Hráč Lasák Radek

Lasák Radek

User Pic
Jméno: Lasák Radek
Oddíl: Oddíl šachů Sportovního klubu Prostějov
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2070
Elo mezinárodní: 2039
ID: 3468
FIDE ID: 319511
Rok narození: 1973
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 SK Prostějov C 2039 2070 Jiříček Jakub T.J. Sokol Skalička B 1942 1938 ½
2014/2015 3 SK Prostějov 2053 2081 Molnár Jiří AŠK DA Olomouc 1930 1939 0
2013/2014 7 Sportovní Klub Prostějov 2067 2098 Mayer Josef TJ Podlužan Prušánky 2063 2042 0
2013/2014 5 Sportovní Klub Prostějov 2067 2098 Vidlář Pavel TJ FS Napajedla 1969 1981 0
2013/2014 3 Sportovní Klub Prostějov 2067 2098 Parák Dominik ŠK Kuřim 2060 2065 ½
2013/2014 1 Sportovní Klub Prostějov 2067 2098 Mlýnek Petr ŠK Duras BVK Královo Pole B 2214 2211 ½
2011/2012 3 SK Prostějov 2067 2096 Trávníček Vladimír TJ Sokol Přemyslovice 1997 ½
2011/2012 2 SK Prostějov 2067 2096 Krahula Pavel LOKO Zábřeh 1825 1
2011/2012 1 SK Prostějov 2067 2096 Šuba Miroslav ŠK MKZ Šternberk 1793 1
2010/2011 10 SK Prostějov 2101 Kolomazníková Barbora ŠK Zlín C 1919 1
2010/2011 9 SK Prostějov 2101 Daněk Libor TJ Sokol Postoupky 2024 ½
2010/2011 1 SK Prostějov 2101 Urban Vlastimil ŠK HPM TEC Hustopeče 2003 0
2009/2010 8 SK Prostějov 2117 Koutný Petr ŠK Zlín B 2110 0
2009/2010 7 SK Prostějov 2117 Mikulů Lukáš SPgŠ+G Znojmo 1978 ½
2009/2010 6 SK Prostějov 2117 Šmíd Jan ŠK Staré Město C 1943 ½
2009/2010 5 SK Prostějov 2117 Lamser Tomáš ŠK Lokomotiva Brno A 1944 ½
2009/2010 3 SK Prostějov 2117 Hudaček Josef Slavia Kroměříž B 2070 ½
2009/2010 1 SK Prostějov 2117 Horsák Jan ŠK Staré Město B 2056 0
2008/2009 10 SK ROŠÁDA Prostějov B 2128 Bednář Martin TJ Sokol Skalička B 1747 1
2008/2009 9 SK ROŠÁDA Prostějov B 2128 Rickardt Roman Garde Calcio Olomouc B 1890 1
2008/2009 5 SK ROŠÁDA Prostějov B 2128 Cagašík Tomáš Sportovní klub Přerov 2253 0
2008/2009 4 SK ROŠÁDA Prostějov B 2128 Sýkora Jan TJ Sokol Skalička A 2050 0
2008/2009 1 SK ROŠÁDA Prostějov B 2128 Zapletal Jiří TJ Sokol Přemyslovice B 1722 1
2008/2009 11 SK ROŠÁDA Prostějov 2128 Švancara Petr GARDE Calcio Olomouc 2187 ½
2008/2009 10 SK ROŠÁDA Prostějov 2128 Fiala Vlastimil Sigmia Olomouc 1997 1
2008/2009 8 SK ROŠÁDA Prostějov 2128 Sohr Vladimír T.J. Sokol Šumperk B 2157 1
2008/2009 5 SK ROŠÁDA Prostějov 2128 Urbášek Oleg DDM&TJ Mohelnice 2079 ½
2008/2009 4 SK ROŠÁDA Prostějov 2128 Spurný Ondřej TJ Sokol Přemyslovice 1980 ½
2008/2009 3 SK ROŠÁDA Prostějov 2128 Filipík Jaroslav TJ UNEX ŠK Uničov 2077 ½
2008/2009 2 SK ROŠÁDA Prostějov 2128 Hastík Svatopluk TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2107 ½
2007/2008 10 SK ROŠÁDA Prostějov 2142 Ondráček Martin LOKO Zábřeh B 1745 1
2007/2008 9 SK ROŠÁDA Prostějov 2142 Štaffa Lubomír TJ Sokol Přemyslovice 2051 ½
2007/2008 6 SK ROŠÁDA Prostějov 2142 Glöckner Jaromír DDM&TJ Mohelnice 1909 ½
2007/2008 5 SK ROŠÁDA Prostějov 2142 Čížek Petr ŠK Sokol Šumperk B 1655 ½
2007/2008 4 SK ROŠÁDA Prostějov 2142 Opravil Karel LOKO Zábřeh A 2156 1
2007/2008 2 SK ROŠÁDA Prostějov 2142 Kočí Ladislav TJ UNEX ŠK Uničov 1967 0
2007/2008 1 SK ROŠÁDA Prostějov 2142 Štec František Spartak Přerov 1949 1
2007/2008 10 SK Prostějov 2142 Volčík Luděk SK Boršice 2032 1
2007/2008 8 SK Prostějov 2142 Hejný Jaroslav ŠK Lokomotiva Brno C 1986 1
2007/2008 6 SK Prostějov 2142 Dubina Pavel ŠK Zlín B 2118 ½
2007/2008 3 SK Prostějov 2142 Růžička Milan AŠK DA Olomouc 2091 ½
2007/2008 1 SK Prostějov 2142 Hrabal Michal A64 PROCLIENT Grygov B 1830 0
2005/2006 10 SK Prostějov 2156 Slovák Pavel ŠK Zlín B 2084 ½
2005/2006 9 SK Prostějov 2156 Vávra Pavel ŠKZ Vsetín 2126 ½
2005/2006 7 SK Prostějov 2156 Navrátilík Pavel MKS Holešov 2115 0
2005/2006 6 SK Prostějov 2156 Beil Martin Tatran Litovel B 2230 0
2005/2006 3 SK Prostějov 2156 Sháněl Jaroslav ŠK Staré Město B 2154 0
2005/2006 2 SK Prostějov 2156 Botur Michal A64 MIPAP Grygov B 2043 1
2005/2006 1 SK Prostějov 2156 Míša Stanislav SK Boršice 1941 1
2004/2005 11 SK Prostějov 2150 Peřina Michal AŠK DA Olomouc 1967 0
2004/2005 9 SK Prostějov 2150 Ošťádal Josef TJ Sokol Přemyslovice B 1
2004/2005 8 SK Prostějov 2150 Kočí Slavomír ŠK Šumperk 1920 1
2004/2005 7 SK Prostějov 2150 Pospíšil Ignác SK Přerov 1946 1
2004/2005 4 SK Prostějov 2150 Kramář Vladimír Sigmia Olomouc 1859 1
2004/2005 3 SK Prostějov 2150 Šebesta Jan DDM&TJ Mohelnice 1
2004/2005 2 SK Prostějov 2150 Zapletal Milan Tatran Litovel C 1526 1
2004/2005 1 SK Prostějov 2150 Pelcl Zdeněk LOKO Zábřeh B 1676 1
2003/2004 8 Sokol Přemyslovice 2049 Zapletal Jiří TJ Unex Uničov 2203 0
2003/2004 7 Sokol Přemyslovice 2049 Sochor Stanislav A64 Grygov C 2147 ½
2003/2004 3 Sokol Přemyslovice 2049 Maláč Pavel Sigmia Olomouc 2020 ½
2003/2004 2 Sokol Přemyslovice 2049 Čechál Martin SK Přerov 1937 ½
2003/2004 1 Sokol Přemyslovice 2049 Bureš Vladimír Loko Zábřeh B 2022 ½
2003/2004 10 SK Prostějov 2049 Šudřich Radek MKS Holešov 1948 0
2003/2004 9 SK Prostějov 2049 Vicenec Roman ŠK Šumperk 1951 0
2003/2004 8 SK Prostějov 2049 Svítek Jiří ŠK Zlín B 2143 ½
2003/2004 7 SK Prostějov 2049 Bosák Jan ŠK Zbroj Vsetín 2233 ½
2003/2004 5 SK Prostějov 2049 Jablečník Gustav Slavia Kroměříž A 2206 ½
2003/2004 2 SK Prostějov 2049 Staufčík Robert ŠK Staré Město B 2121 ½
2003/2004 1 SK Prostějov 2049 Krejčí Jan Tatran Litovel B 2049 0