Hráč Kuchař Matěj

Kuchař Matěj

User Pic
Jméno: Kuchař Matěj
Oddíl: Beskydská šachová škola z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2018
Elo mezinárodní: 2018
ID: 33310
FIDE ID: 358207
Rok narození: 2000
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 BSŠ Frýdek Místek D 1997 2036 Řezníček Marcel Baník Havířov B 2072 2038 1
2018/2019 10 BSŠ Frýdek Místek D 2002 2036 Židek Václav TJ Ostrava B 2187 2168 0
2018/2019 7 BSŠ Frýdek Místek D 2014 2036 Šrámek Vojtěch SK Slavia Orlová C 2218 2208 0
2018/2019 6 BSŠ Frýdek Místek D 2018 2036 Valenčík Jozef TJ Ostrava C 2086 2073 ½
2018/2019 5 BSŠ Frýdek Místek D 2018 2036 Pazdziora Michal SK Stonava 2211 0 0
2018/2019 4 BSŠ Frýdek Místek D 1994 2070 Zimniok Lubomír Tatra Kopřivnice A 2007 2054 1
2018/2019 3 BSŠ Frýdek Místek D 2064 2070 Pavelek Karel Slezan Opava B 2106 2098 ½
2018/2019 1 BSŠ Frýdek Místek D 2063 2070 Janyška Pavel ŠK Bruntál 2153 2146 ½
2018/2019 9 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2014 2036 Podlesný Pavel Baník Havířov 2127 2128 0
2018/2019 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2018 2036 Jaworski Miroslaw TJ Slovan Havířov 2207 0 ½
2018/2019 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2018 2036 Zabystrzan Pavel SK Slavia Orlová "B" 2223 2207 0
2018/2019 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1994 2070 Pavelek Karel KVS EKODIVIZE Opava 2113 2098 ½
2018/2019 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1994 2070 Demko Robert TJ Sokol Dobrá 1946 1799 ½
2018/2019 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2064 2070 Klíma Lukáš Slavoj Poruba "B" 2320 2295 0
2018/2019 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2064 2070 Tymrakiewicz Rafal TŽ Třinec "B" 2218 0 ½
2018/2019 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2063 2070 Stachowiak Kamil Sokol Vrbno pod P. 2447 0 0
2017/2018 7 BŠŠ Frýdek-Místek 2121 2006 Liška Jiří Desko Liberec 2280 2277 0
2017/2018 6 BŠŠ Frýdek-Místek 2121 2006 Slovák Kilián TJ Kobylisy 2204 2118 1
2017/2018 5 BŠŠ Frýdek-Místek 2121 2006 Petr Jakub TJ Bohemians Praha 2155 2122 ½
2017/2018 4 BŠŠ Frýdek-Místek 2121 2006 Miesbauer Jan Šachklub Sokol Klatovy 2261 2285 1
2017/2018 2 BŠŠ Frýdek-Místek 2089 2006 Mládek Richard Spartak Vlašim 2134 2091 0
2017/2018 1 BŠŠ Frýdek-Místek 2154 2161 Buločkin Martin 2222 ŠK Polabiny 2175 2183 0
2017/2018 11 ŠK Slavoj Poruba C 2121 2006 Zimniok Lubomír Tatra Kopřivnice A 2025 2014 0
2017/2018 9 ŠK Slavoj Poruba C 2089 2006 Kopec Ladislav TJ Ostrava C 2103 2081 1
2017/2018 7 ŠK Slavoj Poruba C 2085 2006 Kolář Stanislav ŠK Šenov A 2099 2113 ½
2017/2018 6 ŠK Slavoj Poruba C 2058 2006 Bureš Martin Baník Havířov B 2105 2103 ½
2017/2018 5 ŠK Slavoj Poruba C 2058 2006 Didi Jan TJ Ostrava B 2008 2017 ½
2017/2018 4 ŠK Slavoj Poruba C 2089 2006 Pavelek Karel Slezan Opava B 2112 2080 1
2017/2018 3 ŠK Slavoj Poruba C 2089 2006 Lojek Marek SK Slavia Orlová C 2075 2091 1
2017/2018 1 ŠK Slavoj Poruba C 2154 2161 Janyška Pavel ŠK Bruntál 2142 2137 ½
2017/2018 10 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 2085 2006 Kočí Tomáš ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1703 1697 1
2017/2018 6 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 2058 2006 Vysoglad Petr TJ Sokol Metylovice 1998 2012 1
2017/2018 5 BŠŠ Frýdek-Místek 2089 2006 Lojek Marek SK Slavia Orlová 2075 2091 0
2017/2018 4 BŠŠ Frýdek-Místek 2154 2161 Němec David ŠK Kuřim 1799 1792 1
2017/2018 3 BŠŠ Frýdek-Místek 2154 2161 Mládek Richard Spartak Vlašim 2143 2116 0
2017/2018 2 BŠŠ Frýdek-Místek 2154 2161 Buločkin Martin 2222 ŠK Polabiny 2175 2183 0
2017/2018 1 BŠŠ Frýdek-Místek 2154 2161 Lajbl Jan ŠK AD Jičín 1811 1802 0
2017/2018 11 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2054 1944 Kvíčala Miroslav TŽ Třinec "B" 2011 2017 1
2017/2018 10 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2054 1944 Vitásek Jan ŠK TJ Dolní Benešov "A" 1933 1954 1
2017/2018 9 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2054 1944 Slanina Miroslav TJ Sokol Dobrá „A“ 2159 2156 ½
2017/2018 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2054 1944 Kostka Vít SK Slavia Orlová "A" 2148 2129 ½
2017/2018 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2054 1944 Poloch Petr Šachový klub Karviná 2301 2284 0
2017/2018 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2054 1944 Zdražil Tomáš AŠK DA Olomouc "A" 2040 2059 1
2017/2018 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2054 1944 Čempel Jaroslav ŠK Slavoj Poruba "B" 2182 2140 ½
2017/2018 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2054 1944 Kubeczka Aleš TJ Slovan Havířov "A" 2011 2021 1
2017/2018 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2054 1944 Kaňok Jaroslav Labortech Ostrava "B" 2149 2181 0
2017/2018 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2054 1944 Pán Vladimír TJ Sokol Vrbno p/P 2024 2004 ½
2017/2018 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2054 1944 Bulava Petr Baník Havířov "A" 2101 2102 1
2016/2017 7 BŠŠ Frýdek-Místek 2054 1944 Vrecion Jiří Klub šachistů Říčany 1925 1957 1924 1
2016/2017 6 BŠŠ Frýdek-Místek 2054 1944 Mládek Richard TJ Spartak Vlašim 2100 1978 1
2016/2017 5 BŠŠ Frýdek-Místek 2054 1944 Hurdzan Tomáš Šachklub Sokol Klatovy 2112 2036 0
2016/2017 4 BŠŠ Frýdek-Místek 2054 1944 Nový Filip PROMAT OAZA Praha 1892 1906 0
2016/2017 3 BŠŠ Frýdek-Místek 2054 1944 Sikora Matouš SK Slavia Orlová 1876 1889 1
2016/2017 2 BŠŠ Frýdek-Místek 2054 1944 Grundman Václav 2222 ŠK Polabiny 2033 2046 ½
2016/2017 1 BŠŠ Frýdek-Místek 2054 1944 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město 2047 2070 0
2016/2017 7 BŠŠ Frýdek-Místek 2054 1944 Vraj Ondřej Šachy Hošťálková 1697 1777 1
2016/2017 6 BŠŠ Frýdek-Místek 2054 1944 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město 2047 2070 0
2016/2017 5 BŠŠ Frýdek-Místek 2054 1944 Sikora Matouš SK Slavia Orlová 1876 1889 1
2016/2017 4 BŠŠ Frýdek-Místek 2054 1944 Straka Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno 1803 1840 ½
2016/2017 3 BŠŠ Frýdek-Místek 2054 1944 Švanda Ondřej TJ Štefanydes Polička 1917 1912 ½
2016/2017 2 BŠŠ Frýdek-Místek 2054 1944 Grundman Václav 2222 ŠK Polabiny 2033 2046 ½
2016/2017 1 BŠŠ Frýdek-Místek 2054 1944 Kožúšek Daniel ŠK AD Jičín 2166 2246 0
2016/2017 10 ŠK Slavoj Poruba "B" 2054 1944 Wertheim Adolf TJ Slovan Havířov 1744 1761 1
2016/2017 9 ŠK Slavoj Poruba "B" 2054 1944 Kočí Ladislav TJ ŠK DUE POP Uničov 1887 1881 ½
2016/2017 8 ŠK Slavoj Poruba "B" 2054 1944 Švancara Petr Tatran Litovel "B" 2040 2057 1
2016/2017 7 ŠK Slavoj Poruba "B" 2054 1944 Kubíček Antonín TJ Sokol Velké Losiny 2179 2181 1
2016/2017 5 ŠK Slavoj Poruba "B" 2054 1944 Káňa Pavel Šachový klub Karviná 2052 2048 ½
2016/2017 1 ŠK Slavoj Poruba "B" 2054 1944 Havelka Ondřej Sokol Dobrá 1911 1863 0
2016/2017 1 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2054 1944 Fargač Martin TŽ Třinec 2221 2227 0
2015/2016 11 Beskydská šachová škola F-M "D" 2054 1944 Zimniok Zdeněk ŠK Karviná "B" 1813 1789 1
2015/2016 10 Beskydská šachová škola F-M "D" 2054 1944 Tvrdý Petr Sokol Brušperk "A" 1853 1884 ½
2015/2016 9 Beskydská šachová škola F-M "D" 2054 1944 Maroszczyk Wieslaw TŽ Třinec "C" 1953 1929 ½
2015/2016 8 Beskydská šachová škola F-M "D" 2054 1944 Knopp René SK Stonava 1883 1908 ½
2015/2016 7 Beskydská šachová škola F-M "D" 2054 1944 Kukuczka Milan TJ Vendryně 1924 1950 1
2015/2016 6 Beskydská šachová škola F-M "D" 2054 1944 Siwek Antonín TJ Slovan Havířov "B" 1806 1837 ½
2015/2016 5 Beskydská šachová škola F-M "D" 2054 1944 Rajský Stanislav TJ Viktorie Bohumín "B" 1728 1788 1
2015/2016 4 Beskydská šachová škola F-M "D" 2054 1944 Walowy Bohumír Inter Petrovice "A" 2105 2071 0
2015/2016 3 Beskydská šachová škola F-M "D" 2054 1944 Barcuch Radek Rychvaldský šachový oddíl "A" 1890 1877 1
2015/2016 2 Beskydská šachová škola F-M "D" 2054 1944 Kopta Jiří SK Slavia Orlová "D" 1945 1982 1
2015/2016 1 Beskydská šachová škola F-M "D" 2054 1944 Melzer Petr TJ Slovan Havířov "C" 1639 1703 1
2015/2016 7 BŠŠ Frýdek-Místek 2054 1944 Pekárek Aleš SK Slavia Orlová B 1561 1648 1
2015/2016 6 BŠŠ Frýdek-Místek 2054 1944 Šrámek Vojtěch SK Slavia Orlová A 1848 1895 1
2015/2016 5 BŠŠ Frýdek-Místek 2054 1944 Mrkus František ŠK Staré Město 1842 1850 1
2015/2016 4 BŠŠ Frýdek-Místek 2054 1944 Cach Ondřej 2222 ŠK Polabiny B 1691 1652 ½
2015/2016 3 BŠŠ Frýdek-Místek 2054 1944 Nová Michaela 2222 ŠK Polabiny A 1939 1952 0
2015/2016 1 BŠŠ Frýdek-Místek 2054 1944 Koukal Ondřej ŠK Duras BVK-Královo Pole 1561 1634 ½
2015/2016 10 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2054 1944 Čech Tomáš Sokol Dobrá 2160 2146 0
2015/2016 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2054 1944 Vícha Martin Slezan Opava "B" 1957 1965 1
2015/2016 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2054 1944 Kaňok Jan TJ Ostrava "B" 1922 1947 0
2015/2016 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2054 1944 Gruszka Aleš SK Slavie Orlová "C" 1665 1692 1
2015/2016 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2054 1944 Vašek Vladimír ŠK Šenov "A" 1925 1939 1
2015/2016 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2054 1944 Sikora Petr ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1450 1463 1
2015/2016 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2054 1944 Polák Radim Viktorie Bohumín 1881 1909 1
2015/2016 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2054 1944 Dobeš Luděk Slavoj Poruba "C" 2012 2001 1
2015/2016 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2054 1944 Melzer Patrik Baník Havířov "B" 2089 2092 ½
2015/2016 7 BŠŠ Frýdek-Místek 2054 1944 Nový Filip PROMAT OAZA Praha 1892 1906 1
2015/2016 6 BŠŠ Frýdek-Místek 2054 1944 Hurdzan Tomáš Šachklub Sokol Klatovy 2112 2036 0
2015/2016 4 BŠŠ Frýdek-Místek 2054 1944 Černý David TJ Štefanydes Polička 1889 1959 0
2015/2016 3 BŠŠ Frýdek-Místek 2054 1944 Šrámek Vojtěch SK Slavia Orlová A 1848 1895 1
2015/2016 2 BŠŠ Frýdek-Místek 2054 1944 Nová Michaela 2222 ŠK Polabiny A 1939 1952 0
2015/2016 1 BŠŠ Frýdek-Místek 2054 1944 Mrkus František ŠK Staré Město 1842 1850 1
2014/2015 11 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1878 1967 Koběrský Patrik TJ Slovan Havířov "B" 1809 0
2014/2015 10 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1878 1967 Hóta Petr TŽ Třinec "C" 1980 1974 1
2014/2015 9 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1878 1967 Tchuř Pavel TJ Viktorie Bohumín "A" 1956 1950 ½
2014/2015 8 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1878 1967 Radecki Petr Inter Petrovice "A" 2028 2027 0
2014/2015 7 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1878 1967 Cyroň Karel OS Rychvald "A" 1708 1722 ½
2014/2015 6 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1878 1967 Folwarczny Marek SK Slavia Orlová "D" 1774 1766 1
2014/2015 5 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1878 1967 Zimniok Zdeněk ŠK Karviná "B" 1876 1836 0
2014/2015 4 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1878 1967 Blecha Josef Sokol Brušperk 1879 1889 1
2014/2015 3 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1878 1967 Vízner Jaroslav Baník Havířov "C" 1948 1953 1
2014/2015 2 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1878 1967 Blaszczok Grzegorz SK Stonava 2138 0
2014/2015 1 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1878 1967 Holeček Vladimír BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1955 1971 0
2014/2015 7 BŠŠ Frýdek-Místek 1878 1967 Korsa Jiří TJ Bohemians Praha 1695 1783 0
2014/2015 6 BŠŠ Frýdek-Místek 1878 1967 Viták Jiří Desko Liberec 1655 1777 ½
2014/2015 5 BŠŠ Frýdek-Místek 1878 1967 Pivoňka Michael Sokol Buštěhrad 1690 1771 0
2014/2015 4 BŠŠ Frýdek-Místek 1878 1967 Vít Jakub ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1646 1674 0
2014/2015 3 BŠŠ Frýdek-Místek 1878 1967 Štefaník Richard ŠK Staré Město 1736 1811 ½
2014/2015 2 BŠŠ Frýdek-Místek 1878 1967 Žitný Michal ŠK Lokomotiva Brno B 1547 1654 1
2014/2015 1 BŠŠ Frýdek-Místek 1878 1967 Švanda Ondřej TJ Štefanydes Polička 1833 1797 0
2014/2015 10 Beskydská šachová škola "F" 1878 1967 Hudziec Bronislav TJ Bystřice 1748 ½
2014/2015 8 Beskydská šachová škola "F" 1878 1967 Golasovský Jaroslav TJ Dobratice "B" 1570 ½
2014/2015 7 Beskydská šachová škola "F" 1878 1967 Baran Rostislav Sokol Dobrá "B" 1942 ½
2014/2015 6 Beskydská šachová škola "F" 1878 1967 Carbol Otmar Sokol Dobrá "C" 1618 1658 1
2014/2015 4 Beskydská šachová škola "F" 1878 1967 Kowolowski Vít TJ Sokol Mosty u J. "B" 1706 1
2014/2015 1 Beskydská šachová škola "F" 1878 1967 Štěpán Patrik Beskydská šachová škola "G" 1932 1943 ½
2014/2015 7 BŠŠ Frýdek-Místek 1878 1967 Kladňák Martin ŠK Duras BVK Královo Pole 1859 1945 0
2014/2015 6 BŠŠ Frýdek-Místek 1878 1967 Štefaník Richard ŠK Staré Město 1736 1811 ½
2014/2015 5 BŠŠ Frýdek-Místek 1878 1967 Walica Roman SK Slavia Orlová 1868 1902 0
2014/2015 4 BŠŠ Frýdek-Místek 1878 1967 Žitný Michal ŠK Lokomotiva Brno B 1547 1654 1
2014/2015 3 BŠŠ Frýdek-Místek 1878 1967 Mičulka David ŠK Lokomotiva Brno A 2056 2042 0
2014/2015 2 BŠŠ Frýdek-Místek 1878 1967 Řezníček Dominik 2222 ŠK Polabiny 1995 1985 0
2014/2015 1 BŠŠ Frýdek-Místek 1878 1967 Švanda Ondřej TJ Štefanydes Polička 1833 1797 0
2014/2015 11 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1878 1967 Kaňovský Jan ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 1767 1791 1
2014/2015 10 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1878 1967 Drbůl Pavel Baník Havířov "B" 1933 1926 1
2014/2015 9 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1878 1967 Stonawski Igor Slavoj Český Těšín 1995 2015 1
2014/2015 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1878 1967 Balogh Milan TJ Ostrava "B" 1854 1860 ½
2014/2015 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1878 1967 Snopek Jiří TJ Mariánské Hory "A" 1769 1759 1
2014/2015 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1878 1967 Lorenz Bohumír Orel Opava "A" 1904 1931 1
2014/2015 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1878 1967 Hrbáček Miroslav Sokol Vrbno p/P 1902 1916 0
2013/2014 7 BŠS Frýdek-Místek 1639 1709 Mládek Richard TJ Spartak Vlašim 1707 0
2013/2014 6 BŠS Frýdek-Místek 1639 1709 Fürbacher Milan TJ Sokol Klatovy 1600 1813 0
2013/2014 5 BŠS Frýdek-Místek 1639 1709 Polanský Adam Luboš Chess Most 1542 1611 1
2013/2014 4 BŠS Frýdek-Místek 1639 1709 Němcová Kamila SK OAZA Praha 1552 1475 1
2013/2014 3 BŠS Frýdek-Místek 1639 1709 Kubošová Jana SK Slavia Orlová A 1648 1664 1
2013/2014 2 BŠS Frýdek-Místek 1639 1709 Martirosyan Ara ŠK Duras BVK Královo Pole 1627 1618 1
2013/2014 1 BŠS Frýdek-Místek 1639 1709 Ludvík Tomáš 2222 ŠK Polabiny A 1542 1539 1
2013/2014 11 BŠŠ F-M "F" 1639 1709 Laurincová Kristýna BŠŠ F-M "H" 1568 1675 1
2013/2014 9 BŠŠ F-M "F" 1639 1709 Kluz Michal TJ Bystřice 1725 1
2013/2014 8 BŠŠ F-M "F" 1639 1709 Sikorová Alena TŽ Třinec "D" 1884 1
2013/2014 11 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1639 1709 Ruman Martin Slavoj Český Těšín 1432 0
2013/2014 8 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1639 1709 Stonavský Filip TŽ Třinec "C" 1000 1
2013/2014 10 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1639 1709 Kostka Vít SK Slavia Orlová "C" 1866 1866 0
2013/2014 9 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1639 1709 Peřík Alois TJ Mariánské Hory "A" 1838 1827 1
2013/2014 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1639 1709 Raiman Tom VOKD Poruba "B" 1774 ½
2013/2014 7 BŠŠ Frýdek-Místek 1639 1709 Kubošová Jana SK Slavia Orlová A 1648 1664 1
2013/2014 6 BŠŠ Frýdek-Místek 1639 1709 Kubošová Hana SK Slavia Orlová B 1509 1676 1
2013/2014 5 BŠŠ Frýdek-Místek 1639 1709 Kocí Tereza ŠK Lokomotiva Brno 1439 1569 ½
2013/2014 4 BŠŠ Frýdek-Místek 1639 1709 Šolc Filip ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1676 1776 ½
2013/2014 3 BŠŠ Frýdek-Místek 1639 1709 Martirosyan Ara ŠK Duras BVK Královo Pole 1627 1618 1
2013/2014 2 BŠŠ Frýdek-Místek 1639 1709 Ludvík Tomáš 2222 ŠK Polabiny A 1542 1539 1
2013/2014 1 BŠŠ Frýdek-Místek 1639 1709 Miklášová Emma 2222 ŠK Polabiny B 1590 1250 1
2012/2013 11 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1587 1512 Klimek Jan TJ Bystřice n.O. 1628 1
2012/2013 7 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1587 1512 Bebek Ivan TJ Sokol Dobrá "C" 1401 1405 0
2012/2013 6 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1587 1512 Smolík Vojtěch TJ Dobratice "B" 1000 1
2012/2013 4 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1587 1512 Rašovský Miroslav TJ Sokol Skalice 1594 ½