 Lukaštík David ŠK Staré Město E 1920 1
2007/2008 9 TJ Sokol Postoupky 1914 Zicháček Libor MKS Holešov B 2029 ½
2007/2008 8 TJ Sokol Postoupky 1914 Ambros Zdenek CHESSMONT Rožnov p.R. 1998 1
2007/2008 7 TJ Sokol Postoupky 1914 Firych Miroslav Slavia Kroměříž B 2017 ½
2007/2008 6 TJ Sokol Postoupky 1914 Vítek Karel ŠO Brumov Bylnice 1739 ½
2007/2008 5 TJ Sokol Postoupky 1914 Svítek Jiří ŠK Zlín C 2059 1
2007/2008 4 TJ Sokol Postoupky 1914 Vávra Antonín ŠK Staré Město D 2024 1
2007/2008 3 TJ Sokol Postoupky 1914 Fridrich Václav ŠO Fatra-Slavia Napajedla 1634 1
2007/2008 2 TJ Sokol Postoupky 1914 Skalka Josef SK Boršice B 1864 ½
2007/2008 1 TJ Sokol Postoupky 1914 Kašpárek Ondřej Loko Uherský Ostroh 1695 0
2007/2008 10 TJ Sokol Postoupky B 1914 Kolomazník Ladislav Fatra-Slavia Napajedla B 1704 1
2007/2008 8 TJ Sokol Postoupky B 1914 Volčík Stanislav SK Boršice C 1836 ½
2007/2008 4 TJ Sokol Postoupky B 1914 Horsák Antonín ŠK Staré Město F 1874 0
2007/2008 3 TJ Sokol Postoupky B 1914 Strojil Jiří ŠK Zlín E 1856 ½
2007/2008 2 TJ Sokol Postoupky B 1914 Hora Miroslav ŠK Rapos Sulimov 1746 ½
2007/2008 1 TJ Sokol Postoupky B 1914 Krajsa Ivan Spartak Uherský Brod 2019 ½
2006/2007 11 TJ Sokol Postoupky A 1958 Roček Vladimír TJ Bystřice p.Hostýnem A 1724 ½
2006/2007 10 TJ Sokol Postoupky A 1958 Krátký Ctibor TJ Bojkovice A 1660 1
2006/2007 9 TJ Sokol Postoupky A 1958 Štencel Karel ŠO TJ Zborovice A 1773 ½
2006/2007 8 TJ Sokol Postoupky A 1958 Pfeffer Dominik TJ Polešovice 1515 ½
2006/2007 7 TJ Sokol Postoupky A 1958 Stojan František ŠK SK Zlín E 1789 0
2006/2007 6 TJ Sokol Postoupky A 1958 Čermák Jaroslav Spartak Uherský Brod 1696 1
2006/2007 5 TJ Sokol Postoupky A 1958 Náplava Petr SK Boršice B 1686 ½
2006/2007 4 TJ Sokol Postoupky A 1958 Janček Milan Sokol ORA SV Slavičín A 1573 1
2006/2007 3 TJ Sokol Postoupky A 1958 Bartoš Karel TJ Vlčnov B 1692 1
2006/2007 2 TJ Sokol Postoupky A 1958 Horsák Antonín ŠK Staré Město F 1867 ½
2006/2007 1 TJ Sokol Postoupky A 1958 Úlehla Aleš Dům Kultury Kroměříž 1762 0
2006/2007 10 Sokol Postoupky B 1958 Daněk Libor ŠK RAPOS Sulimov 2015 1
2006/2007 9 Sokol Postoupky B 1958 Hapka Tomáš TJ Bystřice p. Host. B 1678 ½
2006/2007 6 Sokol Postoupky B 1958 Novák Zdeněk ŠK Loukov 1672 0
2006/2007 3 Sokol Postoupky B 1958 Mojžíšek Jiří TJ Lutopecny-Měrůtky 1568 ½
2006/2007 2 Sokol Postoupky B 1958 Basovník Stanislav Sokol Postoupky C 1470 1
2006/2007 1 Sokol Postoupky B 1958 Zehnula Otakar TJ Sokol Litenčice 1623 1
2005/2006 11 TJ Sokol Postoupky 1978 Rojar Libor LOKO Uherský Ostroh B 1830 0
2005/2006 10 TJ Sokol Postoupky 1978 Mazoch Jiří Slavia Kroměříž C 2145 0
2005/2006 9 TJ Sokol Postoupky 1978 Havránek Michal SK Boršice B 2029 ½
2005/2006 8 TJ Sokol Postoupky 1978 Staufčík Robert ŠK Staré Město C 2157 ½
2005/2006 7 TJ Sokol Postoupky 1978 Rachůnek Milan ŠK Staré Město E 1927 0
2005/2006 6 TJ Sokol Postoupky 1978 Prachař David ŠO TJ Zborovice 1250 1
2005/2006 5 TJ Sokol Postoupky 1978 Horsák Jan ŠK Staré Město D 2095 0
2005/2006 4 TJ Sokol Postoupky 1978 Bernatík Lubomír TJ Polešovice 1905 ½
2005/2006 3 TJ Sokol Postoupky 1978 Urubčík Miroslav Spartak Uherský Brod 1936 ½
2005/2006 2 TJ Sokol Postoupky 1978 Plšek Miroslav TJ Napajedla 2117 ½
2005/2006 1 TJ Sokol Postoupky 1978 Buráň Jaroslav TJ Vlčnov 2229 ½
2003/2004 9 Slavia Kroměříž B 2092 Navrátil Jiří Tatran Litovel B 2163 ½
2003/2004 2 Slavia Kroměříž B 2092 Pecina Michal Slavia Kroměříž A 2154 0