Hráč Fryda Dominik

Fryda Dominik

User Pic
Jméno: Fryda Dominik
Oddíl: Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1884
Elo mezinárodní: 1757
ID: 34788
FIDE ID: 374490
Rok narození: 1999
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Lokomotiva Brno F 1757 1919 Bauer Miroslav ŠK Kuřim E 1611 1636 1
2018/2019 10 ŠK Lokomotiva Brno F 1757 1919 Dumek David Šachy Zastávka B 1390 1436 1
2018/2019 9 ŠK Lokomotiva Brno F 1757 1919 Čepeš Ladislav ŠK Tišnov B 0 1702 ½
2018/2019 8 ŠK Lokomotiva Brno F 1757 1919 Kolek Josef Slovan Ivančice B 1780 1763 ½
2018/2019 7 ŠK Lokomotiva Brno F 1757 1919 Pehal Luděk ŠK Střelice B 1784 1745 0
2018/2019 6 ŠK Lokomotiva Brno F 1757 1919 Beseda Robert Šachy Zastávka A 0 1908 ½
2018/2019 7 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1757 1919 Pavlík Vladimír ŠK Kuřim "C" 1903 1894 0
2018/2019 6 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1757 1919 Matuška Jan Sokol Rudice 0 1816 1
2018/2019 2 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1757 1919 Moc Roman ASK Blansko 0 1859 ½
2017/2018 11 ŠK Lokomotiva Brno B 1762 1836 Kubíček Pavel Orel Ořechov 1967 1955 0
2017/2018 9 ŠK Lokomotiva Brno B 1758 1836 Dryšl Radek ŠK Podlužan Prušánky B 1891 1879 ½
2017/2018 8 ŠK Lokomotiva Brno B 1747 1836 Hloušek Zdeněk ŠK Garde Lipovec B 1896 1897 ½
2017/2018 7 ŠK Lokomotiva Brno B 1747 1836 Adam Petr TJ Znojmo 2062 2070 ½
2017/2018 1 ŠK Lokomotiva Brno B 1756 1844 Mouryc Tomáš MKS Vyškov 1971 1963 0
2017/2018 9 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1747 1836 Moc Martin ASK Blansko 0 1793 ½
2017/2018 8 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1747 1836 Maláska Karel ŠK Sokol Tišnov 0 1768 1
2017/2018 7 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1747 1836 Jakubčík Jiří MKS Vyškov "B" 0 1836 1
2017/2018 4 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1758 1836 Marek Jiří Slavia Boskovice 1907 1938 0
2017/2018 3 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1758 1836 Loubal Pavel Sokol Rudice 1998 1994 ½
2017/2018 2 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1758 1836 Tichý David Spartak Adamov "B" 1999 1806 1
2017/2018 1 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1756 1844 Dumková Daniela ŠK Kuřim "C" 1950 1942 1
2017/2018 7 ŠK Lokomotiva Brno "F" 1747 1836 Keprt Tomáš ŠK Kuřim "E 1500 1900 1
2017/2018 6 ŠK Lokomotiva Brno "F" 1747 1836 Krupica Pavel ŠK Kuřim "D" 1878 1869 ½
2017/2018 4 ŠK Lokomotiva Brno "F" 1758 1836 Hudec Ondřej Šachy Zastávka "A" 1939 1902 ½
2016/2017 9 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1730 1663 Krupica Pavel ŠK Kuřim "D" 1908 1849 0
2016/2017 8 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1730 1663 Boček Tadeáš ŠK Kuřim "C" 1831 1925 1
2016/2017 5 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1730 1663 Kříž Tomáš ŠK Kuřim "E" 1422 1520 ½
2016/2017 4 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1730 1663 Dumek David Šachy Zastávka "B" 1414 1465 ½
2016/2017 3 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1730 1663 Doležal Petr TJ Slovan-Žaluzie Koblížek Ivančice B 1679 ½
2016/2017 2 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1730 1663 Pučálka Vojtěch ŠK Sokol Tišnov "B" 1919 1914 ½
2016/2017 7 ŠK Lokomotiva Brno 1730 1663 Viták Jiří Desko Liberec 1888 1847 ½
2016/2017 6 ŠK Lokomotiva Brno 1730 1663 Soukup Jiří Sokol Buštěhrad 1600 1604 0
2016/2017 5 ŠK Lokomotiva Brno 1730 1663 Žižka Petr TJ Bohemians Praha 1957 1969 0
2016/2017 4 ŠK Lokomotiva Brno 1730 1663 Kubát Martin Sokol Praha-Kobylisy 1717 1799 0
2016/2017 3 ŠK Lokomotiva Brno 1730 1663 Černý David TJ Štefanydes Polička 1889 1959 0
2016/2017 2 ŠK Lokomotiva Brno 1730 1663 Sucharda David ŠK AD Jičín 2040 2029 ½
2016/2017 1 ŠK Lokomotiva Brno 1730 1663 Procházka Ludvík Šachy Hošťálková 1646 1674 1
2016/2017 7 ŠK Lokomotiva Brno 1730 1663 Sucharda David ŠK AD Jičín 2040 2029 ½
2016/2017 6 ŠK Lokomotiva Brno 1730 1663 Ludvík Tomáš 2222 ŠK Polabiny 1830 1825 ½
2016/2017 5 ŠK Lokomotiva Brno 1730 1663 Černý David TJ Štefanydes Polička 1889 1959 0
2016/2017 4 ŠK Lokomotiva Brno 1730 1663 Krejčok Tobiáš BŠŠ Frýdek-Místek 1698 1751 0
2016/2017 3 ŠK Lokomotiva Brno 1730 1663 Kubošová Jana SK Slavia Orlová 1704 1698 ½
2016/2017 2 ŠK Lokomotiva Brno 1730 1663 Ambrožová Lucie ŠK Staré Město 1815 1902 0
2016/2017 1 ŠK Lokomotiva Brno 1730 1663 Procházka Ludvík Šachy Hošťálková 1646 1674 1
2015/2016 3 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1730 1663 Žitný Michal ŠK Lokomotiva Brno "B" 1657 1604 1
2015/2016 2 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1730 1663 Londin Šimon A64 Grygov 1607 1624 0
2015/2016 1 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1730 1663 Hronek Martin ŠK Staré Město "B" 1706 1731 0
2015/2016 7 ŠK Lokomotiva Brno 1730 1663 Brázda Vít 2222 ŠK Polabiny B 1498 1559 1
2015/2016 6 ŠK Lokomotiva Brno 1730 1663 Pilař Vít 2222 ŠK Polabiny A 1453 1146 1
2015/2016 9 ŠK Lokomotiva Brno E 1730 1663 Dufek Martin Univerzita Brno B 1873 1903 0
2015/2016 8 ŠK Lokomotiva Brno E 1730 1663 Laštovička František ŠK Kuřim C 1853 1709 0
2015/2016 6 ŠK Lokomotiva Brno E 1730 1663 Kaplan Milan ŠK Střelice A 1803 1795 1
2015/2016 5 ŠK Lokomotiva Brno E 1730 1663 Barák David Duras Brno D 1658 1595 ½
2015/2016 4 ŠK Lokomotiva Brno E 1730 1663 Diviš Libor TJ Slovan - Gold reklama Ivančice 1887 1869 0
2015/2016 3 ŠK Lokomotiva Brno E 1730 1663 Pop Bohumil TJ Znojmo B 1742 1
2015/2016 2 ŠK Lokomotiva Brno E 1730 1663 Pospíšil Patrik ŠK Lokomotiva Brno G 1746 0
2015/2016 9 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1730 1663 Skalník Josef TJ Slovan Ivančice "B" 1658 1
2015/2016 7 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1730 1663 Slezák Jan ŠK Kuřim "E" 1693 1
2015/2016 6 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1730 1663 Petříček Lukáš ŠK Kuřim "F" 1323 1
2015/2016 5 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1730 1663 Pavlík Vladimír ŠK Kuřim "G" 1579 1605 ½
2015/2016 3 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1730 1663 Klapal Rudolf Šachy Zastávka "A" 1648 1
2015/2016 2 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1730 1663 Pokorný Radovan ŠK Střelice "B" 1714 ½
2015/2016 1 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1730 1663 Hurta Miroslav ŠK Lokomotiva Brno "L" 1832 1862 ½
2015/2016 7 ŠK Lokomotiva Brno 1730 1663 Hušková Agáta Desko Liberec 1379 1227 1
2015/2016 6 ŠK Lokomotiva Brno 1730 1663 Molkanov Oleg Sokol Praha-Kobylisy 1742 1796 0
2015/2016 5 ŠK Lokomotiva Brno 1730 1663 Semová Lada Chess Most 1217 1145 1
2015/2016 4 ŠK Lokomotiva Brno 1730 1663 Otrubová Kristýna Klub Šachistů Říčany 1925 1556 1577 0
2015/2016 3 ŠK Lokomotiva Brno 1730 1663 Brázda Vít 2222 ŠK Polabiny B 1498 1559 1
2014/2015 9 ŠK Lokomotiva Brno "F" 1368 Probošt Jakub Makkabi Boskovice 1242 1
2014/2015 8 ŠK Lokomotiva Brno "F" 1368 Hvozdovič Jan ŠK Svornost Rousínovec 1274 0
2014/2015 7 ŠK Lokomotiva Brno "F" 1368 Sobek Michal ŠK ZŠ a MŠ Ratíškovice 1684 ½
2014/2015 6 ŠK Lokomotiva Brno "F" 1368 Němec David ŠK Kuřim "B" 1506 1559 0
2014/2015 5 ŠK Lokomotiva Brno "F" 1368 Lacina Josef Kvasaco Vacenovice 1000 ½
2014/2015 4 ŠK Lokomotiva Brno "F" 1368 Tajovský Matěj ŠK Kuřim "C" 1429 1407 1
2014/2015 3 ŠK Lokomotiva Brno "F" 1368 Kureš Michael ŠK Lokomotiva Brno "D" 1493 1486 0
2014/2015 2 ŠK Lokomotiva Brno "F" 1368 Faja Vilém ŠK Lokomotiva Brno "E" 1386 ½
2014/2015 1 ŠK Lokomotiva Brno "F" 1368 Řezníček Lukáš ŠK Lokomotiva Brno "G" 1000 1
2014/2015 9 ŠK Lokomotiva Brno E 1368 Říčka Petr TJ Znojmo B 1000 1
2014/2015 8 ŠK Lokomotiva Brno E 1368 Prokeš Karel ŠK Tetčice B 1674 0
2014/2015 7 ŠK Lokomotiva Brno E 1368 Dolejš Radek ŠK Sebranci RH 1476 1
2014/2015 6 ŠK Lokomotiva Brno E 1368 Prokop Jiří Moravská Slavia Brno B 1695 1691 0
2014/2015 5 ŠK Lokomotiva Brno E 1368 Pehal Luděk ŠK Střelice A 1784 1756 0
2014/2015 4 ŠK Lokomotiva Brno E 1368 Petlák Josef TJ Znojmo A 1974 1930 0
2014/2015 3 ŠK Lokomotiva Brno E 1368 Režný František ŠK Kuřim C 1610 1525 1
2014/2015 1 ŠK Lokomotiva Brno E 1368 Pospíšil Patrik ŠK Lokomotiva Brno G 1671 0
2014/2015 11 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1368 Krejčok Tobiáš Beskydská šachová škola FM B 1602 1594 0
2014/2015 10 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1368 Filip Tomáš Interchess FM 1716 1780 0
2014/2015 9 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1368 Rakušan Miroslav Sokol Postoupky 1772 1795 1
2014/2015 8 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1368 Polišenský Jan Slavia Kroměříž 1561 1584 1
2014/2015 7 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1368 Glozar Tomáš ŠK Duras BVK Brno "B" 1414 ½
2014/2015 6 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1368 Svoboda Filip ŠK Kuřim 1431 1518 1
2014/2015 5 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1368 Pilch David SK Slavia Orlová "B" 1672 1787 0
2014/2015 4 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1368 Kopcová Ludmila OŠŠ TJ Ostrava 1683 1668 0
2014/2015 3 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1368 Skula Milan A64 Grygov 1685 ½
2014/2015 2 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1368 Hronek Martin ŠK Staré Město "B" 1674 1698 ½
2014/2015 1 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1368 Vraj Karel Sokol Hošťálková 1680 1767 ½
2013/2014 7 Šachový klub Lokomotiva Brno C 1250 Pekařík Lukáš ŠK Svornost Rousínovec 1100 1
2013/2014 6 Šachový klub Lokomotiva Brno C 1250 Duštíra Zdeněk Sportovní klub Vyškov C 1100 1
2013/2014 5 Šachový klub Lokomotiva Brno C 1250 Trněný Jiří Sportovní klub Vyškov B 1250 1
2013/2014 4 Šachový klub Lokomotiva Brno C 1250 Londin Michal Karol Šachový klub Kvasaco Vacenovice 1000 1
2013/2014 3 Šachový klub Lokomotiva Brno C 1250 Konvičková Lucie SPgŠ+G Znojmo 1100 1
2013/2014 2 Šachový klub Lokomotiva Brno C 1250 Ivanov Mikhail ŠK Duras BVK - Královo Pole C 1000 1
2013/2014 1 Šachový klub Lokomotiva Brno C 1250 Kříž Tomáš ŠK KME - DDM Kuřim C 1250 1250 1
2013/2014 7 Šachový klub Lokomotiva Brno C 1250 Kříž Tomáš ŠK KME - DDM Kuřim C 1250 1250 1
2013/2014 6 Šachový klub Lokomotiva Brno C 1250 Dumek David Šachy Zastávka 1323 1
2013/2014 5 Šachový klub Lokomotiva Brno C 1250 Konvičková Lucie SPgŠ+G Znojmo 1100 1
2013/2014 4 Šachový klub Lokomotiva Brno C 1250 Pavlík Vladimír ŠK KME - DDM Kuřim B 1250 1250 0
2013/2014 3 Šachový klub Lokomotiva Brno C 1250 Ivanov Mikhail ŠK Duras BVK - Královo Pole C 1000 1
2013/2014 2 Šachový klub Lokomotiva Brno C 1250 Pařízek Vít Šachový klub Lokomotiva Brno E 1000 1
2013/2014 1 Šachový klub Lokomotiva Brno C 1250 Kilberger Ondřej Šachový klub Lokomotiva Brno D 1250 1
2013/2014 9 ŠK Lokomotiva Brno "E" 1250 Slezák Jan ŠK Kuřim "C" 1698 ½
2013/2014 8 ŠK Lokomotiva Brno "E" 1250 Hrdlička Vladan ŠK Střelice "A" 1805 1805 0
2013/2014 6 ŠK Lokomotiva Brno "E" 1250 Janků Luboslav Moravská Slavia Brno "B" 1875 0
2013/2014 4 ŠK Lokomotiva Brno "E" 1250 Kočí Jiří ŠK Tetčice "B" 1666 0
2013/2014 2 ŠK Lokomotiva Brno "E" 1250 Otruba Martin ŠK Sebranci RH 1591 0
2012/2013 10 ŠK Lokomotiva Brno "M" 1250 Sokol Zastávka "B" 1
2012/2013 9 ŠK Lokomotiva Brno "M" 1250 Keprt Tomáš ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1100 1
2012/2013 8 ŠK Lokomotiva Brno "M" 1250 Kříž Tomáš ŠK KME-DDM Kuřim "F" 1100 0
2012/2013 7 ŠK Lokomotiva Brno "M" 1250 Sobotka Václav VSK Universita Brno "B" 1000 0
2012/2013 5 ŠK Lokomotiva Brno "M" 1250 Lacko Dušan Sokol Zastávka "B" 1422 ½
2012/2013 4 ŠK Lokomotiva Brno "M" 1250 Prokop Martin ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1100 1
2012/2013 3 ŠK Lokomotiva Brno "M" 1250 Lepka Dominik ŠK KME-DDM Kuřim "F" 1100 0
2012/2013 11 ŠK Lokomotiva Brno C 1250 Balek Filip SK Pyrit Příbram 1562 0
2012/2013 10 ŠK Lokomotiva Brno C 1250 Jandl Vojtěch ŠK Řevnice 1783 1905 0
2012/2013 9 ŠK Lokomotiva Brno C 1250 Rybín Jan Šachklub Tábor B 1547 1547 0
2012/2013 8 ŠK Lokomotiva Brno C 1250 Skořepa Tomáš Šachklub Tábor A 1695 1781 0
2012/2013 7 ŠK Lokomotiva Brno C 1250 Jarý Zbyněk KŠ Říčany 1925 C 1411 0
2012/2013 6 ŠK Lokomotiva Brno C 1250 Štastný Miroslav KŠ Říčany 1925 B 1503 1761 0
2012/2013 5 ŠK Lokomotiva Brno C 1250 Štěch Pavel QCC České Budějovice A 1510 0
2012/2013 4 ŠK Lokomotiva Brno C 1250 Vokurka Michal QCC České Budějovice B 1377 0
2012/2013 3 ŠK Lokomotiva Brno C 1250 Žitný Michal ŠK Lokomotiva Brno B 1442 0
2011/2012 5 ŠK Lokomotiva Brno "O" 1250 Matoulek Petr ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1000 1
2011/2012 4 ŠK Lokomotiva Brno "O" 1250 Dumek David Sokol Zastávka 1100 ½
2011/2012 3 ŠK Lokomotiva Brno "O" 1250 Jahn Filip ŠK KME-DDM Kuřim "F" 1100 1
2011/2012 2 ŠK Lokomotiva Brno "O" 1250 Němec Jakub ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1000 1
2011/2012 1 ŠK Lokomotiva Brno "O" 1250 Dumek David Sokol Zastávka 1100 1
2011/2012 9 ŠK Lokomotiva Brno C 1250 Zatloukal Jakub SK Boršice B 1424 1643 0
2011/2012 5 ŠK Lokomotiva Brno C 1250 Koukal Ondřej Duras BVK Brno B 1502 1443 0
2011/2012 4 ŠK Lokomotiva Brno C 1250 Netušil Jan TJ Sokol Postoupky 1566 0
2011/2012 3 ŠK Lokomotiva Brno C 1250 Krajíček Filip ŠK Lokomotiva Brno B 1453 0
2011/2012 2 ŠK Lokomotiva Brno C 1250 Fojtů Áron Zbrojovka Vsetín 1250 1
2011/2012 1 ŠK Lokomotiva Brno C 1250 Gálík Jakub Sokol Hošťálková 1250 0
2010/2011 7 ŠK Lokomotiva Brno D 1100 Matoulek Petr ŠK KME-DDM Kuřim B 1000 1
2010/2011 6 ŠK Lokomotiva Brno D 1100 Kalabis Lukáš ŠK KME-DDM Kuřim A 1100 1
2010/2011 5 ŠK Lokomotiva Brno D 1100 Martirosyan Ara ŠK Duras BVK Kr. Pole C 1100 1
2010/2011 4 ŠK Lokomotiva Brno D 1100 Řehoř Jakub Sokol ČOS Vranovice 1000 1
2010/2011 3 ŠK Lokomotiva Brno D 1100 Vaverka Daniel Makkabi Boskovice 1000 1
2010/2011 2 ŠK Lokomotiva Brno D 1100 Sýkorová Soňa Sokol Zastávka 1000 1
2010/2011 1 ŠK Lokomotiva Brno D 1100 Trněný Jiří DDM Vyškov B 1100 1
2010/2011 9 ŠK Lokomotiva Brno "O" 1100 Jahn Filip ŠK KME-DDM Kuřim "F" 1000 0
2010/2011 8 ŠK Lokomotiva Brno "O" 1100 ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1
2010/2011 7 ŠK Lokomotiva Brno "O" 1100 Hranáč Pavel ŠK Lokomotiva Brno "N" 1100 1
2010/2011 6 ŠK Lokomotiva Brno "O" 1100 Jahn Filip ŠK KME-DDM Kuřim "F" 1000 1
2010/2011 4 ŠK Lokomotiva Brno "O" 1100 Hrůza Martin ŠK Lokomotiva Brno "N" 1100 0
2010/2011 3 ŠK Lokomotiva Brno "O" 1100 Křivánek Jakub ŠK KME-DDM Kuřim "F" 1000 1
2010/2011 2 ŠK Lokomotiva Brno "O" 1100 Němec Jakub ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1000 1
2010/2011 1 ŠK Lokomotiva Brno "O" 1100 Obdržálek Daniel ŠK Lokomotiva Brno "N" 1100 0
2009/2010 6 SK Lokomotiva Brno P 1000 Blatny Tomas SK Lokomotiva Brno Q 1000 0
2009/2010 4 SK Lokomotiva Brno P 1000 Ambrož Josef SK KME-DDM Kurim E 1000 0
2009/2010 2 SK Lokomotiva Brno P 1000 Weber Bruno SK KME-DDM Kurim F 1000 1
2009/2010 1 SK Lokomotiva Brno P 1000 Karpilovsky Mark SK Lokomotiva Brno Q 1100 1
2009/2010 9 SK Lokomotiva Brno "B" 1000 Scheichenost Michal Sokol Postoupky "B" 1250 0
2009/2010 8 SK Lokomotiva Brno "B" 1000 Ladický Milan Sokol Postoupky "A" 1371 1
2008/2009 4 Lokomotiva Brno E 1000 Špaček David Vranovice A 1250 0
2008/2009 3 Lokomotiva Brno E 1000 Liška Robert Lokomotiva Brno D 1000 0
2008/2009 2 Lokomotiva Brno E 1000 Koukal Ondřej Duras BVK Brno C 1100 0
2008/2009 1 Lokomotiva Brno E 1000 Smejkal Jiří Moravská Slávia 1000 1
2008/2009 10 SK Lokomotiva Brno "P" 1000 SK YCNEGA Sokol Tisnov "C" 1
2008/2009 9 SK Lokomotiva Brno "P" 1000 Vondruška Viktor SK Kurim KME DDM "E" 0
2008/2009 6 SK Lokomotiva Brno "P" 1000 Ševčík Petr SK Lokomotiva Brno "Q" 1000 1
2008/2009 4 SK Lokomotiva Brno "P" 1000 SK Kurim KME DDM "E" 1
2008/2009 2 SK Lokomotiva Brno "P" 1000 Manoušková Klára SK Kocianka 0
2008/2009 1 SK Lokomotiva Brno "P" 1000 Papez Pavel SK Lokomotiva Brno "Q" 1000 1