Hráč Gibiec Ernest

Gibiec Ernest

User Pic
Jméno: Gibiec Ernest
Oddíl: Slavoj Český Těšín
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2135
Elo mezinárodní: 2149
ID: 359
FIDE ID: 301140
Rok narození: 1958
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 3 Slavoj Cesky Tesin 2160 2143 Petr Martin GASCO Pardubice 2440 2432 0
2018/2019 11 SK Stonava 2139 2124 Židek Václav TJ Ostrava B 2191 2168 1
2018/2019 10 SK Stonava 2120 2124 Omamík Pavel Tatra Kopřivnice A 2081 2085 1
2018/2019 8 SK Stonava 2119 2124 Chlevišťan Jakub ŠK Slavoj Poruba D 2037 2068 ½
2018/2019 7 SK Stonava 2119 2124 Hrbáček Miroslav ŠK Bruntál 1945 1951 1
2018/2019 4 SK Stonava 2111 2143 Šnyta Zdeněk ŠK TJ Dolní Benešov A 2038 2023 ½
2018/2019 2 SK Stonava 2160 2143 Sikora Matouš SK Slavia Orlová C 2010 1999 0
2018/2019 1 SK Stonava 2162 2143 Kopec Ladislav TJ Ostrava C 2093 2083 ½
2018/2019 11 ŠK Karviná 2120 2124 Funiok Marcel Baník Havířov 2080 2074 ½
2018/2019 10 ŠK Karviná 2120 2124 Laurincová Kristýna BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2108 2056 1
2018/2019 8 ŠK Karviná 2119 2124 Kubeczka Aleš TJ Slovan Havířov 2022 2034 ½
2018/2019 7 ŠK Karviná 2132 2124 Šrámek Ondřej SK Slavia Orlová "B" 2038 2047 0
2018/2019 2 ŠK Karviná 2160 2143 Banasik Krzysztof Sokol Vrbno pod P. 2228 0 0
2017/2018 11 Slavoj Český Těšín 2182 2138 Laurincová Kristýna BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1889 1829 ½
2017/2018 10 Slavoj Český Těšín 2189 2138 Pacl Václav TJ Ostrava "A" 2079 2123 1
2017/2018 9 Slavoj Český Těšín 2189 2138 Skalský Alexandr ŠK Staré Město 2109 2029 0
2017/2018 8 Slavoj Český Těšín 2175 2138 Daniel Jiří Panda Rychnov nad Kněžnou A 1980 1977 1
2017/2018 7 Slavoj Český Těšín 2175 2138 Hošek Martin Lokomotiva Brno A 2130 2118 ½
2017/2018 6 Slavoj Český Těšín 2158 2138 Krejča Jakub Šachy Hošťálková 2117 2112 ½
2017/2018 5 Slavoj Český Těšín 2158 2138 Stachoň Martin Slavia Kroměříž 2163 2176 1
2017/2018 4 Slavoj Český Těšín 2189 2138 Pánis Radim KVS Ekodivize Opava 2096 0 0
2017/2018 3 Slavoj Český Těšín 2189 2138 Sikora Jan TŽ Třinec 2213 2204 ½
2017/2018 2 Slavoj Český Těšín 2189 2138 Zvolánek Libor Agentura 64 Grygov 2124 2123 ½
2017/2018 1 Slavoj Český Těšín 2153 2130 Seidl Štěpán ŠK Gordic 2188 2189 1
2017/2018 10 Šachový klub Karviná 2129 2144 Kostka Vít SK Slavia Orlová "A" 2148 2129 ½
2017/2018 9 Šachový klub Karviná 2129 2144 Růžička Petr ŠK Slavoj Poruba "B" 2210 2275 ½
2017/2018 8 Šachový klub Karviná 2129 2144 Švancara Petr AŠK DA Olomouc "A" 2040 2057 1
2017/2018 6 Šachový klub Karviná 2129 2144 Kaminský Rudolf TJ Slovan Havířov "A" 2112 2053 1
2017/2018 5 Šachový klub Karviná 2129 2144 Bachořík Otto Labortech Ostrava "B" 2167 2158 ½
2017/2018 4 Šachový klub Karviná 2129 2144 Fojtík Vlastislav TJ Sokol Vrbno p/P 2104 2042 1
2016/2017 9 Slavoj Český Těšín "B" 2129 2144 Konečný Vladimír ŠK Karviná "C" 1846 1883 1
2016/2017 8 Slavoj Český Těšín "B" 2129 2144 Wertheim Adolf TJ Slovan Havířov "C" 1744 1761 1
2016/2017 7 Slavoj Český Těšín "B" 2129 2144 Szmek Milan SK Slavia Orlová "F" 1877 1865 ½
2016/2017 6 Slavoj Český Těšín "B" 2129 2144 Barteček Ladislav Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1764 1810 ½
2016/2017 5 Slavoj Český Těšín "B" 2129 2144 Klementowski Dawid Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1
2016/2017 4 Slavoj Český Těšín "B" 2129 2144 Knopp René TJ Sokol Chotěbuz 1883 1908 ½
2016/2017 3 Slavoj Český Těšín "B" 2129 2144 Barabasz Gustav TJ Sokol Těrlicko 1831 1784 1
2016/2017 2 Slavoj Český Těšín "B" 2129 2144 Neumann Filip SK Slavia Orlová "E" 1772 1683 1
2016/2017 1 Slavoj Český Těšín "B" 2129 2144 Galuszka Tomasz SK Slavia Orlová "G" 1602 ½
2016/2017 11 Slavoj Český Těšín 2129 2144 Axman Oldřich TJ ŠK DUE POP Uničov 1867 1850 1
2016/2017 10 Slavoj Český Těšín 2129 2144 Pavlík Petr Tatran Litovel "B" 1941 1953 1
2016/2017 9 Slavoj Český Těšín 2129 2144 Vicenec Roman TJ Sokol Velké Losiny 2041 2018 ½
2016/2017 8 Slavoj Český Těšín 2129 2144 Hrbáček Miroslav Sokol Vrbno p/P 1925 1930 1
2016/2017 7 Slavoj Český Těšín 2129 2144 Zimniok Lubomír Šachový klub Karviná 2087 2114 ½
2016/2017 6 Slavoj Český Těšín 2129 2144 Frolík Martin TŽ Třinec "B" 2205 2201 ½
2016/2017 5 Slavoj Český Těšín 2129 2144 Slanina Miroslav Sokol Dobrá 2159 2156 0
2016/2017 4 Slavoj Český Těšín 2129 2144 Baier Pavel SK Slavia Orlová 2114 2107 1
2016/2017 3 Slavoj Český Těšín 2129 2144 Očkay Tomáš ŠK Slavoj Poruba "B" 2146 2149 1
2016/2017 2 Slavoj Český Těšín 2129 2144 Suchánek Miroslav ŠK TJ Dolní Benešov 2098 2111 0
2015/2016 11 Slavoj Český Těšín 2129 2144 Šimčáková Julie Sokol Postoupky 1472 1511 1
2015/2016 10 Slavoj Český Těšín 2129 2144 Vránová Zdeňka Slavia Kroměříž "B" 1991 1950 1
2015/2016 9 Slavoj Český Těšín 2129 2144 Kudla Richard ŠK Slavoj Poruba "B" 2030 2050 ½
2015/2016 8 Slavoj Český Těšín 2129 2144 Vraj Ondřej Sokol Hošťálková 1697 1777 1
2015/2016 7 Slavoj Český Těšín 2129 2144 Funiok Marcel Baník Havířov 2081 2089 ½
2015/2016 6 Slavoj Český Těšín 2129 2144 Húsek Martin ŠK Staré Město "B" 2086 2111 0
2015/2016 5 Slavoj Český Těšín 2129 2144 Zádrapa Radek Zbrojovka Vsetín 2029 2005 0
2015/2016 4 Slavoj Český Těšín 2129 2144 Weczerek Marek ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2054 2011 ½
2015/2016 3 Slavoj Český Těšín 2129 2144 Valíčková Martina TŽ Třinec "B" 1979 1993 1
2015/2016 2 Slavoj Český Těšín 2129 2144 Beran Petr TJ Slovan Havířov 2041 2046 1
2013/2014 11 Slavoj Český Těšín 2158 2155 Vaníček Michal BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1795 1829 1
2013/2014 10 Slavoj Český Těšín 2158 2155 Surma Martin BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1888 ½
2013/2014 8 Slavoj Český Těšín 2158 2155 Zimniok Lubomír Inter Petrovice "A" 2153 2124 0
2013/2014 7 Slavoj Český Těšín 2158 2155 Wolyński Krzysztof OS Rychvald "A" 2082 ½
2013/2014 6 Slavoj Český Těšín 2158 2155 Hóta Petr TŽ Třinec "C" 2005 1996 1
2013/2014 5 Slavoj Český Těšín 2158 2155 Kukuczka Milan TJ Vendryně 1972 1961 ½
2013/2014 4 Slavoj Český Těšín 2158 2155 Bausano Michael SK Slavia Orlová "D" 1777 1828 ½
2013/2014 3 Slavoj Český Těšín 2158 2155 Šrámek Tomáš TJ Viktorie Bohumín "A" 1960 1990 ½
2013/2014 2 Slavoj Český Těšín 2158 2155 Firla Stanislav SK Stonava 2026 2029 1
2013/2014 1 Slavoj Český Těšín 2158 2155 Bělačík Jan ŠK Karviná "B" 1990 1957 ½
2012/2013 10 Šachový klub Karviná “A“ 2229 2223 Veselý Tomáš 2222 ŠK Polabiny “B“ 2140 2148 1
2012/2013 9 Šachový klub Karviná “A“ 2229 2223 Kolašín Jan A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2001 2034 0
2012/2013 8 Šachový klub Karviná “A“ 2229 2223 Jurka Miroslav ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2309 2308 ½
2012/2013 7 Šachový klub Karviná “A“ 2229 2223 Stachoň Martin Slavia Kroměříž “A“ 2127 2180 0
2012/2013 6 Šachový klub Karviná “A“ 2229 2223 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová “A“ 2241 2277 ½
2012/2013 3 Šachový klub Karviná “A“ 2229 2223 Holeksa Zdeněk Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2132 2153 0
2012/2013 2 Šachový klub Karviná “A“ 2229 2223 Hodovský Jiří ŠK Zlín “A“ 2098 2087 0
2012/2013 1 Šachový klub Karviná “A“ 2229 2223 Strašil Pavel Tatran Litovel “B“ 2094 2093 ½
2012/2013 11 Slavoj Český Těšín 2229 2223 Siwek Antonín TJ Slovan Havířov "B" 1923 1930 1
2012/2013 10 Slavoj Český Těšín 2229 2223 Kraus František TJ Vendryně 2017 2043 1
2012/2013 9 Slavoj Český Těšín 2229 2223 Kolář Jaroslav TJ Sokol Fryčovice 1957 1956 1
2012/2013 8 Slavoj Český Těšín 2229 2223 Bělačík Jan ŠK Karviná "B" 2014 1974 ½
2012/2013 7 Slavoj Český Těšín 2229 2223 Vízner Jaroslav TJ Baník Havířov "C" 1931 1957 ½
2012/2013 6 Slavoj Český Těšín 2229 2223 Blaszczok Grzegorz SK Stonava 2145 ½
2012/2013 5 Slavoj Český Těšín 2229 2223 Zemková Klára BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1702 1757 1
2012/2013 4 Slavoj Český Těšín 2229 2223 Zimniok Lubomír Inter Petrovice "A" 2145 2134 ½
2012/2013 3 Slavoj Český Těšín 2229 2223 Macíček Jan BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2117 2122 0
2012/2013 2 Slavoj Český Těšín 2229 2223 Vícha Petr TJ Viktorie Bohumín "A" 2037 2086 ½
2012/2013 1 Slavoj Český Těšín 2229 2223 Cyroň Karel OS Rychvald "A" 1828 1808 1
2011/2012 10 SK Stonava 2279 2283 Macíček Jan BŠŠ Frýdek-Místek "C 1973 1974 ½
2011/2012 8 SK Stonava 2279 2283 Malyrz Ladislav TŽ Třinec "D" 2050 ½
2011/2012 7 SK Stonava 2279 2283 Szotek Josef ŠK Karviná "B" 1971 1960 ½
2011/2012 6 SK Stonava 2279 2283 Sobek Jaroslav Inter Petrovice "A" 2267 2269 0
2011/2012 5 SK Stonava 2279 2283 Holeček Vladimír BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2034 2040 ½
2011/2012 4 SK Stonava 2279 2283 Cudnik Andrzej OS Rychvald "A" 2079 ½
2011/2012 3 SK Stonava 2279 2283 Vacek Antonín TJ Viktorie Bohumín "A" 2070 2074 ½
2011/2012 2 SK Stonava 2279 2283 Melzer Patrik TJ Slovan Havířov "B 1953 2051 1
2011/2012 1 SK Stonava 2279 2283 Kraus František TJ Vendryně 2044 2074 ½
2011/2012 11 Šachový klub Karviná 2279 2283 Krejčí Jan Tatran Litovel B 2195 2209 ½
2011/2012 10 Šachový klub Karviná 2279 2283 Bažant Petr ŠK Staré Město 2233 2229 0
2011/2012 9 Šachový klub Karviná 2279 2283 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny B 2219 2196 0
2011/2012 8 Šachový klub Karviná 2279 2283 Píza Vlastimil ŠK Gordic 2252 2257 1
2011/2012 6 Šachový klub Karviná 2279 2283 Pavelka Jindřich Slavia Kroměříž 2259 2248 0
2011/2012 5 Šachový klub Karviná 2279 2283 Jurka Miroslav ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2310 2310 ½
2011/2012 4 Šachový klub Karviná 2279 2283 Walek Milan TŽ Třinec 2356 2353 0
2011/2012 3 Šachový klub Karviná 2279 2283 Helis Tadeusz Slavia Orlová 2222 2277 ½
2011/2012 2 Šachový klub Karviná 2279 2283 Jakubiec Edyta Labortech Ostrava B 2215 2184 1
2011/2012 1 Šachový klub Karviná 2279 2283 Biolek Richard A64 Grygov B 2464 2460 ½
2010/2011 11 SK Stonava 2275 Kraus František TJ Vendryně 2037 ½
2010/2011 10 SK Stonava 2275 Lipovský Tomáš TJ Sokol Fryčovice 2064 1
2010/2011 8 SK Stonava 2275 Cudnik Andrzej OS Rychvald "A" 0
2010/2011 7 SK Stonava 2275 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová "C" 2183 1
2010/2011 1 SK Stonava 2275 Zabystrzan Pavel TJ Slovan Havířov "B" 2306 ½
2010/2011 11 Jakl Karvina 2275 Hudeček Jan SK Stare Mesto 2286 ½
2010/2011 10 Jakl Karvina 2275 Pirklová Hana Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2148 1
2010/2011 9 Jakl Karvina 2275 Žigo Viktor SK Gordic 2256 0
2010/2011 8 Jakl Karvina 2275 Mlýnek Petr SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2183 ½
2009/2010 11 SK Stonava 2233 Worek Andrzej Sokol Mosty u Jablunkova 1
2009/2010 10 SK Stonava 2233 Kolář Jaroslav Sokol Fryčovice 1997 1
2009/2010 9 SK Stonava 2233 Kopta Jiří Slavia Orlová C 2004 1
2009/2010 8 SK Stonava 2233 Miszczak Dariusz OS Rychvald 1
2009/2010 7 SK Stonava 2233 Turoň Petr TJ Vendryně 2028 1
2009/2010 6 SK Stonava 2233 Sekáč Martin Baník Havířov B 2052 1
2009/2010 5 SK Stonava 2233 Walowy Bohumír Inter Petrovice 2169 1
2009/2010 4 SK Stonava 2233 Novák Jiří Slavia Orlová D 2009 ½
2009/2010 3 SK Stonava 2233 Čubok Radomír TŽ Třinec E 1843 ½
2009/2010 2 SK Stonava 2233 Sobek Rostislav Jäkl Karviná B 2017 1
2009/2010 1 SK Stonava 2233 Zabystrzan Pavel Slovan Havířov 2285 ½
2009/2010 11 Jakl Karvina 2233 Homola Jan Tatran Litovel A 1719 1
2009/2010 10 Jakl Karvina 2233 Pytolaj Radek Tatran Litovel B 1838 1
2009/2010 9 Jakl Karvina 2233 Kratochvíl Josef ŠK Gordic Jihlava 2202 ½
2009/2010 8 Jakl Karvina 2233 Štverka Josef ŠK Labortech Ostrava 1872 1
2009/2010 7 Jakl Karvina 2233 Frolík Martin TŽ Třinec B 2222 ½
2009/2010 6 Jakl Karvina 2233 Vavruška Antonín ŠK Staré Město 2133 1
2009/2010 4 Jakl Karvina 2233 Krejčí Jakub ŠK Slavoj Poruba 2229 ½
2009/2010 3 Jakl Karvina 2233 Brázdil Roman Slavia Kroměříž 2170 1
2009/2010 2 Jakl Karvina 2233 Jankovec Ivan SK Slavia Orlová 2179 ½
2009/2010 1 Jakl Karvina 2233 Hladík Oto TJ Mittal Ostrava 2187 1
2008/2009 10 SK Stonava 2254 Zwardoň Vojtěch Jäkl Karviná B 2222 1
2008/2009 9 SK Stonava 2254 Závěšický Petr Sokol Dobrá B 2049 ½
2008/2009 8 SK Stonava 2254 Blůcha Dalibor Viktoria Bohumín 2106 1
2008/2009 7 SK Stonava 2254 Langner Ladislav Slavia Havířov 2368 0
2008/2009 6 SK Stonava 2254 Urbanski Grzegorz Slavia Orlová C 0
2008/2009 5 SK Stonava 2254 Talla Vladimír Slovan Havířov 2402 0
2008/2009 4 SK Stonava 2254 Grzenia Jerzy OS Rychvald ½
2008/2009 3 SK Stonava 2254 Sekáč Martin Baník Havířov B 2070 1
2008/2009 2 SK Stonava 2254 Zabystrzan Pavel TŽ Třinec E 2294 ½
2008/2009 1 SK Stonava 2254 Kupka Slavoj TJ Vendryně 2167 ½
2006/2007 11 Jakl Karviná "A" 2244 Vilášek Antonín Slezan Opava "A" 1910 ½
2006/2007 10 Jakl Karviná "A" 2244 Milat Patrik BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1786 1
2006/2007 9 Jakl Karviná "A" 2244 Kaminský Rudolf ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2128 ½
2006/2007 8 Jakl Karviná "A" 2244 Chliapas Nikos LaborTech Ostrava "B" 2008 1
2006/2007 5 Jakl Karviná "A" 2244 Mittal Ostrava "B" 1
2006/2007 1 Jakl Karviná "A" 2244 Tvrdý Petr Sokol Dobrá "A" 1873 1
2006/2007 11 ŠK Stonava "A" 2244 Knotek Josef ŠK Staré Město 1923 2064 1
2006/2007 10 ŠK Stonava "A" 2244 Potomák Vladimír Slavoj Poruba "A" 2236 ½
2006/2007 9 ŠK Stonava "A" 2244 Staufčík Robert ŠK Staré Město 2155 ½
2006/2007 8 ŠK Stonava "A" 2244 Uhmann Jan Orel Ořechov "A" 2175 ½
2006/2007 7 ŠK Stonava "A" 2244 Neuschl Zdeněk Mittal Ostrava "A" 2134 ½
2006/2007 6 ŠK Stonava "A" 2244 Jelínek Ota Lokomotiva Brno "B" 2194 ½
2006/2007 5 ŠK Stonava "A" 2244 Jablečník Gustav Slavia Kroměříž "A" 2187 0
2006/2007 4 ŠK Stonava "A" 2244 Suchomel Jan Tatran Litovel "A" 2230 ½
2006/2007 3 ŠK Stonava "A" 2244 Mlýnek Petr ŠK Duras Brno "A" 2176 1
2006/2007 2 ŠK Stonava "A" 2244 Bína Josef ŠK Gordic Jihlava "A" 2152 1
2006/2007 1 ŠK Stonava "A" 2244 Sharashenidze Akaki TŽ Třinec "B" ½
2005/2006 11 ŠK Stonava "A" 2260 ŠK TP Hrabyně "A" 1
2005/2006 10 ŠK Stonava "A" 2260 Jankovec Ivan Slavia Orlová "B" 2176 ½
2005/2006 9 ŠK Stonava "A" 2260 Kufa Pavel Slavoj Poruba "B" 2192 ½
2005/2006 8 ŠK Stonava "A" 2260 Kolář Stanislav Mittal Ostrava "B" 2098 0
2005/2006 7 ŠK Stonava "A" 2260 Zelenka Milan Sokol Dobrá "A" 2131 ½
2005/2006 6 ŠK Stonava "A" 2260 Karhánek Pavel Ritmus Ostrava "A" 2240 0
2005/2006 5 ŠK Stonava "A" 2260 Tomeček Jan Baník Havířov "A" 2136 ½
2005/2006 4 ŠK Stonava "A" 2260 Rambousek Jan Slezan Opava "A" 2089 1
2005/2006 3 ŠK Stonava "A" 2260 Matějka Pavel MSA Dolní Benešov"A" 2193 1
2005/2006 2 ŠK Stonava "A" 2260 Holušová Táňa ŠK Frýdek-Místek "B" 2090 ½
2005/2006 1 ŠK Stonava "A" 2260 Růčka Petr Sokol Hutisko-Solanec "A" 1970 1
2004/2005 11 ŠK Stonava A" 2269 Muratidis Nikos Slezan Opava B" 2192 ½
2004/2005 10 ŠK Stonava A" 2269 Gil Karel Baník Havířov B" 2067 1
2004/2005 9 ŠK Stonava A" 2269 Mrva Marek NH Ostrava B" 2151 ½
2004/2005 8 ŠK Stonava A" 2269 Dobeš Luděk VOKD Poruba A" 2139 ½
2004/2005 7 ŠK Stonava A" 2269 Holušová Táňa Frýdek-Místek B" 2141 ½
2004/2005 6 ŠK Stonava A" 2269 Zelenka Milan Sokol Dobrá A" 2163 1
2004/2005 5 ŠK Stonava A" 2269 Holeksa Miloš Baník HavířovA" 2124 1
2004/2005 4 ŠK Stonava A" 2269 Michenka Jozef NH Ostrava A" 2350 ½
2004/2005 3 ŠK Stonava A" 2269 Kornasiewicz Jacek ŠKTP Hrabyně A" 2165 1
2004/2005 2 ŠK Stonava A" 2269 Zabystrzan Pavel Slávia Orlová B" 2251 ½
2004/2005 1 ŠK Stonava A" 2269 Schwarz Milan Slezan Opava C" 2074 ½
2003/2004 11 ŠK Stonava A" 2260 Kocián Karel Tatra Kopřivnice 2205 ½
2003/2004 10 ŠK Stonava A" 2260 Tomeček Jan Baník Havířov 2179 ½
2003/2004 8 ŠK Stonava A" 2260 Keprt Pavel Sokol Dobrá A" 2086 1
2003/2004 7 ŠK Stonava A" 2260 Holušová Táňa Frýdek-Místek B" 2170 0
2003/2004 6 ŠK Stonava A" 2260 Hrivňák Daniel VOKD Poruba A" 2240 1
2003/2004 4 ŠK Stonava A" 2260 Kocur Valter MSA Dolní Benešov 2118 ½
2003/2004 3 ŠK Stonava A" 2260 Hladík Oto NH Ostrava B" 2222 0
2003/2004 2 ŠK Stonava A" 2260 Hromada Václav Slezan Opava C" 2161 0