Hráč Loubal Pavel

Loubal Pavel

User Pic
Jméno: Loubal Pavel
Oddíl: Slavia Boskovice
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1983
Elo mezinárodní: 1998
ID: 1525
FIDE ID: 311855
Rok narození: 1966
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 6 Slavia Boskovice "B" 1998 1983 Senáši Martin ASK Blansko 1942 1897 0
2018/2019 5 Slavia Boskovice "B" 1998 1983 Slepánková Radka MKS Vyškov "B" 1959 1911 ½
2018/2019 4 Slavia Boskovice "B" 1998 1983 Holušová Táňa ŠK Garde Lipovec "B" 2044 2048 ½
2018/2019 3 Slavia Boskovice "B" 1998 1983 Rozumek Vlastimil ŠK Lipůvka 1960 1954 1
2018/2019 2 Slavia Boskovice "B" 1998 1983 Němec David ŠK Kuřim "C" 1930 1913 1
2018/2019 1 Slavia Boskovice "B" 1998 1983 Rada Michal Sokol Rudice 2054 2103 ½
2018/2019 4 Letovice (Slavia Boskovice C) 1998 1983 Pokladník Martin TJ Sloup B 1979 1983 0
2018/2019 3 Letovice (Slavia Boskovice C) 1998 1983 Krejčí Petr ŠK Garde Lipovec C 1880 1888 ½
2018/2019 2 Letovice (Slavia Boskovice C) 1998 1983 Hruška Vladimír ŠK Jevíčko A 1874 1831 1
2018/2019 1 Letovice (Slavia Boskovice C) 1998 1983 Probošt Jakub Knínice (Slavia Boskovice D) 0 1406 ½
2017/2018 7 Sokol Rudice 1998 1994 Pučálka Vojtěch ŠK Sokol Tišnov 1919 1894 ½
2017/2018 6 Sokol Rudice 1998 1994 Jakubčík Jiří MKS Vyškov "B" 0 1836 1
2017/2018 5 Sokol Rudice 1998 1994 Fiala Lubomír ŠK Lipůvka 0 1685 0
2017/2018 4 Sokol Rudice 1998 1994 Baláž František TJ Sloup 1836 1903 1
2017/2018 3 Sokol Rudice 1998 1994 Fryda Dominik ŠK Lokomotiva Brno "C" 1758 1836 ½
2017/2018 2 Sokol Rudice 1998 1994 Dobeš Dušan Slavia Boskovice 2087 2028 0
2017/2018 1 Sokol Rudice 1998 1994 Tichý David Spartak Adamov "B" 2021 1809 1
2017/2018 7 Letovice (Slavia Boskovice B) 1998 1994 Baláž František TJ Sloup B 1833 1903 1
2017/2018 6 Letovice (Slavia Boskovice B) 1998 1994 Matuška Jan Sokol Jedovnice 0 1810 ½
2017/2018 5 Letovice (Slavia Boskovice B) 1998 1994 Votřel Petr ŠK Kunštát 0 1593 1
2017/2018 4 Letovice (Slavia Boskovice B) 1998 1994 Zemánek Jan ŠK Jevíčko A 1849 1888 ½
2017/2018 3 Letovice (Slavia Boskovice B) 1998 1994 Veselý Miroslav Knínice (Slavia Boskovice C) 0 1726 1
2017/2018 2 Letovice (Slavia Boskovice B) 1998 1994 Hubený Pavel ŠK Garde Lipovec C 1876 1842 ½
2017/2018 1 Letovice (Slavia Boskovice B) 1998 1994 Nejezchleb Drahoš Rudice B 2028 1799 1
2015/2016 8 Sokol Rudice 1998 1998 Moc Roman ASK Blansko 1866 ½
2015/2016 6 Sokol Rudice 1998 1998 Jireš Jiří MKS Vyškov "B" 1955 2006 ½
2015/2016 5 Sokol Rudice 1998 1998 Ševčík David ŠK GARDE Lipovec "C" 1887 ½
2015/2016 4 Sokol Rudice 1998 1998 Krupica Pavel ŠK Kuřim "D" 1908 1849 ½
2015/2016 3 Sokol Rudice 1998 1998 Mižák Ján ŠK GARDE Lipovec "B" 1944 1923 ½
2015/2016 2 Sokol Rudice 1998 1998 Chloupek Libor Makkabi Boskovice 2155 2111 ½
2015/2016 1 Sokol Rudice 1998 1998 Dirgas Josef TJ Sloup 1995 2026 0
2014/2015 9 Sokol Rudice 1998 1993 Veselý Miroslav Makkabi Boskovice 1738 1
2014/2015 8 Sokol Rudice 1998 1993 Moc Martin ASK Blansko 1736 ½
2014/2015 7 Sokol Rudice 1998 1993 Horák Bronislav ŠK Kuřim B 1968 1962 1
2014/2015 5 Sokol Rudice 1998 1993 Zemánek Jan ŠK Jevíčko 1849 1891 1
2014/2015 4 Sokol Rudice 1998 1993 Ševčík Miloš ŠK Garde Lipovec C 1803 1
2014/2015 3 Sokol Rudice 1998 1993 Čermák Jan MKS Vyškov B 1773 1821 ½
2014/2015 2 Sokol Rudice 1998 1993 Špičák Petr TJ Sloup 1826 ½
2014/2015 1 Sokol Rudice 1998 1993 Pučálka Vojtěch ŠK Sokol Tišnov 1919 1904 ½
2013/2014 11 Sokol Rudice 2005 1999 Fojtík Tomáš SPgŠ + G Znojmo 2052 2058 0
2013/2014 10 Sokol Rudice 2005 1999 Švehla Karel TJ Spartak Adamov 2125 2122 ½
2013/2014 9 Sokol Rudice 2005 1999 Nekula Richard TJ Znojmo 2014 1969 ½
2013/2014 8 Sokol Rudice 2005 1999 Kejík František MKS Vyškov 2091 2042 ½
2013/2014 7 Sokol Rudice 2005 1999 Hrdina Jiří ŠK Bystrc Oilers 1943 1964 1
2013/2014 6 Sokol Rudice 2005 1999 Dirgas Josef ŠK Tetčice 2026 2041 0
2013/2014 5 Sokol Rudice 2005 1999 Navrátil Josef ŠK Veselí nad Moravou 2064 2039 ½
2013/2014 4 Sokol Rudice 2005 1999 Richterová Nataša ŠK Lokomotiva Brno C 2058 2080 0
2013/2014 3 Sokol Rudice 2005 1999 Seidl Antonín Vinohrady Brno 2002 2046 ½
2013/2014 2 Sokol Rudice 2005 1999 Páral Stanislav Orel Ořechov 2068 2072 ½
2012/2013 11 TJ Spartak Adamov 2013 2005 Vávra Antonín ŠK Staré Město C 1962 1975 1
2012/2013 10 TJ Spartak Adamov 2013 2005 Kredl Karel Moravská Slavia Brno 2133 2123 ½
2012/2013 9 TJ Spartak Adamov 2013 2005 Mlýnek Petr ŠK Duras BVK B 2155 2183 0
2012/2013 8 TJ Spartak Adamov 2013 2005 Balšínek Pavel TJ Podlužan Prušánky 2073 2064 0
2012/2013 7 TJ Spartak Adamov 2013 2005 Šenkýř Martin ŠK Zlín B 2171 2172 ½
2012/2013 6 TJ Spartak Adamov 2013 2005 Kapusta Petr ŠK Staré Město B 2152 2126 ½
2012/2013 5 TJ Spartak Adamov 2013 2005 Kunčar Petr ŠK Lokomotiva Brno A 2130 2136 ½
2012/2013 4 TJ Spartak Adamov 2013 2005 Klenner Richard TJ ŠK Veselí nad Moravou 2026 2025 0
2012/2013 3 TJ Spartak Adamov 2013 2005 Mlénský Dalibor ŠK HPM TEC Hustopeče 2139 2146 0
2012/2013 2 TJ Spartak Adamov 2013 2005 Majer Jiří ŠK KME-DDM Kuřim 1985 1974 ½
2012/2013 1 TJ Spartak Adamov 2013 2005 Krejčiřík Radim TJ FS NAPAJEDLA 1949 1930 ½
2011/2012 10 Spartak Adamov 2023 2013 Mazoch Jiří Slavia Kroměříž B 2053 2058 ½
2011/2012 9 Spartak Adamov 2023 2013 Dubina Pavel ŠK Zlín C 2161 2079 0
2011/2012 8 Spartak Adamov 2023 2013 Růžička Milan T.J. Sokol Šumperk 2067 2070 ½
2011/2012 7 Spartak Adamov 2023 2013 Křížek František SK Boršice 2018 2034 ½
2011/2012 6 Spartak Adamov 2023 2013 Omelka Roman ŠK Staré Město C 2115 2118 ½
2011/2012 5 Spartak Adamov 2023 2013 Uhmann Jan ŠK HPM TEC Hustopeče 2152 2147 ½
2011/2012 4 Spartak Adamov 2023 2013 Kunčar Petr ŠK Lokomotiva Brno B 2124 2117 0
2011/2012 3 Spartak Adamov 2023 2013 Vičar Petr TJ ŠK Veselí nad Moravou 2039 2050 0
2011/2012 2 Spartak Adamov 2023 2013 Zvardoň Petr TJ Sokol Hošťálková 1980 2025 1
2011/2012 1 Spartak Adamov 2023 2013 Staufčík Robert ŠK Staré Město B 2158 2149 0
2010/2011 5 Spartak Adamov "B" 2011 Mikulášek Petr TJ Sloup 1645 1
2010/2011 11 TJ Spartak Adamov 2011 Blaha Petr ŠK Staré Město C 2054 ½
2010/2011 10 TJ Spartak Adamov 2011 Rafaja Marek ŠK Holešov 2035 ½
2010/2011 9 TJ Spartak Adamov 2011 Urban Vlastimil ŠK HPM TEC Hustopeče 2003 1
2010/2011 8 TJ Spartak Adamov 2011 Vičar Petr TJ ŠK Veselí nad Moravou 2020 ½
2010/2011 7 TJ Spartak Adamov 2011 Slovák Pavel ŠK Zlín C 2065 ½
2010/2011 6 TJ Spartak Adamov 2011 Sýkora Jan SK Prostějov 2120 0
2010/2011 5 TJ Spartak Adamov 2011 Vavruška Antonín ŠK Staré Město B 2111 0
2010/2011 4 TJ Spartak Adamov 2011 Havránek Michal SK Boršice 2016 0
2010/2011 3 TJ Spartak Adamov 2011 Holman Radek TJ Sokol Postoupky 1870 ½
2010/2011 2 TJ Spartak Adamov 2011 Kašík Miroslav Slavia Kroměříž 2034 1
2010/2011 1 TJ Spartak Adamov 2011 Svanda Josef SPgŠ+G Znojmo 2078 ½
2009/2010 9 TJ Spartak Adamov B 2000 Martinovič Aleš MKS Vyskov B 1824 1
2009/2010 7 TJ Spartak Adamov B 2000 Saida Jan ASK Blansko 1833 ½
2009/2010 6 TJ Spartak Adamov B 2000 Zemánek Jan SK Jevicko 1839 1
2009/2010 5 TJ Spartak Adamov B 2000 Dvořáček Milan Sokol Rudice B 1677 ½
2009/2010 2 TJ Spartak Adamov B 2000 Kopřiva Oldřich SK Garde Lipovec A 2149 ½
2009/2010 11 TJ Spartak Adamov 2000 Petruška Miroslav ŠK Lokomotiva Brno E 2008 1
2009/2010 10 TJ Spartak Adamov 2000 Petlák Josef TJ Znojmo 2027 1
2009/2010 9 TJ Spartak Adamov 2000 Vičar Petr TJ ŠK Veselí nad Moravou 1981 0
2009/2010 8 TJ Spartak Adamov 2000 Němec Miloslav TJ Tatran Poštorná 1909 1
2009/2010 7 TJ Spartak Adamov 2000 Křena Bohuslav ŠK KME-DDM Kuřim A 1937 ½
2009/2010 6 TJ Spartak Adamov 2000 Vašek Michael ŠK KME-DDM Kuřim B 1783 1
2009/2010 5 TJ Spartak Adamov 2000 Fojtík Tomáš TJ Podlužan Prušánky 2095 ½
2009/2010 4 TJ Spartak Adamov 2000 Palovský Ladislav ŠK Duras BVK Královo Pole C 2008 0
2009/2010 3 TJ Spartak Adamov 2000 Nikodém Gustav ŠK Tetčice 1911 ½
2009/2010 2 TJ Spartak Adamov 2000 Hejný Jaroslav ŠK Lokomotiva Brno D 2080 ½
2009/2010 1 TJ Spartak Adamov 2000 Kunderka Miroslav ŠK Rosice 1854 ½
2008/2009 7 TJ Spartak Adamov B 1984 Helebrand Zdeněk TJ Sloup B 1396 1
2008/2009 6 TJ Spartak Adamov B 1984 Krejčí Petr ŠK Garde Lipovec D 1673 1
2008/2009 2 TJ Spartak Adamov B 1984 Nejezchleb Drahoš Sokol Rudice C 1951 1
2008/2009 1 TJ Spartak Adamov B 1984 Dufek Petr TJ ČKD Blansko B 1586 1
2008/2009 11 TJ Spartak Adamov 1984 Moc Roman TJ CKD Blansko 1657 1
2008/2009 10 TJ Spartak Adamov 1984 Šíbl Jan SK GARDE Lipovec "C" 1457 1
2008/2009 9 TJ Spartak Adamov 1984 Odrazil Luděk MKS Vyskov "B" 1697 1
2008/2009 8 TJ Spartak Adamov 1984 Fajstl František SK GARDE Lipovec "B" 2099 ½
2008/2009 7 TJ Spartak Adamov 1984 Žitný Petr SK Lokomotiva Brno "E" 1912 0
2008/2009 6 TJ Spartak Adamov 1984 Slepánková Radka MKS Vyskov "A" 1978 ½
2008/2009 5 TJ Spartak Adamov 1984 Novotný Jaroslav TJ Sloup 1571 1
2008/2009 4 TJ Spartak Adamov 1984 Nejezchleb Drahoš Sokol Rudice "A" 1951 1
2008/2009 3 TJ Spartak Adamov 1984 O'Malley Martin Sokol Rudice "B" 1364 1
2008/2009 2 TJ Spartak Adamov 1984 Konečný Ladislav Makkabi Boskovice 1646 1
2008/2009 1 TJ Spartak Adamov 1984 Liebl Pavel SK Jevicko 1668 ½
2007/2008 11 TJ Spartak Adamov 2008 Antošovský Vlastimil SK Jevicko 1712 ½
2007/2008 10 TJ Spartak Adamov 2008 Křena Bohuslav SK KME-DDM Kurim B 1951 0
2007/2008 9 TJ Spartak Adamov 2008 Čermák Tomáš MKS Vyskov B 1761 1
2007/2008 8 TJ Spartak Adamov 2008 Žabenský Jaroslav KS TJ Bucovice 1898 ½
2007/2008 7 TJ Spartak Adamov 2008 Martišek Karel SK Lokomotiva Brno E 1849 0
2007/2008 6 TJ Spartak Adamov 2008 Kejík František MKS Vyskov A 2079 1
2007/2008 5 TJ Spartak Adamov 2008 Ševčík Leoš Makkabi Boskovice 1824 ½
2007/2008 4 TJ Spartak Adamov 2008 Ševčík Martin Sokol Rudice C 1531 ½
2007/2008 3 TJ Spartak Adamov 2008 Crhonek Vítězslav Sokol Rudice B 1782 ½
2007/2008 2 TJ Spartak Adamov 2008 Ševčík David SK Garde Lipovec B 1893 ½
2007/2008 1 TJ Spartak Adamov 2008 Polách Josef TJ Sloup 1704 1
2007/2008 2 Spartak Adamov B 2008 Saida Jan ČKD Blansko A 1839 1
2007/2008 1 Spartak Adamov B 2008 Drahovzal Milan Garde Lipovec C 1756 1
2006/2007 10 TJ Spartak Adamov A 1991 Nejezchleb Drahoš Sokol Rudice B 1920 ½
2006/2007 5 TJ Spartak Adamov A 1991 Zbořil Radomír MKS Vyškov B 1650 1
2006/2007 4 TJ Spartak Adamov A 1991 Dufek Martin ŠK Lokomotiva Brno F 1704 1
2006/2007 3 TJ Spartak Adamov A 1991 Ševčík David ŠK Garde Lipovec B 1824 1
2006/2007 2 TJ Spartak Adamov A 1991 Slepánková Radka ŠK TJ Komořany 1971 1
2006/2007 10 Sokol Rudice 1991 Dočekal Jan SPgŠ+G Znojmo 2143 0
2006/2007 7 Sokol Rudice 1991 Krupica Pavel ŠK Tetčice 1849 1
2006/2007 5 Sokol Rudice 1991 Češek Liboslav ŠK Lokomotiva Brno E 2005 ½
2005/2006 11 SOKOL RUDICE 2002 Handl Martin GARDE LIPOVEC 2050 ½
2005/2006 10 SOKOL RUDICE 2002 Šťastný Radek HPM TEC HUSTOPEČE 1994 1
2005/2006 9 SOKOL RUDICE 2002 Podbrdský Pavel LOKOMOTIVA BRNO C 2077 0
2005/2006 6 SOKOL RUDICE 2002 Zavadil Michal DURAS BRNO C 2155 ½
2005/2006 5 SOKOL RUDICE 2002 Hájek Jiří SOKOL ZAJEČICE 2134 0
2005/2006 4 SOKOL RUDICE 2002 Adam Petr SPgŠ+G ZNOJMO 2110 0
2005/2006 3 SOKOL RUDICE 2002 Sládek Vladislav ŠK 64 BRNO 2020 ½
2005/2006 2 SOKOL RUDICE 2002 Lampíř Tomáš TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU 2017 0
2005/2006 1 SOKOL RUDICE 2002 Červený Petr DURAS BRNO B 2129 0
2004/2005 11 TJ Sloup 2005 Kunčar Petr TJ Bučovice 2050 ½
2004/2005 10 TJ Sloup 2005 Kopřiva Oldřich Garde Lipovec 2155 ½
2004/2005 9 TJ Sloup 2005 Symerský Petr ŠK Veselí nad Mor. 2091 ½
2004/2005 8 TJ Sloup 2005 Marek Jiří Tatran Poštorná B 1968 ½
2004/2005 7 TJ Sloup 2005 Mališ Jiří Lokomotiva Brno B 2212 ½
2004/2005 6 TJ Sloup 2005 Košata Jan KME DDM Kuřim 2128 0
2004/2005 4 TJ Sloup 2005 Nehybka Jiří I. brněnská Brno 2177 0
2004/2005 3 TJ Sloup 2005 Rada Michal Sokol Rudice 2047 0
2004/2005 2 TJ Sloup 2005 Hrabě Petr Tatran Poštorná A 2131 ½
2004/2005 1 TJ Sloup 2005 Lamser Miroslav TJ Vinohrady Brno 2036 ½
2003/2004 11 TJ Sloup 1980 Sochna Dušan TJ Sokol Bzenec 2165 ½
2003/2004 10 TJ Sloup 1980 Peša Ladislav I. brněnská Brno 1973 ½
2003/2004 9 TJ Sloup 1980 Mareš Jaroslav ŠK 64 Brno 2091 ½
2003/2004 8 TJ Sloup 1980 Provazník Ivan ŠK Hodonín 2036 1
2003/2004 7 TJ Sloup 1980 Sládek Vladislav TJ Bučovice 1910 ½
2003/2004 6 TJ Sloup 1980 Mlénský Dalibor ŠK Hustopeče 2079 ½
2003/2004 5 TJ Sloup 1980 Bohuslav Jan Tatran Poštorná B 1972 1
2003/2004 4 TJ Sloup 1980 Horký Jaroslav TJ Znojmo B 1937 1
2003/2004 3 TJ Sloup 1980 Navrátil Josef TJ Veselí nad Mor. 2018 0
2003/2004 2 TJ Sloup 1980 Moučka Jiří MKS Vyškov 2059 ½
2003/2004 1 TJ Sloup 1980 Gubáš Jan KME DDM Kuřim 1983 ½