Hráč Worek Joanna

Worek Joanna

User Pic
Jméno: Worek Joanna
Oddíl: Slavia Kroměříž
Výkonnostní třída / Titul: WGM
Elo národní: 2299
Elo mezinárodní: 2313
ID: 26002
FIDE ID: 1118080
Rok narození: 1986
Třída trenéra: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 ŠK Staré Město 2294 2291 Walek Milan TŽ Třinec 2305 2296 1 soutěž
2019/2020 8 ŠO Kunovice A 2319 2284 Balážec Ludovít ŠK Zlín-Malenovice A 1929 1921 1 soutěž
2019/2020 7 ŠO Kunovice A 2319 2284 Cagašík Tomáš Slavia Kroměříž C 2121 2133 1 soutěž
2019/2020 6 ŠO Kunovice A 2290 2284 Omelka Roman ŠK Staré Město C 2039 2043 1 soutěž
2019/2020 5 ŠO Kunovice A 2290 2284 Roubalík Jakub ŠK Zlín B 2408 2376 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠO Kunovice A 2288 2284 Lukša Zdeněk ŠK Holešov A 1923 1909 1 soutěž
2019/2020 3 ŠO Kunovice A 2316 2284 Kovařík Matyáš ŠK Zbrojovka Vsetín B 1933 1977 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠO Kunovice A 2316 2284 Beneš Miroslav Slavia Kroměříž D 2054 2071 1 soutěž
2019/2020 1 ŠO Kunovice A 2319 2284 Blaha Petr ŠK Staré Město D 1987 1997 1 soutěž
2019/2020 9 ŠO Kunovice B 2319 2284 Macůrek Miloslav ŠK Holešov B 1859 1879 1 soutěž
2019/2020 8 ŠO Kunovice B 2319 2284 Frýbort Pavel SK Boršice B 1762 1830 1 soutěž
2019/2020 7 ŠO Kunovice B 2290 2284 Mikulčík Josef TJ Bojkovice A 1847 1755 1 soutěž
2019/2020 5 ŠO Kunovice B 2288 2284 Vylíčil Adam ŠK Staré Město F 1764 1727 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠO Kunovice B 2316 2284 Bártek Jan ŠK RAPOS Sulimov A 0 1847 1 soutěž
2018/2019 11 2222 SK Polabiny 2299 2294 Serrano Salvador Eduardo SK Sokol Vysehrad 2305 2263 0 soutěž
2018/2019 9 2222 SK Polabiny 2308 2294 Rubeš Jan TJ Neratovice 2331 2319 0 soutěž
2018/2019 8 2222 SK Polabiny 2329 2294 Sodoma Jan SK Zikuda Turnov B 2325 2333 0 soutěž
2018/2019 7 2222 SK Polabiny 2329 2294 Muroň Miroslav SO TJ Dukla Praha 2211 2208 0 soutěž
2018/2019 5 2222 SK Polabiny 2308 2294 Soural Jan TJ Pankrac 2210 2201 1 soutěž
2018/2019 4 2222 SK Polabiny 2304 2295 Burdalev Kirill SK Dopravni podnik Praha 2364 2353 ½ soutěž
2018/2019 3 2222 SK Polabiny 2314 2295 Hollan Petr SK OAZA Praha 2197 2210 0 soutěž
2018/2019 2 2222 SK Polabiny 2314 2295 Neckář Lubomír SK Mesta Lysa nad Labem 2287 2261 0 soutěž
2018/2019 1 2222 SK Polabiny 2270 2295 Kracík Tomáš TJ Slavia Hradec Kralove 2240 2239 1 soutěž
2018/2019 9 ŠO Kunovice 2329 2294 Krejča Jakub ŠK Zlín 2142 2169 1 soutěž
2018/2019 8 ŠO Kunovice 2329 2294 Viták Pavel Zbrojovka Vsetín 2237 2238 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠO Kunovice 2308 2294 Cagašík Tomáš Slavia Kroměříž B 2188 2178 1 soutěž
2018/2019 6 ŠO Kunovice 2308 2294 Uřičář Jakub ŠK Veselí nad Moravou 2160 2162 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠO Kunovice 2304 2295 Gaša Patrik SK Podlužan Prušánky z.s. 2162 0 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠO Kunovice 2304 2295 Závůrka Roman SK Prostějov 2154 2110 1 soutěž
2018/2019 2 ŠO Kunovice 2314 2295 Kratochvíl Josef ŠK GARDE Lipovec 2332 2312 1 soutěž
2018/2019 1 ŠO Kunovice 2270 2295 Obšivač Josef A64 PROCLIENT Grygov 2264 2278 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠO Kunovice A 2282 2315 Vrátný Radim ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2182 2179 1 soutěž
2017/2018 9 ŠO Kunovice A 2282 2315 Machalík Marek Sokol Postoupky A 1938 1945 1 soutěž
2017/2018 7 ŠO Kunovice A 2281 2315 Jasný Igor TJ Sokol Valašská Bystřice A 1939 1945 1 soutěž
2017/2018 6 ŠO Kunovice A 2278 2315 Kovařík Matyáš ŠK Zbrojovka Vsetín B 1837 1889 1 soutěž
2017/2018 5 ŠO Kunovice A 2278 2315 Jablečník Gustav Slavia Kroměříž C 2080 2094 1 soutěž
2017/2018 4 ŠO Kunovice A 2282 2315 Rafaja Marek ŠK Holešov A 1946 1920 1 soutěž
2017/2018 3 ŠO Kunovice A 2282 2315 Havránek Michal SK Boršice A 2013 2042 1 soutěž
2017/2018 2 ŠO Kunovice A 2282 2315 Stuchlý Radim ŠK Staré Město C 1921 1924 1 soutěž
2017/2018 1 ŠO Kunovice A 2299 2330 Pálka Bronislav TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1913 1933 1 soutěž
2017/2018 9 SK mesta Lysa nad Labem 2295 2315 Jansa Vlastimil Vystaviste Lysa nad Labem 2450 2440 0 soutěž
2017/2018 8 SK mesta Lysa nad Labem 2281 2315 Jasný Stanislav BSS Frydek-Mistek 2379 2365 0 soutěž
2017/2018 7 SK mesta Lysa nad Labem 2281 2315 Vaněk Ladislav Tatran Litovel 2258 2250 ½ soutěž
2017/2018 6 SK mesta Lysa nad Labem 2278 2315 Rašík Vítězslav Labortech Ostrava 2466 2468 0 soutěž
2017/2018 5 SK mesta Lysa nad Labem 2278 2315 Adámek Jiří SK Slavoj Poruba 2343 2347 ½ soutěž
2017/2018 4 SK mesta Lysa nad Labem 2282 2315 Votava Jan GASCO Pardubice 2516 2526 0 soutěž
2017/2018 3 SK mesta Lysa nad Labem 2282 2315 Vykouk Jan SK Zikuda Turnov 2445 2438 0 soutěž
2017/2018 2 SK mesta Lysa nad Labem 2282 2315 Sluka Radek Moravska Slavia Brno 2307 2332 ½ soutěž
2017/2018 1 SK mesta Lysa nad Labem 2282 2315 Vyskočil Neklan SK DURAS BVK Kralovo Pole 2327 2301 ½ soutěž
2017/2018 10 TJ Vlčnov 2282 2315 Horák Bronislav ŠK Kuřim 1983 1929 1 soutěž
2016/2017 11 SK mesta Lysa nad Labem 2342 2274 Hráček Zbyněk 1. Novoborsky SK 2599 2592 0 soutěž
2016/2017 10 SK mesta Lysa nad Labem 2342 2274 Šimek Petr Prestige Photo Unichess 2382 2365 1 soutěž
2016/2017 8 SK mesta Lysa nad Labem 2342 2274 Cífka Stanislav Tatran Litovel 2410 2404 0 soutěž
2016/2017 7 SK mesta Lysa nad Labem 2342 2274 Rojíček Vojtěch BSS Frydek Mistek 2404 2419 0 soutěž
2016/2017 6 SK mesta Lysa nad Labem 2342 2274 Petr Martin SK Rapid Pardubice 2508 2501 0 soutěž
2016/2017 5 SK mesta Lysa nad Labem 2342 2274 Kraus Tomáš SK AD Jicin 2426 2429 1 soutěž
2016/2017 2 SK mesta Lysa nad Labem 2342 2274 Biolek Richard Labortech Ostrava 2464 2451 0 soutěž
2016/2017 1 SK mesta Lysa nad Labem 2342 2274 Malinovský Karel SK Slavoj Poruba 2454 2454 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK Staré Město 2342 2274 Pacl Václav Baník Havířov 2115 2132 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠK Staré Město "A" 2342 2274 Rabatin Jakub Beskydská šachová škola F-M "B" 2299 2291 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Staré Město "A" 2342 2274 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová "A" 2234 2226 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Staré Město "A" 2342 2274 Nábělek Marek KVS EKODIVIZE Opava 2260 2264 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK Staré Město "A" 2342 2274 Ramík Zdeněk Lokomotiva Brno "A" 2213 2289 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK Staré Město "A" 2342 2274 Krčál Michal ŠK Zlín "A" 2228 2254 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Staré Město "A" 2342 2274 Komárek David TJ Štefanydes Polička 2159 2144 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Staré Město "A" 2342 2274 Tikovský Alexandr Moravská Slavia Brno\r "A" 2187 2198 1 soutěž
2014/2015 10 ŠK Staré Město „A“ 2275 2274 Rodshtein Tereza SK Slavia Orlová „A“ 2297 2254 0 soutěž
2014/2015 9 ŠK Staré Město „A“ 2275 2274 Fuksík Jakub Agentura 64 Grygov „A“ 2164 2181 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK Staré Město „A“ 2275 2274 Šenkýř Martin ŠK Zlín „A“ 2174 2171 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Staré Město „A“ 2275 2274 Šmajzr Martin Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2218 2217 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Staré Město „A“ 2275 2274 Půlpán Jakub TJ ŠO Chrudim 2300 2267 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Staré Město „A“ 2275 2274 Mlýnek Petr ŠK Duras BVK „B“ 2160 2169 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK Staré Město „A“ 2275 2274 Židek Václav KVS EKODIVIZE Opava "A" 2206 2197 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Staré Město „A“ 2275 2274 Rabatin Jakub Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2226 2231 0 soutěž
2014/2015 2 ŠK Staré Město „A“ 2275 2274 Šklíba Martin Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2263 2262 0 soutěž
2014/2015 1 ŠK Staré Město „A“ 2275 2274 Dvořák Martin Slavia Kroměříž „A“ 2225 2229 1 soutěž
2012/2013 10 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2278 2274 Kuboš Rostislav SK Slavia Orlová “A“ 2215 2203 ½ soutěž
2012/2013 9 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2278 2274 Seidl Štěpán ŠK Gordic Jihlava 2185 2208 0 soutěž
2012/2013 8 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2278 2274 Buchníček Petr ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2352 2321 ½ soutěž
2012/2013 7 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2278 2274 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny “B“ 2224 2224 ½ soutěž
2012/2013 6 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2278 2274 Ponížil Cyril ŠK Zlín “A“ 2377 2381 0 soutěž
2012/2013 4 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2278 2274 Vrána František ŠK Staré Město “A“ 2282 2279 ½ soutěž
2012/2013 3 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2278 2274 Michenka Jozef Šachový klub Karviná “A“ 2352 2348 0 soutěž
2012/2013 2 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2278 2274 Biolek Richard A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2449 2446 0 soutěž
2011/2012 10 TŽ Třinec 2265 2274 Očkay Tomáš TJ VOKD Poruba 2177 2172 1 soutěž
2011/2012 9 TŽ Třinec 2265 2274 Funiok Marcel Baník Havířov B 2097 2071 0 soutěž
2011/2012 7 TŽ Třinec 2265 2274 Kriebel Tadeáš MSA Dolní Benešov 2339 2330 0 soutěž
2011/2012 5 TŽ Třinec 2265 2274 Ivanov Mikhail Baník Havířov A 2396 2429 ½ soutěž
2011/2012 3 TŽ Třinec 2265 2274 Káňa Pavel Tatra Kopřivnice 2052 2063 1 soutěž
2011/2012 2 TŽ Třinec 2265 2274 Caletka Radomír KVS EKODIVIZE Opava 2319 2355 0 soutěž
2011/2012 11 TŽ Třinec 2265 2274 Bachořík Otto Labortech Ostrava B 2166 2159 1 soutěž
2011/2012 6 TŽ Třinec 2265 2274 Sedláček Oldřich ŠK Gordic 2259 2244 ½ soutěž
2011/2012 3 TŽ Třinec 2265 2274 Nepomucký Ondřej ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2234 2234 ½ soutěž
2011/2012 2 TŽ Třinec 2265 2274 Pavelka Jindřich Slavia Kroměříž 2259 2248 1 soutěž
2010/2011 11 TŽ Třinec 2274 Sohr Vladimír T.J. Sokol Šumperk 2102 ½ soutěž
2010/2011 10 TŽ Třinec 2274 Rakús Pavel MSA Dolní Benešov 2174 1 soutěž
2010/2011 6 TŽ Třinec 2274 Olšarová Karolína Mittal Ostrava 2181 1 soutěž
2010/2011 10 Mittal Ostrava 2274 Sikora Jan TJ TZ Trinec B 2240 1 soutěž
2010/2011 9 Mittal Ostrava 2274 Krejčí Jan Tatran Litovel B 2454 0 soutěž
2010/2011 5 Mittal Ostrava 2274 Zabystrzan Pavel Slavia Orlova 2306 ½ soutěž
2010/2011 4 Mittal Ostrava 2274 Šimáček Pavel Jakl Karvina 2469 ½ soutěž
2010/2011 2 Mittal Ostrava 2274 Sosna Jan SK Stare Mesto 2396 ½ soutěž
2010/2011 1 Mittal Ostrava 2274 Kulovaná Eva SK Gordic 2359 ½ soutěž
2009/2010 11 TŽ Třinec B 2234 Dawidow Jacek SK Slavia Orlová 2302 ½ soutěž
2009/2010 8 TŽ Třinec B 2234 Strašil Pavel Tatran Litovel B 2146 ½ soutěž
2009/2010 7 TŽ Třinec B 2234 Zwardoň Vojtěch Jakl Karvina 2257 1 soutěž
2009/2010 5 TŽ Třinec B 2234 ŠK Gordic Jihlava 1 soutěž
2009/2010 4 TŽ Třinec B 2234 Bažant Petr ŠK Staré Město 2304 1 soutěž
2009/2010 3 TŽ Třinec B 2234 Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto 2343 ½ soutěž
2009/2010 2 TŽ Třinec B 2234 Neděla Vlastimil ŠK Slavoj Poruba 2355 ½ soutěž
2009/2010 1 TŽ Třinec B 2234 Pavelka Jindřich Slavia Kroměříž 2268 1 soutěž
2009/2010 11 TŽ Třinec C 2234 Kočiščák Jiří BŠŠ FM B 2279 0 soutěž
2009/2010 6 TŽ Třinec C 2234 Hladík Oto TJ Mittal B 2187 ½ soutěž
2009/2010 5 TŽ Třinec C 2234 Biolek Richard Jr. A64 PROCLIENT Grygov B 2385 0 soutěž
2009/2010 4 TŽ Třinec C 2234 Holeksa Zdeněk TJ Mořkov 2181 1 soutěž
2008/2009 11 TŽ Třinec B 2301 Stehno Pavel RC Sport Pardubice 2351 0 soutěž
2008/2009 10 TŽ Třinec B 2301 Šimek Petr Space" Poštovní spořitelna" 2253 0 soutěž
2008/2009 9 TŽ Třinec B 2301 Konopka Michal ŠK Zikuda Turnov 2439 ½ soutěž
2008/2009 8 TŽ Třinec B 2301 Kalod Radek 1. Novoborský ŠK 2504 0 soutěž
2008/2009 7 TŽ Třinec B 2301 Jacková Jana BŠŠ Frýdek-Místek 2360 ½ soutěž
2008/2009 6 TŽ Třinec B 2301 Rašík Vítězslav ŠK GEOFIN Ostrava 2445 0 soutěž
2008/2009 5 TŽ Třinec B 2301 Walek Milan TŽ Třinec A 2343 0 soutěž
2008/2009 4 TŽ Třinec B 2301 Meduna Eduard ŠK Mahrla Praha 2469 0 soutěž
2008/2009 3 TŽ Třinec B 2301 Cléry Nicolas TJ Bohemians Praha 2349 1 soutěž
2008/2009 2 TŽ Třinec B 2301 Michalík Peter ŠK SK Zlín 2404 ½ soutěž
2008/2009 1 TŽ Třinec B 2301 Biolek Richard Jr. A64 VALOZ Grygov 2406 1 soutěž
2005/2006 5 ŠK Inter Petrovice A Güttler Evžen TJ Viktorie Bohumín 1970 ½ soutěž
2005/2006 4 ŠK Inter Petrovice A Závěšický Petr TJ Sokol Dobrá B 2035 ½ soutěž
2005/2006 2 ŠK Inter Petrovice A Kraus František TJ Vendryně 2066 ½ soutěž
2005/2006 1 ŠK Inter Petrovice A Chwistek Petr Baník Havířov C 2041 1 soutěž